finansportali.net

BAYİLİK

Ekomini Market Bayilik Şartları – FRANCHISE ÜCRETİ NE KADAR?

Ekomini market bayilik şartları

Kendinize ait bir Ekomini Market ister misiniz? Çok kolay adımlarla Ekomini market bayilik şartları hakkında bilmeniz gerekenleri sizlere anlatıyorum. Bu yazıyı dikkatli bir şekilde okuduktan sonra siz de Ekomini bayilik alma fırsatından faydalanabileceksiniz.

Konuya tam olarak giriş yapmadan önce benden size küçük ama etkili bir tavsiye: Lokasyonu güzel ve işlek bir yeri tercih edin!

Mağazanın tüm işletmesinden sorumlu olarak kendi işinizin patronu olmak ister misiniz? Ticarete ve perakende mağazacılığa yatkınsanız Ekomini market franchise alma avantajını değerlendirmeye alın derim.

Ekomini Market bayilik almak isteyenler için hazırladığım bu yazı sayesinde Ekomini market bayilik fiyatını, avantajlarını ve daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

Advertisement

Böylece Ekomini Market bayilik başvurusu yapmadan önce aklınızda herhangi bir soru işareti de kalmaz! Öyleyse, Ekomini bayilik 2022 için ayrıntılara başlayalım!

Ekomini Market Bayilik Alma

Ekomini Açmak İstiyorum!
Ekomini Açmak İstiyorum!

Bayilik veren marketler arasında; Ekomini Market baya bir dikkat çekiyor. Evet, Ekomini market bayilik şartları hakkında merak ettiğiniz, çok fazla soru başlığı olduğunun farkındayım. Ancak öncesinde sizleri Ekomini açmak hakkında, birkaç konuda aydınlatmak istiyorum!

Günümüzde ticarete atılmak isteyen kişiler genellikle bayilik alarak daha az risk, daha az masrafla kendi işlerinin patronları olmayı tercih ediyorlar. Birçok firmanın bayiliği alınarak çok çeşitli sektörlerde işletmeler açılıyor.

Bu sayede hem o firmaları tercih eden tüketiciler firmalara daha kolay ulaşım sağlıyorlar, hem de bayilik açan girişimciler daha az masrafla yüksek kazanç elde ediyorlar.

Eğer…

Advertisement
 • Girişimci bir ruha sahipseniz,
 • Ticarete ve perakende mağazacılığa yatkınsanız,
 • Mağazayı haftanın 7 günü geç saatlere kadar işletebilirim diyorsanız,
 • Temel bilgisayar kullanma becerileriniz varsa…

Ekomini market bayilik şartları kesinlikle sizi zorlamayacak!

Ekomini kime ait?

Ekomini market Anadolu Grup tarafından 2012 yılında kurulmuştur. Perakende sektöründe franchise vererek her geçen gün büyümeye devam eden bir firmadır.

Ekomini kaç şubesi var?

Ekomini Market’in günümüzde 700’den fazla fazla şubesi bulunuyor. 71 ilde hizmet veren Ekomini yakında tüm Türkiye’de olmayı hedefliyor.

Ekomini Market Hakkında, Vizyon- Misyon

Ekomini Market Franchise Hizmeti
Ekomini Market Franchise Hizmeti

2012 yılından bu yana hizmetlerine devam eden Ekomini, her geçen gün daha da büyüyen perakende sektöründe, yoğun rekabetten etkilenen geleneksel kanal girişimcilerine eşsiz bir yatırım fırsatı sunuyor. Ekomini market bayilik şartları bakımından da iş ortaklarını zorlamıyor.

Yüksek müşteri memnuniyeti için işletmecilerine duyduğu güvenle, perakende sektöründe benzersiz bir iş modeli geliştiren Ekomini, hedefleri çerçevesinde sektörde en fazla mağaza sayısına sahip olmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Ekomini Market, mağazaları hızlı bir şekilde, stratejiye uygun yerlerde açarak yaygınlaşmayı da elden bırakmıyor. Ekomini bayilik şartları sizlere uygunsa , siz de başvuruda bulunabileceksiniz.

Advertisement

Bunu da okuyun: Kahve Dükkanı Bayilik 

Ekomini Market Bayilik Şartları!

Ekomini Market Bayilik Şartları
Ekomini Market Bayilik Şartları

Ekomini Market bayilik şartları nelerdir? Ekomini franchise için neler isteniyor? Eğer, bu markanın bayiliğini almak için kafanızda bazı şeyler netleştiyse, şimdi sizlerle güncel Ekomini bayilik şartları neler? gösteriyorum!

 • Öncelikle bu markete ait bayilik açabilmek için yaklaşık olarak en az 100 Bin TL sermayenizi hazırlamanız gerekiyor. Aksi takdirde Ekomini Market bayilik başvurusu ret alabilmektedir.
 • Reklam ve katılım payını dönemlik olarak alabilirsiniz.
 • Ekomini bayilik şartları arasındaki diğer bir önemli şart, Ekomini bayilik başvurusu yapabilmek için en az 30 metrekarelik bir dükkan bulmanız gerekiyor.
 • Bulduğunuz dükkanın dizaynını Ekomini tamamen kendisi üstlenmektedir. Siz dükkanın iç dekorasyon ve dizayna karışamazsınız. Ekomini market bayilik şartları böyle.
 • Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan ruhsat almak gerekiyor.
 • Bulduğunuz dükkana ait kira bedelinin tamamını siz ödemezsiniz. Ancak belli bir kısmına yönelik destek bedeli alabilirsiniz.
 • Kiralamak istediğiniz ve bayilik açmayı düşündüğünüz dükkanın yapı kullanım belgesi bulunması gerekir.
 • Dükkanınızı açıp bayiliğinizi aldıktan sonra Ekomini Market bayilik eğitimleri almanız gerek. Eğitimlere katılmak size büyük avantaj sağlayacaktır.
 • Kazançtan oluşan kâr oranı tamamen size kalır.
 • Bayilik için bir sözleşme hazırlanır, imzalanır ve her franchise şubesinin vergi numarası ve ticari unvanı bulunur.

Ekomini bayilik şartları bu şekilde… Şimdi Ekomini market nasıl açılır ? Ekomini market aylık kazanç ne kadar? Öğrenelim.

İlgizi çekebilir: Börekçi Dükkanı Açmak 

Ekomini Market Bayilik Fiyatı Ne Kadar?

Ekomini Market Bayilik Fiyatı
Ekomini Bayilik Ücreti 2022

Ekomini market bayilik şartları kadar, Ekomini market bayilik bedeli de merak ediliyor! Öncelikle şunu söylemeliyim ki  Ekomini market franchise ücreti için mağazanın açılacağı lokasyon oldukça önemli.

(Köy, ilçe, şehir, işlek cadde, okul ve hastane civarı, toplam mağaza alanı m2 gibi…)

Sizleri, Ekomini market bayilik fiyatı hakkında yanıltmak istemiyorum; ancak bu rakam, marketi açacağınız bölgeye ve mekânın büyüklüğüne göre değişmektedir.

Ekomini market bayilik fiyatı ne kadar?

Ekomini bayilik fiyatı ortalama ücret 40.000 TL ile 50.000 TL arasında değişiklik gösterir. Marketin dekorasyonuna kadar şirket sahibi yardımcı olurken, kira desteği de verilmektedir.

Advertisement

Ekomini market açmak istiyorum diyenler, Ekomini bayilik ücreti için sermayeye sahip olmalılar. Ekomini bayilik maliyeti için diyebileceklerim bunlar.

Mağaza açılmadan evvel bayi sahiplerine gerekli eğitimler verilir. Mağaza açıldıktan sonra da destek devam ederken, her ay insert denilen ilan çalışmaları yapılmaktadır. Ekomini market bayilik maliyeti için söyleyebileceklerim bunlar.

Ekonmini market bayilik ne kadar? sorusu merak edilen bir diğer sorulardan bir tanesiydi.  Ekomini market bayilik şartları içi detaylara gelelim… Ancak Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar tam liste olarak hazırladığım bu yazıya da bir göz atmanızı öneriyorum!

Ekomini Kar Marjı – Aylık Kazanç

Ekomini Kar Marjı
Ekomini Ne Kadar Kazanır?

Ekomini market bayilik şartları için detayları verdim… Peki, Ekomini ne kadar kazanır? Merak ettiğinizi biliyorum. Ekomini market aylık kazanç için bir araştırma yaptım.

En başta belirtmem gereken kısım, marketin açıldığı lokasyonun kazanç konusunda çok etkili olduğu. Tahmin edersiniz ki işlek bir caddede bulunan Ekomini bayilik daha fazla kazanacaktır.

Ancak elbette fikriniz olması açısından Ekomini kar marjı için diğer bayiliklerin kazanç ortalamasına göre bir kazanç belirtebilirim. Ekomini açmak karlımı diye sorarsanız, bence kesinlikle evet! Ekomini franchise için 2022 yılında da başvuru almaya devam edecek.

Advertisement

Ekomini market aylık kazanç ne kadar?

Ortalama bir Ekomini bayiliği büyük şehirlerde günlük olarak 15 bin TL kazanç elde eder. Küçük şehirlerde ise ortalama kazanç 6 binTL civarında. Ekomini kar marjı yüzde 40 – 50 civarında olduğuna göre Ekomini market aylık kazanç 15 bin TL – 25 bin TL arasında değişmekte.

Ekomini Market Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ekomini Market Bayilik Başvurusu
Ekomini Market Bayilik Başvurusu

Ekomini nasıl açılır ?Ekomini market bayilik şartları tamamsa; son olarak Ekomini market franchise başvurusu nasıl yapılır? sorunuzu cevaplandırmak istiyorum. Şimdi şöyle ki öncesinde sizinle güzel bir haber paylaşacağım.

Bir dükkanınız mı var? Ekomini Market firmasına kiralamak istiyorsanız, buraya (Kiralık Dükkan Teklif Formu) tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Çünkü Ekomini, ” Kiralık Dükkanım Var”  diyenlere talip! Ekomini franchise bu şekilde alabilirsiniz…

İşte şimdi, Ekomini Market bayilik nasıl alınır? sorusunun yanıtını sizlere verebilirim:

Ekomini Bayilik Alma

Ekomini Market Bayilik Açmak İstiyorum, diyorsanız da şuraya tıklayarak ilgili başvuru sayfasına direkt olarak gidebilirsiniz. Ancak! Ekomini market açmak için ne gerekli? birkaç adımda anlatacağım:

 1. Yukarıda verdiğim Ekomini market bayilik şartları doğrultusunda uygun bir dükkan bulmanız gerekiyor.
 2. Ardından verdiğim ekomini bayilik alma iletişim adresi üzerinden bayilik formunu tam ve doğru bir şekilde doldurun.
 3. Yapının kullanılabilir olduğunu kanıtlayın.
 4. Tütün ve Alkol Düzenleme Piyasası Kurumu üzerinden ruhsat almayı kesinlikle unutmayın!

Ekomini bayilik açmak için yukarıda Ekomini bayilik için bıraktığım siteyi ziyaret edin. Ekomini başuru sorgulama için mail adresinizi kontrol edin.

Ayrıca firma sizlere telefon üzerinden geri dönüş sağlayacaktır. Ekomini bayilik telefon numarası için bir telefon yok. Bahsettiğim site üzerinden başvurular kabul ediliyor. ekomini market bayilik iletişim için yukarıdaki formu kullanın.

Advertisement

Ekomini Market Bayilik Yorumları

Ekomini franchise almak isteyenlerin Ekomini şube sahiplerinin yorumlarını merak ettiğini biliyorum. Bu konu hakkında hemen bir video önereceğim! Ekomini market bayilik yorumlarını merak edenler için özet niteliğinde bir video!

Ekomini bayilik yorumları

Ekomini Market Bayiliği Almanın Avantajları Nelerdir?

Ekomini Market Bayiliği Almanın Avantajları
ekomini market açmak

Ekomini market bayilik şartları için ayrıntılara gelmeden önce size Ekomini bayilik avantajlarından bahsedeceğim. Ekomini bayilik yorumları gerçekten çok olumlu. Ekomini market bayilik açarsam bana ne gibi artısı olacak diye soranlar varsa bu yazıyı kesinlikle okusun! En karlı bayilik veren firmalar arasında yer alan Ekomini, iş ortaklarına çok büyük avantajlar sunuyor.

İşte, Ekomini Market bayiliği almanın avantajları:

 • Öncelikle artık kendinize ait bir dükkanınız olacak. Sizler açtığınız bu dükkanın sahibi konumunda bulunacaksınız.
 • Az riskle işletme yönetimi hakkında büyük bir deneyim elde edeceksiniz.
 • Çok büyük bir sermayeye ihtiyaç duymayacaksınız. Ayrıca bu bayiliği aldığınız için Ekomini Market tarafından açılışınızda destek alacaksınız.
 • Adını duyuran bu market ile profesyonellik için ilk adımı atacaksınız.
 • Ekomini Market ürünlerinin kalitesi ise sorgulanamaz düzeydedir. Tedarik konusunda da bir sıkıntı yaşamayacak yüksek kaliteli ürünleri müşterilerinize sunabileceksiniz.
 • Ekomini konseptine uygun büyüklükte dekorasyonu yapılmış anahtar teslim mağazanın işletmecisi olacaksınız.
 • Yapacağınız yatırım sadece mağazada satılacak ürünler ile sınırlı olacaktır.
 • Merkezi satın alma anlaşmaları ile daha uygun koşullarda tedarik imkanına ve bunun yaratacağı rekabet yapınızla kazancınızı arttırma fırsatına sahip olacaksınız.

İlgili içerik: Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik – Franchise Bedeli!

Ekomini Market Satış Ürünleri Nelerdir?

ekomini market açma
ekomini market açmak istiyorum

2012 yılından beri faaliyet gösteren Ekomini Market, bünyesinde birçok ürün grubunu barındırıyor. Böylece markete giriş yapan tüketiciler aradığı ve ihtiyacı olan pek çok malzemeyi bulabiliyor. . Bu da Ekomini Market franchise alanlar açısından büyük bir avantaj sağlıyor.

Ekomini market bayilik şartları kadar ürünleri bilmenizde de yarar var. Eğer siz de bayilik almayı düşünüyorsanız aldığınız bayilikte satabileceğiniz ürünleri aşağıda görebilirsiniz.

 • Gıda ürünlerinin neredeyse tamamı bu markete ait bayilerde bulunabiliyor.
 • Yoğurt, peynir gibi süt ürünleri marketin bünyesinde satılmaktadır.
 • Cips, kraker gibi atıştırmalar satılmaktadır.
 • Ayran, meyve suyu gibi gazsız içeceklerin yanı sıra; siyah ve sarı kola gibi gazlı içecek alternatifleri de vardır.
 • Sucuk, salam, et gibi şarküteri ürünleri yer almaktadır.
 • Gerek alkollü, gerekse de alkolsüz içeceklerin büyük kısmı satışa sunulmaktadır.
 • Ev ve işyerlerinde kullanılabilecek temizlik ürünleri vardır.
 • Krem, kolonya, lonsyon gibi kişisel bakım ürünleri de Ekomini Market bünyesinde bulunmaktadır.

İlgili metin: Carrefoursa Bayilik Şartları

Ekomini market bayilik şartları ve diğer konular hakkında sormak istediğiniz sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan YORUM kısmında belirtebilirsiniz. Ekomini franchise hakkında bilmeniz gerekenler bunlardı. Diğer bayilik yazılarımızı Bayilik menümüzden görebilirsiniz.

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları – 2022 BAYİLİK BEDELİ! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

3 Yorum

 1. İlhan

  27 Ağustos 2021 at 20:14

  Selamın aleyküm tam olarak anlayamadım eğer bizim bulduğumuz dükkanı ekimini hayır bu dükkan olmaz derse ne yapacağız

 2. Fedai arslan

  30 Temmuz 2021 at 13:50

  40..50 bin civarı sermaye demişsiniz bu ücret açmak içinmi yoksa içinde satacağımız ürünlerin fiyatı hariç mi

 3. Ahmet Yılmaz

  9 Ekim 2020 at 12:02

  ekomini market açmak istiyorum. sitenizden başvuru yaptım. dediğiniz şartlar var. ama geri dönen olmadı. ne kadar beklemem gerek???

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum

BAYİLİK VEREN GIDA FİRMALARI

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar 2022 – En Kârlı 15 Şirket!

dondurma bayiliği veren firmalar

Yaz aylarının en çok kazandıran işlerinden olan dondurmacı açma fikrini hiç düşündünüz mü? Sezonda aylık 40 bin TL gelire ulaşan bu sektörün artık kış aylarında da hayatımıza girmesiyle birçok girişimcinin ilgi odağı olmuştur. Eğer siz de marka bilinirliği yüksek bir firmadan dondurma dükkanı frachisingi alarak işinizi kurmak istiyorsanız en çok kazandıran 15 şirket önerim kaçırılmaz […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!)

Getir bayilik şartları

Getir markası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Getir bayilik şartları da son zamanlarda bayilik alarak kendi işini kurmak isteyenler tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Getir, bu başarısını kendi kulvarında tek olan iş modeline borçlu. Getir franchise alarak bu büyük aileye katılabilir ve günde ortalama 3.000 TL para kazanabilirsiniz! Bakın, günde diyorum; bu kazancı aya vurduğunuzda ortaya […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.