finansportali.net

BAYİLİK

2023 Yemeksepeti Market Bayilik Şartları ve Ücreti! (YENİ)

yemeksepeti market bayilik

Banabi olarak bilinen hızlı market platformu adını Yemeksepeti Market olarak değiştirdi! Yeniliklerle beraber sizlere Yemeksepeti Market bayilik şartları hakkında tüm bilgileri aktaracağım.

Kendi işini kurmak ve kârlı bir işe yatırım yapmak isteyenler, şimdiden bayilik almak için sıraya girmiş durumdalar. Peki, bayilik ücreti 2023 yılında ne kadar sizlerle paylaşacağım

Online alışveriş camiasına her geçen yıl yeni soluklar, yaratıcı mobil uygulamalar ve sanal marketler ekleniyor.

Sizler de marka bilinirliği ve prestiji yüksek, kendi sektöründe öncü şirketler arasında yer alan Yemek Sepeti Market başvurusu yapmak istiyorsanız, yazımızı sonuna kadar okuyun!

Advertisement

Yemeksepeti Market’i Kısaca Tanıyalım!

yemeksepeti market
yemeksepeti market

Yemeksepeti Market bayilik şartları neler? Bayilik için ne kadar sermaye gerekiyor? Gelin, birlikte bakalım.

Yemeksepeti Market bayilik şartları kısmına geçmeden önce, yatırım yapacağınız şirketi tanımak istersiniz diye düşünüyorum. Marka, 2019 yılında Nevzat Aydın tarafından Türkiye merkezli olarak kurulan bir online market alışverişi uygulamasıdır.

Yemeksepeti Market Bayilik Veriyor mu?

Yemeksepet Market bayilik vermektedir. Yemeksepeti her geçen gün bayilik vererek şube sayısını artırmaya devam etmektedir.

2001’den beri faaliyet gösteren Yemek Sepeti şirketinin bir alt kuruluşudur. Günümüzde 2 milyondan fazla kullanıcısı vardır ve siz de market bayiliği alabilirsiniz. Zaten, restoranların ve marketlerin dijitalleşmesi ile beraber hayata geçirilmiş olan bu projenin sevilmeme ihtimali ne olabilirdi ki?

Yemek sepeti Market şimdi bütün şehirlerde faaliyet gösteriyor. Her geçen gün giderek büyüyen hem bayiliklerini artıran hem de kullanıcı sayılarını yükselten Yemeksepeti market, bayilik almak isteyen iş ortaklarının bazı şartları ve koşulları taşımasını önemsiyor.

Bayilik alarak bulunduğunuz şehrin teslimat bölgelerinden verilen market siparişlerinin teslimatını sağlayarak yüksek oranda kazanç sağlayabilirsiniz.

Advertisement

Bu arada başlamadan söyleyeyim: Bayilik sistemi, komisyon sistemine dayalıdır. Teslimatı gerçekleşen ürünler üzerinden bayi olarak ödeme alırsınız.

Yemeksepeti Market Kaç İlde Var?

Yemeksepeti Market günümüzde 40’tan fazla ilde hizmet veriyor. Her geçen gün bayilik başvurularını değerlendirerek, Türkiye’nin birçok noktasında var olmayı hedefliyor.

Yemeksepeti Market Bayi Kazancı!

Yemeksepeti Market bayilik
Bayi kazancı

Bu iş neden mi bu kadar çok araştırılıyor? Çünkü Yemeksepeti Market kazancı girişimci adaylarını yeterince tatmin ediyor.

Özellikle şunu söyleyebilirim ki bayilik aldıktan sonra yaklaşık olarak 1 yıl içerisinde yatırım tutarınızı amorti etmiş olursunuz. 

Yemeksepeti Market Bayiliği aylık kazancı ne kadar?

Ortalama olarak Yemeksepeti Market bayilik aylık kazancınız 50 Bin TL ile 60 Bin TL civarlarında olacaktır. Ancak elbette ki bu kazanç, bulunduğunuz bölgeye göre de azalıp artabilir.

Advertisement

Benzer içerik: Seç Market Bayilik

Yemeksepeti Market Bayilik Ücreti Nedir?

yemeksepeti market
market bayilik ücreti

Bayilik almak için belli bir miktar sermayenizin olması gerekiyor. Bu sermayeyi karşılayanlar ancak bayilik alabiliyorlar.

Yemeksepeti Market bayilik bedeli ne kadar?

Aslında isim hakkı için herhangi bir ödeme talep etmeyen firma, Market bayilik bedeli için 500 Bin TL ile 1 milyon TL aralığında bir ücret ayrılmasını talep ediyor.

Peki, bu teminatın içerisinde neler var?

Kuruluş giderleri dahil depo, ürün stoku, depo kirası gibi aklınıza gelebilecek tüm giderler dahildir.

Advertisement

Yemeksepeti Market franchise bedeli, sizden girişimde bulunduğunuz bayilik işi için talep edilecek olan sermaye miktarıdır. Yani, aslında bir bayilik ödemesi değil. Bayilik sürecine ilişkin tüm giderler, sizin iş kurmanız için gerekli olan sermaye miktarına dâhildir.

Dolayısıyla yapacağınız başvuru sonrası bayilik almaya hak kazandığınızda depo, ürünler, kira ve isim hakkı gibi birçok önemli faktörün devreye girmesi ile Yemek sepeti market bayilik ücreti için belirlenebilecek miktarlar değişiklik gösterebilir.

Yemeksepeti Market bayilik almak için belirlediğiniz sermaye ile ilgili bu yüzden başvuru formunda detaylı bir açıklama yazmanız gerektiğini de şimdiden hatırlatmak istiyorum!

Alakalı içerik: Bayilik Veren Marketler

Advertisement

Yemeksepeti Market Bayilik Şartları Nedir?

Firma 20 yıllık başarısı sayesinde, bayilik almak için birçok yatırımcının dikkatini çekiyor. Bayilik almak isteyenler ise firma tarafından belirlenen Yemeksepeti Market bayilik şartları aşağıdadır:

 1. Yemeksepeti Market bayilik başvurusu için öncelikli olarak yaklaşık gerekli olan sermayeyi karşılayabilmeniz gerekiyor.
 2. Sermayenize göre ve Yemeksepeti Market bayilik açmak istediğiniz bölgedeki depo alanı ve kurye ağına göre yatırım tutarı artış da gösterebiliyor.
 3. Daha önce benzer sektörde bir girişimde bulunmanız bayilik başvurusu sırasında sizi bir adım öne çıkartabilir.
 4. Yemeksepeti Market bayilik şartları arasında firmanın hizmet verdiği şehirlerde bulunmanız gereklidir.
 5. Başvuru öncesi bayilik ücretini teminat olarak banka hesabınızda göstermeniz ise oldukça önemli.

İlgili içerik: Levent Börek Bayilik Şartları

Yemeksepeti Market Başvurusu Hakkında

yemeksepeti market başvuru
yemeksepeti market başvuru

Bayilik şartlarını da anlattıktan sonra bir diğer önemli konuya geçiyorum. Yemeksepeti Market başvurusu yapacaksanız internetten çok kolay şekilde ön başvuru gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bayilik başvurusu için kimliğiniz ve yapacağınız yatırımla ilgili tüm detayların yer aldığı bir form doldurarak işe başlayabilirsiniz.

Yemeksepeti Market Bayilik Başvuru Formu

Firmanın uygulamasında ve sitesinde, Yemeksepeti bayilik başvurusu için doldurabileceğiniz forma, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz!

Bu formda yer alması gereken en önemli 16 bilgi ise;

 1. Kimliğinizde yazılı olduğu gibi paylaşmanız gereken adınız ve soyadınız,
 2. T.C. kimlik numaranız,
 3. Mesleğiniz,
 4. Daha önceki market alışverişi sektöründeki deneyimleriniz,
 5. Varsa market alışverişi sektöründeki girişimleriniz,
 6. Hâlihazırda hizmete sunulmuş olan ya da askıda olan projeleriniz,
 7. Yaşadığınız il,
 8. Yemeksepeti Market bayilik başvurusu için yatırımda kullanabileceğiniz net sermaye miktarı,
 9. Aylık hedeflediğiniz kâr tutarı,
 10. Yıllık hedeflediğiniz kâr tutarı,
 11. Girişim için kendiniz mi yoksa ortağınız ya da ortaklarınızla birlikte mi başvuruda bulunduğunuza dair bilgi,
 12. Depo olarak kullanılabilecek hâlihazırda bir mekâna sahip olup olmadığınıza dair bilgi,
 13. İşi kendiniz işletmek istiyorsanız daha önceki market işletmeciliği deneyimleriniz,
 14. Market ürünlerinin toplu olarak temini için ayırabileceğiniz maksimum sermaye miktarı,

gibi bilgilerin yer aldığı Yemeksepeti Market bayilik başvuru formu, doğru ve güncel bilgilerle doldurularak gönderilmelidir.  Bütün bunları eksiksiz olarak paylaştığınız bir form, firma tarafından titizlikle değerlendirmeye alınacak ve size dönüş yapılacaktır.

İlgili içerik: Ekomini Market Bayilik Şartları

Advertisement

Yemeksepeti Market Bayilik İletişim Bilgileri

Banabi Bayilik İletişim Bilgileri

Yemeksepeti Market bayilik ile ilgili en güncel bilgileri eksiksiz bir şekilde bu yazımda sizlere anlattım. Ancak aklınıza takılan herhangi bir soru varsa diye, sizlere Yemek Sepeti Market bayilik iletişim bilgilerini de vermek istiyorum!

İster telefonla ister e-posta aracılığıyla ister Yemeksepeti mobil uygulaması ya da internet sitesi üzerinden bayilik hakkında bilgi alabilirsiniz. Banabi bayilik başvurusu yapmak için gerekli şartları daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 • Adres: İSTANBUL / ŞİŞLİ
 • Telefon Numarası: +90 212 359 18 00
 • E-posta: info@yemeksepeti.com

Bir önceki yazımız olan Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

BAYİLİK

Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti!

Starbucks bayilik şartları

Günümüzün başarılı ve popüler kahve firmalarından birisi Starbucks, girişimcilerin ilgisini çekiyor. Bu yazıda, “Starbucks bayilik almak istiyorum” diyenlerin akıllarındaki tüm soru işaretlerini gidereceğim. Starbucks bayilik şartlarını bu içerikten öğreneceksiniz… Starbucks bayilik ücreti ne kadar? Kâr marjı nedir? Hepsini yanıtlayacağım… Starbucks franchise bedeli 2024 bilgilerini açıklayacağım. Starbucks açmak kaç para diyorsanız, sizin için de bilgiler mevcut. […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı!

seç market bayilik şartları

Kendi işini kurmak isteyenlerin, özellikle 2023 yılında rağbet gösterdiği bir seçenekten bahsedeceğim. Seç Market bayilik şartları için uygunsanız siz de perakende sektörüne adım atabilirsiniz. Seç Market bayilik kar marjını bu içerikten öğrenebilirsiniz! Seç Market aylık kazanç hakkında da bilgiler vereceğiz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda Seç Market bayilik yorumlarının çok fazla olduğunu gördük. Seç Market günlük cirosunu […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.