finansportali.net

BAYİLİK

Oses Çiğ Köfte Bayilik Alma – 2023 FRANCHISE FORMU DOLDUR!

Oses çiğ köfte bayilik alma

Çiğ köfte firmaları, son 5 yılda pazar oranlarını büyütüp isimlerini duyurmalarıyla beraber bayilik vermeye başladılar. Biz de, gıda sektörünün öncü markalarından olan Oses Çiğ Köfte bayilik alma 2023 hakkında sizler için detaylı bir yazı hazırladım. 🙂

Şu sıralar ülkemizde gıda sektörleri arasında yoğun bir rekabet yaşanmaktadır. Bu sektörlerden biri de çiğ köfte sektörüdür. Oses Çiğ Köfte de ülkemizde bayilik veren ve marka bilinirliği yüksek bir gıda firmasıdır.

Oses Çiğ Köfte firmasından bayilik alarak kendi işletmenizi açabilirsiniz. Firmanın sahip olduğu marka bilinirliği sayesinde, kısa sürede yüksek cirolar yapan bir işletme sahibi olabilirsiniz. Bu yazımızda etsiz çiğ köfte sektörünün önde gelen isimlerinden olan Oses Çiğ Köfte bayilik alma şartları, maliyeti ve kazancı nelerdir onlara değineceğiz.

Advertisement

OSES Çiğ Köfte Markası

OSES Çiğ Köfte Markası
Oses Çiğ Köfte bayilik alma

Oses Çiğ Köfte bayilik alma konusuna detaylıca girmeden önce markayı kısaca tanıyalım. 

O Ses Çiğ Köfte sahibi kim?

O ses Çiğ Köfte’nin sahibi Osman Yaşardır.

Oses Çiğ Köfte 1993 yılında İstanbul’da Osman Yaşar tarafından kuruldu. İlk olarak seyyar arabayla satış yaparak bu işe başladı. Bu serüven ilk şubenin İstanbul Sultangazi’de açılmasıyla beraber markalaşma yolunda büyük bir adım ile ilerlemeye devam etti.

AB standartlarında ilk fabrikayı kurmasıyla, üretim kapasitesini de artırarak büyüdü. İstanbul’dan sonra, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Kocaeli, Balıkesir, Konya, Kayseri ve ülkemizin daha birçok yerinde şubelerini açan firma; yurt dışında da sektörde ilk dış yatırımı yaparak Almanya ve Kanada’da fabrikalar kurdu.

İLGİNİZİ ÇEKECEK 〉〉 Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Advertisement

Ülkemizde en fazla çiğ köfte bayiliğine sahip olan Oses Çiğ Köfte, Türkiye’nin her yerine bayilikler vermeye devam etmektedir. Firma, aynı zamanda kendi dekorasyonu ve franchise sözleşmesi bulunan işletmecilere anahtar teslim ve bayilik kurulumu da sağlamaktadır.

Uluslararası V-Label sertifikasına sahip ve çiğ köfte sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan Oses Çiğköfte bayilik alma sürecinde yatırımcıları için birden fazla bayilik seçeneği oluşturulmuştur.

Birazdan anlatacağımız bayilik seçenekleri arasından istediğiniz modelde İstediğiniz bayilik modelinde seçim yapabilir, Oses Çiğ Köfte bayilik alma işlemlerine bir an önce başlayabilirsiniz.

OSES Çiğ Köfte Uluslararası Sertifika

“Çiğ köfte bayiliği almak istiyorum” diyorsanız,  O Ses Çiğköfte bayilik aradığınız fırsat olabilir… İçerisinde herhangi bir et ve et ürünü bulundurmayan Oses Çiğ Köfte, Avrupa’nın en yaygın ve güvenilir sertifikası olan V Label’ı da alarak  “güvenilir ürün” olduğunu belgelemeyi başarmıştır.

Advertisement

V-Label: Avrupa Vejetaryenler Birliği tarafından lisanslandırılan ve en güvenli vejetaryen-vegan sertifikadır. Avrupa Vejetaryen logosu, Avrupa çapında ürünlerin tanıtımı ve servislerini koordine eden Avrupa Vejetaryen Birliği tarafından kayda geçirilmiştir.

Oldukça başarılı olan Oses Çiğköfte bayilik alma fikri çok avantajlı. Başarılı bir marka olan Oses Çiğköfte ile çalışabilirsiniz.

Oses Çiğköfte bayilik yorumları için kendi işinin patronu olanları dinlemek için videoyu izleyebilirsiniz.

oses franchıse

Oses Çiğ Köfte Bayilik Seçenekleri Neler?

Oses Çiğ Köfte Bayilik Seçenekleri
oses çiğköfte bayilik alma

1000’in üzerinde şube sayısına sahip olan Oses, avantajlı franchise sistemiyle büyümesini sürdürmeye devam ediyor. Bu işe girmek isteyen herkesin merak ettiği bir konuya değineceğim.

Oses Çiğ Köfte bayilik seçenekleri nelerdir?

Profesyonel bir bayilik sistemiyle yürütülen Oses Çiğ Köfte’de, hemen her türden girişimci ve yatırımcılara yönelik bayilik seçenekleri bulunuyor. Esnek bayilik, standart bayilik gibi.

Advertisement

Firmadan; dükkan kurumu da dahil olmak üzere bayilik almak istiyorsanız, yaklaşık belli bir sermayeye ihtiyacınız olacak.

Yukarıdaki bayilik seçeneğinin maliyeti biraz fazla geldiyse, kendi dekorasyonunuzu yapmayı tercih ederek biraz daha düşük maliyetler ile Oses Çiğ Köfte franchise sahibi olabilirsiniz.

Daha farklı çiğköfte bayiliği almayı da düşünebilirsiniz. Yine sektörde başarılı bir çiğ köfte markası olan Adıyaman Çiğ Köfte bayilik bilgisi bu yazıda!

OSES Çiğ Köfte Esnek Bayilik

OSES Çiğ Köfte Esnek Bayilik
o ses çiğköfte bayilik

Ülkemiz genelinde 1000 gibi bir bayi sayının üstünde bulunan Oses Çiğ Köfte, 2020 yılı itibariyle elinde bulunan bayilik sayısına 200 daha eklemek amacıyla esnek bayilik koşulları belirlemiştir.

Herhangi bir markanın çiğ köfte bayiliğini almak istiyorsanız; mutlaka Oses Çiğ Köfte’den de teklif almanızı öneriyoruz. Oses bayiliği açtıktan sonra sermayenizin size geri dönüş süresi 6-12 ay arasında değişiklik göstermektedir.

Advertisement

Oldukça kârlı bir sektör olan çiğ köfte sektöründe Oses Çiğ köfte gibi büyük bir firmanın ismi altında yer almanız, başarı sürecinizde sizler için yüksek avantaj sağlayacaktır

〉〉 Midyeci Ahmet Bayilik Şartları ve Ücreti

OSES Bayileri Ne Kadar Para Kazanıyor?

OSES Bayileri Ne Kadar Para Kazanıyor?
çiğ köfte dükkanı açmak karlı mıdır ?

OSES Çiğ Köfte bayilik alma düşüncesinde olan girişimcilerin en çok merak ettiği para kazanma konusuna gelelim.

Çiğ köfte dükkanı açmak karlı mıdır ?

Çiğköfteci açmanın birçok alanda avantajı olduğundan, kâr marjı yüksek bir yatırım olacaktır. İncelenen son 1 yıllık muhasebe kayıtlarında, çiğköftecilerin  günde ortalama 5.000 TL ciro yaptığı tespit edilmiştir.

Advertisement

Ticarette en önemli alan mekânın konumu olduğundan aylık kazançlar da bu duruma göre değişebilmektedir.

Özellikle, işlek caddelerde böyle bir dükkan açmak çok daha avantajlıdır. Üstelik, bu cadde üzerinde, sizden başka herhangi bir çiğköfte dükkanı bulunmuyorsa; işte o zaman mükemmel satışlar yaparsınız.

Bu tarz sektörlerde, kasaya giren her paranın yaklaşık %60’ı işletmeciye kâr olarak kalmalıdır. Aksi taktirde sadece amorti bir iş ile devam edilecektir.

Örneğin: Günde 1.000 TL ciro yapan bir çiğköfteci, bu kazancın 600 lirasını işletme hesabına yazar.

Advertisement

Ancak, yukarıda vermiş olduğumuz muhasebe kaydında her zaman günde 5.000 TL kazanılıyor gibi bir şey söyleyemeyiz. İşletmenizin cirosu, zaman içinde 7 bin TL’ye dahi ulaşabilir. Bu da aylık kârınızın 100 bin TL‘ye kadar çıkması demektir.

OSES Çiğ Köfte Bayilik Ücreti

OSES Çiğ Köfte Bayilik Ücreti
oses çiğ köfte bayilik ücreti

Oses çiğköfte bayilik fiyatı çok merak ediliyor… Sizlere Oses bayilik fiyatları için harika bir haberim var! Oses, lezzet ve kaliteyi daha fazla kişiye ulaştırabilmek amacıyla yatırımcılarından herhangi bir franchise bedeli talep etmemektedir.

İşte bu nedenle, az bir miktarda sermayeniz varsa, hiç düşünmeden Oses Çiğ Köfte ailesine katılabilirsiniz. Peki, Oses Çiğ Köfte Bayilik alma için ne kadar sermaye gerekli?

Oses Çiğ Köfte, girişimcilerinden bayilik ücreti almaması ile diğer çiğ köfte markalarından çok daha avantajlıdır.

Oses Çiğköfte bayilik ücreti ne kadar?

Advertisement

O ses çiğköfte bayilik kaç para derseniz, franchise bedeli yok ancak elbette dükkan açabilmek için sermayeniz olması gerekiyor. Ortalama olarak 100.000 TL – 200.000 TL ile iyi bir çiğ köfte dükkanı açmak mümkün.

Oses Çiğ Köfte bayilik ücreti bu şekilde.

Benzer yazı: Komagene Çiğ Köfte Bayilik

Oses Çiğ Köfte Bayilik Şartları Nelerdir?

Oses Çiğ Köfte Bayilik Şartları Nelerdir?
oses çiğ köfte bayilik şartları

Şimdi, Oses Çiğ Köfte bayilik şartları konusunda sizleri bilgilendireceğim. Her firma ve markadan bayilik almanın belirli koşulları ve sistematik prensipleri bulunur. Oses Çiğ Köfte bayilik alma şartları ve franchise sistemi ise aşağıdaki gibidir:

  1. O Ses Çiğköfte bayilik şartları arasındaki ilk şart, açılacak işletmenin kurulum giderleri bayilik alan girişimcilere aittir.
  2. Bayilik almak isteyen yatırımcılar, bayilik sözleşmesini imzalarken işletmenin dekorasyonunuzu, Oses Çiğ Köfte markasının kurumsal kimliğine uygun olacak şekilde tamamlamalıdır.
  3. Oses Çiğ Köfte bayilik şartları arasındaki belki de en önemli şartta sıra… Firma, açılacak olan yeni şubelerin en yüksek oranda satış yapabilecekleri lokasyonlarda bulunmasını ister.

Oses Çiğ Köfte Bayilik alma dışında sonra Ziyafet Çiğ Köfte bayiliği hakkında yazdığım yazıya da mutlaka bir göz atın! Aralarında size en uygun olanı seçebilirsiniz.

  1. Marka, bünyesinde yer alan eğitmenler  ile işletme personeli için gerekli eğitimleri sürdürür.
  2. Ulusal ve yerel basın kuruluşları veya yazılı – görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı istenmez.
  3. Türkiye geneli fiyat politikası sabit tutulur.
  4. Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanır.
  5. OSES ile çalışmaya başladığınız anda, franchise koordinatörleri tarafından tüm bayiliklere teknik destek sağlanacaktır.

Eğer şubenizi kendi imkanlarınızla oluşturmak isterseniz, standart ve şirket prosedürlerine uymak şartıyla yapabilirsiniz. OSES Çiğ Köfte tarafından açılışınızda kullanmak üzere, ücretsiz ürün teminatı sağlanır.

Mağazanızı anahtar teslim devralmak isterseniz, firmanın profesyonel kurulum ekibi sizin için bunu gerçekleştirecektir. Oses Çiğ Köfte Bayilik alma avantajları gördüğünüz gibi oldukça güzel.

Advertisement

Oses Çiğköfte bayilik şartları yukarıda sıraladığım gibi. Oses Çiğköfte hizmet standartları videosunu izleyerek, hizmet konusunda bilgi alabilirsiniz

OSES Çiğ Köfte İletişim Numarası (BAŞVURU)

OSES Çiğ Köfte İletişim Numarası
Oses Çiğ Köfte Bayilik alma

Oses Çiğ Köfte bayilik alma için Oses Çiğ Köfte iletişim adreslerini bilmelisiniz. Elinizdeki sermaye ile kaliteli bir yatırım yapmak istiyorsanız; dilerseniz buraya tıklayarak OSES Francihising başvurusunda bulunabilir. Ayrıca aşağıda paylaşmış olduğumuz Oses Çiğköfte iletişim için genel merkez numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Merkez

Karayolları Mahallesi 568 Sokak No:14/1 Küçükköy
Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Telefon: 444 50 02
Fax: 0 212 419 02 99
E-mail: info@osescigkofte.com

Bu yazımda sizlere OSES Çiğ Köfte bayilik şartları hakkında bilgi vermek istedik. Oses Çiğ Köfte bayilik alma gibi daha farklı bayilik seçeneklerini değerlendirmek için Bayilik kategorisinde bulunan yazılara göz atabilirsiniz. Kategoriye ulaşmak için tıklayınız.

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

BAYİLİK

Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti!

Starbucks bayilik şartları

Günümüzün başarılı ve popüler kahve firmalarından birisi Starbucks, girişimcilerin ilgisini çekiyor. Bu yazıda, “Starbucks bayilik almak istiyorum” diyenlerin akıllarındaki tüm soru işaretlerini gidereceğim. Starbucks bayilik şartlarını bu içerikten öğreneceksiniz… Starbucks bayilik ücreti ne kadar? Kâr marjı nedir? Hepsini yanıtlayacağım… Starbucks franchise bedeli 2024 bilgilerini açıklayacağım. Starbucks açmak kaç para diyorsanız, sizin için de bilgiler mevcut. […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı!

seç market bayilik şartları

Kendi işini kurmak isteyenlerin, özellikle 2023 yılında rağbet gösterdiği bir seçenekten bahsedeceğim. Seç Market bayilik şartları için uygunsanız siz de perakende sektörüne adım atabilirsiniz. Seç Market bayilik kar marjını bu içerikten öğrenebilirsiniz! Seç Market aylık kazanç hakkında da bilgiler vereceğiz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda Seç Market bayilik yorumlarının çok fazla olduğunu gördük. Seç Market günlük cirosunu […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.