finansportali.net

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸

Güvenilir evde paketleme işi için yapmanız gerekenler çok basit. Yeter ki vaktim var deyin ve azimli olun. Evde ek gelir sağlayacaksınız… Eve iş ek iş fırsatlarını değerlendirirken, evlere iş veren güvenilir firmalar ile çalışmak önemli bir mevzudur.  Evde paketleme işi güvenilir mi?

Dediğim gibi son yıllarda evden firmalarla çalışanların sayısı arttı. Bu durumu bazı dolandırıcılar fırsat biliyor. Eve iş veriyorum diyerek, sizden kimlik, banka bilgilerinizi isteyen şahıslar olabiliyor.
Gözünüzü dört açmalı ve dolandırıcılara karşı dikkatli olmalısınız.

Advertisement

Merak etmeyin, hazırladığım bu yazı sayesinde evlere paketleme işi veren güvenilir firmalar hangileri sizlere anlattım. Ayrıca eve iş veren güvenilir firmalar iletişim numaralarıyla, firmalara erişebileceksiniz. Böylelikle içiniz rahat olacak şekilde evde ek iş fırsatlarını değerlendirebileceksiniz.😊

Evlere iş veren güvenilir firmalar
Evlere iş veren güvenilir firmalar

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar

Güvenilir evde ek iş için güvenilir firmalarla çalışmak gerek. Bunun için sizlere firma araştırmasında bulundum. Bu firmalarla rahat şekilde çalışabilirsiniz.

Eve iş veren güvenilir firmalar neler?

1- LC Waikiki
2- Koton
3- Defacto
4- Beyteks Tekstil
5- Özdilek
6- Zara
7- Bershka
8- English Home
9- Madame Coco
10- İŞKUR

1- LC Waikiki Evlere İş

lc waikiki evlere iş imkanı
LC Waikiki evlere is

LC Waikiki evlere iş veriyor mu?

Türkiye’de oldukça fazlasıyla sevilen bir marka olan LC Waikiki fason firmalar aracılığıyla iş vermekte. Yani direkt olarak LC waikiki evlere ek iş vermiyor.

LÜTFEN DİKKAT: LC Waikiki evlere direkt olarak iş vermiyor. Lc Waikiki paketleme işlerini fason firmalar üzerinden veriyor. Fason firmalara ulaşarak LC Waikiki evde iş imkanından ancak bu şekilde yararlanabilirsiniz!

Eve iş veren güvenilir firmalar içerisinde belki de en kazançlı olanlardan bir tanesi olduğunda söyleyebilirim. Alacağınız işlerden aylık ortalama olarak 5.000 TL+ gelir elde edebilirsiniz.

Advertisement

Özellikle kıyafet sektöründe ön markalardan birisi olan firma, şimdi de ev dekorasyon ürünleri satmaya başladı. Yani içerisinde bir çok evde iş fırsatı var. Ancak şunu belirtmem gerekiyor, LC Waikiki direkt sizlere evde ek iş vermiyor. Aslında fason firmalar üzerinden sizlerle çalışıyor.

Fason firmalardan alacağınız işlerde iplik ayırma işi, iplere boncuk dizme, elbisede düğme dikimi, kıyafet paketleme gibi birçok seçeneğiniz var. Bunlardan en uygun olanı kendinize seçmelisiniz.
LC Waikiki evlere ek iş için detaylıca yazmış olduğum 👉 LC Waikiki Evlere İş başlıklı yazımı buraya bırakıyorum.

Tüm detaylar bu yazıda! 👍

2- Koton Fabrika Evlere İş

eve iş veren fabrikalar
eve iş veren fabrikalar

Evet gelelim eve iş veren güvenilir firmalar arasında yer alan diğer marka. Koton fabrika evlere fason firmalar aracılığıyla iş veriyor! Oldukça güvenilir bir marka olan Koton, Türkiye’nin hemen hemen her noktasında bir mağazaya sahip.

Firmanın bu kadar popüler olmasının sebeplerinden birisi de güvenilir olması. Koton da fason firmalar aracılığı ile evlere iş fırsatı sunuyor. Yani direkt olarak Koton firmasının size evde iş vereceğini söylemem hata olur. Peki fason firmalar aracılığıyla hangi işleri yapabiliyorsunuz.

Evlere paketleme, düğme dikme, kesme, temizleme ve etiketleme gibi işler sunuyor. Siz de bu seçeneklerden istediğinizi alabilirsiniz. Zaten çok zor işlemler olmadıkları için rahatlıkla her seçeneği değerlendirebilirsiniz. Eve iş veren güvenilir firmalar ile aylık ortalama olarak 5.000 TL+ kazanç elde edebilirsiniz.

Advertisement

👉 Koton Fabrika Evlere Ek İş yazısına mutlaka bir göz atın. sizlere bilmeniz gereken Tüm detayları bu yazıda anlattım yazının sonunda başvuruda bulunabilirsiniz. 👍

3- DeFacto Evlere İş

eve iş veren güvenilir firmalar
eve iş veren güvenilir firmalar

Eve iş veren güvenilir firmalar arasında DeFacto’da yer alıyor. DeFacto’da fason firmalar aracılığıyla evlere ek iş veriyor. Kıyafet paketlemeleri dikme kıyafet ütüleme gibi evde ek iş fırsatları bulunuyor. Büyük şehirler dışında; Sivas, Isparta, Konya, Malatya Elazığ gibi şehirlerde de DeFacto nun birçok mağazası bulunuyor.

Haliyle evde ek iş fırsatı için de DeFacto seçeneğini mutlaka bir düşünmelisiniz. Evlere iş veren güvenilir firmalar içerisinde rahatlıkla çalışabileceğiniz bir firma. Dediğim gibi birçok büyük firma fason firmalar aracılığı ile evlerde çalışabilecek insanlara ulaşıyorlar.

Bunun için fason firmalara erişebilmeniz lazım. 👉 Penye fason iş veren firmalar hakkında yazdığım detaylı yazı size rehber olacak. Ne demek istediğimi bu yazı sayesinde daha iyi anlayabileceksiniz. Eve iş veren firmalar içinde DeFacto gerçekten güvenilir bir marka. Hadi devam edelim.

4- Özdilek Tekstil

Özdilek Tekstil
evlere iş veren tekstil firmaları

Eve iş veren güvenilir firmalar için devam edelim… Ev ve kıyafet tekstilde Türkiye’nin bir numaralarından birisi olan markanın fason firmaları ile ek gelir elde edebilirsiniz.

Hatta tam zamanlı olarak çalışarak yine ortalama olarak 5.000 TL – 6.000 TL gelir elde etme şansınız bulunuyor. 33Burada dikkat etmeniz gereken, iş ilan sayfalarını düzenli takip etmek. Belki bugün bir ilanla karşılaşmazsınız ancak yarın yeni bir iş ilanı yayınlanabilir.

Advertisement

Eve iş veren firmalar için sizlere hazırladığım 👉 Fabrikadan Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ve Yerler yazısını okuyabilirsiniz. Yine buradaki firmalarda oldukça güvenli ve rahatlıkla çalışabilirsiniz. Unutmayın, güvenilir firmalarla çalışma çok önemli! Benim amacım da tam olarak sizlere bunu sağlamak. Sizlere bahsettiğim yöntemler aracılığıyla sizde eve iş veren güvenilir firmalar ile çalışabileceksiniz.

5- Beyteks Tekstil

 Eve iş veren güvenilir firmalar

Eve iş veren güvenilir firmalar

Beyteks Tekstil, 1993 yılında Adana’da kurulmuş olan başarılı bir tekstil şirketidir. Ceyhan, Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi ve Kadirli Organize Sanayi Bölgesinde üretim tesislerinde hizmetlerine devam ediyorlar.

Eğer bu bölgelere yakın yerlerde ikamet ediyorsunuz Beyteks Tekstil ile iletişime geçmeyi düşünebilirsiniz. Kimi zaman iplik üretim tesislerinde evde çalışabilecek insanlara ihtiyaç duyuluyor. Siz de buna fırsatı çevirebilir ve Beyteks Tekstil iletişim için tıklayın.

6- Zara

Evlere iş veren firmalar
Evlere iş veren firmalar

Daha önce alakasız yerlerde baktığınız bazı pantolonlarda Zara etiketine denk geldiniz mi? Ben çok fazla denk geldim… Bunun asıl nedeni Zara’nın defolu ürünlerini bazı tekstil firmalarına vermesi. Durum böyleyken bu ürünlerin paketlenmesi, iplik temizlemesi gibi bazı işleri aracı firmalarla gerçekleştiriliyor ve satılıyor.

Siz de aracı firmalarla çalışarak evden para kazanabilirsiniz. Şehrinizdeki tekstil atölyelerini ziyaret edin ve soruşturun. Dilerseniz Google “Haritalar” kısmından şehrinizdeki tekstil atölyelerini kolayca bulup, telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Her atölye eve ek iş veriyor gibi bir durum söz konusu değil. Ancak evden çalışabileceğinizi söylerseniz, bu fırsattan yararlanmak isteyecek firmalar olabilir. Hatta atölyelerden de günlük bir kaç saat çalışarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Advertisement

7- Bershka

Evlere ek iş veren firmalar
Evlere ek iş veren firmalar

Tıpkı Zara gibi Bershka’da fason firmalara pantolon, kaban, kazak, ayakkabı gibi ürünleri fason firmalara verebiliyor. Bershka güvencesiyle çalışmak için fason firmalarla konuşun. Evlere ek iş veren firmalar çok çeşitli. Buraya 10 tane sıraladım ancak fason firmalarla görüştüğünüzde daha çok seçeneğinizin olduğunu göreceksiniz.

Fason firmalarla hem evden hem de atölyelerden çalışabiliyorsunuz. Bence firmanın size sunacağı fırsatlara açık olun. Günde 4 – 5 saatinizi ayırarak evlere iş veren güvenilir firmalar ile kazançlı çıkabilirsiniz.

Mutlaka Okumalısınız: Kargo ile Evlere İş Veren Firmalar Telefon Numarası

8- English Home

eve iş veren güvenilir firmalar
eve iş veren güvenilir firmalar 2022

Evlere iş veren güvenilir firmalar için seçenekleri artırdım! Şimdi sizlere iki tane ev tekstili için oldukça ünlü olan firmayı söyleyeceğim. Burada bahsedeceğim firmaların hepsi direkt olarak evlere iş vermiyor. Bunun bilincinde olarak aramalarınızı yapın.

Amacım sizleri yönlendirmek. Şöyle ki English Home markası da fason firmalara iş verebiliyor. Bu fason firmalarda evlerden çalışabilecek kişilerle çalışıyorlar. Çünkü firma için çok avantajlı. Siz de firmaları evden işçi çalıştırma konusunda ikna edebilirsiniz.  ,

English home özellikle havlu, bornoz, nevresim paketleme gibi işleri fason firmalara yaptırıyor. Ayrıca buna benzer evlere ek iş veren firmalar, genellikle evde paketleme işi için işçi arıyorlar. Şehrinizdeki fason firmaları internetten bulabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Advertisement

9- Madame Coco

Eve ek iş veren firmalar
Eve ek iş veren firmalar

Madame Coco firması da tıpkı English home gibi fason firmalara iş veriyor. Fason firmalarda evlere iş veriyor… Madame Coco havlu, nevresim, masa örtüsü, kırlent,  pijama takımı gibi ürünleri fason firmalara verebiliyor.

Direkt Madame Coco markasına ulaşmaya çalışarak vakit kaybetmeyin. Yazı boyunca tekrarladığım gibi güvenilir evde paketleme işi ve daha fazlası için fason firmalar ile irtibat kurun.

10- İŞKUR Evde Ek İş Fırsatları

evlere iş veren güvenilir firmalar
evlere iş veren güvenilir firmalar

Şaşırdınız değil mi? İŞKUR güvencesi ile evinizden çalışabiliyorsunuz. İŞKUR’u bir firma olarak ele almayalım. Ancak size harika bir güvenilir yol sunduğu için bu başlık altında mutlaka değerlendirmem gerekti.

İŞKUR tamamen devlet denetiminde, iş istihdamı sağlayan bir platformdur. Eve iş veren güvenilir firmalar kimi zaman İŞKUR üzerinden çalışanlara ulaşıyorlar ve evlerde iş yapabilecek insanlarla çalışıyorlar. Bu başlıkta İŞKUR ‘u değerlendirmenin en büyük sebebi, güvenilir firmaların İŞKUR ile çalışması.

İŞKUR devlet tarafından denetlendiği için burada çalışan firmalar da tamamen denetlenmiş oluyor… Ödemeler, iş süreci devlet güvencesinde oluyor. Yani İŞKUR aracılığıyla sizinle çalışmak isteyen firmaların tamamen güvenilir olduğunu garanti edebilirim. 👉 İŞKUR evlere iş veriyor mu? Cevabı evet… Kırmızı yazının üzerine tıklayarak İŞKUR’un iş fırsatlarında değerlendirebilirsiniz. Böylelikle devlet güvencesi ile evinizde iş yaparak para kazanabilirsiniz.

Ayrıca eve iş veren firmalar özellikle paketleme işi için evde çalışabilen insanlar aranıyor. Bu konuda da İŞKUR’dan faydalanabilirsiniz. Sizlere detaylıca yazmış olduğum 👉 İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu hakkındaki yazıyı okuyun ve hemen başvuruda bulunun. Evlere iş veren güvenilir firmalar ile çalışmak için İŞKUR size oldukça yardımcı olacak. Eve iş veren güvenilir firmalar ile çalışmanın en garanti yolu diyebilirim.

Advertisement

Evlere İş Veren Firmalar

evlere iş veren firmalar
evlere iş veren firmalar

Evlere iş veren firmalar başka hangi sektörler oluyor onlara da bir göz atalım. Evde ek iş yapmayı düşünüyorsanız, bu firmaları da değerlendirmeye çalışın.

• Davetiye basımı yapan yerler
• Tekstil atölyeleri
• Matbaa firmaları
• Nikah şekeri üretimi yapan firmalar
• Kına işi yapan dükkanlar
• Plastik – karton üreticileri,
• Mandal üretim fabrikaları
• Etiket firmalar
• Kutu – koli üretim fabrikaları

Yaşadığınız yerdeki size yukarıda bahsettiğim firmalar ile görüşerek iş almanız mümkün. Eminim evde çalışabilecek işçilere ihtiyaçları oluyordur. Evde çalışan insanlar kimi firmalar için daha uygun ve avantajlı oluyor. Siz de bir ek gelir arayışındaysanız bu durumu değerlendirebilirsiniz.

Ben sizlere güvenilir firmalardan bahsettim ancak bu demek değil ki geri kalan firmalar güvensiz… Hayır sevgili okuyucular, birlikte güvenle çalışabileceğiniz birçok firma var. Bunları sizlerle paylaşmaya devam ediyorum.

İlgili İçerik: Evlere Dikiş İşi Veren Firmalar

Eve İş Veren Firmalar İle Ne İş Yapabilirim?

Eve İş Veren Firmalar ile yapabilecekleriniz; ipe boncuk dizme, nikah şekeri süsleme, iplik ayırma, düğme dikme işi, paketleme işleri gibi seçenekler mevcut.

Advertisement

Eve İş Veren Firmalar İle Yapılacak İşlerin Tüm Detayları…

Sizlere eve evlere iş veren firmaların sizden istediklerinden bahsedeceğim. Eve iş veren firmalar genellikle evde çalışacak kişilerden deneyim isteyebiliyor. Ya da en azından işler konusunda bilgisi olan insanlarla çalışmak istiyorlar.

Evde ek iş isteyenlerin sayısı arttığı için ortaya bir rekabet ortamı çıkıyor. Bu nedenle eve iş veren güvenilir firmalar ile çalışmak için hangi işleri yapabileceğinizi bilirseniz, bir sıfır önde olursunuz. Evlere ek iş ararken de bu işleri aratabilirsiniz.

İpe Boncuk Dizme İşi

Evde ek iş
boncuk dizme işi

Evlere iş veren firmalar arasında bijuteri firmaları da yer alıyor. Bijuteri firmalarının genellikle evde çalışabilecek insanlardan istedikleri şey, ipe boncuk dizme işidir. İplere boncuk dizmek için herhangi bir yeteneğe sahip olmanız gerekmez.

Örneğin bir kolye ya da bir tesbih dizme işini herkes rahatlıkla gerçekleştirebilir. Dikkatli olmanız tek nokta, sizlere verilecek olan ürünlerin modelleri olacak. Bunun içinde firma sizlere gerekli olan bilgiyi sunacaktır. Bu bilgiler ışığında boncukları iplere dizeceksiniz. Yani kafanıza göre boncukları iplere dizmeyeceksiniz.

Oldukça basit ve kolay para kazanma yöntemidir. İhtiyacınız olan biraz zaman ve azim.

Paketleme İşleri

güvenilir evde paketleme işi
güvenilir evde paketleme işi

Paketleme işi firmaların en çok evlere iş verdikleri alanlardan birisi. Birçok firma evde paketleme işi veriyor. Evde paketleme işi güvenilir mi diye tedirgin olmanıza gerek yok. Evlere paketleme işi veren güvenilir firmalarla çalışarak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

✅ Örneğin;sabun paketleme, pipet paketleme, kürdan paketleme, yara bandı paketleme, çorap paketleme, kına paketleme gibi birçok iş seçeneği var.

Paketleme işi için eve iş veren güvenilir firmalar ile anlaştığınızda, yapmanız gerekenler çok basit. Paketleme için ihtiyacınız olan tüm malzemeler, firma tarafından sizlere sağlanıyor. Paketlemeniz gereken ürünler ve paketleme için kullanacağınız ambalajlar, sizlere sayılı olarak teslim ediliyor.

Advertisement

Siz de bu ürünleri, size anlatılan şekilde paketliyorsunuz. Paketlediğiniz ürün sayısına kadar para kazanıyorsunuz. Ne kadar paketleme işi yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız. Bu işten aylık 5.000 TL kazananların dahi olduğunu söyleyebilirim. Sizlere evde paketleme işi veren firmalar hangileri detaylıca anlattım. Bu yazıyı okuyarak 81 ilde başvuru bilgisine elde edebilirsiniz.

Evde paketleme işi nasıl bulabilirim?

Şehrinizde bulunan fabrikalara, organizasyon firmalarına başvuruda bulunabilirsiniz. Facebook’taki evde ek iş gruplarına katılabilirsiniz. İŞKUR’a üye olabilirsiniz.

İplik Ayırma İşi

İplik Ayırma İşi
İplik Ayırma İşi

Tekstil firmaları ile çalışmayı düşünüyorsanız, iplik ayırma işi nasıl yapılır? Bilmeniz gerekli. Firma size iplikleri nasıl ayırmanız gerektiği hakkında bilgi verecektir. Ancak kısaca bahsedeyim… İplik ayırmak için bir takım ufak tefek malzemeleri ihtiyacınız vardır.

Bunları da yine firma geri almak şartıyla sizlere teslim eder. Bütün olarak verilmiş olan ipleri, sizler evinizde ayırarak firmaya tekrar teslim edersiniz. Ayırdığınız iplikleri zamanında firmaya teslim etmeniz önemli bir konudur.

Elbise Düğme Dikme İşi

düğme dikme işi
düğme dikme işi

Evlere iş veren tekstil firmaları çoğu zaman evlere elbise düğme dikme işi veriyor. Siz de dikme becerilerne sahipseniz, çeşitli kıyafetlere düğme dikerek para kazananabilirsiniz. Elbise, gömlek, ceket gibi kıyafetlere düşme dikme işi yapacaksınız.

Malzemeler anlaştığınız firma tarafından sizlere teslim edilir. İşi titizlikle gerçekleştirmeniz sonrasında da aynı firmayla çalışmanıza olanak sağlar. Böylece sürekli olarak firma aramak zorunda kalmazsınız.

Advertisement

İlginizi Çekecek: Evlere İş Veren Firmalar İstanbul

Nikah Şekeri Süsleme

nikah şekeri süsleme işi
nikah şekeri süsleme işi

Eve iş veren güvenilir firmalar ile çalışacaksınız nikah şekeri üretim yapan firmalarla çalışmayı da düşünebilirsiniz. Hiç düşündünüz mü? Nikah şekeri süsleme olayı nasıl gerçekleştiriyor? Süsleme ve paketlemeler, makineler tarafından mı yapılıyor zannediyorsunuz.

Hayır, nikah şekeri süsleme işi insanlar tarafından gerçekleştiriliyor. Eğer çevrenizde nikah şekeri üretimi yapan yerler varsa, onlarla iletişime geçebilir ve evinizde nikah şekeri süsleme yapabileceğinizi belirtebilirsiniz.

Firma siparişler üzerine sizlere nikah şekerlerini ve süsleme malzemelerini temin eder. Siz de doğru ve estetik bir şekilde nikah şekerlerini süsleyip, firmaya belirtilen tarihte teslim edersiniz. Gördüğünüz gibi eve iş veren güvenilir firmalar ile çalışmak için birçok yol var.

Ütü ve yıkama işi

evlere ek iş fırsatları
evlere ek iş fırsatları

sizlere yukarıda bahsettiğim eve iş veren güvenilir firmalar genellikle ütü ve yıkama işte sizlere veriyor. teslim edilen kıyafetlerin güzelce yıkanıp ütülenmesi gerekiyor. Bazen sadece ütüleme iş için de kıyafetler tarafınıza teslim edilebilir. kıyafetleri ütüleyerek Satışa hazır hale getirmeniz sayesinde siz de evden para kazanabileceksiniz! 💰

KAZANÇ! 💰

Eve iş veren güvenilir firmalar aracılığıyla ne kadar para kazanabileceğinizden biraz bahsedelim. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yapacağınız işe göre, çalışacağınız firmalara göre kazancınız değişecektir. Ancak ne kadar fazla iş değerlendirir ve alırsanız, o kadar çok kazancınız artacaktır.

Advertisement

Evlere iş veren güvenilir firmalar aracılığı ile çalışan insanların aylık ortalama olarak 5.000 – 6.000 TL arasında bir geliri var. Siz neden o insanlardan birisi olmayasınız ki?  Sizlere evlere iş alabilmeniz için gerekli olan çeşitli bilgileri sundum. Aralarda verdiğim yazı örneklerini de inceleyerek mutlaka evde ek iş fırsatından sizde faydalanabilecek siniz.

Bahsettiğim ortalama gelirin üzerine çıkmak da asla hayal değil. Evinizde küçük bir ekip kurarak, daha fazla paket deme vs. işleri alarak kazancınızı yükseltebilirsiniz. Burada iş, sizin azminize çalışkanlığınıza kalıyor. Haftanın 7 günü evlere iş veren firmalar ile çalışarak çok çok iyi kazançlar elde edebileceğiniz unutmayın.

✅ Eve iş veren güvenilir firmalar hakkında bilmeniz gerekenleri sizlere detaylıca anlattım! Güvenilir firmalar ile içiniz rahat şekilde çalışabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları aşağıya yorum bırakabilirsiniz…

Daha fazla evde ek iş için takipte kalın! Keyifli günler dilerim…  😊

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

80 Yorum

 1. Ebru

  16 Haziran 2022 at 09:11

  Evde yapabileceğim bir işe ihtiyacım var her türlü paketleme işi yapabilirim ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 2. mehmet emir

  15 Haziran 2022 at 14:09

  Evde paketleme yapmak istiyorum

 3. Büşra

  14 Haziran 2022 at 22:52

  Evde paketleme yapmak istiyorum Çanakkale

  • Yuliya

   23 Haziran 2022 at 22:03

   Merhaba Kahramanmaraşta ikamet ediyorum.evde ek işe ihtiyacım var

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

80 yorum

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi – 2022 Adres Bilgileri!

evde plastik bardak paketleme işi

Uzun zamandır evde ek iş önerilerimi sunmadığımı fark ettim! Oysaki evde plastik bardak paketleme işi ile ayda 6.000 TL kazanabileceğinizi bir an evvel söylemek istiyorum. Evde yapılabilecek ek işler arasında evlere verilen plastik bardak paketleme işi de son zamanlarda fazlasıyla tercih ediliyor. Evde ek gelir elde etmek isteyen öğrenciler, işsiz vatandaşlar ve ev hanımları gibi […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.