finansportali.net

KURYE OLMAK

Fiyuu Kurye Olmak – Başvuru 2022 GÜNCEL BİLGİLER!

Fiyuu Kurye Olmak

Motorlu kurye olmak mı istiyorsunuz? O zaman seçenekleriniz tahmin ettiğinizden de geniş. “Fiyuu kurye olmak” hakkında bilinmesi gereken her şeyi sizler için hazırladım. En merak edilen Fiyuu başvuru şartları ve en güncel verilerle Fiyuu kurye maaşları 2022 bilgisini de yazıma ekledim.

Son zamanlarda giderek popülerliği artan ve kazanç sağlamak konusunda bi hayli iyi olan moto kuryelik hakkında yeni bir iş fikriyle geldim. Fiyuu da çalışmak ve ayda 15 Bin TL kazanç sağlamak istiyorsanız bu yazıya göz atmadan geçmeyin!

Fiyuu Kurye Nedir?

Fiyuu Kurye, 2016 yılından beri yüzlerce farklı iş yeri ve restoranla anlaşmalı olan bir şirkettir. Dünyanın her yerinde internetin gelişimi sayesinde online alışveriş artmaktadır. Ülkemizde de hem yiyecek hem de alışveriş sektörü günden güne büyüyen bir internet hizmeti kapsamaktadır.

Advertisement

Fiyuu kurye de bu gelişime ayak uyduran ve günden güne büyüyen ekibiyle kuryecilik alanında hizmet vermektedir. Kurulduktan sonra kısa sürede beş şehirde daha hizmete giren Fiyuu kurye hizmeti günden güne daha da yayılamakta olan bir şirket olarak devam ediyor…

Müşterilerine paket izleme seçeneği sunan, hızlı ve büyüyen bir ekiple Fiyuu çalışanı olmak istersen yazımın tüm detaylarını okumalısınız. Günden güne büyüyen şirkette siz de çalışarak para kazanmak için gerekli şartları ve başvuru detaylarını okumalısız.

Fiyuu Kurye Hangi Şehirlerde Var?

İstanbul, İzmir, Ankara, Adana ve Bursa’da hizmet veren Fiyuu Kurye 1500’den fazla personeli de bünyesinde çalıştırmaktadır.

Advertisement

Ayrıca sizler için hazırladığım Trendyol Go Motorlu Kurye Kazanç ve Başvuruları yazıma göz atarak diğer seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Fiyuu Kurye Olmak ve Kazançları

Fiyuu Kurye Maaş Ne Kadar?

Fiyuu kuryeleri ortalama 10 bin ile 16 bin TL arasında aylık kazanç sağlamaktadır.

Fiyuu Kurye Kazançları 2022

Fiyuu kurye kazançlarına ilişkin 2022 güncel bilgilerini sizler için araştırdım. Siz de aşağıda yer alan Fiyuu başvuru şartlarını okuduktan sonra iş sahibi olabilir ve ayda 10 Bin liradan fazla para kazanabilirsin. İş arıyorsan eğer iş bulmak için daha fazla bekleme!

Fiyuu iş ilanlarına ulaşmak için yapman gereken yalnızca yazımı okumak ve adım adım yapman gerekenleri uygulamak. Böylece Fiyuu esnaf kurye sistemiyle ayda 10 Bin TL ile 16 Bin TL arasında kazanabilirsin. Fiyuu kurye maaşları için aşağıdaki örneği inceleyin.

 • Paket başına çalışan Fiyuu kurye personeli ortalama 40 paket taşır.
 • Paket başına 15 TL veren Fiyuu şirketi böylelikle 600 Lira günlük ödeme yapmakta.
 • Bu durumda Fiyuu kuryesi haftalık olarak 3600 TL kazanç elde eder. 6 günde 600 Lira kazanan Fiyuu moto kuryesi ayda 14.400 TL kazanmış olur.

Bu fiyat aralığı kuryelerin çalışma saatleri ve taşıdığı paket sayısına göre elbette değişkenlik göstermektedir. Fakat 9-10 Bin TL’den daha düşük almanız zaten ortalama olarak pek mümkün değil.

Fiyuu Motor Veriyor Mu?

Kuryerlerin kullandığı motorlar şirket tarafından verilmektedir.

Fiyuu Çalışma Günleri / Saatleri Nelerdir?

Moto kuryeler için çalışma saati haftalık 6 gün, günde 8 saat olarak belirlenmiştir.

Advertisement

Fiyuu Kuryesi Günde Kaç Paket Taşır?

Ortalama olarak bir fiyuu moto kuryesi 35-45 arasında paket taşımaktadır.

Fiyuu Kuryesi Paket Başı Kaç Para Alır?

Fiyuu moto kuryesi paket başı ücret almakta olup 15 TL almaktadır.

Fiyuu Kuryeleri Saatlik Ücret Alıyor Mu?

Fiyuu kuryeleri şirket politikası gereği saatlik ücret almamaktadır. Yalnızca paket başına ödeme yapılır.

Moto kuryelik hakkında tüm bilinmesi gerekenler için Kendi Aracıyla Kuryelik Yapma yazıma mutlaka göz atın!

Advertisement
Fiyuu Kurye Olmak ve Çalışma Sistemi Detayları

Fiyuu Kurye Olma Şartları Nelerdir?

Fiyuu kurye şartları arasında A2 ehliyete sahip olmak dışında özel olarak belirtilmiş bir şart bulunmamaktadır.

Fiyuu İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fiyuu iş başvurusu şirketin resmi sitesi üzerinde yapılmaktadır. Başvuru formundaki bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamladıktan sonra internetten üzerinden form ile gönderilmektedir. Fiyuu kurye şartları ve kurye başvuru detaylarını aşağıda sizler için sıraladım…

Fiyuu Kurye İş Başvuru Formunda İstenen Bilgiler;

 • E-Posta
 • Adınız Soyadız
 • TC Kimlik Numaranız
 • Telefon Numaranız
 • Çalışmak istediğiniz il
 • Çalışmak istediğiniz ilçe
 • Çalışma şartları hakkında alma talebi
 • Başvuru kanalınız
 • KVKK Onayı

Fiyuu iş ilanlarının yanı sıra diğer kurye şirketlerine ait güncel maaş bilgileri ve şartlarına ulaşmak için sitemizde yer alan Kurye Olmak sayfasına mutlaka göz atın!

Fiyuu İletişim Bilgileri

Fiyuu İletişim bilgilerini sizler için aşağıda paylaştım. Fiyuu merkez adresinden ve Fiyuu telefon numarasından; Fiyuu moto kurye olmak detaylarına sizler de ulaşabilirsiniz.

Fiyuu Merkez Adres:
Adres: Fulya Mah. Büyükdere Cad. Beyazıt Han Apt. No: 86 / 5 Şişli /İSTANBUL
Telefon: +90 532 111 98 66
E-Posta: info@fiyuu.com.tr

Fiyuu Telefon Numarası / Çağrı Merkezi: 0850 220 70 90

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Kendi Aracıyla Kuryelik Yapma 2022- KAZANCI ve BAŞVURU başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

KURYE OLMAK

Kendi Aracıyla Kuryelik Yapma 2022- KAZANCI ve BAŞVURU

KENDİ ARACIYLA KURYELİK YAPMA

Harika bir iş önerisi ile karşınızdayım! Kendi aracıyla kuryelik yapma işi ile paket başına kazanç elde etmeniz mümkün. Özellikle Korona virüs salgını nedeniyle fiziksel ticaretten online bir şekilde yapılan e-ticaretin ön plana ile kendi aracılıyla kurye olmak son derece revaçta. Hatta şunu da rahatlıkla söyleyebilirim ki son zamanlarda kargo şirketlerinin iş yükleri neredeyse 3-4 kat […]

Okumaya devam et

KURYE OLMAK

Yemeksepeti Banabi Kurye Olmak 2022 – (AYDA 10.000 MAAŞ)

BANABİ KURYE OLMAK

Yemeksepeti Banabi kurye olmak artık çok revaçta. Eğer bir moto kurye olmak istiyorsanız, Yemeksepeti kurye maaşları 2022 yılında ayda 12 bin TL‘ye kadar para kazandırıyor. Bu yazıda konuyla alakalı tüm bilgileri okuyacaksınız. Siz de Banabi moto kurye olmak istiyorum diyorsunuz ama nasıl olacağınızı merak mı ediyorsunuz? Yemeksepeti Banabi kurye başvuru için aşağıdaki bilgileri okuyarak aklınızdaki […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.