finansportali.net

GİRİŞİMCİLİK

Gano Excel Para Kazanma – Ayda EN AZ 9.000 TL Kazanç!

gano excel para kazanma

Size yine harika bir para kazanma yolundan bahsedeceğim! Gano Excel para kazanma… Network marketing dünyasında adından sıkça bahsettiren Gano Excel sayesinde siz de para kazanmaya başlayabilirsiniz. Gano Excel üye olup, ürün satıp ve bir ekip oluşturabilirsiniz! 🙂

Gano Excel distribütörlük ile tamamen kendi işinizi yapıyor gibi hissedeceksiniz… Network marketing sayesinde evden para kazanan birçok kişi var. Ev hanımları, öğrenciler, ek iş arayanlar buraya!

Ülkemizde faaliyetlerini hızlandıran Gano Excel ile çalışmak ve para kazanmak için her detayı sizlerle paylaşacağım. Hadi öğrenelim!

Advertisement

Gano Excel Nedir?

Gano excel nedir
Gano excel nedir

Gano Excel günümüzde 105 ülkede bulunuyor. Ülkemizde yeni yeni adı duyulmaya başladığı için Gano Excel nedir? Sorusu ile yazıya başlamak istiyorum. Gano Excel Industries Sdn. Bhd. temelleri aslında 1983 yılında atıldı.

AR-GE çalışmalarıyla 1995 yılında “Gano Excel International” olarak network marketing dünyasına katıldı. Sonrasında hızla büyüyerek birbirinden çeşitli ve faydalı ürünleriyle birçok ülkede satışlar gerçekleştirdi. Tamamen İnsanlara faydalı ürünler için hizmet veriyor. Gano Excel’in bir mağazası yok.

Satışlarını temsilcileriyle gerçekleştiriyorlar. Böylece satış gerçekleştirerek çok iyi kazançlar elde edenler var. Sizde Gano Excel distribütör olup satış yapabilirsiniz. Gano Excel nedir? Öğrendiğimize göre artık Gano Excel para kazanma konusunun ayrıntılarına girebiliriz.

Bu yazıyı da okuyun!

Benzer bir iş fikrini daha size öneriyorum. Herbalife para kazanma yazısını okuyarak size en uygun olanı seçebilirsiniz!

Gano Excel Nasıl Para Kazanılır?

Gano Excel para kazanma
Gano Excel para kazanmak

Para kazanmak için iki yöntem var. Birincisi ürün satmak, ikincisi distribütörleri kendi ekibine katmak. Ürün satışı gerçekleştirerek ortalama olarak %20 oranında kar elde edebilmek mümkün. İlk aşamalarda ürün satışına odaklanırsanız sizin için daha iyi olur.

Bu şekilde işin detaylarını öğrenebilir ve kendi ekibinizi kurmaya hazırlanabilirsiniz. Şimdi Gano Excel üye olma aşamalarından bahsedelim. Para kazanmaya başlamak için elbette ilk olarak üye olup, distribütör olmanız gerekiyor. 🙂

Advertisement

Gano Excel Distrübütör Nedir?

Hemen kısaca Gano Excel distribütör nedir? Bahsedeyim. Gano Excel para kazanma için satış gerçekleştirmek istiyorsanız, Gano excel distribütörü olmanız gerek. Ayrıca ürünler için %20 indirim alabiliyorsunuz. 🙂

İlk kademe distribütörlük diyebilirim. Sonrasında Gano Excel kariyer basamaklarını sıralayacağım. Elbette ne kadar kademe atlarsanız o kadar yüksek kazanç elde ediyorsunuz. İlk adım için kayıt olmak lazım. Hemen adım adım size anlatacağım.

Evde para kazanmak isteyenler! Sizlere evde para kazanmanın yolları hakkında yazmış olduğum yazıya şimdi göz atabilirsiniz.

Gano Excel Üye Olma

Gano Excel distribütör kaydı
Gano Excel distribütör kaydı

Gano excel para kazanma için distribütör olmak lazım. Gano Excel distribütör kaydı için ilk önce üye olmanız gerek. Merak etmeyin distribütör kaydı tamamen ücretsiz. Aşağıdaki aşamaları takip ederek hemen şimdi üye olabilirsiniz.

 • Gano Excel Türkiye distribütör kayıt sayfasına ilerleyin.
 • Dil ve ülke seçeneğini doldurup, doğrulama kodunu girip, “gönder” butonuna tıklayın.
 • Sonrasında kişisel verilerin kullanıma dair bilgilendirme metnini okuyun ve işaretleyin.
 • ‘’İleri’’ butonuna tıklayın
 • Rıza formunu da okuyup, işaretleyin.
 • “Kabul ediyorum” butonuna tıklayın.
 • Karşınıza kişisel bilgiler çıkacak.
 • Eksiksiz ve doğru şekilde formunuzu doldurun.
 • İlerleyin.

Evet artık ilk aşamayı tamamladınız! Gano Excel distribütör girişinden giriş yapabilirsiniz. Gano Excel’de puan sistemi var.

Satışlarla ve kayıtlarla puanlarınızı artırıp, Gano Excel kariyer basamaklarını tırmanabilirsiniz. Böylece daha yüksek kazançler elde edersiniz.

Gano Excel Kariyer Basamakları

gano excel para kazanmak
gano excel para kazanma
 1. Distribütör
 2. Direktör
 3. Ruby Direktör
 4. Diamond Direktör
 5. Silver Diamond Direktör
 6. Gold Diamond Direktör
 7. Crown Diamond Direktör
 8. Crown Ambassador
 9. Presidental Crown Ambassador

Gördüğünüz gibi birçok basamak var. Kademe atladıkça kazanılan para artıyor.

Distribütörlükten sonra 2.500 puana ulaşıldığında Gano Excel direktör rozeti veriliyor. Peki Ruby direktör nedir?

Advertisement
 • Altınızda 3 direktör olursa Ruby Direktörü olursunuz. Ruby direktör maaşları için %26 oranında satıştan pay veriliyor.
 • Altınızda 6 direktör olursa da Diamond direktör sayılıyorsunuz. O zaman da bu oran %32‘ye çıkıyor. Bu şekilde adım adım kademe atlamış ve kazancınızı artırmış oluyorsunuz.

Eminim zaman içerisinde en yüksek kademeye dahi çıkabileceksiniz. Gano Excel Para kazanma için devam edelim!

Popüler yazı: Evde para kazandıran işler

Gano Excel Aylık Kazanç 2023

Gano Excel para kazanma
Gano Excel maaşları 2023

Gano Excel maaşları hakkında çok fazla soru var. Öncelikle yanlış bilinen bir konuya değinmem gerek. Gano Excel’de belli bir maaş yok. Yani her ay size verilecek net bir maaş söz konusu değil. Gano Excel aylık kazanç tamamen size bağlı.

Ne kadar çok satış gerçekleştirir ve ekibinizi genişletirseniz o kadar çok kazanç elde edersiniz. Aylık 15.000 TL’lik bir satıştan ortalama 4.000 TL kazanç elde edebilirsiniz! Kademeniz ne kadar artarsa, kar oranınız da aynı oranda artıyor.

10.000 TL diye endişelenmeyin çünkü ürün fiyatlarını gördükten sonra bunun o kadar da zor olmadığını göreceksiniz. Ayrıyeten Gano Excel’in müşteri sayısı da yadsınamayacak kadar fazla. O nedenle rahatlıkla satış gerçekleştirebilirsiniz. Gano excel para kazanma hakkında artık diğer konulara bakabiliriz.

Gano Excel Aylık Aktiflik Zorunlu mu?

gano excel para kazanma
gano excel para kazanma

Her ay belli bir satış yapmak gerekiyor mu? Distribütörlüğüm yanar mı? Diye düşünüyor olabilirsiniz. Gano Excel aylık aktiflik için belli bir kural yok. İşin en iyi avantajlarından birisi de bu diyebilirim.

Yoğun olduğunuz zamanlarda satış yapma zorunluluğunuz yok!

Ne zaman isterseniz o zaman satış gerçekleştirebiliyorsunuz. Ancak elbette Gano Excel para kazanma için aktif olmanızda yarar var. Ancak o şekilde puan biriktirebilir ve Gano Excel kariyer basamaklarını çıkabilirsiniz.

Advertisement

Gano Excel Para Kazanma Avantajları

Neden Gano Excel ile çalışmanız gerektiğini düşünüyorsanız, bu başlık sizi ikna edecek. Çünkü Gano Excel ile çalışmanın birçok avantajı var…

 • Kendi işinizin patronu sayılırsınız! Kimse size patronluk yapmayacak.
 • Kariyer basamaklarında yüksekteyseniz, satış yapmasanız dahi üyeleriniz distribütörleriniz satış yaptıkça para kazanabiliyorsunuz!
 • Ne zaman satış yapmak isterseniz, o zaman çalışırsınız.
 • Çalışma saatiniz yok. Bunu da tamamen siz belirliyorsunuz.
 • Güvenilir bir firmayla çalışmış olacaksınız. Bu da sizi çeşitli risklerden korur.
 • Temsilci olduğunuz için ürünleri yüzde 20 indirimli alabilirsiniz.

2018’den beri bu işi yapan Semra SAĞLAM şu cümleleri kuruyor:

Bir iş istiyordum serbest ve saatini ve zamanını kendimin belirleyeceği. En önemlisi patronsuz bir iş 2018 yılında GANO EXCEL şirketi ile tanıştım. Bayiliğimi yaparak iş olarak yapmaya karar verdim.

Gano Excel Ürünleri

Gano Excel ile para kazanmak
Gano Excel ile para kazanmak

Gano Excel para kazanma için ürün yelpazesine hakim olmanız gerekiyor. İşi ne kadar çok bilirseniz o kadar çok satış gerçekleştirebilirsiniz. Gano Excel ürünleri kategoriden oluşuyor:

 • İçecek grubu
 • Kişisel bakım ürünleri
 • Takviye edici gıdalar

Bu kategori altında birçok ürün bulunuyor. Gano Excel Türkiye resmi sitesinden ürünleri tek tek incelemenizi tavsiye ederim. Ürünlerin ne işe yaradığı konusunda bilgi sahibi olmanız gerek. Çünkü satışlarınızı gerçekleştirirken insanlara o şekilde pazarlama yapacaksınız.

Ne sattığından habersiz bir satıcıyı insanlar ciddiye almaz öyle değil mi? Özellikle Gano Excel sabunları çok fazla rağbet görüyor. ,

 • Gano Excel Derma Mantarlı ve Keçi Sütlü Sabun 2×100 gr. 110 TL
 • Gano Excel Transparent Soap Derma Mantarlı Şeffaf Sabun 100 gr.110 TL

Toplam 220 TL ediyor. Direktör olarak bu satıştan ortalama 60 TL kazanacaksınız. Günde 5 satış yaptığınızı farz edersek günlük 300 TL oluyor. Aylık olarak bu da 9.000 TL ediyor!

Para kazandıran siteler yazısını okuyarak internetten kolayca para kazanın!

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlerle Gano Excel para kazanma hakkında tüm bilgileri paylaştım! Aklınızı kurcalayan sorular için YORUM bırakabilirsiniz…

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Kuyumcu Dükkanı Açmak 2023 | Şartları ve Maliyet Bilgisiyle! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

GİRİŞİMCİLİK

Kuyumcu Dükkanı Açmak 2023 | Şartları ve Maliyet Bilgisiyle!

kuyumcu dükkanı açmak

Kuyumcu açmak istiyorum diyorsanız sizlere rehber bir içerik hazırladık! Kuyumcu dükkanı açmak için bilmeniz gereken tüm detayları inceledik… Kuyumcu nasıl açılır, tam anlamıyla öğreneceksiniz. Ek olarak kuyumcu açma maliyeti hakkında da bilgiler bulabileceksiniz. Kuyumculuk nasıl yapılır diyorsanız, bu içerikte her detayı öğreneceksiniz. Özellikle kuyumcu dükkanı açmak için kaç kilo altın gerekir gibi birçok soru soruluyor. […]

Okumaya devam et

GİRİŞİMCİLİK

Butik Açmak 2023 | Maliyeti ve Kazancı! Butik Nasıl Açılır?

butik açmak

Giyim sektörü en çok kazandıran ve karlı sektörlerden bir tanesi. Butiklerde bu sektörde başarıyı yakalayanlardan… Butik açmak istiyorum kıyafetleri nereden alabilirim diye soruyorsanız, bu konuda bir düşünceniz yoksa, yazıyı okumaya devam edin! Ek olarak toptancılara ulaşma yöntemlerine de değineceğiz. Sermayenizi değerlendirecek, kendinize göre bir iş arıyorsanız, butik açma aradığınız iş olabilir. Fakat iş hakkında mutlak […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.