finansportali.net

İŞ BULMA

Gizli Müşteri Olmak! Nasıl Gizli Müşteri Olunur?

Gizli Müşteri Olmak

Müşteri gibi davranarak, gizlice denetleme yaparak para kazanmak çok kolay. Üniversite öğrencisisin ve “çok yorulmadan para kazanmak istiyorum” mu diyorsun? Ya da zaten işin var ama ek gelir istiyorsun. Kim yorulmadan ek geliri olsun istemez ki? Gölge müşteri veya diğer adıyla gizli müşteri olmak tam da sizlere göre!

Peki, nasıl gizli müşteri olunur? Öncelikle ajanslara başvurarak gizli müşteri olabilirsiniz. Başka bir yöntemde ise hiçbir eğitime girmenize gerek yok! Yani işimiz çok kolay. İşten eve dönerken veya okuldan çıktığınızda görevleri yerine getirmelisiniz.

Telefonunuza indireceğiniz uygulamalar sizi yönlendirecek. Restoran veya marketlerde gizli müşteri olabilirsiniz. Bu yazıda gizli müşteri olmak için neye ihtiyacınız olduğunu açıklıyorum.

Advertisement

Gizli Müşteri Nedir?

Gizli Müşteri Olmak

Gizli müşteri, kimliğinizi gizleyerek denetici olmak demektir. Bazı fotoğraflar çekeceğiz, çalışanlara soru soracağız ve bu kadar! 15 dakikadan daha uzun sürmüyor. Dikkat etmeniz gereken tek şey çalışanlar sizin gizli müşteri olduğunuzu bilmemeli. Yani gölge gibi onları gizlice denetleyen bir müşteri olacaksınız. Size “hoş geldiniz” demeleri, güler yüzlü olmaları çok önemli.

Bazen görevimiz bir restorana gitmek olabilir. Burada yemek yiyeceğiz, restoranın fotoğrafını çekeceğiz. Gizli müşteri olduğunuzu sakın belli etmeyin, doğal davranın! Fişinizi saklayın, çünkü yediğiniz yemeğin parasını geri alacaksınız. Bu fişin fotoğrafını çekip uygulamaya yüklemeniz yeterli. Evet, yanlış duymadınız! Hem bedava yemek yiyecek hem de gizli müşteri olarak para kazanacaksınız.

Size birazdan söyleyeceğim uygulamalarda ayrı ayrı görevler var. Önce uygulamaları nasıl kullanacağınız ile ilgili küçük görevler alacaksınız. Endişe etmeyin! Bu görevlerin bazılarını evde dinlenirken yapacak ve gizli müşteri olmak için gereken bilgileri öğreneceksiniz.

Nasıl Gizli Müşteri Olunur?

gizli müşteri olmak
gizli müşteri olmak

Gizli müşteri olmak nedir, hep birlikte öğrendik. Şimdi nasıl gizli müşteri olunur, bunu öğrenelim. Öncelikle bazı ajanslar başvuru yoluyla gizli müşteri kabul ediyor. Buralarda çalışırsak düzenli bir maaşımız olabilir. Petrol ofisleri, bankalar ve bazı büyük firmalar bu ajanslarla çalışıyor.

Belki başvuru sırası beklemek istemiyorsunuzdur. Başvuru yapmak için vaktiniz de olmayabilir. Bunun başka yolu yok mudur sizce?

Size bazı uygulamalardan bahsedeceğim. Bunları bir yere not etmenizi tavsiye ederim. Yazımızdan bütün bilgileri edineceksiniz. Sonra Google Play Store veya AppStore’dan bu uygulamaları inceleyin.

Advertisement

1.Roamler Uygulaması ile Gizli Müşteri Olmak

Bu uygulama, en çok görev alabileceğiniz uygulama! O yüzden ilk olarak Roamler‘dan bahsetmek istedim. Play Store veya AppStore’a girin ve “roamler” yazarak uygulamayı bulun. Size bazı sorular soracak, endişe etmeyin! Size uygun görevler vermek istiyor. Konumunuza yakın görevleri uygulamadan görebilirsiniz.

2.Bounty Uygulamasından Anket Doldurarak Para Kazanabiliriz

Anket doldurarak ve gizli müşteri görevleri yaparak para kazanabileceğimiz bir uygulama! Kullandığınız ürünler ve gittiğiniz mağazalar ile ilgili anketler doldurun. Bu anketler, firmalar için çok önemlidir. Biz de bu basit sorulara cevaplar vererek para kazanabiliriz.

Daha fazla anket doldurarak para kazanmak için bu yazımıza göz atabilirsiniz: https://www.finansportali.net/anket-doldurarak-para-kazanmak/

3.Ipsos Uygulamasındaki Görevler Çok Kazandırıyor

Bu uygulamadaki görevler biraz yetenek istiyor. Daha büyük firmaları gizli müşteri olarak denetleyeceğiz. Bu yüzden kendimizi oyuncu gibi hissedebiliriz. Görevlerin 80-100 TL arasında ödemesi var. Bazen bir şirket sahibi, bazen de zor bir müşteri olmalıyız.

Advertisement

Gizli Müşteri Maaşları Ne Kadar?

Gizli Müşteri Maaşları

Gizli müşteri olmak bize düzenli bir maaş sağlayabilir. İlgili ajansların ilanlarına başvurmamız yeterli.

Yukarıda bahsettiğim uygulamalara gelirsek, dediğim gibi, bu bir ek iş. Ne kadar Görev yaparsak o kadar para kazanırız. Seçtiğimiz görevlerin sağında alacağımız ödeme miktarı yazıyor. Kolay görevlerden birkaçını yapabiliriz ya da bir zor görev tamamlayabiliriz. Seçmek elimizde.

Gizli Müşterilerin Ortalama Maaşı Ne Kadar?

Uygulama görevlerine ortalama bir fiyat vermek istiyorum. Sadece 5-15 dakika sürecek bazı kolay görevler var.
12 TL‘den 40 TL‘ye kadar ödeme veriyor.
– Uzun süren görevlerden ise 80-100 TL kazanmak mümkün.

Ajans ile Çalışan Gizli Müşterilerin Maaşları Ne Kadar?

Ajanslara başvurarak gizli müşteri olduğunuzda maaş alabilirsiniz.
– Gizli müşteriler 2022 yılı itibarıyla belirlenen asgari ücret tutarı (4.250 TL) ile 5.700 TL arasında değişmektedir.
– Bazı ajanslar yaptığınız işe göre maaşa ek prim de vermektedir.

Advertisement

Daha fazla bilgi için videoyu izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bankacı Nasıl Olunur? – 2022 Şartları ve Maaş Bilgisiyle! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

İŞ BULMA

Bankacı Nasıl Olunur? – 2022 Şartları ve Maaş Bilgisiyle!

bankacı nasıl olunur

Banka sektöründe çalışmak istiyorsanız ve bankacı nasıl olunur ? Sorunu soruyorsanız, olmanız gerektiği yerdesiniz. Sizle bu yazımda detaylarıyla birlikte nasıl bankacı olunur anlattım. Bankacı olmak için hangi bölüm okunmalı? gibi soru işaretlerine tek tek cevap vereceğim. Ayrıca bankacı maaşları 2022’de ne kadar? Güncel yanıtını burada bulacaksınız. Yıllar geçiyor ve birçok yeni meslek doğuyor. Bazı meslekler […]

Okumaya devam et

İŞ BULMA

Radyoloji Teknikeri Maaşları – 2022 Devlet ve Özel Hastane

radyoloji teknikeri maaşları

Radyoloji Teknikeri olmak isteyenler için en güncel bilgiler burada! Radyoloji Teknikeri Maaşları 2022 ‘de ne kadar? Yeni bilgiler ile birlikte aktaracağım. Bu yazımda sizlerle Radyoloji Teknikeri olmaktan, Radyoloji Teknikeri maaşları devlette ve özel hastanelerde ne kadar açıklayacağım. Ayrıca iş ilanlarından da bahsedeceğim. Son zamanların gözde mesleklerinden biri olan Radyoloji Teknikerlerine dair her şeyi öğrenmeye hazır […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.