finansportali.net

GİRİŞİMCİLİK

Trendyol Teslimat Noktası Nasıl Olunur? 2023 GÜNCEL DETAYLAR!

trendyol teslimat noktası nasıl olunur

Online alışveriş konusunda adını en çok duyduğumuz, reklamını en çok gördüğümüz marka olan Trendyol teslimat noktası nasıl olunur? Trendyol teslimat noktası kazancı ne kadar? İnceleyeceğim.

Son zamanlarda Trendyol teslimat noktası çok popüler oldu. Birçok kişi daha avantajlı olduğu için teslimat noktalarına giderek kargolarını alıyorlar. Hal böyle olunca teslimat noktası olmak isteyenlerin sayısı arttı.

Kargo firmalarıyla anlaşan uygun işletmeler Trendyol’dan alışveriş yaparken karşınıza çıkıyor. Eğer siz de Trendyol teslimat noktası olmak istiyorum diyorsanız o zaman doğru yerdesiniz.

Advertisement

Yazımızda en çok merak edilen trendyol gel al noktası nasıl olunur? Kazanç, başvuru gibi bir çok konuyu sizlere detaylı bir şekilde anlattım. Hadi trendyol gel al noktaları ile ilgili tüm detayları öğrenelim!

Teslimat Noktası Olabilecek İşletmeler

Teslimat Noktası Olabilecek İşletmeler
trendyol teslimat noktası olmak

Trendyol teslimat noktası nasıl olunur? Sorusunun yanıtlarını vereceğim. Evet bir işletme sahibisiniz ve Trendyol teslimat noktası olmak istiyorum diyorsunuz. Peki, işletmeniz teslimat noktası olmak için uygun mu? Haydi bu sorunun cevabına bakalım.

Sizlere bu konuda güzel bir haberim var! Trendyol teslimat noktası olma konusunda herhangi bir kısıtlama belirtmiyor. Yani bir baharatçı da ayakkabıcı da Trendyol gel al noktası olmak için için başvuru yapabiliyor. Sadece işletmeniz müşterilerin rahatça ulaşabileceği bir yerde olmalı. Böylece Trendyol teslimat noktası başvurusu yapabilirsiniz ve teslim ettiğiniz kargo kadar para kazanırsınız.

Esnaflar için bol avantajlı bir iş fırsatı diyebilirim. Avantajlarından sizlere ayrıca bahsedeceğim. Trendyol teslimat noktası kazancı konusunu az sonra detaylıca anlatacağım. Ama onun sırası henüz gelmedi.

Sizler için hazırlandı: Trendyol’dan Para Kazanmak

Advertisement

Trendyol Gel Al Noktası Olmanın Avantajları

Trendyol Gel Al Noktası Olmanın Avantajları
trendyol teslimat noktası olmak istiyorum

Trendyol gel al noktası olmak birçok açıdan size avantaj sağlıyor. Bu avantajları gördükten sonra siz de hemen Trendyol teslimat noktası olma konusunda oldukça istekli olacaksınız. Peki bu avantajlar neler?

 • Evinde kargosunu alacak kimsesi olmayanlar, sizin mağazanıza gelerek rahatça kargosunu alabilir.
 • Kimse evde kargo beklemek zorunda kalmaz.
 • Kargosunu almak isteyen istediği saatte gelip alabilir. Bu da onlara bir rahatlık sağlayacağı için sizin işletmenize olan ilgisini artırır.
 • Siparişini gel al noktasından almak isteyenler indirim kazanır. Bu indirimler sebebiyle Trendyol teslimat noktası olma kararı vermiş işletmeler de kazanır.

Esnafsanız, sizlere çok avantajlı bir ek para kazanma yolu sunacağım. Yemeksepeti Mahalle uygulaması ile müşterilerinizi artırabilirsiniz. Detaylar yazıda. Trendyol teslimat noktası nasıl olunur? Öğrenmeye devam edelim.

Trendyol Teslimat Noktası Kazancı 2023

trendyol gel al noktası nasıl seçilir
trendyol gel al noktası nasıl seçilir

Evet, şimdi sıra geldi yazının en ilgi çekici kısmına. Trendyol teslimat noktası nasıl olunur? Sorusunu merak ederken, kazancı da bilmek gerek tabi ki… Trendyol teslimat noktası kazancı iyi mi? Bu işten ne kadar para kazanırım diye merak ediyorsunuz biliyorum.

Trendyol gel al noktası olmak, size güzel kazançlar sağlayacak. İşletme sahipleri, mağazalarına gelen ürün başına 1,20 TL para kazanıyor. Ayrıca kargosunu almaya gelen bir kişiye kendi ürünlerinizi sergileme şansınız da oluyor.

Bu da size güzel bir artı olarak dönüyor. Yani siz, Trendyol üzerinden sadece dükkanda belli bir süre tuttuğunuz ürüne 1,20 TL kazanırken potansiyel müşteri de kazanabiliyorsunuz.

Mutlaka Okuyun: Getir Çarşı Başvuru

Trendyol Teslimat Noktası Nasıl Olunur?

Nasıl Trendyol Teslimat Noktası Olurum?
Trendyol teslimat noktası nasıl olunur?

Trendyol teslimat noktası sistemi evde olmadığınız zaman kargonuzu direkt alabilmenizin en kolay yolu. Trendyol teslimat noktası olan bir esnaf, bu sayede ek gelir de kazanıyor.  Teslimat noktası olmak istiyorum diyorsanız Trendyol teslimat noktası nasıl olunur? Başvuru nasıl yapılır? Öğrenelim!

 • Bu işlem için Trendyol teslimat noktası başvuru formunu doldurmalısınız.
 • Şunu söylemem gerekir ki süreç, sadece başvuru yapmaktan ibaret değil. Başvuru için de vergi levhası olan bir şirketinizin olması lazım. İşletme sahibi olduğunuzu gösteren belgeyi sunmalısınız. Eğer şirket yoksa teslimat noktası olma şansı da yok.
 • Kargosunu alacak müşteriler için dükkanınızın yeri ulaşılması kolay bir yerde olması önemli.
 • Trendyol teslimat noktası başvuru formu yerine teslimat noktasi@trendyol.com adresine mail atarak da başvuru yapabilirsiniz.
 • Bu işlemi tamamladıktan sonra Trendyol dağıtımı yapan bir kargo şirketine teslimat noktası olmak için başvuru yapmanız da gerekiyor.
 • Başvurunuz üzerine size mail ya da telefon ile dönüş yapılıyor. Evet, Trendyol teslimat noktası nasıl olunur dediğimizde çözümü bu kadar kolay.

Trendyol teslimat noktası nasıl olunur konusuyla alakalı olarak aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

trendyol gel al noktası olmak

Trendyol’da Zaten Mağazanız Varsa Ne Olacak?

trendyol teslimat noktası
trendyol teslimat noktası olmak

Trendyol’da bir ya da birkaç mağazası olan bir işletme de teslimat noktası olmak için başvuru yapabilir. Çünkü onların teslimat noktası olamayacağına dair herhangi bir bilgi yer almıyor. Bu yüzden içiniz rahat olabilir. Siz sadece teslimat noktası olmak isteyin. İşletmeniz varsa zaten gerisi kolay. Zaten bu yazı sayesinde Trendyol teslimat noktası nasıl olunur, detaylarıyla öğreneceksiniz.

teslimat.noktasi@trendyol.com adresine başvuru yaptığınızda değerlendirmeye alınırsınız.

Advertisement

Trendyol teslimat noktası olma konusunda başarılı oldunuz ve size olumlu da dönüş yapıldığı zaman artık ürünlerinizi müşterilerinize rahatça sergileyebilirsiniz ve elde ettiğiniz karın tadını çıkarabilirsiniz. Çünkü teslimat noktası müşterilere oldukça kolaylık sağlıyor.

Trendyol mağazanız mı var? Trendyol KOBİ destek paketi için başvuruda bulunabilirsiniz. Kırmızı yazıyı tıklayın ve öğrenin!

Trendyol Teslimat Noktası Nasıl Seçilir?

trendyol gel al noktası
Trendyol teslimat noktası Nasıl seçilir

Az önce Trendyol teslimat noktası başvurusu yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsettim. Müşteri kargoyu alacağı zaman ulaşılabilir bir yerde olmanız size çok büyük avantaj sağlayacak.  Bu yüzden kargoyu alacaklarında kendilerine yakın olan yeri tercih ederler. Trendyol teslimat noktası nasıl olunur konusundan sonra en önemli kriter, budur.

Trendyol en yakın teslimat noktasının nerede olduğunu öğrenmek için siparişiniz onaylanırken size en yakın teslimat noktasını görüyorsunuz.  Hatta teslimat noktasından alma seçeneğini seçince kupon kazanıyorsunuz. Seçme sürecinizi anlatacak olursak;

 • Trendyol’da bir ürün aldınız ve sepete attınız. Ödeme noktasında “Teslimat noktasından al” seçeneği karşınıza çıkıyor.
 • Eğer ürünü teslimat noktasından almak isterseniz de 10 TL indirim kuponu hediye ediliyor. Bu yüzden de birçok kişi teslimat noktasını tercih ediyor.
 • Karşınıza çıkan, size en yakın teslimat noktalarına bakıp istediğinizi seçiyorsunuz.
 • Siparişiniz teslimat noktasına geldiği zaman size e-posta ya da SMS gönderiliyor.
 • Teslimat koduyla 3 gün içerisinde siparişlerinizi teslim alabiliyorsunuz.

Unutmayın! Bu süre 3 günü geçerse, ürününüz geri gider.

İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?

trendyol teslimat noktası nerede
trendyol teslimat noktası nerede

Trendyol teslimat noktasından alma seçeneğiyle kazandığınız kuponları nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız onun cevabı da burada. Bu kuponu ancak 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanma şansınız var.

Ayrıca bu kupon 1 hafta içinde kullanılmalı. Yani kullanım süresi biraz kısıtlı.

Advertisement

İndirim kuponu, sipariş teslim alındıktan sonra 24 saat içerisinde tanımlanmış oluyor. Güle güle harcayın.

 GİRİŞİMCİLİK hakkında daha fazla bilgi öğrenmek için yazı kategorimize davetlisiniz! Sizlere Trendyol teslimat noktası nasıl olunur? Anlattım. Hala merak ettiğiniz bir nokta varsa, aşağıya yorum bırakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Shopier ile Instagram’dan Satış Yapmak 2023 – Tüm DETAYLAR! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

GİRİŞİMCİLİK

En Karlı İş Fikirleri – 46 EN YENİ ve KAZANÇLI İş Fikri!

en karlı iş fikirleri

Elinizde bir miktar paranız var ve bu parayı en kazançlı şekilde nasıl değerlendireceğinizi mi düşünüyorsunuz? Sıkı durun! En karlı iş fikirleri için sizlere bol seçenekli bir liste hazırladım. Yazının ilerleyen kısımlarında herkese göre bir seçenek olduğunu göreceksiniz! Sizlere patlayacak iş fikirleri vereceğim! En karlı iş kurma fikirleriyle kısa zamanda kazançlı çıkabileceksiniz. En karlı işlerle para […]

Okumaya devam et

GİRİŞİMCİLİK

Shopier ile Instagram’dan Satış Yapmak 2023 – Tüm DETAYLAR!

shopier ile instagramdan satış yapmak

Önceki yıllarda internet satışları için ayrı bir web sitesi açma zorunluluğu bulunurken artık kolayca Shopier ile Instagram’dan satış yapmak mümkün. Biliyorsunuz, özellikle şu son birkaç yılda Instagram üzerinden satış yapmak oldukça moda. Instagram üzerinden ücretli reklam vererek geniş kitlelere ulaşabiliyorsunuz. Hem de Shopier ile Türkiye’nin diğer bir ucuna satış gerçekleştirebiliyorsunuz. Satışa çıkardığınız tüm ürünlerinizi, Shopier […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.