finansportali.net

YATIRIM

Yeni Çıkan Coinler – 17 EN YENİ COİNLER! (2022)

Yeni çıkan coinler

Kripto para dünyası artık çok çeşitli… Her geçen gün yeni çıkan coinler var. 2022 yılı için sizlere bu coinler hangileri? Sıraladım. Yeni çıkacak coinler özellikle kripto para yatırımcıları için heyecanla bekleniyor.

Bu sayede büyük kar elde eden kişiler var. Elbette her çıkan yeni kripto para kar sağlayacak diye bir şey söz konusu değil. Ancak güzel bir fırsat olabilir. 🙂

Piyasaya yeni çıkacak coinler, altcoinler, Binance yeni girecek coinler 2022 için en güncel bilgileri bu yazıda bulacaksınız. Yazımın yatırım tavsiyesi içermediği en başta belirtmem gerek. 🙂 Hadi listemize göz atıp, bilgi sahibi olalım…

Advertisement

Sizlere hem yeni çıkan hem de yeni çıkacak coinleri sıraladım! Kuyrukta bekleyen, lansmana hazır ve büyük finansal endekslerde işlem görmesi planlanan bazı heyecan verici kripto paralarımız var…

Yeni çıkacak coin

Yeni çıkacak coinler 2022

1- Lucrosus Capital (LUCA)

Başlangıç Tarihi: 21 Ocak 2022

Lucrosus Capital, gelişen blok zinciri projelerinin gelişimini destekliyor. Luca coin 100 aşamadan oluşan bir ön satışla kullanıcılara sunuldu. İlk 10 kademesi başarılı şekilde tamamlandı ve başarı elde etti.

100 kademeye eriştikten sonra ön satışın biteceği biliniyor. Ayrıca her kademe sonrasındaki fiyatı da artmakta. Yeni çıkan coinler listemin 2. maddesine hadi geçelim.

İlk olarak okuyun: Bitcoin ile Para Kazanmak

2- Adadao (Adao)

Başlangıç Tarihi: 17 Şubat 2022

Advertisement

Cardano blok zincirinde, Native Cardano Assets’ten yararlanan tamamen teminatlandırılmış, stabil madeni paraların oluşturulmasını kolaylaştıran bir DeFi protokolüdür.

Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon olarak işlev görüyor. ADADAO vakfı, projenin ilk gelişimiyle ilgileniyor ve görevlerini kademeli olarak yönetime devretmeyi planlıyor.

Kullanıcıların protokolün nasıl çalıştığına karar vermelerine olanak tanıyor. Ayrıca onlara protokol aracılığıyla yükseltilen ücretlerden bir pay vermeyi amaçlıyor.

3- Regnum 

Başlangıç Tarihi: 17 Şubat 2022

Advertisement

Yeni çıkan coinler için Regnum’dan da haberiniz olmalı. Regnum, Binance Smart Chain tarafından desteklenen ilk merkezi olmayan krallık metaverse oyunudur. Regnum oyununda kullanıcılar içeriklerini ve uygulamalarını oluşturabilir, deneyimleyebilir ve bunlardan para kazanabilir.

3D sanal alan , bir Binance Akıllı Zincirinde tutulan, karşılıksız bir dijital varlık. Regnum, belirli sayılarla tanımlanan parsellere ayrılmıştır. Bu paketler kalıcı olarak topluluk üyelerine ait ve Regnum kripto para birimi tokeni kullanılarak satın alınır.

en yeni coinler

en yeni coinler

4- Creaton (CREATE)

Başlangıç Tarihi: 7 Şubat 2022

Creaton Web3 Token (CREATE), Binance Smart Chain’de (BSC BEP-20) dağıtılan bir kripto para birimi olarak karşımıza çıktı. Henüz amacı vs. detayları açıklanmadı. Oldukça yeni olduğunu buradan görebiliyoruz. İlerleyen zamanlarda detaylarını eklemek için sabırsızlanıyoruz!

Mutlaka okumalısınız: Kripto para al sat yaparak para kazanmak

Advertisement

5- UncleMine (UM)

Başlangıç Tarihi: 21 Şubat 2022

Likidite, programlanabilirlik ve birleştirilebilirlik amacı taşıyor.  Ekonomik modelin teşvikleri sayesinde, bilgi işlem gücü mevcut DeFi ekosistemlerine entegre edilir ve merkezi olmayan dünyada benzersiz bir varlık sınıfı haline gelir.

6- Ratio Finance (RATIO)

Başlangıç Tarihi: 17 Şubat 2022

Yeni çıkan coinler içerisinde RATIO da var. Ratio Finance, Solana ekosistemindeki yatırımcıların, Raydium LP jetonlarını teminat olarak kullanarak istikrarlı madeni paralar (USDr) basarak likidite sağlama çabalarının yeteneklerini genişletmelerine olanak tanır.

Advertisement
yeni çıkacak tokenler

yeni çıkacak tokenler

7- Ark Rivals (ARKN)

Başlangıç Tarihi: 16 Şubat 2022

Kullanıcı tarafından oluşturulan, bilim kurgu aksiyon stratejisi oyunu Ark Rivals’ın birçok oyuncusu  var. Son zamanlarda oyun coinleri büyük ilgi görüyor. ARKN coin de Ark rivals oyun platformu için yaratıldı. Oyun içi alım – satım, ticaret işlemlerinde kullanılacak.

Kripto para dünyasından karlı çıkmak sizin elinizde! Şimdi hediye coin veren siteler sayesinde kripto para sahibi olabilirsiniz. Okuyun!

8- Arenum (ARN)

Başlangıç Tarihi: 15 Şubat 2022

Bu da yine ARKN gibi bir oyun coini olarak karşımıza çıkıyor. Arenum, geliştiriciler ve oyuncular için ödüllendirici ve etkileşim sağlıyor. Şu an jeton satışı sona ermiş görünüyor. Takipte kalarak tekrar satışını bekleyebilirsiniz.

Advertisement

9- Algoblocks (ALGOBLK)

Başlangıç Tarihi: 20 Şubat 2022

Algoblocks, kullanıcıların DeFi protokolleriyle etkileşimini kolaylaştırmayı, teknik bilgi engellerini kaldırdığı bir ekosistemi amaçlıyor. Amacıyla birçok kişinin dikkatini çektiği görülüyor.  4 Mart’a kadar ön satışlar sürecek.

Yeni çıkacak coinler

Yeni çıkacak coinler 2022

10- Cybershinu (CYSHI)

Başlangıç Tarihi: 21 Şubat 2022

Sırada hayvan dostu ve çok yeni bir coin var… Sığınma evlerine, koruyucu ailelere yardım şeklinde önemli bağışlar alacaklar. Bireyler için dünyada bir fark yaratırken, topluluğa güç sağlamayı hedefliyor.

11- Melodity (MELD)

Başlangıç Tarihi: 14 Ocak 2022

Advertisement

Melodity, bağımsız müzisyenlerin kreasyonlarından gelir elde etme şeklini değiştirmeyi ve müzik sahnesinde görünürlüklerini artırırken onlara para kazanma özgürlüğü vermeyi amaçlıyor. Ayrıca sanatçıların eserlerini kendi başlarına dağıtmalarını sağlamayı amaçlıyor.

Ayrı olarak en ucuz coinler hakkında yazdığım yazıyı okuyabilirsiniz. Düşük ücretlerle yatırım için ucuz cionler aradığınız fırsat olabilir!

12- Luna Rush (LUS)

Başlangıç Tarihi: 4 Ocak 2022

Yeni çıkan coinler içerisindeki diğer bir token, LUS… Seviye atlamaya ve stratejiye odaklanmış bol görselli oyun deneyiminin tadını çıkarın! Oyun tokenleri son zamanlarda büyük ilgi görüyor demiştim. Luna Rush’ta kendi bünyesinde bir token çıkardı.

Advertisement

Oyuncular, jeton kazanmak için Boss avına, PVP savaşlarına, günlük aktivitelere, Turnuvaya, Lider Tablosuna, Bahis’e katılırlar.

13- NYM

Başlangıç Tarihi: 14 Şubat 2022

Gizlilik altyapısı sunan bir tokendan bahsedeceğim. Nym, dünya çapındaki Massachusetts Institute of Technology, KU Leuven ve University College London’daki dünyanın önde gelen araştırmacı bilim adamları ve geliştiricilerinden bazıları tarafından tasarlanan yeni nesil gizlilik…

Nym ile izlenme korkusu olmadan interneti kullanabilirsiniz. NYM Tokenin değeri nedir? NYM tokeninin değeri, nihayetinde, internet giderek daha fazla alana genişledikçe artan küresel talebe ve mahremiyet ihtiyacına bağlı olacaktır.

Advertisement

14- MYTE

Başlangıç Tarihi: 2 Şubat 2022

MYTE, 2022’de piyasaya sürülen bir oyna-kazan oyunu olan Pepper Attack’ın yardımcı program simgesidir. Oyuncular, MYTE’yi kullanarak karakterler, malzemeler, araziler ve üyelikler satın alabilir.

MYTE’nin uzun vadeli planı, Pepper Attack’ın ortak ağı aracılığıyla kitap, müzik, film, giysi gibi gerçek dünya malları ve hizmetleriyle değiştirilebilen tam teşekküllü bir para birimi olmaktır.

UYARI: Yeni çıkan coinler kar elde etmek isteyenler için güzel bir seçenek olabilir. Ancak yeni kripto paraların çoğu borsaya giremeden yok başarısız kalabiliyor. O nedenle dikkatli olun.

Advertisement
Piyasaya yeni çıkacak coinler

Piyasaya yeni çıkacak coinler

15- Everprinter (EPRINT)

Deneyimli bir ekip ve sağlam kod tarafından desteklen EPRINT  için mevcut fiyat USD 0,0000012. En yeni coinler arasında yer aldığı için detaylı bilgilere erişmek biraz zor. Ancak gün geçtikçe adını daha sık duyabiliriz gibi. Gerekli güncellemeleri yapacağım. 🙂

Bitcoin ile para kazanmak yazısı ilginizi çekecek!

16- The APIS

Başlangıç Tarihi: Şubat 2022

APIS, TRON ağında bir tokendir. Yeni çıkan tokenler de birçok coin takipçisi için önemli bir konu. O nedenle bu yazımda yeni çıkan tokenlere de bol bol yer verdim. APIS, Sağlıklı bir DApps ortamını sağlar.

APIS Ekosistemi, tüm APIS token sahipleri için kar paylaşımı ve gelir getirici hizmetler sağlamak için tasarlanmıştır. Merkezi olmayan uygulamaların küresel ölçekte çalışmasına izin vermek için tasarlanmıştır.

Advertisement

Uyurken bile para kazanmak isteyenler! En iyi pasif gelir kaynakları bu yazıda… Şimdi yeni çıkan coinler için son bir coin anlatacağım.

17- Clytie (CLY) 

Başlangıç Tarihi: 14 Şubat 2022

Clytie, dünya çapında 700’den fazla küresel marka ve 170’den fazla ülke ile ilişkilidir. Üyeler, Clytie Uygulaması ve Web platformlarında çevrimiçi alışveriş yaptıklarında, Clytie, kullanıcıları CLY jetonları ve %85’e varan geri ödeme oranı ile ödüllendirir.

Kullanıcılar, x3.5’e kadar ödüller almak için üyeliklerini yükseltebilir. Her seviyenin bronz, gümüş, titanyum, altın ve platin seviyeleri için karşılık gelen miktarda CLY tutması gerekiyor.

Advertisement

Şimdi birkaç merak edilen soruya değineceğim.

SIKÇA SORULAN SORULAR

SIKÇA SORULAN SORULAR

yeni çıkan coinler SSS

Şimdi sizlere yeni çıkan coinler Binance, yeni çıkan coin nasıl alınır? gibi sıkça sorulan soruları sıralayıp, yanıtlayacağım!

Yeni Çıkan Coinler Nereden Alınır?

Yeni çıkan coinler nasıl bulur? Bu konu hakkında çok fazla soru var. Yeni çıkan coinler Binance de çoğu zaman oluyor. Ancak çok yeni olanlar için daha detaylı bir araştırma yapmak lazım.

  • Bunun için tavsiyem Coinmarketcap sitesine gitmeniz.
  • Arama yerine yeni çıkan coinin adını yazın.
  • Coinin üzerine tıklayın.
  • How to Participate? yazısına tıklayın.

Binancede Hangi Coinler Listelenecek?

Yeni çıkacak coinler Binance için yeni kripto listelemeleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Binance yeni girecek coinler 2022 için bu sayfada listeleniyor.

Paribu’ya Yeni Girecek Coinler Hangileri?

Paribu’ya yeni girecek coinler için Paribi BLOG sayfasını kontrol edebilirsiniz. Piyasaya girecek coinler için yazılar yayınlanıyor.

Yeni çıkan coinler için sizlere güncel bir liste hazırladım. Aklınıza takılanları YORUM olarak bırakabilirsiniz. Yazımızı zamanla güncelleyeceğiz… 🙂

Advertisement

 

 

 

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Bedava Kripto Para Veren Siteler – 14 EN GÜVENİLİR SİTE! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

YATIRIM

Son 5 Yılın Altın Fiyatları – Altının Geleceği Ne Olur?

son 5 yılın altın fiyatları

Gram Altın fiyatları son 5 yılda yaklaşık 6 kat artış göstererek diğer tüm yatırım araçlarını geride bırakacak yükselme trendini yakalamıştır. Peki Altın fiyatlarının geleceği ne olur? 2022-2023 beklenen tahminler nelerdir? Son 5 yılın Altın fiyatları ve grafiklerini detaylı şekilde sizlere sundum. Ayrıca canlı (anlık) fiyat değişim tabloları ve karşılaştırmalı grafikler eşliğinde; Altın yatırımı yapacaklar için […]

Okumaya devam et

YATIRIM

Baby Doge Coin Geleceği – 2022’de Rekor Kıracak Mı?

BABY DOGE COİN GELECEĞİ

Bu yılın en çok merak edilen kripto paraları arasında olan Baby Doge Coin geleceği hakkında birçok kişi fiyat araştırması yapmakta. Baby Doge artacak mı diye soranlar için güncel yorumlar eşliğinde canlı grafikler ve fiyat tahminleri yalnızca bu yazıda! Uzun vadeli yatırım aracı olarak görülen bu kripto para birimini almak gerçekten mantıklı mı? Son aylarda yaşanan […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.