Evde Paketleme İşi Veren Firmalar 2020 (AYDA 4000 KAZAN)

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar 2020 (AYDA 4000 KAZAN)
18.09.2020
A+
A-

Evden çalışarak ayda 4000 tl kazanmak ister misiniz? Vereceğimiz bilgilerle mümkün. Ev hanımları, öğrenciler, ek gelir isteyenler, evinizden çıkmadan aile bütçesine katkı sağlayabilirsiniz. Ev hanımlarının iyi paralar kazandığı evde ek iş imkanlarını kullanarak ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken evde paketleme işi veren firmalar dan bir tanesi ile irtibata geçip iş almanızdır. Evlere iş veren firmalara sadece paketleme değil birçok alanda değişik sipariş verebilmektedir. Biz bu içeriğimizde sadece evlere paketleme işi veren firmalar ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Okuyucularımıza önemli bir uyarı: Lütfen yazımızı dikkatli bir şekilde sonuna kadar okuyunuz. Özellikle eve paketleme işi veren firmalarla ilgisi değişik platformlarda birçok gerçekdışı bilgi olduğu için iş isteyen kişiler yanıltılabilmektedir. Bu yazımızda gerçekten nereden iş bulabileceğinizi, paketleme iş ilanlarını, iletişim bilgilerine, ne kadar para kazanabileceğinizi ve ortalama olarak ne kadar zamanda işleri bitirebileceğinizi en doğru şekilde belirttik.

Evde Hangi Paketleme İşleri Yapılır?

Paketleme işleri çok çeşitlidir. Bunların içinde en çok ihtiyaç duyulan paketleme işler;

Evde paketleme işi veren firmalar tarafından evlere en çok verilen iş genelde sabun paketleme ve kına paketleme işleridir. Süs amaçlı üretilen kokulu sabunların paketlenmesinde çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Büyük kalıplar halinde gelen sabunlar evde küçük sabun kalıpları haline getirilip size verilen paketleme malzemeleri ile paketlenecektir. Sabun paketleme işinin yanı sıra evde kına paketleme işi de ön plana çıkmaktadır.

Yazımızı okumanızı tavsiye ederiz: Evlere Sabun Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası

Düğün ve kına geceleri için küçük paketlerde hazırlanacak kınalar için iş yeri sahibi size kilo ile kına teslimi yapıp bunun göz kararı ile küçük poşetlere konulmasını isteyecektir. Bu işte yapılan iş adedi kadar bir kazanç söz konusu olacaktır.

Bunların yanı sıra, kürdan paketleme, mandal, tekstil ürünlerinin paketlenmesi vb herkesin yapabileceği paketleme işleri verilmektedir. Eğer iş yapma konusunda seçici değilseniz kendinize uygun bir çalışma alanı oluşturarak bütün alanlarda paketleme yapabilirsiniz

İlgili içerik: Evde Kına Paketleme İşi ile Para Kazanmak

Evde Paketleme İşinine Başvuru

Evde zamanınız varsa ev işlerinden arta kalan vakitlerde paketleme işi düşünebilirsiniz. Bu işler için iş ilanlarına birçok değişik kanaldan başvuru yapabilirsiniz. Sadece internet üzerinden yapacağınız başvuruların gereksiz olduğunu ve sonuç alamayacağınızı şimdiden söyleyelim.

Gerçekten bu işi istiyorsanız aşağıda madde madde sıraladığımız başvuru yöntemlerini kullanmalısınız. Bunlar;

 • Şahsen üretim atölyelerine başvuru yapmak
 • Fabrika üzerinden başvuru yapmak
 • Fason üretim yapan aracılar vasıtası ile iş başvurusu yapmak
 • Paketleme işi yapan kişiler aracılığı ile başvuru yapmak
 • Paketleme işçisine ihtiyaç duyan özellikle hediyelik dükkanlara başvuru yapmak
 • İş Kur üzerinden evde paketleme işi veren firmalara başvuru yapmak

Bu başvuru yollarını alt başlıklar halinde kısa kısa açıklayıp nasıl bir yöntem kullanabileceğinizi anlatıyoruz.

Fabrikadan Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar veya Yerler İle Görüşün

Bulunduğunuz ilde özellikle pamuk, iplik kısacası tekstil üzerine üretim yapan fabrikalar varsa bu fabrikalara şahsen başvuru yapmalısınız.

Fabrikalar iki şekilde işçi çalıştırır; Birincisi fabrika çatısı altında paketleme işçisi alarak istihdam sağlarken, ikincisi ise ek gelir isteyenlere evde paketleme işi vererek onlara çalışma imkanı sağlar. Siz evde çalışmak istediğinizi belirterek başvuru için önce konuşabilirsiniz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Denizli, Batman, Antep, Mersin, Adana, Manisa gibi şehirlerde oturanlar bu işlere daha çabuk sahip olabilir. Çünkü bu tür tekstil fabrikaları bu illerde yoğunlaşmış durumdadır. Eğer fabrikalarda çalışan tanıdıklarınız varsa bunlar ile irtibat kurup evlere iş verilip verilmediğini öğrenir ve ona göre başvurunuzu yaparsınız.

İlgili içerik: Fabrikadan Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ve Yerler

Uyarı: Paketleme işi veren firmaların telefon numaraları na ulaşsanız bile, telefonla ne kadar ararsanız arayın bu anlamda size iş verilmez. Daha çok şahsen yapacağınız iş başvurularında olumlu sonuç olabilirsiniz.

Evlere paketleme işi

Tekstil Atölyeleri Evde Paketleme İşi Vermektedir

İstanbul’da Zeytinburnu, Esenyurt, Bağcılar, Fatih gibi semtlerde oturanlar kendilerine yakın olan tekstil atölyelerine giderek paketleme yapmak istediklerini belirtirlerse iş bulma şansı yakalayabilirler. Tekstil atölyelerinin birçoğu şu anda evde iş vererek üretim yapmaktadır. Üretilen ürünler ev hanımlarına teslim edilip son aşamaya getirilir. Şu anda İstanbul’da ve diğer illerde işler böyle yürütülüyor.

Siz de bulunduğunuz şehir merkezinde bulunun atölyelere gidip önce tanışıp paketleme siparişleri isteyebilirsiniz. Size mal teslimatı yapılacağı için iş veren de bir güvence isteyebilir. Sabit bir adresinizin olması, tanıdık birilerini aracı kılmanız ya da değişik bir şekilde güven vermeniz durumunda büyük ihtimal size iş verilecektir.

Çevrenizde Paketleme İşi Yapanlardan Yardım İsteyin

Bayanlar arasında bu noktada yardımlaşma sayesinde şu anda on binlerce ev hanımı yeni iş imkanlarına kavuşmaktadır. Siz de öncelikle gerek kendi sosyal medya hesabınız aracılığı ile olsun gerek telefon ile olsun tanıdıklarınıza bu işi yapan birilerini olup olmadığını sormalısınız. Kendileri yapmıyorsa bile tanıdıkları çıkabilir. Örneğin şu anda İzmir ve çevresinde bu işi yapan birçok şahsen tanığım insanlar var. Sizin de bu şekilde tanıdıklarınız varsa mutlaka onlardan yardım isteyin. Ve iş veren firmalar ile irtibat ve iletişim noktasında size aracı olmalarını sağlayın.

Türkiye’de en çok bu şekilde iş bulunabilmektedir. Evde paketleme yapan kadınlar ya da erkekler ihtiyaç oldukça yakın tanıdıklarına bu işi tavsiye etmektedir. Bu şekilde halka genişlemekte ve yeni insanlar da iş bulabilmektedir.

 

Düğün Malzemeleri ve Hediyelik Eşya Satan Yerlerle Konuşun

Kına gecesi, sünnet, düğün gecesi gibi özel günler için değişik hediyelik eşya satan iş yerleri genelde bu tür ürünleri ev hanımlarına yaptırmaktadır. Bebek doğum süsleri, kına gecesi için kına paketleme, nikah şekeri paketleme, magnet gibi süs eşyalarının yapımı ve paketlenmesi gibi birçok paketleme işi çıkabilmektedir.

Bu işlere talipseniz bildiğiniz hediyelik ürün satan dükkan sahipleri yüz yüze konuşun. İş istediğinizi, evde işi zamanında bitirip teslim edebileceğinizi belirtin. Bazı iş yeri sahipleri ya kendisi yaptığı için ya da başka yerlere söz verdiği için paketleme işi veremeyeceğini söylese de yine de şansınızı diğer iş yerlerine sorarak deneyebilirsiniz. Mutlaka kendinize uygun bir iş siparişi bulabilirsiniz.

İş Kur Vasıtası İle Paketleme İşi Veren Firmalar

Önceden çok fazla olmadığı için İş Kur’un paketleme işlerinde aracı olduğu pek bilinmiyor. Her ilde olmasa da bazı illerde İş Kur ile bazı evde paketleme işi veren firmalar arasında ev hanımlarına iş verilmesi noktasında yeni istihdam olanaklarının yaratılması için anlaşmalar yapılmaktadır.

İş Kur vasıtası ile paketleme işi veren firmalara başvuru için İş Kur müdürlüğüne başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Şu anda güncel olarak hangi illerde evde paketleme işi verildiğini İş kur sitesi  İŞKUR üzerinden takip edebilirsiniz.

Direk evde paketleme işi almak istiyorum diyorsanız en yakın İş Kur müdürlüğüne gidip bu şekilde iş olup olmadığını sorabilirsiniz. Şu anda her yerde bu şekilde iş verilmediği için bunun garantisini vermiyoruz. Ayrıca fabrikada paketleme işçisi alım ilanları ile evde verilen paketleme iş ilanlarını karıştırmayınız. İş kur yetkilileri ile görüşürken bu hususa dikkat edin.

Ek Bilgi: İşkur paketleme işi sahibi olduğunuzda ayrıca kısmi olarak sigortanız da yatırılacaktır. Devlet destekli olarak firmalar ile anlaşma yapıldığı için, maaşınızı ya da gelirinizi paketleme işi veren firma karşılarken sigortanızın bir kısmını da devlet karşılamaktadır. Ayrıca İş kur aracı olduğu için de paranızın ödenmemesi gibi bir durum da söz konusu olmayacaktır.

İlgili içerik: İşkur Evlere İş Veriyor mu?

Evde Paketleme İşinden Ne Kadar Para Kazanılır?

Evde çalışarak ne kadar para kazanabileceğinizi hesaplamak isteyebilirsiniz. Ama bunun için standart bir kazanç söz konusu değildir. Biz size ortalama olarak kazançlarınızın ne kadar olabileceğini açıklayacağız.

Paketleme işi her ne kadar evde ek iş imkanı sağlasa da çok yüksek bir para getirisi beklemeyin. Ortalama günde 4 saatinizi verdiğinizde 30-50 TL gibi bir para kazanabilirsiniz. Aylık ortalama 1000 TL gibi bir kazanç sağladığı için kira ve mutfağa destek olmuş olursunuz. Bazı bayanların aylık 4000 TL gibi rakamlar kazandığını hatta evi tek başına çevirdiğini çokça duyuyoruz. Bu da tamamen el çabukluğu, deneyim ve iş veren kişinin iyi para teklif etmesi ile ilgili bir durumdur. Herkesin deneyimi farklı olduğu için kazancı da farklı olacaktır.

Paketleme işinin kazançlarının ne kadar olacağını ortalama olarak özetleyecek olursak bir bayan her gün 4 saatini ayırırsa aylık 1000-1200 TL arası kazanabilir.

Paketleme İşinde Emek Sömürüsüne Dikkat

Birçok firma evde iş veriyoruz diyerek özellikle mağdur ve paraya ihtiyacı olan ev hanımlarının emeklerini sömürmektedir. Günde 8-10 saat çalıştırıp sadece 20-30 TL gibi komik rakamlar veren iş yeri sahipleri de vardır. Evde çalışma konusunda acemiyseniz buna dikkat edin. İş sözleşmesi imzalatıp uzun süre size ucuz iş yaptırmak isteyenler çıkabilir. Bunlara lütfen dikkat edin.

Kargo ile evlere iş

Kargo İle Paketleme İşi Veren Yerler Var Mı?

Türkiye’de her il bir İstanbul, Bursa, İzmir gibi (tekstil kentleri) paketleme işinin bol olduğu iller gibi şanslı değildir. Bu şehirlere uzak olan illerde oturanlar da bu işlere talip olduklarında kargo ile evlere paketleme işi olup olmadığını merak edebilirler.

Bu kişiler için şunu söyleyelim: Firmalar paketleme işi verirken aynı zamanda teslim ettiği malları paketleme sonrası tam ve eksiksiz geri teslim almak ister. Bunun için de iş yapacak kişilere güvenebilmesi gerekiyor. Evini bilmediği, tanımadığı kişilere de güvenip kargo ile mal göndermezler. Sadece daha önce çalışmış olduğu ve güvenebildiği kişiler varsa bu kişilere kargo ile mal gönderimi yapıp paketleme sonrası geri teslim alabilirler. Bunun harici internet üzerinden görmüş olduğunuz kargo ile evlere paketleme işi ilanlarının çoğunun asılsız olduğunu kesin bir şekilde söyleyebiliriz.

İlgili içerik: Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar

Okuyucularımıza önemli bir uyarı

Facebook, Instagram, Youtube, Twitter gibi sosyal ağlarda ve değişik internet sitelerinde sürekli olarak evde paketleme işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir. Başvuru şartlarını incelediğimizde ise bir ön ödeme istendiğini duyuyor ve görüyoruz.

Bu kişilere asla itimat edip de para göndermeyin. Yazımızda da belirttik zaten internet üzerinden Evde paketleme işi veren firma bulamazsınız. Bunun yerine yukarıda sıraladığımız iş başvuru yollarını şahsen başvuru yaparak kullanmalısınız.

İlgili içerik: İstanbul’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

İlgili içerik: Ankara Evlere İş Veren Firmalar

İlgili içerik: İzmir’de Evlere Paketleme İşi Veren Yerler

Bir önceki yazımız olan Manisa Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve Yerler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMLAR

 1. ZEHRA BABACAN dedi ki:

  Ankarada ikamet ediyorum Mart ayından buyana işsizim elim hızlıdır zamanında teslim edebilirim itinayla çalışırım hijyen konusunda çok dikkatliyimdir bu işe ihtiyacım var başvurumu kabul ederseniz sevinirim teşekkürler

 2. Şema sönmez dedi ki:

  Mersin erdemlide oturuyorum bende paketleme işi yapmak istiyorum acil yardıma ihtiyacım var

 3. Büşra Temiz Tavşan dedi ki:

  Ben Ankara da ikamet ediyorum evde yapabileceğim paketleme katlama süsleme işleri yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 05433080376

 4. Melike Dönmez dedi ki:

  Paketleme işi arıyorum.

 5. selvi kiraz dedi ki:

  evde paketleme işi arıyrm

 6. eda albayrak dedi ki:

  mersin silifke de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 7. Aysen dedi ki:

  Evde paketlemw isi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim elim seridir teşekkürler cocuklarim icin çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim elim hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim iyi geceler

 8. Saliha şare dedi ki:

  Kastamonu tosyada oturuyorum işsizim evde paketleme yapabilirim çoķ ihtiyacım var lüfen

 9. Nermin dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum. Ankara da oturuyorum.Donus yaparsaniz çok sevinirim. Sabun mum maske v.b. gibi işler olabilir.

 10. Naz dedi ki:

  Ben bilecik söğüt te oturuyorum 4 çocuğum var eşimin çalışması tek yeterli olmuyor cocuklarimı evde bırakıp dışarda çalişamam el becerim çok iyidir evde paketleme işi olursa banada gönderin lütfen.

 11. Fatma dedi ki:

  Merhabalar acilen evde paketleme işine ihtiyacım var kocaeli izmit ilgilenirseniz sevinirim

 12. Secvan dedi ki:

  Ankara gölbaşı oyaca mahellesinde oturuyorum hertürlü paketleme işi yapabilirim el becerim çok iyidir malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim üç kişiyiz günlük daha fazla yapabilirim lütfen dönüş yapın

 13. Medine dedi ki:

  Muğla Marmariste oturuyorum evliyim iki çocuk annesiyim maddi olarak zor durumdayız eşime destek olmam için evde paketleme işine ihtiyacım var.her türlü paketleme işini zamanında yapıp teslim ederim.evde bu işi yapmak için yeterince vaktim var.yardimci olursanız sevinirim ACİLLL

 14. Seval Pakkanlılar dedi ki:

  Evde paketleme taki orgu isleri yapabilirim

 15. Elif dedi ki:

  Merhaba Ankara da oturuyorum paketleme işi arıyorum ne olduğu önemli değil çok ihtiyacım var 4kisilik bı ekibiz yardımcı olursanız sevinirim

 16. Mısra dedi ki:

  Ablamla birlikte evde yapabileceğimiz işler arıyoruz elimiz pratiktir

 17. Indira Alimova dedi ki:

  2 kişiyiz Kocaeli /Gebzede oturuyoruz durumumuz çok kötü acil dönüş yapar mısınız

 18. Fatime yıldırım dedi ki:

  Antalya paketleme işi yapmak istiyorum 3kişiyiz elimiz hızlıdır lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 19. Feride dedi ki:

  Merhaba. Ben Antalyada oturuyorum. Lütfen bana yardımçı olun. Örgü örüyorum. Bu iş bana göre. Sizden çok rica ediyorum. Teşekkür önceden

 20. Büşra dedi ki:

  malatya merkez de oturuyorum işe ihtiyacım var borçlarımı ödemem için elim her sekilde yatkındır her ise evde oturdugum yerde calısmak istiyorum lutfen bu ise gercekten cok ihtiyacim var

 21. Cemile Özcan dedi ki:

  İşe ihtiyacım var lütfen dönüş yapin

 22. Öznur Çakır dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum İstanbulda oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 23. Sema dedi ki:

  Bursa inegölde oturuyorum cevap lütfen

 24. Gönül sevim dedi ki:

  İzmirde oturuyorum