finansportali.net

EVDE EK İŞ

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar – 81 İlde Başvuru Bilgisi!

Türkiye’de evde paketleme işi veren firmalar hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu yazımda sizlerle paylaşıyorum. Özellikle ev hanımlarının sıklıkla tercih ettiği evden paketleme işi seçenekleri ile ayda 5.000 TL kazanmak ister misiniz? Eve iş veren firmalar ile mümkün… 😊

Ev hanımları dediğime bakmayın; evde ek iş paketleme öğrenciler, emekliler ve ek gelir arayan herkes için uygunluk taşıyor! Haydi, sen de evde paketleme işi yaparak kazan! 💸

Aklınıza gelebilecek tüm evde ek iş fikirlerini bu firmalar ile gerçekleştirebilirsiniz. Peki ama neler? Merak etmeyin, hepsini teker teker açıkladım.

Evde çalışmak istiyorum, para lazım diyorsanız doğru yerdesiniz. Birazdan evlere paketleme işi veren firmalar ile nasıl iletişime geçebileceğinizi, evde ek iş başvuruları için hangi yolları izlemeniz gerektiğini ve bu işlerden ne kadar para kazanabileceğinizi öğreneceksiniz.

Advertisement

Bu arada nerede yaşıyorsunuz? İzmir, İstanbul, Ankara, Kayseri, Konya,  Muğla, Gaziantep, Diyarbakır, Van, Bitlis, Denizi, Adana, Antalya… Hiç önemi yok! Şu andan itibaren ne iş yapabilirim diye düşünenler için verdiğim her tavsiye 81 il için de geçerlidir. Fabrikadan evlere iş veren firmalarla çalışmak, bu yazıdan sonra sizin elinizde.

O zaman, vakit kaybetmeden başlayalım. İşte, evde paketleme işi veren firmalar 2023 tam listesi!

Okuyucular İçin Önemli Bir Uyarı! Lütfen yazımı dikkatli bir şekilde sonuna kadar okuyunuz. Özellikle eve paketleme işi veren yerler ile ilgili değişik platformlarda çok fazla gerçek dışı bilgi olduğu için iş isteyen kişiler dolandırıcılara maruz kalabiliyor.

Bu yazımda gerçekten evlere iş veren firmalar nereden iş bulabileceğinizi, paketleme iş ilanları, iletişim bilgileri, ne kadar para kazanabileceğiniz ve ortalama olarak ne kadar zamanda işleri bitirebileceğinizi en doğru şekilde anlattım! Evde paketleme işi veren firmalar ve diğer bilmeniz gerekenler için okumaya devam edin…

Advertisement

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Güvenilir mi?

evde paketleme işi veren firmalar
evde paketleme işi veren firmalar

Eve paketleme işi veren firmalar ile çalışma düşünceniz varsa ancak emin olamıyorsanız, bu başlıkta soru işaretinizi gidereceğim.

Evde paketleme işi veren firmalar güvenilir mi?

Doğru yollarla ve iletişim adresleriyle firmalara ulaşırsanız güven sıkıntısı yaşamazsınız. Ancak bu işin popüler bir hal almasıyla, dolandırıcı kişiler fırsattan yararlanmaya çalışıyorlar. O nedenle iş alırken çok dikkatli olmalısınız. Sizden ödeme ve detaylı banka bilgisi isteyen kişilerden uzak durun.

IBAN verebilirsiniz… Güvenmediğiniz kişilere de T.C. numaranızı vermeyin. Kaparo isteyenlere inanmayın.

Kısaca dikkatli ve temkinli olduğunuz sürece evlere paketleme işi veren firmalarla çalışabilirsiniz. Sizlere zaten aşağıda evde paketleme işi veren firmalar hangileri anlattım. Güvenle evde para kazanmak için bilgiler burada.

Evde Hangi Paketleme İşleri Yapılır?

evde paketleme işleri
evde paketleme işi veren firmalar

Evde paketleme işi veren firmalar, seçenekler konusunda bence fazlasıyla bonkörler. Yani size birkaç farklı iş sunup; ya bu ya da bu diye evde ek işleri diretmiyorlar. Her sektörden her firmadan alabileceğiniz çok çeşitli evde paketleme işleri bulunuyor.

Daha evvel söylediğim gibi birazdan aşağıda sıralayacağım tüm işleri; büyük şehirler başta olmak üzere Artvin, Kocaeli, Bartın, Zonguldak, Tekirdağ, Çanakkale, Kütahya, Niğde, Bolu, Sinop gibi ortalama nüfus yoğunluğu olan şehirlerimizde de basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Advertisement
evde yapılabilecek paketleme işleri

Ancak öncesinde evlere paketleme işi veren firmalar tarafından alabileceğiniz işleri sizlere göstermek istiyorum!

Yukarıda evlere verilen tüm paketleme işlerini sıraladım. Yazıların üzerine tıklayarak detayları öğrenebilirsiniz. Güvenilir evde paketleme işi için rahatlıkla hepsini tercih edebilirsiniz. Ancak belirtmem gerekiyor ki evde paketleme işi veren firmalar tarafından en çok verilen iş genelde sabun paketleme ve kına paketleme işleridir.

Neden mi?

Süs amaçlı üretilen kokulu sabunların paketlenmesinde çok fazla ihtiyaç duyuluyor. Bu işte kısaca yapmanız gereken şey ise şöyle: Büyük kalıplar halinde gelen bu sabunlar evde küçük sabun kalıpları haline getirilip size verilen paketleme malzemeleri ile paketlenecektir. Evlere sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında yazdığım yazıyı da mutlaka okuyun.

Bu arada düğün ve kına geceleri için küçük paketlerde hazırlanacak kınalar için de iş yeri sahibi size kilo ile kına teslimi yapıp bunun göz kararı ile küçük poşetlere konulmasını isteyecektir. Bu işte yapılan iş adedi kadar bir kazanç söz konusu olacaktır.

Eğer iş yapma konusunda seçici değilseniz kendinize uygun bir çalışma alanı oluşturarak bütün alanlarda paketleme yapabilirsiniz. Evden paketleme işi rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz. Yeter ki evde paketleme işi veren firmalar ile irtibata geçin.


✅ Evde paketleme işi mi arıyorsunuz? 

Advertisement

Öyleyse evde paketleme işi hakkındaki bu videoyu mutlaka izleyin!  Evde paketleme işi nasıl bulabilirim?

Evde paketleme işleri alabilmek için bu işi veren firmalara ulaşabilmek gerekiyor. Evlere paketleme işi veren firmaları İŞKUR’dan ya da Facebook evlere ek iş gruplarından bulabilirsiniz.

Firmalara nasıl ulaşacağınızı aşağıda detaylarıyla anlatıım.

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Nereler?

evde paketleme işi veren firmalar
evde paketleme işi veren firmalar

Şu dönemde hepimizin evde ek gelir kazanmaya ihtiyacı var. Sizlere yukarıda evlere paketleme işi veren firmalar aracılığıyla alıp, para kazanabileceğiniz işleri sıraladım. Peki, bu işleri nerelerden – nasıl alırsınız? Bu firmaları nasıl bulursunuz? Söz konusu iş yerleri, nereler? İşte cevapları!

Evde paketleme işi veren firmalar çoğu zaman: Tekstil atölyeleri, Kimya Sanayi fabrikaları, Plastik ve Ambalaj üretimi yapan fabrikalar, ilgili dükkanlar ve esnaflar, yedek parça üretimi yapan fabrikalar, zeytinyağı fabrikaları, tütün fabrikaları gibi yerlerdir.

Evde paketleme işi yapmak istiyorsanız, bu firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Advertisement

Tekstil Atölyesi Evlere İs Veren Firmalar

evde paketleme işi veren tekstil firmaları
Tekstil Atölyesi Evlere İs Veren Firmalar

Evde paketleme işi veren firmalar arasında tekstil atölyeleri de var. İstanbul’da Zeytinburnu, Esenyurt, Bağcılar, Fatih, Sultanbeyli, Merter gibi semtlerde oturanlar kendilerine en yakın olan tekstil atölyelerine giderek paketleme yapmak istediklerini belirtirlerse iş bulma şansı yakalayabilirler. Tekstil atölyelerinin birçoğu şu anda evde ek iş vererek üretim yapıyor.

Üretilen ürünler ev hanımlarına teslim edilip son aşamaya getirilir. Şu anda İstanbul’da ve diğer illerde emin olun tüm tekstil işleri bu şekilde yürütülüyor.

Siz de bulunduğunuz şehir merkezinde faaliyet gösteren atölyelere giderek evde paketleme işi yapmak istiyorum diyebilirsiniz. Hatta bu alt başlığımla ilgilendiyseniz Evlere Dikiş İşi Veren Firmalar  hakkında yazdığım yazımı okumanızı öneriyorum.

Plastik ve Ambalaj Üretim Yerleri Evlere İş Verebiliyor!

En çok eve paketleme işi veren firmalar arasında plastik ve ambalaj fabrikaları da yer alıyor. Örneğin plastik bardak, pipet, çatal, kaşık gibi ürünlerin sayıyla paketlenme işlemleri insanlar tarafından gerçekleştiriliyor. Siz de bu firmalara ulaşarak evden çalışabileceğinizi iletebilirsiniz. Yazının devamında evde paketleme işi telefon numarası ve iletişim adresleri hakkında bilgi vereceğim.

Çevrenizde Paketleme İşi Yapanlardan Yardım İsteyin!

Özellikle ev hanımları arasında evde ek iş arayışı konusunda yardımlaşma ile şu anda on binlerce ev hanımı yeni iş imkanlarına kavuşmaktadır. Siz de öncelikle gerek kendi sosyal medya hesabınız aracılığı ile gerek telefon ile tanıdıklarınıza bu işi yapan birilerinin olup olmadığını sormalısınız.

Advertisement

Kendileri yapmıyorsa bile muhakkak evde ek iş yaparak para kazanan bir tanıdığı vardır. Örneğin şu anda İzmir ve çevresinde bu işi yapan şahsen tanığım birçok insan var. Bu arada bahsi geçmişken, İzmir evlere paketleme işi veren yerler başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Sizin de bu şekilde tanıdıklarınız varsa mutlaka onlardan yardım isteyin. Ve evlere iş veren firmalar ile irtibat ve iletişim noktasında size aracı olmalarını sağlayın. Evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaraları için bilgiye erişmeye çalışın.

Düğün Malzemeleri ve Hediyelik Eşya Satan Yerlerle Konuşun!

evde düğün davetiyesi paketleme
evde paketleme işi veren firmalar

Evlere paketleme işi veren firmalar arasında, özel günler için çalışan firmalar da oluyor. Kına gecesi, sünnet, düğün gecesi gibi özel günler için değişik hediyelik eşya satan iş yerleri genelde bu tür ürünlerin hazırlık aşamasını da ev hanımlarına yaptırıyorlar. Bebek doğum süsleri, kına gecesi için kına paketleme, nikah şekeri paketleme, magnet gibi süs eşyalarının yapımı ve paketlenmesi gibi birçok paketleme işi evlere verilen işlerden…

Hatta bunun için Bursa’da yaşıyorsanız Kapalı Çarşı, Çanakkale’de yaşıyorsanız Aynalı Çarşı, İzmir’de yaşıyorsanız Kemeraltı, Eskişehir’de yaşıyorsanız Hamamyolu, Antalya’da Kapalıyol gibi yerleri gezerek evde ek iş alabilirsiniz.

Bu işlere talipseniz bildiğiniz hediyelik ürün satan dükkan sahipleri yüz yüze konuşun. İş istediğinizi, evde işi zamanında bitirip teslim edebileceğinizi belirtin. Bazı iş yeri sahipleri ya kendisi yaptığı için ya da başka yerlere söz verdiği için paketleme işi veremeyeceğini söylese de yine de şansınızı diğer iş yerlerine sorarak deneyebilirsiniz. Mutlaka kendinize uygun bir iş siparişi bulabilirsiniz.

Fabrikadan Evlere İş Veren Yerler 2023

fabrikadan evlere iş imkanı
fabrikadan evlere is

Evde paketleme işi veren firmalar için Fabrikadan Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ile görüşebilirsiniz. Bulunduğunuz ilde özellikle pamuk ve iplik gibi tekstil üzerine üretim yapan fabrikalar varsa bu fabrikalara şahsen başvuru yapmalısınız. Fabrikalar iki şekilde işçi çalıştırır:

1. Fabrika çatısı altında paketleme işçisi alarak istihdam sağlar.

2. Ek gelir isteyenlere evde paketleme işi vererek onlara çalışma imkanı sağlar.

Advertisement

Siz evde çalışmak istediğinizi belirterek başvuru için önce konuşabilirsiniz. İstanbul, AnkaraBursa, İzmit, Denizli, Adana, Manisa gibi şehirlerde oturanlar bu işlere daha çabuk sahip olabilir. Çünkü bu tür tekstil fabrikaları bu illerde yoğunlaşmış durumdalar.

Eğer fabrikalarda çalışan tanıdıklarınız varsa bunlar ile irtibat kurabilirsiniz.  Fabrikadan evlere iş verilip verilmediğini öğrenir ve ona göre evde paketleme işi için başvurunuzu yapabilirsiniz. Şimdi sizlere hangi firmalara başvuruda bulunabileceğinizi söyleyeyim.

Fabrikadan evlere paketleme işi veren firmalar:

1- Plastik ve ambalaj fabrikaları

Advertisement

2- Kimya Sanayi fabrikaları

3- Seramik fabrikaları

4- Plastik boncuk ve düğme imalatı yapan yerler

5- Zeytinyağı üretimi yapan fabrikalar

Advertisement

6- Tekstil atölyeleri

7- Yapı malzemeleri tedarikçileri

8- Akü fabrikaları

gibi onlarca fabrika ve firma örnekleri sıralayabilirim. Yani, şöyle düşünün: Evde neleri paketleyerek para kazanabilirsiniz? Sonuçta çok büyük şeyler olamaz değil mi?

Advertisement

Uyarı: Fabrikadan evlere işi veren firmaların telefon numaraları için ulaşsanız bile, telefonla ne kadar ararsanız arayın, bu anlamda size iş verilmez. Daha çok şahsen yapacağınız iş başvurularında olumlu sonuç olabilirsiniz.

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar

Evlere paketleme işi veren firmalar
güvenilir evde paketleme işi

Evde ek iş için paketleme işi düşünüyorsanız, güvenilir firmalar ile çalışmanız gerekir. Bunun için gözünüzü dört açmalısınız. Sizleri dolandırabilecek olan, kaydı olmayan firmalardan uzak durmanız gerekli. Zaten eve iş veren güvenilir firmalar ile çalıştığınız taktirde ne demek istediğimi anlayacaksınız. Evde paketleme işi için asla mağdur olmazsınız.

Sizlere bu başlık altında güvenilir evde paketleme işi için eve iş veren güvenilir firmalar hangileri sıraladım! 😇

LC Waikiki Evlere İş

LC Waikiki markasını duymayan var mı? Oldukça güvenilir firmalar arasında yer alan LC Waikiki ile paketleme işi yapabilirsiniz. Kıyafet markası olarak her geçen gün büyüyen marka, günümüzde ev dekorasyon ürünlerinde de satış gerçekleştiriyor. Haliyle büyüyen markanın paketleme işine de daimi olarak ihtiyacı var.  Evet! LC Waikiki ürünlerini paketleyerek para kazanabiliyorsunuz…

Gelelim LC Waikiki ile evde paketleme işi nasıl yapacağınıza. Sizlere bu konuda tüm detayları anlattığım bir yazı var: LC Waikiki Evlere iş Bu yazıyı okuyarak, güvenilir evde paketleme işi yapabilirsiniz.

Koton Evde Paketleme

Eve iş veren güvenilir firmalar içerisindeki bir diğer firma: Koton. Giyim mağazaları arasında oldukça popüler olan bu firma ile güvenilir paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Çeşitli fason firmalar aracılığıyla Koton güvencesi ile evde paketleme işi yapacaksınız.

Advertisement

Üstelik ayda 10.000 TL kazanma fırsatıyla. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Uzun bir konu olduğu için sizlere tüm detayları ayrı bir yazıda anlattım. Koton Fabrika Evlere Ek İş yazısından her şeyi öğrenebilirsiniz. Böylelikle güvenilir evde paketleme işi yapabileceksiniz!

Güvenilir evde paketleme işi için sizlere tavsiye edebileceğim bir yöntem var. İŞKUR ile paketleme işi için çalışabilirsiniz. Bazı firmalar evlere paketleme işi verebilmek için İŞKUR ile anlaşıyor. Siz de İŞKUR üzerinden evde paketleme işi yapabilirsiniz. Nasıl mı? Aşağıda detaylarıyla anlattım.

Ayrıca eve iş veren güvenilir firmaları listelediğim yazımı okuyarak daha fazla bilgi öğrenebilirsiniz.

İŞKUR Evde Paketleme İşi

evde paketleme işi veren firmalar
evde paketleme iş ilanları

İŞKUR evlere iş veriyor, duymuş muydunuz? Evde paketleme işi veren firmalar başlığımda İş Kur’u pas geçmek istemedim. Peki, İş Kur evlere nasıl iş veriyor? Şimdi şöyle ki yukarıda bahsettiğim firmalar, fabrikalar ve atölyeler İŞKUR ile anlaşarak eleman alıyorlar. Yani, Türkiye İş Kurumunun uygun gördüğü kişilere ek iş vererek istihdam ediyorlar, diyebilirim.

İŞKUR’dan evde paketleme işine nasıl başvurabilirim?

İŞKUR evde paketleme işi almak için başvuruda bulunmanız için iki yöntem var. Birincisi İŞKUR E – şube’den kayıt olmak, ikincisi size yakın olan İŞKUR şubesine gidip kayıt olmak

Advertisement

Bunun için öyle çıkıp, çarşı pazar gezip evlere ek iş veren yerleri araştırmanız da gerekmiyor. 

Aynı zamanda güncel olarak hangi illerde evde paketleme işi verildiğini buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Son olarak İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru Formu Nasıl Doldurulur? başlıklı bilgilendirici ve harekete geçirici olan yazımı da okumanızı tavsiye ediyorum.

Ek Bilgi: İş Kur paketleme işi sahibi olduğunuzda ayrıca kısmi olarak sigortanız da yatırılacaktır. Devlet destekli olarak firmalar ile anlaşma yapıldığı için, maaşınızı ya da gelirinizi paketleme işi veren firma karşılarken sigortanızın bir kısmını da devlet karşılamaktadır. Ayrıca İş kur aracı olduğu için de paranızın ödenmemesi gibi bir durum da söz konusu olmaz. Evde paketleme işi veren firmalar ile çalışırken bunlara dikkat edin.

Kargo İle Evde Paketleme İşi Veren Yerler Var Mı?

kargo ile paketleme işi veren firmalar
evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaraları

Kargo ile evlere iş veren firmalar var  mı? Türkiye’de her il bir İstanbul, Bursa, İzmir gibi (tekstil kentleri) paketleme işinin bol olduğu iller gibi şanslı değildir. Bu şehirlere uzak olan illerde oturanlar da bu işlere talip olduklarında kargo ile evlere paketleme işi olup olmadığını merak edebilirler.

Bu kişiler için şunu söyleyeyim: Firmalar paketleme işi verirken aynı zamanda teslim ettiği malları paketleme sonrası tam ve eksiksiz geri teslim almak ister. Bunun için de iş yapacak kişilere güvenebilmesi gerekiyor. Evde paketleme işi veren firmalar, çalışacakları kişilere güvenmek ister.

Advertisement

Evini bilmediği, tanımadığı kişilere de güvenip kargo ile mal göndermezler. Sadece daha önce çalışmış olduğu ve güvenebildiği kişiler varsa bu kişilere kargo ile mal gönderimi yapıp paketleme sonrası geri teslim alabilirler.

Ancak Kargo İle Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları için hazırladığım başlıkta şehriniz için kesinlikle evlere ek iş veren bir bir firmayı bulabileceksiniz!

Evde Paketleme İşinden Ne Kadar Para Kazanılır?

evde paketleme işi kazancı
evde paketleme işi veren firmalar 2023

Evde paketleme işi veren firmalar ile çalışarak ne kadar para kazanabileceğinizi hesaplamak isteyebilirsiniz. Ancak bahsettiğim işler için standart bir kazancın olmayacağını söylemem gerekiyor.

Evde paketleme işi ne kadar kazandırır?

Günlük ne kadar paketleme işi yaptığınıza göre kazancınız değişiklik gösterecektir.

Advertisement

Sonuçta günde 1.000 adet kına paketleme işi yapan kişi ile günde 2.000 adet kına paketleme işi yapan bir kişinin alacağı ücret aynı olmayacaktır. Yine de genel bir hesaplama yapacak olursam; evde paketleme işlerinin kazancı günde 5 – 6 saat çalışan biri için günlük 200 ile 300 TL arasında değişirken; günde 10 saat çalışan biri için 400 – 500 TL arasında olabilir.

Bu arada çalıştığınız saatten ziyade, bitirdiğiniz iş, kazanacağınız ücreti belirler. Şunu da belirtmeliyim ki çoğu evde paketleme işi seçeneklerinin ücretlendirme politikası aynıdır. Ürünler paket başına: 4 TL ve 5 TL olmak üzere gruplandırılır.

Emek ve fazladan gayret isteyen bazı ürünlerin ücretleri adet başına 6 TL olabilir. Ayrıca evde paketleme işi veren firmalar için verecekleri ücret farklı olacaktır. Her firmanın aynı ücretlendirmesi olduğunu beklemek hata olur. Evde paketleme işi telefon numarası ve diğer başvuru bilgileri için ayrıntılara geçebilirim.

Evde Paketleme İşi Başvuru Yolları

evde paketleme işi başvuru
evde paketleme iş ilanları

Fabrikadan evlere iş telefon numaraları ve iletim adresleri için sizlere bir yöntem göstereceğim. Evde zamanınız varsa ev işlerinden arta kalan vakitlerde paketleme işi düşünebilirsiniz. Bu işler için iş ilanlarına birçok değişik kanaldan başvuru yapabilirsiniz. Özellikle evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları sayesinde kolayca başvuru yapma şansınız var.

Gerçekten bu işi istiyorsanız aşağıda madde madde sıraladığım başvuru yöntemlerini denemelisiniz:

Advertisement
 • Şahsen üretim atölyelerine başvuru yapmak
 • Fabrika üzerinden başvuru yapmak
 • Fason üretim yapan aracılar vasıtası ile iş başvurusu yapmak
 • Paketleme işi yapan kişiler aracılığı ile başvuru yapmak
 • Paketleme işçisine ihtiyaç duyan özellikle hediyelik dükkanlara başvuru yapmak
 • İş Kur üzerinden evde paketleme işi veren firmalara başvuru yapmak

Ayrıca, evlere is veren firmalar Sahibinden – Indeed gibi güvenilir ve bilindik bazı ilan sitelerine ilan oluşturuyorlar. Evde paketleme işi veren firmalar iş ilanları fırsatlarını bulabilirsiniz.

Son olarak yukarıda verdiğim örnek görselde olduğu gibi Google – Safari – Yandex haritalar üzerinden aradığınız evde paketleme işi ile ilgili bir firmayı yazıp aratarak, o iş yerinin telefon numarasıiletişim ve adres bilgisine ulaşabilirsiniz.

Bu arada internette gördüğünüz 0532 – 0545 – 0505 gibi cep telefon numaralarını değil de 0212 – 0232 – 0316 gibi şehirlerin alan kodu ile başlayan iletişim numaralarını arayarak iş başvurusunda bulunmanızı tavsiye ederim.

Ben örnek olarak Bursa evde ek iş verdim. Siz yaşadığınız şehri yazarak evde paketleme işi veren yerler ve telefon numaraları bilgisine ulaşabilirsiniz.

Eve iş veren firmalar
Eve iş veren firmalar

SONUÇ:

Evde paketleme işi veren firmalar ve fabrikadan evlere iş hakkında 2023 yılı için en güncel bilgileri sizlere aktardım. Aklınıza takılan soruları aşağıya YORUM olarak bize bırakabilirsiniz.  Finansportali.net olarak bizler, evde paketleme işi vermiyoruz. Amacımız sadece size yardımcı olmak.

Nereye başvuru yapacağınızı ve tüm iletişim kanallarını sizin için yukarıda yazdım. Biraz emek vererek ve araştırma yaparak mutlaka ek iş bulabilirsiniz. Evde sadece bilgisayar başında ek iş arayarak hiçbir zaman sipariş alamazsınız.

LÜTFEN OKUYUN!

❎ Facebook, Instagram, Youtube, Twitter gibi sosyal ağlarda ve değişik internet sitelerinde sürekli olarak evde paketleme işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir. Başvuru şartlarını incelediğimde ise bir ön ödeme istendiğini görüyorum.

Sizlere son tavsiyem, evlere ek iş veriyorum diyerek sizden kapora ve ön ödeme talebinde bulunan dolandırıcılara itibar etmeyiniz. Hiçbir iş veren, çalışanından ödeme yapmasını talep etmez! Daha fazlası için bizi takipte kalın…

Advertisement

Bir önceki yazımız olan İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 15.000 TL KAZAN! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

257 Yorum

 1. Derya

  2 Ocak 2024 at 00:25

  İş istiyorum

 2. Cagla severbas

  4 Aralık 2023 at 20:06

  Adana da oturuyorum evde paketleme isi istiyorum

 3. Hanım

  6 Ekim 2023 at 17:49

  Çarşamba yaşıyorum bana eve iş verin

 4. Osman

  2 Ekim 2023 at 18:10

  İyi.is.
  İyi.fikir.

 5. Ceyda biter

  15 Haziran 2023 at 20:47

  Diyarbakırda merkezde oturuyom.yardimci olurmusunuz çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılamak istiyorum

  • Elif

   28 Eylül 2023 at 21:31

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim 🤗

 6. Abdurrahim

  14 Haziran 2023 at 20:14

  Kayseri de oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

257 yorum

EVDE EK İŞ

İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU!

işkur evde paketleme işi

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için en güvenilir yol İŞKUR evde paketleme işi… Bu süreç ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi adım adım açıklıyorum. Evde iş imkanı ile siz de kazanın! 🙂 2024 yılında giderek popülerleşen evde paketleme işleri ile birlikte, bu işler üzerinden dolandırıcılık yapan kişilerin sayısı da maalesef ki arttı. Bu nedenle […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Kaporasız Evde Paketleme İşi 2023 | T.C’siz Evde Paketleme!

Kaporasız Evde Paketleme İşi

Evde çalışmak istiyorum diyenler! Kaporasız evde paketleme işi ile güvenilir bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Günümüzde gerçekten de güvenilir evde paketleme işi bulabilmek mümkün! Evlere paketleme işi veren firmalar nasıl bulunur? Detaylı olarak aktardık! Kaporasız paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kapora istemeyen paketleme işini nasıl bulacağınızı açıkladık! Kaporasız evde paketleme […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.