finansportali.net

BAYİLİK

Baklavacı Şemsettin Bayilik – 2023 Şartlar ve Kar Marjı

Baklavacı şemsettin bayilik

Gıda sektörünün önü hiçbir zaman kapanmıyor. Tatlıcılık sektörü de yine önü gayet açık bir iş fırsatı. Eğer tatlıcılık sektöründe çalışmayı düşünüyorsanız, Baklavacı Şemsettin bayilik almayı düşünebilirsiniz.

2023 yılı için Baklavacı Şemsettin bayilik şartları, kar marjı, franchise bedeli gibi mevzuları merak ediyorsanız, olmanız gereken yerdesiniz.

Yıllar geçtikçe büyüyen bu firma ile çalışmak isteyenlerin sayısı da arttı.   En başta sizlere Baklavacı Şemsettin bayilik veriyor mu? Bunun detaylarından bahsedeceğim.

Advertisement
Baklavacı Şemsettin Bayilik
Baklavacı Şemsettin Bayilik Kar Marjı

Sermayeniz varsa ve gıda sektörünce kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız, şube almak fikrini düşünebilirsiniz. Şube alabilmenin birçok avantajı bulunuyor. Yeni bir marka oluşturup, yükselmek çoğu sektör için fazlasıyla riskli bir mevzu. Bu nedenle başarılı firmaların bayiliğini almayı düşünmek çoğu girişimci için daha sağlıklı.

Hadi, Baklavacı Şemsettin bayilik hakkındaki bilmeniz gerekenlerden bahsedelim!

Baklavacı Şemsettin Kimdir?

baklavacı şemsettin şube açma
baklavacı şemsettin şube açma

İşletme sahibi Baklavacı Şemsettin kurucusu kimdir? şeklinde merak edilen bir soru var. Firmanın başarılı olmasındaki bu ismi birçok kişi merak ediyor. Firma nasıl başarılı oldu? Bunun cevabını bu soruda bulabiliyorsunuz. Marka sahibi Şemsettin Toprak 1998 senesinde çıraklıktan tatlıcılık sektörüne adım attı.

Çok küçük yaşlarda bu işe adım atan Şemsettin Toprak, kendisini baklava konusunda bir öğrenci gibi geliştirdi. İşin mutfağına kadar tüm detayı öğrendi.

Kendini geliştirdikten sonra 2007 yılında ilk Baklavacı Şemsettin şubesini açtı. Kendi çalıştığı dönemde kendi yaptığı baklavayı pahalı olmasından dolayı alamayan Toprak, buna kendi kendi kurduğu firmayla çözüm oldu.

Şemsettin Toprak, toptan fiyatına baklava satarak, baklavanın herkesçe alınabilmesini hedefleyerek, ilk gün ki heyecanıyla sektörde hizmetine devam ediyor.

Okumak isteyebilirsiniz: Torku Bayilik Şartları

Advertisement

Baklavacı Şemsettin Bayilik Veriyor mu?

Baklavacı Şemsettin Bayilik Veriyor mu
Şemsettin baklava bayilik

Baklavacı Şemsettin rakiplerinden daha uygun fiyatlı ürünleri sayesinde Türkiye’de kısa süre içerisinde tanındı. “İmalattan halka” sloganıyla müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlı tatlı çeşitlerini sunarak, dönüllerini kazandı

. Marka bilinirliği için birçok kişi Baklavacı Şemsettin ürünlerini tercih ediyor. Marka aracılığıyla siz de iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Baklavacı Şemsettin bayilik veriyor mu?

Baklavacı Şemsettin günümüze kadar bayilik vererek lokasyon ağını geliştirdi. Günümüzde ise toptan satış gerçekleştirerek bu imkanı sağlıyor. Şu an için bayilik talepleri değerlendirilmiyor.

Tatlıcılık sektöründe farklı bir firmayı daha değerlendirmek ister misiniz? Wafflecı Akın Bayilik yazısına bir göz atabilirsiniz!

Firma, Baklavacı Şemsettin bayilik şartları için belirlediklerine uygun adaylarla çalışmayı düşünmeye açık.

Advertisement

Baklavacı Şemsettin franchise almayıp, toptan alım seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yani bir tatlıcı şemsettin gibi bir tatlıcı dükkanı açabilir, tatlı tedariğini firma aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Detaylar için Baklavacı Şemsettin iletişim numarasını arayabilirsiniz.


Baklavacı Şemsettin İletişim Adresleri Nedir?

Baklavacı Şemsettin telefon numarası: 0850 430 5 430. Numarayı arayarak hem Baklavacı Şemsettin bayilik hakkında daha fazla bilgi alabilir hem de toptan alım seçeneklerini öğrenebilirsiniz.

Numaradan sipariş gerçekleştirdiğiniz. Ayriyeten E – mail info@baklavacisemsettin.com.tr adresinden de firmaya ulaşmanız mümkün.

Baklavacı Şemsettin Bayilik Şartları

Baklavacı Şemsettin Bayilik Şartları
Baklavacı Şemsettin Bayilik Şartları

Baklavacı Şemsettin bayiliği almak için bazı şartlar söz konusu. Her ne kadar şu süre içerisinde firma bayilik vermese de ileride tekrar adayları değerlendirmeye alabilir. Bunun için şartlarını bilmenizde fayda var. Baklavacı Şemsettin bayilik şartları aşağıdaki gibidir:

 • Baklavacı Şemsettin şube almak için yeterli finansal birikime sahip olmak.
 • Markayı benimsemek, kalitesine özen göstermek.
 • Müşteri memnuniyetini gözetmek, emin olmak.
 • Şube için gerekli emeği göstermek, işinin başında olmak.
 • Markaya uygun bir bayilik tasarımı sağlamak.
 • İnsan yönetimi konusunda başarılı olmak.
 • Azimli ve girişimci bir ruha sahip olmak.

Baklavacı Şemsettin  bayilik şartları genel olarak bu şekilde. Elbette daha detaylı olan bilgileri firma tarafınıza kendisi sağlıyor. 2023 yılında bayilik vermeyen firma için takipte kalabilirsiniz.

Farklı Fikir: Alaçatı Muhallebicisi Bayilik

Advertisement

Baklavacı Şemsettin Bayilik Fiyatları

Baklavacı Şemsettin Bayilik Fiyatları
Baklavacı Şemsettin Bayilik Fiyatları

Baklavacı Şemsettin bayilik şartları için ilk olarak finansal olarak uygun olmayı söyleyebilirim. Firma daha önceden franchise bedelini 500.00 TL olarak belirlemişti.

Yani, Baklavacı Şemsettin şube açma fikriniz varsa, yukarıda da belirttiği gibi belli bir sermayeye sahip olmanız gerek. Çeşitli masraflar için hazırlıklı olmalısınız.

Ancak bayilik alabildiğiniz taktirde başarısız olup, zarar etme imkânınız neredeyse yok diyebilirim. Böylelikle harcadığınız sermayeyi kısa süre içerisinde kazanma şansınız bulunuyor.

Aynı zamanda bayilik almayıp, firma ile toptan alımla çalışırsanız da müşteri memnuniyeti sayesinde hemen hemen aynı başarıyı yakalamanız mümkün. Bu nedenle toptan satış seçeneklerinden faydalanmayı düşünebilirsiniz!

Baklavacı Şemsettin Kar Marjı!

Baklavacı Şemsettin Bayilik Kar Marjı!
Baklavacı Şemsettin bayilik kar marjı

Baklavacı Şemsettin şubeleri oldukça iyi kazançlar elde ediyor. Ucuza kaliteli ürün satarak bu kadar kazançlı nasıl çıkıyorlar diye sorabilirsiniz. Toptan fiyatına perakende satarak, her kesim tarafından baklavanın alınabilirliğini sağlayan marka, bol müşteri kitlesine sahip.

Ucuz ve kaliteli hizmeti sayesinde hazır müşteri kitlesi ile şubelerin aylık kar oranı gayet tatmin edici.

Baklavacı Şemsettin bayilik kar marjı ne kadar?

Advertisement

Baklavacı Şemsettin kar marjı aylık ortalama yüzde 35 civarlarındadır. Aylık net kazanç için ise 50 bin TL – 60 TL civarındadır.

Bayiliğin bulunduğu şehir, konumda elbette bu kazancı etkileyen durumlardan. Tatlıcılık sektörünün yeni bir üyesi var! Waffle’cı Akın bayilik yazısına davetlisiniz…

Baklavacı Şemsettin Bayilik Başvurusu

Baklavacı Şemsettin franchise almak istiyorsunız, yapmanız gereken firma ile iletişime geçmek. Böylece şube açma detayları hakkında da daha fazla detaya sahip olmuş olacaksınız

. Baklavacı Şemsettin bayilik başvurusu için şartlara uygun olup olmadığınız konusunda emin olmanız gerekiyor. Eminseniz, Baklavacı Şemsettin iletişim sayfasına gidebilirsiniz.

Advertisement
Firma Ürünleri Neden Uygun Fiyata Sahip?
tatlıcı şemsettin

Baklavacı Şemsettin neden ucuz?

Firma her gün 4.000 – 7.000 tepsi satış gerçekleştirebiliyor. Bu da ortalama olarak 13 – 20 ton arasında bir baklava üretimi demektir. Ucuz olmasından kaynaklı müşterisi çok fazla. Bu da ücretlerin uygun olmasına sebep oluyor.

Her gün başarılı satışlar gerçekleştiren firma başarılı kazanç elde ediyor. Böylece alış maliyetini firma düşürebiliyor.

Her kesim baklava yiyebilsin diye adil bir sistemle müşterilerin ekonomisi düşünülmekte. Bu sayede de zaten hazır kitle ve marka bilinirliği sayesinde şubelerin kar marjı yüksek oluyor.

Baklavacı Şemsettin Şipariş Ver

baklavacı şemsettin şube açma

Baklavacı Şemsettin siparişi alabilmek için şubeleri kullanabilirsiniz. Onun dışında toptan sipariş almayı düşünüyorsanız, online sipariş için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Online Sipariş Web Sitesi için Tıklayın

Advertisement

Sipariş telefon numarası: 0850 430 5 430

Mobil uygulamayı kullanarak dahi Baklavacı Şemsettin siparişi alabiliyorsunuz. Firmanın hazırlamış olduğu videoyu izleyerek online sipariş için detayları öğrenebilirsiniz!

Sıkça Sorulan Sorular


Baklavacı Şemsettin Kaç Şubesi Var?

Türkiye’de 2007 yılından bu yana hizmet veren Baklavacı Şemsettin firmasının günümüzde 26 ilde 52 şubesi bulunuyor. Firma yeni şubeler açarak büyümeye kararlı.

Advertisement
   
ŞUBEADRESTELEFON
   
Üretim MerkeziBOZOVA YOLU 22.KM KURUÇAY MEVKİ KARAKÖPRÜ/ŞANLIURFA 05448630966
   
Online Siparişwww.baklavacisemsettin.com.tr 0850 430 54 30
   
   
Şanlıurfa Devteşti

 

Merkez

DEVTEŞTİ MAH.AÇIKSU CAD.NO:227\B 05448630973
   
   
Şanlıurfa Yenişehir MerkezMEHMET AKİF ERSOY CAD.FEVZİ ÇAKMAK İ.Ö.O KARŞISI 05448630972
   
   
Şanlıurfa BirecikMERKEZ MAH.YAHYA KEMAL CAD.YAPI KREDİ KARŞISI NO:24 05438585000
   
   
Şanlıurfa AkçakaleFATİH SULTAN MEHMET MAH. ABDULLAH GÜL BULVARI ELMA İNŞ NO :8 05413776515
   
   
Şanlıurfa SuruçHALKBANK YANI NOTER SOK.NO\4 05416115263
   
   
Şanlıurfa Siverek

 

Merkez

Advertisement
ATATÜRK BULVARI MİLLİ EGİTİM MÜDÜRLÜGÜ KARŞISI 05412066387
   
   
Şanlıurfa HarranSÜLEYMANİYE MAH.EMNİYET KARŞISI 05457214000
   
   
Şanlıurfa CeylanpınarVİRANŞEHİR CAD.AMAK MARKET YANI 05449511490
   
   
Şanlıurfa ViranşehirKALE MAH C.PINAR CAD.ESKİ BELEDİYE KAHVESİ KARŞISI 05424524363
   
   
Şanlıurfa HilvanBAĞLAR MAH.İZOLLU BOZANBEY CAD.ŞUSKİ KARŞISI 05435590403
   
  05337368171
Şanlıurfa HalfetiYENİ HALFETİ HALFETİ AVM KARŞISI 
  
   
AdıyamanTURGUT REİS MAH.ESKİ ZEY YOLU NO:5\B    05536276163
   
   
Adıyaman BesniATATÜRK BUL.HİZMET YEMEKÇİLİK YANI 05397388659
   
   
Adıyaman KahtaKARŞIYAKA MA.MUSTAFA KEMAL CAD.NO:84/B 05452480935
    
   
Ankara KÜLTÜR MEŞRUTİYET CAD ÇANAKKALE APT 36/B ÇANKAYA 05423406306
   
   
AksarayHACI HASANLI MAH KALE ALTI CAD NO:1305426964803
   
   
AmasyaM.K.P.CAD DERE MAH 11/B MERKEZ/ AMASYA 05550587805
   
   
Batman 1BELDE MAH.T.P.A.O BUL.3216.SOK.SARAY APT NO:19 05343850772
   
   
Batman 2YAYLA CAD. AKPARTİ İL BİNASI ALTI 05398989018
   
   
Diyarbakır Merkez ŞubeFırat Bulvarı Gaziler Eski Son Durak Mevki Petrol Ofisi Karşısı/Gaziler05378221521
   
   
Diyarbakır DağkapıİNÖNÜ CAD.FİNANSBANK YANI NEBİ CAMİ BİTİŞİGİ 05461451521
   
   
ErzurumLALEPAŞA MAH HASTANELER CAD EMRE APT ALTI NO:48 YAKUTİYE05336421595
   
   
ElazığGAZİ CAD ONURLAR PASAJI GİRİŞİ05353215500
   
   
EskişehirCUMHURİYET MAH KIRIM CAD 10/E TEPEBAŞI05321625622
   
   
Gaziantep KaragözKARATARLA MAH.NACAR ÇARŞISI CAD.NO:16 KARAGÖZ05537735302
   
   
Gaziantep KarşıyakaEYDİ BABA MAH. KARŞIYAKA ŞÖFÖR ALİ CAD NO:71/A ŞEHİTKAMİL05327984508-
05458837363-
   
   
Gaziantep Gazikent BURAK MAH. MİHRİBAN SİTESİ 26 NOLU CAD NO:55 ŞEHİTKAMİL05315161515-05309731727-
   
   
Gaziantep KarataşŞAHİNTEPE MAH 133380 NOLU SOK. OSKA PARK YANI ŞİRECİ PLAZA A/2 A/11 ŞAHİNBEY05522117479
   
   
HatayCUMHURİYET MAH CUMHURİYET CAD NO:21/C ANTAKYA05523466331
   
İstanbul Şirinevler Merkeze-5 Yanyolu Seyhan Sk. No:13 Şirinevler meydanı metro durağı karşısı05456096363
   
İstanbul ArnavutköyANADOLU MAH.NECİP FAZIL CAD.NO:32/C 05394027070
   
   
İstanbul EsenlerATIŞALANI CAD NO:186/A 05369743238
   
   
KayseriSERÇEÖNÜ MAH SİVAS CAD NO:29/C KAYSERİ05449436338
   
   
Kahramanmaraş/ElbistanRECEP TAYİP ERDOĞAN BUL.DÜNYA İŞ MERKEZİ NO:32   05349290199
   
   
Malatya 1TURGUT TEMELLİ CAD KAVAKLIBAĞ MAH NO:9/B MALET KARŞISI 05551536344
   
   
Malatya 2İZZETİYE MAH.ŞEHİT SERVET AKTAŞ CAD.NO:32/A VİLAYET YANI BATALGAZİ 05467442078
   
   
Mardin Merkez13 MART.MEHTAP CAD.DURAK APT.ALTINO:4 ARTUKLU 05428177000
   
   
Mardin KızıltepeTEPEBAŞI MAH.MARDİN CAD.ÖZDEMİRLER APT ALTI NO:6 05428177003
   
   
Mardin MidyatULU CAMİ MAH.SEYFETTİN GÜNEŞTAN CAD.103\MİDYAT 05428177004-05444641100
   
   
Mardin NusaybinSELAHATTİN EYÜBİ MAH.POSTA SOK.NO:2 05350869293
   
   
NizipFATİH SULTAN MAH.MUSTAFA KÖKMEN BUL.OLİMPİYAT HALI  SAHASI KARŞISI 05379626719
   
   
SiirtBAHÇELİEVLER MAH. NURİ BAYAN CAD 10/B  05447895556-05414229282-
   
   
SilopiDİCLE MAH.İPEKYOLU CAD.NO:89(DENİZBANK YANI) 05414417373
   
   
TatvanCUMHURİYET CAD.SARAY MAH.NO191/B ADABAĞ ALIŞVERİŞ MERKEZİ İLERİSİ 05058203661
   
   
Van ŞubeMİLLİ EGEMENLİK CAD. ARAS APT.ALTI BAHAR MARKET YANI /İPEKYOLU/VAN 05398670065
   
   
Van Şube 2LOKMAN HEKİM.CİVARI KONYA MUTFAĞI KARŞISI EDREMİT OTOBÜS DURAGI YANI NO:74/A 05444726515
   
   
Van Şube 3ÇELEBİYE MAH. EZBERCİLE İŞ MERKEZİ YANI NO:305444720065
   
   
Van ErçişKIŞLA MAH.YENİ KENTSEL DÜKKANLARI B/1 BLOK NO/605444720065
   
   
TokatG.O.P BULVARI ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ KARŞISI NO:68/C TOKAT05469516000
Baklavacı Şemsettin kaç şubesi var

Bir önceki yazımız olan Bargello Bayilik Şartları 2023 – YÜKSEK KÂR MARJI! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum

 1. Mehmet

  9 Temmuz 2022 at 22:46

  Rusya’ya 20 şübe

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

BAYİLİK

Bargello Bayilik Şartları 2023 – YÜKSEK KÂR MARJI!

Singapur İş İlanları

Pazar payı yüksek parfüm sektöründe girişimcilik yapmak isteyen kişiler burada mı? Sizler için çok güzel bir önerim var. Üstelik bu iş fikri sayesinde yüksek kar elde edeceksiniz! Bargello bayilik şartları 2023 hakkında güncel ve detaylı bir yazı hazırladım. Bargello franchise almak için yazımı atlamadan okumanızı tavsiye editoyorum. Piyasanın en güçlü açık parfüm markalarından biri olan […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları – 2023 BAYİLİK BEDELİ!

Ekrem Coşkun döner bayilik

Yatırım yapmak isteyen girişimciler!! Size çok güzel bir bayilik önerim olacak. Ekrem Çoşkun Döner bayilik alma sayesinde ödediğiniz franchise bedelinin iki – üç katı kar edebileceksiniz. Ekrem Coşkun Döner bayilik şartları için uygunsanız, siz de başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana yüzlerce şube açan, marka bilinirliği yüksek olan Ekrem Coşkun Döner bayilik hizmeti hakkında 2023 […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.