finansportali.net

BAYİLİK

Baklavacı Şemsettin Bayilik – 2023 Şartlar ve Kar Marjı

Baklavacı şemsettin bayilik

Gıda sektörünün önü hiçbir zaman kapanmıyor. Tatlıcılık sektörü de yine önü gayet açık bir iş fırsatı. Eğer tatlıcılık sektöründe çalışmayı düşünüyorsanız, Baklavacı Şemsettin bayilik almayı düşünebilirsiniz. Şemsettin Baklava bayilik fiyatı ne kadar? Sizlere açıklayacağız!

2023 yılı için Baklavacı Şemsettin franchise şartları, kar marjı, franchise bedeli gibi mevzuları merak ediyorsanız, olmanız gereken yerdesiniz.

Yıllar geçtikçe büyüyen bu firma ile çalışmak isteyenlerin sayısı da arttı. En başta sizlere Baklavacı Şemsettin bayilik veriyor mu? Bunun detaylarından bahsedeceğim. O halde Baklavacı Şemsettin şube açma ile ilgili hemen her bilgiye değinmeye başlayalım!

Advertisement

Baklavacı Şemsettin Kimdir?

Baklavacı Şemsettin Şube Açma
Baklavacı Şemsettin Şube Açma

Baklavacı Şemsettin bayilik bilgilerinden önce bazı bilgiler vermek istiyorum.

İşletme sahibi Baklavacı Şemsettin kurucusu kimdir? şeklinde merak edilen bir soru var. Firmanın başarılı olmasındaki bu ismi birçok kişi merak ediyor. Firma nasıl başarılı oldu? Bunun cevabını bu soruda bulabiliyorsunuz. Marka sahibi Şemsettin Toprak 1998 senesinde çıraklıktan tatlıcılık sektörüne adım attı.

Çok küçük yaşlarda bu işe adım atan Şemsettin Toprak, kendisini baklava konusunda bir öğrenci gibi geliştirdi. İşin mutfağına kadar tüm detayı öğrendi.

Kendini geliştirdikten sonra 2007 yılında ilk Baklavacı Şemsettin şubesini açtı. Kendi çalıştığı dönemde kendi yaptığı baklavayı pahalı olmasından dolayı alamayan Toprak, buna kendi kendi kurduğu firmayla çözüm oldu.

Şemsettin Toprak, toptan fiyatına baklava satarak, baklavanın herkesçe alınabilmesini hedefleyerek, ilk gün ki heyecanıyla sektörde hizmetine devam ediyor.

Advertisement

Okumak isteyebilirsiniz: Torku Bayilik Şartları

Baklavacı Şemsettin Bayilik Veriyor mu?

Şemsettin Baklava Bayilik
Şemsettin Baklava Bayilik

Baklavacı Şemsettin rakiplerinden daha uygun fiyatlı ürünleri sayesinde Türkiye’de kısa süre içerisinde tanındı. “İmalattan halka” sloganıyla müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlı tatlı çeşitlerini sunarak, gönüllerini kazandı

. Marka bilinirliği için birçok kişi Baklavacı Şemsettin ürünlerini tercih ediyor. Marka aracılığıyla siz de iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Firma, Baklavacı Şemsettin bayilik şartları için belirlediklerine uygun adaylarla çalışmayı düşünmeye açık.

Baklavacı Şemsettin franchise almayıp, toptan alım seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yani bir tatlıcı şemsettin gibi bir tatlıcı dükkanı açabilir, tatlı tedariğini firma aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Advertisement

Baklavacı Şemsettin Bayilik Şartları

Baklavacı Şemsettin Bayilik Şartları
Baklavacı Şemsettin Bayilik Şartları

Baklavacı Şemsettin bayiliği almak için bazı şartlar söz konusu. Her ne kadar şu süre içerisinde firma bayilik vermese de ileride tekrar adayları değerlendirmeye alabilir. Bunun için şartlarını bilmenizde fayda var. Baklavacı Şemsettin bayilik şartları aşağıdaki gibidir:

 • Baklavacı Şemsettin şube almak için yeterli finansal birikime sahip olmak.
 • Markayı benimsemek, kalitesine özen göstermek.
 • Müşteri memnuniyetini gözetmek, emin olmak.
 • Şube için gerekli emeği göstermek, işinin başında olmak.
 • Markaya uygun bir bayilik tasarımı sağlamak.
 • İnsan yönetimi konusunda başarılı olmak.
 • Azimli ve girişimci bir ruha sahip olmak.

Baklavacı Şemsettin  bayilik şartları genel olarak bu şekilde. Elbette daha detaylı olan bilgileri firma tarafınıza kendisi sağlıyor. 2023 yılında bayilik vermeyen firma için takipte kalabilirsiniz.

Farklı Fikir: Alaçatı Muhallebicisi Bayilik

Baklavacı Şemsettin Bayilik Fiyatları

Baklavacı Şemsettin Bayilik Fiyatları
Baklavacı Şemsettin Bayilik Fiyatları

Baklavacı Şemsettin bayilik şartları için ilk olarak finansal olarak uygun olmayı söyleyebilirim. Firma daha önceden franchise bedelini 500.000 TL olarak belirlemişti.

Yani, Baklavacı Şemsettin şube açma fikriniz varsa, yukarıda da belirttiği gibi belli bir sermayeye sahip olmanız gerek. Çeşitli masraflar için hazırlıklı olmalısınız.

Ancak bayilik alabildiğiniz taktirde başarısız olup, zarar etme imkânınız neredeyse yok diyebilirim. Böylelikle harcadığınız sermayeyi kısa süre içerisinde kazanma şansınız bulunuyor.

Şemsettin Baklava bayilik fiyatları bu şekilde…

Advertisement

Aynı zamanda bayilik almayıp, firma ile toptan alımla çalışırsanız da müşteri memnuniyeti sayesinde hemen hemen aynı başarıyı yakalamanız mümkün. Bu nedenle toptan satış seçeneklerinden faydalanmayı düşünebilirsiniz!

Baklavacı Şemsettin Kar Marjı!

Baklavacı Şemsettin Bayilik Kar Marjı
Baklavacı Şemsettin Bayilik Kar Marjı

Baklavacı Şemsettin şubeleri oldukça iyi kazançlar elde ediyor. Ucuza kaliteli ürün satarak bu kadar kazançlı nasıl çıkıyorlar diye sorabilirsiniz. Toptan fiyatına perakende satarak, her kesim tarafından baklavanın alınabilirliğini sağlayan marka, bol müşteri kitlesine sahip.

Ucuz ve kaliteli hizmeti sayesinde hazır müşteri kitlesi ile şubelerin aylık kar oranı gayet tatmin edici.

Baklavacı Şemsettin kâr marjı bilgileri şu şekildedir:

 • Baklavacı Şemsettin kar marjı aylık ortalama %35 civarlarındadır.
 • Aylık net kazanç için ise 50.000 TL – 60.000 TL civarındadır.

Öneri içerik: Waffle’ci Akın Bayilik

Baklavacı Şemsettin Bayilik Başvurusu

Baklavacı Şemsettin franchise almak istiyorsanız, yapmanız gereken firma ile iletişime geçmek. Böylece şube açma detayları hakkında da daha fazla detaya sahip olmuş olacaksınız

Baklavacı Şemsettin bayilik başvurusu için şartlara uygun olup olmadığınız konusunda emin olmanız gerekiyor.

Advertisement
Tatlıcı Şemsettin
Tatlıcı Şemsettin

Her gün başarılı satışlar gerçekleştiren firma başarılı kazanç elde ediyor. Böylece alış maliyetini firma düşürebiliyor.

Her kesim baklava yiyebilsin diye adil bir sistemle müşterilerin ekonomisi düşünülmekte. Bu sayede de zaten hazır kitle ve marka bilinirliği sayesinde şubelerin kar marjı yüksek oluyor.

Öneri içerik: Tavuk Dünyası Bayilik

Baklavacı Şemsettin Sipariş Ver

baklavacı şemsettin şube açma

Baklavacı Şemsettin bayilik bilgilerine kısa bir mola verelim. 🙂

Baklavacı Şemsettin siparişi alabilmek için şubeleri kullanabilirsiniz. Onun dışında toptan sipariş almayı düşünüyorsanız, online sipariş için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Advertisement
 • Baklavacı Şemsettin bağlantısıyla online sipariş verebilirsiniz.
 • Sipariş telefon numarası: 0850 430 5 430

Mobil uygulamayı kullanarak dahi Baklavacı Şemsettin siparişi alabiliyorsunuz. Firmanın hazırlamış olduğu videoyu izleyerek online sipariş için detayları öğrenebilirsiniz!

Baklavacı Şemsettin Bayilik: İletişim Bilgileri!

Baklavacı Şemsettin franchise sistemi hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz:

 • Telefon: 0850 430 5 430
 • E-Mail: info@baklavacisemsettin.com.tr
 • Adres: Devteşti Mahallesi Açıksu Caddesi No: 227/B Haliliye/Şanlıurfa

İlginizi çekebilir: Chef Börek Bayilik Şartları

Sıkça Sorulan Sorular

Şemsettin baklava bayilik

Baklavacı Şemsettin bayilik ile ilgili olarak sıkça sorulan sorular şöyle:

Baklavacı Şemsettin Kaç Şubesi Var?

Türkiye’de 2007 yılından bu yana hizmet veren Baklavacı Şemsettin firmasının günümüzde 26 ilde 52 şubesi bulunuyor. Firma yeni şubeler açarak büyümeye kararlı.

Baklavacı Şemsettin neden ucuz?

Firma her gün 4.000 – 7.000 tepsi satış gerçekleştirebiliyor. Bu da ortalama olarak 13 – 20 ton arasında bir baklava üretimi demektir. Ucuz olmasından kaynaklı müşterisi çok fazla. Bu da ücretlerin uygun olmasına sebep oluyor.

Advertisement

Baklavacı Şemsettin franchise veriyor mu?

Baklavacı Şemsettin günümüze kadar bayilik vererek lokasyon ağını geliştirdi. Günümüzde ise toptan satış gerçekleştirerek bu imkanı sağlıyor. Şu an için bayilik talepleri değerlendirilmiyor.

Bir önceki yazımız olan Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

1 Yorum

 1. Mehmet

  9 Temmuz 2022 at 22:46

  Rusya’ya 20 şübe

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

BAYİLİK

Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti!

Starbucks bayilik şartları

Günümüzün başarılı ve popüler kahve firmalarından birisi Starbucks, girişimcilerin ilgisini çekiyor. Bu yazıda, “Starbucks bayilik almak istiyorum” diyenlerin akıllarındaki tüm soru işaretlerini gidereceğim. Starbucks bayilik şartlarını bu içerikten öğreneceksiniz… Starbucks bayilik ücreti ne kadar? Kâr marjı nedir? Hepsini yanıtlayacağım… Starbucks franchise bedeli 2024 bilgilerini açıklayacağım. Starbucks açmak kaç para diyorsanız, sizin için de bilgiler mevcut. […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı!

seç market bayilik şartları

Kendi işini kurmak isteyenlerin, özellikle 2023 yılında rağbet gösterdiği bir seçenekten bahsedeceğim. Seç Market bayilik şartları için uygunsanız siz de perakende sektörüne adım atabilirsiniz. Seç Market bayilik kar marjını bu içerikten öğrenebilirsiniz! Seç Market aylık kazanç hakkında da bilgiler vereceğiz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda Seç Market bayilik yorumlarının çok fazla olduğunu gördük. Seç Market günlük cirosunu […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.