finansportali.net

ACİL PARA

Acil Para Bulma Yolları – 1 SAAT İçinde Para Bulun!

Sıkıştım acil para lazım diyenler buraya! Sizlere aynı gün içinde acil nakit para nasıl bulunur, anlatıyorum. Hatta şöyle yapalım; 1 saat içinde acil para bulma yolları neler, tek tek inceleyelim! 

Borç batağına düşenler, kredi çekemiyorum, kredi çıkmıyor diyenler artık endişelenmenize gerek yok. Paraya ihtiyacınız olduğunda bankalar dışında acil nakit e ulaşabileceğiniz pek çok seçenek bulunuyor. Birazdan sayacaklarımı belki daha önceden duydunuz belki de okuyunca vay be! ben bunu nasıl düşünemedim! diye hayıflanacaksınız…

Aşağıda sıralayacağım alternatif para bulma yöntemleri ile dakikalar içerisinde para bulabilirsiniz. Bu arada sicili bozuk olanlar için elbette kredi veren birçok firma bulunuyor, ancak her ‘ Nakit para verilir, borç para veriyorum!’ diye ortalıkta gezene de inanmamak lazım.

Advertisement

Piyasada bu kadar çok dolandırıcı varken gözünüz kulağınız hep açık olmalı ve 1 saat içinde borç para bulma yolları için en güvenilir seçenekleri tercih etmelisiniz. Acil para bulma yöntemleri çok çeşitli ancak kendinize en uygun olanı seçin.

Başlamadan evvel ben daha önce denenmiş ve büyük oranda para bulmayı kolaylaştıran başvuru noktalarını, gerekli evrakları ve paranın nereye yatacağı gibi bazı merak edilen bilgileri de  vereceğim; ancak bu önerilerden hangisi size daha uygun, dikkatli bir şekilde okuyup karar vermelisiniz! İşte acil borç para bulma yolları ve kesin çözümleri…

acil para bulma yolları

acil para bulma yolları 2022

Bankalardan 1 Saat İçinde Acil Kredi Çekmek

Acil Borç Para Bulma Yolları

Acil para lazım

Acil para bulma yöntemi olarak kredileri tercih etmek isteyebilirsiniz. Acil kredi veren birçok firma bulunuyor evet ama öncesinde nakit ihtiyacınızı en güvenilir yoldan karşılamanız adına bazı bilgiler vermek istiyorum. Bankalardan ihtiyaç kredisi çekin, nasıl mı?

Bir saat içinde acil para bulmak için bankalara başvurarak nakit para desteği isteyebilirsiniz. İhtiyacınız olan o parayı anlık olarak temin edebilirsiniz. Çoğu banka bunun için gelir belgesi bile talep etmeden istediğiniz parayı sizin için tedarik edebilir.

Evet, yanlış okumadınız acil nakit para alabileceğiniz üstelik gelir belgesi de ibraz etmek zorunda olmadığınız 5 banka bulunuyor. İşte gelir belgesi olmadan 50 bin TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi aldığınızda ödemeniz nasıl olacak? Tabloyu inceleyin!

Gelir belgesiz kredi veren bankalar

Acil para bulma yolları arasında en çok bilineni bankalardan 1 saat içinde acil kredi çekmektir. Birçok kişi banka şubelerinde giderek aynı gün içinde acil kredi başvurusu yapmakta; ama bazı değişik nedenlerden dolayı kredi başvuruları kabul edilmemektedir. 

Fakat şimdi bankalar noktasında vereceğim tekniği kullanırsanız ortalama olarak en az 20 bin TL’yi 60 ay vadeli şekilde aynı saat içinde hesabınızda görebilirsiniz.

Yapmanız gereken ilk şey, hemen bir mobil internet bankacılığı edinmenizdir. Zaten birçok kişide mobil bankacılık olduğu için bunun bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. Yalnız şunu da belirtmeliyim ki acil nakit için kredi başvurusunda bulunacağınız bankayı çok iyi seçmelisiniz.

Benim tavsiyem kesinlikle QNB Finansbank’a bağlı olarak çalışan Enpara internet şubesidir. Acil para bulmanın yolu için devam edelim!

Advertisement

Acil para bulma yöntemleri hakkında hazırladığımız video sizlere gerekli bilgiyi sunuyor!

HEMEN İZLE : 


Enpara 10 Dakika İçinde Hesaba Parayı Gönderiyor!

Enpara acil kredi

Enpara uygulaması ile acil borç bulma yolları sayesinde acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Yapacağınız kredi başvurunuzun kabul edilmesinin arkasından hemen 10 dakika içinde paranız hesaba yatmaktadır. Bu parayı şubeye gitmeden direkt olarak istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Kredinizin sigorta işleml eri, aylık ödeme planları ve diğer her şey size gönderilecek e-mail ile elektronik imza ile yapılmaktadır. Yani başvuruyu yapmak, gerekli onayları vermek ve paranın hesaba yatması toplam 10 dakika sürmektedir.

Advertisement

Enpara diğer bankalara göre kişinin kredi notu düşük olsa bile daha kolay kredi vermektedir. Bunun yanı sıra kredi limitinizin dolu olması, borçlanma sınırını aşmanız da Enpara için sorun değil. Bu arada Kredi Kartı Puanı Kullanılabilen İnternet Siteleri ile ilgili en güncel bilgileri verdiğim yazımı da muhakkak okuyun!

Kara listede olmadıktan sonra Enpara tarafından size 60 bin TL’ye kadar nakit imkanı sağlanmaktadır.

Ayrıca, aşağıya 1 saat içinde acil para bulma yolları arayışınıza çözüm olabilecek oldukça faydalı bir info-grafik bırakıyorum, lütfen detaylıca inceleyin. Acil para bulmak için ne yapmalıyım? diye krara kara düşünmenize gerek yok… Bahsi geçen yöntemlerden, size en uygun olanı seçerek 1 saat içinde para bulmak mümkün.

Acil borç para bulma yolları

Acil Para Bulma Yolları – Senetle Kredi Başvurusu Yapmak!

Senetle borç para veren yerler ve şahıslar denilince akla ilk senetle kredi veren tefeciler gelmektedir. Hemen, 1 saat içinde acil para bulma yolları için size elbette tefecileri önermeyeceğim. Zaten hiç de yasal olmayan bu yöntem ile başınızı belaya sokmak isteyeceğinizi de düşünmüyorum. Dolayısıyla, senetle tefecilerden borç nakit bulmak ve borç para alma fikrini aklınızdan çıkartın.

Bunun yerine şu anda Ziraat Bankası başta olmak üzere bazı bankalar senetle kredi veriyorlar. Siz de acil para lazım diyenlerdenseniz, ilk olarak bankaların yeni ihtiyaç kredileri çalışmalarını takip edin, derim.

Bu arada esnaflar için verilen senetle krediler genelde banka nakit avans hesabı olarak açılmaktadır. Eğer şirket değilseniz yani bir tanıdık esnafla buna başvuru yapıp, siz parayı esnaf arkadaşınıza ödeyebilirsiniz.

Advertisement

Bankalar Dışında En Kısa Yoldan Acil Para Bulma

Acil nakit para bulmanın yolları

1 saat içinde acil para bulmanın yolları arasında sadece bankalar bulunmuyor. Daha size anlatacağım çok fazla şey var, lütfen okumaya devam ediniz!

Bankalar haricinde de kısa yoldan acil nakit para bulabilirsiniz. Acil borç bulma yollarında başvuru yapabileceğiniz ve size aynı gün içinde kesin para bulmanızı sağlayacak bazı yollar var. Bunlardan birkaçını aşağıya sıraladım.

→Cep telefonu kredisine başvuru yapmak

→Senetle telefon alıp bozdurmak

→Kredi kartı ile telefon alıp satmak

Advertisement

→Çek bozdurup nakde çevirmek

→Kredi kartı ile altın alıp satmak

→Kredi kartı ile Döviz alıp nakde çevirmek

→Peşinatsız ticari araç alımı

Advertisement

→Vakıflar ve Yardım kuruluşları

→Danışmanlık firmaları (Faktoringler, İkrazatçılar)

Kredi notu düşükler, sicili bozuk olanlar, borç batağına düşenler…. Aşağıda tek tek anlatacağım tavsiyelerim ile 1 saat içinde borç para bulmak artık çok kolay! Bu teknikler belki size sıradan gelebilir. Ancak emin olun ki kullanma yöntemini tam olarak bilmiyorsunuz. 

Şimdi sıraladığım yöntemleri, aşağıda vereceğim teknikleri kullanarak uygulamanız durumunda kesinlikle aynı gün içinde acil nakit para bulabilirsiniz!

Advertisement

Cep Telefonu Kredisine Başvuru Yapın – Acil Para Bulun!

Acil Para Bulma Yolları

Ankara, İstanbul, İzmir merkezli olarak çalışan cep telefonu kredisi veren firmalar ile irtibata geçip acil olarak nakit kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için telefon almak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Bu süreç şöyle ilerliyor:

 1. Firma yetkilisi aynı gün içinde ya da bir gün sonra sizi evde ya da iş yerinde ziyaret edecek.
 2. Almak istediğiniz telefonu siz seçiyorsunuz. Bu telefonun fiyatı 3 bin TL de olabilir 13 bin TL de olabilir.
 3. Telefonu seçip 36 ay kadar vade için senet imzalıyorsunuz.
 4. Borçlanma kağıtlarını imzaladıktan sonra telefon yerine parayı almak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.
 5. Firma yetkilisi size telefonu vermiyor; ama telefon yerine telefonun parasını veriyor ve bunu da 36 aya bölüyor.

Yani telefon kredisi sayesinde siz ortalama 10 bin TL gibi bir parayı 36 aya kadar böldürüp acil nakit ihtiyacınızı görmüş oluyorsunuz. Şunu da söyleyebilirim ki her şey elden ve şahsen yapıldığı için de oldukça güvenilir bir yöntemdir.

Senetle Telefon Alıp Bozdurarak Nakit Para Bulmak

1 saat içinde acil para bulmak için bir diğer tavsiyem yine telefonlar üzerinden olacak. Şöyle ki borç bulma yolları arasında senetle telefon alıp bozdurarak nakit para bulmak en çok tercih edilenler arasında.

Şimdi neredeyse bütün telefon mağazaları artık senetle telefon satışı yapıyor. Bir mağazaya gidiyorsunuz, oldukça pahalı bir telefon seçip, senetle telefon almak istediğinizi; ama bu telefonu aldıktan sonra kutusunu açmadan geri ödemek kaydı ile paranızı almak istediğinizi belirtiyorsunuz. (Büyük ihtimalle kabul edeceklerdir)

Örnek: Firma size telefonu 10 bin TL’ye 24 ay senetle satar; ama aynı telefonu sizden 9 bin TL’ye hemen geri alır. Siz de bin TL gibi bir komisyon karşılığında aynı saat içinde 9 bin TL’ye 24 ay vadeli şekilde sahip olabilirsiniz.  

Advertisement

Bu yöntemi Türkiye’nin hemen her bölgesinde 1 saat içinde acil para bulma yolları listesindeki bir seçenek olarak kullanabilirsiniz. 

Özellikle; İstanbul’da Beko Bayraktar Bayisi, Balıkesir, İzmir, Bursa, Ankara, Adana, Samsun, Konya, Gaziantep, Çorum, Denizli, Mersin, Hatay, Giresun, Ordu, Van, Kocaeli gibi şehirlerde Evkur, Şanal gibi mağazalar yapmaktadır.

→Peki, İstanbul’da Senetle Borç Para Veren Yerler başlıklı yazımı okumuş muydunuz? 

Ayrıca Simport senetle cep telefonu satışı, Arçelik Bayileri, Vatan Bilgisayar, MutluEvim Senetle IPhone, Çetintaşlar senetli alışveriş sitesi, Evimegeldi senetli alışveriş sitesi ve Beko Bayraktar şubesi senetle eşya satışı yapan firmalar arasında yer alıyor!

Kredi Kartı İle Telefon Alıp Aynı Gün İçinde Bozabilirsiniz!

Kredi Kartı ile aynı gün telefon alıp satmak

Dar zamanda para bulma yöntemleri listeme bir yenisini daha ekliyorum! Eğer elinizde bir kredi kartı varsa hemen herhangi bir telefoncuya giderek acil şekilde kredi kartı ile telefon satın alabilirsiniz.

Bu telefonu hiç açmayın ve kutusunda başka bir telefoncuya götürerek hemen satın. Hatta bu süre içerisinde (1 saat içinde acil para bulma yolları) birçok telefoncudan fiyat teklifi isteyin.

Advertisement

Bazıları bu telefonu çok ucuza almak isterken bazıları değerinde para verecektir. Hemen işlemleri halledip acil nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bu arada kredi kartını en az zararla nakde çevirmek ile ilgili hazırladığım başlığımı da okumanızı tavsiye ediyorum! Hiç bilmediğiniz acil para bulma yöntemleri ile karşılaşmanız olası… Acil Para Bulma Yolları bunlarla sınırlı değil! Okumaya devam edin…

Çek Bozarak Para Bulmak!

Acil nakit para bulma yöntemi

Acil para bulma yolları arasında en hızlı gerçekleştirebileceğiniz yöntemlerden biri! Eğer esnaf çevreniz varsa hemen bir tane günü gelmemiş çek bulabilirsiniz. Bu senet de olabilir. Çek’in henüz bozdurma zamanı gelmediyse bu çeki bir faktöring kuruma ya da bankaya giderek erken bozdurma işlemine tabi tutabilirsiniz.

Çekte bulunan tutar 20 bin TL ise ve vadesi 6 ay gibi bir süre sonraysa faktöring firma bunu 2-4 bin TL arasında bir komisyonla bozabilir. Sizin elinize de değişen bozdurma oranlarına göre 16-18 bin TL arasında nakit para geçer.

Siz daha sonra artık esnaf arkadaşınız ile olan anlaşmaya bağlı olarak 20 bin TL’yi 6 ay ya da daha sonra ister taksit taksit isterseniz de peşin olarak ödeyebilirsiniz. Bu yöntemin kullanılması için esnaf tanıdıklarınız ile aranızın iyi olması ve karşılıklı güvenin sağlanması gerekmektedir. Çeki ödemeyecek olursanız esnaf tanıdığınızı da zora sokabileceğinizi unutmayın lütfen.

Kuyumculardan Kredi Kartı İle Altın Alıp Satmak!

1 saat içinde acil borç para bulma yolları

Acil nakit para bulmanın yolları için bu başlığı mutlaka değerlendirmelisiniz. Kuyumcuların birçoğu şu anda 4 ile 6 ay taksit olacak şekilde kredi kartına altın satmaktadır. Ek bir komisyon ödemeden kredi kartı ile bilezik, cumhuriyet altını satın alabilirsiniz. Sonrasında ne mi yapacaksınız? Çok basit!

Bu altınları anlaşmaya bağlı olarak aynı kuyumcudan bozdurabilir ya da farklı bir kuyumcuya giderek hemen nakit paraya çevirebilirsiniz. Altın fiyatları aynı olmayacağı için alım-satım esnasında biraz zarar edebilirsiniz; ancak en azından acil nakit ihtiyacınızı güvenli ve en hızlı yoldan karşılamış olursunuz. Nasıl para bulurum diye düşünmenize gerek yok…

Advertisement

Kredi Kartı İle Döviz Alıp Nakde Çevirmek!

Döviz alıp nakde çevirmek

Acil Para Bulma Yolları için bu yöntem de işinize yarayabilir. Şu anda döviz bürolarında kredi kartıyla ya da banka kartıyla döviz alım-satım işlemi yapılmıyor. Ancak güzel haber, kuyumcularda da tüm döviz işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat kuyumcular, galericiler ve bazı esnaflar kredi kartına bazı komisyonlar karşılığında döviz satmaktadır.

Buralardan döviz alıp aynı gün içinde aldığınız Dolar veya Euro bozdurarak nakit para ihtiyacınızı 1 saat içinde karşılayabilirsiniz.

Dediğim gibi döviz büroları dışında kuyumcular en çok kredi kartına döviz satan yerler arasında bulunuyor. Özellikle tanıdığınız bir kuyumcuda veya bir tanıdığınız ile kefil göstererek bu işlemleri yapabilir ve 1 gün içerisinde para bulabilirsiniz.

Peşinatsız Ticari Araç Alımı!

Acil Para Bulma Yolları

Acil para bulma yolları içerisinde peşinatsız ticari araç alımı önerimi de sizlere sunmak istiyorum. Para nasıl bulunur? bizden sorulur… 😉 Bence birçoğunuz bu yöntemi daha önce hiç duymamıştı…

Türkiye’de bulunan bazı araba galerileri ve otomotiv firmaları senetle vasıta satarlar. Ancak bu yerleri önceden çok iyi araştırmalı, varsa bir tanıdığınız aracılığıyla halletmelisiniz. Peşinatsız ticari araç alımı için bu yerlere gitmeli ve satın alacağınız aracı belirlemelisiniz. Ardından almak istediğiniz aracı belirlediğinizde senet düzenlenir ve ödeyeceğiniz vade belirlenir. 

Acil nakde ihtiyacı olanlar için bu seçenek son derece güzel. Çünkü bu firmaların çoğu araç alımlarında peşinat talep etmiyorlar. Peki ben bu yöntemi yapabileceğim otomotiv firmalarını nasıl bulacağım diye düşünüyorsanız, Senetle Araba Satan Yerler ve Galeriler başlıklı yazımı okuyarak öğrenebilirsiniz. 

Son olarak satın aldığınız bu aracı derhal satarak finansman ihtiyacınız olan şeyleri da karşılayabilirsiniz. Senetle ve peşinatsız vasıta alımı yüksek meblağlara kısa sürede ihtiyaç duyanların başvuracakları yöntemlerin başında gelmektedir.

Vakıflar ve Yardım Kuruluşları

Acil nakit paraya mı ihtiyacınız var? Yardım kuruluşlarına başvurmayı hiç düşündünüz mü? Türkiye’de bazı ünlü iş adamlarının holdinglerinin web sitesi sayfalarında maddi yardım bölümleri bulunmaktadır. Acil Para Bulma Yolları için vakıfları herkes tercih edebilir.

Advertisement

Bu da iyi bir seçenek ancak şunu bilmelisiniz ki buralardan yardım alabilmeniz için karşı tarafa bu acil paraya ciddi anlamda ihtiyaç duyduğunuzu ispatlamanız gerekiyor. (Eğitim, sağlık, haciz gibi)

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, (SDYV) hemen her şehirde bulunur. Yaşadığınız bölgede bulunan vakıflar ve yardım kuruluşları ile iletişime geçebilirsiniz.

İkamet ettiğiniz yerdeki ilgili Kaymakamlıklara bağlı vakıflara müracaat ederek aşağıya yazmış olduğum sosyal yardımlar için nakit para talebinde bulunabilirsiniz:

 • 65 yaş aralığı
 • Engelli yardımı
 • Gıda yardımı
 • Ev onarım eşya yardımı
 • Eşi vefat eden kadınlara EVEK maaş
 • Doğum yardımı
 • Silikozis hastalarına yapılan yardımlar
 • Evde bakım maaşı

Borç Para Veren Hayırseverler

para veren hayırseverler

Borç para Veren hayırseverler

“Kredi alamıyorum para lazım” diyorsanız, borç para veren hayırseverler aracılığıyla para bulabilirsiniz. Para bulma yolları içerisinde güvenilir yollardan birisi. Ancak acil paraya ihtiyacım var diye herkese güvenirseniz, bu çok iyi olmaz. Sahibinden borç para alacağınız için büyük ihtimalle senet imzalayacaksınızdır. Bu nedenle güvenilir kişileri tercih etmelisiniz.

Borç para veren hayırseverlere nasıl ulaşacağınızı merak ediyorsunuzdur. Bunun için önerim olacak. Yukarıda sizlere vakıf ve kuruluşlardan bahsettim. şehrinizdeki yardımlaşma vakıflarınızdan faydalanabilirsiniz. Vakfa destek olan zengin hayırseverler olabiliyor.

Advertisement

Şahsi olarak bu kişileri bilip, iletişime geçebilirsiniz. Burada kişileri araştırmak size kalıyor. Acil para bulma yolları için diğer bir önerim de danışmanlık firmaları…

Acil Borç Para Veriyorum Diyen Danışmanlık Firmaları

Senetle borç para veren yerler ve şahıslar

Senetle borç para veren danışmanlık firmaları

Banka hariç nereden para bulabilirim diyenlere… Gerçekten çok acil bir şekilde nakit paraya sıkıştıysanız, BDDK’ya bağlı faktoring şirketleri ile iletişime geçebilirsiniz. İnternette derin ve kapsamlı bir araştırma yaptıktan sonra Finansal Kiralama Anonim Şirketlerin bilgilerini öğrenmeniz mümkün.

Muhakkak görmüşsünüzdür: ‘ Banka kredi vermiyorsa, bize gelin! ‘ gibi bir cümle… Evet, bankalar çoğu zaman kredi sicili bozuk olan kişilere kredi imkanı sağlamaz. Ancak bazı ikrazatçılar ve faktoring şirketleri ya da danışmanlık firmaları bu konuda size yardımcı olabilirler. 

Kara listeye kredi çıkaran danışmanlık firmaları için size söylemek istediğim bir kaç şey bulunuyor. İlgili firmalara 100-200 TL gibi cüzi miktarda bir ücret ödemeniz dahilinde, bankalara giderek sizin adınıza kredi çekebiliyorlar. Başvurulan kredinin onaylanması durumunda ise danışmanlık firmalarına doya masrafı kadar da bir komisyon ödüyorsunuz. Bu sırada firma, krediyi hesabınızı aktarıyor. 

Asında kolay ve kesin bir çözüm; ancak piyasada bu şekilde bulunan binlerce dolandırıcı da yok değil! O nedenle gözünüzü de kulağınızı da dört açmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

1 saat içinde acil borç para bulma yolları listemde son olarak bazı danışmanlık firmalarının isimlerini sizlerle paylaşmak istiyorum!

 • İnteraktif Kredi
 • Analiz Kredi Danışmanlık
 • Misyon Kredi
 • Uzmanlar Kredi Danışmanlık

İlgili içerik: Gelir Belgesi Olmadan Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Öğrenci Acil Para Bulma Yolları!

Acil paraya ihtiyacım var

Acil Para Bulma Yolları 2022

Acil para lazım öğrenci için diyorsanız, yukarıdaki yöntemlerin hemen hepsini siz de uygulayabilirsiniz. Çoğu zaten senetle borç para bulma yöntemi o nedenle yaşınızın ya da yaptığınız işin bir önemi yok. Maddeler halince öğrenci para bulma yollarını sıralayacak olursam:

 • Özellikle nakde çevirme yöntemleri öğrenciler için kurtarıcı olabilir. (Yukarıda bahsettiklerim)
 • Onun dışında öğrencilere kredi veren bankalar olabiliyor. Eğitim kredilerine başvurabilirsiniz. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası eğitim kredileri için kullanabileceğiniz bankalar arasında bulunuyor.
 • Çevrenizde sizlere kredi kartından avans çekebilecek kişiler olabilir. Öğrenci kredilerinin dahi nakit avans özelliği bulunuyor. Örneğin Ziraat Öğrenci Bank Kart’a sahip bir arkadaşınızdan nakit avansı kullanıp, kullanamayacağını sorabilirsiniz. Elbette bu konuda arkadaşınızın size güvenmesi gerekiyor. 

Acil Para Bulma Yolları için telefon numaraları neler bakalım!

Borç Para Veren Yerler Telefon Numaraları

Borç para veren yerler telefon numaraları ve iletişim

İnternette acil borç para veriyorum, hemen arayın diyerek 0543 – 0532 – 0555 gibi cep telefonu hattı numaralarıyla başlayan kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz. Sizlerle paylaştığım çoğu bilgi, yaşadığınız bölgede yer alan esnaflar ve iş yerlerinde zaten mevcut. 

Acil para ihtiyaçlarınızı, işletmeler olsa da çoğunlukla yakın çevrenizden veya bankalar aracılığıyla karşılayınız. Sosyal medyada gördüğünüz her borç para için yazılan iletişim bilgilerine itibar etmeyiniz. Ancak size verdiğim bazı özel firma isimlerini araştırarak gerçek telefon numaraları neymiş, öğrenebilirsiniz. Acil Para Bulma Yolları için vakıflardan bazı kişilerin  telefon numaralarına da erişebilirsiniz.

Advertisement

YORUMLARI KONTROL EDİN!

1 saat içinde acil borç para bulma yolları ile ilgili akla gelebilecek ve işe yarayan tüm önerilerimi sizlere sundum. Bunlar içinde işinize en çok yarayacak olanları tercih ederek hemen nakit bulma işlemlerine başlayabilirsiniz. Merak ettiklerinizi YORUM yaparak bana sorabilirsiniz. Acil nakit bulma konusunda gerekli yanıtları vermeye çalışacağım.

Ayrıca aşağıdaki yorumları kontrol etmeyi unutmayın! Borç para veriyorum 2022 için buraya iletişim adresi bırakan kişiler olabiliyor. Acil para bulma yolları için aşadaki kişilere ulaşabilirsiniz. Ancak lütfen dolandırıcılara karşı dikkatli olun. Ön ödeme talep edenlere, detaylı kimlik bilgisi isteyenlere karşı temkinli yaklaşın.

Bizler bu yazıda sizlere yol göstermeye çalıştık. Şahsi olarak borç para  vermiyoruz… Umarım yardımcı olabilmişimdir, iyi günler dilerim. 🙂

Bir önceki yazımız olan Adana’da Senetle Borç Para Veren Yerler 2022 İLETİŞİM ADRESİ başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

24 Yorum

 1. Sinan

  6 Haziran 2022 at 17:10

  SELAMUN ALEYKÜM ACİL 12 BİN TL YE İHTİYACIM VAR 2 AY İÇERİSİNDE TAMAMINI KAPATIRİM PARAYA NEDEN İHTİYACIM BEN ŞEKERLEME İŞİ YAPIYORUM SEZON KAPANDI ÇOK BORCUM 2 3 YERE ARACIMI SENET İLE ALMIŞTIM SENET GÜNÜM YAKLAŞTI AYIN 8 NDE OZAYDİNLAR AVM BORCUM VAR YENİ EVLİYİM HANİ ÇOK ACİL İHTİYACIM VAR ELİMDEKİ ARABADA GİDİCEK ONA YANIYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLABİLİCEK FİKİR VEREBİLİCEK OLAN KİŞİLER YAPABİLİRMİ İSTANBUL BAŞAKŞEHİR DE OTURUYORUM 533 067 4655

 2. çetin çelik

  29 Mayıs 2022 at 16:10

  Çok acil paraya ihtiyacım var Telefon numaram 0537 580 34 70 ödemelerimi 2000 TL yapabilirim

  • Ali

   4 Haziran 2022 at 17:33

   Cok acil konut alabilmem icin nakit paraya ihtiyacim var aylik odeme yapabilirim…

 3. caner

  26 Mayıs 2022 at 16:20

  Merhabalar. Çok aci paraya ihtiyacım var..
  bankalarım bloke oldu. hacizlik durumdayım şuan. acil yardım edebilecek birine ihtiyacım var.her iş yapılır.
  tel no: 0539 692 20 20
  hasancanersahin0058@icloud.com

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

24 yorum

ACİL PARA

Adana’da Senetle Borç Para Veren Yerler 2022 İLETİŞİM ADRESİ

Adana'da senetle borç para veren yerler

Adana’da senetle borç para veren yerler hakkında araştırma yapanları buraya alalım! Acil paraya sıkışan kişiler, banka kredisi çekemediklerinde hemen senetle para veren yerleri araştırmaya başlarlar. Neyse ki, kredi çekemeyen kişiler için tek çıkış yolu bankalar değildir. Adana dâhil birçok ilimizde senetle borç veren yerler bulunuyor. Ancak bu yerlerin güvenilir ve düşük faizli olmasına özen göstermelisiniz. […]

Okumaya devam et

ACİL PARA

Taksitle Telefon Satan Yerler – En Ucuz Öneriler!

taksitle telefon satan yerler

2014 yılında getirilen taksitle telefon alma yasağı sonrasında birçok kişi taksitle telefon nasıl alınır araştırmak zorunda kalmakta. Çünkü bu tarihten sonra doların da bir hayli yükselmesi peşin olarak telefon almayı neredeyse imkansız kılmıştır. Ortalama 5 bin ile 10 bin arasında değişen telefon piyasasında kimse elindeki nakit paranın tamamını tek seferde harcamak istememektedir. Senetle telefon satışı […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.