finansportali.net

ACİL PARA

Setcard Nakite Çevirme 2023 – SETCARD BOZAN YERLER!

Setcard Nakite Çevirme

Setcard paraya çevirme işlemi kullanıcılar tarafından oldukça merak edilen bir konu. Setcard gibi yemek kartları içerisinde bakiyeniz biriktiği zaman bunu nakite çevirmeniz mümkün. Eğer siz de Setcard nakite çevirme işlemi yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Size hazırladığım bu yazıyla Setcard nakite çevirme hakkında birçok bilgiye ulaşacaksınız. Setcard işletmelerin tercih ettiği en güvenilir yemek kartlarından birisi. Beraberinde birçok avantaj da sağlıyor ve kullanıcıları tarafından seviliyor.

O halde size Setcard nakite çevirme için Setcard bozan yerler İzmir, İstanbul, Bursa ve Ankara içinde nerede bulunabilir? Bunlardan bahsetmeye başlayabilirim. 2023 Setcard bozdurma detayları…

Advertisement

Setcard Nedir?

Setcard Nedir
Setcard Nedir

İlk önce Setcard’ın ne olduğunu tam olarak açıklamak istiyorum. Setcard, birçok üye iş yerine sahip olan bir yemek kartı. İşletmeniz eğer Setcard ile anlaşma yaptıysa sizin adınıza Setcard üyeliği oluşturuluyor.

Setcard kullanmak için Setcard Mobil uygulamasını indirin. Daha sonra karşınıza gelen ana sayfada gerekli bütün bilgileri göreceksiniz. Burada toplam bakiyenizi, yükleme yapılan tarihleri ve harcamalarınızı görebilirsiniz. Setcard nakite çevirme sürecinde de bakiye sorgulama oldukça önemli.

Setcard Nakite Çevrilir mi?

Setcard Nakite Çevirme
Setcard Nakite Çevirme

Setcard bakiyeniz biriktiyse, Setcard üzerinden harcama yapmadan nakit elde etmek istiyorsanız, setcard nakite çevirme fırsatından yararlanabilirsiniz. Setcard nakite çevrilir mi? Diye düşünmenize gerek yok.

Bunun için Setcard bozum yapan yerler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. En güvenilir ve kazançlı şekilde nasıl setcard paraya çevirme işlemi yapabilirsiniz? Sizlere hemen aşağıda anlattım.

Setcard Bozduran Yerler

Setcard Bozduran Yerler
Setcard Bozduran Yerler

Şimdiye kadar Setcard nedir ve Setcard bakiye sorgulama gibi konularla ilgili detayları verdim. Şimdi sıra geldi asıl konumuza. Setcard bozduran yerler nereler? Bunun için listemizi değerlendirin!

Restoranlar

Setcard bozan yerler dediğimizde ilk gitmeniz gereken yerler Setcard geçen restoranlar olmalı. Çünkü bir yerde Setcard geçiyorsa çoğu işletme Setcard bozdurma işlemi de yapmayı kabul ediyor.

Ama Setcard nakite çevirme işlemi komisyon ile yapıldığı için yine de öncesinde sormanızda fayda var. Çünkü bütün restoranlar bunu kabul etmiyor.

Advertisement

Dediğim gibi, öncelikle Setcard geçen yerler arasından birkaç restorana sorabilirsiniz. Buralar yüksek ihtimalle Setcard bozdurma işlemi yapıyordur. Eğer yapan bir yer bulamazsanız üzülmeyin çünkü Setcard kırdırma için tercih edebileceğiniz yerlere devam ediyorum.

Esnaflar

Bir diğer seçeneğiniz esnaflar olabilir. Birçok esnaf artık Setcard, Sodexo gibi yemek kartlarını bozarak buradan komisyon alıyor. Böylece onlar için de ek iş imkanı oluyor.  Setcard bozan yerler İzmir içinde Alsancak’ta, Çankaya’da ve Konak’ta rahatlıkla bulabilirsiniz.

setcard bozum
setcard bozum

Büfe ve Kahveler

Özellikle büfelere, kahvelere sorabilirsiniz. Kahvehane ne alaka demeyin. Yemek kartı bozan birçok kahveci bulunuyor.

Tanıdığınız büfe ve kahvehane işleten yerler varsa, buralar ile iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle komisyonsuz setcard bozan yerleri kendiniz bulabilirsiniz. Ancak bunu kabul etme olasılıkları düşük olacağı için komisyon teklifi sunabilirsiniz.

Kuryeler

Evet, yanlış okumadınız. Kuryelere setcard bozdurma için teklif sunabilirsiniz. Piyasada bunu yapan birçok kurye bulunuyor.

Advertisement

Komisyon sistemiyle çalıştıkları için kart bozdurma teklifinizi kabul edeceklerdir. Bu şekilde setcard bozan kişiler var. Hatta aylık olarak direkt anlaşabilirsiniz.

İnternet Mobil Bozdurma

Bu seçenekler haricinde interneti kullanabilirsiniz. İnternet üzerinde mobil ödeme bozdurma işlemi yapacaksanız çok dikkatli olmanızda fayda var.

Hemen ilk bulduğunuz siteye atlamayın. Uygun bir site bulduğunuzda yine bir komisyon karşılığında Setcard nakite çevirme işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca okuyun: Podcast ile Para Kazan

Advertisement

Setcard Bozdurma İşleminden Sonra Ne Yapmalısınız?

setcard nakite çevirme
setcard nakite çevirme

Evet, Setcard nakite çevirme işlemini yapacak birini ya da bir yeri buldunuz. Şimdi ne olacak? Bu işe girmeden önce kesinlikle Setcard bakiye  sorgulaması yapın. İçinde ne kadar bakiyeniz olduğunu bilirseniz komisyon sonrası size kalması gereken parayı hesaplayabilirsiniz.

 • Eğer elinizde bir kart varsa kartı vermeniz yeterli oluyor. Onlar gerekli işlemleri yapıyorlar.
 • Ama eğer mobil ödeme üzerinden bir Setcard kırdırma işlemi yapacaksanız bunun yöntemi yapan kişiye göre değişiyor. Bazıları yine bilgisayar kullanıyor bazıları da Setcard nakit çevirme için başka bir yol deniyor. Ama bir şekilde size o parayı veriyor.
 • İnternet üzerinden sistem biraz daha farklı. Az önce de bahsettiğim gibi, uygun bir site bulduğunuzda sizden kişisel bilgileriniz isteniyor. Bu bilgileriniz yazıp yolluyorsunuz ve daha sonra size dönüş yapmalarını bekliyorsunuz.
 • Size onaylamak için bir mesaj gönderiyorlar ve siz de kabul ederseniz gönderdiğiniz IBAN numarasından komisyon ücreti alınıyor.
 • Ardından Setcard nakde çevirme işlemi yapılıyor  ve kalan paranız size IBAN üzerinden  geri gönderiliyor. İnternet üzerinden yemek kartı bozdurma işlemleri daha çok gerçekleşiyor.

Setcard Kırdırma Güvenilir mi?

Setcard kırdırma güvenilir bir sonuç veriyor. Kesinlikle paranızı alıyorsunuz. Ama bu, kime ya da nereye bozdurduğunuza bağlı! Eğer internet üzerinden işlem yapıyorsanız mutlaka birkaç site araştırın.

Aralarından en iyisini seçmek için de yorumlarını okuyun, sayfasını inceleyin. Çünkü gerçekçi gibi görünen çok fazla dolandırıcı site bulunuyor. Banka bilgilerinizi çaldırmamak adına çok dikkatli olmalısınız.

Tanıdığınız birisi varsa ilk ona gitmeniz daha avantajlı olacaktır. Eğer yoksa da Setcard geçen yerler İzmir ya da Setcard geçen yerler İstanbul olarak arattığınızda karşınıza çıkan yerlerden birine gidebilirsiniz. Burada da işlem sürecini birebir gördüğünüz için kesinlikle güvenilir olacaktır.

Setcard Kırdırma Komisyonu Ne Kadar?

Setcard Kırdırma Komisyonu
Setcard Kırdırma Komisyonu

Yazımın başından beri Setcard kırdırma komisyonu diyorum. Peki bu komisyon ne kadar?

İnternette ya da Setcard bozan yerler arasında komisyon oranı yüzde 10 – yüzde 20 arasında değişiklik gösteriyor. Bu komisyon ücreti kişiye ve yere göre farklılaşır. Bu yüzden önce sorup sonra Setcard nakite çevirme işlemi yaptırmanız daha iyi olacaktır.

İnternette yüzde 10 oranını geçen bir yer bulmanız zor. Ama esnafa ya da herhangi bir yere giderseniz onların sizden yüzde 20’ye yakın komisyon istemesi mümkün. Kesinlikle kabul etmeyin. Çünkü yüzde 10 komisyonla yapacak olan birileri mutlaka bulabilirsiniz.

Advertisement

Bütün Setcard bozdurma işlemleri komisyonlu mu? Evet, birilerine Setcard nakite çevirme işi yaptıracaksanız mutlaka komisyon alacaktır. Çünkü onlar da firmaya belli bir para ödüyor. 

Komisyonsuz Setcard bozdurma işlemi ancak şu şekilde olabilir: Bir yere gittiğinizde siz ödemeyi Setcard ile yaparsınız yanınızdaki kişiler size nakit olarak ödeme yapar. Başka türlü komisyonsuz Setcard nakite çevirme mümkün değil.

Setcard Kullanmanın Avantajları

Setcard Kullanmanın Avantajları
Setcard Kullanmanın Avantajları

Setcard kullanmak hem işletme için hem de çalışan için birçok avantaj sunuyor. Setcard nakite çevirme konusuna giriş yapmadan önce bu avantajlar neler, onlardan bahsedeceğim.

 • Öncelikle, Setcard kullanarak üye işyerlerinden yemek yemek ya da alışveriş yapmak daha eğlenceli oluyor.
 • Maaşınızdan ayrı olarak yatırılan yemek parası sizi büyük bir dertten kurtarıyor.
 • Online sistem üzerinden ödeme yapabiliyorsunuz. Mobil uygulamada yer alan mobil ödeme kısmı sizin QR kodla ödeme yapabilmenizi sağlıyor.
 • Eğer kartınız varsa da kart kullanma tercihi yine size  bağlı. Ama böyle bir dönemde Setcard online ödeme yapmanız daha sağlıklı olacaktır.
 • Setcard içersinide “Setpara” biriktirebilirsiniz. Burada yaptığınız harcamaların bir kısmı size geri geliyor  Yani yaptığınız harcamanın yüzde 10’u Setpara’ya yükleniyor ve birikiyor. Geri harcamak istediğinizde yine Setcard ve Setpara üyeliği olan yerlerden rahatça harcama yapabiliyorsunuz.

Diğer yemek kartlarıyla karşılaştırma yapmak isterseniz Sodexo Paraya Çevirme Yöntemleri ve Multinet Bozdurma yazılarımı da okuyabilirsiniz.

Setcard Geçen Yerler

Setcard Geçen Yerler
Setcard Geçen Yerler

Kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan birisi de Setcard nerede geçiyor? Setcard geçen yerler İzmir, İstanbul, Ankara, Adana ve Bursa gibi büyük şehirlerde oldukça  fazla.  Eğer Setcard sahibiyseniz Setcard resmi sitesine girerek Setcard geçen yerler  olarak arama yapabilirsiniz.

Ben de sizin için birkaç önemli restoran ismini buraya listeliyorum:

 • Melodi Kafe
 • Terra Pizza
 • KFC
 • Özsüt
 • Kahve Dünyası
 • Macaroni Express
 • Tavuk Dünyası
 • Köfteci Yusuf…

Bu sıraladığım restoranlarda Setcard geçiyor. Ama şunu da ekleyeyim: Her şubesinde geçerli olmayabiliyor. Örneğin, Setcard geçen yerler İzmir içinde değişiyor. X ilçesinde bulunan Köfteci Yusuf Setcard ödeme almıyordur ama Y ilçesinde bulunan şubesi Setcard ile işlem yapıyordur. Bunun için mutlaka alışverişinizi yapmadan önce sormanızı tavsiye ederim. Setcard nakite çevirme işleminde de aynısı geçerli. Emin olmalısınız.

Setcard İletişim Bilgileri

Setcard müşteri hizmetleri sürekli size geri dönüş sağlayabilecek şekilde çalışıyor. İşte Setcard iletişim bilgileri:

Advertisement
 • Setcard ana sayfasından “İletişim” formunu doldurabilirsiniz. Eğer bir sorununuz varsa bu şekilde ilettiğinizde size geri dönüş sağlanıyor.
 • Bir diğer iletişim adresi de telefon numarası. Setcard Müşteri Hizmetleri’ne 444 0 351 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.
 • Setcard genel müdürlüğü ise Üsküdar- İstanbul’da yer alıyor. Eğer isterseniz buraya da gidebilirsiniz. Ama net çözüm telefon numarasını kullanmak ya da mail atmaktır.

Başka yazı okumak isterseniz Para Kazandıran Hobiler yazımı da okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Acil Para Bulma Yolları – 1 SAAT İçinde Para Bulmak! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

ACİL PARA

Acil Para Bulma Yolları – 1 SAAT İçinde Para Bulmak!

acil para bulma yolları

Sıkıştım acil para lazım diyenler buraya! Sizlere aynı gün içinde acil nakit para nasıl bulunur, anlatıyorum. Hatta şöyle yapalım; 1 saat içinde acil para bulma yolları neler, tek tek inceleyelim! Banka hariç nereden para bulabilirim diyenler için de önerilerimiz var! Aşağıda sıralayacağım alternatif para bulma yöntemleri ile dakikalar içerisinde para bulabilirsiniz. Ancak “Nakit para verilir, borç […]

Okumaya devam et

ACİL PARA

Senetle Borç Para Veren Yerler 2023 | Elden Senetle Kredi!

senetle borç para veren yerler

Acilen nakit paraya sıkışanlar, hoş geldiniz! Bu yazımda sizlere, senetle borç para veren yerler ve şahıslar ile ilgili 2023 tam listesini veriyorum. Üstelik yaşadığınız şehrin herhangi bir önemi de yok! Yine de senet karşılığı borç para verilir diyenlere karşı dikkatli olmanızı öneriyoruz… Diğer seçenekleriniz de olabilecek senetle borç para veren kuyumcular, vakıflar, ikrazatçılar, deva finans, […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.