finansportali.net

BAYİLİK

Tavuk Dünyası Bayilik Almak 2023 – YENİ BAYİLİK ÜCRETİ!

tavuk dünyası bayilik

Tavuk Dünyası bayiliği almak isteyen girişimcilerin dikkatine! Muhteşem bir fırsat ayağınıza geldi. Tavuk Dünyası bayilik almak geleceğe yapacağınız güvenli bir yatırım olacak. Nasıl mı? Heyecanlanmayın, tüm detayları teker teker açıklayacağım.

Tavuk Dünyası, herkes tarafından bilinen lezzetli ve sağlıklı yemekleri bulunan bir restoran zinciridir. Zaten popülerliği bulunan bu markanın nimetlerinden yararlanmak tamamen sizin elinizde. Tavuk Dünyası franchise bedeli 2023 miktarını karşılayarak bu mümkün!

Şimdi sizlere Tavuk Dünyası franchise şartlarından, 2023 bayilik ücretine ve aylık ciro kazancı dair her detayı A’dan Z’ye anlatacağım. E, tamam hadi lafı uzatmayayım. Başlayalım. 🙂

Advertisement

10 Adımda Tavuk Dünyası Bayilik Bilgileri

10 Adımda Tavuk Dünyası Bayisi Ol
10 Adımda Tavuk Dünyası Bayisi Ol

Tavuk Dünyası bayilik için sizlere 10 adım hazırladık! İşte detaylar:

 1. Restoran konumuna karar ver.
 2. Şartlar ve koşulları öğren.
 3. Mimari yapı planı oluştur.
 4. Bütçeni ayarla.
 5. Gerekli başvuru belgelerini toparla.
 6. Tavuk Dünyası’na başvur.
 7. Başvuru onaylandıktan sonra yapı çalışmalarına başla.
 8. Restoran için profesyonel servis çalışanlarını bul.
 9. Bölgeye geldiğini haber ver! (Reklam çalışmaları yap)
 10. Açılış tarihini planla ve tamam!

Girişimcilerin son zamanlarda yatırım rotasını yemek sektörüne çevirdiğinin farkındayım. Özellikle Tavuk Dünyası gibi popülerliği yüksek markaların peşinde olduğunuzu biliyorum. Bu sebeplere size Tavuk Dünyası Bayiliği alabilmeniz için muhteşem püf noktalarını sıraladım.

Tavuk Dünyası da bu konular hakkında sizlere yardımcı olabiliyor. Eğer alan araştırması yaparak birden fazla alternatifle Tavuk Dünyası yetkililerine başvurursanız, gerekli konum çalışmalarını birlikte yürütebilirsiniz.

Öneri içerik: Starbucks Bayilik Şartları

Tavuk Dünyası Bayilik Başvurusu

Tavuk Dünyası Bayilik Başvurusu
Tavuk Dünyası Bayilik Başvurusu

Tavuk Dünyası franchise bedeli 2023 bilgilerinden önce başvuru detaylarına yer vereceğiz.

Kendi işinizin sahibi olmak için oldukça kazancı yüksek işlerden biri olan yemek sektöründe var olmak çok hoşunuza gidecek! Çünkü yaptığınız işin geri dönüşünü bu sektörde hemen alabilirsiniz.

Tavuk Dünyası’nı da insanlar çok seviyor. Öyle ki Mart ayından itibaren Türkiye genelinde Tavuk Dünyası, bayilik sayısı 300’e yaklaştı! Onlarca şehirde yüzlerce şube açabilmenin bi getirisinin olduğu çok açık.

Advertisement

Yeni bir iş kolu arayan girişimciler için,  “Tavuk Dünyası Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?” sorusunu yanıtlayacağım. Bu başlık altında sizlere Tavuk Dünyası’ndan Bayilik almanın tüm başvuru süreçlerini teker teker anlatacağım.

Tavuk Dünyası Franchise Bedeli 2023

Tavuk Dünyası 2021 Bayilik Ücreti
Tavuk Dünyası Bayilik Ücreti

Tavuk Dünyası Bayiliği almak isteyen girişimcilerin en çok merak ettiği konulardan biri de bayilik bedeli! İşte şimdi hep birlikte kafanızda dolaşan bütçe tilkilerini derin bir uykuya yollayacağız!

“Tavuk Dünyası ne kadara bayilik veriyor?” en çok bu konu hakkında düşündüğünüzü biliyorum.

Tavuk Dünyası bayilik ücreti ne kadar?

Tavuk Dünyası bayilik ücreti 750.000 TL ile 1.000.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Bu fiyat farklı tamamen açacağınız şubenin konseptine ve bölgesine göre belirleniyor.

Örneğin, caddede Tavuk Dünyası şubesi açmakla AVM’de Tavuk Dünyası şubesi açmak elbette ki farklı bütçelere mal oluyor. Caddede bayilik açmak AVM’de bir şubeye sahip olmaktan daha düşük bütçeli!

Advertisement

İlginizi çekebilir: Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik

1- Tavuk Dünyası Bayilik Ücreti 2023: Maliyeti Düşürme Tüyoları

Açacağınız bayiliğin maliyetini düşürmek için sizlere mükemmel tüyolar vereceğim! Aşağıdaki adımları izleyerek bayilik ücretini düşürebilirsiniz.

 1. Yüksek gelirli bölgeler yerine orta gelirli bölgelerde şube açmayı seçebilirsiniz. Böylelikle bayilik bütçenizde tasarruf yapma şansınız olur.
 2. Bayiliğinizin m2 bazında genişliğini orta düzeyde tutabilirsiniz. Çok katlı restoranların kirası oldukça yüksek. Tek katlı geniş bir alan bularak kira maliyetini düşürebilirsiniz.
 3. Bayilik ücreti düşürmek için diğer tavsiyem, iç mimar dekorasyonu sırasında bireysel iş yapan mimarlarla çalışabilirsiniz. Bir mimar ekibiyle çalışmaktan çok daha ucuza gelir.
 4. Restoranınızdaki eşyaları (masa ve sandalyeler gibi) internetten toplu satın alabilirsiniz. Fiyat karşılaştırmaları yaparak bütçenizi koruyabilirsiniz. Bu noktada Cimri veya Akakçe gibi sitelerden faydalanabilirsiniz.
 5. Bayilik bedelini düşürmek için son tavsiyem ise reklam çalışmalarında uzun soluklu ve çok bütçeli işlerdense kısa ama etkili kampanyaları deneyebilirsiniz. Özellikle Instagram gibi milyonlarca kullanıcı olan sosyal medya platformlarından haftalık reklam çalışmaları yapabilirsiniz.

Tavuk Dünyası Bayilik ücretinin yalnızca bir sefere mahsus olduğunu unutmamak gerek. Şubenizi açtıktan sonra bütçenizin geri döneceğini unutmayın! Bayilik bedelinden tasarruf ederken kaliteniz de ödün vermemeye çalışın.

Unutmayın ki, iyi ve kaliteli bir restoran her zaman iş yapar. Bizim de buna ihtiyacımız var 🙂

Tavuk Dünyası Bayilik Aylık Kazancı ve Kâr Marjı!

Tavuk Dünyası Bayilik Kazancı
Tavuk Dünyası Bayilik Kazancı

Tavuk Dünyası franchise bedelini öğrendiğinize göre şimdi kazanç kısmını da öğrenebilirsiniz! Tavuk Dünyası’nın en popüler restoran zincirlerinden biri olduğunu söylemek mümkün.

Yüzlerce şubesi bulunan Tavuk Dünyası’nın bu kadar yaygın olmasının nedeni lezzetinden geliyor.

Advertisement

Ülkemizde beyaz et oldukça çok tüketiliyor. Son zamanlarda kaliteli beyaz et bulmak da çok zor. Bu nedenle insanların öncelikli tercihi tescillenmiş markalar oluyor.

Şöyle bir düşününce zaten Tavuk Dünyası şubelerinin ne kadar yoğun çalıştığını fark edebilirsiniz. Hızlı servis, temassız teslimat ve güvenli restoran ortamı sayesinde günlük ve aylık cirosu bir hayli yüksek!

Tavuk Dünyası aylık kazanç ne kadar?

Bir Tavuk Dünyası şubesinin aylık cirosu 300.000TL civarında. %20 net kâr ile çalışırsanız 60.000 TL kazanabilirsiniz.

Tavuk Dünyası aylık kazancı, yatırım ve işletme kapasitesine göre değişiklik gösterebilir.

Advertisement

İlginizi çekebilir: Torku Bayilik Ücreti ve Şartları

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları
Tavuk Dünyası Bayilik Şartları

Tavuk Dünyası frençayzing almak için sizlere belirli şartlar ve koşullar sunuyor. Bu şartlara uyum sağlayamayan girişimcilerin franchise talepleri maalesef ki kabul edilmiyor. Bu noktada gözünüz korkmasın! Kendinizden emin bir girişimciyseniz bu işin üstünden kesinlikle gelebilirsiniz 🙂

1- Tavuk Dünyası Frençayzing Kimlere Veriliyor?

Tavuk Dünyası Bayilik Başvurusu sürecinde sizlerle görüşmeler sağlanıyor. Bu görüşmeler sonucunda başvurunuz değerlendirmeye alınıyor. Olumlu bir sonuç alabilmeniz için aşağıda belirtilen maddelere uyum sağlamanız bekleniyor.

 • Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olmak,
 • Tercihen geçmiş iş tecrübelerinde başarılı olmak,
 • Tüm mesai zamanını Tavuk Dünyası’na harcayabilecek konumda olmak,
 • Tavuk Dünyası için gerekli olan bayilik bedelini karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak.

Tavuk Dünyası Bayilik 2023 adaylarında aranan başlıca özellikle oluyor. Bu özelliklere sahipseniz başvurunuzun olumlu sonuçlanması kaçınılmaz!

Tavuk Dünyası Bayilik Almak İçin Gerekli Belgeler

Tavuk Dünyası Bayilik Almak İçin Gerekli Belgeler
Tavuk Dünyası Bayilik Almak İçin Gerekli Belgeler

Tavuk Dünyası’ndan Bayilik alabilmeniz için ön başvuruda bulunmanız gerekiyor. Bu aşamada sizlerden herhangi bir belge istenmiyor. Eğer ön başvuru süreciniz olumlu ilerlerse sizden gerekli resmi evraklar temin ediliyor.

Fakat dilerseniz her sonuca karşın birtakım belgeleri önceden elinizde bulundurabilirsiniz. Bu seçeneği değerlendirmek isteyenler için genellikle bayilik başvurularında istenilen belgeleri sıraladım 🙂

Tavuk Dünyası bayilik evrakları şu şekilde:

Advertisement
 • TC Kimlik Kartı / Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
 • İkametgah Belgesi,
 • İki adet başvurunun yapılacağı yıla ait vesikalık,
 • Eğitim seviyesini gösteren belge,
 • Adli Sicil Belgesi,
 • Vergi levhası,
 • Tapu fotokopisi veya kira kontratı,
 • İmza sirküleri,
 • SGK belgeleri.

Yukarıdaki belgelerin çoğu E-Devlet üzerinden alınabilir. Böylelikle zamandan tasarruf ederek bayilik görüşmelerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Tekel Bayi Nasıl Açılır?

Tavuk Dünyası Bayilik Başvuru Formu

Tavuk Dünyası Bayilik Başvuru Formu
Tavuk Dünyası Bayilik Başvuru Formu

Tavuk Dünyası Bayisi olmak için son adım! Başvuru formunu dolduracağız ve iş tamamen görüşmelere kalacak. Hazırsanız başvuru formu detaylarını aktarıyorum.

Tavuk Dünyası Franchise Başvuru Formu online olarak dolduruluyor. Bireysel olarak herhangi bir şube üzerinden başvuruda bulunamıyorsunuz. Tavuk Dünyası’nın resmi web sitesi üzerinden bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru esnasında sizden,

 • Ad – Soyad
 • Doğum Tarihi
 • TC Kimlik No
 • Adres
 • Öğrenim Durumu
 • Telefon
 • E – Posta
 • En Son Mezun Olduğunuz Okul

gibi kişisel bilgileriniz isteniyor. Bu bilgilerin tamamını eksiksiz ve doğru aktarmanız büyük önem taşıyor.

DİKKAT: Başvuru formunda kullanılan bilgilerde bir eksiklik ya da yanlışlık olduğu fark edilirse başvurunuz kesinlikle değerlendirmeye alınmıyor.

Tavuk Dünyası Franchise başvurusu için bağlantıyı takip edin.

Advertisement

Tavuk Dünyası Bayilik: Başvuru Formu Detayları

Başvuru formunun devamında sizi daha iyi tanımak için şu anda yapmakta olduğunuz işin detayları isteniyor:

 • Şu anda çalıştığınız şirket adı,
 • Şu an yaptığınız işin detayı,
 • Çalışmaya başladığınız tarih,
 • Sektör tecrübeniz (yıl bazında),

sizlerden talep ediliyor. Bu bilgilerin tamamının yalnızca size daha iyi tanıyabilmek olduğunu unutmayın. Ön başvuru formunuzun neredeyse tamamını doldurmanız zorunlu tutuluyor. Ayrıca bir sonraki aşamada sizlerden şu anki finansal durumunuza dair bilgiler de isteniyor.

 1. Yatırım İçin Ayırdığınız Bütçe
 2. Hazır Nakit Miktar

gibi iki seçenek sunuluyor. Tavuk Dünyası bayilik için ilk seçeneği doldurmakla zorunlu tutuluyorsunuz. Fakat hazır nakit miktarı isteğinize bırakılmış. Dilerseniz doldurmayabiliyorsunuz.

Bu bilgilerin hemen ardından açmak istediğiniz  Tavuk Dünyası Bayiliğinin lokasyon ve restoran bilgileri isteniyor. Bu noktada,

 • Şehir,
 • İlçe,
 • Açık Adres,
 • Toplam m2,
 • Açık alan / Kapalı Alan ayrı m2,
 • Tavan Yüksekliği,
 • Cephe Genişliği,
 • Yaklaşık Nüfus

gibi bilgileri Tavuk Dünyası’na bildirmekle hükümlüsünüz. Bu alanların doldurulmuş olması ön başvuru aşamasında en hızlı geri dönüşü alabilmeniz için oldukça önemli.

Daha sonrasında Tavuk Dünyası şubesini nerede açmak istediğinizi belirterek mülkiyet detaylarını ekliyorsunuz. Tavuk Dünyası Konsept seçenekleri,

 1. AVM ve
 2. Cadde

olarak ikiye ayrılıyor. Şubenizin nerede olmasını isterseniz o seçeneği işaretleyerek mülk bilgilerini girebilirsiniz. Son olarak sizlerden restoranın açılacağı bölgenin hitap ettiği sosyal sınıf, franchise sürecindeki iş planınız ve yatırım durumunuzla ilgili detay açıklamaları isteniyor.

Tüm bunları da tamamladıktan sonra iş bitti! Tavuk Dünyası Bayiliği almak için ön başvuru sürecini tamamladınız. Şimdi sıra Tavuk Dünyası yetkililerinde! Merak etmeyin, ön başvuru formu geri dönüşleri olumlu ya da olumsuz her şekilde yapılıyor.

Advertisement

Öneri içerik: Komagene Çiğ Köfte Bayilik

Tavuk Dünyası Bayilik İletişim

Tavuk Dünyası Bayilik alma süreciyle ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak için direkt iletişime geçebilirsiniz. Bu seçeneği değerlendirmek isteyenler için Tavuk Dünyası iletişim bilgilerini paylaşacağım.

 • Tavuk Dünyası İletişim Numarası: 0216 399 17 80 – 459 75 37
 • Tavuk Dünyası İletişim E-Posta Adresi: info@tavukdunyasi.com

EK BİLGİ: Yurtdışında Tavuk Dünyası Bayiliği açmak isteyenler ön başvuru formunu doldurmaksızın franchise@tavukdunyasi.com adresi üzerinden yetkililerle iletişime geçebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

tavuk dünyası bayilik sss

Tavuk Dünyası Bayiliği almak isteyenlerin akıllarında çok fazla soru olduğunu biliyorum. Tüm yazım boyunca sizlerle pek çok detayı paylaştım. Fakat son olarak hızlıca birkaç soruyu daha yanıtlayarak daha kapsamlı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağım.

İşte Tavuk Dünyası Bayiliği hakkında en çok merak edilenler…

Advertisement

İlginizi çekebilir: Baklavacı Şemsettin Franchising

Tavuk Dünyası Bölgesel Bayilik Veriyor Mu?

Hayır. Tavuk Dünyası bölgesel bayilik hizmeti sunmuyor. Türkiye’nin hiçbir şehrinde bölgesel bayilik hizmeti yürütülmüyor. Uygun şartlar ve koşulları sağlayan tüm girişimciler, bireysel olarak Türkiye’nin her şehrinden franchise için başvuruda bulunabiliyor.

Tavuk Dünyası Bayiliği Almak Karlı Mı?

Tavuk Dünyası Bayiliği almak oldukça kazançlı bir iş fikri! Maliyeti ve kazancı açısından geleceğe bir yatırım olarak gönül rahatlığıyla Tavuk Dünyası markasıyla iş birliği yapabilirsiniz.

Tavuk Dünyası Franchise Başvurusuna Ne Kadar Sürede Geri Dönülüyor?

Yurtiçinde Tavuk Dünyası Bayiliği ön başvuru  formunu doldurduğun zaman tarafınıza olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapılıyor. Geri dönüş süresi 2 ile 3 hafta arasında değişiklik gösteriyor.

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum

 1. Sedat bozkoyun

  8 Aralık 2023 at 20:59

  Ş Urfa Siverek ilçesinde 340 bin nüfusa sahip olan ilçemizin işlek caddesinde bayilik almak isiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

BAYİLİK

Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti!

Starbucks bayilik şartları

Günümüzün başarılı ve popüler kahve firmalarından birisi Starbucks, girişimcilerin ilgisini çekiyor. Bu yazıda, “Starbucks bayilik almak istiyorum” diyenlerin akıllarındaki tüm soru işaretlerini gidereceğim. Starbucks bayilik şartlarını bu içerikten öğreneceksiniz… Starbucks bayilik ücreti ne kadar? Kâr marjı nedir? Hepsini yanıtlayacağım… Starbucks franchise bedeli 2024 bilgilerini açıklayacağım. Starbucks açmak kaç para diyorsanız, sizin için de bilgiler mevcut. […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı!

seç market bayilik şartları

Kendi işini kurmak isteyenlerin, özellikle 2023 yılında rağbet gösterdiği bir seçenekten bahsedeceğim. Seç Market bayilik şartları için uygunsanız siz de perakende sektörüne adım atabilirsiniz. Seç Market bayilik kar marjını bu içerikten öğrenebilirsiniz! Seç Market aylık kazanç hakkında da bilgiler vereceğiz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda Seç Market bayilik yorumlarının çok fazla olduğunu gördük. Seç Market günlük cirosunu […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.