finansportali.net

BAYİLİK

Tavuk Dünyası Bayilik Almak – 2023 YENİ BAYİLİK ÜCRETİ!

tavuk dünyası bayilik

Tavuk Dünyası Bayiliği almak isteyen girişimcilerin dikkatine! Muhteşem bir fırsat ayağınıza geldi. Tavuk Dünyası Bayiliği almak geleceğe yapacağınız güvenli bir yatırım olacak. Nasıl mı? Heyecanlanmayın, tüm detayları teker teker açıklayacağım.

Tavuk Dünyası, herkes tarafından bilinen lezzetli ve sağlıklı yemekleri bulunan bir restoran zinciridir. Zaten popülerliği bulunan bu markanın nimetlerinden yararlanmak tamamen sizin elinizde. Tavuk Dünyası franchise ile bu mümkün!

Şimdi sizlere Tavuk Dünyası Bayilik şartlarından, 2023 bayilik ücretine ve aylık ciro kazancı dair her detayı A’dan Z’ye anlatacağım. E, tamam hadi lafı uzatmayayım. Başlayalım. 🙂

Advertisement

10 Adımda Tavuk Dünyası Bayisi Ol

10 Adımda Tavuk Dünyası Bayisi Ol
10 Adımda Tavuk Dünyası Bayisi Ol
 1. Restoran konumuna karar ver.
 2. Şartlar ve koşulları öğren.
 3. Mimari yapı planı oluştur.
 4. Bütçeni ayarla.
 5. Gerekli başvuru belgelerini toparla.
 6. Tavuk Dünyası’na başvur.
 7. Başvuru onaylandıktan sonra yapı çalışmalarına başla.
 8. Restoran için profesyonel servis çalışanlarını bul.
 9. Bölgeye geldiğini haber ver! (Reklam çalışmaları yap)
 10. Açılış tarihini planla ve tamam!

Girişimcilerin son zamanlarda yatırım rotasını yemek sektörüne çevirdiğinin farkındayım. Özellikle Tavuk Dünyası gibi popülerliği yüksek markaların peşinde olduğunuzu biliyorum. Bu sebeplere size Tavuk Dünyası Bayiliği alabilmeniz için muhteşem püf noktalarını sıraladım.

Bu adımların en başında restoranın konumu yer alıyor. Çünkü, bayilik işine kalkıştığınızda sizi en çok zorlayan alanın bu olduğunun farkına varacaksınız. Bir restoranın konumu kazanç ve maliyet hesabı yapabilmeniz için büyük önem taşıyor. ,

Ayrıca Tavuk Dünyası da bu konu hakkında sizlere yardım olabiliyor. Eğer alan araştırması yaparak birden fazla alternatifle Tavuk Dünyası yetkililerine başvurursanız, gerekli konum çalışmalarını birlikte yürütebilirsiniz.

GİRİŞİMCİLİK FIRSATI: Hemen linke tıkla, Starbucks Bayilik Şartlarını öğren.

Tavuk Dünyası Bayilik Başvurusu

Tavuk Dünyası Bayilik Başvurusu
Tavuk Dünyası Bayilik Başvurusu

Kendi işinizin sahibi olmak için oldukça kazancı yüksek işlerden biri olan yemek sektöründe var olmak çok hoşunuza gidecek! Çünkü yaptığınız işin geri dönüşünü bu sektörde hemen alabilirsiniz. Bir sipariş sonrası müşterinin yüzünden memnuniyetini kolaylıkla okuyabilirsiniz. Ya da restoranın herhangi bir alanında aksilik varsa bunun hemen farkına vararak düzeltmeye gidebilirsiniz.

Tavuk Dünyası’nı da insanlar çok seviyor. Öyle ki Mart ayından itibaren Türkiye genelinde Tavuk Dünyası, bayilik sayısı 300’e yaklaştı! Onlarca şehirde yüzlerce şube açabilmenin bi getirisinin olduğu çok açık. Biz de şimdi sizinle Tavuk Dünyası markasından bayilik almak için neler yapılacağına bakacağız.

Yeni bir iş kolu arayan girişimciler için,  “Tavuk Dünyası Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?” sorusunu yanıtlayacağım. Bu başlık altında sizlere Tavuk Dünyası’ndan Bayilik almanın tüm başvuru süreçlerini teker teker anlatacağım.

Advertisement

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları
Tavuk Dünyası Bayilik Şartları

Tavuk Dünyası Bayilik almak için sizlere belirli şartlar ve koşullar sunuyor. Bu şartlara uyum sağlayamayan girişimcilerin franchise talepleri maalesef ki kabul edilmiyor. Bu noktada gözünüz korkmasın! Kendinizden emin bir girişimciyseniz bu işin üstünden kesinlikle gelebilirsiniz 🙂

Tavuk Dünyası Bayiliği Kimlere Veriliyor?

Tavuk Dünyası Bayilik Başvurusu sürecinde sizlerle görüşmeler sağlanıyor. Bu görüşmeler sonucunda başvurunuz değerlendirmeye alınıyor. Olumlu bir sonuç alabilmeniz için aşağıda belirtilen maddelere uyum sağlamanız bekleniyor.

 • Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olmak,
 • Tercihen geçmiş iş tecrübelerinde başarılı olmak,
 • Tüm mesai zamanını Tavuk Dünyası’na harcayabilecek konumda olmak,
 • Tavuk Dünyası için gerekli olan bayilik bedelini karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak.

Tavuk Dünyası Bayilik 2023 adaylarında aranan başlıca özellikle oluyor. Bu özelliklere sahipseniz başvurunuzun olumlu sonuçlanması kaçınılmaz!

Torku Güncel Bayilik Şartları ve Bedelini öğrenmek ister misiniz? Cevabı evet olanları yazıya doğru alalım…

Tavuk Dünyası Bayilik Alma Gerekli Belgeler

Tavuk Dünyası Bayilik Alma Gerekli Belgeler
Tavuk Dünyası Bayilik Alma Gerekli Belgeler

Tavuk Dünyası’ndan Bayilik alabilmeniz için ön başvuruda bulunmanız gerekiyor. Bu aşamada sizlerden herhangi bir belge istenmiyor. Eğer ön başvuru süreciniz olumlu ilerlerse sizden gerekli resmi evraklar temin ediliyor.

Fakat dilerseniz her sonuca karşın birtakım belgeleri önceden elinizde bulundurabilirsiniz. Bu seçeneği değerlendirmek isteyenler için genellikle bayilik başvurularında istenilen belgeleri sıraladım 🙂

 • TC Kimlik Kartı / Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
 • İkametgah Belgesi,
 • İki adet başvurunun yapılacağı yıla ait vesikalık,
 • Eğitim seviyesini gösteren belge,
 • Adli Sicil Belgesi,
 • Vergi levhası,
 • Tapu fotokopisi veya kira kontratı,
 • İmza sirküleri,
 • SGK belgeleri.

Yukarıdaki belgelerin çoğu E-Devlet üzerinden alınabilir. Böylelikle zamandan tasarruf ederek bayilik görüşmelerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Tavuk Dünyası Bayilik Başvuru Formu

Tavuk Dünyası Bayilik Başvuru Formu
Tavuk Dünyası Bayilik Başvuru Formu

Tavuk Dünyası Bayisi olmak için son adım! Başvuru formunu dolduracağız ve iş tamamen görüşmelere kalacak. Hazırsanız başvuru formu detaylarını aktarıyorum.

Tavuk Dünyası Franchise Başvuru Formu online olarak dolduruluyor. Bireysel olarak herhangi bir şube üzerinden başvuruda bulunamıyorsunuz. Tavuk Dünyası’nın resmi web sitesi üzerinden bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru esnasında sizden,

 • Ad – Soyad
 • Doğum Tarihi
 • TC Kimlik No
 • Adres
 • Öğrenim Durumu
 • Telefon
 • E – Posta
 • En Son Mezun Olduğunuz Okul

gibi kişisel bilgileriniz isteniyor. Bu bilgilerin tamamını eksiksiz ve doğru aktarmanız büyük önem taşıyor.

DİKKAT: Başvuru formunda kullanılan bilgilerde bir eksiklik ya da yanlışlık olduğu fark edilirse başvurunuz kesinlikle değerlendirmeye alınmıyor.

Advertisement

Başvuru formunun devamında sizi daha iyi tanımak için şu anda yapmakta olduğunuz işin detayları isteniyor.

 • Şu anda çalıştığınız Şirket Adı,
 • Şu an Yaptığınız İşin Detayı,
 • Çalışmaya Başladığınız Tarih,
 • Sektör Tecrübeniz (Yıl bazında),

sizlerden talep ediliyor. Bu bilgilerin tamamının yalnızca size daha iyi tanıyabilmek olduğunu unutmayın. Ön başvuru formunuzun neredeyse tamamını doldurmanız zorunlu tutuluyor. Ayrıca bir sonraki aşamada sizlerden şu anki finansal durumunuza dair bilgiler de isteniyor.

BAYİLİK FIRSATI: Komagene Çiğ Köfte Bayiliğine dair her şeyi sizler için yazdım! Hemen linke tıklayarak detaylara ulaşabilirsiniz.

 1. Yatırım İçin Ayırdığınız Bütçe
 2. Hazır Nakit Miktar

gibi iki seçenek sunuluyor. İlk seçeneği doldurmakla zorunlu tutuluyorsunuz. Fakat hazır nakit miktarı isteğinize bırakılmış. Dilerseniz doldurmayabiliyorsunuz. Bu bilgilerin hemen ardından açmak istediğiniz  Tavuk Dünyası Bayiliğinin lokasyon ve restoran bilgileri isteniyor. Bu noktada,

 • Şehir,
 • İlçe,
 • Açık Adres,
 • Toplam m2,
 • Açık alan / Kapalı Alan ayrı m2,
 • Tavan Yüksekliği,
 • Cephe Genişliği,
 • Yaklaşık Nüfus

gibi bilgileri Tavuk Dünyası’na bildirmekle hükümlüsünüz. Bu alanların doldurulmuş olması ön başvuru aşamasında en hızlı geri dönüşü alabilmeniz için oldukça önemli.

Daha sonrasında Tavuk Dünyası şubesini nerede açmak istediğinizi belirterek mülkiyet detaylarını ekliyorsunuz. Tavuk Dünyası Konsept seçenekleri,

 1. AVM ve
 2. Cadde

olarak ikiye ayrılıyor. Şubenizin nerede olmasını isterseniz o seçeneği işaretleyerek mülk bilgilerini girebilirsiniz. Son olarak sizlerden restoranın açılacağı bölgenin hitap ettiği sosyal sınıf, franchise sürecindeki iş planınız ve yatırım durumunuzla ilgili detay açıklamaları isteniyor.

Tüm bunları da tamamladıktan sonra iş bitti! Tavuk Dünyası Bayiliği almak için ön başvuru sürecini tamamladınız. Şimdi sıra Tavuk Dünyası yetkililerinde! Merak etmeyin, ön başvuru formu geri dönüşleri olumlu ya da olumsuz her şekilde yapılıyor.

Tavuk Dünyası Franchise Başvuru Formu için tıklayın.

Advertisement

Tavuk Dünyası Bayilik Ücreti 2023

Tavuk Dünyası 2021 Bayilik Ücreti
Tavuk Dünyası Bayilik Ücreti

Tavuk Dünyası Bayiliği almak isteyen girişimcilerin en çok merak ettiği konulardan biri de bayilik bedeli! İşte şimdi hep birlikte kafanızda dolaşan bütçe tilkilerini derin bir uykuya yollayacağız!

“Tavuk Dünyası ne kadara bayilik veriyor?” en çok bu konu hakkında düşündüğünüzü biliyorum.

Tavuk Dünyası bayilik ücreti ne kadar?

Tavuk Dünyası Bayilik Ücreti: 1.000.000 TL ile 1.500.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Bu fiyat farklı tamamen açacağınız şubenin konseptine ve bölgesine göre belirleniyor.

Örneğin, caddede Tavuk Dünyası şubesi açmakla AVM’de Tavuk Dünyası şubesi açmak elbette ki farklı bütçelere mal oluyor. Caddede bayilik açmak AVM’de bir şubeye sahip olmaktan daha düşük bütçeli!

Tavuk Dünyası Bayilik Fiyatı 2023 Düşürme Tüyoları

Açacağınız bayiliğin maliyetini düşürmek için sizlere mükemmel tüyolar vereceğim! Aşağıdaki adımları izleyerek bayilik ücretini düşürebilirsiniz.

Advertisement
 1. Yüksek gelirli bölgeler yerine orta gelirli bölgelerde şube açmayı seçebilirsiniz. Böylelikle bayilik bütçenizde tasarruf yapma şansınız olur.
 2. Bayiliğinizin m2 bazında genişliğini orta düzeyde tutabilirsiniz. Çok katlı restoranların kirası oldukça yüksek. Tek katlı geniş bir alan bularak kira maliyetini düşürebilirsiniz.
 3. Bayilik ücreti düşürmek için diğer tavsiyem, iç mimar dekorasyonu sırasında bireysel iş yapan mimarlarla çalışabilirsiniz. Bir mimar ekibiyle çalışmaktan çok daha ucuza gelir.
 4. Restoranınızdaki eşyaları (masa ve sandalyeler gibi) internetten toplu satın alabilirsiniz. Fiyat karşılaştırmaları yaparak bütçenizi koruyabilirsiniz. Bu noktada Cimri veya Akakçe gibi sitelerden faydalanabilirsiniz.
 5. Bayilik bedelini düşürmek için son tavsiyem ise reklam çalışmalarında uzun soluklu ve çok bütçeli işlerdense kısa ama etkili kampanyaları deneyebilirsiniz. Özellikle Instagram gibi milyonlarca kullanıcı olan sosyal medya platformlarından haftalık reklam çalışmaları yapabilirsiniz.

Tavuk Dünyası Bayilik ücretinin yalnızca bir sefere mahsus olduğunu unutmamak gerek. Şubenizi açtıktan sonra bütçenizin geri döneceğini unutmayın! Bayilik bedelinden tasarruf ederken kaliteniz de ödün vermemeye çalışın. Unutmayın ki, iyi ve kaliteli bir restoran her zaman iş yapar. Bizim de buna ihtiyacımız var 🙂

Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik Fiyatı ve Şartları için hemen yazıya tıklayın! Aradığınız bayilik seçeneği belki de bu olabilir 🙂

Tavuk Dünyası Bayilik Kazancı

Tavuk Dünyası Bayilik Kazancı
Tavuk Dünyası Bayilik Kazancı

Tavuk Dünyası franchise bedelini öğrendiğinize göre şimdi kazanç kısmını da öğrenebilirsiniz! Tavuk Dünyası’nın en popüler restoran zincirlerinden biri olduğunu söylemek mümkün. Yüzlerce şubesi bulunan Tavuk Dünyası’nın bu kadar yaygın olmasının nedeni lezzetinden geliyor.

Ülkemizde beyaz et oldukça çok tüketiliyor. Son zamanlarda kaliteli beyaz et bulmak da çok zor. Bu nedenle insanların öncelikli tercihi tescillenmiş markalar oluyor. Şöyle bir düşününce zaten Tavuk Dünyası şubelerinin ne kadar yoğun çalıştığını fark edebilirsiniz. Hızlı servis, temassız teslimat ve güvenli restoran ortamı sayesinde günlük ve aylık cirosu bir hayli yüksek!

Tavuk Dünyası aylık cirosu ne kadar?

Bir Tavuk Dünyası şubesinin aylık cirosu 500.000 TL civarında.

Bu da bayilik maliyetini birkaç ay içerisinde karşılayabileceğini gösteriyor! Aylık yüksek kazanç sayesinde Tavuk Dünyası Bayiliği almak oldukça mantıklı bir iş fikri 🙂

Baklavacı Şemsettin Bayilik Şartlarını öğrenmek isteyenler buraya! Hemen linke tıklayarak tüm koşullar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tavuk Dünyası Bayilik İletişim

Tavuk Dünyası Bayilik alma süreciyle ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak için direkt iletişime geçebilirsiniz. Bu seçeneği değerlendirmek isteyenler için Tavuk Dünyası Bayilik iletişim bilgilerini paylaşacağım.

Advertisement
 • Tavuk Dünyası İletişim Numarası: 0216 399 17 80 – 459 75 37
 • Tavuk Dünyası İletişim E-Posta Adresi : info@tavukdunyasi.com

EK BİLGİ: Yurtdışında Tavuk Dünyası Bayiliği açmak isteyenler ön başvuru formunu doldurmaksızın franchise@tavukdunyasi.com adresi üzerinden yetkililerle iletişime geçebilir.

Tavuk Dünyası Bayilik Sıkça Sorulan Sorular

Tavuk Dünyası Bayilik Sıkça Sorulan Sorular
Tavuk Dünyası Bayilik Sıkça Sorulan Sorular

Tavuk Dünyası Bayiliği almak isteyenlerin akıllarında çok fazla soru olduğunu biliyorum. Tüm yazım boyunca sizlerle pek çok detayı paylaştım. Fakat son olarak hızlıca birkaç soruyu daha yanıtlayarak daha kapsamlı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağım. İşte Tavuk Dünyası Bayiliği hakkında en çok merak edilenler…

Tavuk Dünyası Hangi Şehirlerde Var?

Tavuk Dünyası’nın günümüzde 50’den fazla şehirde yüzlerce şubesi bulunuyor. Franchise sistemiyle her geçen gün birçok şehirde şubeaçılıyor.

Tavuk Dünyası Ne Zaman Kuruldu?

Tavuk Dünyası ilk olarak 2012 yılında ilk restoranını açtı. Türk yatırımcı Mustafa Sait Kaya tarafından kurulan Tavuk Dünyası, çok kısa sürede Türkiye’nin vazgeçilmez restoran zincirlerinden biri haline geldi.

Tavuk Dünyası Bölgesel Bayilik Veriyor Mu?

Hayır. Tavuk Dünyası bölgesel bayilik hizmeti sunmuyor. Türkiye’nin hiçbir şehrinde bölgesel bayilik hizmeti yürütülmüyor. Uygun şartlar ve koşulları sağlayan tüm girişimciler, bireysel olarak Türkiye’nin her şehrinden franchise için başvuruda bulunabiliyor.

Tavuk Dünyası Bayiliği Almak Karlı Mı?

Tavuk Dünyası Bayiliği almak oldukça kazançlı bir iş fikri! Maliyeti ve kazancı açısından geleceğe bir yatırım olarak gönül rahatlığıyla Tavuk Dünyası markasıyla iş birliği yapabilirsiniz.

Advertisement

Tavuk Dünyası Bayilik Başvurusuna Ne Kadar Sürede Geri Dönülüyor?

Yurtiçinde Tavuk Dünyası Bayiliği ön başvuru  formunu doldurduğun zaman tarafınıza olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapılıyor. Geri dönüş süresi 2 ile 3 hafta arasında değişiklik gösteriyor.

Bir önceki yazımız olan Bargello Bayilik Şartları 2023 – YÜKSEK KÂR MARJI! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

BAYİLİK

Bargello Bayilik Şartları 2023 – YÜKSEK KÂR MARJI!

Singapur İş İlanları

Pazar payı yüksek parfüm sektöründe girişimcilik yapmak isteyen kişiler burada mı? Sizler için çok güzel bir önerim var. Üstelik bu iş fikri sayesinde yüksek kar elde edeceksiniz! Bargello bayilik şartları 2023 hakkında güncel ve detaylı bir yazı hazırladım. Bargello franchise almak için yazımı atlamadan okumanızı tavsiye editoyorum. Piyasanın en güçlü açık parfüm markalarından biri olan […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları – 2023 BAYİLİK BEDELİ!

Ekrem Coşkun döner bayilik

Yatırım yapmak isteyen girişimciler!! Size çok güzel bir bayilik önerim olacak. Ekrem Çoşkun Döner bayilik alma sayesinde ödediğiniz franchise bedelinin iki – üç katı kar edebileceksiniz. Ekrem Coşkun Döner bayilik şartları için uygunsanız, siz de başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana yüzlerce şube açan, marka bilinirliği yüksek olan Ekrem Coşkun Döner bayilik hizmeti hakkında 2023 […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.