finansportali.net

PARA KAZANMA

100.000 TL İle Yapılacak İşler – 20 EN KAZANÇLI İş Fikriyle!

100.000 TL İle Yapılacak İşler

100.000 TL sermayeniz var ve bir iş kurmak mı istiyorsunuz? Harika! Çünkü sizlere 100.000 TL ile yapılacak işler hakkında derinlemesine bir yazı hazırladım. 100 bin TL ile yatırım yapmak istiyorsanız, bu yazı size bir rehber olacak. 100.000 TL ile iş kurmak asla hayal değil…

Gerçekten 100 bin TL ile doğru işlerde, doğru yollarla çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. 😊

100 bin TL ile bir iş kurmak ve para kazanmak zor değil. 2022 yılında yapılabileceğiniz birçok iş alanı söz konusu. Önemli olan bu işler hangileri? Bilmek lazım. Ben de sizlere iyi bir araştırma yaptım. Hem kazançlı çıkabileceğiniz, hem de 100 bin TL’nin yettiği iş fikirleri buldum. Aralarında 150.000 TL ile yatırım ve 80.000 TL ile ne iş yapılır? Sorularına da yanıt bulabilirsiniz!

Sermayenizi hangi işte kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki çeşitli iş fikirlerini düşünebilirsiniz. Aklınıza bir ya da birden fazla iş fikrinin yatacağına eminim. Birbirinden ilginç ve kazançlı işleri de aşağıda göreceksiniz. 100.000 TL ile yapılacak işler arasında kazançlı olan yöntemleri denemek de bir o kadar önemli.

Advertisement

Öyleyse hadi 2022 yılında 100.000 TL ile yapılabilecek işler hangileriymiş görelim. 👇

1- Aktar Dükkanı Açmak

Aktar Dükkanı Açmak

100.000 TL İle Yapılacak İşler

Seneler geçse de insanların alternatif tıpa olan ilgisi asla bitmiyor… Bu nedenle aktarlar günümüzde de oldukça fazla ilgi görüyor. Özellikle son yıllarda doğal ürünlere olan ilginin bir hayli artması da aktarları ön plana çıkarttı.

Doğal bitkiler, baharatlar, sabunlar, yağlar, aktarlarda sürekli olarak satılıyor. Yani aktarlar için önü açık bir iş fikri diyebilirim. Modası geçecek bir iş olarak düşünmeyin. Ayrıca 100.000 TL ile yapılacak işler arasında yer alması da aktar açmayı cazip kılıyor. Çok büyük şehirlerin merkezlerinde olmasa da, daha mahalle tarzı bir aktar işine girebilirsiniz.

Ortalama olarak 80 – 100 bin TL arasında aktar dükkanı açmak kolaydır. Dükkanımızın konumu, ürün çeşidi yelpazesi maliyetlerinizi değiştirecektir. Bunun için detaylı bir planlama yapmanızı öneririm. 100.000 TL sermaye ile yapılacak işler arasında aktar dükkanı açmayı değerlendirebilirsiniz.

2- İstiridye Mantarı Üreticiliği Yapmak

İstiridye Mantarı Üreticiliği Yapmak

100.000 Tl İle Yapılacak İşler

100.000 TL ile yapılacak işler için fazlasıyla ilginç bir başlıkla  yazıya giriş yapacağım. İstiridye mantarı, oldukça değerli bir besin kaynağı olduğu için  fiyatı piyasada baya yüksek. Bunu fırsat bilenler, istiridye mantarı üretimi gerçekleştirerek, aylık çok iyi paralar kazanıyorlar. Her ay 10.000 ile 15.000 TL civarında kazanç elde ettiren bu işi, siz de yapmayı düşünebilirsiniz. 😊

Üstelik 100 bin TL sermaye ile yapılacak işler 2022 için oldukça uygun. İstiridye mantarı üretimi yapmak aslında oldukça basit. İhtiyacınız olan, uygun şartlara sahip belli bir alana sahip olmak. 100.000 TL ile rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz bir iş fikri. İhtiyacınız olan şeyler ise klima havalandırma sistemi, nem cihazları, ışık sistemi olacaktır.

Mantar üretim çadırları ile birlikte harcayacağınız maliyet maksimum 100.000 TL olacaktır. 200 metrekare bir alan oluşturduğunuzu düşünürsek, her ay 20.000 TL gibi bir kazanç elde edebileceksiniz. Kazancınız, tam maliyetleri çıkardığımız zaman ortalama olarak 10.000 15.000 TL arasında olacaktır.

Advertisement

Bu işi ilk başlıkta vermemin sebebi ise gerçekten, 100.000 TL ile yapılacak işler arasında en kazançlı olanlardan bir tanesi olması…

 

3- Bijuteri Dükkanı Açmak

Bijuteri Dükkanı Açmak

100.000 TL İle Yapılacak İşler

100 bin TL ile ne iş yapılır?  diye soruyorsanız, bijuteri dükkanı açmayı da aklınızın bir köşesinde tutabilirsiniz. Ufak bir dükkanla bijuteri dükkanı açmak mümkün. Ayrıca bijuteri dükkanı sadece takılardan oluşan bir dükkan olmak zorunda değildir. Dilerseniz alanınızı; ip iğne, hobi malzemeleri, kırtasiye malzemeleri gibi ürünlerle genişletebilirsiniz.

Böylece daha geniş bir kitleye hitap etmiş olursunuz. Takılara, hobilere ilginiz varsa bijuteri dükkanı açmak sizin için keyifli bir fikir olabilir. İyi bir konuma sahip bijuteri dükkanı sürekli olarak müşteri çekecektir.

Dükkanınızın ferah ve çekici bir dekorasyona sahip olması, daha çok müşteri çekmenizi sağlar. Bu da benden size bir ipucu olsun! 100.000 TL ile yatırım yapmak istiyorsanız, gayet mantıklı bir başlık!

Öyleyse 100 bin TL ile yatırım için diğer başlığa geçebiliriz…

4- Emlakçı Açmak

Emlakçı Açmak

100 bin TL ile ne iş yapılır 2022

100.000 TL ile yapılacak işler arasında bu iş fikri 2021 yılında bol kazançlı! için diğer bol kazançlı fikrim, emlakçı açmak Bireysel olarak gayrimenkul al sat yapmak istemiyorsanız, kendinize bir emlakçı açabilirsiniz. 100 bin TL ile ne iş yapılır 2022 için emlak sektörü gerçekten de kazançlı bir sektör.

100.000 TL ile emlakçı açmak belki biraz sizin için zor olabilir. Ancak üzülmeyin çünkü sıfırdan bir emlakçı açmak yerine emlakçı bayiliği alabilirsiniz. Emlak bayiliği almanın birçok avantajı bulunuyor. Reklam ve web sitesi desteğine kadar bayilik aldığınız firmalar sizlere destek oluyor. 100.000 TL ile yapılacak işler içerisinde önü açık bir sektörden bahsediyorum.

Advertisement

Ayrıca Türkiye’nin dört bir yanına bayilik veren büyük emlak firmaları var. Ben de sizlere bu konu ile ilgili detaylı bir yazı hazırlamıştım. Bunun için bayilik veren emlak firmaları 👈 hakkında yazdığım yazıyı okuyabilirsiniz. 10 Franchise veren emlak firmaları sayesinde kendinize bir bayilik alabileceksiniz.

100.000 TL ile iş kurmak işte bu kadar basit. Türkiye’de her yıl binlerce konut yapılıyor ve bu konutların satışları emlakçılar sayesinde gerçekleşiyor.

5- Kahve Dükkanı Açmak

Kahve Dükkanı Açmak

100.000 TL sermaye ile yapılacak işler 2022

100 bin TL ile ne iş yapılır için en eğlenceli cevaplardan birine geldi sıra. Kahve sektörünün ne kadar da büyüyen bir sektör olmaya devam ettiğini bilmeyen yok. Üstelik kahve dükkanı açmak için büyük bir sermayeye de ihtiyacınız yok. Ufak bir kahve dükkânı açarak siz de kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

100.000 TL ile yapılacak işler arıyorsanız kesinlikle bu başlığı da bir değerlendirmeye alın. Dilerseniz sıfırdan kendimize ait bir marka oluşturup kahve dükkanı açabilirsiniz. Diğer bir seçenek franchise veren birçok kahve dükkanından da bayilik almayı düşünebilirsiniz.

Çok büyük firmalardan bayilik almak, 100.000 TL ile mümkün olmayacaktır. Ancak daha mini konseptleri bulunan firmalar ile 100.000 TL sermaye ile rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Advertisement

Kahve dükkanı açmak hakkında Kahve Dükkanı Bayilik 👈 ve Coffeemania Bayilik 👈 yazıları ilginizi çekebilir!

6- Market Bayiliği Almak

100.000 tl sermaye ile yapılacak işler

100.000 tl sermaye ile yapılacak işler

Perakende sektörü bol kazançlı! 100.000 TL ile yatırım düşünceniz varsa, başarılı markalardan market bayiliği almayı düşünebilirsiniz. Sıfırdan bir market markası oluşturmanız çok zor. Rakip fazla. Ancak franchise veren marketler ile çalışarak potansiyel müşterileri çekebilirsiniz. 100.000 TL İle Yapılacak İşler için gerçekten ideal.

Peki market bayiliği almak için hangi firmaları tercih edebilirsiniz. Market bayiliği veren firmalar hakkında yazdığım yazıya göz atın! Marketin büyüklüğüne, ürün yelpazesine göre harcamalarınız daha düşük bile olabilir. 100 bin tl ile yapılabilecek işler çok çeşitli. Önemli olan kendinize en uygun olanı seçmek.

7- Spotçu Açmak

Spotçu Açmak

100.000 TL İle Yapılacak İşler

100.000 TL sermaye ile yapılabilecek diğer bir iş fikri de spotçu dükkanı açmak. İkinci el eşyaların alınıp satıldığı spotçular, birçok şehirde yoğun rağbet görüyor. Kendinize boş bir dükkan kiralayıp, sermayenizi ikinci el eşyaları almaya değerlendirebilirsiniz.

Böylelikle kısa süre içerisinde spotçu dükkanı açmanız mümkündür. Özellikle üniversite çevrelerinde bulunan spotçuların çok iyi kazançlar elde ettiğini söylemem gerek. Üniversite çevresinde eve çıkacak öğrenciler, mutlaka spotçulardan alışveriş yaparlar.

Hatta iyi durumdaki beyaz eşyaların, yeni eve çıkan insanlar tarafından da sıklıkla tercih edildiği biliniyor. 100.000 TL sermaye ile iş kurmak bu şekilde gayet mümkün.

Advertisement

8- Tavuk Çiftliği Kurmak

Tavuk Çiftliği Kurmak

100.000 tl ile ne iş yapılır?

100 bin TL ile ne iş yapılır için sizlere harika bir başlık sunacağım. 100.000 TL ile iş kurmak istiyorsanız tavuk çiftliği kurmayı düşünebilirsiniz. Günümüzde tavuk ve yumurta fiyatları sürekli olarak artmakta. Yani kazancı gayet güzel bir iş.

Eğer bu işi yapabileceğinizi düşünüyorsanız orta kapasiteli bir tavuk çiftliği açabilir ve aylık olarak 10.000 TL‘nin üzerinde kazanç elde edebilirsiniz. çok büyük bir tavuk çiftliği açmak zorunda değilsiniz… Küçük adımlarla başlayıp, sonrasında büyüyen bir birçok çiftlik var.

10 tavukla çıktığınız yola, kazancınız arttıkça, 100 tavukla, 200 tavukla devam edebilirsiniz! 100.000 TL ile yapılabilecek işler arasında bol kazançlı bir iş fikri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. 100.000 TL İle Yapılacak İşler için 9. maddeme geçelim mi?

9- Hediyelik Eşya Dükkanı Açmak

Hediyelik Eşya Dükkanı Açmak

Hediyelik Eşya Dükkanı Açmak

Doğru stratejilerle, doğru konumlarda açacağınız çeşitli dükkan konseptleri gerçekten de harika paralar kazanmanıza yardımcı olabilir. 100.000 TL sermaye ile yapılacak işler kadar 80.000 TL ile ne iş yapılır? diyenlere de verebileceğim bir cevap. Çünkü dükkan kirasını, ürün yelpazesini daraltarak daha düşük maliyetle bir dükkan açmak mümkün.

Özellikle turistik şehirlerde yaşıyorsanız, hediyelik eşya dükkanı açmak sizin için bol kazançlı olabilir. Hediyelik eşya dükkanları yerli ve yabancı turistlerin her zaman uğrak noktası oluyor. Özellikle Antalya, İstanbul, İzmir, Muğla, Aydın gibi şehirlerde turistlerin geçtiği caddelere hediyelik eşya dükkanı açmak çok mantıklı.

Hediyelik eşyalar; magnetler, çiniler, şehrin özel sembollerini barındıran çeşitli eşyalar, mumluklar, kapı süsleri her zaman ilgi görüyor. Turistik yerde yaşıyorsanız bence iş kurma fikrini mutlaka bir değerlendirin.

Advertisement

10- Fotoğrafçı Açmak

Fotoğrafçı Açmak

100.000 tl ile yapılacak işler

Oldukça ciddi bir işten sizlere bahsedeceğim! 100 bin TL ile ne iş yapılır ? Ne iş yapabilirim ? diyorsanız, fotoğrafçı açmaya düşünebilirsiniz. İnsanlar vesikalık çektirmek için, özel günlerini albüm haline getirmek için fotoğrafçılar ile çalışırlar.

Her maddede değindiğim gibi, fotoğrafçı dükkanı açacağınız zaman dükkanımızın konumu en önemli noktalardan birisi. 100.000 TL’ye açacağınız fotoğrafçı dükkanının konumu ne kadar iyi olursa, kazancınız o kadar fazla olacak ve aylık 7.000 7.000 TL‘nin üzerinde kazanç sağlayacaksınız.

100.000 TL ile büyük ekipmanlar kuramayabilirsiniz ancak temel ekipmanları alıp, daha sonrasında büyüyerek, ekipmanınızı genişletebilirsiniz. Geniş ve kaliteli bir ekipmanla gerçekleştireceğiniz çalışmalar, elbette daha çok para kazanmanızı sağlayacak. O yüzden başta çok büyük meblağlar kazanmazsanız bile ileriyi düşünerek güzel bir yatırım fırsatı olabilir.

11- Dönerci Açmak

Dönerci Açmak

100 bin tl ile yapılabilecek yatırımlar

Biliyorsunuz ki gıda sektörünün önü her daim açık. Özellikle ülkemizde dönerciler olmazsa olmazlardan birisi. Rekabetin çok fazla olmasından dolayı dönerci dükkanı açmak hakkında iyice bir düşünmemiz gerektiğini söylemem gerekiyor. Planlayarak ve doğru stratejileri kullanarak, dönerci dükkanı açmayı düşünürseniz eğer bol kazançlı çıkabilirsiniz.

Eğer sıfırdan bir dönerci markası kurup, risk almak istemiyorum diyorsanız, ünlü dönerci firmalarından bayilik alabilirsiniz. Böylelikle hazır müşterisi bulunan firmalarla çalışarak, kazancınızı garanti altına almış olursunuz. Sizleri önceden Ekrem Coşkun Döner bayilik almak hakkında bir yazı hazırlamıştım.

Hemen şimdi Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları yazısını okuyarak sizde döner bayiliği almak hakkında net bir cevabı ulaşabilirsiniz. 100.000 TL ile yapılacak işler  için değerlendirilmesi gereken bir fırsat.

Advertisement

12- Su Bayiliği Açmak

Su Bayiliği Açmak

Su Bayiliği Açmak

2022’de hemen hemen herkes şebeke sularını kullanmak yerine, çeşitli su firmalarından evlerine su tedarik ediyor… Bu nedenle 2001 yılında 100.000 TL’ye yapılabilecek işler arasında su bayiliği açmak sizin için çok karlı olacaktır.

Bol kazançlı bir iş fikri olarak su bayiliği almak hakkında sizlere detaylı bir bilgi verdiğim yazı var. Türkiye’nin en büyük su firmalarından birisi olan Erikli’den su bayiliği nasıl alınır? yazısını okuyarak sizde fikir sahibi olabilirsiniz.

100 bin TL ile  yatırım ile su bayiliği açmanız mümkün. Özellikle bir mahallede su bayiliği yoksa, oraya bir bayilik açmanız sizin garanti müşterilere ulaşmanız demek. Bunu bir göz önünde bulundurun ve hemen şimdi Erikli Su bayiliği yazısını okuyun.

100.000 TL İle Yapılacak İşler  için son 2 başlık…

13- Tekel Bayi Açmak

Tekel Bayi Açmak

tekel bayi açmak

İşlemeyen ya da batan bir teker bayisi gördünüz mü? Açıkçası ben görmedim… 100.000 TL ile iş kurmak istiyorsanız, tekel bayi açmayı düşünebilirsiniz. açacağınız tekel bayinin büyüklüğüne ve ürün yelpazesine göre lazım olan maliyet değişecektir. yaptığım araştırmalara göre 100.000 TL ile yapılacak işler arasında yerini alıyor.

Etrafta tekel bayinin olmadığı bir konum bulup açabilirsiniz, çok kazançlı çıkarsınız. Elbette biliyorsunuz ki teker bayi açmanın çeşitli prosedürleri var. Endişelenmeyin size Tekel Bayi açmak hakkında yazdığım yazıda tüm prosedürleri detaylıca açıklıyorum.

Advertisement

Tekel Bayi Açmadan önce bilmeniz gerekenler den Kazancınız arttıracak ipuçlarına kadar her detayı sizinle paylaştım. lafı daha fazla uzatmıyor ve size yazıya davet ediyorum.

14- Manav Açmak

Manav Açmak

manav açmak

Mahalle aralarında özellikle pazar yerlerine uzak mahallelerde manavlar çok rağbet görüyor. Böyle bir konum bulabildiğiniz takdirde manav açarak aylık büyük Karlar elde edebilirsiniz. Hem oldukça stressiz hem de karlı bir iştir.

İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerin yanı sıra Adana, Malatya, Isparta gibi küçük şehirlerde de manav açmayı düşünebilirsiniz. Hatta küçük şehirlerde şansınız daha yüksek bile diyebilirim. Marketlerin, pazar noktalarının az olduğu mahallelerde ki manavların aylık kazancı fazlasıyla tatmin edici. Üstelik 100.000 TL ile yapılacak işler içerisinde yer alıyor!

15- Pizzacı Açmak

100.000 tl ile yapılabilecek işler

100.000 tl ile yapılabilecek işler

Kimse sokakta yürürken gözüne çarpan bir pizzacıya hayır diyemez! Özellikle işlek yerlerde olan pizzacıların günlük çok iyi cirolar elde ettiğini biliyorum. Büyük maliyetler harcamadan, dilim pizza, tam boy pizza satarak çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

100.000 TL ile ne iş yapılabilir? Kara kara düşünmeyin. Talebe kulak verin… Düşünsenize işlek bir caddede ayaküstü ne kadar müşteri çekebilirsiniz! Hatta altını çizeyim, dilim pizzacı konsepti son dönemlerde büyük ilgi görüyor. Benden söylemesi 100.000 TL İle Yapılacak İşler için değerlendirin. 😉

16- Organizasyon Şirketi Açmak

100.000 tl ile yapılacak yatırımlar

100.000 tl ile yapılacak yatırımlar

Organizasyon benden sorulur! Diyorsanız, bunun üzerine düşmeye ne dersiniz. 100 bin TL ile ne iş yapılır? Bir organizasyon şirketi açabilirsiniz! Tabi günümüzde artık 100 bin TL iş kurmak için yüksek bir meblağ değil. Ancak bu sermayeyle ufak bir organizasyon şirketi kurmak hayal değil.

Düğünler, nişanlar, özel günler için organizasyon oluşturarak ciddi paralar kazanabilirsiniz. Belli bir zaman geçtikten sonra şirketinizi daha da büyütebilirsiniz. Böylece sadece tek bir alanda organizasyon hizmeti vermezsiniz. Küçük adımlarla başlayıp, büyümek en iyisidir! 100.000 TL İle Yapılacak İşler listesi için devam edelim…

Advertisement

17- Kuaför Salonu Açmak

100.000 tl sermaye ile yapılacak işler

100.000 tl sermaye ile yapılacak işler

100.000 TL ile yapılacak işler için diğer bir önerim kuaför salonu açmak. Bunun için illaki kuaför olmanıza gerek yok. Kuaför dükkanını açıp, ekip arkadaşları rahatlıkla edinebilirsiniz.  100.000 TL sermaye ile yapılacak işler arasında en istikrarlı para kazanabileceğiniz işlerden birisi.

İyi bir kuaför dükkanının batma ihtimali çok az. Yeter ki dükkanı güzel dekore edin ve iyi ekip arkadaşları bulun. Tabi bir de deneyiminiz varsa çok şanslısınız!

18- Güzellik Salonu Açmak

100.000 tl ile ne iş yapılabilir

100.000 tl ile ne iş yapılabilir

Hazır kuaför demişken 100.000 TL ile yapılacak işler listesine güzellik salonu eklemesem olmazdı! Günümüzde güzellik salonları önceki yıllara göre çok daha rağbet görüyor. İnsanlar kişisel bakımlarına çok önem gösteriyorlar. Güzellik salonunun kapsamı da çok geniş. 100 bin tl ile yapılabilecek işler içerisinde  olur mu demeyin…

Lifting, nail art, manikür, pedikür, kaş tasarımı gibi birçok alanda hizmet verebilirsiniz. Dükkan açarak çalışma arkadaşları edinebilir ve hızla büyüyebilirsiniz! Ben sadece nail art stüdyosu açmak istiyorum derseniz de 30 bin tl ile ne iş yapılır? sorusuna da yanıt vermiş olurum. 🙂 Fırsat bol!

19- Çiğköfteci Bayiliği Açmak

Çiğköfteci Bayiliği Açmak

100 bin TL ile ne iş yapılır

100.000 TL ile yapılacak işler 2022 için diğer bir iş önerim, Çiğköfteci bayiliği açmak. 100.000 TL ile iş kurmak istiyorsanız çiğköfte bayiliği açmayı düşünebilirsiniz. Neden? diye soracak olursanız, tıpkı emlak sektöründe olduğu gibi, çiğ köfte sektöründe de sıfırdan bir marka oluşturmak zor olabilir. 100.000 TL sermaye ile yapılabilecek bir iş değildir. Birçok risk bulunur.

Onun yerine bayilik açmayı rahatlıkla düşünebilirsiniz… 100.000 1000 TL ile yatırım sayesinde Çiğköfteci bayiliği açabilirsiniz.

İşlek bir konuma sahip çiğ köfte bayiliği, günlük ortalama 2.000 TL ciro elde eder. 100 bin TL ile ne iş yapılır diyorsanız, bu tavsiyeme mutlaka kulak asın. Sizlere konuyla alakalı fikir olması açısından iki yazı paylaşacağım. Oses çiğ köfte gibi büyük firmalar bayilik veriyor.

Advertisement

Ziyafet Çiğköfte bayilik ve Oses Çiğköfte bayilik alma yazılarını okuyarak, konuyla ilgili tüm Detaylara erişebilirsiniz böylelikle aklınızda gerçek bir fikir oluşur. Kim bilir belki ikisinden birinden bayilik almayı bile düşünebilirsiniz! 100.000 TL ile yapılacak işler arasında bu iş fikri 2022 yılında bol kazançlı! 🖐

20- Gayrimenkul Al – Sat

Gayrimenkul Al - Sat

100 bin TL İle Yapılacak İşler

100.000 TL İle Yapılacak İşler için son başlık için sizlere farklı bir seçenek sunacağım. 100.000 TL ile yapılabilecek işler arasında yer almasa da paranızı değerlendirebileceğiniz, kazançlı bir iş fikri. Çok fazla bilinmese de insanlar ev alıp satarak harika paralar kazanıyorlar. Günümüzde 100 bin TL ile gayrimenkul almak biliyorsunuz ki çok zor. Ancak üzerine para ekleyip bu işi yapabilirsiniz. Çünkü çok kazançlı

Bahsettiğim şey emlakçılık değil, kişisel olarak al – sat yapmaktan bahsediyorum…

Örneğin son yıllarda stüdyo dairelerin ne kadar değerlendiğini bilmeyen yoktur. Siz de yaşadığınız şehirde 1 + 1 daireleri alıp, değerlendirdikten sonra satabilirsiniz. Evet, bahsettiklerim gözünüze riskli görünebilir. Ancak doğru adımlarla alacağınız gayrimenkuller, sonrasında sizin 3 kat – 4 kat daha fazla para kazanmanıza olanak sağlıyor. 100.000 TL İle Yapılacak İşler  içerisinde olmasa da gerçekten kazanabileceğiniz bir iş yöntemi.

Bunun için şehir hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Hangi konumların değerlenebileceğini bilmeniz lazım. Bu şekilde sayesinde çok iyi paralar kazanabilirsiniz.🙏

100.000 tl ile nasıl yatırım yapılır? Artık biliyorsunuz! En karlı işler 2022 yılı için sıraladım. 20 seçenekten dilediğinizi seçebilirsiniz. Fikirlerinizi mutlaka yorum olarak bizimle paylaşın!

 

Advertisement

 

Bir önceki yazımız olan 50.000 TL ile Ne İş Yapabilirim? – 2022 EN KARLI İşler! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

PARA KAZANMA

İzlenmeyi Artıracak YouTube İçerik Fikirleri- 30 VİDEO FİKRİ

youtube içerik fikirleri

Youtube içerik fikirleri arayanlara birbirinden farklı ve izlenmesi yüksek fikirler önerdim. En popüler Youtube video fikirleri sayesinde 2022 yılında kazançlı çıkacaksınız. Youtube mecrasından para kazananların sayısı her geçen gün artıyor. Rekabet çok fazlayken video içerikleri bulma konusunda zorlanıyor olabilirsiniz. İzlenmesi en yüksek olan ve Türkiye’de olmayan Youtube içeriklerini sizlere sıraladım. Eminim bu listenin içerisinden size […]

Okumaya devam et

PARA KAZANMA

Evde İmalat Fikirleri – EN İYİ 35 ÜRETİM FİKRİ!

evde imalat fikirleri

Sürdürülebilir ve karlı bir işletmeye dönüştürebileceğiniz birçok küçük ölçekli imalat fikirleri var… İster mum, ister çanta veya kıyafet üreten bir imalat iş fikri düşünebilirsiniz. Seçenek çok fazla! Aklınıza fikir gelmiyorsa ya da farklı seçenekler görmek istiyorsanız, bu yazı sizin için yazıldı! Bu yazıda evde ne üretebilirim? Ne imal edebilirim? Diyenlere bir çok cevap vereceğim. Eminim […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.