finansportali.net

PARA KAZANMA

Akşam Ne İş Yapabilirim? Bol Para Kazandıracak 15 İş Fikri!

Akşam ne iş yapabilirim

Akşamları boş vaktiniz mi var? Akşamları ek iş yaparak para kazanabilirsiniz! Tabi bunun için akşam ne iş yapabilirim sorusunun cevabını vermek gerekiyor. Sizler için akşam yapılabilecek ek işler sıraladım. Bu işler sayesinde ek gelir elde edebilir ve ekonomik olarak kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Eğer gündüzleri meşgul olduğunuz başka işler varsa, akşamları ek iş yapmayı düşünebilirsiniz. Televizyon karşısında geçireceğiniz vakitlerde çalışarak para kazanabilirsiniz. Gece saatlerinde çalışmak isteyenler için birçok farklı iş türü vardır.

Çocuk bakım masraflarını en aza indirmek isteyen bir ebeveyn, gün içinde ders alan bir öğrenci, ek gelire ihtiyacı olan biri veya hava karardıktan sonra en verimli olan bir gece kuşu iseniz, akşamları çalışmak sizin için doğru olabilir.

Advertisement

Elbette sizin için doğru iş, becerilerinize, ilgi alanlarınıza, eğitiminize ve önceki deneyimlerinize bağlı. Aşağıdaki işlerden bazılarıysa fazla deneyim gerektirmiyor. Akşamları ek iş ne yapabilirim diyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz…

Hadi vakit kaybetmeden akşam yapılabilecek işler neler görelim!

1- Teslimat Sürücüsü

Akşam Ne İş Yapabilirim teslimat sürücüsü
akşam ne iş yapabilirim

Son yıllara baktığımızda evlere teslim  yapan marketlerin sayısı bir hayli arttı. Hatta bazı markalar 7/24 eve teslimat için çalışıyorlar. Sizde bu firmalarla çalışarak akşam veya gece teslimat sürücüsü olarak çalışabilirsiniz. Bütün gün masada oturmak size göre değilse ve akşam ne iş yapabilirim diyorsanız bu iş tam size göre.

Bu arada Sermayesiz para kazanma başlıklı yazımı okumuş muydunuz?

Belirli bir bölgedeki çeşitli paketlerin ve gönderilerin taşınması ve bırakılmasından siz sorumlusunuz. Ancak dikkatli olmalısınız, birden fazla teslimat olduğunda zaman yönetimi çok önemlidir.

JoyPixels'te Kanatlı Para Akşamları part time teslimat sürücülüğü yaparak ayda 4.250 TL – 5.000 TL kazanmanız mümkün

2- Veri Giriş Memuru

veri giriş memuru
Akşam evde Ne İş Yapabilirim

Bir veri giriş memuru olarak, şirket belgelerinin bilgisayar sistemine doğru ve hızlı ve verimli bir şekilde girilmesini sağlamaktan siz sorumlu olacaksınız. Birçok şirket bunun için uzaktan çalışabilecek insanlar arıyor. Siz de evinizdeki bilgisayarınız başından veri giriş memuru olarak çalışabilirsiniz.

Ev hanımı mısınız? Akşam ne iş yapabilirim mi diyorsunuz?  Ev hanımları için para kazanma yolları hakkındaki yazıyı hemen okuyun!

Advertisement

Evde ne iş yapabilirim diye soruyorsanız, bu iş sizin için bir kaftan! Akşamları boş vakitlerinizde veri girişi yaparak para kazanabilirsiniz. Kazancınız işin süresine göre değişecektir. Kariyer.net gibi iş ilanları sitelerini ziyaret ederek veri giriş memuru iş ilanlarına bakabilirsiniz.

JoyPixels'te Kanatlı Para Veri giriş memurlarının aylık cebine giren ortalama para 8.000 TL civarında.

3- Otopark/Vale Görevlisi

otopark görevlisi vale
Akşamları Ne İş Yapabilirim

Ev dışında akşamları ek iş ne yapabilirim diyorsanız eğer otopark / vale olarak çalışabilirsiniz. Birçok mekân ve yerleşim siteleri akşamları veya geceleri görev alması için otopark görevlisi arar.

Siz de ev dışında kazançlı bir iş arıyorsanız bu işi yapabilirsiniz. Maaşım yetmiyor ek gelir gerek diyorsanız bence bunu bir düşünün. Örneğin akşamları hizmet veren lüks lokantalarda dahi vale olarak çalışabilirsiniz.

Üstelik maaş dışında alacağınız bahşişler ile çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Otopark / vale görevlileri; araçları park yerinde belirli bir noktaya götürmekle, aracı park ettiği yeri kaydetmek ve not etmekle görevlidir. Ayrıca etiketi ve anahtarları vale anahtar gişesine teslim etmekle sorumludur.

Unutmadan, Öğrenci için para kazanma yolları yazım da ilginizi çekebilir!

Advertisement

JoyPixels'te Kanatlı Para Prestijli bir mekanın veya sitenin valelerinin bahşişlerle birlikte kazandı aylık ortalama para 10 bin TL civarındadır.

4- Müşteri Hizmetleri Sorumlusu

müşteri hizmetleri sorumlusu
Akşamları evde Ne İş Yapabilirim

Müşteri hizmetleri sorumlusu harika bir başlangıç ​​işidir. Güvenilirlik, işbirliği ve samimiyet bu çalışma ortamında sergilenmesi gereken önemli özelliklerdir. Ortaklar, bir şirketin ürünleri veya hizmetleriyle ilgili sorulara yanıt vermek için müşterilerle etkileşim kurmaktan sorumludur.

Alan adı alıp satmak ve bilgisayarınızın başında para kazanmak ister misiniz? Detaylar yazıda!

Bazı firmalar 7/24 olarak müşteri hizmetleri vermektedir. Bu nedenle akşamları da çalışacak kişilere ihtiyaç duyar. Siz de akşam boş vakitlerinizi müşteri hizmetleri sorumlusu olarak değerlendirebilirsiniz.

Part time olarak yapacağınız bu işten çok iyi gelir elde etmeniz mümkün. Hatta bazı firmalar uzaktan çalışma fırsatı sunar. Yani evinizdeki bilgisayarınızdan dahi bu işi yapabilirsiniz.

JoyPixels'te Kanatlı Para Müşteri ilişkileri sorumlusu olarak aylık 8.500 TL civarında para kazanmanız mümkün.

5- Akşam Ne İş Yapabilirim? – Bebek Bakıcısı Olmak

bebek bakıcısı
çocuk bakıcısı

Akşamları evde ne iş yapabilirim diyorsanız bu başlık sizin için. İçinizdeki çocuğu dışarı çıkarın! Ebeveynler seyahat ettiklerinde geceleri bebeklerine bakacak güvenilir ve işi bilen insanlar ararlar.

Eğer bebek bakıcılığı konusunda kendinize güveniyorsanız, bu akşam işini yapabilirsiniz. Bebek bakıcısı olmak için sabır, dikkat ve güvenilirlik esastır.

Advertisement

Küçük çocukların ebeveynleri, uzakta olduklarında çocuklarına bakım sağlamak için bebek bakıcısı ararlar. Siz de o kişilerden birisi olabilir ve para kazanabilirsiniz.

İlgili içerik: Evde Çam Kozalağı Boyama İşi

JoyPixels'te Kanatlı Para Günlük bebek bakıcılığından ortalama 300 TL kazanç elde etme şansınız bulunuyor.

6- Akşam yapılacak ek işler – Serbest Yazarlık

serbest yazar
Akşam Ne İş Yapabilirim

Yaratıcı yönünüzün parlamasına izin verin! Serbest yazarlar romanlar, kısa öyküler, şiirler, oyunlar, senaryolar, denemeler, raporlar ve haber makaleleri gibi çeşitli yazı biçimleri üretirler.

Dilbilgisi, noktalama işaretleri ve yazı konusunda güçlü bir anlayışa sahipseniz siz de serbest yazar olmayı düşünebilirsiniz. Mesai sonrası ek iş lazım diyenler için evde rahatlıkla yapılabilecek bir iş.

Bionluk gibi freelance çalışma platformlarından faydalanarak müşteri kitlenize ulaşabilirsiniz. Akşam ne iş yapabilirim diyor ve evden de çıkmak istemiyorsanız, serbest yazarlık aradığınız ek iş olabilir. İhtiyacınız olan iki şey internet ve bilgisayar!

Advertisement

Para kazandıran siteler aracılığıyla hemen şimdi para kazanmaya başlayın!

JoyPixels'te Kanatlı Para 500 kelimesini 50 TL’ye yazacağınız içerikler için aldığınız iş başına aylık kazancınız belli olacaktır.

Akşam yapılacak ek işler için devam edelim!

7- Podcast Yayıncılığı

podcast yayıncılığı
podcasting

Akşam ne iş yapabilirim diyenlere ilginç bir ek iş fikri! Bir alanda uzman mısınız ya da üzerine konuşulmaya değer bir konunuz mu var? Podcast yayını yapmaya ne dersiniz. Tüm dünyada podcast yayınları büyük ilgi görüyor.

Son yıllarda Türkiye’de de sıklıkla tercih edilen bir şey. İnsanlar spor yaparken, yürüyüş yaparken, yemek yaparken anlarını değerlendirmek için telefonlarından kolaylıkla podcast yayınları dinliyorlar.

Siz de insanların sizleri dinleyeceğini düşünüyorsanız, podcast yayınları yaparak para kazanabilirsiniz. Ne kadar fazla insan sizi dinlerse o kadar kazanç elde edersiniz. Podcast yayını yapmak için evden çıkmanıza gerek yok.

Evde akşam  ne iş yapabilirim diyorsanız ve sesinize güveniyorsanız, bu başlığı mutlaka düşünün. Ses kalitenizin iyi olması bu noktada çok önemli olduğu için mikrofon gibi bazı ekipmanlarınız olması gerekir.

Advertisement

İlgili içerik: Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

8- Evde Paketleme İşçiliği

evde paketleme işi
evde paketleme işi

Son zamanlarda birçok firma paketleme işi için kendi bünyelerinde işçi çalıştırmıyor. Bunun yerine evde çalışabilecek durumu olan insanlarla anlaşıyorlar. Siz de o insanlardan birisi olabilirsiniz. Evinizden çeşitli ürünlerin paketlemesini yaparak çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

İnternetten bir şeyler satarak para kazanmayı düşünür müsünüz? İnternetten ne satabilirim sorusu için sizlere bol kazançlı başlıklar sıraladım!

Günlük işlerinizi hallettikten sonra akşamları kalan boş vaktinizi bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Peki paketleme işlerini nereden bulacaksınız? Merak etmeyin! Sizler için çeşitli paketleme işleri hakkında detayları sürekli yayınlıyoruz. Buradaki yazıları takip ederek siz de akşamları evde paketleme işi yaparak para kazanabileceksiniz.

JoyPixels'te Kanatlı Para Paketlediğiniz ürün sayısına göre para kazanırsınız. Mesela ayda 3.000 paket mandal paketleyen bir kişinin aylık kazancı 3 bin TL ve üstü olacaktır.

9- Resepsiyon Görevlisi

resepsiyon görevlisi
Akşam yapılabilecek işler

Evinizin yakınlarında yurt, pansiyon, rezidans ya da otel varsa resepsiyon görevlisi olarak başvurabilirsiniz. Böyle yerler geceleri çalışabilecek insanlar ararlar. Akşamları vaktiniz bolsa resepsiyonist olabilirsiniz. Tam zamanlı olarak bu işten aylık gelir eden insanların olduğunu unutmayın.

Resepsiyonistler, ön büroda yazma, telefon aramalarını cevaplama ve bilgileri güncelleme gibi büro görevlerini yerine getirirler. Dilerseniz yarı zamanlı sadece akşamları olacak şekilde çalışırsınız, dilerseniz de tam zamanlı olarak. Akşam ne iş yapabilirim için bence oldukça kazançlı bir iş fırsatı!

Advertisement

JoyPixels'te Kanatlı Para SGK’lı olarak çalışacağınız bu işte aylık geliriniz en az 8.500 TL olacaktır.

Tavsiye içerik: Hızlı para kazanmak

10- Taksicilik

taksicilik
akşamları ne iş yapabilirim

Ehliyetiniz varsa akşamlar taksicilik yaparak para kazanabilirsiniz. Akşam ve gece için çalışacak taksicilere sürekli ihtiyaç duyulur. Akşam ne iş yapabilirim diyorsanız eğer bu başlığı düşünebilirsiniz. Özellikle büyük şehirlerde yaşıyorsanız taksi şoförlüğü yapmak sizin için çok karlı olabilir.

Şehrin yollarını iyi biliyorsanız ve kendinize şoförlük konusunda güveniyorsanız taksicilik yapın! Günlük olarak 300 – 400 TL  kazanma şansınız bulunuyor. Akşam ne iş yapabilirim diyorsanız taksicilik sizin için çok karlı bir ek iş fırsatı olabilir.

Evden çıkmadan para kazanmak da mümkün! Evde para kazanmanın yolları için yollar sıraladım!

11- Çevrimiçi Öğretmenlik

online öğretmenlik
evde ek kazanç

Eğer uzman olduğunuz bir alan varsa ve insanlar bunun için sizlere ödeme yapmaya hazırsa online öğretmenlik yapmayı düşünebilirsiniz.

Birçok insan gündüzleri başka işlerle meşgul olduğu için akşam saatlerinde öğrenmek istedikleri konuları kendilerine öğretecek insanlar arar. Siz de akşamları evden öğretmenlik yapabilirsiniz.

Advertisement

Zoom gibi çevrimiçi görüşebileceğiniz platformlar mevcut. Elbette bu iş için uzmanlık alanınız olmalı.

Örneğin İngilizce dersi, Google ads dersi, yoga dersi gibi birçok alan var. Akşam saatlerinde eğitim almak isteyen birçok insanla karşılaşacaksınız. Öğretmen arama sitelerine üye olarak müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

JoyPixels'te Kanatlı Para   Uzman olduğunuz alan ile ilgili online özel dersin saatlik ücreti 100 TL ile 200 TL arasında değişecektir.

12- Akşam evde ne iş yapabilirim? Hayvan Bakıcısı Olun!

Mesai sonrası ek iş
Mesai sonrası ek iş

Evcil hayvanlarla aranız nasıl? Onlarla vakit geçirmekten hoşlanıyorsanız, bu başlık sizin için… Akşam evde ne iş yapabilirim diyorsanız sizler için güzel bir fırsat. Her geçen gün evde evcil hayvan besleyen kişilerin sayısı artıyor.

Evcil hayvan sahipleri de kimi zaman hayvanlarını birilerine bırakmak durumunda kalabiliyorlar. Seyahatler, iş, gezi gibi durumlarda bakıcı arıyorlar. Örneğin akşamları size dostunu emanet etmek isteyen kişiler olabilir. Petsurfer gibi sitelere bakıcı olarak üye olabilir ve müşterilerinize ulaşabilirsiniz. 3 saatlik ek işler ya da daha fazla saatlik işler bulabilirsiniz.

JoyPixels'te Kanatlı Para Kazanç kaç saatlik olarak bakıcılık yaptığınıza göre değişir.Günlük bakıcılık yapmayı düşünürseniz eğer ortalama 300 TL kazanabilirsiniz.

13- Sosyal Medya Yöneticiliği

akşam yapılacak ek işler
akşam yapılacak ek işler

Gece ne iş yapabilirim? Sorusunu kendisinee soranlar için iyi bir cevabım daha vvar. Artık birçok firma sosyal medyasını yönetebilecek bir çalışana ihtiyaç duyuyorlar.

Eğer post tasarlama konusunda iyiyseniz veya geliştirebileceğinize inanıyorsanız, iyi bir ek gelir sağlayabilirsiniz. Örneğin gün içerisinde paylaşmanı gereken postları geceden hazırlayabilirsiniz. Vaktinizi böyle değerlendirebilirsiz.

JoyPixels'te Kanatlı Para Çalışma yoğunluğunuza göre değişir. Düzenli olarak çalıştığınızı düşünürsek aylık ortalama olarak 9 bin TL kazanç sağlanabilir.

14- Çevirmen Olmak

akşam evde ne iş yapabilirim
akşam evde ne iş yapabilirim

Yetkinliklerinizi kullanarak para kazanabilmeniz oldukça olası. Örneğin ikinci bir diliniz varsa mutlaka çevirmen olmay düşünebilirsiniz. Çeviri işleri yaparak geçiminizi sağlayan insanların da olduğunu biliyorsunuzdur. Akşam boş olan vakitlerinizde yazı çevirisi gerçekleştirebilirsiniz. Akşam yapılacak ek işler için çok avantajlı! Bunun için kullanabileceğiniz siteler var.

  • Bionluk
  • Freelancer
  • Armut
  • SadeceOn

JoyPixels'te Kanatlı Para Kazanç çeviri metnine bağlıdır. Kaç kelime olduğu, zorluk derecesi kazancınızı etkiler. Ortalama bin kelimelik bir metnin çevirisi için 400 TL kazanabilirsiniz.

15- Garsonluk Yapmak

gece yapılacak ek işler
gece yapılacak ek işler

Akşam ek iş ne yapabilirim diyenler! Garsonluk yapmaya ne dersiniz. Birçok mekan akşam saatlerinde yoğun mesaiye başlayıp, geceye kadar hizmet veriyor.

Akşam saat 8’den sonra ek iş yapmak için bu mekanlarda çalışabilirsiniz. Akşam yapılacak işler içerisinde belki de en rahatlıkla bulabileceğiniz işlerden birisi

Advertisement

JoyPixels'te Kanatlı Para Kazancı genellikle saatlik hesaplanır. 7 saat çalıştığınızı düşünürsek günde 330 TL kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gerçek Para Kazandıran Oyunlar 2023 – 35 OYUNLA OYNA KAZAN! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

PARA KAZANMA

Müzik Dinleyerek Para Kazanma 2024 – 12 KAZANÇLI SİTE!

müzik dinleyerek para kazanma

Müzik dinleyerek para kazanmak hakkında neler duydunuz? Hazır olun çünkü bu yazıda sizlere gerçekten şarkı dinleyerek para kazanmanın yollarını sunacağım. Bu içerikte Radioearn ile para kazanma detaylarını da öğreneceksiniz. Siz de, müzik dinleyerek nasıl para kazanabilirim diyorsanız doğru yerdesiniz. Tüm sorularınızın cevabı bu yazıda. Müzik dinle para kazan sistemini çok seveceksiniz. 🙂 Yani gerçekten müzik […]

Okumaya devam et

PARA KAZANMA

Yorum Yaparak Para Kazanma 2023 – Youtube, Amazon, Trendyol!

yorum yaparak para kazanma

Acil paraya mı ihtiyacınız var? Ya da ek gelir mi arıyorsunuz? O halde size bir önerim olacak… Yorum yap para kazan! Evet yanlış okumuyorsunuz. Yorum yaparak para kazanmak son dönemin popüler işleri arasında. Yorum yaz para kazan sistemi nedir? Açıkladık! Yaşadığımız çevrimiçi dünyada para kazanma yöntemleri gittikçe artıyor. Buna bağlı olarak sürekli yeni yöntemler çıkıyor. […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.