finansportali.net

EVDE EK İŞ

Antalya Evde Ek İş – AYDA 6.000 TL GARANTİ!

Antalya evde ek iş

Evinizde oturup para kazanmak istiyor; fakat işe nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Antalya evde ek iş imkanlarından birini değerlendirerek oturduğunuz yerden en az 6.000 TL kazanabilirsiniz.

Özellikle pandemi sürecinden dolayı artık hepimiz evde ek iş olanaklarına yöneldik. Böylece evde iş yaparak hem maddi hem de manevi yönden türlü kazançlar sağlayabilmeye başladık. Bu yazımda da sizlere Antalya evde ek iş imkanları, evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ve başvuru yöntemlerinden bahsedeceğim.

Sizler de, evinizden çıkmanıza gerek kalmadan, basit bir şekilde aylık gelirinizi artırmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden yazıyı okumaya başlayın. Bitirdiğinizde aklınızda hiç soru işareti kalmayacak.◊

Advertisement

Antalya ve İlçeleri Evde Ek İş Fırsatı!

Antalya Evde Ek İş

Antalya Evden Ek İş Fırsatları

Son yıllarda evde ek iş fırsatları o kadar fazla arttı ki birçok  insan evde ne iş yapabilirim diye düşünmeye başladı. Türkiye’nin dört bir yanından evden ek iş yapıp para kazanan, ev ekonomisine katkıda bulunan insanlar var. Antalya evde ek iş fırsatları için de aynı durum söz konusu!

Özellikle ev hanımları, öğrenciler, emekliler için büyük bir fırsat diyebilirim. Siz de Antalya şehrinde yaşıyor ve evde ek işe ihtiyaç duyuyorsanız harika! Çünkü bu yazıdaki amacım, evde ek iş Antalya fırsatları olacak.

“Evden ek gelir elde edebilmek için merkezde mi olmam gerekiyor?” diye düşünebilirsiniz. Hayır! Antalya Aksu, Döşemealtı, Kepez, Konyaaltı ve Muratpaşa, Akseki, Aksu, Alanya,  Korkuteli, Kumluca, Manavgat ilçelerinde de yaşayıp, evde ek iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Önemli olan; çalışabileceğiniz firmalara ulaşabilmeniz ve işe zaman ayırabilmeniz. Bu konuyla ilgili bütün bilgileri aktarıyorum. Endişeniz olmasın…

O halde hadi detaylara geçelim! 

antalya evde yapılabilecek işler

evde ek iş Antalya

Lise ve üniversite öğrencileri, engelli bireyler, ev hanımları, emekli vatandaşlar veya aynı anda iki işte de çalışırım diyenler buraya! Oldukça geniş bir skalada evde ek iş fırsatı sunan Antalya’da evden çalışma koşulları her geçen dakika  yenileniyor.

Son yıllarda pek çok sektörde çalışma koşullarının değiştiğinin farkındayız. İş yerleri, çalışma düzenlerinde radikal değişiklikler gerçekleştirdi. Bu yenilikler de en çok evden çalışarak para kazanmak isteyen vatandaşların önünü açtı. O yüzden de evde yapılabilecek işler de artış gösterdi.

Advertisement

Antalya’da Evde Yapılabilecek İşler Nelerdir?

Antalya Evde Ek İş

Antalya Evde Ek İş 2022

Yukarıdaki görsel Antalya evde ek iş seçeneklerini gösteriyor. Bunlara ek olarak paketleme işlerinden birkaç seçenek daha ekliyorum:

 1. Davetiye katlama işi
 2. Kına paketleme işi
 3. Sabun paketleme işi
 4. Çorap paketleme işi
 5. Takı yapıp satmak
 6. Nikah şekeri paketleme işi
 7. Çeyiz hazırlama işi

Yazıların üzerine tıklayarak hepsi hakkında bilmeniz gereken detaylara erişebilirsiniz. Dediğim gibi bulunduğunuz ilçelerin önemi yok. Antalya evde ek iş seçenekleri genellikle; hem yapımı kolay hem de az maliyet gerektiren  işler arasında yer alıyor.  Biliyorsunuz ki Antalya, muhteşem narenciye ve turunçgilleriyle meşhur bir şehir. Özellikle ev yapımı reçeller ile farklı illere satışlar yaparak ek gelir elde etmeniz de kolay olacaktır. Aynı şekilde şehirde bulunan tekstil atölyelerinin çokluğu da birçok ek iş seçeneğini beraberinde getiriyor.

Antalya evlere iş konularında paketleme işlerini düşünmenizi tavsiye ediyorum. Evde paketleme işleri, tamamen gün içerisinde boş kalan vakitlerinizde de yapabileceğiniz bir çalışma türü. Bu iş, çoğu zaman sizin teslim edebileceğiniz paket miktarı ile ilişkilidir. Maddi getirisi oldukça tatmin edici diyebilirim. Antalya’da evlere iş veren firmalar arasında fazlasıyla paketleme işçisi arayan var. Bu durumu değerlendirebilirsiniz.

Firmaların birçoğu kargo aracılığı ile malzemeleri ulaştırıyor.

LÜTFEN DİKKAT! Evlere ek iş veriyorum diyerek sizden detaylı kimlik bilgilerinizi isteyenlere sakın inanmayın! Hiçbir firma sizden kapora ya da kargo ücreti talep etmez! Dikkatli olun…

Evde Çalışarak Ne Kadar Para Kazanılır?

evde çalışarak ne kadar para kazanılır

Evde ek iş Antalya

Her şeyin giderek pahalılaşması ve  zaruri ihtiyaçlarda yaşadığımız artış gibi faktörler sonucunda ek gelir elde etmek artık neredeyse bir mecburiyet haline geldi. Peki, “evde çalışarak ne kadar para kazanılır?”

Şimdi size bu sorunun cevabını birkaç örnekle, daha anlaşılır kılmaya çalışacağım….

 • Örneğin, Antalya evde ek işlerden biri olan çorap katlama işi aldınız. Paketleme başı 1 TL verecekler. Siz de bir ay sonunda  toplam 4500 paketleme yaptınız. Çok değil mi demeyin rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu durumda KAZANCINIZ 4.500 TL olacak. Hatta yanınıza birini alarak daha fazla paketleme yapmanız mümkün.
 • İkinci örneğim; evde çeyiz işi yapan bir kadının günlük ortalama kazancı, 300 TL olabilir. Çünkü  birkaç saat içinde 300-400 paketleme yapılabiliyor. Üstelik bir de hızlıysanız bu sayıya çok rahat ulaşabilirsiniz… Bu iş sonunda aylık KAZANCINIZ 6.500 – 7.000 TL olacaktır.

Özetlemem gerekirse, Antalya evde ek işler sayesinde elde edeceğiniz kazanç size rahatlıkla yetecektir. Bu miktarın az ya da çok olması tamamen size bağlı. Eğer firmayla düzenli anlaşma yapabilirseniz, sizi tercih etmelerine yardımcı olursanız düzenli olarak paketleme işi alırsınız ve belki bir süre sonra paketleme başına alacağınız ücret de artabilir. !

Bunu da evde ek iş için inceleyebilirsiniz: Evlere dikiş işi veren firmalar

Antalya Evde Paketleme İşi Telefon Numarası 2022 Güncel…

antalya evde paketleme işi telefon numarası

Antalya evde paketleme işi telefon numarası

Antalya’da evlere iş veren firmaların telefon numaraları için sizlere bir yöntem anlatacağım. Bunun için internetin nimetlerinden yararlanacağız… Örneğin Antalya nikah şekeri paketleme işi arıyorsunuz. Yapmanız gereken Google arama motoruna gitme ve arama kısmına – Antalya nikah şekeri üretim –  yazmak. Böylelikle nikah şekeri satan yerlere erişebileceksiniz. Tıpkı aşağıdaki gibi bir görüntüyle karşılaşacaksınız.

Antalya evlere iş veren firmaların telefon numaraları

Antalya evlere iş veren firmaların telefon numaraları

Sol tarafta kırmızı şeritle işaretlediğim yerlerde adres ve telefon numaraları bilgileri yer alıyor. Bu yerlere giderek ya da telefonla arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Ayrıca Antalya evde paketleme işi için tüm paketleme işleri başvuru bilgisi hakkındaki yazıya hemen şimdi göz atın!

Dikkat etmeniz gereken kısım; haritada karşınıza çıkacak olan her firma evde paketleme işi vermiyor. O yüzden ancak görüşerek ya da iletişim numaralarını arayarak öğrenebilirsiniz. Durumu açıklayarak Antalya için evlere paketleme işi verip, vermediklerini sorabilirsiniz. Verdiğim örnek, evde nikah şekeri işi veren firmalar iletişim Antalya içindi. Siz bunları çeşitlendirerek aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Advertisement

Mutlaka evde Antalya evde ek iş için iletişim kuracağınız kişiler olacaktır.

Antalya Evde Ek İş Fırsatı Tanıyan Firmalara Başvuru

antalya evde ek iş fırsatı

Antalya evde paketleme işi

Uzaktan çalışma sistemi, çoğu işveren tarafından da olumlu karşılanıyor.  İşverenler;  iş geliştirme, sistem belirleme gibi uzaktan çalışma koşullarını iyileştirme hareketlerini her geçen gün artırma gayretindeler. Hal böyle olunca, pek çok firma da evden çalışma sistemine uygun iş kolları açmaya devam ediyor.

Tüm bunları değerlendirdiğimizde ise Antalya evde ek iş fırsatı tanıyan firmalar ve sektör sayılarının giderek arttığını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Peki, Antalya’da evlere iş veren kuruluşlar ve firmalar neler? Antalya evde ek iş başvurusu nasıl yapılır?

İnternetten Firmaları Bulun ve Gidin

Google Haritalar üzerinden yaptığınız aramalar size ciddi anlamda yol gösterecek.

Bunun yanı sıra Antalya Kapalıyol’a gidebilirsiniz. Buradaki ilgili dükkan veya mağazalar aracılığıyla evlere iş veren yerleri bulabilirsiniz.

Advertisement

Ayrıca ASBAŞ‘ın resmi sitesi de sizin işinize yarayacak. Burada yer alan firmalarla iletişime  geçebilirsiniz.

İşkur Antalya Evde Ek İş

Bildiğiniz üzere son zamanlarda en popüler evde paketleme işi veren kurumlardan birisi İŞKUR. Artık İşkur bütün iller için bu sistemde ön plana çıkıyor. Çoğu kişi eve paketleme işi veren firmalar güvenilir mi diye endişe ettiği için İşkur daha güvenli geliyor. Ki zaten öyle. İşkur en güvenli ek iş bulma yoludur.

Örneğin, Antalya Kepez evde paketleme iş ilanları olarak arama yaptığınızda karşınıza çok fazla firma ve iş imkanı çıkacaktır. Ama İşkur üzerinden bunun gibi ilanlara bakarsanız firmaların güvenilirliği daha fazla olacak.

Konuyla ilgili olarak okuyabilirsiniz: İşkur evlere iş veriyor mu

Referans Bulun

Evde paketleme işi Antalya başvuru için bir diğer yöntem de referans kullanmaktır. Nasıl yani?

Advertisement

Örneğin, evde paketleme işi yapan bir tanıdığınız vardır. Bu konuda size yardımcı olmasını rica edin. Firmalar tanımadıkları insanlardan önce tanıdıkları kişilerden referans almayı tercih ediyor. Bu yüzden şansınız yüksek olabilir.

Eğer ek iş vermezlerse bile tanıdığınız kişinin daha fazla iş almasını rica  edin ve işi ortak yapın. Böylece siz de para kazanabilirsiniz.

EK BİLGİ!!! OKUYUN..

Daha önce hiç paketleme işi yapmadıysanız bile endişe etmenize gerek yok. Ön görüşme yaptığınız sırada firma ya da kişi, size paketleme işini nasıl yapacağınızı anlatıyor. Bu yüzden herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Eğer YORUM kısmına ad soy ad ve iletişim bilgilerinizi bırakırsanız işveren firmalar sizinle iletişime geçebilir. Ya da daha önce evde paketleme işi yapmış kişilere de ulaşma şansı yakalamış olursunuz. 🙂

Advertisement

Bu yazıdan sonra ilginizi çekecek bir yazı daha buraya ekliyorum. 70 kazançlı iş fikriyle evden para kazanma yolları neler öğrenin.

Bir önceki yazımız olan Evde Plastik Bardak Paketleme İşi – 2022 Adres Bilgileri! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

32 Yorum

 1. Gülizar

  12 Haziran 2022 at 21:21

  Benim işeok ihtiyacım var nolur dönüş yapın evde paketleme işi yapmak istiyorum çocuklarımı geçindirmek için çaresizim sadce çocuklarım için paketleme işi yapmak istiyorum nolur dönüş yapın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

32 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.