finansportali.net

BAYİLİK

Aras Kargo Bayilik Şartları – 2022 KAR MARJI!

Aras kargo bayilik

Taşımacılık ve kargo sektöründe girişim yapmayı düşündünüz mü hiç? Aras Kargo bayilik şartları hakkında değineceklerimin ardından Aras Kargo şube açma fikrine sıcak bakacaksınız!

Türkiye’nin en prestijli taşımacılık firmaları arasında yer alan Aras Kargo acente işinde olmak hakkında en güncel ve doğru bilgileri bulabileceğiniz bir yazı ile karşınızdayım.

Hızla iş hacmi ve istihdamı daha da genişleyen sektörlerden biri de kargo sektörüyle kazançlı çıkın. Aras kargo franchise ile risksiz bir yatırım yapabilirsiniz… Aras Kargo acentelerine ayda ortalama 100 bin TL kazandırıyor! Aras Kargo bayilik şartları, bayilik başvurusu ve kar marjı gibi bilmeniz gereken bütün detaylar burada…

Advertisement

O halde hiç vakit kaybetmeden  hemen detaylara geçiyorum. Aras Kargo bayilik ücretleri ve daha fazlası için hemen okumaya başlayın. 🙂

Aras Kargo Şirketini Tanıyalım!

aras kargo
Aras Kargo Bayilik Alma Şartları

Aras Kargo bayilik şartları bilgisine geçmeden önce dilerseniz öncesinde bir Aras Kargo‘yu tanıyalım. Firma, 1979 yılında Celal Aras tarafından kuruldu. Türkiye’de 40 yılı aşkın süredir, kargo ve taşımacılık konusunda başarılı faaliyetler gösteren şirket, şu anda güncel olarak toplamda 20.000’den fazla personeli ile taşımacılık sektöründe faaliyet gösteriyor.

Kargo taşımacılığının artışını göz önünde bulundurduğumuzda şunu rahatlıkla söyleyebiliriz: Bir kargo acentesi açmak gerçekten karlı bir yatırım…. Okumaya devam edelim..

İlgili içerik: Trendyol Express Bayilik 

Aras Kargo Bayilik Alma

aras kargo bayilik
aras kargo bayilik

Kargo acentesi açmak isteyen sevgili girişimciler!

Aras Kargo kaç şubesi var?

Advertisement

Aras Kargo, 40’a yakın transfer merkezi, yaklaşık 2.000 şube ve 5.000‘e yakın araç filosu ile Türkiye’nin kargo ve taşımacılık sektöründe en geniş erişim ağına sahiptir.

Kargo firmalarına olan ihtiyacın artması ile bayilik hizmetlerini artıran Aras Kargo acente alma süreci ile ilgileniyorsanız, doğru yerdesiniz! Evet, Türkiye’de Aras Kargo gibi faaliyetler gösteren başka büyük taşımacılık şirketleri de bulunuyor.

Mesela Yurtiçi Kargo bayilik  de ilginizi çekiyorsa yazının üstüne tıklamanız yeterli!

Peki, Aras Kargo bayilik şartları çok mu fazla ya da zorlu? Aslında değil, her büyük şirket gibi Aras Kargo bayilik alma sürecinde sizden istenilen belli başlı bazı kriterler bulunuyor. Bunların hepsine değineceğim, ancak öncesinde  Aras Kargo şube açma kârlı bir yatırım mı? Birlikte bakalım!

Aras Kargo Şubesi Açmak Kârlı Mı?

Aras Kargo bayilik hizmeti doğrultusunda yüzlerce acentesi ve binlerce çalışanı var. Her geçen gün daha da başarılı kargo ve taşımacılık operasyonlarına imza atmaya devam eden büyük bir şirket. Haliyle kazancı da iyi.

Advertisement

Özellikle son dönemlerde, kargo bayilikleri giderek artan yüksek kâr oranları ile yatırımcıların ilgilisini çekiyor.

Aras Kargo, tüm bayiliklerine ve yeni girişimcilerine sunduğu geniş olanaklarla sektörde, ön plana çıkıyor. Özellikle marka bilinirliği yüksek bir firma olarak rakiplerini bir tık geride bırakıyor.

Hepimiz farkındayız, e-ticaret sitelerinin alışverişlerde tercih edilme sıklığının ivmesine yetişmek şu sıralar oldukça zor.

Kargo ücretlerinin mesafe ve paket ağırlığına göre değişiklik göstermesi ise Aras Kargo acentesi olmanın kârlılığını arttırıyor. Bu da Aras Kargo acentesi açmak kârlı bir yatırım mıdır? sorusunun en güzel cevabıdır.

Aras Kargo Bayilik Kazancı Ne Kadar?

Aras Kargo Bayilik Kazancı
Aras Kargo Bayilik Kazancı

Aras Kargo bayilik şartları başlığıma geçmeden önce en çok merak ettiğiniz bir diğer konuya değinmek istiyorum. Aras Kargo acenteliği kazancından bahsedeceğim.

Şunu rahat bir şekilde söyleyebilirim ki yaptığınız yatırım 6 ay gibi kısa bir sürede geri dönüş sağlayacaktır. Bu markanın bayiliğini almak risksiz ve son derece kârlı bir girişimdir.

Advertisement

Aras Kargo aylık kazancı ne kadar?

Standart çalışma düzenine sahip bir Aras Kargo bayiliği aylık ortalama 70 bin TL – 100 bin TL arası para kazanıyor.  Müşterilerce tercih edilen bir şube olmanız durumunda aylık kazancınız ve kârınız kat be kat artış gösterecektir.

Aras Kargo bayilik kâr oranı konusuna gelecek olursam; ortalama olarak size gelen ve müşteriye ulaştırmanız gereken kargolardan  sizden gönderilen kargolardan ciddi oranlarda kâr elde edersiniz.

Günde 500 kargonun müşterilere ulaştırıldığı ve 200 kargonun da gönderildiği bir şubede günlük kar marjı 5.000 TL civarında olacaktır. Bunu aya ve hatta yıla vurduğumuzda elde edeceğiniz kazanç oldukça fazla oluyor.

Advertisement

Tabi bu noktada giderlerinizi de hesaplarsak elinizde en az 70.000 TL kalacaktır. Eğer çok iyi kar marjı elde ettiğiniz bir yerde acente açmışsanız bu kazanç daha da yüksek olacak….

İlgili içerik: MNG Kargo Bayilik Şartları

Aras Kargo Bayilik Şartları 

aras kargo bayilik şartları
aras kargo bayilik şartları

Taşımacılık ve kargo iş dünyasına yatırım yapmak isteyen kişiler için Aras Kargo bayilik şartları hakkında en güncel bilgileri aşağıda tek tek yazdım!

 1. Bayiliğin açılacağı konum seçilirken bazı detaylar önemli: Yaya ve araç parkı bakımından uygun olup aynı zamanda işlek bir lokasyon olmalı.
 2. Açacağınız bayiliğin en ve boy ölçüsü, istenilen rakamlarla uyuşmalıdır. Bu istenilen rakamlar size detaylı olarak görüşme sırasında aktarılıyor. Ya da öncesinde arayarak detaylı bilgi isteyebiliyorsunuz.
 3. Bayilik başvurusunda bulunmak isteyen yeni yatırımcıların; ‘‘Acentelik Başvurusu” adlı formu doldurmaları gerekiyor. (Bir sonraki konularda bu formdan bahsediyorum)
 4. Girişimcilerin, marka imajına zarar vermeyecek bir geçmişe ve tecrübeye sahip olmaları isteniyor.
 5. İşin başında durabilecek ve bu işi sahiplenebilecek kişiler olmanız bekleniyor.

Aras Kargo Franchise Bedeli 2022 GÜNCEL

aras kargo bayilik ücreti
aras kargo bayilik ücreti

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki firmanın bayilik bedeli şubenin profiline göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca bahsettiğim profil; sektör, personel sayısı, araç sayısı ve kira gibi faktörleri kapsıyor. 

Eğer bir yatırımcı olarak Aras Kargo bayilik ücreti ne kadar merak ediyorsanız şimdi açıklıyorum:

 • Aras Kargo, isim hakkı için ortalama: 30.000 TL
 • Banka teminat mektubu için: 50.000- 60.000 TL
 • Yatırım bedeli: 100.000 TL ile 120.000 TL 

Yani kısaca Aras Kargo franchising için en az 150.000 TL civarında bir bütçeniz olması gerekiyor. Bütün maliyetleri, giderleri hesaba kattığınızda bu ücret oldukça normaldir. Ama derseniz ki “bu ücret bana biraz fazla ama yine de bayilik alarak yatırım yapmak istiyorum.” O halde size şöyle bir yazı önerisinde bulunabilirim: Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Aras Kargo Bayilik Başvurusu Süreci

Aras Kargo Bayilik Başvurusu
Aras Kargo Bayilik Başvurusu

Aras kargo bayilik şartları size uygunsa ve yeterli bütçeye sahipseniz o zaman  firmanın nasıl acentesi olabilirsiniz temalı başlığıma geçiyorum?

Aras Kargo Acente başvurusu için sırasıyla şu adımları takip edebilirsiniz:

 1. Öncelikle Aras Kargo’nun resmi sitesine girin.
 2. Sonrasında “Acentemiz olun” yazısına tıklayın.
 3. Ardından acentesi olmak istediğiniz şehrin üzerine tıklayın.
 4. Şehir seçme işleminiz ile birlikte karşınıza bölgedeki bayilik için müsait olan konumlar sekmesi çıkacaktır.
 5. Konuma tıkladığınız sayfada sırasıyla: ad – soy ad, doğum tarihi, cep telefon numarası, e-mail adresi, eğitim durumu, ikamet edilen adres, özgeçmiş ve referanslarla ilgili boşluklar doğru bilgiler yazılarak online başvuruda bulunulmalıdır.
aras kargo acente başvurusu
aras kargo acente başvurusu

6. Dilerseniz; firmanın çağrı hattını arayarak da acente başvurusu için ulaşım sağlayabilirsiniz.

7. Son bir seçenek olarak bulunduğunuz yere en yakın olan Aras Kargo şubesine bizzat başvuru formu ve T.C. kimlik belgesi ile beraber giderek şubede çalışan yetkili kişiler aracılığı ile başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz.

Advertisement

Aras Kargo Bayilik Avantajları Nelerdir?

Belirli bir miktar sermaye ile kendi işini kurmak ve para kazanmak isteyen yatırımcılar, Aras Kargo bayilik avantajları nelerdir? Merak ediyor musunuz?

Yani neden diğer kargo şubeleri değil de Aras Kargo acentesi olmalısınız? İşte cevabı!

 1. Saygın ve köklü bir firmanın bayiliğini almak olabilecek tüm risk faktörlerini minimum seviyeye indirecektir.
 2. Aras Kargo, güçlü bir markadır ve her zaman çalışanlarının ve bayiliklerinin prestiji, refahı için çeşitli çalışmalar ve projeler geliştirir.
 3. Firma; personel eğitimi, proje eğitimleri, alt yapı ve network hizmetleri, reklam vb. gibi birçok konuda bayiliklerine destek olmaktadır.
 4. Kargo firmaları içinde marka bilinirliği en ön sıralarda yer alır. Dolayısıyla, müşteri çekmek için herhangi bir özel çaba sarf etmek zorunda kalmazsınız. Bu da daha çabuk kar etmenize yardımcı olacak bir özellik…

Aras Kargo Bayilik İletişim Bilgisi

Aras Kargo İletişim Numarası
Aras Kargo İletişim Numarası

Aras Kargo bayilik şartları sizin için de uygunsa ve lojistik sektöründe yeni bir girişimci olmak için heyecanlanıyorsanız tamam! Artık firmanın iletişim bilgilerine ihtiyacınız var demektir.

Aşağıda verdiğim iletişim kanalları aracılığıyla Aras Kargo bayilik süreci ile ilgili merak ettiğiniz diğer soruların cevaplarını da bizzat yetkililerden öğrenebilirsiniz.

Aras Kargo Bayilik İçin Genel Müdürlük İletişim:  Kavacık/İstanbul

Telefon Numarası 0(216) 538 55 00

Advertisement

Müşteri Hizmetleri İletişim 444 25 52

Resmi web sitesi : Aras Kargo

Bir önceki yazımız olan Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!) başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

BAYİLİK VEREN GIDA FİRMALARI

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar 2022 – En Kârlı 15 Şirket!

dondurma bayiliği veren firmalar

Yaz aylarının en çok kazandıran işlerinden olan dondurmacı açma fikrini hiç düşündünüz mü? Sezonda aylık 40 bin TL gelire ulaşan bu sektörün artık kış aylarında da hayatımıza girmesiyle birçok girişimcinin ilgi odağı olmuştur. Eğer siz de marka bilinirliği yüksek bir firmadan dondurma dükkanı frachisingi alarak işinizi kurmak istiyorsanız en çok kazandıran 15 şirket önerim kaçırılmaz […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!)

Getir bayilik şartları

Getir markası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Getir bayilik şartları da son zamanlarda bayilik alarak kendi işini kurmak isteyenler tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Getir, bu başarısını kendi kulvarında tek olan iş modeline borçlu. Getir franchise alarak bu büyük aileye katılabilir ve günde ortalama 3.000 TL para kazanabilirsiniz! Bakın, günde diyorum; bu kazancı aya vurduğunuzda ortaya […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.