finansportali.net

BAYİLİK

Bargello Bayilik Şartları 2022 – %100 KÂR MARJI Sağlayın!

Bargello bayilik

Pazar payı yüksek parfüm sektöründe girişimcilik yapmak isteyen kişiler burada mı? Sizler için çok güzel bir önerim var. Üstelik bu iş fikri sayesinde yüzde 100 kar elde edeceksiniz!

Bargello bayilik şartları 2022 hakkında güncel ve detaylı bir yazı hazırladım. Bargello franchise almak için yazımı atlamadan okumanızı tavsiye editoyorum.

Piyasanın en güçlü açık parfüm markalarından biri olan Bargello bayiliği alarak iş hayatına yatırım yapabilirsiniz. Peki, “Bargello parfüm bayiliği nasıl alınır, Bargello bayilik fiyatı ne kadar? Öğreneceksiniz. Bu bilgileri ve daha fazlasını öğrenmek için hemen okumaya başlayın…

Advertisement

Bargello Açık Parfüm Markası

Bargello bayilik şartları hakkında bilgi vermeden önce, bu markayı en kısa haliyle sizlere tanıtmak istiyoruz. Markanın ilk adımı, 1950’li yıllarda BRG Kozmetik A.Ş tarafından atıldı. 50’li yılların en popüler kolonya markası olan Gonca Kolonyaları, zamanla büyüdü, ürün çeşitliliğini artırdı ve şimdi Bargello oldu.

Şu an, 25 farklı ülkede bayiliği bulunan markanın, yut içi ve yurt dışında 400’ü aşkın mağazası bulunuyor. 450’nin üzerinde ürüne sahip olan Bargello; parfüm, vücut spreyi, kolonya, ortam ve araç kokuları gibi farklı türden ürünün satışını yapıyor.

Bargello bayilik şartlarına geçmeden önce hangi parfüm çeşitlerinden bulunduğunu da şöyle kısaca açıklayayım: Floral- Fresh- Woody- Oriantal- Avenue- Melange- Candypink- Splash Erkek-  Araç kokuları (Çiçeksi- Kavun- Odunsu)- Oda Parfümleri (Dekoratif- 500 ML oda spreyi- Seramik- Yede) – Kolonya….

Bargello, 60 yılı aşkın tecrübesiyle  belki de Türkiye’nin en iyi yatırım şekillerinden biri olan “franchise modeli” avantajlarını girişimcilerine sunmanın haklı gururunu yaşıyor.

Advertisement

BİLGİ: Bargello Parfüm; ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, GMP Universal Certification, World HELAL Union, OHSAS  18001:2007 belgelerine sahiptir.


Bargello Açık Parfüm Markası
Bargello Açık Parfüm Markası

→ Benzer İçerik: Çiçek Sepeti Bayilik Şartları

Parfüm işi karlı mı?

Parfüm satışı gerçekleştiren firmalar yüksek kazançlar elde ediyorlar. Parfüm satışı gerçekleştirerek para kazanmak için franchise veren parfüm firmalarını değerlendirebilirsiniz. Başarılı firmalarla çalışıldığı taktirde karlı bir iştir.

Bargello Türk markası mı?

Evet, genel merkezi Bursa’da bulunan Bargello Türk markasıdır. Bargello parfüm sahibi Fuat Tekin’dir.

Bargello Bayilik Maliyeti 2022

Bargello bayilik bedeli
Bargello bayilik bedeli

Girişimcilerin ilgi odağı olan Bargello markası için bayilik başvurusunda bulunacak olanların belirli bir maliyeti gözden çıkarmaları gerekir. Bununla ilgili zorunluluk Bargello bayilik şartları içerisinde de yer alıyor. Ayrıca %100 kâr marjı olan Bargello’nun, bayilik alma sürecinde harcanacak olan bütçe en fazla 5-6 ay içerisinde geri kazanılacaktır.

Bargello bayilik maliyeti ne kadar?

Ortalama olarak sizden istenen Bargello bayilik ücreti: 50.000- 100.000 TL arasındadır.

Peki, bunlara ek olarak Bargello bayilik maliyeti için kısa ve anlaşılır bir açıklamada bulunduk!

Advertisement
 1. Dükkan kirası (ortalama olarak yerine göre aylık  3.000 TL ile 5.000 TL arası)
 2. Dükkanın m2 göre iç dekor (6.000 ile 7.000 TL)
 3. Dükkanın yine m2 göre ürün konseptinin oluşturulması (7.000 TL ile 15.000 TL)
 4. Belediye, GİB ve meslek odasına kayıt işlemleri (ortalama 3.000 TL)
 5. Çalışan bir işçiniz olursa asgari ücret + yemek + yol + SGK gibi masrafları ortalama olarak 5.000 TL’yi bulacaktır.
 6. Aylık işletme giderleri için 1.000 – 2.000 TL

Bu verdiğim fiyatlar değişebiliyor. Ben sizin aklınızda net bir gider bütçesi oluşsun diye ortalama fiyatlardan bahsettim.

Böylece Bargello parfümeri bayiliği alma şartları arasında sizden ortalama 50 bin – 60 bin TL açılış sermayesi istenecektir. Ayrıca, her ay sizden çıkacak masrafınız ortalama olarak 5 ile 10 bin TL arasında olabilecek.

Bargello Parfüm Bayileri Ne Kadar Kazanıyor?

Herhangi bir sektörde herhangi bir markanın bayiliğini almanın kazançları her zaman farklı olacaktır. Aldığınız bir bayilikten ne kadar kazanç sağlayacağınızı etkileyen en önemli faktörlerden biri de; mağazanızı/dükkanınızı açacağınız yerin lokasyonudur.

Örneğin: Herhangi bir sektöre ait bir dükkanın AVM içindeki veya işlek bir caddedeki kazancı her zaman yüksek olacaktır. Ancak ara sokaklarda bulunan bir dükkanın bu işten kazançlı çıkma ihtimali son derece düşüktür.

Bargello Parfüm Bayileri Ne Kadar Kazanıyor?
Bargello Parfüm Bayileri Ne Kadar Kazanıyor?

Bargello parfüm bayilik şartları dışında merak edilen bir diğer konuda Bargello parfüm bayilerinin ne kadar para kazanacağıdır.

Bargello bayilik kazancı ne kadar?

Bir Bargello bayiliğinde satılan ürünlerde ortalama olarak  yüzde 100 kâr marjı vardır. Günde ortalama 4.000- 5.000 TL ciro yapan bir bayinin, ay sonunda eline geçen ciro 100.000 TL‘ye yakın olacaktır.

Advertisement

Bu ücretten giderlerinizi çıkardığınızda elinizde kalacak para 50.000 TL civarında olacak. Bu da ilk zamanlar için geçerli. Birkaç ay sonra kar oranınız artacak ve bir yıla kalmadan kar marjınızın yüzde 100 olduğunu göreceksiniz!

Bu yazıyı da okuyabilirsiniz→ Seç Market Bayilik Şartları

Bargello Parfüm Franchise Nasıl Alınır?

bargello bayilik nasıl alınır
bargello bayilik nasıl alınır

Türkiye’de şu son birkaç yıldır, açık parfüm bayilikleri ciddi bir şekilde yükselişe geçti. Kozmetik sektörünün olmazsa olmazı olan parfüm ve kolonyanın marka bilinirliği yüksek olan bir bayiliği alarak satışını gerçekleştirmek son derece kazançlı olacaktır.

 • Bargello Parfüm bayiliği almak isteyenler; her şeyden önce mağaza konseptini belirleyerek işe koyulabilirler. Markanın, bayilikleri için cadde üstü mağaza ve kiosk konsept satış noktaları olmak üzere 2 farklı seçeneği bulunuyor.
 • Bargello firması, franchise almak isteyen girişimcilerin ilk olarak ürünleri incelemelerini ister.
 • Ardından bayilik adayları, tanışma talep formunu doldurarak firmaya gönderir. Bu forma ulaşmak için de önce Bargello resmi sitesine girin.
 • Franchising kısmında karşınıza çıkan formu göreceksiniz.
 • Bargello temsilcileri, bayilik almak isteyen kişilerin görüşme talep formlarına ortalama 3 iş günü içerisinde geri dönüş yapar.
 • Bargello bayiliği almak isteyen yatırımcılar, bu esnada; kozmetik sektörü, perakendecilik, nakliye kanalları ve gümrük mevzuatları ile ilgili konularda detaylı bir araştırma yaparlar. (Bergello markasının tercihi)
 • Firma, yeni girişimcilerinden iyi bir lokasyonda dükkan bulmalarını, şirket bilgilerini deklare etmelerini ve satış yerinin kira kontratını ibraz etmelerini ister. Tüm bu belgeler sonucunda tanışma toplantısı gerçekleşir.

Bargello bayilik şartları yazısından sonra bu yazıma da bir göz atın: İletmen Bayilik Alma

Son olarak tanışma toplantısının ardından Bargello firması, bayilerine online anlaşma ve eğitim desteği sağlayacaktır. Birazdan sizlere Bargello bayilik şartlarını sıralayacağım.

Bargello bayilik yorumları ile ilgili daha fazla bilgi almak istersiniz diye düşünerek size Bargello ile ilgili bir tanıtım videosu bıraktım. İyi seyirler. 🙂

bargello bayilik yorumları

Bu yazı da oldukça ilginizi çekecek! → Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Bargello Açık Parfüm Bayilik Şartları Nedir?

Bayilik almak için bazı şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Genel itibariyle hem sizi hem de markayı optimum şekilde etkileyecek maddeler içerir. Bargello bayilik şartları için okuyun:

Advertisement
 1. Mekan seçiminiz en az 10 metrekare olmalıdır.
 2. Bargello bayilik şartlarından birisi, dükkan işlek bir cadde üzerinde yer almalıdır.
 3. Dükkanınızın dekorasyonu sadece Bargello parfüm firmasının belirlemiş olduğu şartlarda yapılacaktır.
 4. Bargello dışında herhangi bir markanın ürün satışı ve reklamını yapmak yasaktır.
 5. AVM’lerde 6-12 metrekare satış alanına sahip Kiosk Konseptli bayilikler, cadde üzerindeki dükkanlar için ise dükkan büyüklüğü 20- 45 metrekare olacak şekilde tutulmalıdır.
 6. Bargello markası; temsilcisi olacak girişimcilerin gerekli yatırım bedeline sahip olmasını talep ediyor.  Bunun detayını yukarıda belirttim.

 Pizza House Bayilik Şartları  yazısı da ilginizi çekecek..!

Bargello Parfüm Bayilik İletişim

Siz de, her yaştan ve her cinsiyetten müşterisi olan parfüm sektörüne giriş yapmak ve Bargello parfüm dükkanı açmak istiyorum diyorsanız aşağı bıraktığım iletişim adreslerinden yararlanabilirsiniz. !

 • Buraya tıklayarak franchising başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Bargello Parfüm bayiliği için iletişime geçmek istiyorsanız, www.bargello.com adresine tıklamanız yeterli olacaktır.
 • Ayrıca 444 0 274 numaralı müşteri temsilcileri hattını arayarak da firma yetkilileri ile de irtibata geçebilirsiniz.

Bargello franchise sistemi ve Bargello bayilik şartları ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi anlattım. Eğer sorunuz ya da bir fikriniz varsa YORUM kısmına ekleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!) başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

BAYİLİK VEREN GIDA FİRMALARI

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar 2022 – En Kârlı 15 Şirket!

dondurma bayiliği veren firmalar

Yaz aylarının en çok kazandıran işlerinden olan dondurmacı açma fikrini hiç düşündünüz mü? Sezonda aylık 40 bin TL gelire ulaşan bu sektörün artık kış aylarında da hayatımıza girmesiyle birçok girişimcinin ilgi odağı olmuştur. Eğer siz de marka bilinirliği yüksek bir firmadan dondurma dükkanı frachisingi alarak işinizi kurmak istiyorsanız en çok kazandıran 15 şirket önerim kaçırılmaz […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!)

Getir bayilik şartları

Getir markası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Getir bayilik şartları da son zamanlarda bayilik alarak kendi işini kurmak isteyenler tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Getir, bu başarısını kendi kulvarında tek olan iş modeline borçlu. Getir franchise alarak bu büyük aileye katılabilir ve günde ortalama 3.000 TL para kazanabilirsiniz! Bakın, günde diyorum; bu kazancı aya vurduğunuzda ortaya […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.