finansportali.net

BAYİLİK

Battalbey Çiğköfte Bayilik Ücreti, Şartları TÜM DETAYLAR

battalbey çiğköfte bayilik

Türkiye’nin en çok tüketilen yöresel lezzetlerin olan çiğ köfte dükkanı açmak için sizlere mükemmel bir öneri yazdım. Siz de risksiz bir yatırım arıyorsanız Battalbey Çiğköfte bayilik alma önerisi sizler için kaçırılmaz bir fırsat! Battalbey bayiliği nasıl alınır detaylarıyla sizlere anlattım.

Bahsedeceğim adımları takip ederek düşük sermaye ile yüksek paralar kazanmak mümkün. Battalbey Çiğköfte bayilik ücreti 2022 fiyatlarını merak edenler buraya! Battalbey markası franchise bedeli talep etmeden sizlere bayi olma şansı veriyor. Siz de yüksek kar marjlarıyla kısa sürede hem kendi işinizin patronu olup hem de çok para kazanabilirsiniz.

Battalbey Çiğköfte Bayilik Alma

Bayi sahiplerinden her zaman olumlu yorumlar alan firmadan franchise almak yatırımlarınızı doğru bir şekilde yönetmenize yardımcı olacak. Kolay ve düşük bir sermaye ile kısa sürede yüksek kazançlar sağlayabileceğiniz firma; yatırımcıların Türkiye’de en çok tercih ettiği gıda zincirleri arasındadır. İşte Battalbey bayilik alma hakkında aradığınız tüm bilgiler…

Oses Çiğ Köfte Bayilik Alma yazımızın da dikkatini çekeceğini düşündüğüm için bu kısma ekliyorum.

Battalbey Çiğköfte Bayilik Ücreti

Ücretsiz çiğköfte bayiliği veren firmalar arasında yer alan Battalbey bedelsiz franchise almak isteyenler için iyi bir alternatif sunuyor. Evet, yanlış duymadınız! Battalbey Çiğköfte bayilik ücreti talep etmiyor.

Advertisement

Battalbey Çiğköfte frachise bedeli 2022 yılında da ücretsiz şekilde verilmektedir. Böylelikle Battalbey bayiliği rakipleri arasında bir adım öne çıkmaktadır.

Ücretsiz bayilik veren çiğ köfte firmalarından olan Çiğköftem Bayilik yazısına da mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim..

Battalbey Çiğköfte Bayilik Nasıl Alınır

Battalbey franchise ücreti ve isim hakkı fiyatı yoktur. Bu yüzden herhangi bir ödeme yapmadan sadece başvuru gerçekleştirmeniz yeterli; ancak bir takım şartları yerine getirmeniz dahilinde. Battalbey Çiğköfte bayilik nasıl alınır maddeler halinde sıraladım;

 1. Bayilik başvuru formunu eksiksiz ve doğru doldurmanız istenmektedir.
 2. Dükkan tadilatını firrmanın konseptine uygun yaptırmanız beklenmektedir. (Bu bedel ortalama 75 bin TL olmaktadır.)

Bu iki adımı gerçekleştirerek firmanın bayilik şartlarını yerine gertirdiğiniz takdirde bayilik işlemleriniz başlatılmaktadır.

Aşağıda bayilik verilmesiyle ilgili firmanın bir tanıtım videosunu da ekledim, yazımı okuduktan sonra videoya da göz atabilirsiniz.

Battalbey Çiğköfte Bayilik Şartları

Her kurumsal firmada olduğu gibi Battalbey çiğköfte franchise şartları belirli bir çerçevede olmaktadır. Bu şartlar gayet kolay ve yatırımcının aleyhinde şeyler olmakla birlikte maliyet olarak en düşük yöntemler göz önünde bulundurularak hesaplanmıştır.

Advertisement

Battalbey Çiğköfte bayilik şartları şunlardır;

 • Öncelikle Battalbey Çiğköfte bayilik şartları arasında ilk bilmeniz gereken mağazanın kurulum ve dekorasyon işlerini sizin tarafınızdan karşılanır.
 • Battalbey bayilik başvurusu formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulur.
 • Mağazanın satış yapmaya uygun bir konumu olmalıdır. İşlek ve yoğun yerler tercih edilmektedir ancak bu şart sizin başvuracağınız il, ilçe ve mahalleye göre değişiklik gösterir.
 • Bayilerin ön cam, tabelası ve mağaza içinde firmanın logosu yer almalıdır.

Şartları yerine getirmenizde size yol gösterecek bayilik maliyeti ve başvuru yollarını aşağıda detaylı şekilde bahsettim.

BATTALBEY BAYİLİĞİ ÖRNEK DÜKKAN

Battalbey Çiğköfte Bayilik Maliyeti Ne Kadar?

Eğer Battalbay Çiğköfte bayiliği alcaksanız sizden mağazanın şirket tarafından belirlenen konsepte uygun dekorasyonunu yaptırmanız istenir. Battalbey Çiğköfte bayilik maliyeti 75 bin TL ortalama bir ücret tutmaktadır. Bu miktar sizin açacağınız dükkanın konumu ve büyüklüğüne göre elbette değişmektedir.

İç ve dış dekorasyon en küçük şartlarda ve küçük bir semtte 40 bin TL’ye kadar düşebilir. Ancak büyük bir cadde üstü dükkan 120 bin TL’ye kadar dekorasyon maliyeti içerebilir. Ayrıca kiranız ve servis için motosiklet almanız durumunda bu rakamlar elbette daha yükseğe çıkacaktır. Total olarak ortalama bir Battalbey Çiğköfte şubesi 100 bin TL’ye eksiksiz şekilde açılabilir.

battalbey çiğköfte bayilik konsepti

Diğer markalar hakkında da detaylı bilgi edinmeniz amacıyla Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik Ücreti yazıma göz atabilirsiniz.

Battalbey Çiğköfte Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır

Battalbey çiğköfte bayilik başvurusu için yapmanız gereken ilk yöntem firmanın sitesindeki Battalbey Bayilik Başvuru Formu üzerinden istenilen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurmak. Bu formu doldurduktan sonra franchise ekibi sizinle temasa geçerek gerekli işlemler hakkında iletişim sağlayacaktır.

Ayrıca Battalbey telefon numarası 0 555 324 84 23 ile irtibata geçerek franchise ekibiyle temas kurmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Advertisement

Battalbey Çiğköfte Bayilik başvuru formunda istenilen bilgiler şunlardır;

 • Adınız Soyadınız
 • Telefon Numaranız
 • Bayi için düşünülen konum (cadde, Avm, ara sokak)
 • E- Mail Adresi
 • İl / İlçe ve Adresiniz
 • Bu bayiliği alma nedeni (sürekli, ek gelir)
 • Belirtmek istediğiniz mesaj

Bu formdaki bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde doldurduktan sonra Gönder butonuna basarak başvuru işlemi için gerekli başvurunuz firmaya iletilmiş olur.

battalbey çiğköfte bayilik kazançları

Battalbey Çiğköfte Bayilik Ne Kadar Kazandırır?

Eğer aklınızdaki iş fikirleri arasında çiğ köfte bayiliği varsa elbette en çok kazançlarını merak etmekte haklısınız. Battalbey Çiğköfte bayilik ne kadar kazandırır diye soran yatırımcılar için bu bölümde 2022 kazançlarını açıkladım.

Battalbey çiğköfte bayilik kazançları aylık 10 bin TL ile 20 bin TL arasındadır. Bu rakamlar giderlerin düşüldükten sonraki net kazançlardır.

Elbette dükkanın bulunduğu ilçe, semt hatta cadde veya sokak konumu bile bu değişimi etkileyecektir. Bahsettiğim kazançlar en düşükten yükseğe doğru artan bir genel aralıktadır. Ortalama 15 bin TL net kazanç ile siz de Battalbey bayiliğinden para kazanabilirsiniz.

Battalbey Çiğköfte Kar Marjı Ne Kadar?

Battalbey çiğköfte kar oranı birçok gıda sektöründeki markalara göre yüksektir. Ortalama olarak Battalbey Çiğköfte kar marjı %150‘ye kadar çıkmaktadır. Bu durum da sizin aylık olarak kolayca yüksek paralar kazanmanızı sağlar. Böylece Battalbey çiğ köfte bayiliği ile yüksek kar marjı sayesinde 15 bin TL ortalama net kazanç elde edebilirsiniz.

Advertisement

En çok tercih edilen çiğ köfte firmalarından olan Komagene Çiğ Köfte Bayilik Başvuruları için detaylı bilgi almak isterseniz bu kısma link ekliyorum!

battalbey bayilik yorumları

Battalbey Çiğköfte Bayilik Yorumları

Türkiye genelinde en çok şubesi olan gıda zincirlerinden Battalbey çiğköfte bayilik yorumlarını, franchise sahiplerinin değerlendirmeleri ışığında derledim. Yurtiçinde ve yurtdışında bayilikleri olan çiğ köfte markasının bedelsiz franchise vermesi nedeniyle bayi yorumları bu yönde olumlu olmaktadır. Battalbey çiğköfte şubelerine genel merkezden taze ve hızlı şekilde ürün tedariği sağlanması nedeniye bayi yorumları olumlu ve müşteri memnuniyeti ise yüksektir.

Battalbey Çiğköfte İletişim Bilgileri

Hem Battalbey Çiğköfte franchise işlemleri için hem de diğer konularda irtibat sağlamanız için; Battalbey iletişim numaralarını ve Battalbey müşteri hizmetleri bilgilerini aşağıya ekliyorum. Battalbey Çiğköfte iletişim bilgileri şöyledir;

 • Battalbey Çiğköfte Adresi: Malkoçoğlu Mahallesi Eski Edirne Asfaltı
  No : 889-891 SULTANGAZİ / İSTANBUL
 • Battalbey Çiğköfte Telefon Numarası: 0 555 324 84 23
 • Battalbey Çiğköfte E-Mail Adresi: info@battalbey.com.tr

Bütün çiğ köfte firmaları hakkında bilgi sahibi olmanız için Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik Fiyatı ve Şartları yazımı okumanız için buraya ekliyorum. Siz bu firmaları karşılaştırarak en karlı frachise sistemini öğrenebilirsiniz.

Battalbey Çiğköfte Bayilik İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sizler için çiğ köfte dükkanı açmak ve bayilik almak ile ilgili en merak edilen konuları araştırdım. İşte o sorular…

Battalbey çiğköfte sahibi kim?

Seyyar olarak başladığı satışlarından sonra 2003 yılında ilk dükkanını açarak devam eden Sait Aybak, Battalbey Çiğköfte markasının kurucu sahibidir.

Advertisement

Battalbey çiğköfte ne zaman kuruldu?

Sektörün öncülerinden olan Battalbey Çiğköfte 2003 yılında kurulmuştur. Kurulduktan kısa süre sonra kurumsallaşarak bayilikler vermeye başlamıştır.

Battalbey çiğköfte kaç şubesi var?

Türkiye’nin en büyük gıda zincirlerinden olan Battalbey Çiğköfte’nin 3000’i aşkın şubesi vardır. Bu sayı yurt içi ve yurt dışı olmak üzere birçok noktada artmaya devam etmektedir.

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!) başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

BAYİLİK VEREN GIDA FİRMALARI

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar 2022 – En Kârlı 15 Şirket!

dondurma bayiliği veren firmalar

Yaz aylarının en çok kazandıran işlerinden olan dondurmacı açma fikrini hiç düşündünüz mü? Sezonda aylık 40 bin TL gelire ulaşan bu sektörün artık kış aylarında da hayatımıza girmesiyle birçok girişimcinin ilgi odağı olmuştur. Eğer siz de marka bilinirliği yüksek bir firmadan dondurma dükkanı frachisingi alarak işinizi kurmak istiyorsanız en çok kazandıran 15 şirket önerim kaçırılmaz […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!)

Getir bayilik şartları

Getir markası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Getir bayilik şartları da son zamanlarda bayilik alarak kendi işini kurmak isteyenler tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Getir, bu başarısını kendi kulvarında tek olan iş modeline borçlu. Getir franchise alarak bu büyük aileye katılabilir ve günde ortalama 3.000 TL para kazanabilirsiniz! Bakın, günde diyorum; bu kazancı aya vurduğunuzda ortaya […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.