finansportali.net

BAYİLİK

Bayilik Veren Emlak Firmaları – 12 Franchise Veren Emlak!

Bayilik veren emlak firmaları

Emlak ofisi açmayı mı düşünüyorsunuz? Peki bayilik veren emlak firmaları ile çalışmayı hiç düşündünüz mü? Sıfırdan bir emlak ofisi açmanın büyük riskleri olabiliyor. Yeni bir emlak firması kurmak yerine franchise veren emlak firmaları ile çalışabilirsiniz!

Türkiye’de her yıl bir dizi konut yapılıyor. Bu konutların başarılı şekilde satılması emlakçıların görevi oluyor. Her yıl gittikçe büyüyen sektör içerisinde birbirinden başarılı emlak zincirleri var.

Ülkenin her yerinde daha da büyümek için hız kesmeden bayilik veren emlak şirketleri ile çalışarak daha avantajlı adımlar atabilirsiniz.

Advertisement

Eğer emlak bayiliği almak gibi bir düşünceniz varsa tam adresinizdesiniz! Sizlere bayilik veren emlak firmaları 2023 için bir liste hazırladım. Size en uygun olanını bulmanız için rehber bir yazı… İşte 12 franchise veren emlak firmaları…

1- RE/MAX

emlak bayiliği veren firmalar remax
emlak bayiliği veren firmalar

Emlak sektöründe kendi işinizi kurmak istiyorsanız RE/MAX firmasını da düşünebilirsiniz. Bayilik  veren emlak firmaları içerisinde oldukça güvenilir bir firma.  30 yıldan uzun süredir gayrimenkul sektöründe başarılı olmaya devam eden bu firma, bayiliklerine birçok avantaj sunuyor. 95’den fazla ülkede 6.700’den fazla ofisi bulunuyor.

Dünyaca ünlü bu markayla çalışabilirsiniz. Pazarlama teknikleri, teknolojik ofisiniz, bilgi ve deneyim paylaşımı firmanın bayiliklerine sunduğu avantajlardan

Emlakçılık dışında perakende sektöründe bayilik almayı düşünürseniz, bayilik veren marketler yazısına bir göz atabilirsiniz.

Marka bilinirliğinden faydalanarak, hazır müşteri kitlesinden faydalanabilirsiniz. İnsanlar konut alacakları zaman güvenilir firmalardan destek almaya dikkat ediyorlar. Bu nedenle sektörde öncü olan firmalardan bayilik almanız sizin için daha az riskli olur. RE/MAX franchise başvuru formu için tıklayabilirsiniz.

Advertisement

Birinci ağızdan RE/MAX bayiliği olmanın deneyimlerini izlemek için:

Bayilik Veren Emlak Firmaları

2- Coldwell Banker

Türkiye de franchising Emlak firmaları
Türkiye de franchising Emlak firmaları

Çok köklü ve global bir gayrimenkul danışmanlık markasından bahsedeceğim. Coldwell Banker’den bayilik alabilir ve siz de dünyaca ünlü bir emlak firmasının bayiliği olabilirsiniz. 52 ülkede 3.600’den fazla bayiliği bulunan Cold Banker’a kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Franchise emlak firmaları arasında en güvenilir olanları sizlere sıralıyorum. Coldwell Banker franchise başvurusu yapmak için bağlantıya ilerleyin!

Emlak ofisi nasıl açılır? Sizler için yazdım!

3- Keller Williams

kurumsal emlak şirketleri

Kurumsal emlak şirketlerinden alacağınız bayilikler kazançlı çıkmanızı sağlayacak. Keller Williams’da onlardan birisi.

Advertisement

Uluslararası gayrimenkul franchise için rahatlıkla tercihte bulunabilirsiniz. 30’dan fazla ülkede gayrimenkul danışmanlığı yapan firma franchise başvurularını değerlendirmeye devam ediyor.

Ön başvuru için iletişim formunu doldurun. Kategori kısmından “franchise fırsatları” kısmını tıklamayı unutmayın. Bayilik veren emlak firmaları için diğer isimlere göz atalım.

Ücretsiz bayilik veren firmalar için hemen tıklayın!

4- TURYAP

turkyap bayiliği
Bayilik Veren Emlak Firmaları

Sizlere hem Türkiye’de hem de yurt dışında temsilciliği bulunan bir gayrimenkul danışmanlığından bahsedeceğim. TURYAP 1985 yılından bu yana hizmet vererek sektörde kalitesini belli eden bir firma olmuştur.

Yatırımcıların gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir bayilik veren emlak şirketleri arasında yer alıyor. 300’den fazla temsilciliği bulunan firmanın 2.000’e yakın çalışanı bulunuyor. Siz de oldukça popüler olan TURYAP ile ortak olabilirsiniz.

Advertisement

TURYAP franchise videosunu izlemek isteyebilirsiniz:

bayilik veren emlak firmaları

TURYAP, temsilci olacak kişilere kuruluş sürecinde mutlak destek olur. Ofisin seçilimi, yer seçimi, dekorasyon, web sitesi, eğitim süreci gibi birçok konuda destek oluyor. Siz ofisinizi açtığınızda her şey hazır durumda oluyor.

TURYAP franchise için düşük bir katılım payı sunuyor. Franchise bedeli Türkiye genelinde değişiklik gösteriyor. Üstelik cironuzdan pay vermeden! Bayilik veren emlak firması sayesinde tanınmış bir markayla çalışarak, kendinizi ileriye taşıyabilirsiniz. TURYAP franchise detayları için tıklayabilirsiniz.

4- Mekan Gayrimenkul

mekan gayrimenkul bayiliği
franchise Veren Emlak Firmaları

Bayilik veren emlak firmaları için sıradaki başlığa geçiyorum. Mekan Hayrimenkul, 1997 senesinde bir aile şirketi olarak kurulmuş. Başarılı şekilde emlak sektöründe büyüyen bir şirket, 2017 senesinden bu yana franchise vererek, girişimcilere yatırım fırsatı sunmaya başlamış.

En karlı bayilik veren firmalar hangileri mi? Hemen öğrenin

Advertisement

Mekan Gayrimenkul bayilik almak için minimum 100.000 TL – 150.000 TL arasında sermayeye sahip olmanız gerekiyor. Özgüvenli ve girişken bir ruha sahip adayları değerlendiriyorlar. Ortalama Mekan Gayrimenkul emlak bayisi karı, aylık 10.000 TL civarında oluyor. Yüzde 70 kar marjı ile kendi emlak mağazanızdan oldukça iyi paralar kazanabiliyorsunuz. Mekan Gayrimenkul franchise başvuru  için uzantıya tıklayabilirsiniz.

5- Realty-TR

realty tr bayiliği
Bayilik Veren Emlak Firmaları

Dünyaca tanınan bir marka olan Realty-TR günümüzde 50’den fazla ülkede bayilikleriyle beraber hizmet veriyor. Realty®Co.2015 senesinde Avrupa Birliği Tüm Tüketiciler Derneği tarafından yılın altın markası seçilmiştir. Konut satın almak isteyenlerin sık sık tercih ettiği bir firma. Sizde uluslararası bir emlak firmasıyla çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Realty-TR için en az 50.000 – 150.000 TL sermayenizin olması şart. Dekorasyon, dönüşüm desteğinde bulunan firmayla çalışmak isterseniz, Realty®Co Franchise Başvuru Formunu  doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacak olan firma ile detayları bu sayede görüşebilirsiniz.

6- ONKO Emlak

onko emlak bayiliği
Emlak bayiliği

ONKO Emlak 1993 yılında gayrimenkul sektörüne adım atmıştır. Franchise sistemiyle kısa sürede Türkiye’ye yayılmayı hedefleyen firma, 2023 yılında da bayilik vermeye devam ediyor. Bayilik ofislerine daimi destek sunmak, kendilerinin en büyük kalite politikası olduklarının altını çiziyorlar.

Tekel bayi açmak yazısı ilginizi çekebilir…

ONKO Emlak’tan bayilik aldığınızda; teknoloji, çeşitli kaynaklar ve marka bilinirliğinden faydalanabiliyorsunuz. Gayrimenkul sektöründe rekabette ön sıralarda yer almak için ONKO gayrimenkul sizlere franchise sistemini sunuyor. 28 yıllık sektör tecrübesiyle, ortaklarına işi öğrenmeleri için eğitim veriyorlar.

Advertisement

Müşteri memnuniyetini gözetecek, markayı benimseyecek biriyseniz ve gerekli finansal kaynağa sahipseniz siz de franchise için başvuruda bulunabilirsiniz. Franchise veren emlak firmaları içerisinden ONKO için başvuruda bulunmak için franchising başvuru formunu doldurabilirsiniz. Firma en kısa sürede sizlere geri döner.

8- Evimbank

Evimbank gayrimenkul sektöründe bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Firma bayi adaylarına ilk beş yıl için büyük avantaj sunuyor. Dilerseniz 1 yıllık anlaşma da sağlayabiliyorsunuz.

Ayrıca kardan ve cirodan pay alınmıyor! Başvuru için Evimbank başvuru sayfasını ziyaret edebiliyorsunuz. Detayları firmayla iletişime geçerek öğrenin!Neden Evimbank derseniz, firmanın kendi hazırladığı şu videoya göz atmak isteyebilirsiniz:

Bayilik Veren Emlak Firmaları

Advertisement

9- Kaçmaz Emlak

kaçmaz emlak bayiliği
Bayilik Veren Emlak şirketleri

Emlak bayiliği veren firmalar arasında sizlere oldukça köklü bir geçmişe sahip bir firmadan bahsedeceğim. Kaçmaz Emlak, 1985 yılında İstanbul’da kuruldu. Çağdaş ve modern emlakçılığın öncüsü olduklarını ifade eden firma güvenilinirliği ile ön plana çıkmaya devam ediyor.

Kozmetik bayiliği açmak ve para kazanmak için okumak isteyebilirsiniz…

2023 yılında da hız kesmeden franchise veriyor. Üstelik Kaçmaz Emlak’ın her yıl olarak ödemenizi istediği ücret sadece 2.000 dolar.

Nerede hizmet veriyorsanız, firma ona göre destekleniyor. Reklam konusunda oldukça destek sunuyor. Kaçmaz Emlak bayiği başvurusu için hemen tıklayın! Bayilik veren emlak firmaları içerisinde belki de aradığınız firma Kaçmaz Emlak!

10- Klik Emlak

klik emlak bayiliği
kurumsal emlak firmaları

Evet, şimdi yeni nesil bir gayrimenkul danışmanlık şirketinde sıra. Global çapta da büyümeyi hedef edinen bu firma ile çalışmak isterseniz, franchising alabilirsiniz. Bayilik veren emlak firmaları arasında oldukça yeni bir oluşum. Bu durum sizin için bol avantajlı olabilir. Başvuruda bulunmak için, Klik emlak şube başvuru sayfasını ziyaret edin.

Sizlere 10 adet bayilik veren emlak şirketleri paylaştım. Bunlardan kendinize en uygun olan firmayı bulabilirsiniz. Elbette firmalarla yapacağınız birebir görüşmeler sayesinde bayilik alıp, almamaya karar verebileceksiniz. Ben sizler için en güvenilir ve kazançlı olanları sıraladım. Geri size kalıyor… Aklınıza takılan soruları aşağıya yorum atmaktan çekinmeyin!

11- Eskidji Gayrimenkul

eskidji gayrimenkul bayiliği
emlak bayiliği veren firmalar

Gayrimenkul sektöründe diğer bir iddialı olan marka, Eskidji Gayrimenkul. 2003 yılından beri bayilik veren emlak firmaları arasında yer alan firma, bölge ortaklarına daimî destek sunuyor. Eğitim, tanıtım, hukuk gibi iş destekleri mevcut. “Satışta bitmeyen hizmet” anlayışıyla franchise vermeye devam ediyor.

Eskidji Gayrimenkul ’un  franchise bedeli şehrin verilerine ve gayrimenkul durumlarına göre belirleniyor. Buna bağlı olarak da A, B, C, D olarak dört franchise bedeli var. Sizin açacağınız bayiliğe göre firma sizlere bu dört bedelden birisini sunar.

Advertisement

Emlak bayiliği veren firma arıyorsanız, mutlaka bu firmayı da değerlendirmelerinize alın derim. Eskidji Gayrimenkul, franchise hakkında daha fazla detaya ve franchise başvuru formuna ulaşmak için tıklayın!

12- Altın Emlak

bayilik veren emlak şirketleri altın emlak
bayilik veren emlak şirketleri

Altın Emlak, 1998 yılında kurulmuş olup, günümüzde de hizmetine devam eden başarılı bir emlak firması. Eğitimli bir kadroyla hizmet veren Altın Emlak, pazarlama desteğinden, personel desteğine kadar birçok konuda bayiliklerine destek oluyor. Üstelik Altın Emlak bayilikleri mali anlamda bağımsızdır. Yani elde edilen kar tamamen bayi sahibine ait oluyor.

Franchise bedeli 50.000 – 100.000 TL arasında olduğu biliniyor. Bayi sahibinin sonrasında her ay ödeyeceği tek şey, sistemi kullanma bedelidir. Gelişmiş ve marka bilinirliği kuvvetli olan bir firmayla, minimum maliyetle çalışma fırsatınız var. Altın Emlak başvuru formu hemen bu adreste yer alıyor. Gerekli bilgileri eksiksiz doldurarak, başvuruda bulunabiliyorsunuz.,

Sıkça Sorulan Sorular

Bayilik veren emlak firmaları hakkında en çok sorulan soruları sizler için derledim.

Emlak franchise bedelleri ne kadar?

Franchise alacağınız firmalara göre ödemeniz gereken bedeller farklılık gösteriyor. Her firmanın kendi franchise bedeli vardır.

Advertisement

Emlakçılık işinde para var mı?

Evet, özellikle kurumsal emlak firmalarından alacağınız franchise ile yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Emlak Ofisi açmak için neler gerekli?

Gerekli belgeleri toplamak ve belediyeden verilmiş iznin belgesine sahip olması gerekir.

Bir önceki yazımız olan Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

BAYİLİK

Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti!

Starbucks bayilik şartları

Günümüzün başarılı ve popüler kahve firmalarından birisi Starbucks, girişimcilerin ilgisini çekiyor. Bu yazıda, “Starbucks bayilik almak istiyorum” diyenlerin akıllarındaki tüm soru işaretlerini gidereceğim. Starbucks bayilik şartlarını bu içerikten öğreneceksiniz… Starbucks bayilik ücreti ne kadar? Kâr marjı nedir? Hepsini yanıtlayacağım… Starbucks franchise bedeli 2024 bilgilerini açıklayacağım. Starbucks açmak kaç para diyorsanız, sizin için de bilgiler mevcut. […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı!

seç market bayilik şartları

Kendi işini kurmak isteyenlerin, özellikle 2023 yılında rağbet gösterdiği bir seçenekten bahsedeceğim. Seç Market bayilik şartları için uygunsanız siz de perakende sektörüne adım atabilirsiniz. Seç Market bayilik kar marjını bu içerikten öğrenebilirsiniz! Seç Market aylık kazanç hakkında da bilgiler vereceğiz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda Seç Market bayilik yorumlarının çok fazla olduğunu gördük. Seç Market günlük cirosunu […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.