finansportali.net

EVDE EK İŞ

Belediyelerin Ev Hanımlarına İş İmkanı 2023 BAŞVURUSU!

belediyelerin ev hanımlarına iş imkanı

Belediyelerin ev hanımlarına iş imkanı sayesinde siz gelir sahibi olabilirsiniz. Konu hakkında tüm bilmeniz gerekenleri ve başvuru bilgisini bu yazıda topladım! Hepsini atlamadan okumanızı tavsiye ediyorum.

Ev hanımları için para kazanma yollarını sizlere anlatmaya devam ediyorum. Evde paketleme işleri gibi birçok evde ek iş sayesinde ev kadınları para kazanabiliyorlar. Ankara, İstanbul, Sivas, Rize fark etmeksizin belediyeler aracılığıyla iş sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca İŞKUR evde is imkanı neler bunlara değineceğim. Hangi işleri yapabilirsiniz? Belediyelere nasıl başvurabilirsiniz? Ayrıntıları burada bulacaksınız. Devletin ev hanımlarına verdiği iş imkanı için siz de başvurunuzu gerçekleştirin.

Advertisement

Belediyeler Ev Hanımlarına İş İmkanı Sağlıyor mu?

Belediyeler Ev Hanımlarına İş İmkanı Sağlıyor mu?
belediyelerin ev hanımlarına is imkanı

İnternette ev hanımları için en çok aratılanlardan birisi – belediyelerin ev hanımlarına iş imkanı var mı? – Konuya açıklık getirerek devam etmek istiyorum. Bunun için belediyelerin direkt oluşturduğu bir platform yok.

Şöyle ki Türkiye’deki tüm belediyeler bunun için farklı bir yol izleyebiliyor. Örneğin Ümraniye Belediyesi ev hanımlarına iş imkanıyla, Esenyurt Belediyesi ev hanımlarına iş imkanı farklı olabilir.

Bayanlara evde iş için belediyelerin bazı çalışmaları olabiliyor. Bunun için kendi bulunduğunuz şehirdeki belediyelere başvurabilirsiniz. Belediyelerin düzenlediği organizasyonlarda vs. ev hanımlarına görevler verilebiliyor.

 • Peki bu ev hanımlarına iş imkanı için ne yapmak gerek? Yaşadığınız şehirdeki belediyelerin internet sayfalarını takip edebilirsiniz.

Ev kadınlarına iş imkanı için belediyelerin kurslarına da katılabilirsiniz. Para kazandıran halk eğitim kursları bu noktada ilginizi çekebilir. Belediyelerin ev hanımlarına iş imkanı çok fazla olmasa da evden para kazanmak için farklı yolları deneyebilirsiniz. Yazının devamında bu konulara da değineceğim. Evde oturan bayanlara is imkanı için güzel yöntemler söz konusu. O zaman devam edelim!

Sadece belediyelerin ev hanımlarına iş imkanı için beklemeyin… Kendiniz de evde para kazanmanın yolları  nı bulabilirsiniz. Sizleri yönlendirdiğim yazıları detaylıca okuyun.

Ev Hanımlar İş İmkanı İçin Hangi İşler Var?

Belediyelerin Ev Hanımlarına İş İmkanı

Devletin ev hanımlarına verdiği is imkanı fırsatından yararlanacaksanız, hangi işleri yapabileceğiniz konusunda fikir sahibi olmalısınız. Öncelikle belirtmeliyim ki bunun için büyük bir yetkinlik gerekmiyor. Hemen hemen herkesin yapabileceği işler mevcut. Özellikle evde paketleme işi çok revaçta. Paketleme dışında:

Gibi birçok iş seçeneği mevcut. Ev kadınları için evde iş imkanı için listeyi daha da uzatmak mümkün.

1- Paketleme İşleri

Belediyelerin ev hanımlarına iş imkanı genel olarak evde paketleme işlerinden oluşuyor diyebiliriz. Paketleme işi, ürünleri belirli bir düzen ve standarda göre ambalajlama sürecini ifade eder.

Advertisement

Paketleme işi için firmalar sizlere gerekli olan ürünleri temin eder ve siz de istenilen standarda göre ürünleri paketlersiniz. Paketlenen ürün sayısı üzerinden para kazanırsınız.

İstanbul’da mı yaşıyorsunuz? Öyleyse İstanbul evde paketleme işi veren firmalar için ayrıca yazdığım yazıyı okuyun!

2- Davetiye Katlama İşi

Evde davetiye katlama işi de özellikle yaz aylarında çok popüler olan ek iş seçeneklerinden birisidir. Belediyelerin ev hanımlarına iş imkanı alternatiflerinden birisi olarak da karşımıza çıkıyor.

İşin mantığını bilmek işe kolayca alışmanızı ve hızla para kazanmanızı sağlar. Davetiye katlama işi oldukça basittir. Sizlere verilen davetiyeleri simetrik ve temiz bir şekilde katlamalısınız.

Advertisement

Sonrasında da size verilen zarflara yerleştirmeniz gerekiyor. Ardından talebe göre zarfların arkalarına isim soyisim yazıyorsunuz. İşte bu kadar basit!

Belediyelerin Ev Hanımlarına İş İmkanı
Belediyelerin Ev Hanımlarına İş İmkanı

3- Oyuncak Yapımı

Devletin ev hanımlarına verdiği is imkanından birisi de oyuncak yapımıdır. Bazı belediyeler evhanımlarının yaptıkları oyuncakları alır ve satarlar.

Bunun için de ev hanımlarına ödeme yaparlar. Ev hanımlarını istihdama kazandırmak için bu ve benzeri iş alternetifleri mümkün olmaktadır. Amigurumi oyuncaklar, bez bebek oyuncaklar yaparak para kazanabilirsiniz.

4- Ayıklama İşi

Belediyelerin ev hanımlarına iş imkanından birisi de ayıklama işleridir. Birçok sektörde ayıklama işi yaparak ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Pirinç, ceviz, nar gibi ürünlerin ayıklanmasında görev alarak evden para kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Advertisement

5- Dikim İşleri

ev hanımlarına iş imkanı rıyorsanız ve dikim konusunda kendinize güveniyorsanız, şanslısınız. Çünkü tekstil firmalarından da iş alma fırsatınız bulunuyor. Çeşitli ürünlerin dikim işlerini alabilir ve aylık düzenli kazançlar elde edebilirsiniz.

İŞKUR Evde Ek İş

İŞKUR Evde Ek İş
İŞKUR dan evde is imkanı

Belediyelerin ev hanımlarına iş imkanı dışındaki seçenekleri de değerlendirmenizi tavsiye ettim. İŞKUR evlere iş veriyor mu?  Devletin ev hanımlarına verdiği iş imkanı için İŞKUR’a üye olabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu devlet tarafından denetlenen bir kurum.

Bazı firmalar evlere ek iş için ilan oluşturabiliyorlar. İŞKUR’a üye olmak ve başvuruda bulunmak çok kolay. İnternet üzerinden kısa sürede üyelik oluşturabiliyorsunuz. İŞKUR ev hanımlarına iş imkanı için formu doldurun. Ayrıntıları İşkur evde paketleme işi yazısından okuyabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Ek İş İlanları

Ev Hanımlarına Ek İş İlanları
ev hanımlarına ek iş ilanları

Evde hanımlara iş imkanı için iş ilanları oluşturulabiliyor. Bu ilanları günlük olarak takip edin. Ev hanımlarına ek iş ilanları için sahibinden.com  gibi iş ilanı sitelerini ziyaret edebilirsiniz. İl ayarlarını yaparak part time – evde ek iş ilanlarını görebilirsiniz.

İlanlar sürekli olarak güncelleniyor o nedenle dediğim gibi düzenli olarak takipte kalmak önemli bir konu. Hele ki evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artarken…

Ev hanımlarına ek iş ilanları için sosyal medya platformları da çok etkili. Özellikle Facebook’un ön planda olduğunu söyleyebilirim. Facebook hesabınızdan evde ek iş ilanları gruplarına katılabilirsiniz. Benzer birçok grup var. Bu gruplara katılın! Belediyelerin ev hanımlarına iş imkanı dışında bu seçeneklerde çok etkili diyebilirim.

Advertisement

DİKKAT! Ev hanımları için evde iş imkanları sağlıyoruz diyerek sizden para, TC no, detaylı banka bilgisi isteyen dolandırıcılara karşı dikkatli olun! Evde ek iş için çok fazla rağbet var. Bundan yararlanmaya çalışan kişiler olabiliyor. Gözünüzü dört açın…

İlgilinizi Çekecek: LC Waikiki evlere iş 

Ev Hanımlarına İş İmkanı KOSGEB

Ev Hanımlarına İş İmkanı KOSGEB
ev hanımlarının evde yapabileceği işler

Ev hanımlarına iş imkanı KOSGEB ile işinizin patronu olabilirsiniz. Eğer iş kurma düşünceniz varsa, KOSGEB desteklerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için KOSGEB girişimcilik belgesi almak gerekiyor. KOSGEB girişimcilik belgesi nasıl alınır? Tam olarak ne işe yarar? Detaylarıyla birlikte anlattım. Mevcut bir işletmeniz varsa ya da girişimcilik fikriniz varsa güzel bir fırsat olacaktır.

Belediyelerin ev hanımlarına iş imkanı dışında KOSGEB girişimciler için çok önemli bir mevzu. Ev hanımı olup, iş kurma çekincesi olanlara büyük kolaylıklar sağlanıyor. Aynı zamanda işini geliştirmek, büyütmek isteyenler içinde destek olunuyor.

Öneri: Güvenilir Evde Paketleme İşi

Ev Hanımlarına Evde Ek İş Fırsatı

Ev Hanımlarına Evde Ek İş Fırsatı
ev hanimlari için evde iş imkanları

Belediyelerin ev hanımlarına iş imkanı için internet sitelerini takipte kalın dedim. Peki, belediyelerden iş alamayan ev hanımları ne yapacak? Endişe etmeyin! Sizlere bunun için onlarca yazı hazırladım… Ayrıca evden bile çıkmanıza gerek kalmayacak!

Evde para kazanma konusunda çok fazla seçeneğiniz var. İnternetten evde is bile yapabilirsiniz. Örneğin internetten satış yapmak, freelancer olmak, paketleme işi yapmak, montaj işleri almak gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Advertisement
 • İnternetten ne satabilirim? Diye düşünüyorsanız, sizlere konu hakkında birbirinden çeşitli ürün fikri verdim. Hepsini evinizden yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Artık günümüzde internetten alışveriş yapmak çok popüler…
 • Ev hanımlarının evde yapabileceği işler çok fazla. Evden para kazandıran iş arayanlara 30 farklı iş tavsiyesiyle geldim! Kırmızı yazıya tıklayarak şimdi öğrenebilirsiniz. Evde ne iş yaparım diye kara kara düşünmenize gerek yok. Cevaplar bu yazıda!
 • Son yıllarda ev hanımlarına iş imkanı veren firmalar var. Çeşitli sektördeki firmalar evlere ek iş verebiliyor. Örneğin paketleme işlerini herkes yapabilir. Evde paketleme işi veren firmalar için de bir yazı hazırlamıştım. Detaylara erişebilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden Evde Paketleme İşi

Belediyelerin ev hanımlarına iş imkanı arayanların en çok arattıklarından birisinin e-devlet üzerinden evde paketleme işi olduğunu gördüm. Araştırmalarıma göre direkt böyle bir işi e-devlet üzerinden almanız mümkün değil.

Ancak İşkur’a e – devlet üzerinden giriş yapabilir ve oradaki işleri değerlendirebilirsiniz. Bunun dışında paketleme işi adı altında bir iş seçeneği e-devlette yok.

Sıkça Sorulan Sorular

Devletin ev hanımlarına verdiği is imkanını araştıranların en sık sorduğu soruları bir araya getirerek yanıtladım..

Evde İş Yapmak İçin Nereye Başvurulur?

Evde iş yapabilmek için firmalara direkt olarak başvurabilir ya da İŞKUR’a başvuruda bulunarak evde ek iş seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Evde Ek Olarak Ne İş Yapabilirim?

Evde paketleme işleri, nikah şekeri yapma işi, kına paketleme, davetiye katlama gibi insan gücüne ihtiyaç duyulan işleri evinizden yapabilirsiniz.

Advertisement

Evde Belediye İşlerine Başvurmanın Avantajları Nelerdir?

Belediye güvencesiyle paranızı sıkıtı yaşamadan alırsınız. Evinizin konforunda esnek çalışma saatlerine sahip olarak çalışırsınız.

Belediye İşleriyle Ev hanımları Ne Kadar Gelir Elde Edebilir?

Kazanç konusu tamamen işin türüne ve zorluğuna göre değişir. Aynı zamanda çalışma saatlerine, ürün miktarına ve diğer bazı etkenlere bağlı olarak farklılık gösterebilir. Ortalama olarak 10.000 TL – 15.000 TL kazanmak mümkündür.

SONUÇ:

Belediyelerin ev hanımlarına iş imkanı
Belediyelerin ev hanımlarına iş imkanı

Sizlere Belediyelerin ev hanımlarına iş imkanı 2023 yılı için bilgilendirmesini yaptık. Belediyelerin her birinin bağımsız bu konuda iş yürüttüğünü söyledim. O nedenle tek bir çatı altında platform yok. Kendi yaşadığınız şehirdeki belediyeleri takip etmelisiniz.

Belediyelerin çeşitli organizasyonlarında, etkinlerinde görevlendirebilirsiniz. Ancak çoğu zaman bu ilanlara erişmek zor olabiliyor. O nedenle sizleri yönlendirdiğim yazılardaki yöntemleri göz ardı etmeyin.

Daha fazla –  EVDE EK İŞ – bilgileri için yazı kategorimize göz atın…

Advertisement

Aklınıza takılan soruları da YORUM olarak aşağıya bırakabilirsiniz. Daha fazla para kazanma yöntemi için takipte kalın! İyi günler dilerim. 🙂

Bir önceki yazımız olan İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

15 Yorum

 1. kader

  10 Haziran 2022 at 03:25

  Mamak’ta yaşıyorum.Ev hanımıyım ,evde işe ihtiyacım var.Çevremde benim gibi birkaç kişi daha var.Yapacağım işi titizlikle tamamlarım. Beni bir şekilde bilgilendirin.Teşşekkürler.

 2. Tuba

  11 Mayıs 2022 at 22:46

  Mrb evde paketleme işi istiyorum güvenilir mi

 3. Menekşe

  22 Mart 2022 at 19:24

  Balıkesir bandırma evde paketleme işi istiyorum buna çok ihtiyaçım var

 4. Hicran

  11 Mart 2022 at 08:47

  Ankara keçiören evde paketleme işi istiyorum

  • Atakanalbayrak15@gmail.com

   2 Ekim 2023 at 12:55

   Arkadaşlar kolay gelsin kapora tc iban herhangi bir ücret ek ödeme talep etmeksizin evlere iş yerlerine Fason iş verilir haftalık aylık ödeme nakit bilginiz olsun sadece ev hanımları bayanlar içindir işimiz bilginize hayırlı günler saygılar

 5. Tülin

  11 Şubat 2022 at 20:55

  Merhaba ben Ordu Fatsada oturuyorum eve paketleme işi arıyorum lütfen bana en kısa zamanda dönerseniz sevinirim lutfen

 6. Tuba gündoğan

  8 Şubat 2022 at 22:47

  Evde Balon kolileme istiyorum

 7. Arzu demir

  22 Ocak 2022 at 19:08

  Evde paketleme isi ustiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 yorum

EVDE EK İŞ

İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU!

işkur evde paketleme işi

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için en güvenilir yol İŞKUR evde paketleme işi… Bu süreç ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi adım adım açıklıyorum. Evde iş imkanı ile siz de kazanın! 🙂 2024 yılında giderek popülerleşen evde paketleme işleri ile birlikte, bu işler üzerinden dolandırıcılık yapan kişilerin sayısı da maalesef ki arttı. Bu nedenle […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Kaporasız Evde Paketleme İşi 2023 | T.C’siz Evde Paketleme!

Kaporasız Evde Paketleme İşi

Evde çalışmak istiyorum diyenler! Kaporasız evde paketleme işi ile güvenilir bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Günümüzde gerçekten de güvenilir evde paketleme işi bulabilmek mümkün! Evlere paketleme işi veren firmalar nasıl bulunur? Detaylı olarak aktardık! Kaporasız paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kapora istemeyen paketleme işini nasıl bulacağınızı açıkladık! Kaporasız evde paketleme […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.