finansportali.net

ACİL PARA

Borç Para Veren Vakıflar – 3 Güncel Vakıftan Borç Para Al!

borç para veren vakıflar

Nakit paraya ihtiyacım var! Diyorsan, doğru adrestesin. Bu yazıda size borç para veren vakıflar için güncel bir liste hazırladım. Bahsedeceğim vakıflar Türkiye’nin hemen hemen her yerinde bulunan vakıflar olduğu için endişelenmenize gerek yok.

Borç arıyorum diyenler için borç para veren hayırseverler, borç para veren dernekler sizin için büyük bir fırsat! Ayrıca borç para veren zenginler de sizlere para verebilecektir. Ancak bunun için kimlere hangi vakıflara ulaşmanız gerektiğini iyi bilmelisiniz. Ben de sizlere bunu vaat edeceğim. Borç para veren şahıslar ve vakıflar için en güvenilir listeyi sizlere hazırladım.

Bu arada, acil para arayışınızda size zorluk çıkarmayacak, güvenli vakıflardan borç para almak daha legal bir yol olacaktır. Öyleyse daha fazla sizleri oyalamıyorum. Acil para gerekiyor, ne yapmam gerek diyenler için borç para veren vakıflar listesi…

Advertisement

Borç Para Veren Vakıflar Gerçek mi?

Borç para veren vakıflar

Borç para veren vakıflar

En başta sizler için kafa karıştıran soruyu cevaplayacağım. Borç para veren vakıflar gerçek mi? şeklinde bir endişeniz olabilir. Evet! Gerçekten borç para veren vakıflar var. Bu vakıfların borç para verme sebepleri zor durumda bulunan insanlara yardımcı olmak. Vakıflar borç para veren hayırsever ve zenginlerden oluşuyor desem abartmış olmam.

Senetle borç para veren yerler ve şahıslar için yazıya tıklayın!

Yukarıda da bahsettiğim gibi vakıflar aracılığıyla borç almak hem daha güvenilir hem daha avantajlı. Bu yüzden borç para arıyorum diyorsanız, vakıfları değerlendirmeyi tavsiye edeceğim.

Bu vakıflar nereler? Borç para veren vakıflara nasıl ulaşırsınız? Hepsinin cevabı bu yazıda. Borç para veren vakıfların gerçek ve güvenilir olduğundan bahsettiğime göre, vakıf listesine geçebiliriz.


Acil para bulma yolları için hazırladığımız video ile ihtiyacınız olan parayı bulabilirsiniz!

Advertisement

HEMEN İZLE!

1- Vehbi Koç Vakfı

Vehbi Koç Vakfı

Borç para veren hayırseverler

Evet, borç para veren vakıflar için diğer başlığa geçiyorum. Hemen hemen herkesin bildiği bir vakıftan bahsedeceğim şimdi. Türkiye’nin ilk özel vakfı olan Vehbi Koç Vakfı, 1969’da kurularak, günümüze kadar gelmeyi başarmıştır.

Türkiye vatandaşları için eğitim, sağlık, kültür ve sivil toplum için çeşitli faaliyetlerde bulunuyor. Hatta vakfın bünyesinde bir çok okul, hastane ve müze bulunuyor. Vakıf, tüm çalışmaları büyük titizlikle ve planlayarak yürütüyor. Yardıma ve desteğe ihtiyaç duyan insanlara da yardımdan çekinmiyorlar.

Koç Üniversitesi ayrıca borca ihtiyaç duyan insanlara, belli bir miktarda borç vermeyi kabul ediyor. Ancak burada belirtmem gereken en önemli husus, gerçekten de yardıma ihtiyacınız olması. Vehbi Koç Vakfı, Türkiye’nin en büyük vakıflarından birisi olduğu için borç talep eden birçok insan bulunabiliyor.

Advertisement

Bu nedenle vakfın size boş verebilmesi için gerçekten net bir cevabınızı olması gerekiyor. Eğer gerçekten geçerli bir sebebiniz varsa (örneğin sağlık gibi), Vehbi Koç Vakfı’na borç para için başvurabilirsiniz.

Ayrıca vakıftan bağımsız, borç para veren hayırseverler ile iletişime geçme şansınız olabilir. Borç para için vakıf ile  e -posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Sürecin nasıl işlediği konusunda Vakıf size detaylı bilgileri verecektir sizlere irtibata geçebilmeniz için adres bilgilerini geçiyorum.

Vakıf adresi: Kuzguncuk / İSTANBUL

E – posta info@vkv.org.tr

2- SEY Vakfı

SEY Vakfı

Borç para veren dernekler

Oldukça yeni bir vakıftan bahsedeceğim. Sev Vakfı 2020 yılında Semra ve Enver Yücel tarafından kuruldu vakfın temel olarak faaliyet gösterdiği alanlar ise eğitim… sırada Semra Enver Yücel Vakfı özellikle genç olan arkadaşlarımızla alakalı.

İlgili içerik: Adana senetle borç para veren yerler

Advertisement

Eğer öğrenciyseniz Semra Enver Yücel Vakfı aracılığıyla borç alabilirsiniz. Bu dernek, daha çok öğrencilerle ve eğitimle alakalı bir vakıftır. Bu nedenle sadece öğrenci olmanız durumunda, vakıf ile iletişime geçerek borç para talebinde bulunabilirsiniz. Dolayısıyla öğrencilere yardım yapan vakıflar arasında SEY Vakfı’nı değerlendirebilirsiniz.

Elbette genç olmaktan ziyade Bir de geçerli bir sebebiniz olması gerekiyor. Sizlere SEY VAKFI ile iletişim için adres bilgilerini aşağıya bırakıyorum.

Adres:  Beşiktaş/ İstanbul

E-Mail: info@seyvakfi.org

3- AHBAP

Vakfın birçok sosyal sorumluluk projesi ve insanı yardım hedefi var.

Advertisement

Günümüzde hala başarıyla hizmetlerini sürdüren bu vakıftan borç para almanız mümkün olabilir. İnsanlığa Hizmet Vakfı ihtiyaç halinde ihtiyaç sahiplerine borç para verebiliyor.

Vakıftan borç para almak istiyorsanız, net bir sebebiniz olmalı.

Vakıf gerçekten ihtiyaç sahibi olduğunuza ikna olduğunuzda size sabit değerlerde borç para vermeyi kabul edecektir. Özellikle sağlık, eğitim gibi konularda vakıf daha etkin rol oynuyor.

Sizlere İnsanlığa Hizmet Vakfı’nın adres ve iletişim numarasını bırakıyorum. Borç para almak istiyorum diyorsanız vakıf ile iletişime geçmeniz gerek. İster adrese giderek, ister maille ya da telefonla irtibata geçebilirsiniz.

Web sitesi için tıklayın.

Advertisement

 

Bir önceki yazımız olan Adana’da Senetle Borç Para Veren Yerler 2022 İLETİŞİM ADRESİ başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

22 Yorum

  1. Mehmet Kılıç

    22 Haziran 2022 at 02:11

    Kamuda çalışan biriyim. Bana acilen 300 000 TL lazım bankaların kredileri çok yüksek çekemiyorum. Bu parayı borç verecek biri yok mu 36 ayda kapatırım. Dolar borcum var ve vadesi geldiği için ödeyemiyorum. Lütfen varsa biri benle bağlantıya geçsin Allah rızası için.

  2. Mehmet

    22 Haziran 2022 at 02:08

    Kamuda çalışan biriyim. Bana acilen 300 000 TL lazım bankaların kredileri çok yüksek çekemiyorum. Bu parayı borç verecek biri yok mu 36 ayda kapatırım. Dolar borcum var ve vadesi geldiği için ödeyemiyorum. Lütfen varsa biri benle bağlantıya geçsin Allah rızası için 😑

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

22 yorum

ACİL PARA

Adana’da Senetle Borç Para Veren Yerler 2022 İLETİŞİM ADRESİ

Adana'da senetle borç para veren yerler

Adana’da senetle borç para veren yerler hakkında araştırma yapanları buraya alalım! Acil paraya sıkışan kişiler, banka kredisi çekemediklerinde hemen senetle para veren yerleri araştırmaya başlarlar. Neyse ki, kredi çekemeyen kişiler için tek çıkış yolu bankalar değildir. Adana dâhil birçok ilimizde senetle borç veren yerler bulunuyor. Ancak bu yerlerin güvenilir ve düşük faizli olmasına özen göstermelisiniz. […]

Okumaya devam et

ACİL PARA

Taksitle Telefon Satan Yerler – En Ucuz Öneriler!

taksitle telefon satan yerler

2014 yılında getirilen taksitle telefon alma yasağı sonrasında birçok kişi taksitle telefon nasıl alınır araştırmak zorunda kalmakta. Çünkü bu tarihten sonra doların da bir hayli yükselmesi peşin olarak telefon almayı neredeyse imkansız kılmıştır. Ortalama 5 bin ile 10 bin arasında değişen telefon piyasasında kimse elindeki nakit paranın tamamını tek seferde harcamak istememektedir. Senetle telefon satışı […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.