finansportali.net

BAYİLİK

Bülent Börekçilik Bayilik – 2023 Franchise Ücreti!

BÜLENT BÖREKÇİLİK BAYİLİK

İş sahibi olmak ve kendinize ait bir yer açmak mı istiyorsunuz? O zaman Bülent Börekçilik bayilik sürecini ve avantajlarını sizlere anlatmak istiyorum. İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Kocaeli, Kayseri ve Konya başta olmak üzere; Türkiye’nin her yerinde bayilikleri olan Bülent Börekçilik bayilik fiyatları 2023 yılında yatırımcılar için son derece uygun.

Bülent Börekçilik, Türkiye’nin belki de en çok reklam veren ve tanınan börek markalarından biri. Hani o geceleri televizyon izlerken, bir anda tüm lezzetiyle karşımızda beliren reklam yok mu?

Evet, Adana’nın meşhur börekçisi Bülent Börekçilik bayiliğini alarak siz de  yeni bir iş sahibi olabilirsiniz. Üstelik öyle sıradan bir markanın bayiliğinden bahsetmiyorum. Dükkanının önünden geçerken bile lezzetli kokusuyla, anlık müşterilerini çeken bir börek markası bu!

Advertisement

Girişimci ruhlu kişilerin, merakla araştırdığı Bülent börekçilik bayilik sürecini tüm yönleriyle öğrenmek için yazımı okumaya devam edin! İşte, giderek artan şube sayısıyla Bülent Börekçilik bayisi olma süreci, şartları ve başvuru linki…

Bülent Börekçilik Firmasını Tanıyalım

bülent börekçilik franchise
bülent börekçilik franchise

Börekçi dükkanı açmak isteyen yatırımcıları ilgilendiren bir haberim var: Bülent Börekçilik son zamanların en gözde börek firması arasında ilk sırada yerini alıyor. Kaldı ki uzun bir süre daha zirveyi bırakmayacak gibi…

Adana böreği olarak tabir edilen, bol kaşarlı su böreği diyebileceğimiz lezzeti sayesinde herkesin gönlünde taht kurmayı başaran marka, gün geçtikçe bayi sayılarını da artırmayı başarıyor. Zaten Instagram hesabını incelerseniz, neredeyse haftada bir yeni bayiliklerin açıldığını kendiniz de görebileceksiniz.

Türkiye’de bayilik veren firmalar konusunda bir araştırma yapıyorsanız, Bülent Börekçilik bayilik seçeneğini değerlendirmeye alabilirsiniz. Neden mi? Birazdan anlatacağım!

Bülent Böreğin kaç şubesi var?

Bülent Böreklik’in Türkiye genelinde 200’den fazla şubesi bulunuyor. Firma her geçen gün franchise başvurularını değerlendirerek, hızla büyümeye devam ediyor.

Advertisement

İlgili içerik: Levent Börek Bayilik Şartları

Bülent Börekçilik Bayiliği Almak İçin 8 Neden!

Bülent Börekçilik Bayilik
Bülent Börekçilik Bayilik

Bu kadar çok börek markasının olduğu bir ülkede “neden Bülent Börekçilik bayilik seçeneğini değerlendirmeliyim?” diye düşünüyor olabilirsiniz. Elbette haklısınız. Sonuçta az veya çok belirli bir miktarda da olsa yatırım yapacağınız bir işi, enine boyuna araştırmak en mantıklısı olacaktır.

Ülkemizde hizmet veren birçok gıda firması var. Ancak bayilik almak istiyorsanız ve bu sektörde ilerlemeyi tercih ediyorsanız Bülent Börekçilik bayilik almanın avantajları ile diğer gıda firmalarının sunduğu avantajlar arasında büyük farklar olduğunun altını çizmeliyim.

Dolayısıyla sizlere bu börekçilik firmasını gönül rahatlığıyla önermemin, işte 8 nedeni!

 • Türkiye ve hatta dünya çapında pek çok ülkede firmanın sunduğu lezzet oldukça fazla seviliyor.
 • Kiralayacağınız dükkan için herhangi bir büyüklük sınırlaması da yok.
 • Firma, bayiliğini alan dükkan sahiplerine çeşitli eğitimler veriyor.
 • Bayi sahiplerine pazarlama alanında destek vererek dükkanlarının reklamlarını yapma konusunda büyük bir yardım sunuyor.
 • Bayi sayıları her geçen gün artıyor ve daha fazla kişiye hizmet veriyor.
 • Bilinirliği arttıkça lezzeti damaklarda tat bırakıyor, böylece özellikle sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi haline geliyor.
 • Üretilen tüm mamuller, soğuk hava sistemli araç filosuyla İstanbul ve Türkiye’nin her yerine ulaştırılıyor.
 • Yüksek kâr marjı ile kısa sürede iyi kazançlar sağlaması ise Bülent Börekçilik’in en büyük avantajlarından biridir.,

Bülent Börekçilik Kar Marjı Ne Kadar?

Bülent Börekçilik kar marjı ortalama olarak yüzde 30 – 35 civarlarında. Özellikle işlek bir konumda bulunan dükkan ile yüksek kazançlar elde edebilmek mümkün.

Bu yazıyı da okuyabilirsiniz: Bayilik Veren Marketler

Biraz iştahınızı kabartacağım fakat size Gaziantep Bülent Börekçilik Bayilik örneği göstermek istiyorum.⇓

Bülent Börekçilik Bayilik Ücreti 2023 (GÜNCEL)

Bülent börekçilik bayilik fiyatları, gıda sektöründe bayilik açmak isteyenlerin en çok merak markalar arasında yer alıyor.

Advertisement

Bülent böreğin bayiliği ne kadar?

İlk olarak şunu söyleyebilirim ki; firmanın yatırım tutarı, yaklaşık olarak en az 300.000 TL ile 500.000 TL arasında oluyor.

♣Fakat buraya dikkat: Bülent Börekçilik Bayilik bedeli ÜCRETSİZDİR. Bizim size verdiğimiz bu miktar bayilik ücreti değil yatırım bedelidir.

Bülent Börekçilik Bayilik ücreti birçok faktöre bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bu faktörler; konum, dekorasyon, dükkan büyüklüğü, personel sayısı, alınan malzemeler ve diğer masraflar gibi etmenlerdir.

Advertisement

Dolayısıyla, her bir bayinin açılma sürecinde gereken sermaye miktarında dalgalanmalara neden olabilir. Bayinin açılacağı lokasyon ve dükkanın büyüklüğü yatırım miktarını etkiler.

Örneğin: Üniversiteler, iş merkezleri, AVM’ler ve işlek caddelerde, uygun bir dükkan bulursanız; gereken sermaye miktarı da artacaktır. Ancak şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim ki bu gibi konumlarda açacağınız bir Bülent Börekçilik franchise ile satışlarınız da ciddi yükselmeler olduğunu görebilirsiniz.

bülent börekçilik bayilik bilgileri
Bülent Börekçilik Bayilik Şartları ve Tüm Bilgiler

İlgili içerik: Pide by Pide Franchise Bedeli

Bülent Börekçilik Franchise Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bülent Börekçilik Franchise Başvurusu Nasıl Yapılır
Bülent Börekçilik Franchise Başvurusu Nasıl Yapılır

Bülent Börekçilik bayilik başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • Öncelikle firmanın resmi web sitesini ziyaret ederek Bayilik sayfasına giriş yapınız. Bu sayfada karşınıza Bülent Börekçilik bayilik başvuru formu çıkacaktır. Hatta şuraya da linkini bırakayım: Bülent Börekçilik bayilik başvurusu
 • Başvuru formunda sizden Türkiye içerisinde mi, yoksa yurt dışında mı bayilik açmak istediğiniz sorusu bulunur.
 • Bir sonraki aşamada ad-soy ad, size ulaşmak için cep telefonu numaranız, e-posta adresiniz istenmektedir. Bu bilgileri de doğru bir şekilde yazınız.
 • Sonrasında yaptığınız mesleği yazmanız istenmektedir. Özellikle gıda ve pastane sektöründe olanlar bu noktada daha avantajlı durum elde edeceklerdir.
 • Özel Mesajınız kısmında ise; kendinizi tanıtan, firmayı ikna edici cümleler yazarak başvurunuzu gönderebilirsiniz.
 • Son iki kısım aslında başvurunuzun kabul edilmesi için kilit noktalardır. Sermayeniz yeterli ve dükkanınız iyi bir konumda bulunsa bile özellikle Özel Mesajınız kısmını dikkat çekici şekilde doldurmanız kabul edilmeniz için önemli kilit noktasıdır. Deneyiminizden, isteğinizden, hedeflerinizden bahsedebilir ve ilgi çekici cümleler kullanabilirsiniz.

İlgili içerik: Seç Market Bayilik Şartları

Bülent Börekçilik Bayilik Şartları 2023

Bülent Börekçilik Bayilik Şartları
Bülent Börekçilik Bayilik Şartları

Yukarıda sunduğu avantajlarla Türkiye’de bayilik veren firmalar arasında ilk sırada yerini koruyan Bülent Börekçilik, elbette bazı şartlar talep ediyor. Diğer firmalara nazaran daha makul taleplerde ve isteklerde bulunan firmayla iletişime geçmek kolay olduğundan, tercih eden girişimci sayısı ise bir hayli fazla!

 • Bülent Börekçilik firmasından bayilik almak isteyenler arasındaysanız öncelik bayiliği açacağınız bir dükkan bulmanız gerekiyor.
 • Bulacağınız dükkanın metrekaresine pek fazla takılmayan firma, dükkanın konumuyla daha fazla ilgileniyor.
 • Ancak siz yine de ne kadar geniş bir dükkan bulursanız dükkanınızda daha fazla vakit geçiren kişiyle karşılayacağınızdan dolayı kar oranınız artacaktır.
 • Firma genellikle bir yerleşim yerinin ana yolu üzerinde, hemen göze çarpabilecek noktalardaki dükkanlara onay vermektedir.
 • Böylece börek kokusuyla beraber eşsiz görselleri kullanarak müşterilerin daha fazla ilgisini çekebileceğine inanmaktadır.
 • Bayilik almak için bulacağınız dükkanın giriş katta bulunması onay almanız açısından büyük bir avantaj sağlayacaktır.
 • Firma üst katlardaki dükkanlara çok fazla onay vermemektedir.
 • Dükkan kriterlerinin ardından sermaye tutarını da sizlere şart olarak sunmaktadır.
 • Bülent Börekçilik bayilik ücreti için 300 Bin TL ile 500 Bin TL arasında bir sermayeye sahip olmanız gerekiyor.
 • Unutmayın ki firma, 150 Bin TL’nin altındaki sermayeli girişimcilere onay vermeyi tercih etmez. Zaten büyük bir firmayla çalışacağınızdan,  sermayenizi kısa süre içerisinde 2’ye, hatta 3’e katlayacağınızdan şüpheniz olmasın!

İlgili içerik: Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Bülent Börekçilik Bayilik İletişim

Bülent Börekçilik Bayilik İletişim
Bülent Börekçilik Bayilik İletişim

Bu yazıyı okuduktan sonra hiç vakit kaybetmeden Bülent Börekçilik franchise hizmeti almak istiyorsanız; aşağıda verdiğim iletişim bilgilerini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Bülent Börekçilik iletişim adresleri neler?

– Telefon Numarası: 0 212 445 34 91- 92- 93- 94
– E- Posta Adresi: info@bulentborekcilik.com
– Resmi web sitesi: Bülent Börekçilik

Advertisement

Benzer şekilde bayilik almak hakkında merak ettiğiniz firmaların isimlerini ‘YORUM’ kısmına bırakırsanız, sizlere seve seve yardımcı olabilirim. Son olarak ilgili başlıkları görmek adına Bayilik kategorisini incelemenizi de tavsiye ediyorum!


Bir önceki yazımız olan Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları – 2023 BAYİLİK BEDELİ! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

9 Yorum

 1. nazlı

  1 Temmuz 2022 at 13:28

  Bu bayiliği alırken engelli vatandaşa herhangi bir avantaj yada kolaylık sağlıyormusunuz.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 yorum

BAYİLİK

Joure Perfume Bayilik Şartları ve Bilgileri (%100 Kar Marjı)

Joure Perfume

Parfüm firmaları arasında en karlı bayilik veren markalardan olan Joure Perfume %100 kar marjı sağlıyor! Sermayenizi başarılı olacak bir iş fikriyle değerlendirebilirsiniz! Joure Perfume firmasından bayilik alarak, kendi işinizin patronu olabilir ve yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Üstelik isim hakkı bedeli ve cirodan pay ödemenize gerek dahi yok! Evet, bu kadar karlı bir franchise için başvuruda […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Komagene Çiğ Köfte Bayilik Ücreti – 2023 BAŞVURU ŞARTLARI!

Komagene Çiğ Köfte Bayilik

Kendi işinizin sahibi olmak ister misiniz? Tüm zamanların en çok para kazandıran sektörlerinden biri olan yemek sektöründe iş yapın! Komagene Çiğ Köfte Bayilik seçeneği, bu noktada sizlere müthiş bir fırsat olacak! Bugün sizlerle Komagene Çiğ Köfte Bayilik başvurusu hakkında konuşacağım. Komagene Çiğ Köfte Bayilik şartları 2023’te neler? Sırasıyla anlatacağım. Ayrıca yeni Komagene bayilik ücretinden ve […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.