finansportali.net

EVDE EK İŞ

2023 Bursa Evde Ek İş Veren Firmalar ve Telefon Numaraları!

bursa evde ek iş

Bursa evde ek iş fırsatlarından yararlanmak isteyenler buraya! Bursa’da yaşayan ve evden çalışarak ek gelir kazanmak isteyen herkesi ilgilendiren bu yazımda, ayda nasıl 9.000 TL para kazanabileceğinizi açıklıyorum!

Özellikle evde paketleme işi Bursa’da çok popüler. Ancak Bursa, evde iş skalasını fazlasıyla geniş tutuyor. Yani Bursa’da yaşayan bir ev hanımı, öğrenci veya emekli olarak evde süsleme işi, katlama işi, ütüleme işi, paketleme işi, boyama işi, düzenleme işi gibi evde ek işler de alabilirsiniz.

Peki, Bursa kocaman bir şehir. Bursa evde ek iş fırsatları nereleri kapsıyor diye merak ediyorsanız; Nilüfer, Gemlik, Yenişehir, Yıldırım, Büyükorhan, İnegöl, Gürsü, İznik, Karacabey bölgelerde evde paketleme işleri yapabilirsiniz.

Sizlere Bursa evde paketleme işi iletişim adresleri 2023 için bilgi vereceğim. Bu işler hem kolay hem de güvenilir para kazanmanın önemli bir adımıdır.

Advertisement

Bursa Evde Ek İş: Paketlemede Hangi İşler Yapılabilir?

Bursa Evde Ek İş
Bursa Evde Ek İş

Bursa evde ek iş seçenekleri arasında gösterebileceğim onlarca seçenek bulunuyor. Bursa, her ne kadar bir tekstil kenti olsa da bu şehirde evde ek iş kapsamında yapabileceğiniz çok farklı işler mevcut. İşte, Bursa’da en çok ihtiyaç duyulan işler şöyle:

gibi daha birçok ürünün paketleme işi evlerde kolayca yapılabilir. Özellikle Bursa’da çorap paketleme işi çok popüler diyebilirim. Şunu da unutmadan belirteyim: Paketleme işlerinde firmaların iş potansiyeline göre yapabileceğiniz kadar iş alabilirsiniz. Bursa’da evlere iş veren firmalar için devam edelim. +

📌 Bursa evlere ek iş kapsamında sizler için sadece gerçek bilgileri paylaşıyorum. Evde iş imkanı Bursa için asılsız bilgi verenlere dikkat edin, ödeme talep edenlere dikkat edin… Bursa evlere iş veren firmalar ve daha fazlasını öğrenelim mi? Haydi o zaman.. Okumaya başlayalım…

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

bursa evde paketleme işi
bursa evde paketleme işi

Evde para kazandıran işler arıyorsanız, doğru yerdesiniz! İster ek iş isterseniz tam zamanlı olarak çalışabileceğiniz paketleme işlerinde hayalinizdeki kadar çok para kazanabilmeniz için işinizi titizlikle yapmanız gerekiyor. Bursa evde ek iş paketleme işleri aradığınız ek iş olabilir.

Evlere paketleme işi veren firmalar, işe başlamadan evvel mutlaka sizlere gereken talimatı verecektir.

Bu talimatlar: Günde kaç ürün ile çalışacağınız, paketlerin içerisine kaçar adet ürün koyacağınız, teslim süreniz, üzerinize zimmetli olarak emanet edilen ürünlerin sayısı ve değeri, iş bitiminde size ödenecek olan ücret gibi…

Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmanın Avantajları

Akşam ne iş yapabilirim ve para kazanabilirim diyorsanız Bursa evde ek iş  seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Biliyorsunuz, artık evden çalışarak para kazanmak çok moda.

Hemen hemen her sektör, artık işlerini evlerden yapıyor. Sizler de bu yeni iş modeline ayak uydurarak kolay bir şekilde para kazanmanın keyfini sürebilirsiniz.

Advertisement

📌Peki, neden insanlar çıldırmış gibi evlerden çalışmaya başladılar? Aslında evde ek iş yaparak çalışmanın pek çok avantajı var, mesela:

 1. Öncelikle kendi evinizin içerisinden çalışma imkânı bulabiliyorsunuz.
 2. Aynı zamanda bu işlerin oldukça kârlı bir iş olduğu da söylenebiliriz.
 3. Çalışkan ve hızlı iş üreten insanlar bu alanda çok yüksek kazançlar elde edebiliyorlar.
 4. Herhangi bir sermayeye ihtiyacınız bulunmuyor.
 5. Evinizin içinden çalışmak ve cebinizden para gitmeden iş sahibi olmak her zaman son derece avantajlıdır.
 6. Paketleme işlerinin kârlı olmasının bir diğer avantajı ise bu işi yaparken alacağınız desteklerdir.
 7. Daha fazla iş alıp birkaç kişi ile daha da fazla iş üretme imkânı bulabilirsiniz.

Bu gibi avantajlar söz konusu. Bursa evde ek iş ile evinizden çıkmadan, emeğinizle para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bursa Evde Paketleme İşi Para Kazandırır Mı?

bursa evde ek iş kazancı
bursa evde ek iş kazancı

Bursa evde ek iş konusunda sizi kesinlikle ikna edecek bir başlıktan söz edelim. Paketleme işleri para kazandırır mı? Çalışacağınız firma ile uzun süreli çalışmanız durumunda evet, paketleme işlerinde ciddi anlamda para kazanabilirsiniz. Bu işte tek 1 kişinin aylık kazancı 6.000 TL’ye kadar çıkarken, aynı evde birden fazla kişi bu işi yaptığını düşünsenize…

Evde paketleme işi kolay görünse de bir o kadar zahmetlidir. Yüksek meblağlar kazanmak istiyorsanız biraz daha fazla çalışmanız gerekebilir.

 • Günlük 4 saat çalışarak 250 TL gibi ücret kazanabilirsiniz.
 • Paketleme işleri part time yaparsanız, kira ve mutfak masraflarınızı rahatlıkla çıkarabilirsiniz.
 • Ama günde 10-12 saat olacak şekilde tam zamanlı çalışırsanız, ayda 8.000- 9.000 TL gelir elde edebilirsiniz.

Evde paketleme işi yapmanın en büyük avantajı parça başı ücret alabilme imkânıdır. Yani ne kadar fazla iş üretirseniz o kadar fazla para kazanma şansınız bulunur.

Bazen paket sayısına göre bazen de paketlerin içerisine yerleştirdiğiniz ürün miktarına kadar ücretlendirme yapılır. Bu kazanç size ve harcadığınız emeğe göre değişir.

İlgili içerik: Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Advertisement

Bursa Evde Ek İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bursa Evde Ek İş Başvurusu
Bursa Evde Ek İş Başvurusu

Ev hanımları için para kazanma yolları arasında bulunan evde paketleme işleri başvurusu nasıl yapılır, merak ediyorsunuz biliyorum. Bu işleri veren firmalara online platformlar üzerinden ulaşabileceğiniz gibi İş Kur avantajlarıyla da ulaşabilirsiniz. (Yazımın devamında anlattım, merak etmeyin)

Bursa evde ek iş başvuruları için sizlere önerebileceğim birkaç tavsiyem bulunuyor. Mesela;

 • ilk olarak evlere paketleme işi alabilmek için direkt olarak Bursa’da ki ilgili firmalara da başvuru yapabilirsiniz. Yapılacak işin miktarına, türüne ve kazancına göre seçim yapabilirsiniz.

Paketleme işi yapmak isteyen milyonlarca kişi bu başvurular ile kazanç kapısını aralıyor. Evde paketleme işi başvurusu yapmanın birçok yolu bulunuyor. En basiti iş ilanlarına başvuru yaparak yapabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken nokta, internet üzerinden yapacağınız paketleme iş ilanları başvuruları için doğru web siteleri tercih etmelisiniz.

Örneğin:Sahibinden.com – Jooble.org

Bursa evde paketleme işi kariyer sitelerinde de sık sık rastlayabileceğiniz bir iş fırsatı…

📌 Eğer, Bursa evlere ek iş imkanlarından faydalanmak istiyorsanız aşağıda yazdığım adımları takip ederek iş  başvurusunda bulunabilirsiniz!

Advertisement
 • Üretim atölyelerine giderek başvuru yapabilirsiniz. Daha basit ve etkili bir yoldur.
 • Paketleme yapan fabrikalar ile görüşebilirsiniz.
 • Fason üretici aracıları ile görüşerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Paketleme işi yapan bir başka çalışanlar ile görüşmenizde iyi olacaktır.
 • Bazı hediyelik dükkanları paketleme işçisi alıyor, onlarla da görüşebilirsiniz.
 • İŞKUR üzerinden de evde paketleme veren firmaları görebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Çünkü Bursa evde paketleme işi veren firmalar İşkur üzerinden de ilan açıyor. Bunun için de İŞKUR iş arayışınızı aktif hale getirmelisiniz…

Bursa Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ile Görüşün

bursa evde paketleme işi iletişim
bursa evde paketleme işi iletişim

Bursa evde ek iş fırsatları için Bursa evde paketleme işi veren firmaları bilmeniz lazım. Bursa ilinde birçok fabrika ve üretim yeri bulunuyor.

Örneğin, Bursa organize sanayi bölgesi ya da dokuma fabrikaları ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için Google Haritaları kullanabilirsiniz. Haritalar kısmına alakalı fabrikaları aratarak iletişim adreslerine ulaşabilirsiniz.

Bizzat başvuru yaparak iş alabilirsiniz. Ama öncesinde sorup evlere paketleme işi verip vermediklerini iyice öğrenin. Eğer evlere iş veriyorlarsa bizzat üretim yerine giderek başvuruda bulunmanız gerekiyor.

Evde paketleme işi veren firmalar çalışanlarını 2 farklı şekilde  istihdam ederler. Bunlar;

 1. Fabrika içinde çalışanlar
 2. Sizler gibi ek gelir imkanına sahip olmak isteyenler

Bu konuyla ilgili olarak; İzmir evlere paketleme işi veren firmalar ve İstanbul Evlere paketleme işi veren firmalar yazılarını da okuyabilirsiniz. 

Bursa’da Tekstil Atölyeleri Evde Paketleme İşi Veriyor!

bursa evde ek iş
bursa evde ek iş

Alaşar Köyü, Osmangazi, Bursa merkezi, İnegöl, Mudanya ve Gemlik gibi semtlerde oturanlar tekstil atölyelerine giderek iş başvurusunda bulunabilirler. Özellikle korona virüs dönemini sürecinde birçok tekstil atölyesi evlere ek iş imkânı vererek iş hacmini artırmayı devam ettiriyor.

Mesela, Bursa’da evde iplik kesme ve temizleme işi alabileceğiniz pek çok ilgili firma ve atölye bulunuyor. Detaylar için yazıma tıklayın…

Advertisement

Sabit adresinizin olması iş almanız için artı bir avantaj olacaktır. İlgili firmaların kamyonları, ürünleri çuvallar halinde evinize getirecek ve  paketleme işlemi bittiğinde adresinizden ürünleri teslim alacaklardır.

Bursa’da Hediyelik ve Düğün Malzemeleri Satan Yerlerle İletişime Geçin!

bursa evde is imkanı
bursa evde is imkanı

Özellikle düğün sezonlarında hediyelik eşya satan dükkanların çalışma yoğunluğu artıyor. Dolayısıyla bu süreç boyunca, sezon öncesi ve sonrası paketleme işlerinde artış yaşanmakta. Ev hanımları için iyi bir avantaj olan düğün malzemeleri ile evde ek iş imkânı, sizlere yüksek miktarlarda ek kazanç sağlayacaktır.

Mesela, evde davetiye katlama işi üzerinden para kazanabilirsiniz! Bunun için ilgili firmaları nerede, nasıl bulabileceğinizi başlımda anlattım. Ayrıca biliyor musunuz? Günde 8 saat boyunca evde davetiye katlayarak ayda 8.000 TL’ye yakın para kazanabilirsiniz.

Aynı şekilde hediyelik eşya satanlarla da iletişime geçerek evinizde oturarak paketleme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu gibi yerlerde paketleme işi fazla olduğu için başvurularınızı da buna göre düşünerek yapmanızda yarar var.

İŞKUR Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar Başvuru

bursa işkur evde iş imkanı
bursa işkur evde iş imkanı

İŞKUR evde paketleme işi veren firmalar çok fazla bilinmediğinden ilgili aracı firmaları bulmanız biraz zor olabilir. Bulunduğunuz bölgedeki İŞKUR binasına giderek bu konudaki rehber kişilerle irtibata geçebilirsiniz. Bursa evde ek iş fırsatları için İŞKUR’u değerlendirebilirsiniz.

Bu arada İş Kur evlere iş veriyor Biliyor muydunuz? Bursa İŞKUR evde iş imkanı için ne yapmak gerek?

Advertisement

Paketleme konusunda sizlere işveren birçok firma olabilir. Bu firmalar devletin olanaklarından yararlanabilmek için genel olarak ilanları İş-Kur üzerinden açılmaktadır. Bu işleri alabilmek için İş-Kur kaydınız olduğundan emin olun ve sonrasında meslek danışmanınıza bu işlere başvurmak istediğinizi belirtin.

İş-Kur’da ki meslek danışmanınız sizin için bu işlerin detaylı incelemesini çıkarır ve işlere başvurularınız gerçekleşir. İşler için uygun görülürseniz eğer firmalar sizleri arar ve işi size vermek istediklerini söylerler.

İŞKUR ile evde paketleme işi veren firmalar için kurumun resmi sitesine girerek de firmaları inceleyebilir, evlere iş veren firmaları görüntüleyebilirsiniz.

Bence bu yazım çok hoşunuza gidecek: İşkur evde paketleme başvuru formu nasıl doldurulur

Advertisement

Bursa Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Bursa Evlere Ek İş Veren Firmalar İletişim
bursa evde paketleme işi iletişim

Bursa evde paketleme işi telefon numarası nasıl bulunur? Şuraya tıklayın, burada karşınıza Bursa’da aktif bir şekilde faaliyet gösteren tekstil firmalarını ve fabrikalarını göreceksiniz.

Ekranın sol tarafında bu yerlerin açık adresleri ve telefon numaralarına ulaşmanız mümkün. Ancak evde ek iş verip vermediklerini sorarak öğrenmelisiniz.

Bursa evde paketleme işi iletişim için şunu da söylemek istiyorum: 0534 – 0532 – 0505 – 0546 gibi cep telefon numaralarını aramak yerine; Bursa’nın alan kodu olan 0224 ile başlayan iş yeri telefon numaralarını ararsanız, sizin için çok daha iyi olacaktır.

📌 İnternet üzerinden başvuru yapmak, çoğunlukla size sadece umut ve zaman kaybettirecektir. Telefondan da başvuru yapmanız durumunda sonuç alamazsınız. Bu yüzden evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız görüşmelerinizi kesinlikle yüz yüze olacak şekilde yapmanızı tavsiye ediyorum.

Sizlere Bursa evde ek iş için bilmeniz gerekenleri sıraladım. Aklınıza takılan soruları aşağı YORUM atabilirsiniz

Advertisement

Bir önceki yazımız olan İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 15.000 TL KAZAN! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

89 Yorum

 1. Zeynep

  10 Temmuz 2023 at 15:20

  İş arıyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 2. Zulfiye

  16 Şubat 2023 at 18:26

  İnegöl’de yasiyorum.. Cocugum olduiçin çalışamıyorum o yüzden ev iş ariyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

89 yorum

EVDE EK İŞ

İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU!

işkur evde paketleme işi

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için en güvenilir yol İŞKUR evde paketleme işi… Bu süreç ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi adım adım açıklıyorum. Evde iş imkanı ile siz de kazanın! 🙂 2024 yılında giderek popülerleşen evde paketleme işleri ile birlikte, bu işler üzerinden dolandırıcılık yapan kişilerin sayısı da maalesef ki arttı. Bu nedenle […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Kaporasız Evde Paketleme İşi 2023 | T.C’siz Evde Paketleme!

Kaporasız Evde Paketleme İşi

Evde çalışmak istiyorum diyenler! Kaporasız evde paketleme işi ile güvenilir bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Günümüzde gerçekten de güvenilir evde paketleme işi bulabilmek mümkün! Evlere paketleme işi veren firmalar nasıl bulunur? Detaylı olarak aktardık! Kaporasız paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kapora istemeyen paketleme işini nasıl bulacağınızı açıkladık! Kaporasız evde paketleme […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.