Bursa Evde Ek İş (AYDA 4000 TL KAZAN)

Bursa Evde Ek İş (AYDA 4000 TL KAZAN)
17.10.2020
A+
A-

Bursa evde ek iş isteyenleri güzel haber bekliyor. Bursa şehrinde yaşayıp evde ek iş isteyenler için 4000 TL’ye varan aylık kazançlar elde etmek istemez misiniz? Yazımızda sizler için evden yapabileceğiniz evde paketleme işleri ağırlıklı işleri detaylı bir şekilde yazdık. Pandemi sürecini fırsata çevirebilirsiniz. Evde oturarak binlerce lira kazanmak istiyorsanız, yazımızı dikkatli bir şekilde okumanız gerekiyor.

Evden çalışmak ve ek gelir elde etmek isteyenler için yüksek kazanç sunacak birçok iş imkânı bulunuyor. Bursa evde ek iş imkânları sayesinde hem iyi bir gelir elde edebilir hem de evinizden dışarıya çıkmadan para kazanabilirsiniz. Evlerde en çok tercih edilen işler arasında paketleme işleri en çok rağbet gören işler arasındadır. Özellikle ev hanımıysanız bu iş tam size göre.

UYARI: Evde paketleme işi veren firmalar yazımızda da detayları göreceğiniz üzere, sizler için sadece gerçek bilgileri paylaşıyoruz. Asılsız bilgi verenlere, internetten başvuru yapabileceğinizi söyleyenlere, farklı platformlarda gerçek dışı bilgi verenlere inanmayın. Yazımızı dikkatli bir şekilde okursanız detaylı ve gerçek bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yazımızı okumanızı tavsiye ederiz: Evlere Sabun Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası

Paketleme İşleri Para Kazandırır Mı?

Bu yazıyı okurken de aklınıza gelen soru, paketleme işleri para kazandırır mı sorusudur. Çalışacağınız firma ile uzun süreli çalışmanız durumunda evet, paketleme işlerinde ciddi anlamda para kazanabilirsiniz. Tek 1 kişinin aylık kazancı 4000 TL’ye kadar çıkarken, aynı evde birden fazla kişi bu işi yaptığını düşünün.

Evde paketleme işi kolay görünse de bir o kadar zahmetlidir. Yüksek meblağlar beklememenizde yarar var. Günlük 4 saat çalışarak 50 TL gibi ücret kazanabilirsiniz. Ek iş olduğundan dolayı bu da aylık size kira ve mutfak masraflarınızı çıkarmanızda yardımcı olacaktır. Eğer daha sıkı ve ful zamanlı çalışırsanız, aylık 4000 TL kazanan ev hanımları gibi kazanmanız mümkün.

Aylık 2000-4000 TL arasında para kazanabileceğiniz paketleme işleri yüksek beceri gerektirmeyen işlerdir. Evde paketleme işi yapmanın en büyük avantajı parça başı ücret alabilme imkânıdır. Yani ne kadar fazla iş üretirseniz o kadar fazla para kazanma şansınız bulunur. Bazen paket sayısına göre bazen de paketlerin içerisine yerleştirdiğiniz ürün miktarına kadar ücretlendirme yapılır. Bu kazanç size ve harcadığınız emeğe göre değişir.

Paketleme işlerinin çok kazandırmasının bir diğer önemli nedeni de bu işi yaparken ailenizin diğer üyelerinden de yardım alabilmenize olanak tanımasıdır. Yani siz paketleme yaparken çevrenizdekilerin desteği ile daha da fazla gelir elde edebilirsiniz. Ne kadar çok iş alır ve yaparsanız, o kadar fazla kazanç elde edebilirsiniz.

İlgili içerik: Evde Kına Paketleme İşi ile Para Kazanmak

Paketleme İşlerini Kimler Yapabilir?

Bursa evde ek iş imkânları birçok kişi için gelir elde etme olanağı sunuyor. Peki, paketleme işlerini kimler yapabilir sorumuza gelelim. Çok rahat bir şekilde yapılabilen evde paketleme işleri öğrenciler, emekliler, çalışanlar, ev hanımları ve evde oturup işi olmayan daha birçok kişi rahatlıkla yapabilir.

İster çalışan olsun ister çalışmayan olsun mutlaka evde ek iş olanaklarından yararlanabiliyor. Ev ekonomisine katkıda bulunmak adına son derece avantajlı işler diyebiliriz. Eğer evinize ek kazanç sağlamak istiyorsanız, sizde bu tür evde paketleme işi alarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Paketleme İşlerini Nasıl Alabilirsiniz?

Birçok kişinin arayışında olduğu evde paketleme işleri birçok firma tarafından verilebiliyor. Bu işleri veren firmalara online platformlar üzerinden ulaşabileceğiniz gibi İş Kur avantajlarıyla da ulaşabilirsiniz.

Paketleme işleri alabilmek için direkt olarak Bursa’da ki firmalara da başvuru yapabilirsiniz. Yapılacak işin miktarına, türüne ve kazancına göre seçim yapabilirsiniz. Ancak her firmayı tek tek gezmek istemezseniz İş Kur’a gerekli iş kaydınızı yaptırıp telefon numaranızı bırakmanız yeterlidir. İş talebi açıldığında firmalardan sizlere teklifler gelir ve siz de duruma göre kabul edebilirsiniz.

İlgili içerik: Fabrikadan Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ve Yerler

Evde Paketleme İşi Başvurusu

Evde paketleme işi yapmak isteyen milyonlarca kişi bu başvurular ile kazanç kapısını aralıyor. Evde paketleme işi başvurusu yapmanın birçok yolu bulunuyor. En basiti iş ilanlarına başvuru yaparak yapabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken nokta, internet üzerinden yapacağınız paketleme işlerinin hepsi gereksiz olduğu gibi sonuç alamayacağınızı bilmelisiniz. Eğer bu işi istiyorsanız aşağıda yazdığımız adımları takip ederek iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

 • Üretim atölyelerine giderek başvuru yapabilirsiniz. Daha basit ve etkili bir yoldur.
 • Paketleme yapan fabrikalar ile görüşebilirsiniz.
 • Fason üretici aracıları ile görüşerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Paketleme işi yapan bir başka çalışanlar ile görüşmenizde iyi olacaktır.
 • Bazı hediyelik dükkanları paketleme işçisi alıyor, onlarla da görüşebilirsiniz.
 • İŞKUR üzerinden de evde paketleme veren firmaları görebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Bu maddeleri sizin için kısaca açalım.

İlgili İçerik: Fabrikadan Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ve Yerler (GÜNCEL-2020)

Bursa’da Fabrikadan Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ile Görüşün

Bursa ilinde birçok fabrika ve üretim yeri bulunuyor. Bu yerlere bizzat başvuru yaparak iş alabilirsiniz. Telefon ile görüşürseniz sağlıklı sonuç alamazsınız. Bu yüzden bizzat üretim yerine giderek başvuruda bulunmanız gerekiyor.

Evde paketleme işi veren firmalar genelde 2 şekilde çalışan istihdam ediyor. Bir tanesi, fabrika içinde çalışanlar. Diğeri ise sizler gibi ek gelir isteyenler. Sadece Bursa değil, İstanbul, İzmir, Ankara, Denizli, Adana ve daha birçok şehirde bulunanlar bu fırsattan yararlanabilir.

DİKKAT: Daha öncede söylediğimiz gibi telefon ile iletişim kurarsanız ya da internetten başvurursanız sonuç alamazsınız. Bu yüzden fabrikalara bizzat giderek başvuruda bulunmanız lazım.

İlgili içerik: Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar

Bursa’da Tekstil Atölyeleri Evde Paketleme İşi Veriyor

Alaşar Köyü, Osmangazi, Bursa merkezi, İnegöl, Mudanya ve Gemlik gibi semtlerde oturanlar tekstil atölyelerine giderek iş başvurusunda bulunabilir. Özellikle şu dönemde birçok tekstil atölyesi evlere ek iş imkânı vermektedir. Sabit adresinizin olması avantaj olacaktır. Evinize ürünleri getirecek, paketleme işlemi bittiğinde adresinizden ürünleri alacaklar. Son derece kolay evde paketleme işi yapabilirsiniz.

 

Bursa’da Hediyelik ve Düğün Malzemeleri Satan Yerlerle İletişime Geçin

Özellikle düğün sezonlarında birçok düğün salonu ve hediyelik eşya satanlar bu gibi ürünleri çok satmaktadır. Bu yüzden sezon öncesi ve sonrası oldukça fazla paketleme işleri yapmaktadırlar. Ev hanımları için ek avantaj olan düğün malzemeleri ile evde ek iş imkânı, ek kazanç sağlayacaktır.

Aynı şekilde hediyelik eşya satanlarla da iletişime geçerek evinizde oturarak paketleme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu gibi yerlerde paketleme işi fazla olduğu için başvurularınızı da buna göre düşünerek yapmanızda yarar var.

İlgili içerik: Evde Davetiye Katlama İşi Kazancı ve İş Veren Yerlerin Şartları

İŞKUR ile Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

İŞKUR evde paketleme işi veren firmalar çok fazla bilinmediğinden aracı firmaları bulmanız zor olabilir. Bulunduğunuz bölgedeki İŞKUR binasına giderek bu konuda rehber kişilerle irtibata geçebilirsiniz. İŞKUR ile evde paketleme işi veren firmalar her şehirde olmasa da bilgi alacağınıza emin olabilirsiniz. İŞKUR resmi sitesine girerek de firmaları inceleyebilir, evlere iş veren firmaları görebilirsiniz.

İlgili içerik: İşkur Evlere İş Veriyor mu?

Evde Paketlemede Hangi İşler Yapılabilir?

Evde paketleme işi yapmak isterseniz çok fazla alternatif vardır. En çok ihtiyaç duyulan paketleme işleri ise şu şekildedir;

 • Toka ve boncuk paketleme
 • Kürdan ve mum tarzı ürünleri paketleme
 • Evde sabun paketleme işi
 • Tekstil ürünleri,
 • Düğme paketleme işi
 • Evde telefon kılıfı paketleme
 • Evde kına paketleme işi
 • Evde plastik bardak paketleme işi
 • Çorap paketleme işi
 • Mandal paketleme işi

ve daha birçok ürünün paketleme işi yapılabilir. Paketleme işlerinde firmaların iş potansiyeline göre yapabileceğiniz kadar iş alabilirsiniz. Ayrıca evde kokulu sabun paketleme işleri de süs amaçlı olmasından dolayı alıcılar ve firmalar tarafından rağbet görmektedir. Bu tür süsleme ürünlerinde paket halinde ürünler ve özel süs malzemeleri ile beraber gönderilir.

İlgili içerik: Evde Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

İster ek iş isterseniz normal bir iş gibi yapabileceğiniz paketleme işlerinde para kazanabilmeniz için işi düzgün yapmanız gerekir. Peki, evde paketleme işi nasıl yapılır diye soruyorsanız dikkatli okumanız gerekiyor. Paketleme işi veren firmalar, mutlaka sizlere talimatı vereceğini unutmayın. Bu yüzden titizlikle işleri yapmanız gerekiyor.

İşi veren firma sizlere nasıl yapacağınız konusunda da talimatlar verir. Paketlere ne kadar ürün konulacağı, paketlerin ağzının ne şekilde kapatılacağı gibi konularda firma yetkilileri sizlere gerekli tüm bilgileri veriyor. Paketleme işleri konusunda her zaman fırsatları değerlendirebilirsiniz.

 

Evde Paketleme İşi Avantajları

Evde paketleme işi yapmanın son derece avantajları yanları vardır. Öncelikle kendi evinizin içerisinden çalışma imkânı bulabiliyorsunuz. Aynı zamanda karlı bir iş olduğu da söylenebilir. Çalışkan ve hızlı iş üreten insanlar bu alanda çok yüksek kazançlar elde edebiliyor. Birçok işte olduğu gibi sermaye de vermek zorunda değilsiniz.

Evinizin içinden çalışmak ve cebinizden para gitmeden iş sahibi olmak her zaman son derece avantajlıdır. Günümüzde birçok kişi bu işi ek iş olarak da yapabiliyor, normal bir gelir sahibi olabilmek için de yapıyor. Karlı olmasının bir diğer avantajı ise bu işi yaparken alacağınız desteklerdir. Daha fazla iş alıp birkaç kişi ile daha da fazla iş üretme imkânı bulabilirsiniz.

 

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar İletişim

Paketleme konusunda sizlere işveren birçok firma olabilir. Bu firmalar devletin olanaklarından yararlanabilmek için genel olarak ilanlarını İş-Kur üzerinden açıyor. İlanlara başvuru yaparak işlerden alabilirsiniz. Bu işleri alabilmek için İş-Kur kaydınız olduğundan emin olun ve sonrasında meslek danışmanınıza bu işlere başvurmak istediğinizi belirtin.

İş-Kur’da ki meslek danışmanınız sizin için bu işlerin detaylı incelemesini çıkarır ve işlere başvurularınız gerçekleşir. İşler için uygun görülürseniz eğer firmalar sizleri arar ve işi size vermek istediklerini söylerler. Dilerseniz küçük atölyelerden de paketleme işleri alabilirsiniz. Fakat küçük atölyelerin işleri devamlı olmayabilir. Yüksek kazanç için büyük firmalarla çalışmanız önerilir.

Unutmayın, internet üzerinden başvuru yapmak size sadece umut ve zaman kaybettirir. Telefondan da başvuru yapmanız durumunda sonuç alamazsınız. Bu yüzden kesinlikle yüz yüze görüşmeniz size avantaj ve işi alma olasılığınızı artıracağını unutmayın.

Okuyucularımızın Dikkatine

Sosyal medya ve internet üzerinde birçok evde paketleme işi veren firmalar hakkında yazılar ve bilgiler bulunuyor. Birçoğu başvuru şartı sırasında ön ödeme talep ediyor. Kendi iyiliğiniz için bu tür asılsız bilgilere itibar etmeyin. Yazımızda detaylı bir şekilde internet üzerinden başvuru yapmamanızı, birebir görüşme yapmanız gerektiği hakkında bilgilendirdik. Bunlara dikkat ederek evde paketleme işleri yapabilirsiniz.

İlgili içerik: İstanbul’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

İlgili içerik: Ankara Evlere İş Veren Firmalar

İlgili içerik: İzmir’de Evlere Paketleme İşi Veren Yerler

Bir önceki yazımız olan Manisa Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve Yerler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMLAR

 1. Sebahat arı dedi ki:

  Merhaba bursa nilüfer görüklede oturuyorum paketleme işi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 2. Melike Dönmez dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum acil Bursa Mudanyadan