finansportali.net

BAYİLİK

Chef Börek Bayilik Şartları ve Ücreti – 2022 KAZANÇLARI!

Chef börek bayilik şartları

Gıda sektörü çoğu zaman önü açık sektörlerden birisi. Son dönemlerde börekçilik ön plana çıkmaya başladı. Bayilik veren börek firmaları haliyle araştırılıyor. Sektördeki öncü firmalardan birisi olan Chef Börek firmasından bayilik alabilirsiniz! Bunun için Chef Börek bayilik şartları neler? Bilmek gerekiyor.

Sizlere birçok firmanın bayiliği almak hakkında bilgilendirmeler yapıyorum. Bu yazım daChef Börek bayilik almak isteyenlere rehber olacak. Chef Börek franchise bedeli gibi konulara ve daha fazlasına değineceğim.

Börekçilik son dönemlerde gittikçe popülerleşiyor. Peki, baştan bir marka kurmak mantıklı değil mi? Şöyle ki bunun için büyük bir sermaye gerekiyor. Ürünlerin tedariği, markalaşma, tanıtım, pazarlama gibi konular çok detaylıdır.

Advertisement

Bunlar için uğraşmak gerine franchise veren börek firmalarını değerlendirebilirsiniz. Chef Börek bunlardan birisi… Chef Börek bayilik ücreti ve daha fazlası için okumaya devam edin. 🙂

Chef Börek Markası Hakkında

chef börek Bayilik şartları
chef börek Bayilik şartları

Chef Börek 2018 yılında kurulan yeni diyebileceğimiz bir marka. Kısa süre içerisinde büyümesinin en büyün sebebi, franchise sistemi.

Chef börek kaç şubesi var?

Chef Börek’in şu an 35’den fazla bayisi bulunuyor. Türkiye’nin her şehrine şube açma hedefi bulunan firma, franchise başvurularını kabul ediyor!

Chef Börek bayilikleri, harcadıkları maliyetleri kısa süre içerisinde faaliyet görerek geri kazanıyorlar.

Advertisement

Global markaları örnek aldığını belirten Chef Börek, “Türkiye’nin ilk “Börek Restaurant & Cafe”si olarak yeni yatırımcılarımızla daha da büyüyen bir aile olmayı hedefliyoruz.” diyerek iddialarını korumaya günümüzde de devam ediyor.

2022 yılında Chef Börek Franchise sistemine dahil olmak istiyorsanız, yazıyı okumaya devam edin. Böylece en son emin olarak başvuruda bulunabileceksiniz!

Börekçi Dükkanı Açmak hakkında daha fazla bilgi ve tüyo almak için yazmış olduğum yazıyı ziyaret edin!

Chef Börek Bayilik Şartları 2022

Chef Börek Bayilik Şartları
Chef Börek Bayilik Şartları

Chef Börek bayilik alma için firmanın sunduğu şartlar için uygun olmanız gerektiğini belirttim. Chef Börek bayilik şartları için şöyle sıralama yapabilirim:

 • Bayilik için harcanacak sermayeye sahip olmanız gerekiyor.
 • Çalışma yerinin en az 50 m2 olması gerek.
 • Satış becerisi kuvvetli, çalışkan girişimciler gerekli.
 • Tüm bayiliklerin açılma saati 6.30’dur.
 • Ürünler bitmeye yakın, 2 – 3 saat öncesinde sipariş vermelisiniz. Yani ürün takibinde dikkatli olmak gerek.

Chef börek bayilik şartları arasında şubenin özellikleri önemli bir yer kaplıyor. Chef Börek franchise şube özelliklerini detaylı olarak aşağıdaki görselden inceleyebilirsiniz.

Chef Börek franchise
Chef Börek franchise

Firmanın bayiliğini almak için mağazanın bu özellikleri taşıyor olması mühim bir konu.

Benzer yazı: Bülent Börekçilik Bayilik

Chef Börek Bayilik Avantajları

Chef Börek Bayilik
Chef Börek Bayilik avantajları

Neden Chef Börek bayiliği almak istiyorum diyorsanız, bu avantajlara bir bakmalısınız… Chef börek ile birçok avantajdan faydalanabileceksiniz. Sıfırdan bir marka oluşturmak yerine Chef Börek bayiliği almak isteyeceksiniz. İşte o avantajlar:

 • Marka prestijinden faydalanabilmek.
 • Markanın sadece kendi kazancını değil, bayiliklerin kazancını da önemsemesi.
 • Chef Börek fiyat listesi uygun olmasına rağmen kaliteli ürünler sağlıyor.
 • Geniş ürün çeşitliliği.
 • Franchisor tarafından ürün tedariği gerçekleştiriliyor.
 • Firma bayiliklerinden kar payı ücreti talep etmiyor.
 • Profesyonel kadrosuyla bayiliklerine her anlamda destek sağlıyor.
 • Kafe konseptinde olduğu için baklavadan, açmaya kadar birçok ürün var.

Firmanın bayilik sahiplerinden birisi olan Ayşe Öztürk’ün ağzından bayilik sistemi ile ilgili videoyu izleyin! Birinci ağızdan Chef Börek bayilik yorumlarını değerlendirin…

Chef Börek Bayilik Ücreti

Chef Börek Bayilik ÜcretiChef Börek Bayilik Ücreti
Chef Börek Bayilik Ücreti

Chef Börek bayilik ücreti hakkında çok fazla soru soruluyor. Sıkı durun! Çünkü Chef Börek girişimcilerden bayilik ücreti almıyor. Yani Chef Börek franchise bedeli ödemeyeceksiniz. Chef Börek ile çalışmanın en büyük avantajlarından birisi de bu…

Chef Börek firması bayilik ücreti ve kar payı almıyor. Bu da firmayı piyasa standartlarında en yüksek kar marjı elde edenlerden birisi yapıyor.

Advertisement

Chef Börek franchising için bir bedel ödemeyeceksiniz. Ancak elbette dükkanın açılması için gerekli olan maliyetler için belli bir miktar sermayenizin olması gerekiyor. Yani Chef Börek bayilik maaliyeti için sermaye gerekiyor.

Chef Börek bayilik ücreti ne kadar?

Chef Börek bayiliği açmak için gerekli olan sermaye ortalama olarak 150 bin TL – 200 bin TL civarındadır. Bu sermayeyi karşılayabilmeniz Chef Börek bayilik şartları için çok önemli.

Gerekli olan sermaye; mağazayı açacağınız konuma, mağaza büyüklüğüne göre değişecektir. Chef Börek bayilik fiyatı hakkında sizlere vereceğim bilgiler bunlardı. Şimdi bu işten ne kadar kazanç elde edeceğinize bakalım mı? 🙂

Advertisement

Börek sektöründe daha farklı firmalardan bayilik almayı da düşünebilirsiniz. Sektördeki iddialı firmalardan birisi olan Levent Börek Bayilik Şartları yazısını şimdi okuyun ve alternatifleri değerlendirin.

Chef Börek Bayilik Kazançları

Chef Börek Bayilik Kazançları
Chef Börek Bayilik Kar marjı

Chef Börek kar marjı için detaylar burada! Piyasa standartlarında en yüksek kar marjı iddiasıyla, bayiliklerine oldukça güveniyorlar.

Hem işletmenin hem de bayiliklerinin kazanç sağlaması Chef Börek için oldukça önemli. Her bayilik elbette aynı kazanca sahip olmuyor. Konum bu konuda çok önemli.

Chef Börek bayilik kazancı ne kadar?

Chef Börek bayilik kar marjına ortalama olarak bakacak olursak, brüt yüzde 55 kar marjı, net 30 kar marjı elde ediliyor. Günlük ciro genellikle 2 bin TL civarı oluyor.

Advertisement

Büyük bir şehirde, işlek bir caddede açılan Chef Börek dükkanının kazancı elbette daha fazla olacaktır.

Başarılı bir Chef Börek yüzde 60’a kadar kar marjına sahip olabilir. Oldukça karlı bir iş fırsatı diyebilirim.

Okumak İsteyebilirsiniz: Kahve Dünyası Bayilik

Chef Börek Franchise Başvurusu Yap!

Chef Börek franchise
Chef Börek franchise 2022

Chef Börek bayilik şartları için uygun olduğunuzu düşünüyor musunuz? Cevabınız evetse, Chef Börek bayilik başvurusu yapabilirsiniz! İlk olarak ön başvuru yapmanız gerekiyor. İnternet üzerinden hızlıca ön başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Chef Börek frachise başvuru formu uzantısına tıklayın.

Karşınıza bir form çıkacak. Eksizsiz şekilde iletişim bilgilerinizi doldurup, yollayın. Firma sizlere çok kısa bir süre içinde geri dönüş sağlayacak. Gerekli görüşmeleri gerçekleştirdikten sonra, iki taraf içinde uygunsa ayrıntılara geçiliyor. Firma sizlere gerekli tüm bilgileri sağlayacak.

Chef Börek İletişim

Chef Börek bayilik başvurusu hakkında daha fazla bilgi öğrenmek ve sorularınızı yöneltmek için firmayla iletişime geçebilirsiniz. Chef Börek iletişim adresleri aşağıdaki gibi…

Advertisement

Chef Börek Bayiliği için Bunlara Dikkat!

Chef Börek bayilik şartları hakkında artık bilgi sahibisiniz! Chef Börek franchise alarak kendi işinizin patronu olacaksanız size birkaç önerim olacak. Bu öneriler ile kazancınızı daha da artırmak sizin elinizde.

 • En başta dükkanınızı açacağınız konum çok önemli!
 • Özellikle okul, işyeri, işlek yaya yoluna sahip dükkanları tercih etmeye çalışın.
 • Müşteri memnuniyetini gözetin. Çalışanlarınızın güler yüzlü olması gerektiğini unutmayın.
 • Paket servis işini hafife almayın. Chef Börek paket servis imkanını sağlayın.
 • Mağaza düzenine, temizliğine özen gösterin.
 • Ürün takibini iyi yapın. Biten ürünlerin tedarik edin.

Chef Börek bayilik şartları veya daha farklı bir konu hakkında merak ettiklerinizi aşağı YORUM olarak bırakabilirsiniz. 🙂

Bir önceki yazımız olan Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!) başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

1 Yorum

 1. Faruk

  17 Mayıs 2022 at 00:15

  Mrb Denizli’de bayiliginis varmı

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

BAYİLİK VEREN GIDA FİRMALARI

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar 2022 – En Kârlı 15 Şirket!

dondurma bayiliği veren firmalar

Yaz aylarının en çok kazandıran işlerinden olan dondurmacı açma fikrini hiç düşündünüz mü? Sezonda aylık 40 bin TL gelire ulaşan bu sektörün artık kış aylarında da hayatımıza girmesiyle birçok girişimcinin ilgi odağı olmuştur. Eğer siz de marka bilinirliği yüksek bir firmadan dondurma dükkanı frachisingi alarak işinizi kurmak istiyorsanız en çok kazandıran 15 şirket önerim kaçırılmaz […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!)

Getir bayilik şartları

Getir markası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Getir bayilik şartları da son zamanlarda bayilik alarak kendi işini kurmak isteyenler tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Getir, bu başarısını kendi kulvarında tek olan iş modeline borçlu. Getir franchise alarak bu büyük aileye katılabilir ve günde ortalama 3.000 TL para kazanabilirsiniz! Bakın, günde diyorum; bu kazancı aya vurduğunuzda ortaya […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.