finansportali.net

BAYİLİK

Çiğköftem Bayilik Ücreti ve 2022 Şartları – HEMEN BAŞVUR!

çiğköftem bayilik

Gıda sektöründeki en kazançlı işlerden olan çiğ köfteci açmak için müthiş bir fırsat! Çiğköftem bayilik ücreti ödemeden franchise veren firmaların başında gelmektedir. Çiğköftem bayilik şartları 2022 güncel bilgilerini öğrenerek siz de hemen başvurabilirsiniz!

İş kurarak para kazanmak isteyen yatırımcılar Çiğköftem bayilik ne kadar kazandırır merak etmekte olup kar marjlarını araştırmaktadır. Ben de sizler için bütün bu sorulara en güncel ve doğru veriler eşliğinde yanıt verdim. Ayrıca Çiğköftem iletişim bilgileri ile bayilerin görüşleri ışığında Çiğköftem yorumları adından iki başlık da ekledim.

Eğer siz de kendi işinizin patronu olmak, düşük sermaye ile yüksek kazançlar elde etmek istiyorsanız Çiğköftem franchise almak kaçırılmaz bir fırsat! O halde Çiğköftem franchise bedeli var mı? diye sormanıza ayrıca Çiğköftem bayilik başvurusu nasıl yapılır? diye düşünmenize gerek kalmadı. Tek yapmanız gereken dikkatle okumak!

Advertisement
çiğköftem franchise almak

Çiğköftem Franchise Almak

Çiğköfteci açmak ve artık kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız bu yazı sizler için kaçırılmaz bir seçenek sunuyor! Her gün ülkemizde tonlarca tüketilen ve yöresel bir lezzet olan çiğ köfte satışı yaparak yüksek kazançlar elde etmek mümkün. Çiğ köfteci nasıl açılır diye araştırmanıza gerek kalmadı. Çiğköftem bayilik almak için yapmanız gereken dikkatlice göstereceğim adımları izlemek…

Türkiye’deki çiğ köfte markaları arasında özgün bir konuma sahip olan Çiğköftem bayiliği nasıl alınır yol haritasını sizlere sundum. Çiğköftem franchise ücreti ve Çiğköftem bayilik şartları hakkında bilmeniz gereken her şeyi güncel şekilde yazıma ekledim. Çiğ köfteci dükkanı açmak için ne gerekli diye düşünmenize gerek yok! Çiğköftem frachise almak için tüm bilgiler burada…

Çiğköftem Bayilik Ücreti

Çiğ köfte dükkanı açmak için bir bayilik arıyorsanız Çiğköftem bayilik ücretinin duyunca şaşırcaksınız. Çünkü Çiğköftem bayilik bedeli talep etmiyor. Evet, yanlış duymadınız! Çiğköftem frachise bedeli talep etmeden yatırımcılara bayilik vermektedir. Sadece güvenilir ve bayilik şartlarına uygun girişimciler arıyor.

Çiğköftem franchise ücreti talep etmeden yalnızca bayilik maliyetlerini karşılamanız durumunda sizinle anlaşma yapıyor. Ayrıca size açılışa özel çiğköfte desteği, personel eğitimi, paketleme tezgahı ve tanıtım-reklam desteği sunuyor. Kulağa ilginç gibi gelse de Çiğköftem frachise bedeli yok. Ücretsiz çiğ köfte bayiliği veren bu firma sizden sadece uygun şartları ve dükkan maliyetini karşılamanızı bekliyor.

Çiğköftem Bayilik Maliyeti

Çiğköftem bayilik bedeli talep edilmediği için ödemeniz gereken tutar aslında çiğ köfteci açma maliyetidir. Bu maliyetleri birkaç kalem adı altında maddeler halinde sıralayacağım. Açmak istediğiniz bayini faaliyete geçmesi için dükkanın iç ve dış dekorasyonu ile malzeme alımı sizin açılış maliyetinizin büyük kısmını oluşturmaktadır.

Çiğköftem franchise bedeli almayan firmanın bayisi olmak için dükkan masrafları karşılamanız yeterlidir. Yani ücretsiz çiğ köfte bayiliği veren firmanın tek masrafı açılış maliyeti oluşturmaktadır. Çiğköftem bayilik maliyeti 70 bin TL ortalama bir rakama denk gelmektedir.

Advertisement

Bayilik maliyetlerini birkaç kalemde inceleyecek olursak;

 • Dükkan kirası (5 bin TL’den başlayıp 25 bin TL’ye kadar çıkabilir.)
 • İç ve dış dekorasyon (Ortalama 50-70 bin TL arasında.)
 • Masa ve sandalyeler (En düşük şartla 5 bin TL)

Uygun kirası olan bir çiğ köfte dükkanı tadilat ve birkaç masasıyla beraber 70 bin TL maliyeti olabilir bunun yanı sıra daha büyük bir dükkan ve çok sayıda masa sandalye ile 100 bin – 120 bin TL maliyetleri bulabilirsiniz.

Kendi işinizi kurmak için çiğ köfte dükanı açmak istiyorsanız Komagene Çiğ Köfte Bayiliği hakkında yazdığım yazıma da göz atarak farklı markaların frachise ücretlerini ve şartlarını öğrenebilirsiniz.

Çiğköftem Bayilik Şartları

Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok noktasında şubeleri bulunan firmanın bayilik şartları oldukça kolaydır. Sizden istenen şartlar aslında sizin de kar elde etmenizi sağlayan kriterlerden oluşmaktadır. Çiğköftem franchise şartları 2022 koşulları içerisinde sizden istenen gereklilikleri sağlamanız durumunda hem bayiliği kolay şekilde alıp hem de yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.

Çiğköftem bayililik şartları şunlardır;

 • Bayilik açmak istediğiniz dükkanın işlek bir noktada seçimi. (cadde üzerinde, hastane, okul, iş merkezleri, durak noktları vb.)
 • Cadde dükkanlarında en az 30 metrekare dükkan büyüklüğü ve 3 metre ön cephesi yer almalıdır. (müşterilerin vitrini ve ürünleri görecek bir ön cepheye sahip olması, içeride masa sandalye atacak bir boş alan olması istenmektedir.)
 • AVM içindeki satış standının uygun bir konumda yer alması ve satışa müsait olması
 • Şubenin iç ve dış dekorasyonu maliyetlerinin karşılanması (toplam 70 bin TL’yi bulabilir.)
 • Paket servis hizmeti sunabilmek
 • Ticari geçmişin temiz olması
 • Çiğköftem bayisi olarak diğer firmalara ait markalı ürünlerin satışının yapılmaması
 • İşin başında duracak, samimi, esnaflığa yatkın bir girişimci olmanız

Çiğköftem franchise başvurusunda sizden istenilen şartlar arasında ek olarak talep edilen veya göz ardı edilen istisnai durumlar da yer alabilir. Detayları başvuru sürecinde ayrıntılı şekilde öğrenebilirsiniz.

Çiğköftem Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çiğköftem franchise başvurusu 2022 yılında iki şekilde gerçekleşmektedir. Bunlardan ilki firmanın resmi sitesindeki Çiğköftem franchise başvuru sayfasından yapılmaktadır. Buradaki formu doldurmanın yanı sıra Çiğköftem Telefon Numarası 0850 550 93 93 ile bayilik başvurusu için irtibat sağlayabilirsiniz.

Advertisement

Çiğköftem bayilik başvurusunda istenilen bilgiler şunlardır;

 • Adınız Soyadınız
 • İletişim numaranız
 • Mail adresiniz
 • Bayilik almayı düşündüğünüz il ve ilçe
 • Yurt dışında bayilik alacak iseniz ülke ve eyalet bilgileri
 • Bayilik başvurularına nereden ulaştığınız

Bu bilgileri sizinle mesai saatleri içerisinde geçen Çiğköftem Franchise ekibi telefon ile ön görüşmede talep ettikten sonra ikinci görüşmede sizden detaylı bir şekilde tutacağınnız dükkan hakkında bilgiler, ticari geçmişiniz de talep edilebilmektedir.

Çiğ köfte bayiliği alarak iş kurmak için Oses Çiğ Köfte Bayilik Alma yazımızı okuyarak sektör hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

çiğköftem şubeleri ve bayileri

Çiğköftem Bayilik Ne Kadar Kazandırır?

Çiğköfte bayiliği açacak iseniz elbette soracağınız şeylerin başında kazanç gelmektedir. Çiğköftem bayilik ne kadar kazandırır merak ediyorsanız bu kısımda sizler için aylık kazançlar ve kar marjlarına yer verdik.

Elbette her sektörde olduğu gibi ay içerisinde yapacağınız satış tabii bu durumda dükkanın konumu ve semtin işlekliği gibi değişkenler kazancınızı da etkileyecektir. Ancak çiğköfteci açma maliyetleri göz önünde tutulursa yatırımınız birkaç ay içinde kendini amorti etmiş olacaktır. Çünkü yüksek kar marjları ile çok kolaylıkla ayda 10 bin TL ile 20 Bin TL arasında net kazanç sağlayabilirsiniz.

Çiğköftem bayileri yurtiçinde ayda 10 bin ile 20 bin TL arasında net kazanç sağlarken, Avrupa bayilerinde ise 5 bin Euro ile 10 bin Euro arasında aylık net kazanç sağlamaktadır.

Çiğköftem Kar Marjı Ne Kadar?

Gıda sektöründe genellikle kar marjlarının yüksek olduğu söylenebilir. Çiğköftem kar marjı ne kadar diye soracak olursanız bu oran biraz daha fazla diyebilirim. Ürünlerin kar marjlı %100’den başlayarak %150’ye kadar ulaşmaktadır. Böylelikle ayda yüksek cirolara ulaşabilir, masraflarınızı düştükten sonra ay sonu rahatlıkla 15 bin TL civarlarında net bir rakam kazanabilirsiniz.

Advertisement

Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik Ücreti hakkındaki yazımıza göz atarak diğer çiğ köfte markalarının franchise bedellerini ve şartlarını öğrenebilirsiniz.

çiğköftem bayileri nerelerde var

Çiğköftem Bayileri

Kendi sektöründe öncü konumda olan Çiğköftem markası, hem yurt içinde hem de yurt dışında günlük 2 tonu aşan satış zincirini oluşturmaktadır. Çiğköftem dükkanlarında toplam 1000 personeli geçen istihdam sağlanmakta olup dolaylı olarak 5 bin kişiye yakın istihdam sahası yaratmaktadır.

Çiğköftem bayileri Türkiye dahil 8 farklı ülkede, yurt içinde neredeyse bütün illerde hizmet veren toplamda 350 satış dükkanına sahip bir gıda zinciridir. Çiğköftem Avrupa bayilik başvuruları günden güne artarak sektörün öncüsü olan bu markanın değerini de her geçen gün arttırmaktadır.

Avrupa’nın ilk çiğ köfte dükkanı olan Çiğköftem bayiliği, İngiltere, Fransa, Belçika, Hollanda, Avusturya ve Almanya’nın yanı sıra Azerbaycan şubeleri ile yöresel olan bu gıda hizmetini dünyaya duyurmaya devam etmektedir.

1993 yılından beri gıda sektöründe hizmet veren markanın hem cadde dükkanı hem de AVM satış standı şeklindeki yüzlerce noktada adı yer almaktadır. Çiğköftem şubeleri alanında özgün ürünleriyle fark yaratmakta tek markadır ayırca hijyenik ve uygun fiyatlı ürünleriyle de müşteri memnuniyetinin korunmasını sağlamıştır.

Sizler için Çigköftem firmasına ait örnek bayi videosunu da bu kısma ekliyorum. Çiğköftem mağaza konsepti hakkında bilgi almak isterseniz yazımı okuduktan sonra bu videoya da göz atabilirsiniz.

Advertisement
ÇİĞKÖFTEM şubeleri Örnek bayi dükkanı

Çiğköftem Bayilik İletişim Bilgileri

Frachising çiğköfte zinciri olan markanın çiğköfte bayilik veren firmalar arasında önemli bir yeri vardır. En çok bayisi olan çiğköfteci unvanına sahip markanın irtibat numalarını sizler için bu bölüme ekledim. Çiğköftem bayilik iletişim bilgilerini aşağıda yer almaktadır. Ayrıca yurtdışında çiğ köfteci açmak isteyenler için Avrupa iletişim bilgileri de yer alıyor.

Çiğköftem Genel Merkez adresi: Mimarsinan Merkez Mahallesi E5 Londra Asfaltı No:87/1 Büyükçekmece/ İstanbul şeklinde olup iletişim numaraları ise şöyledir;

 • Çiğköftem Telefon Numarası: 0850 550 93 93
 • Çiğköftem Fax Numarası: +90 212 550 21 11
 • Çiğköftem E-mail Adresi: info@cigkoftem.com

Ayrıca Çiğköftem Avrupa Bayilik Franchise Başvuruları için de aşağıda iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Çiğköftem Avrupa Adresi: Hammer Landstr. 113 – 41460 Neuss / Deutschland olarak belirtilmiştir.

 • Çiğköftem Avrupa Telefon Numarası: +49 2131 2949820
 • Çiğköftem Avrupa Telefon Numarası 2:  +49 2131 2949821
 • Çiğköftem Avrupa Fax Numarası: +49 2131 2949822
 • Çiğköftem Avrupa E-mail Adresi:  emeurope@cigkoftem.com

Ayrıca ilginizi çekeceğini düşündüğüm Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik yazısının linkini de bu kısma ekliyorum.

Advertisement
çiğköftem bayilik yorumları

Çiğköftem Bayilik Yorumları

Çiğköftem bayilik yorumları ülkenin birçok noktasındaki şube işletmeciler tarafından olumlu olmaktadır. Firmanın zamanında ürün tedariği yapması, sözleşme şartlarına bağlı kalması nedeniyle Çiğköftem yorumları hakkında olumsuz bilgiyle karşılaşmak çok nadirdir.

Elbette her sektörün kendine has zorlukları olmakla beraber Çiğköftem bayisi sahiplerinin firmanın genel merkeziyle yaşadığı olumsuz bir durum olmamaktadır. Müşterilerin Çiğköftem fiyatlarının uygunluğu sebebiyle de olumlu görüşleri markayı günden güne büyütmektedir. Çiğköftem kampanyalı ürünleriyle hem bayi sahipleri hem de müşteriler tarafından olumlu yorumlar almaktadır.

Çiğköftem Bayiliği İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sizler için düşük sermayeli karlı iş fikirlerinden olan çiğ köfte dükkanı açmak üzerine merak edilen soruların cevaplarını araştırdım. Kar marjının yüksek olması ve hızla yükselen marka değeri nedeniyle Çiğköftem bayiliği almak isteyenlerin sıkça aradığı soruları ve cevapları en güncel ve doğru bilgilerle birlikte aşağıda sıraladım…

Çiğköftem sahibi kim?

Çiğköftem markasının sahibi Erzurumlu iş insanı Erdoğan Güner olmaktadır. 1993 yılında kurulan EM Group Gıda şirketinin adıyla satış faaliyetleri yürütülmektedir.

Advertisement

Alışveriş merkezinde çiğköftem bayisi nasıl açılır?

Franchising sistemiyle Çiğköftem bayisi açmak istenilen AVM’de, Çiğköftem Frachise Ekibinin de ortak toplantılarıyla AVM dükkanı veya satış standı şeklindeki konseptlerde girişim sağlanır.

Çiğköftem bayilik sözleşmesi süresi ne kadardır?

Franchise almak isteyen girişimciler ile yapılan çiğköftem bayilik sözleşmesi süresi 5 yıldır. Bu sürenin sonunda yeniden yapılacak olan görüşmeler ile istenilen takdirde sözleşme uzatılabilir.

Advertisement

Bayilik başvurusu sonrasında dükkan kurulumu ne kadar sürer?

Çiğköftem bayilik başvurusunda gerekli resmi işlemler halledildikten sonra dükkanın tadilatı, dekorasyonu ve ürünlerin tedariği dahil ortalama 45 günde anahtar teslim bayilik hizmet verilir.

Çiğköftem ürünlerinde satış fiyatı sabit midir?

Çiğköftem fiyatları sabit olup, Çiğköftem ürünlerin satış fiyatı üzerinde değişiklik yapılamaz. Ürünlerde gel-al ve paket servis olmak üzere çift fiyat politikası uygulanır. Belirlenen bu iki ücret dışında daha düşük veya daha yüksek fiyattan satış yapılamaz.

Ayrıca merak ettiğiniz her şeyi aşağıda yorumlar bölümünden sorarak bize iletebilirsiniz…

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!) başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

BAYİLİK VEREN GIDA FİRMALARI

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar 2022 – En Kârlı 15 Şirket!

dondurma bayiliği veren firmalar

Yaz aylarının en çok kazandıran işlerinden olan dondurmacı açma fikrini hiç düşündünüz mü? Sezonda aylık 40 bin TL gelire ulaşan bu sektörün artık kış aylarında da hayatımıza girmesiyle birçok girişimcinin ilgi odağı olmuştur. Eğer siz de marka bilinirliği yüksek bir firmadan dondurma dükkanı frachisingi alarak işinizi kurmak istiyorsanız en çok kazandıran 15 şirket önerim kaçırılmaz […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!)

Getir bayilik şartları

Getir markası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Getir bayilik şartları da son zamanlarda bayilik alarak kendi işini kurmak isteyenler tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Getir, bu başarısını kendi kulvarında tek olan iş modeline borçlu. Getir franchise alarak bu büyük aileye katılabilir ve günde ortalama 3.000 TL para kazanabilirsiniz! Bakın, günde diyorum; bu kazancı aya vurduğunuzda ortaya […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.