finansportali.net

BAYİLİK

Çiğköftem Bayilik Ücreti ve 2023 Şartları – HEMEN BAŞVUR!

çiğköftem bayilik

Gıda sektöründeki en kazançlı işlerden olan çiğ köfteci açmak için müthiş bir fırsat! Çiğköftem bayilik ücreti ödemeden franchise veren firmaların başında gelmektedir. Çiğköftem bayilik şartları 2023 güncel bilgilerini öğrenerek siz de hemen başvurabilirsiniz!

İş kurarak para kazanmak isteyen yatırımcılar Çiğköftem bayilik ne kadar kazandırır merak etmekte olup kar marjlarını araştırmaktadır. Ben de sizler için bütün bu sorulara en güncel ve doğru veriler eşliğinde yanıt verdim. Ayrıca Çiğköftem iletişim bilgileri ile bayilerin görüşleri ışığında Çiğköftem yorumları adından iki başlık da ekledim.

Eğer siz de kendi işinizin patronu olmak, düşük sermaye ile yüksek kazançlar elde etmek istiyorsanız Çiğköftem franchise almak kaçırılmaz bir fırsat! O halde Çiğköftem franchise bedeli var mı? diye sormanıza ayrıca Çiğköftem bayilik başvurusu nasıl yapılır? diye düşünmenize gerek kalmadı. Tek yapmanız gereken dikkatle okumak!

Advertisement

Çiğköftem Franchise Almak

Çiğköftem Bayilik
çiğköftem franchise almak

Çiğköfteci açmak ve artık kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız bu yazı sizler için kaçırılmaz bir seçenek sunuyor! Her gün ülkemizde tonlarca tüketilen ve yöresel bir lezzet olan çiğ köfte satışı yaparak yüksek kazançlar elde etmek mümkün. Çiğ köfteci nasıl açılır diye araştırmanıza gerek kalmadı. Çiğköftem bayilik almak için yapmanız gereken dikkatlice göstereceğim adımları izlemek…

Türkiye’deki çiğ köfte markaları arasında özgün bir konuma sahip olan Çiğköftem bayiliği nasıl alınır yol haritasını sizlere sundum. Çiğköftem franchise ücreti ve Çiğköftem bayilik şartları hakkında bilmeniz gereken her şeyi güncel şekilde yazıma ekledim. Çiğ köfteci dükkanı açmak için ne gerekli diye düşünmenize gerek yok! Çiğköftem frachise almak için tüm bilgiler burada…

Çiğköftem Bayilik Ücreti

Çiğköftem Bayilik

Çiğ köfte dükkanı açmak için bir bayilik arıyorsanız Çiğköftem bayilik ücretinin duyunca şaşırcaksınız. Çünkü Çiğköftem bayilik bedeli talep etmiyor. Evet, yanlış duymadınız! Çiğköftem frachise bedeli talep etmeden yatırımcılara bayilik vermektedir. Sadece güvenilir ve bayilik şartlarına uygun girişimciler arıyor.

Çiğköftem franchise ücreti talep etmeden yalnızca bayilik maliyetlerini karşılamanız durumunda sizinle anlaşma yapıyor. Ayrıca size açılışa özel çiğköfte desteği, personel eğitimi, paketleme tezgahı ve tanıtım-reklam desteği sunuyor. Kulağa ilginç gibi gelse de Çiğköftem frachise bedeli yok. Ücretsiz çiğ köfte bayiliği veren bu firma sizden sadece uygun şartları ve dükkan maliyetini karşılamanızı bekliyor.

Çiğköftem Bayilik Maliyeti

Çiğköftem bayilik bedeli talep edilmediği için ödemeniz gereken tutar aslında çiğ köfteci açma maliyetidir. Bu maliyetleri birkaç kalem adı altında maddeler halinde sıralayacağım. Açmak istediğiniz bayini faaliyete geçmesi için dükkanın iç ve dış dekorasyonu ile malzeme alımı sizin açılış maliyetinizin büyük kısmını oluşturmaktadır.

Çiğköftem franchise bedeli almayan firmanın bayisi olmak için dükkan masrafları karşılamanız yeterlidir. Yani ücretsiz çiğ köfte bayiliği veren firmanın tek masrafı açılış maliyeti oluşturmaktadır. Çiğköftem bayilik maliyeti 150 bin TL ortalama bir rakama denk gelmektedir.

Advertisement

Bayilik maliyetlerini birkaç kalemde inceleyecek olursak;

 • Dükkan kirası (10bin TL’den başlayıp 25 bin TL’ye kadar çıkabilir.)
 • İç ve dış dekorasyon (Ortalama 50-70 bin TL arasında.)
 • Masa ve sandalyeler (En düşük şartla 30 bin TL)

Uygun kirası olan bir çiğ köfte dükkanı tadilat ve birkaç masasıyla beraber 150 bin TL maliyeti olabilir.

Kendi işinizi kurmak için çiğ köfte dükanı açmak istiyorsanız Komagene Çiğ Köfte Bayiliği hakkında yazdığım yazıma da göz atarak farklı markaların frachise ücretlerini ve şartlarını öğrenebilirsiniz.

Çiğköftem Bayilik Şartları

Çiğköftem Bayilik

Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok noktasında şubeleri bulunan firmanın bayilik şartları oldukça kolaydır. Sizden istenen şartlar aslında sizin de kar elde etmenizi sağlayan kriterlerden oluşmaktadır. Çiğköftem franchise şartları 2023 koşulları içerisinde sizden istenen gereklilikleri sağlamanız durumunda hem bayiliği kolay şekilde alıp hem de yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.

Çiğköftem bayililik şartları şunlardır;

 • Bayilik açmak istediğiniz dükkanın işlek bir noktada seçimi. (cadde üzerinde, hastane, okul, iş merkezleri, durak noktları vb.)
 • Cadde dükkanlarında en az 30 metrekare dükkan büyüklüğü ve 3 metre ön cephesi yer almalıdır. (müşterilerin vitrini ve ürünleri görecek bir ön cepheye sahip olması, içeride masa sandalye atacak bir boş alan olması istenmektedir.)
 • AVM içindeki satış standının uygun bir konumda yer alması ve satışa müsait olması
 • Şubenin iç ve dış dekorasyonu maliyetlerinin karşılanması (toplam 70 bin TL’yi bulabilir.)
 • Paket servis hizmeti sunabilmek
 • Ticari geçmişin temiz olması
 • Çiğköftem bayisi olarak diğer firmalara ait markalı ürünlerin satışının yapılmaması
 • İşin başında duracak, samimi, esnaflığa yatkın bir girişimci olmanız

Çiğköftem franchise başvurusunda sizden istenilen şartlar arasında ek olarak talep edilen veya göz ardı edilen istisnai durumlar da yer alabilir. Detayları başvuru sürecinde ayrıntılı şekilde öğrenebilirsiniz.

Çiğköftem Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

çiğköftem franchise nasıl alınır
çiğköftem franchise nasıl alınır

Çiğköftem franchise başvurusu 2023 yılında iki şekilde gerçekleşmektedir. Bunlardan ilki firmanın resmi sitesindeki Çiğköftem franchise başvuru sayfasından yapılmaktadır. Buradaki formu doldurmanın yanı sıra Çiğköftem Telefon Numarası 0850 550 93 93 ile bayilik başvurusu için irtibat sağlayabilirsiniz.

Çiğköftem bayilik başvurusunda istenilen bilgiler şunlardır;

Advertisement
 • Adınız Soyadınız
 • İletişim numaranız
 • Mail adresiniz
 • Bayilik almayı düşündüğünüz il ve ilçe
 • Yurt dışında bayilik alacak iseniz ülke ve eyalet bilgileri
 • Bayilik başvurularına nereden ulaştığınız

Bu bilgileri sizinle mesai saatleri içerisinde geçen Çiğköftem Franchise ekibi telefon ile ön görüşmede talep ettikten sonra ikinci görüşmede sizden detaylı bir şekilde tutacağınnız dükkan hakkında bilgiler, ticari geçmişiniz de talep edilebilmektedir.

Çiğ köfte bayiliği alarak iş kurmak için Oses Çiğ Köfte Bayilik Alma yazımızı okuyarak sektör hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çiğköftem Bayilik
çiğköftem şubeleri ve bayileri

Çiğköftem Bayilik Ne Kadar Kazandırır?

Çiğköfte bayiliği açacak iseniz elbette soracağınız şeylerin başında kazanç gelmektedir. Çiğköftem bayilik ne kadar kazandırır merak ediyorsanız bu kısımda sizler için aylık kazançlar ve kar marjlarına yer verdik.

Elbette her sektörde olduğu gibi ay içerisinde yapacağınız satış tabii bu durumda dükkanın konumu ve semtin işlekliği gibi değişkenler kazancınızı da etkileyecektir. Ancak çiğköfteci açma maliyetleri göz önünde tutulursa yatırımınız birkaç ay içinde kendini amorti etmiş olacaktır. Çünkü yüksek kar marjları ile çok kolaylıkla ayda 50 bin TL ile 70 Bin TL arasında kazanç sağlayabilirsiniz.

Avrupa bayilerinde ise 60 bin Euro ile 90 bin Euro arasında aylık net kazanç sağlamaktadır.

Çiğköftem Kar Marjı Ne Kadar?

Gıda sektöründe genellikle kar marjlarının yüksek olduğu söylenebilir. Çiğköftem kar marjı ne kadar diye soracak olursanız bu oran biraz daha fazla diyebilirim. Ürünlerin kar marjlı %100’den başlayarak %150’ye kadar ulaşmaktadır. Böylelikle ayda yüksek cirolara ulaşabilir, ve yatırımınızı 8 – 10 ay arasında amorti edebilirsiniz.

Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik Ücreti hakkındaki yazımıza göz atarak diğer çiğ köfte markalarının franchise bedellerini ve şartlarını öğrenebilirsiniz.

Çiğköftem Bayileri

çiğköftem bayilik
çiğköftem bayilik

İlk olarak 1993 yılında hipermarketlere çiğköfte üreterek hizmet veren EM GROUP, 2000’li yılların başında günlük 30 ton üretim kapasitesine ulaşmıştır. İstanbul’un 150 noktasında satış yapan hale geldikten sonra 2005 yılında ilk Çiğköftem dükkanını açmıştır.

Kendi sektöründe öncü konumda olan Çiğköftem markası, hem yurt içinde hem de yurt dışında satış zincirini oluşturmaktadır. 2009 yılında yurt dışında Avrupa’da Türkiye’yi temsil eden ilk marka olmuştur. Çiğköftem dükkanlarında toplam 1.000 personeli geçen istihdam sağlanmakta olup dolaylı olarak 10 bin kişiye yakın istihdam sahası yaratmaktadır.

Advertisement
çiğköftem franchise
yurtdışı
çiğköftem franchise yurtdışı

Çiğköftem bayileri Türkiye hariç 9 farklı ülkede, yurt içinde neredeyse bütün illerde hizmet vererek, yurt dışında en çok şube sayısına sahip Türk markasıdır. Çiğköftem Avrupa bayilik başvuruları günden güne artarak sektörün öncüsü olan bu markanın değerini de her geçen gün arttırmaktadır.

Avrupa’nın ilk çiğ köfte dükkanı olan Çiğköftem bayiliği, İngiltere, Fransa, Belçika, Hollanda, Avusturya, Macaristan ve Almanya’nın yanı sıra Azerbaycan şubeleri ile yöresel olan bu gıda hizmetini dünyaya sunmaya devam etmektedir.

Çiğköftem Bayi Ürünleri

1993 yılından beri gıda sektöründe hizmet veren markanın ürün yelpazesi de zamanla gelişmiştir. Çiğköftem, koruyucu, lezzet verici, kıvam artırıcı gibi katkı malzemelerini kullanmadan üretim gerçekleştiriyor.

Acılı  Çiğköfte,  Az Acılı Çiğköfte, Kıymalı İçli köfte, ilk kez Çiğköftem tarafından sunulan Vegan İçli Köfte ve 2010’lu yılların başından itibaren dünya Falafel, Türkiye’de ilk Humus Dolgulu Falafel, Zeytinyağlı Yaprak Sarma, Şam Tatlısı  ve 4 farklı sostan oluşan BANSOSA serisi bulunuyor.

Çiğköftem Mağaza Konseptleri

Çiğköftem Mağaza Konseptleri
Çiğköftem Mağaza Konseptleri

Çiğköftem mağazaları AVM içi stant ya da cadde üstü mağaza konsepti olabiliyor. Firma stant, masa, sandalye gibi tüm malzeleri kendisi üretiyor. Franchise alan yatırımcılarına bu konuda tam destek sağlıyor.

Sizler için Çigköftem firmasına ait örnek bayi videosunu da bu kısma ekliyorum. Çiğköftem mağaza konsepti hakkında bilgi almak isterseniz yazımı okuduktan sonra bu videoya da göz atabilirsiniz.

Advertisement
ÇİĞKÖFTEM şubeleri Örnek bayi dükkanı

Çiğköftem Bayilik İletişim Bilgileri

Frachising çiğköfte zinciri olan markanın çiğköfte bayilik veren firmalar arasında önemli bir yeri vardır. En çok bayisi olan çiğköfteci unvanına sahip markanın irtibat numalarını sizler için bu bölüme ekledim. Çiğköftem bayilik iletişim bilgilerini aşağıda yer almaktadır. Ayrıca yurtdışında çiğ köfteci açmak isteyenler için Avrupa iletişim bilgileri de yer alıyor.

Çiğköftem Genel Merkez adresi: Mimarsinan Merkez Mahallesi E5 Londra Asfaltı No:87/1 Büyükçekmece/ İstanbul şeklinde olup iletişim numaraları ise şöyledir;

 • Çiğköftem Telefon Numarası: +90 444 21 26 – 0850 550 93 93 
 • Çiğköftem E-mail Adresi: info@cigkoftem.com
 • İnternet Sitesi: www.cigkoftem.com

Franchise Yetkilileri:

Ayrıca ilginizi çekeceğini düşündüğüm Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik yazısının linkini de bu kısma ekliyorum.

Çiğköftem Bayilik
çiğköftem bayilik yorumları

Çiğköftem Bayilik Yorumları

Çiğköftem bayilik yorumları ülkenin birçok noktasındaki şube işletmeciler tarafından olumlu olmaktadır. Firmanın zamanında ürün tedariği yapması, sözleşme şartlarına bağlı kalması nedeniyle Çiğköftem yorumları hakkında olumsuz bilgiyle karşılaşmak çok nadirdir.

Elbette her sektörün kendine has zorlukları olmakla beraber Çiğköftem bayisi sahiplerinin firmanın genel merkeziyle yaşadığı olumsuz bir durum olmamaktadır. Müşterilerin Çiğköftem fiyatlarının uygunluğu sebebiyle de olumlu görüşleri markayı günden güne büyütmektedir. Çiğköftem kampanyalı ürünleriyle hem bayi sahipleri hem de müşteriler tarafından olumlu yorumlar almaktadır.

Advertisement

Çiğköftem Bayiliği İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sizler için düşük sermayeli karlı iş fikirlerinden olan çiğ köfte dükkanı açmak üzerine merak edilen soruların cevaplarını araştırdım. Kar marjının yüksek olması ve hızla yükselen marka değeri nedeniyle Çiğköftem bayiliği almak isteyenlerin sıkça aradığı soruları ve cevapları en güncel ve doğru bilgilerle birlikte aşağıda sıraladım…

Çiğköftem sahibi kim?

Çiğköftem markasının sahibi Erzurumlu iş insanı Erdoğan Güner olmaktadır. 1993 yılında kurulan EM Group Gıda şirketinin adıyla satış faaliyetleri yürütülmektedir.

Alışveriş merkezinde çiğköftem bayisi nasıl açılır?

Franchising sistemiyle Çiğköftem bayisi açmak istenilen AVM’de, Çiğköftem Frachise Ekibinin de ortak toplantılarıyla AVM dükkanı veya satış standı şeklindeki konseptlerde girişim sağlanır.

Çiğköftem bayilik sözleşmesi süresi ne kadardır?

Franchise almak isteyen girişimciler ile yapılan çiğköftem bayilik sözleşmesi süresi 5 yıldır. Bu sürenin sonunda yeniden yapılacak olan görüşmeler ile istenilen takdirde sözleşme uzatılabilir.

Advertisement

Bayilik başvurusu sonrasında dükkan kurulumu ne kadar sürer?

Çiğköftem bayilik başvurusunda gerekli resmi işlemler halledildikten sonra dükkanın tadilatı, dekorasyonu ve ürünlerin tedariği dahil ortalama 45 günde anahtar teslim bayilik hizmet verilir.

Çiğköftem ürünlerinde satış fiyatı sabit midir?

Çiğköftem fiyatları sabit olup, Çiğköftem ürünlerin satış fiyatı üzerinde değişiklik yapılamaz. Ürünlerde gel-al ve paket servis olmak üzere çift fiyat politikası uygulanır. Belirlenen bu iki ücret dışında daha düşük veya daha yüksek fiyattan satış yapılamaz.

Ayrıca merak ettiğiniz her şeyi aşağıda yorumlar bölümünden sorarak bize iletebilirsiniz…

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

BAYİLİK

Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti!

Starbucks bayilik şartları

Günümüzün başarılı ve popüler kahve firmalarından birisi Starbucks, girişimcilerin ilgisini çekiyor. Bu yazıda, “Starbucks bayilik almak istiyorum” diyenlerin akıllarındaki tüm soru işaretlerini gidereceğim. Starbucks bayilik şartlarını bu içerikten öğreneceksiniz… Starbucks bayilik ücreti ne kadar? Kâr marjı nedir? Hepsini yanıtlayacağım… Starbucks franchise bedeli 2024 bilgilerini açıklayacağım. Starbucks açmak kaç para diyorsanız, sizin için de bilgiler mevcut. […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı!

seç market bayilik şartları

Kendi işini kurmak isteyenlerin, özellikle 2023 yılında rağbet gösterdiği bir seçenekten bahsedeceğim. Seç Market bayilik şartları için uygunsanız siz de perakende sektörüne adım atabilirsiniz. Seç Market bayilik kar marjını bu içerikten öğrenebilirsiniz! Seç Market aylık kazanç hakkında da bilgiler vereceğiz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda Seç Market bayilik yorumlarının çok fazla olduğunu gördük. Seç Market günlük cirosunu […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.