finansportali.net

EVDE EK İŞ

Denizli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar – 2022 İLETİŞİM!

Denizli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evden para kazanmak isteyenler… Maaşı yetmeyenler ve ek gelir sağlamak isteyenler… Ayda en az 6.000- 7.000 TL kazanmaya hazır mısınız? İşte bu konu tam size göre!!

Denizli evde paketleme işi  konusu ile karşınızdayım! Ağırlıklı olarak Denizli Kaleiçi esnafları tarafından evde ek iş almak isteyenlere yönelik hazırladığım bu yazımda; Merkezefendi, Yenişehir, Acıpayam, Babadağ, Pamukkale ve Servergazi bölgelerini kapsayan evde ek iş ilanları Denizli evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaraları, başvuru yöntemleri ve daha fazla detaylar bu yazıda.

Özellikle ev hanımlarının evlerinden çalışarak para kazanma gayesinde olduğunun farkındayım. Birazdan, sizlerle paylaşacağım Denizli evde iş imkanı seçeneklerinin hepsini rahat bir şekilde değerlendirmeye alabilirsiniz. 

Advertisement

Yeterince heyecanlandıysanız ve merak ettiyseniz, o zaman Denizli evlere paketleme işleri hakkında anlatacaklarımı öğrenmek için yazımın devamına geçelim!


OKUMADAN ÖNCE UFAK BİR RİCA!! Denizli evde paketleme işi veren firmalar için şehrin en yoğun olan bölgelerini ve iş merkezlerini ayrı başlıklar halinde sizlere anlattım. Lütfen, çok dikkatli bir şekilde okuyunuz.


Denizli Fason Olarak Evde Paketleme İşi !

Denizli Fason Firmalar

Denizli Fason Firmalar

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki; Denizli tekstil alanında çok fazla gelişmiş bir şehir olduğu için özellikle tekstil ürünlerinin paketlenmesi konusunda her geçen gün personel ihtiyacı artış gösteriyor. Bu yüzden de oturduğunuz yerden çok iyi kazançlar elde etmeniz eskisinden de kolay. 

Fabrikalar ya da küçük tekstil atölyeleri direkt olarak çalışacak kişilere ulaşma sorunu yaşadıkları için genelde bu paketleme işlerini fason olarak vermeyi tercih ediyor. Denizli’de yıllardır bu şekilde evde ek iş yapan ev hanımları olduğu için sizin de fason olarak evde paketleme işi veren kişilere ulaşmanız zor olmayacaktır. Bu işi yapan yakın tanıdıklarınız, komşularınız ve akrabalarınız mutlaka vardır. Bence bu önerimi, etraflıca bir düşünün…Denizli’de evlere fason iş veren firmalar oldukça  fazla.

 Yazının ilerleyen kısımlarında zaten bu firmalara nasıl ulaşabileceğinizden ve iletişim bilgilerinden bahsedeceğim. Acele etmeyin, endişeye kapılmayın. 🙂

Advertisement

Denizli Evde Paketleme İşi Veren Firmaları Bulun!

denizli kaleiçi fabrikaları

denizli kaleiçi fabrikaları

Denizli tekstil, ambalaj ve sanayi alanında gerçekten gelişmiş bir şehir. Bununla birlikte neredeyse en çok tekstil fabrikalarının da burada olduğunu biliyor muydunuz? Şaşırdınız mı? 

Şimdi izninizle, size Denizli evde paketleme işi verebilecek birkaç firma önerisinde bulunmak istiyorum. 

Denizli Kaleiçi fabrikaları:

 • Denizli Kaleiçi çarşısı
 • Ambalaj fabrikaları
 • Tekstil ve konfeksiyon fabrikaları
 • İplik firmaları

Denizli Acıpayam fabrikaları:

 • Tekstil atölyeleri
 • Tarım fabrikaları
 • Cerrahi maske üretim fabrikaları

Ben şimdilik sizlere örnek olsun diye sadece bu iki ilçeyi inceledim. Ama diğer ilçeler için de benzer fabrikalar olduğunu göreceksiniz.  Peki bu fabrikalarda hangi işleri yapabilirsiniz? Bunların hepsini çok detaylı bir şekilde anlatıyorum fakat öncesinde bu firmalarla iletişime geçmeniz gerekiyor. Bu yüzden, size çok güzel ipuçları ile geldim. Okumaya devam!!

Denizli Evde Paketleme İşi Kazancınız

denizli evde paketleme işi kazancı

denizli evde paketleme işi kazancı

Şimdi sizlere en can alıcı noktayı açıklayacağım. Hatta size kazançlardan bahsederken çok güzel bir ipucu da vereceğim. Hazır mısınız?

Eğer çok hızlıysanız, pratikseniz ve ürünleri zamanında teslim ediyorsanız o zaman bu ipuçlarını uygulamanız çok kolay olacak.!

 • ♠ Havlu paketleme işi aldınız. Paket başı 1 TL’den bir ay içinde toplam 4000 paketleme yaptınız. Elde edeceğiniz gelir 4.000 TL olacak.
 • ♣ İplik kesme ve düzeltme işi aldınız. Paket başı 1.5 TL verecekler ve bir ayda toplam 5.000 işlem yaptınız. Elde edeceğiniz kazanç 7.500 TL olacak.
 • ♣ Çorap paketleme işi aldınız. Paket başı 1 TL veriliyor. Sizden de sadece iki hafta bu işi yapmanız istendi. Toplam 3000 paketleme yaptınız. Elde edeceğiniz gelir 3.000 TL olacak.

Gördüğünüz gibi, Denizli evde paketleme işi ile kazanacağınız paralar tamamen size ve emeğinize bağlı olarak artabiliyor. Ayrıca bu işlerden aynı anda iki farklı firmayla anlaşarak yapabilirsiniz. Böylece elde edeceğiniz miktar da artacaktır. Ya da yanınıza bir arkadaşınızı, ailenizden birini alabilirsiniz. Böylece iki kişi, yapılacak paketlemeyi toplam 1500 yerine 2500 tane yapabilir. Bu da otomatik olarak gelirinizi artırır.

Denizli’de Evlere Paketleme İşi Veren Yerlere Başvuru

Advertisement

Denizli evde paketleme işi veren firmalar için gerekli bütün bilgileri paylaştım. Peki bu yerlere başvuru şekli nasıl olmalı? Denizli evlere paketleme işi veren yerler online başvuru yapmak mümkün mü? Burada en önemli detay, işi veren yerler ile doğru irtibatı kurabilmek. Bunun da gerçekten 4 yolu bulunuyor:

1♦ Denizli evlere paketleme işi veren firmalar, ulaşılması her ne kadar zor olmasa da, bir referans yolu ile başvurduğunuz taktirde size daha sıcak bakarlar. Dolayısıyla, bu işi halihazırda yapan tanıdık arkadaşlarınızın size yol gösterip referans olması, ciddi derecede önem taşıyor.

2♦ Diğer yol da sizin şahsen Kaleiçi esnaflarını gezip ek iş imkanı hakkında detaylı bilgi almanızdır. Bunun harici başka bir şekilde evde paketleme işi başta olmak üzere ek gelir yollarını bulmanız zaman alabilir.

3♦ İnternet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Nasıl mı? Şu siteler üzerinden hemen bir profil oluşturun ve Denizli’de evde paketleme işi veren firmalar iş ilanlarını görüntüleyin: tr.jooble.org, sahibinden.com, kariyer.net ve indeed.comBu sitelerde güncel evde ek iş imkanlarına denk gelebilirsiniz. 

Advertisement
denizli evde ek iş

denizli evde ek iş

4♦ Son olarak, İŞKUR Denizli şubesine giderek evde paketleme işi yapmak istediğinizi, meslek danışmanlarına bildirin. Bu arada, konuyla ilgili hoşunuza gidecek bilgiler paylaştığım İşkur evde paketleme işi başvuru formu başlıklı yazımızı muhakkak okuyun derim.

Denizli Evlere Paketleme İşi -Telefon Numarası 2022

DENİZLİ İLETİŞİM BİLGİLERi

DENİZLİ İLETİŞİM BİLGİLERi

Denizli evde paketleme işi veren firmalar telefon numaraları ile ilgili birkaç paylaşımda bulunuyorum. Ancak, benden size tavsiye bu numaraları aramadan önce firmaların adreslerine giderek bizzat görüşme sağlamanız yönünde. Çünkü emin olun, bu kişiler çoğu zaman yoğunluklarından ötürü, iş yerlerinin telefonlarına dahi bakmıyorlar. İşte, Denizli evlere paketleme işi veren yerler iletişim bilgileri!

 • +90258264252
 • +90258251275
 • +90258251243

İletişim numaralarının tamamına ulaşmanız için yukarıya birkaç örnek harita bırakmıştım. Tam olarak bunu yapmanız gerekiyor. Çünkü Google Haritalar gerçekten faydalı bilgilere ulaşmanıza yardımcı oluyor. 

Denizli’de Evde Paketleme İşi Yapın..! İşte Fırsatlar…

İşte şimdi detaylara geçebilirim. Merak eden herkes için paketleme işleri hakkında bilgiler….

Denizli Kaleiçi Evde Tekstil Ürünleri Paketleme İşi 

Denizli evde paketleme işi veren firmalar

Denizli evde paketleme işi veren firmalar

Denizli evde paketleme işi veren firmalar arasında, şehrin ekonomisinin bir nevi can damarı olan Bayramyeri ve onun bitişiğindeki Kaleiçi Tarihi Kapalıçarşı’sıdır. Denizli Kapalı çarşı esnaflarının ağırlıklı olarak sattıkları ürünlerin başında, havlu, bornoz, eşarp, çorap, iç çamaşırı ve çeşitli basit çeyiz ve süs malzemeleridir.

Bunlara  ek olarak Kaleiçi’nde bulunan iplik firmaları  sizlere iplik kesme ve düzeltme işi verebiliyor. Bu ek iş imkanı da oldukça yaygın…

Bu işler içinde en yaygın olarak evlere verilen işlerin başında Denizli evde havlu paketleme işi geliyor. Birçok firma bu bölgeye paketler halinde havlu verilmesi için ek insan gücüne ihtiyaç duyuyor. Bu fırsatı iyi değerlendirebilirsiniz.

Denizli Evde Çorap Paketleme İşi 

Denizli Evde Çorap Paketleme İşi

Denizli Evde Çorap Paketleme İşi

Hatırlarsanız, yazımın ta en başında Denizli şehrinin tam bir tekstil kenti olduğunu söylemiştim. Buna yönelik olarak ise ek gelir sağlamak isteyen kişilerin evlere çorap paketleme işi aldığını tahmin edebilirsiniz. Peki, evde çorap paketleme işi nedir, nasıl yapılır?

Şöyle ki, iş yeri sahipleri tarafından size verilen farklı boy ve renklerdeki çoraplar, verilen paketleme ambalajlarına uygun sıra ve renge göre konulup paketlenecektir. Yapılan iş ağır olmayıp sadece evinizin bir odasını bu işe ayırmanız yeterli olacaktır.

Advertisement

Genel olarak bu konuyu, Evde Çorap Paketleme İşi yazımda sizlere anlattım. Ancak Denizli olarak da buradan devam edeyim: Kaleiçi esnaflarının yanı sıra büyük fabrikaların satış mağazaları da bulunuyor. Dilerseniz, firmalar aracılığıyla evde tekstil paketleme işi alarak para kazanabilirsiniz.

Şahsen fabrikalara gidip de iş başvurusu yapabilirsiniz; ama Denizli evde paketleme işi veren firmalar, bu işleri genelde fason olarak yaparlar. Yani fason çalışan kişiler ile iletişime geçmeniz bu işlere kolay bir şekilde başvurabilmeniz adına önemlidir. Başvuru konusuna az sonra değineceğim…

Bu arada, genel bir yazı olarak hazırladığım ve konuyla ilgili tüm ayrıntılara tek tek değindiğim, 2022 yılı güncel bilgilerinin bulunduğu, Evde Paketleme İşi Veren Firmalar başlıklı yazımı da okuyabilirsiniz.

Denizli Babadağlılar İş Hanı ile Evde Paketleme

Denizli’de tekstil denilince akla ilk gelen Babadağlılar İş Hanı değil mi?  Bütün fabrika ve atölyelerin mutlaka bir tane satış mağazasının bu iş hanında bulunduğunu söylememe gerek yoktur diye düşünüyorum. Zaten Denizli Babadağlılar iş hanı, ağırlıklı olarak tüm tekstil ürünlerinin satışının gerçekleştiği bir yer.

Babadağlılar iş hanında havlu, bornoz işi ile ilgili olarak evde paketleme işi isteğinizi İş hanında bulunan birkaç esnaf ile uygun bir dille paylaştığınızda size yol göstereceklerdir. Kendileri vermese bile Denizli evde paketleme işi veren firmalar için adres, telefon numarası ya da diğer iletişim bilgilerini muhakkak sizinle paylaşacaklardır. Denemekten zarar çıkmaz!

Advertisement

Denizli Evde Havlu Paketleme İşi 

Denizli havlu paketleme işi veren yerler

Denizli havlu paketleme işi veren yerler

Denizli’nin o meşhur havluları… Biliyorsunuz, bu kentin bornozları ve havlularının marka değeri yüksek. Sırf bornoz almak için bile şehir dışından Denizli’ye giden insanları biliyorum. E satışı bu kadar çok olan bir ürünün paketlenme işleri için ihtiyaç duyulan personel sayısını bir de siz düşünün. Denizli evde paketleme işi veren firmalar konusunda havlu paketleme işi için neler yapabilirsiniz?

Yukarıda bahsettiğim, Babadağlılar İş Hanı’na gidin ve oradaki ilgili tüm dükkanları ve esnafları gezin. Emin olun, size uygun bir evde havlu paketleme işi bulacaksınız. Bu kişilerden, havluları ve bornozları koliler halinde alıp evinize götüreceksiniz. (Tabii bu sırada iş veren ile mal alımı ve teslimine yönelik bazı evrakları imzalamanız gerekiyor, sonuçta binlerce liralık ürünü, üzerinize zimmetli bir şekilde teslim alıyorsunuz.) 

Denizli evde paketleme işi ile ilgili içerik:  Evde para kazanma

Son olarak daha önceden evde paketleme işi yapan kişilerin, yol gösterici olmaları adına düşüncelerini YORUM kısmına bırakmasını rica ediyoruz. Ayrıca ad- soy ad ve iletişim bilgilerinizi de aşağıya bırakarak firmaların sizleri bulmasını sağlayabilirsiniz!


 

Advertisement

Bir önceki yazımız olan İŞKUR Evlere İş Veriyor mu? – 24 Farklı İşe HEMEN BAŞVUR! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

102 Yorum

 1. nese

  23 Haziran 2022 at 00:01

  evde paket işi istiyorum saraykoyde otryrm

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

102 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.