finansportali.net

PARA KAZANMA

Dolar Kazandıran Uygulamalar | 15 Kazandıran Uygulama!

Dolar Kazandıran Uygulamalar

Dolar kazandıran uygulamalar ile günümüzde döviz kazancı elde edilebiliyor. Uygulamaları incelediğimizde para kazanma uygulamalarından çok fazla kazanç elde edilemediği görülüyor. Ancak döviz fiyatlarının yüksek olması, kazancınızın TL bazında iyi miktarda olmasını sağlıyor. Rahatlıkla ek gelir olarak düşünebilirsiniz.

Para kazandıran uygulamalar içerisinde sadece dolar kazanabileceğiniz seçenekleri sizler için listeledim. Dolar kazandiran uygulamalar incelemesinde freelance iş yapabileceğiniz uygulamalardan daha yüksek kazanç sağlayabileceğinizi söyleyebilirim.

O halde vakit kaybetmeden yüksek kazanç sağlayabileceğiniz dolar kazanma uygulamaları listesine geçelim!

Advertisement

Uygulamalardan Dolar Kazanmak Mümkün Mü?

Uygulamalardan Dolar Kazanmak
Uygulamalardan Dolar Kazanmak

Günümüzde para kazanma uygulamaları ile kazanç sağlayabilmek mümkün. Özellikle yurt dışı kaynaklı uygulamaları kullandığınızda dolar bazında kazanç sağlayabiliyorsunuz. Döviz olarak kazancınız her ne kadar düşük kalsa da TL’ye çevrildiğinde güzel kazançlar elde edilebiliyor.

Birçok uygulama telefondan para kazanma seçeneği içerisinde değerlendirilebilir. Çünkü ilgili sistemlerin birçoğunun mobil uygulaması bulunuyor.

İlginizi çekebilir: Para Kazandıran Uygulamalar

Dolar Kazandıran Uygulamalar 2023

Gerçek dolar kazandıran uygulamalar 2023 listesinde birçok app mevcut. Bu uygulamalara kolayca üye olup giriş yaparak dolar kazanmaya başlayabiliyorsunuz. Uygulamalar üzerinden ağırlıklı olarak şu işlemler sonucunda para kazanıyorsunuz;

 • Birçoğu video izleyerek para kazanma uygulamaları arasında yer alıyor.
 • Anket doldurarak para kazanma seçenekleri de mevcut.
 • Aynı şekilde oyun oynayarak da para kazanabilirsiniz.
 • Reklam izleyerek, müzik dinleyerek, basit görevleri yaparak kazanç sağlayabiliyorsunuz.
 • Son olarak listede yer alan yurt dışı freelance sitelerden iş yaparak dolar kazancı elde edebilirsiniz. İngilizce biliyorsanız işiniz çok kolay olacak!

Dolar kazandıran uygulamalar şu şekilde;

1- Fiverr

Para Kazandıran Uygulamalar | Fiverr
Para Kazandıran Uygulamalar | Fiverr

Fiverr, yurt dışı freelance iş sitelerinden birisidir. İngilizce biliyorsanız, freelance olarak yapabileceğiniz birçok iş mevcut. Dolar kazandıran uygulamalar içerisinde en yüksek kazancı sağlayan seçeneklerden birisidir.

 • Kazancınız, yaptığınız iş sayısına ve niteliğine göre değişiklik gösterir. Fazla yoğun olmayan bir iş temposuyla aylık ortalama 500 $ kazanç sağlayabiliyorsunuz.

Grafik tasarım, metin yazarlığı, SEO uyumlu içerik editörlüğü vb. işleri yaparak dolar bazında güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

2- CashPirate

Dolar Kazandiran Oyunlar | CashPirate
Dolar Kazandiran Oyunlar | CashPirate

Ek gelir kazanma yolları arıyorsanız seçeneklerden birisi CashPirate! Uygulamada basit görevler var ve bu görevleri yerine getirerek dolar kazanabiliyorsunuz. Ödeme seçenekleri oldukça geniş ve istediğiniz şekilde ödeme alabiliyorsunuz. Görev yaparak para kazanma uygulamaları içerisinde en güvenilir app’lerden birisidir.

 • Google Play Store: CashPirate
 • Kazancınız tamamen uygulamada ne kadar vakit geçirdiğinize bağlı. 1 – 2 saatinizi ayırarak günlük ortalama 5 $ kazanç sağlayabilirsiniz.

3- Cash For Apps

Günlük dolar kazandıran uygulamalar içerisinde bir başka seçenek Cash For Apps uygulamasıdır. Sistem içerisinde video izleyerek, oyun oynayarak, reklam izleyerek, yorum yaparak para kazanma gibi seçenekler mevcut.

Görevleri yaptıkça puan kazanırsınız ve daha sonra topladığınız puanları dolara çevirebilirsiniz. 300 puan 1 dolara eşitlenmiş.

Advertisement
 • Uygulamayı apk olarak indirebiliyorsunuz. Uygulama marketlerinde henüz bulunmuyor.
 • Daha fazla görev yaparak yüksek kazançlar elde edebiliyorsunuz.

İlginizi çekebilir: Para Kazandıran Siteler

4- FOAP

Dolar Kazandiran Uygulamalar | FOAP
Dolar Kazandiran Uygulamalar | FOAP

Fotoğraf satarak para kazanma uygulamalarından birisi olan FOAP, dolar bazında ödeme yapar. Stok fotoğraflara ihtiyaç duyan şirketler, sistem içerisinde yoğun olarak alım yapıyor. Gerçek para kazandıran uygulamalar arayışındaysanız denemenize değer.

Fotoğraf anlamında kendinize güveniyorsanız hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. İlk olarak sistemde ne tür fotoğrafların tercih edildiğini iyi analiz etmeniz gerekiyor. Sonrasında uygun fotoğrafları çekerek satış yapmaya başlayabilirsiniz.

 • Kazancınız satış oranlarınıza bağlı. Ortalama satışlarla aylık 200 $ kazançlara ulaşabilirsiniz.

5- Yandex Toloka

Dolar Kazanma Uygulamaları | Yandex Toloka
Dolar Kazanma Uygulamaları | Yandex Toloka

Toloka, Yandex tarafından geliştirilen ve arama motorunun iyileştirilmesine yönelik oluşturulan bir sistem. Sistem içerisinde çeşitli görevleri yerine getirerek dolar kazancı elde ediyorsunuz. Tekil bazda kazançlar düşük olsa da aktif olarak görevleri yerine getirdikçe kazancınız artacaktır.

 • Kazanç rakamları görev sayısına göre değişiyor. Günlük yapacağınız görevlerden toplamda 5 $ gibi kazançlar sağlayabilirsiniz.

6- SwagBucks

SwagBucks | Telefondan Para Kazanma
SwagBucks | Telefondan Para Kazanma

Dolar kazandıran uygulamalar için en güvenilir sistemlerden birisi de SwagBucks! Reklam izleme başta olmak üzere uygulama indirme, anket doldurma gibi seçeneklere de sahiptir. Günlük görevlerin hepsini tamamladığınızda ek bonus sağlar.

Aynı zamanda çekilişlere katılarak, yeni üyeler davet ederek de para kazanabiliyorsunuz. Ödeme sistemi PayPal olarak belirlenmiş. Fakat PayPal’ın ülkemizde yasak olması nedeniyle diğer ödeme yöntemlerine yönelebilirsiniz.

 • Günlük görevleri tamamlayarak ayda 100 $’a kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

7- Current.us

Müzik Dinleyerek Para Kazanma | Current.us
Müzik Dinleyerek Para Kazanma | Current.us

Müzik dinleyerek para kazanmak istiyorsanız Current.us en iyi seçeneklerden birisidir. Sistem içerisinde radyo istasyonları var ve siz bu istasyonlarda müzik dinledikçe puan kazanıyorsunuz. Sonrasında puanlarınızı hediye kartları, fiziksel ürün alışverişi, elektronik cihaz alışverişi için kullanabiliyorsunuz.

 • Biriktirdiğiniz puana göre kazancınız belirlenir. Fiziksel ürün alışı yaparak sonrasında bunları nakite çevirebilirsiniz.

İlgili içerik: Müzik Dinleyerek Para Kazanma

8- Toluna

Anket doldurarak para kazanma seçeneklerinden birisi Toluna’dır. Toluna; dolar kazandıran uygulamalar arasında en güvenilir seçeneklere sahiptir. Sistem içerisinde ayrıca başka para kazanma seçenekleri de bulunuyor. Hatta evden bilgisayar başında iş olarak da düşünebilirsiniz.

 • Ayrıca çekilişler düzenleniyor ve buradan da kazanç sağlayabiliyorsunuz. Ürün testi, yorum yaparak para kazanma gibi seçenekler de mevcut.

9- Kwai

Kwai | Video İzleyerek Para Kazanma
Kwai | Video İzleyerek Para Kazanma

Video izleyerek para kazanma için popüler uygulamalardan birisi Kwai’dir. Kwai, bilindiği üzere sosyal medya platformu. Ancak sadece video izleyerek de para kazanmanıza imkân sağlıyor. Konu hakkında Kwai Para Kazanma yazısından detayları öğrenebilirsiniz.

 • Sadece video izleyerek yüksek kazançlar elde edilemiyor. Fakat popüler olarak izlenme sayısını arttırabilir, dolar kazandıran uygulamalar içerisinde Kwai aracılığıyla yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

10- WowApp

Türkiye’de para kazandıran uygulamalar arasında WowApp’de bulunuyor. Uygulamayı kullanmaya başladığınız anda para kazanıyorsunuz.

Reklam izleyerek, oyun oynayarak, arkadaşlarınızla sohbet ederek, görev yaparak para kazanabiliyorsunuz. WowApp ile banka hesabınıza ödemeleri kolayca aktarabiliyorsunuz. Düzenli kullandığınız takdirde yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Advertisement
 • Düzenli olarak kullandığınızda günlük 10 $’a kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

11- SlideJoy

Dolar kazandıran uygulamalar için sadece Android kullanıcılarına özel bir seçenek var. Telefonunuzun kilit ekranına reklam yerleştiriliyor ve bunun karşılığında aylık düzenli bir gelir elde ediyorsunuz. Bu sistem ile dolar kazanmak çok kolay.

 • Kilit ekranına reklam yerleştirme karşılığında aylık 20 $’a kadar para kazanabiliyorsunuz. Hiçbir şey yapmadan para kazanmak için güzel bir seçenek.

12- UpWork

UpWork | Freelance Para Kazanma
UpWork | Freelance Para Kazanma

Upwork, freelance iş yapmak istiyorsanız ve İngilizce biliyorsanız, para kazanmak için seçeneklerden birisidir. Web tasarımı, SEO hizmetleri, metin yazarlığı gibi pek çok alanda serbest çalışan olabilirsiniz. Üstelik yapacağınız bu işler için yüksek miktarda dolar kazancı elde edebiliyorsunuz.

 • Yapacağınız iş kapasitesine göre kazançlarınız değişir. Ancak yapılan araştırmalara göre sistemde yer alan kullanıcılar aylık ortalama 3.000 $ para kazanıyor. Denemeye değer!

13- InboxDollars

Reklam izle para kazan sisteminin hâkim olduğu InboxDollars, dolar bazında kazanç elde etmenizi sağlıyor. Büyük küçük birçok marka, reklam veren olarak bu sistemde yer alıyor ve siz bu reklamları izleyerek para kazanıyorsunuz.

Ek olarak sistem içerisinde bazı görevler de var. Bu görevleri yaparak kazanç oranlarınızı artırabiliyorsunuz.

 • Düzenli olarak reklam izledikten sonra görevleri de yaparsanız günlük 5 $ gibi kazançlar söz konusudur.

İlgili içerik: Gerçek Para Kazandıran Oyunlar

14- MyPoints

MyPoints
MyPoints

Para veren uygulamalar arasında MyPoints’de yer alıyor. Reklam izlemek başta olmak üzere birçok para kazanma seçeneği mevcut. Reklam izleyip görev yaptıkça puan kazanıyorsunuz ve sonrasında bu puanları nakite çevirebiliyorsunuz. Amazon hediye kartı olarak da puanlarınızı kullanabilirsiniz.

 • Düzenli kullanımda günlük ortalama 5 $ kazanabilmek mümkün.

15- SweatCoin

Adım atarak para kazanma uygulaması arasında en güvenilir olanı belki de SweatCoin’dir. Uygulama ile kripto para kazanıp sonrasında bunu dolar olarak değerlendirebiliyorsunuz. Sistem, Android ve iOS platformunda sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Daha fazla kazanmak için yatırım yapmanız da gerekebilir.

 • Kazancınız attığınız adım sayısına göre değişir. Özellikle gelişmiş oyun içi eşyalarla daha fazla kazanabiliyorsunuz.

Dolar Kazanma Uygulamaları Ne Kadar Kazandırır?

Dolar Kazanma Yolları
Dolar Kazanma Yolları

Dolar kazanma uygulamaları bu şekilde. Her biri için kazanç miktarları değişiklik gösteriyor. Liste içerisinde verdiğim rakamlar, ortalamayı ifade etse de uygulamaların geneline bakıldığında aylık ortalama 100 $ kazanabilmek mümkün.

Daha fazla kazanmak istiyorsanız yurt dışı freelance sitelerinde iş yapabilirsiniz. Web tasarım, SEO, yazılım, metin yazarlığı, logo tasarımı, WordPress gibi alanlarda kendinizi geliştirerek hizmet verebilir ve yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Freelance sitelerde kullanıcılar ortalama olarak aylık 3.000 $ gibi kazançlar sağlıyor.

Aynı şekilde dolar kazandiran oyunlar için de düşük rakamlar söz konusu. Nitelik gerektirmeyen işlerde düşük kazançlar sağlarsınız. Ancak dolar kurunun ülkemizde yüksek olması nedeniyle TL bazında güzel kazançlar elde edebilmek mümkündür.

Diğer Dolar Kazanma Yolları Nelerdir?

Dolar Kazanma Yöntemleri
Dolar Kazanma Yöntemleri

Günümüzde doların artmasıyla birlikte insanlar dolar kazanma yollarını araştırmaya başladı. Yukarıdaki uygulamalar sayesinde dolar bazında kazanç sağlayabilirsiniz. Peki, diğer dolar kazanma yöntemleri nelerdir? Şimdi de buna değinelim.

 • Yabancı dil öğrenerek çeviri yapabilir ve döviz kazancı elde edebilirsiniz.
 • Daha fazla kazanmak için freelance sitelere yönelin. İngilizce biliyorsanız burada hizmet verebilir ve yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.
 • Oyun oynayarak para kazanma yöntemlerini deneyebilirsiniz. Birçok oyun, yurt dışı kaynaklı olduğu için dolar bazında kazanç sağlayabiliyor.
 • Yurt dışı e-ticaret yapabilir, döviz kazancı elde edebilirsiniz. Aslında dolar kazanmak istiyorsanız en etkili yollardan birisi budur. Etsy gibi platformlarda satış yaparak dolar kazanabiliyorsunuz. Üstelik sadece fiziki ürün satmanız da gerekmiyor. E-kitap, grafik, tablo vb. dijital ürünlerin de satışını gerçekleştirebilirsiniz.
 • Dolar kazandıran uygulamalar, yabancı dil bilmeyen kişilerin ek gelir sağlaması için ideal alternatiflerdendir. Yabancı dil biliyorsanız farklı iş modellerine yönelmeniz daha fazla kazandıracaktır.

İlginizi çekebilir: Freelance Para Kazanma Yolları

Sık Sorulan Sorular

Dolar kazandıran uygulamalar için sık sorulan soruları sizler için derledim.

Advertisement

1- Nasıl dolar kazanırım?

Dolar kazanmak için birçok seçenek mevcut. Yazıda belirttiğim seçenekler, ek gelir sağlamanız için idealdir. Ancak yurt dışı freelance sitelerde çalışarak, yabancı firmalardan uzaktan iş modellerinde çalışarak, yurt dışı e-ticaret yaparak, çeviri yaparak daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz.

2- Hangi uygulamalardan para kazanılır?

Hangi uygulama para kazandırır şeklinde de sorular sorulabiliyor. Yazı içerisinde verdiğim seçeneklerin her biri, güvenilir uygulamalardır. Aynı şekilde verdiğim bağlantıları takip ederek tüm uygulamaları öğrenebilirsiniz.

3- Dolar kazandıran uygulamalar ödeme yapıyor mu?

Dolar kazandıran uygulamalar listesindeki seçeneklerin her biri güvenilirdir. Yani ödeme yapıyor. Bu tip uygulamalarda ödeme yapmayan yüzlerce seçenek mevcut. Özellikle para kazandıracağını iddia eden ve sizden ödeme talep eden uygulamalardan uzak durmanızı öneriyorum.

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Müzik Dinleyerek Para Kazanma 2024 – 12 KAZANÇLI SİTE! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

PARA KAZANMA

Müzik Dinleyerek Para Kazanma 2024 – 12 KAZANÇLI SİTE!

müzik dinleyerek para kazanma

Müzik dinleyerek para kazanmak hakkında neler duydunuz? Hazır olun çünkü bu yazıda sizlere gerçekten şarkı dinleyerek para kazanmanın yollarını sunacağım. Bu içerikte Radioearn ile para kazanma detaylarını da öğreneceksiniz. Siz de, müzik dinleyerek nasıl para kazanabilirim diyorsanız doğru yerdesiniz. Tüm sorularınızın cevabı bu yazıda. Müzik dinle para kazan sistemini çok seveceksiniz. 🙂 Yani gerçekten müzik […]

Okumaya devam et

PARA KAZANMA

Yorum Yaparak Para Kazanma 2023 – Youtube, Amazon, Trendyol!

yorum yaparak para kazanma

Acil paraya mı ihtiyacınız var? Ya da ek gelir mi arıyorsunuz? O halde size bir önerim olacak… Yorum yap para kazan! Evet yanlış okumuyorsunuz. Yorum yaparak para kazanmak son dönemin popüler işleri arasında. Yorum yaz para kazan sistemi nedir? Açıkladık! Yaşadığımız çevrimiçi dünyada para kazanma yöntemleri gittikçe artıyor. Buna bağlı olarak sürekli yeni yöntemler çıkıyor. […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.