finansportali.net

GİRİŞİMCİLİK

Easycep Bayilik Alma Şartları, Ücreti ve Başvuru Süreci

easycep bayilik

Türkiye’nin yükselen teknoloji girişimlerinden olan Easycep bayilik şartları nedir bu yazımda sizler için araştırdım. Easycep bayilik ücretlerine de yer verdiğim yazımda yatırımlarınız için iyi bir tercihle karşınıza çıktım. Büyüyen bir marka olan Easycep telefon bayiliği nasıl alınır diye araştırmanıza gerek kalmadı!

Easycep bayilik başvurusu formundan, ürün kategorisine kadar detaylı bir araştırma yazısını sizlere sunuyorum. İkinci el telefon al sat işlemlerinden tüm elektronik eşyaların tamirat ve satışını yapan bu firma yatırımlarınız için doğru tercih olabilir! Easycep hakkında merak edilen tüm detaylara ulaşmak için yazımın tamamını dikkatle okumalısınız…

easycep bayilik alma

Easycep Bayilik Alma

Hem dünyanın birçok noktasında hem de ülkemizde teknolojik eşyaların değişimi ve tamiri konusu büyük önem taşımaktadır. Yalnızca ülkemizde her yıl 20 milyon adet ikinci el cep telefonunun satışı yapıldığı verilerle ölçülmüş olup bu pazarın yaklaşık değerinin ise 6 milyar dolarlık çok büyük bir rakam olduğunu tahmin edilmektedir.

Telefon satışlarının dolar kuru üzerinden hesaplanarak gerçeklşemesi ve son yıllardaki gümrük vergileri nedeniyle ikinci el telefon pazarı da güçlenmiştir. Tüketim çılgınlığına da dikkat çekmek için dünyadaki birçok şirket geri dönüşüm ve yenilenebilir teknolojik aletler projeleriyle girişimlerde bulunmaktadır.

Advertisement

Easycep markası da iki Türk girişimci tarafında ülkemizde bu pazarda önemli bir konuma sahip olmak amacıyla kurulmuş ve kısa sürede bu amacına ulaşmıştır. Ülkemizin birçok noktasında bayilik veren (franchise sistemi) firma sektörde hızlı bir büyüme göstermiştir.

Eğer bayilikler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sizin için en iyi yatırım fikirlerini öğrenmek istiyorsanız sitemizde yer alan Bayilik sayfasına göz atmayı unutmayın.

Yenilenmiş telefon kavramına can veren firma, satıcılardan aldığı ikinci el telefonları formatlayıp, güncel yazılımlar yükleyip, kusurlu parça var ise tamir ederek sıfıra dönüştürüyor. Yenilenen bu cep telefonları 1 yıl Easycep garantisi ile müşterilere yeniden satılmaktadır. Firma bu garanti hizmetiyle de müşterilerin Easycep telefon alınır mı sorusunun güven içinde teminatını vermektedir.

Easycep bayileri bulunduğu illerde kısa sürede yoğun talep görerek bir marka halini kısa sürede almıştır. Easycep telefon tamiri ve güncellemesiyle eski marka model telefonları sıfır ve kullanışlı hale getirerek çok uygun fiyata satış yapmayı da sağlamaktadır. Uygun fiyata telefon satışlarının yapılması da firmayı kısa sürede iyi bir konuma taşımıştır.

Easycep Bayilik Detayları…

Easycep kar marjının yüksek olması ve bayilik ücretlerini düşük olması nedeniyle son zamanların en çok dikkat çeken firmalar arasında yer almasına sebep olmuştur. İkinci yeni modeliyle ikinci el telefonları sıfıra dönüştüren şirket çok daha ucuza satış yaptığı için de günden güne müşteri portföyü büyümektedir.

Advertisement

Devlet kontorlünde yenilenmiş telefon satışı yapan firma güvenilir bir hizmet sunmasını da 1 yıl garanti vererek ayrıca desteklemektedir. Bayilerinin ayda on binlerce lira satışa ulaşması da bu firmayı yatırımcılar açısından cazibeli kılan etkenler arasındadır.

Siz de Easycep bayilik şartları ve ücretleri hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu yazımda öğrenerek yatırımlarınızı doğru bir şekilde yapabilirsiniz. İşte Eascep hakkında tüm merak edilen sorular…

Easycep Bayilik Şartları Nelerdir?

Türkiye’nin yükselen teknoloji girişim mağazası olan Easycep bayilik şartları için özel olarak bir sınırlamada bulunmamıştır. Bayilik şartı yer almayan firmanın başvuru sürecinde sizinle iletişim sağlayarak karar vermesi gerçekleşmektedir.

Advertisement

Easycep Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Firma verdiği bayilik ücretlendirinde bir alt sınır aralığı koymamıştır. Ortalama olarak Easycep bayilik ücreti 50 bin TL ile 100 bin TL arasında bir fiyata sahip çıkabilir. Bu fiyatın değişkenliği dükkanın konumu ve büyüklüğü ile ilişkilidir.

Easycep Bayiliği Aylık Kazancı Ne Kadar?

Easycep hem telefon hem de tablet ve diğer teknolojij ürünlerin satışının yapıldığı bir mağaza olduğu için gelir aralığı da buna bağlı olarak yüksektir. Easycep bayiliği aylık kazancı ortalama 10 bin TL – 20 bin TL arasındadır.

Easycep Kar Marjı Ne Kadar?

Firmanın tamir ve tadilat işlemlerinden sonra yenilediği telefonları satışa sunması yüzde 200’ün üstünde kar marjı elde edilmesini sağlayabilir.

easycep bayilik başvurusu

Easycep Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer siz de hem telefon ve teknololik ürünler mağazası açmak hem de büyük bir markadan bayilik alarak yatırımlarınızı güvence altında tutmak istiyorsanız. Easycep bayiliği tam sizlere göre bir seçenek.

Türkiye’nin farklı noktalarında yer alan Easycep bayilik başvurusu nasıl yapılır yazımın bu bölümünde sizler için anlattım. Easycep bayiliği almak için firmanın resmi sitesinden bayilik başvurusuna ulaşabilirsiniz. Karşınıza çıkan form sayfasında sizden istenen bilgileri doldurduktan sonra başvuru süreci için ilk adımı atmış olursunuz.

Advertisement

Easycep bayilik başvuru formunda istenen bilgiler şunlardır;

 • Adınız Soyadınız
 • Doğum Tarihiniz
 • E-Mail Adresiniz
 • Telefon Numaranız
 • Yaşadığınız İl
 • Mevcut Olan İşiniz / Mesleğiniz
 • İşinizdeki Göreviniz / İş Pozisyonunuz
 • Bayilik Talep Edilen İl
 • Bayilik Talep Edilen İlçe
 • Bayilik Talep Edilen Semt
 • Ek Açıklama (belirtmek istediğiniz kısa bir bilgi notu)

Bu bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurulduktan sonra başvur butonuna basarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Firma en kısa sürede bilgilerinizi inceledikten sonra size iletişim numaranızdan dönüş yapacaktır. Detaylı bilgi ve başvuru süreci sizinle iletişime geçildikten sonra tarafınıza iletilecektir.

Eğer siz de karlı iş fikirleriyle yeni yatırımlar yaparak kazanç sağlamak istiyorsanız sitemizde yer alan Girişimcilik sayfasına göz atabilirsiniz…

easycep bayilik easycep nedir

Easycep Nedir?

Easycep 2018 yılında ikinci el cep telefonu ve elektronik eşyaları yeniden ekonomiye kazandırmak amacıyla kurulmuş bir teknoloji girişimidir. Kurulduktan kısa süre sonra milyonlarca lira değerinde şirket bütçesine ulaşmış ve franchise sistemiyle yatırımlarını daha da büyütmüştür.

Şirket her türlü elektronik eşya piyasasına yayılmayı amaçlayarak telefondan ev eşyalarına kadar uzanan geniş bir aralıkta hizmet vermektedir. Kurulduktan hemen sonra neredeyse tüm büyükşehirlerde hizmet vermeye başlayan firma bu yıl itibariyle yurtdışına da açılacağını duyurmuştur.

Easycep Yurtdışı Bayilik Almak

Easycep yurtdışı bayiliği vereceğini planlandığı açıklamıştır. Bu konuda özel bir başvuru formu bulunmamakla beraber Easycep yurtdışı bayilik almak için de firmanın sitesinden başvuru formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Advertisement

Easycep Sahibi Kim?

Adı yabancı gibi duran bu şirket Türk firması olmakla beraber, Mehmet Akif Özdemir ile İsmail Dinçer tarafından 2018’de kurulmuştur.

easycep bayilik ve easycep güvenilir mi

Easycep Güvenilir Mi?

En merak edilen sorulardan birisi de Easycep güvenilir mi olmaktadır. Firma 2018’de kurulduktan kısa bir süre sonra milyonlarca yatırım alacak kadar iyi bir güven oluşturmuştur. Firma güvenilir olmakla birlikte kullanıcılarına da garanti vererek bunu korumaktadır. Türkiye’nin birçok ilinde bayilikleri olan firma 2022 itibariyle yurtdışı franchise sistemiyle mağaza zincirini genişleteceğini duyurmuştur.

Easycep Ürün Kategorileri

Firmanın telefon ile başlayan satış portföyü hızla büyüyerek diğer teknolojik aletleri de kapsamıştır. Easycep ürün kategorilerini sizler için sıraladım;

 • Tüm Telefon Çeşitleri (Apple, Samsung, Oppo, Huawei, Xiaomi vb.)
 • Akıllı Saat (Apple watch, Huawei watch, Samsung watch, Xiaomi watch)
 • Aksesuarlar (telefon kılıfı, telefon tutacağı, kırılmaz cam vb.)
 • Küçük Ev Aletleri (elektirkli ev aletleri, kişisel bakım aletleri, mutfak aletleri)
 • Tablet (farklı markalarda)
 • TV, Görüntü ve Ses Sistemleri

Ürün yelpazesi bir hayli geniş olan şirketin politikası gereği bu çeşitliliği daha da arttıracağı duyurulmuştur.

Easycep Kurye Hizmetiyle Telefonunuzu Satın

Eski telefonunuzu satmak istiyorsanız Easycep sitesinden satış formunu doldurarak size verilen teklifi alabilirsiniz. Acil telefon satmak istiyorum diyenler için Easycep kurye hizmeti telefonunu satmak isteyenlerin cihazlarını aynı gün içinde kapıdan teslim alıyor.

Advertisement

Easycep 3 saat içinde kapıdan telefonunuza teslim alarak 1 iş günü içinde paranızı hesabınıza yatırmaktadır. Firmanın yayınladığı kurye hizmetiyle telefon satış reklamını da buraya ekliyorum.

easycep bayileri mağazaları

Easycep Mağazaları

Eaycep telefon al sat ve teknolojik ürünlerin ikinci el satışlarının yapıldığı yenilendiği mağaza zinciri günden güne büyümektedir. Firmaya ait şuan 13 mağaza bulunmakla beraber Easycep franchise sistemiyle bu zinciri genişletmekedir.

Easycep mağazaları İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere; Adana, Konya, Bursa, Kocaeli, Aydın gibi illerde bayilikler vererek hızla büyümeye devam etmektedir. Yatırımlarınızı büyütmek için siz de bu zincir mağazalarından birinin sahibi olabilirsiniz.

easycep bayilik iletişim bilglieri

Easycep İletişim

Easycep iletişim numaralarını sizler için yazımın son bölümüne ekledim. Easycep müşteri hzimetleri 7 gün hizmet vermekte olup 8:00 – 24:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Easycep mağazası ise Pazartesi’den Pazar’a kadar 10:00 – 22:00 saatlerinde hizmet vermektedir. Easycep firması iletişim detayları aşağıdaki gibidir.

Easycep müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 888 32 79

Easycep mağaza adresi: Yıldız Mh. Çırağan Cd. No:15/A, Bahçeşehir Üniversitesi Karşısı, Beşiktaş – İstanbul.

Advertisement

Ayrıca firma sitesinde yer alan info@easycep.com mail adresinden de firmayla iletişim sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2022 için Yeni İş Fikirleri – 45 EN KAZANÇLI GİRİŞİMCİLİK! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

GİRİŞİMCİLİK

Av Malzemeleri Dükkanı Açmak – 2022 Maliyeti ve Kazançları!

av malzemeleri dükkanı açmak

Kendi işinin patronu olmak isteyenler karlı iş fikirleri bulmaya çalışıyorlar. Sizlere bu yazıda oldukça farklı bir iş fikri sunacağım. Sermayenizi av malzemeleri dükkanı açmak için değerlendirebilirsiniz! Oldukça kazançlı bir seçenek olduğunu sizlere söyleyeyim. Böyle bir dükkan açabilmeniz için elbette bazı konular hakkında bilginiz olması gerekiyor. Örneğin hangi ürünleri satacaksınız? Bu ürünleri satabilmek için ve av […]

Okumaya devam et

GİRİŞİMCİLİK

Dükkan Açma Fikirleri – En Çok İşleyen Dükkanlar 2022

dükkan açma fikirleri

“Dükkan açmak istiyorum sizce hangi işi yapmak kazançlı olur?” Sorusunu soranlara birbirinden çeşitli seçenekler sıraladım! Dükkan açma fikirleri ile kendinize en uygun ve kazançlı olan seçeneği bulabileceğinizin garantisini veriyorum. Küçük dükkan fikirleri, iş yeri açma fikirleri sayesinde kazançlı çıkabileceksiniz. Kendi işinizin patronu olacak ve para kazanmak için sermayenizi mantıklı bir şekilde kullanacaksınız. 2022 yılında ekonomik […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.