finansportali.net

BAYİLİK

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları – 2022 BAYİLİK BEDELİ!

Ekrem Coşkun döner bayilik

Yatırım yapmak isteyen girişimciler!! Size çok güzel bir bayilik önerim olacak. Ekrem Çoşkun Döner bayilik alma sayesinde ödediğiniz franchise bedelinin iki – üç katı kar edebileceksiniz.

Ekrem Coşkun Döner bayilik şartları için uygunsanız, siz de başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana yüzlerce şube açan, marka bilinirliği yüksek olan Ekrem Coşkun Döner bayilik hizmeti hakkında 2022 yılı için en güncel bilgileri paylaşıyorum.

Bu yazıda Ekrem Coşkun Döner franchise bedeli, başvuru yöntemi ve diğer her şeyi sizlere aktaracağım. Son yıllarda Ekrem Coşkun Döner zinciri Türkiye genelinde büyük bir başarı yakalamış ve bayilik açanlara büyük paralar kazandırmıştır.

Advertisement

Hatta şimdiden söyleyeyim, bu işin en düşük kâr marjı %50 olacaktır. Nedenini zaten yazımın devamında açıklayacağım!

Batmayacak, kepenkleri inmeyecek tam tersine yüksek cirolar yapacak bir firma! Ekrem Coşkun Döner bayilik nasıl alınır? Hadi öğrenelim!

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Hakkında…

ekrem coşkun döner bayilik
ekrem coşkun döner bayilik

Sağlıklı, hilesiz, %100 doğal yaprak et döner hizmeti veren Ekrem Coşkun bayilik konusunda da %100 kazandırıyor. Haliyle, girişimci ruhlu kişilerin de dikkatini çekiyor. Türkiye kapsamında döner sektörü, kazançlı bir sektördür.

Ekrem Çoşkun Döner bayilik veriyor mu?

Evet, 2022 yılında Ekrem Coşkun Döner franchise vermeye devam ediyor. Siz de dönercilik sektörüne adım atarak para kazanmak istiyorsanız, Ekrem Coşkun Döner bayilik hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Advertisement
Ekrem coşkun döner franchısıng

Kısaca Ekrem Coşkun Firması:

Yaklaşık 35 yıldır sigortacılık sektöründe başarılı çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren, işadamı Ekrem Coşkun tarafından kurulan EKREM COŞKUN DÖNER 10 Aralık 2013 tarihinde ilk kez Konya’da hizmet vermeye başlamıştır.

Ekrem Coşkun Döner bayilik almak için bir neden daha!

Ekrem Coşkun Döner bayilik şartları bence sizi çok da zorlamayacak! Ayrıca, tüm şubelerindeki etler oldukça yüksek standartlarda hazırlanıyor. Gelişmiş tekniklerle el değmeden yaprak haline getirilen yüzde yüz et dönerler, şubelere en taze haliyle ulaştırılıyor.

Ekrem Coşkun Döner sahibi kimdir?

Ekrem Çoşkun Döner’in kurucusu aynı zamanda markanın Yönetim Kurulu Başkanı olan Ekrem Çoşkun’dur.

Ekrem Çoşkun Döner kaç bayisi var?

Ekrem Coşkun Döner’ın 300’e yakın şubesi bulunuyor. Her geçen gün franchise sistemiyle daha da büyüyeyek şube sayısını artıran bir markadır.

Advertisement

İlgili içerik: Bülent Börekçilik Bayilik 

Ekrem Coşkun Döner Franchise Bedeli 2022

Ekrem Coşkun Döner Franchise Bedeli
Ekrem Coşkun Döner Bayilik Fiyatı

Bu rakam şube restorasyonu, dükkan giderleri dahil değildir. İstenen konsepte uygun bir şubenin açılması dükkan sahibine bırakılıyor. Masraflar bayilik harici karşılanmalı.

Ekrem çoşkun döner franchise bedeli ne kadar?

Ekrem Coşkun Döner bayilik franchise fiyatı 2022 yılı güncel şekli ile 250.000 TL + KDV şeklindedir.

Ekrem Coşkun franchise için ödenecek olan 250.000 bin TL bayilik parası haricinde sizden ücret istenmesi durumunda, dükkan bakım ve dizaynı Ekrem Coşkun A.Ş tarafından sağlanıyor.

Bu arada Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar başlıklı yazımı okumuş muydunuz? Bu yazı da ilginizi çekebilir. 

Ayrıca, Ekrem Coşkun Döner bayilik şartları arasında yer almasa da bu işte şöyle bir avantajınız da bulunuyor:

Advertisement
 • Lokasyon ve yer seçiminde teknik destek ile inşaat ve kurulum için ortalama 500.000 TL – 600.000 TL bütçe ile Express konsept açabilirsiniz!

Ancak, bayiliğinizi standart konsepte uygun bir şekilde kurmak isterseniz, bu ücreti daha minimal bir şekilde de yapabilirsiniz.  Ayrıca Ekrem Coşkun Döner franchising süresi 5 yıldır.

Evet, Ekrem coşkun döner bayilik ücreti hakkında verebileceğim bütün güncel bilgiler bu şekilde. Şimdi gelelim işin kazanç  ve kar kısmına. 🙂

Farklı seçenekleri de değerlendirmeyi unutmayın! Örneğin Köfteci Yusuf bayilik yazısını okuyabilirsiniz. Ekrem Coşkun Döner bayilik fiyatını öğrendiğimize göre kazanç konusuna geçebiliriz.

Ekrem Coşkun Döner Bayilerinin Kâr Marjı ve Kazancı!

Döner sektöründe genel olarak kâr marjının yüksek olduğunu söylemiştim. Ekrem Coşkun bayilik fiyatı oldukça yüksek dursa da kâr marjı çoğu zaman %50’yi geçer.

ÖRNEK: Ortalama 20 TL’ye satılan bir yarım ekmek dönerin maliyeti 9- 10 TL’yi anca bulur. Haliyle çok yüksek cirolar dahi yapmadan elde edeceğiniz kâr yüksek olacaktır. 

Advertisement

Ekrem Çoşkun Döner aylık kazancı ne kadar?

Ekrem Coşkun günlük cironuz ilk 6 ayda minimum 20.000 TL olacaktır.
Yılın geriye kalan 6 aylık döneminde ise en az 40.000 TL‘ye ulaşırsınız.
Tam 1 yıl sonra aylık satışınız 50.000 TL‘yi geçer.

 • Eğer lokasyon olarak oldukça yoğun bir bölge seçtiyseniz ve müşteri yoğunluğunuz da fazlaysa bu ücretlerden daha fazla kazanmanız çok mümkün.
Ekrem Coşkun Döner Bayilerinin Kâr Marjı ve Kazancı

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları 

Ekrem Coşkun Döner franchise alacak olan girişimcilerin, bayilik gereksinimlerini karşılaması gerekiyor. Ekrem Coşkun Döner bayilik şartları şöyledir:

 • Bayilik isim hakkı bedeli: 250.000 TL,
 • En az 500.000 TL civarında yatırım bütçesi,
 • İyi bir kredi geçmişi,
 • Başka bir firmadan herhangi bir ürün satın almamak
 • Ekrem Coşkun Döner bayilik şartları arasında yer alan istenen şartlar arasında en önemlisi ise şubenin açılacağı ilde yakın bölgede başka bir Ekrem Coşkun bayisinin olmamasıdır.
 • Eğer il küçükse o zaman il merkezinde başka bir şube açılmasına izin verilmez. İlçe merkezleri yeterli büyüklükte ise ve farklı bir Ekrem Coşkun Döner franchisingi yoksa o zaman bayilik alabilirsiniz.
 • Ayrıca yüksek bir kredi notuna da sahip olmanız gerekiyor. 

Ekrem Coşkun Döner Bayilik İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep gibi büyük şehirlerde alınacaksa iki şube arasındaki mesafeye bakılır. Uygunluk verilirse aynı ilçe merkezinde bile gerekli imkanlar tanınır.

İlgili içerik: Midyeci Ahmet Bayilik Şartları 

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Başvurusu Yapın…

Ekrem Coşkun Döner bayilik almak isteyenler şimdi de başvuruyu nasıl yapacaklarını merak ediyor olabilirler. Sizlere hemen bunu da aktarıyorum.

 • Yapmanız gereken ilk şey Ekrem Coşkun Döner resmi web sitesine girmek.
 • Ardından sayfada yer alan “Franchise” yazısına  tıklayın.
 • Karşınıza “Ekrem Döner Bayilik Franchise Formu” çıkacak. Burayı doldurun. 
 • Bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olun. Sonra formu gönderin. Aşağı formun bir örneğini bırakıyorum.
ekrem coşkun döner franchise
ekrem coşkun döner franchise

Ortak Şeklinde Ekrem Coşkun Bayiliği Alınabilir!

Bu işte iyi para kazanacağını tahmin eden; ama elinde o kadar parası olmayan kişiler 3-4 kişi bir araya gelerek böyle bir bayilik açabilir. Ekrem Coşkun A.Ş böyle bir ortak bayi açılmasına olumlu bakıyor.

Bulunduğunuz şehir, eğer dükkan için müsaitse o zaman gerekli başvuruları yapıp ortak bayilik için işlemlere başlayabilirsiniz.

Advertisement

Kişi başı ortalama 100.000- 150.000 TL verilerek iyi bir yerde Ekrem Coşkun Döner şubesi açılabilirsiniz. Bayilik açan kişilerin açacağı dükkanın yerine bağlı olarak ayda ortalama en az 40.000 TL net gelir elde etmesi bekleniyor. Bu gelir ile ilgili olarak şirket ortaklarına bir güvence vermiyor; fakat nereye dükkan açılabileceği noktasında bazı önerilerde bulunuyor.

ekrem coşkun ortak bayiliği

Ekrem Coşkun Döner Bayiliğinin Amorti Süresi

Ekrem Coşkun döner bayiliği için ödenen paranın ortalama geri dönüşü 1-2 sene arasında tahmin ediliyor. Firma her ne kadar 6 ay dese de aslında bu kadar kısa bir süre içinde amorti olması zor olacaktır. Bunun için garantili bir süre olarak 1-2 sene demek daha doğru olacaktır.

Bununla birlikte, Ekrem Coşkun bayilik verdiği şubelerinin cirolarından kâr payı ve nakliye bedeli de almıyor.

İlgili içerik: Levent Börek Bayilik

Neden Ekrem Coşkun Döner Bu Kadar Popüler?  

Ekrem coşkun popüler bayilik
Ekrem Coşkun Döner bayilik

Ekrem Coşkun Döner bayilik şartları ve bayilik bedelinin uygun bir çerçevede hazırlanması, markanın yakın zamanda açılmasına rağmen birçok kişi tarafından tercih edilmesinde büyük rol oynuyor.

Bunun yanı sıra Ekrem Coşkun bayiliklerinin verdiği hizmetlerin bu kadar çok rağbet görmesinin en önemli nedenlerinden biri de çok iyi gramajda et döner konulmasıdır. İşte Ekrem Coşkun’un tüm yönleri ile popüler olma nedenleri:

 1. Özel ekmeğinin içine en az 60 gram saf et konulması
 2. Et içinde asla kıyma olmaması
 3. 60 gram döner etine göre fiyatının çok az olması 
 4. Et yanında verilen ayranın ucuz verilmesi
 5. Ekmeğinin özel bir formül ile yapılması ve günlük taze gelmesi
 6. Kesilen hayvanların belli bazı kriterler dahilinde kesiminin yapılması ve her adımın şirket tarafından takip edilmesi

Bu saydığım özellikler nedeni ile vatandaş yemek yemek için en iyi yer olarak Ekrem Coşkun’u tercih ediyor. Bulunduğunuz ilde eğer henüz bir Ekrem Coşkun Döner Bayiliği yoksa şube açmak için başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Tavsiye İçerik: Tavuk Dünyası Bayilik Almak

Advertisement

Ekrem Coşkun Fiyatları

Hatta size Ekrem Coşkun Döner fiyatlarını da şu şekilde ekliyorum. Bu fiyatlar aşağı yukarı aynı oluyor.

ekrem coşkun döner fiyatları
ekrem coşkun döner fiyatları

Ekrem Coşkun Döner Bayilik İletişim Bilgileri 

Ekrem Coşkun Döner Bayilik İlettişim
Ekrem Coşkun Döner Bayilik İlettişim

Ekrem Coşkun Döner bayilik şartları sizin için uygunsa, markanın iletişim kanallarını öğrenmek isteyebilirsiniz. İnternette gördüğünüz her Ekrem Coşkun bayilik başvurusu linklerine tıklamamanızı öneriyorum.

Sizi yanlış sitelere yönlendirme olasılıklarına karşı, Ekrem Coşkun’un resmi web sitesi üzerinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca;

 • Merkez ofis adresi:   Karatay / KONYA
 • Telefon: 0332 355 77 77
 • Faks: 0332 50315 15
 • Mail: info@ekremcoskundoner.com.tr
 • Ayrıca iyice araştırmak için: Facebook adresi
 • Sizlere, Ekrem Coşkun Döner bayilik şartları adı altında konuyla ilgili tüm güncel bilgileri verdim. Eğer, ben de girişimci ruhluyum ve böyle iyi bir markanın bayisi olmak istiyorum diyorsanız aklınıza takılan diğer soruları YORUM kısmında benimle paylaşabilirsiniz!

  Ayrıca Ekrem franchise yorumlarını merak ediyorsanız kendi resmi sitesinde bu konuyla ilgili de bilgiler bulunuyor. 

  Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları yazısından sonra bu yazıyı da okumak ister misiniz? : MNG Kargo bayilik

  Advertisement

  Bir önceki yazımız olan Seç Market Bayilik Şartları 2022 – %40 Kâr Marjı! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

  1 Yorum

  1. Pingback: Ekrem Coşkun Döner Bayilik – BaYILIK REHBERİ

  Cevapla

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1 Yorum

  BAYİLİK VEREN GIDA FİRMALARI

  Dondurma Bayiliği Veren Firmalar 2022 – En Kârlı 15 Şirket!

  dondurma bayiliği veren firmalar

  Yaz aylarının en çok kazandıran işlerinden olan dondurmacı açma fikrini hiç düşündünüz mü? Sezonda aylık 40 bin TL gelire ulaşan bu sektörün artık kış aylarında da hayatımıza girmesiyle birçok girişimcinin ilgi odağı olmuştur. Eğer siz de marka bilinirliği yüksek bir firmadan dondurma dükkanı frachisingi alarak işinizi kurmak istiyorsanız en çok kazandıran 15 şirket önerim kaçırılmaz […]

  Okumaya devam et

  BAYİLİK

  Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!)

  Getir bayilik şartları

  Getir markası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Getir bayilik şartları da son zamanlarda bayilik alarak kendi işini kurmak isteyenler tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Getir, bu başarısını kendi kulvarında tek olan iş modeline borçlu. Getir franchise alarak bu büyük aileye katılabilir ve günde ortalama 3.000 TL para kazanabilirsiniz! Bakın, günde diyorum; bu kazancı aya vurduğunuzda ortaya […]

  Okumaya devam et

  Trendler

  © 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.