finansportali.net

EVDE EK İŞ

Eskişehir Evde Ek İş İmkanları- 5.000 TL KAZANMA FIRSATI!

Acil paraya mı ihtiyacınız var? Ya da aldığınız maaş size yetmiyor ve ek gelir mi istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz.!

Son yıllarda evde ek iş yapanların sayısı o kadar arttı ki… Evlere ek iş veren firmaların sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor. Sizlere bu yazımda Eskişehir’de evde ek iş fırsatları, Eskişehir evlere paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları hakkında her şeyi anlatacağım. Yazının sonunda Eskişehir evde ek iş ilanları için ister firmalara ister İşkur’a başvuruda bulunabileceksiniz.

Eskişehir merkezde olmak üzere Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Tepebaşı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar ve Odunpazarı ilçelerinde binlerce insan evden ek iş yaparak geçimini sağlıyor. Sizin de onlardan biri olmak istediğinizi biliyorum. Hiç merak etmeyin, vereceğim Eskişehir evde ek iş yapmanın püf noktalarıyla ayda en az 5.000 TL kazanç sağlayabileceksiniz.

Advertisement

Eskişehir Evde Paketleme İşi İlanları 2022 Güncel Liste

Eskişehir Evde Ek İş

Eskişehir Evde Ek İş İlanları 2022

Eskişehir merkezde ya da ilçelerinden yaşıyorsanız, Türkiye’nin diğer şehirlerine göre daha şanlısınız. Neden diye soracak olursanız, Eskişehir, evde ek iş imkanları oldukça fazla olan bir şehrimizdir.

Özellikle paketleme işleri konusunda birbirinden farklı seçenekler sunan Eskişehir’de oturarak para kazanma yöntemlerinin neler olduğunu biliyor musunuz? Şimdi sizlere yalnızca evden çalışarak nasıl ayda binlerce lira para kazanabileceğinizden bahsedeceğim.

Eskişehir, paketleme işi yaptıran firmaların yoğunlukla bulunduğu bir şehir olma özelliğini taşıyor. Bu sebeple de ayda yüzlerce Eskişehirli ev hanımı ve ek gelire ihtiyacı olanlar yalnızca paketleme için yaparak çok iyi paralar kazanıyor. Şimdi sizlere evde paketleme işlerinin neler olduğundan bahsedeceğim. Böylelikle hangi firmalar için paketleme işi yapmak istediğinize karar verebilir ve ona göre başvurularda bulunabilirsiniz.

Evet, Eskişehir evde ek iş imkanlarından biri olan evde paketleme işi yapabileceğiniz ürünleri sizler için sıraladım. Her zaman en yüksek kazancı olan ürüne odaklanmaya çalışmanız da gerekmiyor.

Eskişehir Evde Paketleme İşi Kazancı 2022!!

Eskişehir Evde Ek İş

Eskişehir Evde Ek İş Kazancı 2022

Yazının girişinden beri belki de aklınızda şöyle bir soru var: Paketleme işleriyle nasıl 5.000 TL kazanacağım??

Hemen cevaplıyorum ki aklınızda soru işareti kalmasın.

ÖRNEK: Evde paketleme işleri verilirken firmalar paket başı anlaşma yaparlar. Örneğin; sabun paketleme işi aldınız. Size paket başı 1 TL vereceklerini söylediler. Siz de bir haftada 1500 paketleme yaptınız. Haftalık geliriniz 1.500 TL oluyor. Böylece bir ayda 6.000 TL kazanabileceksiniz. İmkansız değil.! Eğer çok hızlıysanız ve hatta yanınıza bir aile bireyinizi ya da arkadaşınızı da aldıysanız, o zaman paket sayınız daha fazla olacaktır.

Advertisement

ÖRNEK: Eskişehir özellikle öğrenci yeri olarak biliniyor. Birçok öğrenci davetiye katlama ya da nikah şekeri paketleme işi alabilir. Burada da paket başı 1.5 TL olarak anlaştığınızı düşünün. Böylece bir ayda toplamda 3500 paketleme yapmış olsanız KAZANCINIZ 5.250 TL olacak.

Genel olarak paketleme başı alacağınız ücretler 1- 2 TL arasında değişiyor. Bu noktada sizin kaç adet paketleme yaptığınız ve işi zamanında teslim edip etmediğiniz son derece önemli.

Eskişehir Evde Ek İş İçin Firmalar ve Bölgeleri

Eskişehir’in birçok ilçesinde büyük fabrikalara rastlamak oldukça mümkün. Şimdi işinizi daha da kolaylaştırmak adına bölgelere göre fabrikaları sizler için araştırdım:

Eskişehir Odunpazarı Eve İş Veren Fabrikalar:

Advertisement
 • Zeytin fabrikaları
 • Ambalaj firmaları
 • Tekstil fabrikaları
 • Endüstri firmaları
 • Cerrahi maske üretim firmaları

Eskişehir Tepebaşı Eve İş Veren Firmalar

 • Ambalaj firmaları
 • Tekstil atölyeleri
 • Sanayi ürünleri üretimi yapan firmalar
 • Temizlik ürünleri satan firmalar

Bu iki bölge başta olmak üzere diğer ilçelerde de evde ek iş imkanı bulabilirsiniz. Bu fabrikalar ve firmalarla iletişime  geçerek eve iş verip vermediklerini sorun.

Peki, bu firmalar hangileri ve nasıl ulaşacaksınız? Endişelenmeyin, onları da açıklıyorum. Okumaya devam edin..!

Eskişehir Eve İş Veren Firmalar Telefon Numaraları 2022

ESKİŞEHİR İLETİŞİM BİLGİLERİ

ESKİŞEHİR İLETİŞİM BİLGİLERİ

Firmalarla çalışmak her zaman daha güvenlidir. Çünkü ödemenizi geciktiremez ya da ödemeyi reddedemezler. Sonuçta aldıkları hizmetin bedelini ödemek zorundalar öyle değil mi?

Eskişehir evde ek iş imkanlarından hangisini yapacağınıza karar verdiklerin sonra ihtiyacınız olan tek şey o işi veren firmalarla iletişime geçmek! Peki ya bu firmaları nasıl bulacaksınız? Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Tepebaşı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar ve Odunpazarı ilçesinde yaşayanlar! Merak etmeyin, sizler için evde ek iş veren firmaları nasıl bulacağınızı anlatacağım.

 • İnternetten bulunduğun şehir ve ilçenin adını yazarak aramalar yapın. Örneğin, “Eskişehir Odunpazarı evde ek iş” diyerek aratabilirsiniz.
 • Aramanızı yaptıktan sonra iş veren firmaların telefon numaralarına ya da adreslerini ulaşmanız gerekiyor.
 • Firmaların sitelerinde “İletişim” butonuna basarak hem telefon numaralarını hem de adreslerini öğrenebilirsiniz.
 • Eskişehir için evde ek iş veren firmaları arayarak iletişim kurabilirsiniz. Kendinizi tanıtabilir ve evde ek iş yapmaya müsait olduğunuzu dile getirebilirsiniz.
 • Ayrıca firmaların adresleri size yakınsa, yüz yüze iletişime de geçebilirsiniz. Firmaları önceden arayıp randevu alarak görüşmeye gidebilirsiniz. Böylelikle işi alış imkanınız da daha yüksek olacaktır.

AYRICA OKUYABİLİRSİNİZ!! Evde Paketleme İşi Veren Firmalar yazısını okuyarak, paketleme işi telefon numaraları için bilgilerine erişebilirsiniz!

Eskişehir Evde Ek İş İçin Başvuru Yöntemleri…

Evet sayın okuyucularım, Eskişehir evde paketleme işi veren firmalar hakkında sizlere detaylı bilgiler aktardım. Hatta telefon numaraları ve adreslerini nasıl bulabileceğinizi anlattım. Şimdi ayrıca başvuru yöntemlerinden de bahsedeceğim. Çünkü firmalarla iletişim kurmanın dışında da birkaç yöntem söz konusu.

Google Haritalar Kullanın

Google Haritalar tamamen evde ek iş imkanlarını bulma konusunda sizlerin öncüsü olmalı. Aşağıya sizin için bir örnek bıraktım. Örneğin, Eskişehir evde sabun paketleme işi yapmak istiyorsunuz. İlgili fabrikaları bulmanız gerekiyor. Google Haritalar’a “Eskişehir sabun firmaları” yazarsanız bu şekilde bir ekranla karşılaşacaksınız. ↓

Advertisement
eskişehir sabun firmaları

eskişehir sabun firmaları

Eskişehir Evde Ek İş İŞKUR

Eskişehir’de yaşayıp evde paketleme işi yapmak istiyorsanız, İŞKUR’dan da yararlanabilirsiniz.

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR), evden çalışmak isteyenler için ek iş bulma fırsatı sağladığını biliyor muydunuz? Ayrıca İŞKUR ek iş fırsatları, evden çalışarak para kazanmanın en güvenli yollarından biri. Çünkü İŞKUR’da bağlı olan firmalar sürekli denetlendikleri için ödeme yapmak zorunda! İŞKUR üzerinden ek iş aldığınız zaman bu konuda asla sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Birçok firma İŞKUR üzerinden işçi çalıştırıyor. Son dönemlerde bu çalışanların çoğunu ev hanımları oluşturuyor. İŞKUR aracılığıyla siz de bu firmalarla tanışarak evden çalışmaya başlayabilirsiniz. Evde paketleme işi üzerine yoğunlaşan bu firmaların sizlere ihtiyacı olduğunu unutmayın. Bu fırsatı kaçırmayın!

 • İŞKUR üzerinden iş bulmak için gerekli olan firmalara ulaşmanız yeterli olacaktır. Eskişehir’de evden ek iş yapmak isteyenler mutlaka bu konu üzerine yoğunlaşmalı ve fırsatları değerlendirmelidir.  Ayrıca İŞKUR paketleme işi için bir form doldurmanız gerekiyor. İŞKUR – E Şube üzerinden formunuzu doldurabilir ve hemen iş sahibi olabilirsiniz.

İŞKUR Paketleme İşi Başvuru Formu için tıklayın! Hemen başvurun, para kazanmaya başlayın!

Evlere Paketleme İşleri Güvenilir mi?

Son olarak bu sorunun da cevabını vermek istiyorum. Evlere paketleme işi veren firmalar güvenilir mi?

Eğer İşkur üzerinden başvuru yaptıysanız alacağınız işler son derece güvenli olacak . Çünkü İşkur üzerinden alınan işler ve ilanı veren firmalar tamamen devlet kontrolünde oluyor.

Advertisement

Bunun haricinde internet üzerinden ilanlara başvurmak istiyorsanız  da mutlaka firmaları araştırmanızda fayda var. Bu noktada size önemli bir uyarı yapmak istiyorum.

!!!!! KESİNLİKLE SİZDEN KAPORA İSTEYEN, ÖZEL BİLGİLERİNİZİ İSTEYEN YERLERE GÜVENMEYİN. ÇÜNKÜ ÇOK FAZLA DOLANDIRICILIK SÖZ KONUSU. BU YÜZDEN BİLGİLERİNİZİ VERMEDEN ÖNCE MUTLAKA ARAŞTIRMANIZI YAPIN!!

Evet, Eskişehir evde ek iş imkanları için yapmanız gerekenler bu kadar kolay! Siz de artık diğer ev hanımları ve ek gelire ihtiyaç duyan öğrenciler gibi evinizde oturarak aylık binlerce lira kazanabilirsiniz!

Ayrıca okuyabilirsiniz : Evde Para Kazanma Yolları

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

21 Yorum

 1. Elçin

  13 Mayıs 2022 at 03:41

  Size nasıl ulaşabilirim, yardımcı olur musunuz lütfen..

 2. vildan

  22 Nisan 2022 at 11:53

  bende evime katkida bulunmak istiyorum yardimci olurmusunuz

 3. Osman

  10 Mart 2022 at 12:49

  Eskişehir çamlıcada iş almak istiom evde olsun herhangi işte çalişirim sıkıntı olmaz

 4. Yaşar Emrah Ulukan

  9 Mart 2022 at 12:37

  Eskişehir de paketleme isi yaparım

 5. Yaşar Emrah Ulukan

  9 Mart 2022 at 12:26

  Paketleme isi istiyorum

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

21 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.