finansportali.net

PARA KAZANMA

Ev Hanımları İçin Para Kazanma Yolları – 20 EN ETKİLİ YOL!

ev hanımları için para kazanma yolları

Ev hanımları için iş fikirler burada! Ev hanımları için para kazanma yolları başlığı atında 20 çarpıcı iş fikrini sizlere sunuyorum. Eminim aşağıdaki listenin içinde kendinize uygun, para kazanabileceğiniz eğlenceli bir iş bulabileceksiniz!

Dar gelirli aileler için en güzel ek gelir kapılarından biri de evde para kazandıran küçük işlerdir. Geliri az gibi görünse de ay sonunda birçok faturanın hatta kiranın bile ödenmesini sağlayacak kadar evde para kazandıran işler bulunuyor.

Bu yazımda özellikle Türkiye’nin birçok ilinde güzel paralar kazandıran ama ev hanımlarının pek fazla bilmediği, çok az kişi tarafından yapılan evden para kazandıran işler neler anlatıyorum. El becerinizi neye yatkınsa o yönde sizin için alternatif iş fikirleri sağlıyorum.

Advertisement

Ev hanımları için iş önerileri hakkında vereceğim bilgileri lütfen dikkatli bir şekilde okuyunuz!  Bayanlar için kolay para kazanma yolları hakkındaki tüm aradıklarınız bu yazıda… 🙂

1. El Yapımı Ürünleri Çevrimiçi Satmak

El Yapımı Ürünleri Çevrimiçi Satmak

Ev hanımları için para kazanma yolları

Ev hanımları için para kazanma yolları listemin 1. sırasında el yapımı ürünleri çevrimiçi satmak yer alıyor. Yeteneğiniz varsa, el yapımı ürünlerinizi çevrimiçi satarak binlerce lira kazanabilirsiniz.

Örnek veriyorum: Resim konusunda iyiyseniz tablo yapabilir ve satabilirsiniz, duvara asma, ipli kaseler, farklı komik desenler ve renk kombinasyonları ile yastık kılıfı dikebilir, kolay ve gerçekten güzel görünen palet boyama kullanarak ahşap palet veya bardak altlığı yapabilirsiniz.

Fileden market çantası da yapabilirsiniz. Aslında evde hazırlayıp satabileceğiniz sonsuz şeyler var. Ancak burada Türkiye’deki ev kadınlarının çoğunun karşılaştığı ana zorluk, el yapımı ürünlerini pazarda nasıl satacaklarıdır. Etsy , Trednyol, Shopier, Letgo gibi birçok web sitesi bulunuyor.

Bu arada Shopier ile Instagram’dan Satış Yapmak başlıklı yazımı okuyarak satış işlemlerinizi başlatabilirsiniz. 

Bir süre sonra piyasada yer edindikten sonra, kendi web sitenizi yapabilir ve trafiği artırmak için çevrimiçi reklamları kullanabilirsiniz. Çalışmalarınızı sosyal medyadan da tanıtabilirsiniz. Hedef kitlenizi çekmek için Facebook sayfaları, Instagram hesabı, Twitter hesabı vb. 

Advertisement

2.  Evden Yemek Pişirme – Catering Hizmeti

Evden Yemek Pişirme - Catering Hizmeti

ev hanımları için evde yapılabilecek işler

Ev hanımları için para kazanma yolları için 2. başlık! Ev yemeklerini kim sevmez ki? Ev hanımları için evde yapılabilecek işler arasında el lezzetine güvenenler için harika bir teklifim var! Evinizde catering hizmeti vermeyi düşünür müsünüz?

İyi bir mutfak becerisine sahipseniz, kaliteli ve lezzetli yemekler yapabiliyorsanız o zaman sizi bekleyen çok sayıda fırsat var. Mealbox ve benzeri sistemleri tercih edebilir veya yiyeceklerinizi web sitelerinde satabilirsiniz. Catering hizmeti vermek hakkında detaylıca yazmış olduğum yazıyı okuyabilirsiniz.

Bahsettiğim işler, başta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana ve Bursa gibi büyük şehirlerde faaliyet gösterirken şimdi Türkiye’nin hemen her şehrinde benzer catering işlerini yapan küçük ve orta ölçekli işletmeler bulunuyor.

İşletmeler dediğime bakmayın, bu işi gerekli izinleri aldıktan sonra evinizin steril olmak kaydı ile mutfağında da yapabilirsiniz. Kişiye özel sağlıklı menüler yapabileceğiniz gibi iş yerlerine, ofislere, kalabalık organizasyonlara da menüler çıkarabilirsiniz.

Hatta şöyle bir başlığım da var, bence bir göz atın! Evde Yemek Yapıp Yemek Sepeti Üzerinden Satmak

Advertisement

3. Serbest Yazar

Serbest Yazar

İyi yazma becerileriniz varsa, serbest yazarlık veya blog yazarlığı konusunda şansınızı deneyebilirsiniz. Bunda belirli bir konu hakkında kendi bloglarınızı yazabilir veya bir konuya bakış açınızı da paylaşabilirsiniz. Ev hanımları için para kazanma yolları  arasında bulunan serbest yazarlık sayesinde çevrimiçi para kazanmak gerçekten çok kolay!

Fransızca, Felemenkçe, Almanca veya İngilizce olsun, güçlü olduğunuz herhangi bir dilde yazabilirsiniz. Türkçe de yazabilirsiniz. (Belki üniversitede dil okudunuz ama hiç çalışmadınız, o zaman bu fırsatı değerlendirin)

Evinizde rahatça oturarak bazı web sitelerinde yazılar yazabilirsiniz. Bu tür birçok yazma fırsatı, bir yazara makale başına ortalama 100 TL verir. Bu gelir, yazdığınız makalelerin kalitesi, yazdığınız sektör üzerinde çalışarak daha da artırılabilir. İdeal olarak, finans ve sağlık sektörlerinin diğer sektörlere göre daha fazla para sunduğu görülüyor.

Başkalarının bloglarını okuyarak içerik yazma becerilerinizi geliştirebilirsiniz. İçerikevreni ve Armut gibi daha pek çok web sitesinde iş bulabilirsiniz.

Advertisement

4. Çocuk Eğitmeni Olmak

Çocuk Eğitmeni Olmak

Ev hanımları nasıl para kazanabilir?

Ev hanımları için para kazanma yolları olarak çocuk eğitmeni olmayı düşünür müsünüz? Evde ders vermek, ev hanımları için ekstra para kazanmanın en iyi yollarından biridir. Çocuklarla aranız iyiyse ve öğretmeyi seviyorsanız, diğer çocuklara öğreterek para kazanabilirsiniz.

Bugünlerde çalışan ve çocuklarıyla vakit geçirip çocuklarına kendi kendilerine eğitim vermeye vakit bulamayan pek çok ebeveyn var. Çocukları için mutlaka özel bir öğretmene ihtiyaçları vardır. Burada çocuklarına öğretmek için gönüllü olabilirsiniz. Herhangi bir özel deneyime veya bilgiye ihtiyacınız yok.

Sadece o konuda bilgi veya diploma sahibi olmanız yeterli. Pazarlama için tek yapmanız gereken, bulunduğunuz yerin yakınına posterler asmak veya eşe dosta haber ederek insanların sizinle iletişime geçmesini sağlamak olacaktır.

5. Makyaj ve Güzellik Uzmanlığı

Makyaj ve Güzellik Uzmanlığı

Ev hanımları hangi işleri yapabilir?

Güzellik uzmanlığı hakkında bilginiz varsa veya makyaj kursu aldıysanız, bunu kesinlikle kariyer seçeneğiniz olarak kabul edebilirsiniz. Türkiye gibi kadınların süslenmeyi ve bakımlı olmayı sevdiği bir ülkede güzellik salonları çok önemli bir rol oynamaktadır.

Bu alanda resmi bir eğitiminiz varsa, o zaman bilin ki zaten kendi güzellik salonunuzu işletiyor olmalısınız. Ancak herhangi bir eğitiminiz yoksa ve ilgileniyorsanız, bu tür kurslarda da uygun eğitim alabilirsiniz. Bu işin avantajı, güzellik salonunuzu başlatmak için büyük veya ayrı bir alana ihtiyacınız olmamasıdır.

Evinizin içerisinde de büyük bir odayı ayırarak kendi bir güzellik salonunuzu açabilirsiniz.

Ev hanımları için para kazanma yolları arasında bence bu seçenek harika! 

Advertisement

Makyaj ve güzellik pazarı çok büyük. Her yıl milyonlarca kadın, estetik ve güzellik rötuşlarını yaptırmak için bir salona girmeyi neredeyse haftalık bir alışkanlık haline getiriyor. 

Peki, yetenekli kadınlar evden nasıl para kazanabilir?

Cevap, ev tabanlı bir salon başlatmaktır. İlk müşterileriniz büyük olasılıkla çevrenizde yaşayan arkadaşlarınız ve aileniz olacaktır. Bununla birlikte, sağladığınız muazzam hizmeti yayınlamaya başladıkları zaman, ev tabanlı salonunuz kesinlikle kalkacak ve büyük zirvelere ulaşacaktır.

İlgili içerik: Kozmetik Bayiliği Açmak

6. Çevrimiçi Anket

Çevrimiçi Anket

Evde telefonla para kazanma

Ev hanımları için para kazanma yolları arasında öğrencilerin de rahatlıkla yaparak para kazanabileceği bir iş var! Bu arada öğrenci demişken: Öğrenci İçin Para Kazanma Yolları başlıklı yazıma da bir göz atın!

Neyse, bugünlerde çevrimiçi anket işlerine büyük bir talep olduğunu görüyorum. Bu gibi işlerde, anketi dolduran kişinin, anket şirketi tarafından kendisine atanan belirli bir ürün veya hizmet için girdi doldurması gerekiyor. Burada kaliteli girdi son derece önemli. 

Advertisement

Bunun nedeni, bir şirketin gelecekte hangi ürünleri geliştireceğini ve bunları pazarda nasıl satacağını, insanların verdiği bu yanıtlara göre planlamalarıdır. Herhangi bir çevrimiçi anket şirketine ücretsiz olarak kaydolabilir ve e-postalarınız aracılığıyla çevrimiçi anketler alabilirsiniz. 

Yaptığınız her anket için size ya para ya da Amazon gibi online alışveriş sitelerinde kullanabileceğiniz ödül puanları sunulacaktır.

Haftada 30 anketi kolayca doldurabilirsiniz. Ne kadar çok şirkete kaydolursanız, o kadar çok anket doldurma fırsatı elde edersiniz ve kazancınız o kadar yüksek olur. Ev hanımları için internetten para kazanma da gördüğünüz gibi bir hayli popüler.

7. Çevrimiçi Veri Girişi

Çevrimiçi Veri Girişi

Çevrimiçi Veri Girişi İşi

Online veri girişi işleri, evde otururken para kazanmanın en kolay yollarından biridir. Kalifikasyonunuzun ne olduğu önemli değil. Daha az beceri gerektiren bir iş yapmak istiyorsanız, veri girişi sizin için en iyi seçenektir. Birçok şirket, bilgilerini doldurmak için çevrimiçi veri girişi çalışanları arıyor ve bu şirketler karşılığında iyi bir miktar ödüyor.

Temel bir veri girişi işi, işlem başına size 20 TL kazandırabilir. MS Office kullanmak gibi birkaç temel bilgisayar becerisini bilmeniz yeterlidir. Kazanacağınız miktar yazma hızınıza, veri girişi çalışmanızın türüne, harcanan zamana vb. bağlıdır.

Sadeceon gibi sitelerde profil oluşturarak eve ek iş alabilirsiniz!

Advertisement

Bunu da okuyun! Belediyelerin ev hanımlarına iş imkanı

8. Seyahat Acenteliği Yapın!

Ev hanımları için para kazanma yolları  arasında seyahat acenteliği de yer alıyor. Endişelenmeyin, bir adet düzgün çalışan bilgisayarınız varsa bu işi basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Ancak iş planınız ve stratejiniz çok önemli! Detaylı bir araştırma yapmak da şart!

Rezervasyon seyahat düzenlemeleri, aileler için her zaman bir kabustur. Ancak bu, seyahat acenteleri ve planlamacılar için büyük bir pazar yaratıyor. Bu iş, evde oturan ev hanımları için evden para kazanmanın en az bilinen yollarından biridir çünkü bu iş göründüğünden daha kolaydır.

Çevrimiçi devrimle birlikte, seyahat düzenlemeleri artık tek bir tıklamayla gerçekleştiriliyor. Ancak aileler zaten tatilin diğer bölümlerini planlamakla meşgul oldukları için bu ekstra işi yapmak istemiyorlar. Bu yüzden genellikle seyahat acentelerine teslim ederler. Evde oturup para kazanan ev hanımları için bu iş seçeneği, minimum çaba gerektirir ve maksimum kazanç sağlar.

Advertisement

9. Sanal Asistan Olabilirsiniz!

Sanal Asistan Olabilirsiniz!

evden para kazandıran işler 2022

Bayanlara internetten para kazanma yolları bol seçenekli. İnternetin nimetlerinden faydalanmayı unutmayın… Yarı zamanlı çalışabileceğiniz ve hatta saatlerinizi seçebileceğiniz için sanal asistan ev hanımları ve anneler için mükemmel bir iştir.

Sanal asistan olmak, ödeme almak için çevrimiçi görevleri tamamlamanızı gerektirir. Bunlar, posta mesajlarını gözden geçirmek ve yanıtlamak, blog içeriği oluşturmak ve bir şirketin internet sitesi hesaplarını yönetmek gibi her şeyi içerir.

Yapmanız gerekebilecek görevlerin sayısı neredeyse sonsuzdur. Genellikle, bitirmekten memnuniyet duyacağınızı düşündüğünüz bir iş ve iş arama durumudur. Kariyer.net bu konuda size çeşitli iş ilanları sunuyor!

İlgili içerik: Evde Para Kazandıran İşler 

10. Evde Kına Malzemesi Paketleme İşi

Evde Kına Malzemesi Paketleme İşi

Evde kına paketleme işi

Bayanların en kolay yapabildikleri işlerin başında Evde kına paketleme işidir. Ev hanımları için para kazanma yolları olarak zaten paketleme işleri son yıllarda fazlasıyla revaçta!

Düğün ve kına gecelerinde lazım olan kınaların hazır halde paketlenmesi işinde çalışacak bayanlar, bu işi veren dükkanlar ile anlaşıp tane başına hesap yapıp para kazanabilirler. Ne kadar çok paketleme yapılırsa kazanç da o kadar artar.

Advertisement

Eli çok yatkın ve hızlı olan kadınlar, bu işten çok güzel paralar kazanabilirler. Örnek: Günde 200 kına paketleme işi 50-70 TL arasındadır. Ayda 25 gün bu işi yaptığınızı düşünürsek, en az 2.000 TL paketleme işi kazancınız olacak!

Bu işi almak için kendiniz dükkan dükkan dolaşıp evde ek iş istediğinizi söylemelisiniz. İnternet ortamında size kimse kına paketleme işi vermeyecektir. En yakın düğün malzemesi satan dükkanlardan iş başvurusu yaparak başlayabilirsiniz.

11. Evde Gömlek Katlama Ve Ütüleme İşi de Revaçta!

Evde Gömlek Katlama Ve Ütüleme İşi

Evde ütü işi

Ev hanımları için para kazanma yolları arasında evde gömlek katlama ve ütüleme işi de şu sıralar oldukça popüler! İstanbul, Denizli, İzmir, Bursa, Antep, Adana, Kocaeli, Uşak gibi tekstil işinin yaygın olduğu herhangi bir ilde oturuyorsanız evde gömlek katlama ve ütüleme işini daha kolay alabilirsiniz. 

Benden size tavsiye, evinizde uygun bir çalışma ortamı yaratın. Son model kaliteli bir ütü ile ütü masası ise ihtiyacınız olan 2 eşya. Sonra gelsin müşteriler, gelsin paralar!

Bu iş şöyle: Fabrikadan ya da atölyelerden gelen gömlekler önce tek tek ütülenmeli ve arkasından ütülenen gömlekler verilen uygun kalıplara uygun olarak güzel bir şekilde katlanmalıdır.

Katlanan gömlekler verilen iğneler yardımı ile ambalajlanıp satışa hazır gele getirilmelidir. Evde yaptığınız gömlek sayısına göre para kazanabilirsiniz. Ne kadar çok gömlek vb. ürün ütülerseniz geliriniz de o kadar çok fazla olur.

Advertisement

İlgili içerik: Penye Fason İş Veren Firmalar

12. Çocuk Bakabilirsiniz!

Evde çocuk bakarak para kazanmak

Evde çocuk bakarak para kazanmak

Ev hanımları için para kazanma yolları arasında belki de en yaygın olanı çocuk bakıcılığı yapmaktır! Bir nevi: dadılık! Günümüzde birçok ebeveyn artık dışarıda çalıştığı için çocuklarını ya kreşlere bırakıyorlar ya da evde tuttukları bayanlara teslim ediyorlar.

Bazı bayanlar çocuğu kendi evinde kabul ederek ona bakmaktadır. Özellikle son yıllarda bu ihtiyaçlar arttığı için evde ek gelir kapısı olarak iyi bir alternatif oluşturmaktadır. Yabancı bebek bakıcıları şu anda 5 – 6 bin TL para kazanırken Türk bakıcılar ise sertifikalı ve yetkili şirketler tarafından çalıştırılıyorsa en az 3 bin TL maaş alabilmektedir. 

Ancak sizin sertifikanız yoksa sigortanız yatmasa bile evde çocuk bakarak en azından 2.000 TL gelir elde edebilirsiniz. Bunun karşılığında bebeklerin tüm bakımlarını zamanında yapmak ve verilen diğer basit görevleri yerine getirmek olacaktır. Bunu sürekli bir gelir kapısı haline getirmek isterseniz de mutlaka bakıcı sertifikası almalısınız.

İlgili içerik: Evde Yapılabilecek Ek İşler (KAZANÇLARI)

Advertisement

13. Network Yaparak Tanıdıklarınıza Ürün Satabilirsiniz!

Network Yaparak para kazanma

Evde yapılabilecek ek işler

Ev hanımıyım evde nasıl para kazanabilirim? Diye düşünmeyi bırakın! Farmasi, Avon gibi dünyaca ünlü kişisel bakım ve diyet ürünleri satan network firmaları ile çalışarak prim usulü para kazanabilirsiniz.

Hatta bununla ilgili harika bir içeriğim var: Avon Bayilik

Eğer ikna kabiliyetiniz varsa, tanıdık çevreniz geniş ve durumları kısmen iyiyse bu ürünleri daha kolay satabilirsiniz. Ürünlerin kar marjları çok yüksek olduğu için birkaç ürün satsanız bile haftayı kurtarabilirsiniz.

Ancak satış kabiliyetiniz yoksa ve özellikle çevreniz geniş değilse o zaman ürünleri satmakta zorlanabilirsiniz. Önce bir çevre analizi yapıp uygunluğuna karar verirseniz o zaman bu işi yapmaya karar verin.

14. Özel Günlerde Palyaço Olun!

palyaço kostümü satmak

Ev hanımları ek iş

Garip gelebilir ama ev hanımları için para kazanma yolları için palyaçoluk yapmak çok eğlenceli olabilir! Uygun yoldan ikinci el de olabilir, bir palyaço kıyafeti satın alabilirsiniz. Özellikle genç ve dinamik olan hanımlar sizlere sesleniyorum!

Bu kıyafetle çektiğiniz birkaç video ve etkileyici fotoğrafı Facebook ve Instagram üzerinden paylaşıp özel günlere uygun fiyattan gelebileceğinizi yazabilirsiniz.

Advertisement

Gülmeyi ve çocukları seviyorsanız bu işi zevkle yapabilirsiniz. Burada tek ihtiyacınız olan sosyal medya üzerinden etkili bir şekilde özellikle annelere ulaşabilmenizdir. 

15- Zeytinyağlı Sarma ve Mantı Satarak Para Kazanın!

kadınların evde yapabileceği işler

kadınların evde yapabileceği işler

Şimdi yapacağınız şey çok basit: Eğer benim elim lezzetli diyorsanız zeytinyağlı sarma ve ev yapımı mantının kapış kapış gittiğini size söylemeliyim!

Üstelik bunları yapıp, çiğden satacaksınız. Yani pişirmesi tamamen müşteriye ait! Dondurabilirsiniz. Dondurulmuş bir şekilde şehir dışlarına pazarlayabilirsiniz. Bölgenizde bulunan süt ve süt ürünleri satışı yapan dükkanlar ile anlaşarak (küçük bir komisyon karşılığında) ürünlerinizi raflara dizmelerini isteyebilirsiniz.

Bu işi catering hizmeti vermek gibi düşünmeyin. Elinizde sadece 2 farklı yiyeceğin malzemeleri olacak. O yüzden masrafı, zarar etme ihtimaliniz de yok!  Ev hanımları için para kazanma yolları için el lezzetinizi kullanın!

Örnek: 1 kilo ev yapımı mantıyı 20 TL’ye mal edip 80-100 TL arasında satabilirsiniz!

Advertisement

İlgili içerik: Gelir Belgesi Olmadan Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

16- Terzilik Yapın

bayanlar için para kazanma yolları

bayanlar için kolay para kazanma yolları

Ev hanımları için para kazanma yolları sıralamaya devam ediyorum! Eğer dikiş makineniz varsa ve bilginiz varsa, terzilik yapmayı düşünebilirsiniz. En azından kendi mahallenizde böyle bir hizmet verebilirsiniz. Ufak tefek siparişler alabilir ve dikiş işiyle ek gelir elde edebilirisiniz.

Ev hanımları evde nasıl para kazanır? Seçecek fazla… Burada hünerlerinizi sergilemeniz gerek. Hatta dikiş konusunda çok iyi olduğunuzu düşünüyorsanız, özel siparişler alabilirsiniz. Böylece kazancınızı daha da artırmış olursunuz. Evde para kazanmak isteyen bayanlar, okumaya devam edin!

17- Hayvan Bakıcılığı Yapın

ev hanımları için iş

ev hanımları nasıl para kazanır

Ev hanımları için iş fikirleri arasında farklı bir başlıkta sıra! Hayvanlarla aranız nasıl? Hayvanları seviyorum diyenlerdenseniz bu iş fikriyle evden para kazanabileceksiniz. Şöyle ki petsurfer gibi hayvan bakıcılığı sitelerine üye olup, hayvan bakıcısına ihtiyaç duyan kişilere ulaşabilirsiniz.

Örneğin bir seyahate çıkacak kişi, size belirli bir zaman için bakıcılık yapmanızı isteyebilir. Günlük, haftalık ya da aylık hayvan bakıcılığı yaparak gelir elde edebilirsiniz. Evde para kazanma yolları arayan ev hanımları için süper fırsat! 

18- Nikah Şekeri Yapıp Satın

ev hanımlarının yapabileceği işler

ev hanımlarının yapabileceği işler

Ev hanımları için para kazanma yolları arasındaki diğer bir seçenek, nikah şekeri yapıp satmak. Özellikle nikah törenlerinin bol olduğu yaz aylarında, bu iş sayesinde evden para kazanmak isteyen bayanlar güzel paralar kazanıyor. Kendi yaptığınız nikah şekerlerini satıp, para kazanabilirsiniz. Bunun için sosyal medya hesaplarından faydalanabilirsiniz.

Kendinize bir instagram hesabı açabilir ve sipariş alabilirsiniz. Hatta sadece nikah şekeri paketleme işi de yapabilirsiniz. Bunun için yazmış olduğum yazıyı okuyun! Paketleme başına 1 TL alacaksınız… Ev hanımları için iş fikirleri sunmaya devam edelim.

Advertisement

19- İkinci El Kıyafet Satışı 

evde para kazanmak isteyen bayanlar

evde para kazanmak isteyen bayanlar

Kadınlar için evde yapılacak işler sırala sırala bitmez… Artık insanlar ikince el kıyafetleri çok sık almaya başladı. Bunun için Dolap, Gardrops gibi ikinci el eşya satabileceğiniz bir çok uygulama var. Bu uygulamalara kıyafet yükleyip, satış yapabilirsiniz. Hatta şehrinizdeki kıyafet pazarlarından ucuza güzel kıyafetler alıp, uygulamalarda kar oranı koyarak satış gerçekleştirebilirsiniz.

Kendi giymediğiniz, çocuklarınızın artık giymediği kıyafetleri dolapta bekletmek yerine satın! Ev hanımları için para kazanma yolları arıyorsanız, bu başlığı mutlaka değerlendirin. 

İlginizi Çekebilir: İnternetten Ne Satarak Para Kazanabilirim?

20- Ev Bitkileri Yetiştirin

Ev Hanımları İçin Para Kazanma

Ev Hanımları İçin Para Kazanma Yolları

Ev dekorasyonu denilince artık bitkiler ilk akla gelenlerden! Bitki yetiştirmeyi seviyor ve beceriyorsanız, sizin için güzel bir evde para kazanma yolu olacak. Evde para kazanmanın yolları için çeşitli bitkiler yetiştirin. Sosyal medya hesaplarınız aracılığıyla satın.

Örneğin Shopier aracılığıyla da güvenli satış gerçekleştirebilirsiniz. İnternette bitkilerin ne kadar yüksek fiyata satıldığını görmüşsünüzdür. Siz biraz daha düşük fiyata satış yapıp, rakiplerin önüne geçebilirsiniz. 🙂 Ev hanımları evde nasıl para kazanır? İşte böyle!

Ev hanımları için evde para kazanma yolları yazımın sonuna yaklaştım! Son bir konuya değinmek istiyorum…

Son Düşünce: Ev Hanımları İçin Para Kazanma Yolları

Ev Hanımları İçin Para Kazanma Yolları

Ev Hanımları İçin Para Kazanma Yolları

Ev Hanımları İçin Para Kazanma Yolları başlığında evde ek iş arayan hanımlara yardımcı olmaya çalıştım.

Niye mi?

Son olarak, teknoloji evde oturan ev kadınlarının iş bulma şekillerini de değiştirdi. Teknoloji, evde oturan ev hanımlarının hayatlarını ve zihniyetlerinde de farklılıklara yol açtı. İnternetin kendisi ile birlikte pek çok farklı sektörde iş imkanları artık ev hanımları için de mümkün! Evde para kazananların yorumları da çok güzel…

Advertisement

Bu yazıda size bir ev hanımının evde otururken nasıl para kazanabileceğinin en iyi 15 yolu nedir, anlattım. Şimdi bir şans almak ve bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız seçim sizin. Fırsatlar, onları deneyecek kadar yetenekli insanlara kendilerini sunar. Sadece onlardan öğreneceğiniz için onları denemenin herhangi bir dezavantajı yoktur.

Bulunduğunuz ildeki Kadın Günleri, Bayanlara Özel Alışveriş sayfalarına üye olabilir ve izin veriliyorsa sayfada tanıtım yapabilirsiniz. Haftada bir tane davetiye bile gelse en az 200-300 TL kazanabilirsiniz.

 

 

Advertisement

Bir önceki yazımız olan 50.000 TL ile Ne İş Yapabilirim? – 2022 EN KARLI İşler! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

14 Yorum

 1. aynur

  26 Haziran 2021 at 23:31

  Ben herseyin altindan ve cok iyi yapicami eminim lutfen is

 2. Hatice

  3 Nisan 2021 at 01:25

  Paketleme isi istiyorum zevkli geliyor bana evde bos zamanlariimi degerlendirerek zamani degerlendirmek gerektigini dusunuyorum.Elim hizlidir Manisa merkezde oturuyorum

 3. Gulruh

  2 Şubat 2021 at 22:43

  Merhaba Bahçelievler İstanbul’da oturuyoruz. Daha önce paketleme işinde çalıştık, elimiz hızlıdır ve zamanında yetiştirebilir.Lütfen yardımcı olur musunuz

 4. Dilek

  28 Ocak 2021 at 17:39

  Cok ihtiyacım var lutfen ek is istiyorum bilgi alirsam sevinirim

 5. Cemile calışkan

  28 Aralık 2020 at 15:27

  Boncuk fiyonk fermar ucu takma kina orgu yapabilirim aylik 1500 kz yeter

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

14 yorum

PARA KAZANMA

İzlenmeyi Artıracak YouTube İçerik Fikirleri- 30 VİDEO FİKRİ

youtube içerik fikirleri

Youtube içerik fikirleri arayanlara birbirinden farklı ve izlenmesi yüksek fikirler önerdim. En popüler Youtube video fikirleri sayesinde 2022 yılında kazançlı çıkacaksınız. Youtube mecrasından para kazananların sayısı her geçen gün artıyor. Rekabet çok fazlayken video içerikleri bulma konusunda zorlanıyor olabilirsiniz. İzlenmesi en yüksek olan ve Türkiye’de olmayan Youtube içeriklerini sizlere sıraladım. Eminim bu listenin içerisinden size […]

Okumaya devam et

PARA KAZANMA

Evde İmalat Fikirleri – EN İYİ 35 ÜRETİM FİKRİ!

evde imalat fikirleri

Sürdürülebilir ve karlı bir işletmeye dönüştürebileceğiniz birçok küçük ölçekli imalat fikirleri var… İster mum, ister çanta veya kıyafet üreten bir imalat iş fikri düşünebilirsiniz. Seçenek çok fazla! Aklınıza fikir gelmiyorsa ya da farklı seçenekler görmek istiyorsanız, bu yazı sizin için yazıldı! Bu yazıda evde ne üretebilirim? Ne imal edebilirim? Diyenlere bir çok cevap vereceğim. Eminim […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.