finansportali.net

EVDE EK İŞ

Evde Anahtarlık Yapıp Satma – Ayda 8.000 TL GARANTİ

Evde Anahtarlık Yapıp Satma

Evde anahtarlık yapıp satma işi sayesinde ayda 8.000 TL para kazanabilirsiniz! Artık binlerce ev hanımı ve evden ek iş yöntemi arayanlar bu işi yapıyor. Maliyeti çok düşük ve kazancı çok yüksek olan bu işten sizler de faydalanabilirsiniz. Üstelik oturduğunuz yerden kendi işinizin sahibi olmak kadar iyisi yok.

Evden ek iş fırsatı arayanların en çok tercih ettikleri işlerden biri evde anahtarlık yapıp satma! Muhteşem önerilerimle sizler de oturduğunuz yerden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu yazımla birlikte 10 adımda evde anahtarlık yapımı işini öğreneceksiniz. Hazırsanız kağıtları kalemleri hazırlayın, başlıyoruz.

10 Adımda Evde Anahtarlık Yapma İşi

10 Adımda Evde Anahtarlık Yapma İşi
10 Adımda Evde Anahtarlık Yapma İşi
 • Çalışma planı oluştur.
 • Bütçeni çıkar.
 • Malzemeleri belirle.
 • En uygun kaynaklardan satın al.
 • Kendi markana isim ver.
 • Satış kanalını seç.
 • Rakip analizi yap.
 • Satış yöntemi belirle.
 • Anahtarlık görsellerini çek.
 • İlk müşterilerine ulaş.

İşte evde anahtarlık yapıp satma işi için uymanız gereken 10 adımlık liste! Bu 10 adıma harfiyen uyduğunuz taktirde sizlerde diğer binlerce insan gibi para kazanmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın, her işte plan önemlidir. Plan yapmadan hiçbir işe kalkışmamanızı tavsiye ederim. Her zaman planlı hareket ederseniz hak ettiğiniz parayı kazanırsınız 😊

EVDEN EK İŞ FIRSATI: Maliyeti düşük Evde Takıp Yapıp Satmak tam size göre! Ayda 3.000 TL kazanma fırsatını kaçırmayın.

Evde Anahtarlık Yapmak İçin Gerekli Malzemeler

Evde Anahtarlık Yapmak İçin Gerekli Malzemeler
Evde Anahtarlık Yapmak İçin Gerekli Malzemeler

Teknik Malzemeler

 • Anahtarlık Halkası
 • Anahtarlık Zinciri
 • Anahtarlık Bağlantı Üçgeni
 • Anahtarlık Klipsi (Paris Kanca)
 • Makas
 • Karga Burun

Dekoratif Malzemeler

 • Keçe
 • Karton
 • Doğal Taşlar
 • Makrome İpler
 • Sıkı iplikler
 • Fiyonklar
 • Boncuklar
 • Deniz Kabukları
 • Ağaç Parçaları
 • Kişiselleştirme Malzemeleri (İsim Baş harfleri gibi)

Teknik malzemeler haricinde kalan dekoratif malzemelerin tamamını kendi zevklerinize göre ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz tek bir malzemeden yola çıkarak yalnızca kişiselleştirilmiş anahtarlıklar yapabilirsiniz. Ya da yalnızca boncuklu anahtarlıklar yapabilirsiniz.

Kadın okuyucularımızın dikkatine! Kadınlar İçin Evde Yapılacak İşler yazımızı okuyarak para kazanma seçeneklerini öğrenin. Sizler için özel olarak 10 kazançlı iş fikrini bulduk 🙂

Evde Anahtarlık Yapma Maliyeti

Evde Anahtarlık Yapma Maliyeti
Evde Anahtarlık Yapma Maliyeti

Evde anahtarlık yapıp satma işinin maliyeti oldukça düşüktür. Bu da binlerce insanın neden evden ek iş seçeneği olarak anahtarlık yapma işini seçtiğinizi açıklıyor. İşte evde anahtarlık yapma işinin maliyeti:

 • Anahtarlık Halkası: 50 adet gümüş anahtarlık halkasının fiyatı 30 TL ile 40 TL arasında değişiyor. 50 adet gold anahtarlık halkasının fiyatı ise 35 TL ile 50 TL arasında değişiklik gösteriyor.
 • Anahtarlık Zinciri: 15 TL ile 50 TL arasında oluyor. Orta ve büyük zincirler ilk başta elinizin alışması için daha kullanışlı olacaktır.
 • Anahtarlık Bağlantı Üçgeni: Anahtarlık bağlantı üçgeninin fiyatı 10 TL ile 25 TL arasında değişiyor. Bu fiyat tamamen üçgenlerin boyutuna bağlı olarak değişiyor. Küçük boyuttaki üçgenlerin fiyatları da daha düşük oluyor.
 • Anahtarlık Klipsi (Paris Kanca): 50 adet anahtarlık klipsi 45 TL ile 50 TL arasında değişiyor.
 • Makas: Makas fiyatları 9 TL ile 35 TL arasında değişiklik gösteriyor. Bu fiyat farklı tamamen makasın yapıldığı malzemenin kalitesine göre belirleniyor. İyi bir makas almak istiyorsanız, 25 TL ile 35 TL arasındaki makasları tercih edebilirsiniz.
 • Karga Burun: Karga burun ücretleri 17 TL ile 30 arasında bulunuyor. Evde anahtarlık yapımı için karga burun aletinizin malzemesi çok önemli. Belki de en çok maliyeti karga burun almak için kullanabilirsiniz.

NOT: Eğer bu malzemeler evinizde varsa onları kullanın derim. İleriki zamanlarda kendinize yeni anahtarlık yapma işi aletleri satın alabilirsiniz 😊 Böylelikle yapım maliyetinden kar etmiş olursunuz.

Hepimizin evinde mum vardır değil mi? Mumları kendiniz yaparak para kazanmak ister misiniz? Cevabınız evetse, Evde Mum Yaparak Para Kazanma yazımızı okuyarak tüm tüyoları öğrenin.

Evet, görmüş olduğunuz üzere evde anahtarlık yapma işinin maliyeti oldukça düşük. Geriye yalnızca dekoratif malzemeler kalıyor. Dekoratif malzemeler için fiyatlar bir hayli değişiklik gösteriyor.

Advertisement

Maliyeti Düşürme Tüyoları

Maliyeti Düşürme Tüyoları
Maliyeti Düşürme Tüyoları

Evde anahtarlık yapma işi için ihtiyacınız olan malzemeleri öğrendiniz. Sırada bu malzemelerin maliyetini düşürmek kalıyor. Zaten oldukça düşük olan anahtarlık yapma işinin maliyetini iyice düşüreceğiz.

 • Evde anahtarlık yapıp satma işinin maliyetini düşürmek için malzemeleri internetten toplu olarak sipariş edebilirsiniz. Böylelikle anahtarlık yapma işini ucuza getirebilirsiniz.

İşte evde anahtarlık yapıp satma işi için alışveriş yapabileceğiniz internet siteleri:

Yukarıda görmüş olduğunuz sitelerin tamamından toplu alışveriş yaparak evde anahtarlık yapma işinin maliyetini düşürebilirsiniz.

 • Dekoratif malzemelerin fiyat değişiklikleri arasında kaybolmamanız için ilk başta belirli malzemelerle ilerlemenizi tavsiye ederim. Daha önce de söylemiş olduğum gibi örneğin yalnızca kişiselleştirilmiş anahtarlıklar yapabilirsiniz. Bunun için sadece baş harfli anahtarlık ucu almanız yeterli.

İşte bu iki yöntemler anahtarlık yapma işinin maliyetini bir hayli düşürebilirsiniz. Ayrıca Evde Para Kazandıran İşler yazımızı inceleyerek daha fazla evden ek iş fırsatını yakalayabilirsiniz.

Evde Anahtarlık Yapıp Satma İşi Tüyoları

Evde Anahtarlık Yapıp Satma İşi Tüyoları
Evde Anahtarlık Yapıp Satma İşi Tüyoları

Evde anahtarlık yapıp satma işi için sizlere muhteşem önerilerde bulunacağım. Bu tüyolar sayesinde dilediğiniz ek gelir fırsatına sahip olacaksınız.

 1. Anahtarlıkları belirli bir sürede yapın. Örneğin, haftanın üç günü günde üç saat çalışabilirsiniz.
 2. Anahtarlıklarınızı tamamladıktan sonra satış yapmak için stratejiler belirleyin.
 3. Anahtarlıklarınızı satmak için ayrı bir sosyal medya hesabı oluşturun. İlk aşama için milyonlarca online kullanıcısı bulunan Instagram’ı tercih etmenizi öneririm.
 4. Açacağınız Instagram hesabına güzel bir isim bulun. Bu isim çok önemli. Anahtarlık yapıp satma işi için hep bu ismi kullanacağınızı unutmayın.
 5. Instagram hesabınızın açıklama kısmına anahtarlıklarınızın el yapımı olduğunu mutlaka yazın.
 6. Diğer anahtarlık satıcılarının sayfalarına göz gezdirin. Rakiplerinizi tanımanız çok önemli. Belki size ilham olacak birkaç farklı taktiği uyguluyor olabilirler.
 7. Anahtarlıklarınızın yüksek kalite fotoğraflarını çekerek sayfanıza yükleyin.
 8. Satış yapabilmek için kendinize bir araç belirleyin. Bu noktada Shopier gibi online satış yapmanızı sağlayacak internet sitelerinden yararlanabilirsiniz. Oluşturacağınız Shopier hesabınızın linkini Instagram profilinize yazarak müşterilerinizin ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu yöntem sizi daha profesyonel gösterecektir.
 9. Ya da mesaj kutunuz üzerinden banka hesap numaranızı paylaşarak Havale / EFT yapmalarını rica edin.
 10. Sırada son adım olarak ilk müşterilerinize ulaşmak kaldı. İlk müşterilerinizi bulmak için reklam verebilirsiniz. Böylelikle onlar sizi bulacaktır!

5 saat çalışarak 3.000 TL kazanmak ister misiniz? Evde Davetiye Katlama İşi size bu fırsatı tanıyor 🙂 Tüm detaylara linkten ulaşabilirsiniz.

Evde Anahtarlık Yapıp Satarak 9.000 TL Kazan

Evde Anahtarlık Yapıp Satarak 2.500 TL Kazan
Evde Anahtarlık Yapıp Satarak 2.500 TL Kazan

Günümüzde binlerce insan ek gelire ihtiyaç duyuyor. Bu noktada da evden ek iş yapmanın yöntemlerini araştırıyor. Evde anahtarlık yapıp satma işi de muhteşem bir fırsat! Maliyeti düşük ve kazancı yüksek olan bu işten ne kadar para kazanabileceğinizi merak ettiğinizi biliyorum. Şimdi size evde anahtarlık yapıp satma işinin kazancından bahsedeceğim.

Yalnızca haftanın birkaç gününü ayırarak bu işten para kazanmanız mümkün. Ayrıca ne kadar fazla bu işe zaman ayırırsanız o kadar çok para kazanabileceğinizi unutmayın. Evden oturarak para kazanmak için anahtarlık yapımı muhteşem bir fırsat!

Evde anahtarlık yapıp satma işi yapanlar aylık ortalama 7.500 TL para kazanıyor. Bu durumu tam zamanlı işe dönüştürenlerin geliri ise 8.000 TL ile 9.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Günümüzde herkesin ek işe ihtiyacı var. Çoğu evden ek iş yönteminde bu kadar para kazanamayabilirsiniz. Bu sebeple iş fırsatı kaçırmayın derim.

Elinin lezzetine güvenenler buraya! Evden ek iş olarak yemek yapıp para kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Evde Yemek Yapıp Satmak yazımızı okuyun, bilgi edinin.

Evde Anahtarlık Yapma İşi Veren Firmalar

Evde Anahtarlık Yapma İşi Veren Firmalar
Evde Anahtarlık Yapma İşi Veren Firmalar

Evde anahtarlık yapma işi veren firmalar sayesinde toptan satış yapabilirsiniz. Böylelikle malzemelerde teker teker uğraşmanıza da gerek kalmaz. Ayrıca evde anahtarlık paketleme işi de yapabilirsiniz. Bu iş sayesinde oturduğunuz yerden binlerce lira para kazanabilirsiniz.

Evde anahtarlık paketleme işi veren firmalara internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Cep telefonunuzdan ya da bilgisayarından arama motoruna “Evde anahtarlık paketleme işi veren firmalar” yazıp aratın. Karşınıza çıkan sayfada tüm firmaların adresleri ve telefon numaralarına erişim sağlayabilirsiniz.

Evde anahtarlık yapma işi veren firmalar ile telefon numaraları üzerinden iletişime geçmeniz daha sağlıklı olur. Firmalara işe ihtiyacınız olduğundan ve yeteneklerinizden bahsederseniz mutlaka iş alabilirsiniz 😊

Advertisement

Ayrıca diğer evde ek iş fırsatlarını yakalamak için Eve İş Veren Güvenilir Firmalar yazımıza göz atabilirsiniz. 6 güvenilir firma sayesinde evinizden çok daha fazla para kazanabilirsiniz.

İşte evde anahtarlık yapıp satma işi bu kadar kolay! Sizlerle tüm anahtarlık yapma işi tüyolarını paylaştım. Artık sizin de aylık net geliriz olacak. Şimdiden iyi çalışmalar dilerim.

Bir önceki yazımız olan İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

3 Yorum

 1. Ayten

  18 Kasım 2021 at 17:14

  Bilgi almak istiyorum İstanbul yaşıyorum

 2. Açelya

  15 Ekim 2021 at 16:57

  Merhaba ben evde paketleme isi yapmak istiyorum

 3. Levent

  6 Ekim 2021 at 09:29

  Merhaba ben evde paketleme iş istiyorum yardımcı olurmusun sevinirim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 yorum

EVDE EK İŞ

İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU!

işkur evde paketleme işi

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için en güvenilir yol İŞKUR evde paketleme işi… Bu süreç ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi adım adım açıklıyorum. Evde iş imkanı ile siz de kazanın! 🙂 2024 yılında giderek popülerleşen evde paketleme işleri ile birlikte, bu işler üzerinden dolandırıcılık yapan kişilerin sayısı da maalesef ki arttı. Bu nedenle […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Kaporasız Evde Paketleme İşi 2023 | T.C’siz Evde Paketleme!

Kaporasız Evde Paketleme İşi

Evde çalışmak istiyorum diyenler! Kaporasız evde paketleme işi ile güvenilir bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Günümüzde gerçekten de güvenilir evde paketleme işi bulabilmek mümkün! Evlere paketleme işi veren firmalar nasıl bulunur? Detaylı olarak aktardık! Kaporasız paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kapora istemeyen paketleme işini nasıl bulacağınızı açıkladık! Kaporasız evde paketleme […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.