finansportali.net

EVDE EK İŞ

Evde Çivi Paketleme İşi – EN AZ 4.000 TL Kazanın

Evde Çivi Paketleme İşi

Birçoğumuz uzun zamandır evden ek gelir kazanıyor. Buna uygun birçok iş ilanıyla karşılaşıyoruz. Aralarında en popüler olanı ise bir ayda bile oldukça iyi paralar kazanabileceğiniz “evde ek iş imkanları.”

Son zamanlarda pandemi sebebiyle çalışan iş gücü azaldı ve artık insanlar teknolojiye yönelmeye başladı. Sosyal medya, internet bize oldukça güçlü ve çeşitli iş imkanları sunuyor. Eğer  siz de gelirim yeterli değil diyorsanız ya da geliriniz  yoksa evden para kazanmak istiyorum diyorsanız o zaman bu yazımı okumalısınız.

Size evde çivi  paketleme işi ile ilgili birçok bilgi topladım. İlginizi çekeceğine eminim. Çünkü evde paketleme işi dediğimizde birçok talep olduğunu biliyoruz. Siz de evde çivi paketleme işi yaparak ailenize ve kendinize bir katkıda bulunabilirsiniz.

Advertisement

Evde Çivi Paketleme İşi Nedir?

Evde Çivi Paketleme İşi Nedir

Evde Çivi Paketleme İşi Nedir

Evde paketleme işi dediğimizde aklımıza net olmayan gelirler gelebilir. Evde çivi paketleme işi detayına inmeden önce şunun uyarısını yapmak istiyorum: İnternette gördüğünüz her ilan gerçek değil. 

Evde ek iş yapmak isteyenlerden faydalanarak dolandırıcılık yapan birçok kişi bulunuyor. Bunlara kanmamak için lütfen birçok yerden iyice araştırma yapın ve asla emin olmadan işe girişmeyin.

Evet, gelelim konuya… Evde çivi paketleme işi nedir ve nasıl yapılır?

Daha önce paketleme işi yapmış olanlarınız mutlaka  vardır. Eğer daha önce yapmadıysanız bile sorun değil, iş oldukça basit. Sadece dakik ve dikkatli olmanız gerekiyor. Firmayla iletişime geçtikten sonra size malzemeleri gönderiyorlar koşulları konuşuyorsunuz  ve böylece işi yaptıktan sonra teslim ediyorsunuz. Bu kadar… Ama bunun detaylı açıklamasını tabi ki yaptım. Okumaya devam…

Evde Çivi Paketleme İşini Kimler Yapabilir?

Evde Çivi Paketleme İşini Kimler Yapar

Evde Çivi Paketleme İşini Kimler Yapar

Evde paketleme işi denilince korkmayın. Yaşınızdan endişe etmenize de  gerek yok. Dediğim gibi dakik ve hızlı olmanız önemli. İster öğrenci olun ister emekli, fark etmez. Ev hanımı, liseli, başka bir meslek sahibi, erkek, kadın ayrımı yapılmaksızın herkes bu iş için uygun bir aday.

Evde çivi paketleme işi aslında uzun zamandır var olan bir iş alanı. Ama birçok paketleme işi yapıldığı için çivi paketleme çok fazla ön planda olmuyor. Bu yüzden iş bulabilmeniz daha yüksek ihtimal.

Advertisement

Önceden kilo ile alınan çiviler artık paketli olarak satılıyor. Böylece satışı hem daha kolay oluyor hem de birçok kişiye evde ek iş imkanı sağlanıyor.

Evde Çivi Paketleme İşi Başvuru

Evde Çivi Paketleme İşi Başvuru

Evde Çivi Paketleme İşi Başvuru

Evde ek iş istiyordunuz ve aklınıza evde paketleme işi yapmak geldi. Ama bunu yapmak için nereden başlamanız lazım? İşte adım adım evde çivi paketleme işi başvuru yapma:

 • Öncelikle şunu söyleyeyim: Birçok firma evde ek iş ve evde paketleme işi için ilan açıyor. Bunu da çoğunlukla İŞKUR sayfası üzerinden yapıyor. Buradan ilan açan firmalar diğer sayfalara göre daha güvenilir oluyor. İŞKUR Evde Paketleme için başvuru formu doldurmayla ilgili bilgileri okuyabilirsiniz.
 • İŞKUR haricinde kariyer.net ve sahibinden.com sitelerinden de evde çivi paketleme işi ilanları bulabilirsiniz.
 • Ayrıca Firmalar Evde Paketleme İşi Veriyor. Eğer merak ediyorsanız okuyabilirsiniz.
 • Güvenilir bir firma bulduktan sonra o firmayla iletişime geçin. Sizden tam olarak ne istediklerini anlayın.
 • Firma size şöyle diyebilir: “Biz size X adet çivi yollayacağız. Siz de bunları 10’larlı paketler halinde haırlayacaksınız. Her paket başına Y TL para vereceğiz.” Evde paketleme işi için bütün standartlar böyledir. Tabi firmadan firmaya biraz farklılık gösterebilir.

Ayrıca, her şehir için paketleme işi veren  firmalar var. Bu konularla ilgili olarak İstanbul Evde Ek İş, İzmir Evde Ek İş gibi konu başlıklarını inceleyebilirsiniz.

Evde Ek İş Başvurusu Yaptım. Peki Sonra?

Başvuru sonrası ne yapılmalı

Evde Paketleme İşi Başvuru Sonrası

Evde çivi paketleme işi için gerekli yerlere başvuru yaptıktan sonra ne yapmanız gerekiyor?

Evde paketleme işi hep paket başına anlaşma şeklinde oluyor. Örneğin, firmayla konuşuyorsunuz. Size paket başına 2 TL vereceğim diyor. Sizden her pakete 100 tane çivi koymanız isteniyor. Toplamda bir gün için 100 paket yapmanızı söylüyorlar.

Bu şekilde bir anlaşma yaptığınızda firma mutlaka sizde bazı şartlar arayacaktır. Bu şartları az sonra anlatacağım. Siz, paketleme işini bitirdikten sonra kolileyip geri yolluyorsunuz. Çoğu firma kargo parasını kendi ödüyor ki olması  gereken budur. Çünkü onlar bu işi size ihtiyaçları olduğu için veriyorlar. Sizin para ödemeniz değil para almanız gerekiyor. Ödemeleri bir hafta içinde yapıyorlar. Gecikme  de ürünlerin kontrolünün sağlanmasından kaynaklanıyor.

Evde Çivi Paketleme İşi Şartları

Evde Çivi Paketleme İşi Şartları

Evde Çivi Paketleme İşi Şartları

Aslında evde çivi paketleme işi için  ekstra yapmanız gereken bir şey yok. Ama bazı firmalar özellikle İŞKUR üzerinden kayıt olduysanız ve firmayı oradan bulduysanız bir iki şart koyuyor. Örneğin;

 • Bir günde 100 paketleme yapılmalı
 • Ürünler istenilen zamanda teslim edilmeli
 • Ürünler özenli ve düzgün bir şekilde paketlenmeli…

Bunun gibi şartlar karşılanması kolay olanlar. Yani dakik olmanız, dikkatli olmanız ve işinize önem vermeniz bir firmayla evde paketleme işi yapabilmeniz için gayet yeterli. Bu iş için yaklaşık 3- 5 saat ayırmanız gerekiyor.

Evde Çivi Paketleme İşi Kazancı

Evde Çivi Paketleme İşi Kazancı

Evde Çivi Paketleme İşi Kazancı

Evde çivi paketleme işi ne kadar kazandırır ? Az önce verdiğim örnek üzerinden bu konuyu netleştireyim.

Anlaştığınız firma size paket başına fiyat veriyor ve 2 TL ödeyeceğim diyor. Böylece bir gün için kazancınız 200 TL oluyor. Bunu düzenli olarak yaptığınızı düşünün. Mesela, sadece haftasonları yapıyor olun. Firma sizden bu şekilde de istekte bulunabilir. Sadece haftasonları yaparak bile elde edeceğiniz bir aylık ek gelir 3.200 TL olacak.

Advertisement

Aynı şekilde bir başka firma da düzenli çalışan arayışında olabilir. Bunun kazancı size daha fazla olacaktır. Paket başına 2 TL’den bir ay boyunca 100’er paket yaptığınızı düşünün. Sadece bir ayda 6.000 TL ek geliriniz olacak…

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Bu konuda sizi direkt yönlendirebileceğim net bir firma yok malesef… Çünkü belirttiğim gibi birçok firma bu konuda dolandırıcı çıkabiliyor. Ama aralarında en güvenilir olanı bulmak amacıyla İŞKUR üzerinden ilanları düzenli olarak kontrol edebilirsiniz. Ama birkaç seçenek sunabilirim:

Evde çivi paketleme işi veren firmalar arasında tekstil fabrikaları bulunuyor. Birçok tekstil fabrikası ya iş yoğunluğundan dolayı ya da fason firma oldukları için yeterli çalışanı olmadığından ilan açıyor. Özellikle İstanbul’da birçok firma bu şekilde evde ek iş imkanı sağlıyor.

Bunun dışında plastik ve ambalaj,  yapı malzeme ve kimya sanayi fabrikaları gibi birçok fabrika evde ek iş imkanı sağlayan işletmelerden. Ayrıca bu fabrikaların büyük çoğunluğu kargo ile iş veriyor. Yani size kargoyla ürünleri yolluyorlar, ne istediklerini güzelce anlatıyorlar ve siz de kargoya geri teslim ediyorsunuz. Herhangi bir kargo ücreti ödemeniz gerekmiyor.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Sabun Paketleme

Advertisement

SONUÇ OLARAK…!

Pandemiyle birlikte eve kapandığımız sürelerde evde ek kazanç sağlayabileceğimiz iş sayısı arttı. Teknoloji sayesinde de artık ülkenin başka bir bölgesinden bile iş alabiliyoruz. Evde çivi paketleme işi gibi birçok iş bulabiliyoruz. İŞKUR bu alanda gerçekten hem en güvenilir hem de karşılığını çabuk alabileceğiniz bir sistem…

Eğer daha önce evde çivi paketleme işi yaptıysanız görüşlerinizi ve deneyimlerinizi YORUM olarak paylaşabilirsiniz… 🙂

 

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

11 Yorum

 1. kader

  11 Haziran 2022 at 02:38

  Ankara/Mamak’ta yaşıyorum. Evde işe ihtiyacım var. Benimle beraber bu işi yapabilecek 10 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir, çevremde isteyen çok kişi var.

 2. kader

  10 Haziran 2022 at 03:24

  Mamak’ta yaşıyorum.Ev hanımıyım ,evde işe ihtiyacım var.Çevremde benim gibi birkaç kişi daha var.Yapacağım işi titizlikle tamamlarım. Beni bir şekilde bilgilendirin.Teşşekkürler.

 3. Canan

  9 Haziran 2022 at 14:08

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 4. Secvan

  4 Mayıs 2022 at 21:44

  Herturlu paketleme montaj işi yapabilirim el becerim çok iyidir malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

11 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.