finansportali.net

EVDE EK İŞ

Evde Davetiye Katlama İşi – 5 Saat Çalış, 4.000 TL Kazan!

evde davetiye katlama işi

Rahatına düşkün, ev konforunda çalışarak para kazanmak isteyenlere bir önerim var! Evde davetiye katlama işi yapmaya ne dersiniz? Hem şimdi tam mevsimi….Düğün, kına, nişan, doğum günü, baby shower, davet organizasyonları gibi günler için hazırlanan davetiyeleri katlayarak ve süsleyerek evden para kazanmak isteyenler buraya!

Yaz aylarında yapılan o cıvıl cıvıl düğünler için hazırlanan davetiyeleri katlayan ve en az 9.000 TL para kazanın. Dilerseniz kazancınızı daha da artırabilirsiniz. Nasıl mı? E orasına da birazdan değineceğim.

Bu işi nereden, nasıl bulurum diye endişeye kapılmayın. Konuyla ilgili aklınıza takılan tüm soruların yanıtları bu yazıda. Dikkatli bir şekilde sonuna kadar okuyup, evlere davetiye katlama işi veren firmalar için gereken bilgiye sahip olabilirsiniz.

Advertisement

Oturduğu yerden ek gelir elde etmek isteyen ev hanımları başta olmak üzere; okulu tatile girmiş öğrenciler, çalışan ancak zamanı olan kişiler, ek iş arayanlar ve emekliler…. Evde davetiye işi yaparak cüzdanınızı doldurmak istemez misiniz? Üstelik bu iş gerçekten hem basit hem de eğlenceli. 

Hem biliyor musunuz? Yaşadığınız şehrin de bir önemi yok. Yani düğünler dernekler, davetler sonuçta Türkiye’nin her yerinde yapılmıyor mu? Bu iş için ille de İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana gibi büyük şehirlerde yaşıyor olmanız da zorunlu değil. O zaman evde davetiye katlayarak para kazanmak isteyenler için hazırladığım bu içeriğe, gelin birlikte bakalım!

Evde Davetiye Katlayarak Ek Gelir Elde Etmek!

Evlere davetiye katlama işi

Evlere davetiye katlama işi

Hemen hemen her yaştan insanın yapabileceği bir iş bu, evde davetiye katlama işi. Üstelik çok da kolay. Kargo ile evlere iş veren firmalar ile görüşerek hemen şimdi bu işe başlayabilir ve para kazanabilirsiniz.

Aslında, piyasada yıllardır var olan bir iş olmasına rağmen bence çoğunuz, evlere davetiye katlama işi verildiğinin farkında bile değildiniz. Çok normal, her geçen yıl ekonominin giderek kötüleşmesi hepimizi ek iş aramaya ve yapmaya teşvik ediyor. Ben de bunun için buradayım. Şimdi sizlere evde davetiye katlama işi süreci nasıl yapılır ve nasıl ilerler, onu anlatacağım.

 •  İlk olarak ilgili firmaları bulur ve bir iş görüşmesi sağlarsınız. (Aşağıda açıkladım)
 •  Bu firmalar, eğer kabul ederlerse sizlere çuvallar halinde önceden basılmış davetiyeleri gönderirler. 
 • Özellikle 1000 kişilik bir davetiye katlama işi aldıysanız şanslısınız. (Geliriniz fazla olacaktır)
 •  Size tahmini bir süre verirler, 1 hafta-10 gün gibi.
 • Siz bu sırada davetiyeler katlar (Gerekirse süslersiniz) ve tek tek zarflara koyarsınız.
 • Burada ürünlerin tam sayı olmasına ve kırışıp buruşmamasına özen gösterin.
 • Firma temsilcileri iş bitim süresinde yine kapınıza kadar gelerek çuvalları teslim alırlar ve ücretinizi öderler.
 • İşte bu kadar basit bir işten bahsediyorum. Hem bir şey söyleyeyim mi? Evde davetiye katlama işini eşi ve  çocuklarıyla birlikte yaparak ev geçindiren pek çok aile bulunuyor.

Evde Davetiye Katlama İşi ile ilgili içerik: Evde Küpe Arkası Paketleme İşi

Evde Davetiye Katlama ve Süsleme İşi Aylık Kazancı (2023)

evde davetiye katlama işi

evde davetiye katlama işi kazancı

Evde yapılabilecek işler kazanç miktarları bakımından üç aşağı beş yukarı birbirine benzer. Diğer yazılarımı okuduysanız az çok tahmin edersiniz. Evde davetiye katlama işi kazanç bakımından tamamen sizin aldığınız iş yüküne bağlı olarak belirlenir.

Yani günde 100 davetiye katlayarak başka rakam kazanırsınız; 1000 adet davetiye katlayarak da başka rakam… Ben bu işi yaparak ne kadar para kazanırım diye sorgulamayın, ben ne kadar para kazanacak kadar bu işi yapabilirim diye sorgulayın, derim.

Advertisement

Ayrıca davetiye katlama işinin kazancı, yapılan işlerin niteliğine göre değişmektedir. Basit şekilde sadece katlanan davetiyeler varken; bunun yanı sıra hem zor şekilde katlanan hem de ip gibi malzemeler ile süslenen davetiyeler de firmalar tarafından sizlere verilebiliyor.

Ancak bu işi açıklığa kavuşturmam gerekirse; en basit davetiye katlama ücreti 3 – 4 TL arası rakamlarla başlar. Günde binlerce davetiye katlama işi yapabilirsiniz. Mesela, günde 10 saat boyunca çalışarak 3000’e yakın davetiye işi yapmanız mümkün.

Bu arada yukarıda verdiğim örnek en düşük ücreti içeriyor. Evde bir düğün davetiyesini süsleyerek çalıştığınızı düşünün. Bu şekilde 500 adet davetiyenin kazancı size 1.500 TL olacaktır. Günde 1.000 davetiye katlasanız 3.000 TL eder. Ayda 4 – 5 kere davetiye katlama işi alsanız, 12.000 TL‘yi aşan paralar kazanabilirsiniz. 

Davetiye Başı 4 TL’ye Kadar Para Kazanabilirsiniz!

Advertisement

Daha zor olan ve zaman isteyen davetiyeler de tane başı 1 TL’ye kadar ücretlendiriliyor. Bu rakamlar tamamen tahmini rakamlardır. En önemli nokta sizin iş veren kişi ile yapacağınız pazarlık olacaktır. Ortalama bir davetiyeye ne kadar zaman ayıracağınızı hesaplayıp ona göre ücret talep edebilir ya da iş verenin teklifini bir haftalık kabul edip, süreci takip edebilirsiniz.

Kazancınız çoksa ona göre devam edebilirsiniz; ama ortalama olarak her gün 5 saatinizi ayırdığınızda tahmini olarak 4.000 TL para kazanabilirsiniz. Evden çıkmadan bu parayı kazanmak en azından günümüzde iyi sayılabilecek bir iştir.

İlgili içerik: Koton Fabrika Evlere Ek İş

Advertisement

Düğün Davetiyesi Katlama İşi Veren Firmaların Şartları

Evde davetiye katlama işi veren firmalar

Evde davetiye katlama işi veren firmalar

Düğün, nişan, sünnet, doğum günü ve diğer özel gün davetiyesi katlama işi veren yerlerin istedikleri bazı özel şartlar vardır. Bunlar genel anlamda şöyledir:

 • Ürünlerin geri gelmemesi riskine karşı katlama işi verilecek kişinin bir güvence sunması gerekmektedir. 
 • Verilen siparişlerin kesinlikle gününde hatta saatinde teslim edilmesi önemlidir.
 • Ücret olarak en başta ne konuşuldu ise aynı ücret talep edilmelidir.                                                                   
 • Verilen davetiye katlama işinin temiz ve düzgün yapılması şartı istenmektedir.
 • Üstün körü yapılan işlerin yeniden yapılması istendiğinde itiraz edilmeden hatanın giderilmesi istenebilir.
 • Sayımı yapılarak verilen malların eksiksiz şekilde geri verilmesi istenmektedir.

Bu şartları tamamladığınızda siz de çok kolay bir şekilde evde ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Evde düğün davetiyesi katlama işi son yıllarda çok para kazandırmaya başladığı için ciddi olarak düşünüp birkaç dükkan gezmenizi tavsiye ederim. İnternette katlama işi veren firmaları aramadan önce bulunduğunuz yerdeki esnafları gezmeniz daha yerinde olacaktır.

İlgili içerik: Evde nikah şekeri paketleme işi

Advertisement

Evde Davetiye Katlama ve Süsleme İşi Veren Yerler

Düğün, sünnet ve kına gibi benzer günler için davetiye satan iş yerleri bu davetiyeleri genelde evlere davetiye katlama şekliden iş vererek hallederler. İş veren için hem daha ucuz hem de daha hızlı olduğu için çalışmayan birçok kadın evde davetiye katlama işi sayesinde ek gelir elde edebilmektedir.

Bu gibi işleri genelde küçük dükkan sahibi olan esnaflardan bulabilirsiniz. Bu noktada sorulması gereken soru davetiyeyi hangi dükkanların bastığıdır. Davetiye basma işi otomatik olsa da katlama ve süsleme işi zaman ve emek gerektiren bir iştir. Bu noktada işyerleri davetiye katlama ve süsleme işleri için çalışanları hariç insanlara, yani evlere iş arayanlara başvurur.

Düğün davetiyeleri katlama işi için organizasyon şirketleri ya da parti malzemeleri hazırlayıp satan bir  yer, bu işleri almanız için ideal noktalardır. Davetiye satışlarının kazanç oranı genelde yüksek olduğu için evde bayanlara yaptırılan işlerin de geliri yeterince tatmin edicidir.

Advertisement

Dolayısıyla asıl kazancı sağlayan şey sürümden kazanma mantığıdır. Çünkü evde davetiye katlama işi kolay bir iştir ve kısa zaman içinde binlerce davetiye katlayabilirsiniz.

Evde Davetiye Katlama İşi Veren Yerlere Nasıl Ulaşılır?

Evde Davetiye Katlama İşi Veren Yerlere Nasıl Ulaşılır

Evde Davetiye Katlama İşi Veren Yerlere Nasıl Ulaşılır

Evde davetiye işi veren yerlere hem internet ortamında hem de bizzat iş yerinin adresine gidilerek ulaşılabilir. İstanbul ve İzmir gibi çeyiz işlerinin yoğun olarak yapıldığı illerde direkt dükkanlara gidip iş alabilirsiniz.

Örneğin: İstanbul’da Mahmut Paşa semtinde düğün davetiyesi katlama işi veren birçok iş yeri ve firma bulunuyor. Şahsen gidip de başvuru yaptığınızda bu işi almanız mümkün. 

Ayrıca: Çanakkale Aynalı Çarşı – Bursa Kapalı Çarşı, İzmir Kemeraltı – Antalya Kaleiçi – Ankara Kızılay – Eskişehir Hamamyolu – Sivas Çifte Minareli Medrese gibi noktalarda evlere davetiye katlama işi verilen yerleri bulmanız mümkün.

 Bu yerlere başvuru yapıp evde davetiye katlama işi alabilirsiniz. İnternet üzerinden güvenilir yerlerin telefon numarası varsa oralar ile iletişime geçip iş siparişi isteyebilirsiniz. Bunun için önereceğim şu Facebook gruplarına katılabilirsiniz: Evde ek iş ilanları ve Evden para kazanma ilanları… Bu verdiğim gruplarda her gün onlarca evde ek iş ilanı görmeniz mümkün.

Advertisement

Bir önceki yazımız olan İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 15.000 TL KAZAN! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

158 Yorum

 1. Hira

  6 Eylül 2023 at 16:35

  Evde paketleme, davetiye katlama işi yapmak istiyorum

 2. Diktas

  28 Ağustos 2023 at 14:35

  İse ihtiyacım var elim hizlidir becerikliyimdir dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

158 yorum

EVDE EK İŞ

İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU!

işkur evde paketleme işi

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için en güvenilir yol İŞKUR evde paketleme işi… Bu süreç ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi adım adım açıklıyorum. Evde iş imkanı ile siz de kazanın! 🙂 2024 yılında giderek popülerleşen evde paketleme işleri ile birlikte, bu işler üzerinden dolandırıcılık yapan kişilerin sayısı da maalesef ki arttı. Bu nedenle […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Kaporasız Evde Paketleme İşi 2023 | T.C’siz Evde Paketleme!

Kaporasız Evde Paketleme İşi

Evde çalışmak istiyorum diyenler! Kaporasız evde paketleme işi ile güvenilir bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Günümüzde gerçekten de güvenilir evde paketleme işi bulabilmek mümkün! Evlere paketleme işi veren firmalar nasıl bulunur? Detaylı olarak aktardık! Kaporasız paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kapora istemeyen paketleme işini nasıl bulacağınızı açıkladık! Kaporasız evde paketleme […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.