finansportali.net

EVDE EK İŞ

Evde Kına Paketleme İşi ile Para Kazanmak – 4.000 TL Gelir!

Bu yazımızda, evde ek iş yaparak gelir sağlamak isteyen kişiler için bir diğer alternatif olan evde kına paketleme işi ile para kazanmak hakkında detaylı bir açıklama bulunduk.

Şu günlerde çoğumuz, hem ekonomik zorluklar hem de ev ekonomisine katkıda bulunmak için evlere ek iş veren firmaları ve işleri araştırıyoruz. İşte bunlardan biri de kına paketleme işi oluyor. Yaz aylarının yaklaşmasıyla düğün mevsimine yavaştan adım attığımız şu günlerde, evde kına paketleyerek para kazanabilir ve aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Peki bu yazıyı okumak sizlere ne gibi avantaj sağlayacak?

Advertisement
 1. Yazımızın devamında evde kına paketleme işi hakkında detaylı bir anlatımda bulunduk.
 2. Evde kına paketleme işi ile para kazanmak sürecinde aylık kazanç miktarını belirttik.
 3. Evlere kına paketleme işi veren firmaları nasıl bulacağınız ve nasıl başvuru yapacağınızı açıkladık.
 4. Bu piyasada en güvenli yollardan para kazanabilmeniz ve kötü niyetli kişilere karşı nasıl bir savunma gerçekleştirebileceğinizi anlattık.
 5. Bu dolandırıcılara dikkat etmek için kına paketleme işi veren kişilerin varsa gerçek adreslerini, kına paketleme işi veren firmalar iletişim yöntemlerini ve yine telefon numarası gibi direkt ulaşabileceğiniz bilgileri sizin için paylaştık.

Evde Kına Paketleme İşi Nedir?

Evde ek iş seçeneklerinden biri olan kına paketleme işi en yaygın paketleme işleri arasındadır.  Kına paketleme işi, firma temsilcileri tarafından belirlenen ölçülerde keselere konularak yapılması işi olarak bilinir. Evde kına paketleme işi veren firmalar, gereken tüm malzemeleri çuvallar halinde kapınıza getirir ve sizden ambalajlama ve paketleme işlemini yapmanızı isterler.

evde kına paketleme işi

Evde Kına Paketleme Malzemeleri

Evde ek iş imkânı sunan ve gerekli malzemeleri temin ederek size ulaştıran firmalar, ihtiyacınız olan şu malzemeleri sizlere temin ederler:

Advertisement

 • Kına kutusu,
 • Kına ambalajı veya şeffaf poşet,
 • Ölçek veya kına ölçüm bardağı,
 • Koli bandı,
 • Maket bıçağı,
 • Yapıştırıcı bant
 • Koli şeklindedir.

Bu malzemeler, yapılacak olan paketleme işinin türüne göre değişiklik gösterebilir. Evde kına paketleme işi ile para kazanmak için yapılması gereken tek şey istenilen paketi oluşturmak ve size verilen süre zarfında siparişleri teslim etmektir.


Evde para kazanmanın başka yollarını öğrenmek için bu videoyu izleyebilirsiniz! 

Advertisement

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde kına paketleme işi hem boş zamanı değerlendirmek hem de ev ekonomisine katkıda bulunmak için iyi bir iş fırsatıdır. Kına paketleme işi üstün bir beceri istemediği gibi yapılması gereken tek işlem istenilen şekilde paketlemek ve zamanında teslim etmektir. Peki, evde kına paketleme işi nasıl yapılır?

 • Kına paketleme işi veren firma, toz kınaları koliler halinde gönderir ve belirli boyut ve ölçeklerde kınaları paketlemenizi ister.
 • Kınalar ufak ölçekli bardaklara firmanın istediği ölçüde doldurularak ambalajlanır.
 • Ambalajlama işlemi biten kınalar ufak karton paketlere yerleştirildikten sonra kolilere düzenli bir biçimde dizilir.
 • Paketleme işlemi bittikten sonra ise koliler iş veren firmaya kargolanmış bir halde teslim edilir.

Tüm bu iş süreci, işi teslim edecek olan firma yetkilisi tarafından anlatılır, gerekli işlemler uygulamalı olarak gösterilir.

Advertisement

Ayrıca, diğer paketleme işlerimizi ve başvuru bilgilerini öğrenmek için   Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar başlıklı yazımızı da okuyabilirsiniz.

evde kına paketleme nasıl yapılır

Kına Paketleme İşi Veren Yerler Nerede Bulunur?

Bu işe gerçekten talipseniz aslında bu yerlere şahsen gidip başvuru yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bilmediğiniz görmediğiniz kişileri telefonla arayıp da gereksiz zaman kaybını önlemenin en güzel yolu gidip yüz yüze görüşme yapmaktır.

Advertisement

Ayrıca, evde kına paketleme işi ile para kazanmak isteyen kişiler için bu işi alabilecekleri bazı yerleri aşağıda açıkladık:

 • İzmir Kemeraltı’nda bulunan nikah ürünleri satan yerlerin hepsi
 • Bursa Kapalışçarşı’da kına ürünleri satanlar
 • İstanbul Kapalıçarşı’da kına ve düğün ürünleri satan hediyelik eşya dükkanları ve nikah grubu ürünleri satan dükkanlar
 • Ankara genelinde faaliyet gösteren ve düğün malzemeleri satan iş yerleri (Özellikle Kızılay)
 • Sivas Çifte Minareli Medrese için de bulunan dükkanlar.
 • Eskişehir Hamamyolu Caddesi üzerindeki hediyelik eşya ve çeyiz dükkanları.

Özet geçmek gerekirse bulunduğunuz il ya da ilçede faaliyet gösteren tüm düğüncü iş yerlerine şahsen başvuru yaparak kına paketleme ve kutulama işi alabilirsiniz.

Advertisement

Benzer işler, benzer kazançlar için→ Evde Yara Bandı Paketleme İşi Veren Yerler

Kına Paketleme İşi Veren Yerlerin Telefon Numarası Var Mı?

Ek iş yaparak para kazanmak isteyen kişilerin, en çok merak ettiği konu ”Evde kına paketleme işi veren yerlerin ya da firmaların telefon numarası var mıdır?” sorusunun yanıtıdır. Öncelikle şu önemli bilgiyi verelim:

Firmalar, evlere iş verirken asla kendi telefon numaralarını internetten direkt olarak paylaşmazlar.  Hak verirsiniz ki hiçbir firma, tanımadığı veya referans almadığı bir kişiye yüzlerce liralık mallarını emanet etmez.

Evde kına paketleme işi ve diğer ek işler için açılan ilanlarda çoğu zaman şartlar ve iş bilgisi paylaşılır. Yani siz de evde kına paketleme işi ile para kazanmak istiyorum diyorsanız; gideceğiniz ilk yer kına ürünleri satan dükkanlara olacaktır. Ayrıca benzer bir iş seçeneği olarak Evde Davetiye Katlama İşi  başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Advertisement

Bu iş ile ilgili size önereceğimiz tek yer çeyiz satan dükkanlar değil elbette. Yazımızın devamında, evde kına paketleme işi alabileceğiniz yerleri açıkladık.

→ İstanbul’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar


evde kına paketleme kazancı

Evde Kına Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde kına paketleme işi ile para kazanmak istiyorum diyenler için bu işten ortalama ne kadar kazanç sağlayacağınızı da açıkladık! Öncelikle işveren firmanın ücret miktarları, bazı kriterlere göre değişiklik gösterebilir. Bazı firmalar paket başına ücret taksimi yaparken bazı firmalar koli başına veya haftalık olarak ödeme yapabilirler.

Ancak kına paketleme işinde ücret hesaplaması genellikle paket başına düşen ücret toplamasıyla yapılıyor. Paket başına ortalama 1 TL gibi bir ücret verilirken, günlük en az 100 paket hazırlanması durumunda yaklaşık 100 TL tutarında kazanç sağlanabilirsiniz. Ay bazında ise toplam alınan ücret  4.000 TL civarında olacaktır. 

evde kına paketleme işi kazançları

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Kolay ve kazançlı evde ek iş modelleri arasında en çok tercih edilen evde kına paketleme işi ülkemizde rağbet gören ve firmaların hızlı bir şekilde teslim almak için verdiği işler arasında yer alıyor. Evlere kına paketleme işi veren firmalar genellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde bulunsa da her ilde kına paketleme işi veren firma bulunuyor.

Advertisement

Evde Kına Paketleme İşine Nasıl Başvurulur?

Kına paketleme işi nasıl yapılır? Kına paketleme işine nasıl başvurulur? Bu iki soru, evde kına paketleme işi yaparak para kazanmak isteyenlerin en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor.

Evde kına paketleme işine başvurmak için ilan sitelerine göz gezdirebilir, kına üreten veya satan iş yerleriyle iletişime geçebilirsiniz. Bir diğer başvuru yöntemi ise aynı şekilde kına paketi satan firmalara paketleme işi verip vermediklerini, veren firmalara nasıl ulaşabileceğinizi sormaktır.

Bunun yanı sıra; Türkiye İş Kurumu ‘da (İŞKUR) zaman zaman resmi web sitesinde ilanlar yayınlayarak evlere kına paketleme işi vermektedir. Bu ilanlara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

 İŞKUR Evlere İş Veriyor mu?

Advertisement

Son olarak bir sosyal medya platformu olan Facebook’ta evlere paketleme ve kutulama işi veren bazı gruplar bulunuyor. Bu gruplarda iş verenler ve firma sahipleri düzenli olarak evde ek iş yapabilecek kişilere ulaşmaya çalışıyorlar. Dilerseniz evde ek iş ilanları ve evden para kazanma ilanları olan bu iki gruba üye olarak ek iş imkanları bulabilir ve anında çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 8.000 TL GELİR! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

125 Yorum

 1. Nebahat

  1 Temmuz 2022 at 20:48

  Kına paketleme işini bende yapmak istiyorum

 2. Meryem

  1 Temmuz 2022 at 10:56

  Bende bu işe başlamak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 3. cem ünüvar

  20 Haziran 2022 at 19:57

  Merhaba evden bu işi yapmak istiyorum.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

125 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.