finansportali.net

EVDE EK İŞ

Evde Kına Paketleme İşi ile Para Kazanmak – 9.000 TL KAZAN!

evde kına paketleme işi ile para kazanma

Yükselen fiyatlarla birlikte en büyük güncel problemimiz ekonomik sıkıntılar oldu. Bugün size bu sıkıntılara ilaç gibi gelecek bir fikirle geldim! Evde paketleme işler ile gelirinizi yükseltebileceğinizi söylemiştik. Bunlar içerisinde en revaçta olanı evde kına paketleme işi ile para kazanmak olduğunu biliyor musunuz?

Evde ek iş seçeneklerinden biri olan kına paketleme işi en yaygın paketleme işleri arasındadır.  Kına paketleme işi, firma temsilcileri tarafından belirlenen ölçülerde keselere konularak yapılan iş olarak bilinir.

Yazımızda sizler için evde kına paketleme işi veren firmalar, evde kına paketleme işi ücreti, kazancı ve iletişim bilgileri gibi merak edilen pek çok konuyu araştırdık… Hadi artık 2023 için detayları öğrenmeye geçelim!

Advertisement

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

evde kına paketleme işi kazançları
nikah şekeri işi

Evde kına paketleme işi hem boş zamanı değerlendirmek hem de ev ekonomisine katkıda bulunmak için iyi bir iş fırsatıdır. Kına paketleme işi üstün bir beceri istemediği gibi yapılması gereken tek işlem istenilen şekilde paketlemek ve zamanında teslim etmektir. Peki, evde kına paketleme işi nasıl yapılır?

 • Kına paketleme işi veren firma, toz kınaları koliler halinde gönderir ve belirli boyut ve ölçeklerde kınaları paketlemenizi ister.
 • Kınalar ufak ölçekli bardaklara firmanın istediği ölçüde doldurularak ambalajlanır.
 • Ambalajlama işlemi biten kınalar ufak karton paketlere yerleştirildikten sonra kolilere düzenli bir biçimde dizilir.
 • Paketleme işlemi bittikten sonra ise koliler iş veren firmaya kargolanmış bir halde teslim edilir.

Tüm bu iş süreci, işi teslim edecek olan firma yetkilisi tarafından anlatılır, gerekli işlemler uygulamalı olarak gösterilir.

Ayrıca, diğer paketleme işlerimizi ve başvuru bilgilerini öğrenmek için   Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar başlıklı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme Malzemeleri

evde kına paketleme işi

Evde ek iş imkânı sunan ve gerekli malzemeleri temin ederek size ulaştıran firmalar, ihtiyacınız olan şu malzemeleri sizlere temin ederler:

 • Kına kutusu,
 • Kına ambalajı veya şeffaf poşet,
 • Ölçek veya kına ölçüm bardağı,
 • Koli bandı,
 • Maket bıçağı,
 • Yapıştırıcı bant
 • Koli şeklindedir.

Bu malzemeler, yapılacak olan paketleme işinin türüne göre değişiklik gösterebilir. Evde kına paketleme işi ile para kazanmak için yapılması gereken tek şey istenilen paketi oluşturmak ve size verilen süre zarfında siparişleri teslim etmektir. Evde kına paketleme işi ile para kazanmak için okumaya devam edin!


Evde para kazanmanın başka yollarını öğrenmek için bu videoyu izleyebilirsiniz! 

evde paket işi

Evde Kına Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

evde kına paketleme kazancı

Evde kına paketleme işi ile para kazanmak istiyorum diyenler için bu işten ortalama ne kadar kazanç sağlayacağınızı da açıkladık! Öncelikle işveren firmanın ücret miktarları, bazı kriterlere göre değişiklik gösterebilir. Bazı firmalar paket başına ücret taksimi yaparken bazı firmalar koli başına veya haftalık olarak ödeme yapabilirler.

Advertisement

Ancak kına paketleme işinde ücret hesaplaması genellikle paket başına düşen ücret toplamasıyla yapılıyor. Paket başına ortalama 3 TL gibi bir ücret verilirken, günlük en az 100 paket hazırlanması durumunda yaklaşık 300 TL tutarında kazanç sağlanabilirsiniz.

Ay bazında ise toplam alınan ücret  9.000 TL civarında olacaktır. Peki haftanın kaç günü çalışırsanız bu kazancınız artacaktır. Çeşitli değişkenlikler gösteren kazancınızı tablolar halinde size sunduk. Aşağıda inceleyebilirsiniz.

Çalışma Gün SayısıAdetHaftalık KazançAylık Kazanç
4 gün200 paket2.400 TL9.600 TL
5 gün200 paket3.000 TL12.000 TL
6 gün200 paket3.600 TL14.400 TL
evde kına paketleme işi ile para kazanmak

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Kolay ve kazançlı evde ek iş modelleri arasında en çok tercih edilen evde kına paketleme işi ülkemizde fazlasıyla rağbet görüyor. Evlere kına paketleme işi veren firmalar genellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde bulunsa da her ilde kına paketleme işi veren firma bulunuyor. Kına paketleme işi veren firma adresleri için detaylı bilgi sizlere vereceğim

Kına Paketleme İşi Veren Yerler Nerede Bulunur?

kına paketleme işi veren firma adresleri
kına paketleme işi veren firma adresleri

Bu işe gerçekten talipseniz aslında bu yerlere şahsen gidip başvuru yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bilmediğiniz görmediğiniz kişileri telefonla arayıp da gereksiz zaman kaybını önlemenin en güzel yolu gidip yüz yüze görüşme yapmaktır.

Ayrıca, evde kına paketleme işi ile para kazanmak isteyen kişiler için bu işi alabilecekleri bazı yerleri aşağıda açıkladık:

Advertisement
 • İzmir Kemeraltı’nda bulunan nikah ürünleri satan yerlerin hepsi
 • Bursa Kapalışçarşı’da kına ürünleri satanlar
 • İstanbul Kapalıçarşı’da kına ve düğün ürünleri satan hediyelik eşya dükkanları ve nikah grubu ürünleri satan dükkanlar
 • Ankara genelinde faaliyet gösteren ve düğün malzemeleri satan iş yerleri (Özellikle Kızılay)
 • Sivas Çifte Minareli Medrese için de bulunan dükkanlar.
 • Eskişehir Hamamyolu Caddesi üzerindeki hediyelik eşya ve çeyiz dükkanları.

Özet geçmek gerekirse bulunduğunuz il ya da ilçede faaliyet gösteren tüm düğüncü iş yerlerine şahsen başvuru yaparak kına paketleme ve kutulama işi alabilirsiniz.

Benzer işler, benzer kazançlar için→ Evde Yara Bandı Paketleme İşi Veren Yerler

Kına Paketleme İşi Veren Yerlerin Telefon Numarası

sabun paketleme işi
evde kına paketleme işi ile para kazanmak

Ek iş yaparak para kazanmak isteyen kişilerin, en çok merak ettiği konu ”Evde kına paketleme işi veren yerlerin ya da firmaların telefon numarası var mıdır?” sorusunun yanıtıdır. Öncelikle şu önemli bilgiyi verelim:

Firmalar, evlere iş verirken asla kendi telefon numaralarını internetten direkt olarak paylaşmazlar.  Hak verirsiniz ki hiçbir firma, tanımadığı veya referans almadığı bir kişiye yüzlerce liralık mallarını emanet etmez.

Evde kına paketleme işi ve diğer ek işler için açılan ilanlarda çoğu zaman şartlar ve iş bilgisi paylaşılır. Yani siz de evde kına paketleme işi ile para kazanmak istiyorum diyorsanız; gideceğiniz ilk yer kına ürünleri satan dükkanlara olacaktır.

Ayrıca benzer bir iş seçeneği olarak Evde Davetiye Katlama İşi  başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Advertisement

Bu iş ile ilgili size önereceğimiz tek yer çeyiz satan dükkanlar değil elbette. Yazımızın devamında, evde kına paketleme işi alabileceğiniz yerleri açıkladık.

→ İstanbul’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar


Evde Kına Paketleme İşine Nasıl Başvurulur?

güvenilir evde paketleme işi
güvenilir evde paketleme işi

Kına paketleme işi nasıl yapılır? Kına paketleme işine nasıl başvurulur? Bu iki soru, evde kına paketleme işi yaparak para kazanmak isteyenlerin en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor.

Evde kına paketleme işine başvurmak için ilan sitelerine göz gezdirebilir, kına üreten veya satan iş yerleriyle iletişime geçebilirsiniz. Bir diğer başvuru yöntemi ise aynı şekilde kına paketi satan firmalara paketleme işi verip vermediklerini, veren firmalara nasıl ulaşabileceğinizi sormaktır.

Bunun yanı sıra; Türkiye İş Kurumu ‘da (İŞKUR) zaman zaman resmi web sitesinde ilanlar yayınlayarak evlere kına paketleme işi vermektedir. Bu ilanlara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Advertisement

 İŞKUR Evlere İş Veriyor mu?

Son olarak bir sosyal medya platformu olan Facebook’ta evlere paketleme ve kutulama işi veren bazı gruplar bulunuyor. Bu gruplarda iş verenler ve firma sahipleri düzenli olarak evde ek iş yapabilecek kişilere ulaşmaya çalışıyorlar. Dilerseniz evde ek iş ilanları ve evden para kazanma ilanları olan bu iki gruba üye olarak ek iş imkanları bulabilir ve anında çalışmaya başlayabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi Yapanların Yorumları

evde kına paketleme işi ile para kazanmak
evde kına paketleme işi ile para kazanmak

Evde kına paketleme işi yaparak para kazanmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Peki, bu işi yapanların yorumları nasıl? Eminim siz de merak ediyorsunuzdur. Şöyle açıklayabilirim ki evde kına paketleme işi yapanların yorumları genelde iyi yönde.

Ancak çok fazla dolandırıcıyla karşılaşan insanlar da var. Bu nedenle olumsuz yorumların da olduğunu söyleyebilirim. Kına paketleme işi alacak kişilerin kesinlikle dolandırıcılara karşı dikkatli olması gerekiyor.

Hiç bir firma ve şahıs sizden kaparo ve detaylı kimlik bilgilerinizi isteyemez. Çok dikkatli olmanızı ve herkese inanmamanızı öneriyorum!

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Evlere Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları (GÜNCEL-2023) başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

144 Yorum

 1. Sibel

  26 Aralık 2022 at 20:17

  Benim engelli bir kızım var ve onun cihazı alabilmek için çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olun

  • Melek ece

   6 Şubat 2023 at 19:00

   Bu ise ihtiyacim var

 2. Zeliha

  16 Aralık 2022 at 19:32

  Evde ek ise ihtiyacim var

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

144 yorum

EVDE EK İŞ

Evde Yemek Yapıp Satmak – 2023’te Yemek Sepeti ile KAZANIN!

evde yemek yapıp satmak

Marifetli ellerinizden ya da çok sevdiğiniz yemeklerden para kazanmanın bir yolu var desem? Kulağa inanılmaz gelebilir fakat, evden yemek satmak size ayda 15 bin Türk Lirasına varan para kazanabilirsiniz. Nasıl olacağını anlatacağım heyecan yapmayın! Üzerine bir de evde yemek yapıp yemek sepeti üzerinden satmak işine girerseniz, değmesinler keyfinize! Şimdi sizlere “evde yemek yapıp satmak yasal mı, […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Adana Evde Paketleme İşi Telefon Numarası – 2023 DETAYLARI!

adana evde paketleme işi

Evden para kazanmak mı istiyorsunuz? Adana evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaralarını daha fazla araştırmanıza gerek yok! Çünkü bu yazıda, Adana evde ek iş veren yerler için 2023 yılı güncel bilgilerini paylaştım. Biliyorsunuz, çoğu esnaf ve firma özellikle pandemi ile birlikte paketleme işçisi arayışına girdiler.  Eğer Adana evde paketleme işi veren neresi var […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.