finansportali.net

EVDE EK İŞ

Evde Küpe Arkası Paketleme İşi – 2022 Buralara Başvurun!

Evde küpe arkası paketleme işi hakkında bir bilginiz var mı? Sizlere bu zamana kadar evde paketleme işleri kapsamında onlarca fikir önerisinde bulundum. Biliyorsunuz, bu konuda var olan en güncel evde ek iş fikirleri ile ilgili, devamlı araştırmalar yapıyorum. Öyle ki yaptığım bu araştırmalar sonucunda yeni bir ek iş önerisi ile daha karşınızdayım!

Şimdi de evde küpe arkası paketleme işi ve bu işin kazancı hakkında detaylı bilgiler vereceğim.

Pandemi sürecinde, sık aralıklarla yapılan kapanmalar ile işinizden olmuş olabilirsiniz. Zaten şu sıralar, çoğu sektör çalışma hayatına evden devam ediyor. Sizler de bu fırsatı bir ek gelire çevirerek hem boş zamanlarınızı değerlendirebilir hem de cüzdanınıza katkıda bulunabilirsiniz.

İstanbul, İzmir Antalya, Balıkesir, Muğla, Ankara, Diyarbakır, Mardin, Artvin, Zonguldak, Ordu, İzmit, Edirne, Isparta, Konya, Sivas, Erzurum ve Türkiye’nin geri kalan her şehrinde evde küpe arkası paketleme işi yapabilirsiniz. Endişelenmeyin, evlere küpe stopperi paketleme işi veren firmalar nasıl bulunur, nasıl başvurulur? Hepsini görseller üzerinden anlattım!

Advertisement

Güvenilir firmaları ve iş verenleri bulduğunuz taktirde, bu işi devamlı hale getirmek isteyeceğinizden şüpheniz olmasın. Her zaman söylüyorum, paketleme işleri gerçekten çok kolay ve kazançlıdır. Şimdi küpe arkası paketleme işi ile ilgili bilmeniz gereken detaylara geçiyorum!

Küpe Arkası Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Küpe Arkası Paketleme İşi
Küpe Arkası Paketleme İşi

Evde para kazandıran işler çerçevesinde araştırma mı yapıyorsunuz? O zaman evde küpe arkası paketleme işi yazım ilginizi çekecektir.  Ayrıca bu işin diğer işlere göre avantajı bir tık daha fazla. Çünkü küpeler, kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alıyor. Dolayısıyla bu işin devamlılığı her zaman konusu.

Her yaştan ve cinsiyetten insanın yapabileceği küpe paketleme işlerini, aksesuar firmaları ve takı dükkanları aracılığıyla bulabilirsiniz. ⬇️Aşağıda bu detaylara değindim.

Firma sahipleri, küpeleri arkasında onları tutan küpe stoperleri ile size gönderirler. Sizler de her bir stoperi, küpelere takarak paketler ve firmaya geri gönderirsiniz.

Advertisement

Peki, Evde Paketleme İşi Nasıl Başlar ve İlerler?

Evde küpe arkası paketlemek istiyorum ama bu iş nasıl yapılır bilmiyorum diyorsanız, anlatıyorum. İlk olarak bu işi alabileceğiniz ilgili firmayla iletişime geçersiniz. Başvurunuzun kabul edilmesi durumunda; tüm ürünler çuval içinde kapınıza kadar getirilir. İş verenle önceden belirlediğiniz teslim tarihine kadar arka stoperleri, küpeye takarsınız.

🔴Burada dikkat etmeniz gereken şey; her bir ürün parçası sayılı ve size zimmetli olacak şekilde teslim edilir. Bu nedenle herhangi bir parçayı kaybetmemeniz ve paketlemeleri sayarak gerçekleştirmeniz çok önemli.

Küpe arkalarını taktıktan sonra size verilen şeffaf paketlerin içine ya da küçük kartonlara, küpeleri çifter çifter veya teker teker yerleştirirsiniz. Zaten bu işlemi de firma size önceden söyleyecektir. Tüm ürünlerin işini bitirmeniz durumunda firma temsilcilerini arayarak siparişleri gelip almalarını söylersiniz.

Kişiler, yine aynı şekilde kapınıza kadar gelip paketleri alır ve ücretinizi öderler. Gördüğünüz gibi evde küpe arkası paketleme işi bu kadar basittir.

Mesela, evde yara bandı paketleme işi veren yerler başlıklı yazım da ilginizi çekebilir. Okumanızı tavsiye ediyorum.

Advertisement

 Evde Küpe Paketleme İşi Yapmanın Haftalık Kazancı

Küpe Arkası Paketleme İşi kazancı
Evde paketleme işleri kazancı

Evde para kazanmanın yolları arasında bulunan paketleme işlerinin, çoğu zaman, kazancı birbirine yakındır. Her zaman söylüyorum: Evde yapılan katlama ve paketleme işlerinin sabit bir kazanç miktarı yoktur. Siz ne kadar paketleme işi yapıp, doğru bir şekilde teslim ederseniz o kadar çok para kazanırsınız.

Ancak şunu söyleyebilirim ki elinizdeki ürünün kalitesi de sizin bu işten ne kadar kazanacağınızı belirler. Yani bir gümüş küpe arkası paketleme işi ile normal bir küpe stoperi takmanın ücreti aynı olamaz.

Örneğin: Gümüş bir top küpe düşünün. Bu küpenin çifti minimum 30 TL‘den satılmaktadır. Ancak aynı tipte gümüş olmayan bir küpenin satış fiyatı ortalama 10 TL’dir.

Yani şunu ifade etmek istiyorum: Firma sahibinin gümüş küpeden kazanacağı miktar, diğeriyle aynı olmaz. Dolayısıyla normal bir küpe arkasını 1 TL’ye takarsanız; gümüş küpe için 2 TL alabilirsiniz. İncelemelerim sonucu şunu söyleyebilirim ki bu firmalar ürünleri 1000’er adet olacak şekilde size teslim ederler. Bu 1000 küpe stoperi paketleme işinden kazancınız ortalama 1000 TL‘dir.

Bu sayıyı yaklaşık 1 hafta gibi bir sürede tamamlarsınız. Eğer eşinizden ve çocuklarınızdan yardım alarak evde küpe paketleme işi yaparsanız; hem işi daha çok iş alabilir hem de daha çok para kazanabilirsiniz.

İlgili içerik: Evde Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar

Advertisement

Hangi Firmalar Evlere Küpe Arkası Paketleme İşi Veriyor?

Evlere Küpe Arkası Paketleme İşi Veren Yerler
Evlere Küpe Arkası Paketleme İşi Veren Yerler

Aslında Evde Paketleme İşi Veren Firmalar başlıklı yazımda, evde küpe arkası paketleme işi bulabileceğiniz tüm firmaları anlattım. Ancak kısaca burada da değinebilirim.

Bu işi ambalaj ve takı sektöründe faaliyet gösteren firmalardan alabilirsiniz. Zaten Türkiye de bu iki sektörde de oldukça yoğun çalışan ve sayısı yüksek firmalara sahip bir ülkedir. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Gaziantep ve Adana gibi şehirlerimizde bu firmalardan bolca var.

Ben de evde yapılabilecek ek işler arasından tercih yapıp bütçeme katkıda bulunmak istiyorum diyorsanız bu iş verenleri bulmak için gözünüzü biraz açıp küçük de bir araştırma yapabilirsiniz. Hatta İstanbul’da yaşıyorsanız Kapalı Çarşı‘da size bu işi verebilecek bir çok imalatçı bulabilirsiniz. Bunun dışında evde küpe arkası paketleme işi veren firmalar örneğimize; İzmir Kemeraltı Çarşısı‘nı da ekleyebilirim.

Kısacası, yaşadığınız bölgelerde bu işlerin yoğun olduğu bölgelere giderek evde ek iş yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Firmalar, uygunluk durumunda sizden: Ad-soy ad, telefon numarası ve adresinizi alarak ürünleri göndereceklerdir.

Evde Küpe ve Stoperi Paketleme İş İlanlarını Nerede Bulabilirim?

Hangi şehirde yaşıyorsunuz. Mesela İstanbul mu? O zaman şöyle bir yol deneyebilirsiniz. Aşağıdaki görseli detaylıca inceleyin. ⬇️

Advertisement
evde küpe paketleme iş ilanları
Kırmızı şeritlerin arasındaki sol üst kısma aradığınız firmayı yazın

Kargo ile evlere ek iş veren firmalar arasında yer alan evde küpe arkası paketleme işi veren yerler nasıl bulunur aslında tek bir görsel ile anlattım. Ancak detaylı açıklamasında da bulunmak istiyorum.

 1. Google’a girin. Haritalar sekmesini açın.
 2. Yaşadığınız şehri ve paketleme işi alabileceğiniz ilgili fabrika, bijuteri imalathanesi ve atölyelerin adını girin.
 3. Karşınıza bölgenizde bulunan firmalar, adresleri ve telefon numaraları çıkacaktır.
 4. Teker teker bu yerlere giderek başvuruda bulunun.
 5. Ya da ekranınızın sol tarafında bulunan firmaların telefon numaralarını arayarak size uygun bir evde ek iş seçeneği var mı, yok mu öğrenin.

Evet, doğru okudunuz. Gösterdiğim taktikte evlere küpe paketleme işi veren yerlerin telefon numaraları ve iletişim bilgileri komple bulunuyor. Ancak size tavsiyem: 0545-0505-0532 gibi cep telefon numaraları yerine, şehirlerin alan kodu ile başlayan yerleri aramanız. Bunun dışında İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru Formu üzerinden de küpe paketleme işleri alabilmeniz mümkün.

Son olarak Facebook’ta sizin gibi evde ek iş arayan okuyucularımın ve iş verenlerin olduğu evde ek iş ilanları  ve evden para kazanma ilanları gruplarına katılarak aradığınız iş ilanlarını bulabilirsiniz.

Sizlere, evde küpe arkası paketleme işi hakkında en güncel bilgileri aktardım. Konuyla ilgili merak ettiğiniz soruları veya deneyimlerinizi aşağıda bulunan Yorum kısmına bırakarak benimle ve iş veren kişiler ile paylaşabilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan Evde Plastik Bardak Paketleme İşi – 2022 Adres Bilgileri! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

53 Yorum

 1. Hilal İNAN

  28 Haziran 2022 at 15:20

  Merhaba evde sabun paketleme yapmak istiyorum.

 2. Sait

  26 Haziran 2022 at 23:48

  Eşimlen beraber evde iş arıyoruz

 3. Hafize mercimek

  22 Haziran 2022 at 23:55

  Evde paket leme işi istiyorum bilgi verebilrmisiniz

 4. Sudenaz

  20 Haziran 2022 at 21:54

  Güvenilir site olsun lütfen

  • Hafize mercimek

   22 Haziran 2022 at 23:56

   Paketleme işi istiyorum

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

53 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.