finansportali.net

EVDE EK İŞ

Evde Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar 2023, Hemen Arayın!

evde kürdan paketleme işi veren firmalar

Evden çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımları, öğrenciler ve ek iş arayanlar! Evde kürdan paketleme işi veren firmalar hakkında sizlere söyleyeceğim çok önemli şeyler var! Hazır olun.

2023 yılında mevcut evde ek iş imkanları daha da önem kazanmaya başlarken evde paketleme işi veren yerler de iş hacmini genişletti. Evde yapılan paketleme işlerinin yanı sıra süsleme, ütüleme, kutulama, katlama gibi evlere verilen işler de bulunuyor.

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Balıkesir, Denizli, Manisa, Afyonkarahisar, Gaziantep, Şanlıurfa, Samsun, Konya, Kayseri, Sivas, Antalya, Adana ve daha bir çok şehirde evlere kürdan paketleme işi veren firmalar için kısa bir araştırma yaparak bulabilirsiniz.

(Ya da bu yazıyı sonuna kadar okuyun ve firmaları öğrenin!)

Advertisement

Özellikle evden para kazanmak isteyen sizler! Oturduğunuz yerden ev konforunuzdan çıkmadan günde sadece 7-8 saat çalışarak ayda 10.000 TL‘yi bulan bir ek gelir elde etmek istemez misiniz?

Ancak bu işten daha fazla para kazanmak istiyor ve evlere kürdan paketleme işi veren yerler ile iletişime geçmek istiyorsanız, o zaman okumaya devam edin!

İşte evlere kürdan paketleme işi veren yerler telefon numaraları, adres bilgisi ve başvuru yolları!

Evde Kürdan Paketleme Nasıl Yapılır?

evde kürdan paketleme nasıl yapılır

Evde Kürdan Paketleme İşi

Kargo ile evlere iş veren yerler arasında evde kürdan paketleme işi veren firmalar da bulunuyor! Evde fazladan boş zamanı olan her insan evde ek iş arayışına girmektedir. Yapabileceğiniz en kolay ek işlerden bir tanesi, evde kürdan paketleme işi olacaktır. Bu iş sayesinde yorulmadan basit bir şekilde sizi tatmin edecek ücretler kazanabilirsiniz. İster ek iş ister normal iş olarak yapabileceğiniz evlere kürdan paketleme işi için doğru firmalarla iletişime geçmeniz oldukça önemli. 

Ek gelir olarak evde kürdan paketleme işi yapmak isteyen kişilerin bu işin nasıl yapıldığına dair bilgi sahibi olmasını istiyorum.  

Evde kürdan paketleme işi veren firmalar çalışanlarına kürdanları, kürdan kutularını ve plastik eldivenleri belirli bir sayıda verecektir. Aslında bu eldivenlerin 2 amacı bulunuyor. Bunlardan birisi, kürdan paketleyen kişinin elinin çizilmemesi olurken diğeri ise hijyen kurallarına uymaktır.

Advertisement

Evlere kürdan paketleme işi ile uğraşan bir kişi, firma tarafından verilen kürdanları paketlerine belirli sayıda      ( firma temsilcisinin sizlere belirttiği sayıda) ve düzgün bir şekilde koymalıdır. Kutunun içerisine dizilen malzemenin kesinlikle kırık olmamasına dikkat etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Şunu da hatırlamamda fayda var diye düşünüyorum: Seri bir şekilde koyup daha çok paketleme yapmak isteyen bir kişi her zaman başarılı olamaz. Bu nedenle paketleme işi yaparken kürdanları kutulara özenle koymanız sizin açınızdan çok daha iyi olacaktır.

Benzer paketleme işleri için Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi başlıklı yazımı da okuyabilirsiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşi Kolay Mı?

Advertisement
Evde kürdan paketleme işi veren firmalar

Evlere kürdan paketleme işi

Evde para kazandıran işler zaten çoğu zaman basittir.  Kürdan paketleme işi, her ev hanımının veya evde vakit geçiren diğer kişilerin kolayca yapabileceği bir iştir.

Ancak şuna çok dikkat etmelisiniz: Kürdanların uçları sivri olarak üretildiği için batma veya çizme tehlikesine karşı her zaman dikkatli olmanız gerekir. Eğer evinizde küçük bebeğiniz varsa bu konuda ekstra hassas olmalısınız.

Kürdan paketleyerek para kazanmak istiyorsanız ve evde küçük çocuklarınız bulunuyorsa; mümkün olduğunca dikkatli olmalı ve çalışırken çocuğunuzdan asla yardım talebinde bulunmamalısınız.

İşinizi yaparken size dağınık ve fazla sayıda verilen kürdanları düzenleyerek, firma temsilcisinin istediği  sayıda kutulara yerleştirmelisiniz.

Advertisement

Kürdanları kırmamak, düzenli bir şekilde kutuya yerleştirmek, doğru sayıda koymak ve hijyen kurallarına uymak, sizin bu işteki görevinizdir. Bu arada evde kürdan paketleme işi veren firmalar, size ulaştırdıkları tüm ürünleri sayı ve malzeme bakımından üzerinize zimmetli olacak şekilde size teslim ederler.

Dolayısıyla, elinizdeki tüm kürdanları ve paketleri, firmaya teslim edene kadar ürünlerin akıbetinden siz sorumlu tutulursunuz. Eğer bunları yapabiliyorsanız, siz de evde kürdan paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçerek ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Ayrıca, kürdan paketleme işi dışında başka ne yapabilirim diye düşünüyorsanız Evde Yapılabilecek Ek İşler başlıklı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Advertisement

Evde Kürdan Paketleme İşi Kazancı Nedir?

evde kürdan paketleme kazancı

Evde Kürdan Paketleme İşi Kazancı

Evde paketleme işi veren firmalar, paketleme işine göre kendi fiyat aralığını sunarlar. Genelde kürdan paketleme işi yapan bir kişi, – part time olmak kaydıyla- ayda ortalama 4.500 TL civarında para kazanabiliyor. Tabi kazancınız size, çalışmanıza ve performansınıza göre değişiklik gösteriyor.

Bunun dışında ayda 8.000 TL veya daha fazla para kazanmak istiyorsanız, bu işleri ailenizle ya da küçük bir ekip kurarak yapmanızı öneriyorum. Hatta şunu da deneyebilirsiniz: Akrabalarınızdan ve komşularınızdan birkaç kişilik ekip oluşturabilir ve ayda 8-10 bin TL‘ye kadar gelir elde edebilirsiniz.

Çalışmak istediğiniz firma, günlük, haftalık veya aylık olarak ücret ödeyebilirken; paketlediğiniz kutu başına ödeme de yapabilmektedir.

Evde Kürdan Paketleme İşi Başvurusu – Dikkat Edilecek Hususlar

evde kürdan paketleme iş başvurusu

Evde paketleme işi başvurusu

Evde kürdan paketleme işi başvurusu sırasında bazı hususlara dikkat etmeniz, olası dolandırıcılıklardan sizi koruyacaktır. 

 • Ürünlere karşılık senet imzalatmaya çalışanlar
 • Ürünler için depozito isteyenler
 • Başvuru ödemesi isteyenler
 • Kimlik ve özel kişisel bilgilerinizi iş ile alakasız isteyenler

gibi hususlarda evlere kürdan paketleme işi veren firmalara başvuru yaparken dikkat etmeniz gerekiyor. Piyasada evde paketleme işi veriyoruz adı altında hizmet veren birçok kişi ya da kurumlar bulunmakta.

Bunların gerçek olup olmadığını anlamanız açısından hiçbir zaman online başvuru yapmayın. Telefon ile başvuru yaparken kişiler ile değil firmalar ile görüşün. Ancak firmalar telefon ile evde paketleme işi başvurusu alırken çok az oranda kabul etmektedir. Bu yüzden bizzat giderek başvurmanızda yarar var.

İlgili İçerik: Evde çam kozalağı boyama işi! 

Advertisement

Evde Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar

evde kürdan paketleme işi veren firmalar

Evde Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde kürdan paketleme işi veren firmalar ve dükkanlar iş ilanlarını belli başlı siteler ve gruplar üzerinden yayınlarlar. Benzer paketleme işlerini görebilmek ve bu firmalara başvurabilmek için aşağıda size açıklayacağım maddeleri tek tek denemenizi öneriyorum.

Bunun dışında ilgili firmalar, online başvuruları çok zor kabul ederler. Yine de Sahibinden ve Jooble gibi büyük sitelerde benzer paketleme iş ilanlarına rastlamanız muhtemeldir. Ancak bu konuda oldukça dikkatli davranmanızı ve sizden iş öncesinde kapora isteyen dolandırıcılardan özellikle uzak durmanızı rica ediyorum.

 • Kürdan paketleme işi başvurusu için plastik ve ambalaj fabrikalarına giderek bizzat başvurabilirsiniz.
 • Parti malzemeleri, mendil ve peçete ürünleri üreten firmalarla da görüşebilirsiniz. Bu firmalara başvuru sırasında günde kaç saat bu işe ayıracağınız ve yapabileceğiniz kapasite ile beraber kaç kişinin yapacağını söylemeniz iyi olacaktır. Bu sayede size verilecek iş yükünü ve kendi kazançlarını da düşünerek işi size vereceklerdir.
 • Bu firmaların yanı sıra; İŞKUR üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. 
 • İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu başlığımı okuyarak evde kürdan paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.
 • İş Kur’a giderek meslek danışmanları ile görüşmeniz sonrasında bulunduğunuz bölgede size uygun bir evde ek iş seçeneği çıkması dahilinde sizi arayacaklardır.
 • Son olarak evde ek iş ilanları ve evden para kazanma ilanları olan Facebook gruplarına üye olarak evlere paketleme işi veren kişiler ile iletişime geçebilirsiniz.

Kürdan Paketleme İşi Telefon Numarası

Kürdan paketleme işi telefon numarası

Kürdan paketleme işi telefon numarası

Sizlere evde kürdan paketleme işi veren firmalar ile ilgili harika bir taktik veriyorum! Bu sayede, evlere paketleme işi veren yerler telefon numaraları, iletişim ve açık adres bilgilerine erişebileceksiniz.

1- Google, Yandex, Safari… Artık hangi arama motorunu kullanıyorsanız. Girin ve yaşadığınız şehir ile birlikte plastik ve ambalaj fabrikası yazın.

2- Haritalar sekmesine tıklayan ve aratın.

3- İşte karşınızda, yaşadığınız bölgede bulunan evlere kürdan paketleme işi veren firmalar tam listesi!

Advertisement

4- Sol tarafta her birinin açık adresini, ismini ve güncel telefon numaralarını görebileceksiniz!

Sizlere daha fazla bilgi almanız açısından paketleme işleri hakkında yazılar yazıyorum. Aklınıza takılan soruları YORUM kısmında benimle paylaşmayı ihmal etmeyin. Ayrıca iletişim bilgilerinizi yazmayı da unutmayın.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 15.000 TL KAZAN! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

129 Yorum

 1. Necla

  2 Kasım 2023 at 20:38

  Merhaba ben bu paketleme işini yapmak istiyorum. İstanbul K. Çekmece sefaköyde oturuyorum. Çalışmıyorum evde paketleme yapmak istiyorum.

 2. Berivan

  31 Ağustos 2023 at 23:48

  Bende ŞANLIURFA dan ek iş yapmak istiyorum lütfen görün beni

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

129 yorum

EVDE EK İŞ

İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU!

işkur evde paketleme işi

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için en güvenilir yol İŞKUR evde paketleme işi… Bu süreç ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi adım adım açıklıyorum. Evde iş imkanı ile siz de kazanın! 🙂 2024 yılında giderek popülerleşen evde paketleme işleri ile birlikte, bu işler üzerinden dolandırıcılık yapan kişilerin sayısı da maalesef ki arttı. Bu nedenle […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Kaporasız Evde Paketleme İşi 2023 | T.C’siz Evde Paketleme!

Kaporasız Evde Paketleme İşi

Evde çalışmak istiyorum diyenler! Kaporasız evde paketleme işi ile güvenilir bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Günümüzde gerçekten de güvenilir evde paketleme işi bulabilmek mümkün! Evlere paketleme işi veren firmalar nasıl bulunur? Detaylı olarak aktardık! Kaporasız paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kapora istemeyen paketleme işini nasıl bulacağınızı açıkladık! Kaporasız evde paketleme […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.