Evde Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar 2020

Evde Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar 2020
27.10.2020
A+
A-

Pandemi nedeniyle artık evde ek iş imkanları daha da önem kazanmaya başladı. Evde kürdan paketleme işi veren firmalar bu işler arasında bir diğeridir. Özellikle evde para kazanmak isteyen kişiler kendilerine uygun ek işler bularak geçimlerini sağlayabilmektedir.

Bu işlerden bir tanesi de kürdan paketleme ve kutulama işidir. Birçok sektör artık evde iş vermeye başladı. Kürdan paketleme işi de kolay ve ev ortamında yapılabildiği için artık iş verenler daha çok evde paketleme işi vermektedir.

NOT: Her zaman okuyucularımıza doğru bilgiyi vermek istiyoruz. Birçok okuyucumuz evde kürdan paketleme işini bizim verdiğimizi düşünüyor. Biz site olarak bu işi vermiyoruz. Siz de bu işi gerçekten yapmak istiyorsanız bunun için yakın çevrenizde yapanlardan aracı olmalarını isteyiniz. İnternet ortamında bu işi verenler yoktur diyebiliriz.

Evde fazladan boş zamanı olan her insan ek iş arayışına girmektedir. Yapabileceğiniz en kolay ek işlerden bir tanesi, evde kürdan paketleme işi olacaktır. Bu iş sayesinde hem yorulmayacak hem de güzel kazanç sağlayacaksınız. İster ek iş ister normal iş olarak yapabileceğiniz kürdan paketleme işi, birçok firmanın verdiği bir iş olmaktadır.

İlgili İçerik: Evde Paketleme İşi Veren Firmalar 2020 (AYDA 4000 KAZAN)


Evde Kürdan Paketleme Nasıl Yapılır?

Ek gelir olarak evde kürdan paketleme işi yapmak isteyen kişilerin bu işin nasıl yapıldığına dair bilgi sahibi olması oldukça önemlidir. Evde kürdan paketleme işi veren firmalar çalışanlarına; kürdanları, kürdan kutularını ve plastik eldivenleri belirli bir sayıda verecektir.

Verilen eldivenin 2 amacı bulunmaktadır. Bunlardan birisi, kürdan paketleyen kişinin elinin çizilmemesi olurken diğeri ise hijyen kuralları olmaktadır.

Evde kürdan paketleme işi yapan bir kişi, firma tarafından verilen kürdanları paketlerine belirli sayıda ve düzgün bir şekilde koymalıdır. Kutunun içerisine dizilen malzemenin kesinlikle kırık olmaması gerekir. Seri bir şekilde koyup daha çok paketleme yapmak isteyen bir kişi her zaman başarılı olamayacaktır. Bu nedenle özenle koymanız sizin açınızdan daha iyidir.

İlgili İçerik: Evde Ek İş Olarak Ne Yapabilirim?

Evde Kürdan Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde paketleme işi veren firmalar, paketleme işine göre kendi fiyat aralığını sunar. Genelde kürdan paketleme işi yapan bir kişi, ayda 800 ila 1000 TL aralığında para kazanabilmektedir. Tabi kazancınız size, çalışmanıza ve performansınıza göre değişecektir. Ayda 3.000 TL kazanan da varken, birden fazla kişi ile beraber bu işi evde yaparsanız, kazancınız artacaktır.

Çalışmak istediğiniz firma, günlük, haftalık veya aylık olarak ücret ödeyebilirken; paketlediğiniz kutu başına ödeme de yapabilmektedir.

Evde Kürdan Paketleme İşi Kolay mı?

Evde kürdan paketleme işi, her ev hanımının veya evde vakit geçiren başka bir kişinin yapabileceği iş olmaktadır. Ancak bilinmesi gereken tek önemli şey, kürdanların uçları sivri olarak üretildiği için batma veya çizme tehlikesi bulunmaktadır.

İlgili İçerik: Evde Plastik Bardak Paketleme İşi (EK GELİR FIRSATI)

Kürdan paketlemek isteyen kişinin evinde çocuk bulunuyorsa, dikkatli olunmalı ve çocuğa bu iş yaptırılmamalıdır. Size dağınık ve fazla sayıda verilen kürdanları düzenleyerek belirli bir sayıda kutusuna koymak, herkes için kolay bir iş olmaktadır.

Kürdanları kırmamak, düzenli bir şekilde kutuya yerleştirmek, doğru sayıda koymak ve hijyen kurallarına uymak, yapmanız gereken kurallar arasındadır. Eğer bunları yapabiliyorsanız, siz de kürdan paketleme işi yapan bir firmayla iletişime geçerek kendinize ek gelir sağlayın.

İlgili İçerik: Evde Yapılabilecek Ek İşler

Evde Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde paketleme işi veren firmalar arasında kürdan paketleme işi veren firmalar da sıkça evlere iş vermektedir. Bu firmalar online başvuru kabul etmediği gibi Sahibinden.com gibi sitelerde de görebilirsiniz. Ancak büyük çoğunluğu gerçek ilan değildir. Bu tür kişiler gönderecekleri ürünler için senet imzalatır ya da kapora alırlar. Bu tür işverenlerden uzak durmanız önerilir.

Kürdan paketleme işi başvurusu için ambalaj firmalarına başvurabilirsiniz. Bunun dışında, parti malzemeleri ve mendil ve peçete ürünleri üreten firmalara da başvurabilirsiniz. Bu firmalara başvuru sırasında günde kaç saat bu işe ayıracağınız ve yapabileceğiniz kapasite ile beraber kaç kişinin yapacağını söylemeniz iyi olacaktır. Bu sayede size verilecek iş yükünü ve kendi kazançlarını da düşünerek işi size vereceklerdir.

Bu firmaların yanı sıra en önemlilerinden bir tanesi olan İŞKUR üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. İŞKUR evlere paketleme işi veren firmalar ile direk bağlantılı olduğundan dolayı iletişim kurmanız ve firmaları bulmanız daha kolaydır. Danışmanlar bu konuda bulunduğunuz ildeki firmalar evlere iş veriyor ise size bu konuda bilgi verecektir. 

İlgili İçerik: Evde Nikah şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar 2020 (GÜNCEL)

Evde Kürdan Paketleme İşi Başvurusu – Dikkat Edilecek Hususlar

Evde kürdan paketleme işi başvurusu sırasında bazı hususlara dikkat etmeniz, olası dolandırıcılıklardan sizi koruyacaktır. 

 • Ürünlere karşılık senet imzalatmaya çalışanlar
 • Ürünler için kapora isteyenler
 • Başvuru ödemesi isteyenler
 • Kimlik ve kişisel bilgilerinizi iş ile alakasız isteyenler

gibi hususlarda başvuru yaparken dikkat etmeniz gerekiyor. Piyasada evde paketleme işi veriyoruz adı altında hizmet veren birçok kişi ya da kurumlar var. Bunların gerçek olup olmadığını anlamanız açısından hiçbir zaman online başvuru yapmayın. Telefon ile başvuru yaparken kişiler ile değil firmalar ile görüşün. Ancak firmalar telefon ile evde paketleme işi başvurusu alırken çok az oranda kabul etmektedir. Bu yüzden bizzat giderek başvurmanızda yarar var.

Sizlere daha fazla bilgi almanız açısından paketleme işleri hakkında yazılar yazıyoruz. Aklınıza takılan soruları yorumlarda iletmeyi unutmayın. Diğer paketleme işi yazılarımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

İlgili İçerik: Evde Takı İşi Yapmak 2020 (EK GELİR FIRSATI)

Bir önceki yazımız olan Manisa Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve Yerler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMLAR

 1. Sevda akyuz dedi ki:

  Ayağımdan dolayı çalışamıyorum işe ihtiyacım var geri dönüş yaparmisiniz

 2. Gülnur çamcı dedi ki:

  36 yaşındayım ev hanımıyım evde iş yapmak istiyorum 1 tane oğlum var onun ihtiyaçları için ek iş yapmak istiyorum

 3. Secil üniel dedi ki:

  Adım secil 25 yaşındayım evde ek işe ihtiyacım var evde 5 kişiyiz gününden önce siparişleri veririm ANKARA KECIORENDE OTURUYORUM YARDIMLARINIZI BEKLERIMMM …..

 4. Ebru dedi ki:

  Ankara akdere de oturuyorum işsizim kürdan paketleme işi yapmak istiyorum.4 kişiyiz gününden öncede teslim ederim dönüş yaparsanız sevinirim

 5. Nergiz dedi ki:

  İstanbul Sultanbeyli de yaşıyorum 23 yaşındayım paketleme işi ne ihtiyacım var eşime katkıda bulunmak istiyorum

 6. Ayşe dedi ki:

  Bende evde kürdan paket leme işi yapmak istiyor rum

 7. Gönül coşkun dedi ki:

  Ben Gönül coşkun Samsun 19 Mayıs’ta oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım bu tür işlere çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum

 8. Mine dedi ki:

  Paketleme farketmez her türlü paketleme yaparım acil işe ihtiyacım var

 9. Merve dedi ki:

  Ankara Keçiörende oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 10. Maşallah dedi ki:

  İzmir Bornova Çamdibi de ikamet ediyorum evde ek iş arıyorum

 11. Gonca dedi ki:

  Evde paketleme isi ariyorum

 12. Secvan dedi ki:

  Ankara gölbaşı oyaca mahellesinde oturuyorum hertürlü paketleme işi yapabilirim el becerim çok iyidir malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim üç kişiyiz günlük daha fazla yapabilirim lütfen yardımcı olun üniversite öğrencisi kızım var lütfen dönüş yapın

 13. Nüket dedi ki:

  Evde ek iş yapılır İzmir 05050184414

 14. MAHİR dedi ki:

  PAKETLME İŞ İSTİYORUM

 15. murat dedi ki:

  izmir karabağlarda oturuyorum ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanır sevinirim

 16. esraaslan dedi ki:

  Kürdan işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 17. Nurcan İÇÖZ dedi ki:

  Adım Nurcan İÇÖZ AYDIN BOZDOĞAN GÜVENİR KÖYÜ oturuyorum 2cocugum var bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim 25yasindayim elim yatkindir

 18. Mihriban dedi ki:

  Merhaba bu işe çok ihtiyacım var bana da yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim lütfen geri dönüş şansınız olabilir mi sizden haber bekliyorum İstanbul basaksehirde oturuyorum 05432290262

 19. Nefise dedi ki:

  Kürdan işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 20. Ferah dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacımız var zor durum dayız bu işle ilgili deneyimimiz var bu işi yapmak istiyorum esenyurtta oturuyorum

 21. Güllü dedi ki:

  Merhabalar Bende Evde Ek İş Yapmak İstiyorum Her Türlü Paketleme İşi Olabilir İstanbul Atasehir Yeni Çamlıca da Oturuyorum Yardımcı Olursanız Sevinirim.

 22. Halime dedi ki:

  Merhba ben istnbul tuzlada oturuyorum 2 cocugm vr ise ihtiyacm var

 23. Sündüs dedi ki:

  Merhaba ben evde çalışmak istiyorum işi çok ihtiyacım var

 24. Birsen Mert dedi ki:

  İstanbul. Her türlü paketleme işi veya başka işleri yapacak 5 kişilik ekibiz. sorumluluk sahibiyiz, işimizi titizlikle zamanında yaparız. Lütfen bize dönüş yapın.

 25. Zeyneptop dedi ki:

  Evde kurdan isini istiyorum gebzede oturuyorum