finansportali.net

EVDE EK İŞ

Evde Kutu Katlama İşi (FİRMALAR VE TELEFON NUMARALARI)

Evde Kutu Katlama İşi

Ev hanımlarının, öğrencilerin, engelli bireylerin veya ek gelir fırsatı yakalamak isteyen herkesin evlerinde çalışarak basit bir şekilde yüksek paralar kazandığını biliyoruz. Evde kutu katlama işi ile ayda ortalama 3500 TL  kazanç sağlayabilirsiniz. Peki ama nasıl?

Evde ek iş seçenekleri arasında kutu katlayarak para kazanmak son derece kolay. Aşağıda sizlere evde kutu katlama işi sürecini anlattık. Bunun yanı sıra bu işlere nasıl ulaşabilirsiniz? Katladığınız kutuları nasıl pazarlayabilirsiniz? Firmalar ve telefon numaraları neler?

Hepsini tek tek açıkladık! Yazımızı dikkatli bir şekilde okuduğunuzda merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabileceksiniz.

Advertisement

Evde Kutu Katlama İşi Nedir?

Maddi kazancı gayet yüksek olan evde kutu katlama işi nedir?  Son zamanlarda sunumların önemi, hediyeleri geçmiş durumda. Yani insanlar ne aldıklarından ziyade; aldıkları ürünü nasıl sunacaklarını daha çok önemsiyorlar.

Evde Kutu Katlama İşi Nedir

Aynı zamanda; matbaa, hediye kutuları, nişan, düğün, takı, çikolata ve şekerlemelerin sunumu ve organizasyon gibi birçok farklı alanda da kutular, kullanılan ürünlerdir. Gördüğünüz gibi, kutuların kullanım alanı yelpazesi oldukça geniş.

Şimdilerde çoğu firma, farklı tasarımlarda oluşturulmuş kutu tasarımlarına yönelmekte. Renkleri, ebatları, şekiller ve üstüne yapılan farklı desenleri ile kutu hazırlama işi mükemmel bir ek iş fırsatıdır diyebiliriz. Çoğu firma, kutuların kartonlarını hazırlandıktan sonra katlama ve süsleme işlerini ev hanımlarına devrediyor.  Ya da ev hanımları evlerinde yeteneklerini sergileyerek farklı tasarımlarda kutular yapıp toplu bir şekilde firmalara pazarlayabiliyorlar.


İlgilenebilirsiniz: Evde Ek İş İlanları


Ev hanımları dediğimize bakmayın; bu işi herkes yapabilir. Önemli olan biraz boş vakit ve el işine yatkınlık… Para kazanmak isteyen herkes evde kutu katlama işi ile ek gelir sağlayabilir. Evde kutu katlama işi hem eğlenceli hem de kazançlı bir iştir. İş arayanlar ve firma sahipleri tarafından oldukça talep gören bu işi isterseniz tek başınıza, isterseniz ailecek veya bir ekip kurarak da yapabilirsiniz.

Advertisement

Evde Kutu Katlama İşi Nasıl Yapılır?

Evde kutu katlama işini firmalar aracılığıyla yapacaksanız, firmalar tüm malzemeleri öncesinde size gönderecektir. Tabii bu malzemeler verilirken sizlere birkaç örnek de sunarlar. Siz bu örneklere benzer, kendi yaratıcılığınızı da konuşturarak yeni ve tasarım kutular ortaya çıkartabilirsiniz.

Ya da kendiniz veya küçük ekibinizle farklı ve yaratıcı kutular hazırlayarak bijuteri, pastane, organizasyon ve hediyelik eşya dükkanlarına toplu bir şekilde satabilirsiniz. Pinterest ve Youtube’da evde kutu yapımı ile ilgili yüzlerce video bulunuyor. Bu sitelerde derinlemesine bir araştırma yapmak işinizi daha da kolaylaştıracaktır.


Benzer işler: Evlere Sabun Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası


Evde Kutu Katlamanın Kazancı 

Anlaştığınız firmaların size verecekleri kutuların özelliklerine göre belirli bir fiyat belirmeniz gerekir. Her kutu tasarımının ödemesi de farklı olacaktır.

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi, evde kutu katlamanın kazancı günde 10- 12 saatlik bir çalışma sonucunda aylık 3.500 TL‘yi bulabilir. Bunun dışında günde 3-5 saatinizi ayırarak ayda 1000 TL‘ye yakın para kazanabilirsiniz.

Advertisement

Evde Kutu Katlamanın Kazancı 

Bu işte yüksek paralar kazanmak istiyorsanız, işlerinizi seri bir şekilde yapmalısınız. Ya da dediğimiz gibi evde eşinizle veya çocuklarınızla birlikte de yapabilirsiniz. Aldığınız ve teslim etiğiniz sipariş sayısı kazancınızı belirleyecektir. Ayrıca, ilgili firmalar ile bir çalışma planı belirlerseniz aylık olarak sabit bir gelir de elde edebilirsiniz.


Benzer işler 2: Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar


Kutu Katlama İşinde Ödemeler Nasıl Olur?

Evlere ek iş veren firmalar, ödemelerini çoğu zaman iş bitiminde gerçekleştirirler. Yani size verilen malzeme ve siparişleri teslim aldıktan sonra ödemenizi alırsınız. Eğer çalıştığınız firmalar ile düzenli bir çalışma takvimi oluşturur ve karşılıklı güven sağlarsanız, ödemelerinizi aylık olarak da temin edebilirsiniz.

Evde Kutu Katlama

Evde Kutu Katlama İşi Veren Firmalar

Konu hakkında yeterince detaylı bilgi verdiysek; şimdi evde kutu katlama işi veren firmalara nasıl ulaşabilirsiniz, ondan bahsedelim. İnternetten kutu katlama işi veren firmaları öğrenmek biraz zordur. Bu firmalara, bölgenizde detaylı bir araştırma yaparak ulaşabilirsiniz. Ya da Facebook’ta çeşitli kutu katlama işi veren firmaların  ve iş verenlerin yer aldığı gruplara katılarak da iş  imkanı bulabilirsiniz.

Dilerseniz, yorum bölümümüze adınızı, yaşadığınız şehri ve mail adresinizi yazarak, firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Advertisement

Benzer işler 3: Evde Toka Paketleme İşi


İşKur Evlere Kutu Katlama İşi Veriyor Mu?

Türkiye İş Kurumu (İşKur) evlere birçok iş imkanı vermektedir. Evde karton katlama işi de bunlara dahildir. Ancak bu işi İşKur aracılığıyla bulmak istiyorsanız, yaşadığınız yere en yakın İşKur’a giderek size uygun bir paketleme veya katlama işi olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Zaman zaman İşKur’un resmi web sitesinde de bu ve benzer işlerin olduğu ilanlara rastlayabilirsiniz.

UYARI: İŞKUR SİZLERDEN ÖN ÖDEME (DEPOZİTO) İSTEMEZ LÜTFEN HİÇ KİMSEYE PARA GÖNDERMEYİNİZ.


Okumanızı tavsiye ediyoruz: Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar


Evde Kutu Katlama İşi Telefon Numaraları

Evde kutu katlama işi telefon numaraları, internette pek fazla yer almasa da; sizler için biraz araştırma yaptık. Ve bu iş için ulaşabileceğiniz bazı numaraları bulduk.

Aşağıda listeliyoruz: Kutu & Koli Üretim Fabrikası ve Atölyeleri numaraları:

Advertisement
 • TEL: +90 (216) 661 62 6*
 • 0212 554
 • Tel: 0535 251 29 **
 • 0 232 478 20 *4
 • 0 (312) 385 4* 45 – 0 (312)385 3* 33

Evde Kutu Katlama İşi Telefon Numaraları


 

İlginizi çekebilir: Ankara Evlere İş Veren Firmalar


Firmalar Sizden Nasıl Kutular Yapmanızı İster?

Piyasada birçok farklı model ve kategoride kutu seçenekleri bulunuyor. Her kutunun yapılış süresi ve maliyeti farklı olacaktır. Yine de firmalar sizden nasıl kutular yapmanızı ister sorusunu cevaplandıracak olursak;

 • Kare renkli kutu
 • Dikdörtgen renkli kutu
 • Yuvarlak kutular
 • Kumaş kaplı kutular
 • Desenli kutular
 • Fiyonklu kutular
 • Boncuklu, pullu kutular
 • Kişiye özel hediye kutuları
 • Farklı renklerde bantların yer aldığı kutular


 Bunu da bırakalım: LC Waikiki Evlere İş Veriyor!


Örnek Kutu Bilgisi

Sizlere, evinizde örnek bir kutu yapabilmeniz için bazı bilgiler vereceğiz. Elbette sadece bu örneğe bağlı kalmayın, biz kendinizi bir deneyin diye bu bilgileri paylaşıyoruz. Aşağıdaki malzemeleri kullanarak internette yer alan kutu yapımı videolarını izlemeyi ve feyz almanızı şiddetle öneririz.

İşe, ilk olarak kullanacağınız kağıdı, kartonu seçerek başlamalısınız. Tercihen gramajı ağır olan hepsi birbirini aynı 6 adet kağıt seçin. Bir tanesini dışı için, bir tanesini kapak için ve geri kalan dört tanesini kutuların içini yapmak için kullanacaksınız. Aşağıdaki ebatlarda kesebilirsiniz:

Advertisement
 • Dış: 15 x 30 cm
 • Kapak: 22 x 22 cm
 • İç kutular: 20 x 20

Çalışmanın en zor bölümü kapak ve iç kısımların yapılma aşamasında olacaktır. Ancak dert etmeyin, ilk denemizden sonra yapacağınız kutular çok daha kısa sürede bitecektir.

Gerekli malzemeler:

 • Altı tane gramajı ağır kağıt
 • Kalem/kalemler
 • Cetvel
 • Süsleme malzemeleri (ilk denemde isterseniz kullanmayın.)

Son olarak bunu da bırakalım! Evde Paketleme İşi Veren Firmalar


 

Bir önceki yazımız olan Evde Plastik Bardak Paketleme İşi – 2022 Adres Bilgileri! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

48 Yorum

 1. Mesut

  19 Haziran 2022 at 22:53

  Ek iş arıyorum

 2. Ezgi gizem karaman

  17 Haziran 2022 at 13:30

  Evde paketleme işi yapmak istyrm ezgim19901985@hotmail.com

 3. Derya

  17 Haziran 2022 at 00:27

  Evde paketleme isi istiyorum

 4. Dilan

  16 Haziran 2022 at 16:48

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 5. Hatice Dilşat Kövenç

  14 Haziran 2022 at 16:14

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

48 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.