finansportali.net

EVDE EK İŞ

Evde Mandal Paketleme İşi (BAŞVURU BİLGİLERİ)

Evde Mandal Paketleme İşi (BAŞVURU BİLGİLERİ)

Evde mandal paketleme işi ile boş vakitlerinizi değerlendirerek ek gelir sağlamak ister misiniz?  Biliyorsunuz, özellikle son yıllarda evde paketleme işleri ile birlikte yeni bir iş kolu ortaya çıktı. Sizler de kazancı yüksek, yapımı kolay bu paketleme işi ile ev ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz.

Ev hanımlarının, öğrencilerin, emeklilerin ya da ek gelir elde etmek isteyen kişilerin başvurduğu mandal paketleme işi ile ne kadar para kazanılır? İŞKUR evlere mandal paketleme işi veriyor mu? Evde mandal paketleme işi veren firmaların başvuru bilgileri nedir?  Tüm detayları öğrenmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

 Mandal Paketleme İşi

Hemen her evde bulunan mandalların üretimi, fabrikalarda oldukça yoğun bir şekilde gerçekleşiyor. İş yoğunluklarını azaltmak isteyen firma sahipleri de; hem yeni bir iş kolu oluşturmak hem de personel masraflarını kısmak için mandal paketleme işini evlere göndermeye başladılar.

Advertisement

mandal paketleme işi

Özellikle ev hanımlarını hedef alan mandal montaj paketleme işi, paraya ihtiyacı olan kişiler için oldukça iyi bir gelir kapısı. Çalışmayan kişilerin, evde paketleme işlerine gösterdiği ilgi, firmaların da hoşuna gitmiş olacak ki; birçok fabrika ve atölye sahibi, mandal yapımı ve paketleme işlerini evlere göndermeyi tercih ediyor. Eli hızlı ve disiplinli bir şekilde çalışan herkesin, bu işten iyi bir gelir kazanacağını söyleyebiliriz.


Benzer işler: Evde Kutu Katlama İşi


Evde Mandal Paketleme Nasıl Yapılır?

Peki, evde mandal montajı işi nasıl yapılır? Bu işi, evlerinizde oldukça basit ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Fabrikaların size toplu bir şekilde göndereceği plastik ve tahta mandal parçalarını ikili şekilde tek tek ayıracaksınız. Bu işlemin ardından, mandalların ortasında yer alan demir yayların montajını yapacaksınız.

Bu noktada dikkatli olmanız gerekiyor. Yayları iyi bir şekilde monte edemezseniz, mandalın hiçbir işlevi olmaz. Montaj işi için, mandalın 2 farklı parçasının arasına yayı yerleştirerek sabitlemeniz gerekiyor.

Daha sonra her iki mandal parçasının arka kısmına, eşit bir şekilde demir yayı bastırıp yuvasına oturmasını sağlayacaksınız. Eğer yayı düzgün bir şekilde yuvasına oturttuysanız, montaj işiniz bitmiştir. Son olarak paketleme işine geçebilirsiniz. Her pakete ne kadar mandal koyacağınızı, iş yaptığınız firma size önceden söyleyecektir. Ancak çoğu zaman bir pakette 10 mandal bulunur.

Advertisement

 

Benzer işler 2: Kadınlar İçin Evde Yapılacak İşler

Evde Mandal Paketleme İşi Kazancı

Evde mandal paketleme işi kazancı, anlaştığınız firmaya ve paketlediğiniz ürün sayısına göre değişecektir. Ancak çoğu firma, mandal işinde paket başına 1 TL vermektedir. Bir pakette ortalama 10 ile 15 adet mandal bulunur. Yani günde 50 paket mandal montajlarsanız günde 50 TL kazanırsınız.

Bu işten ne kadar kazanç sağlayacağınız sizin boş vaktinize de bağlıdır. İsterseniz günde 5 saat isterseniz 10 saat çalışırsınız. Çalışma sürenizi firma ile görüştüğünüz esnada belirlerseniz, bu işten aylık ortalama ne kadar para kazanacağınızı tespit etmiş olursunuz.

Advertisement

 


İlginizi çekebilir: Evde Ek İş Yapmak İstiyorum ( İLAN SİTELERİ )


 

Örneğin: Haftada 6 gün çalışıp, günde 100 paket mandal montajlar ve paketlerseniz; evde mandal paketleme işi size aylık 2500 TL kazandıracaktır.

Koltuğunuzda otururken, TV karşısında, telefon ile konuşurken ya da arkadaşlarınızla sohbet ederken yapabileceğiniz bu iş ile evinizin bütçesine katkı sağlayabilir, borçlarınızı ödeyebilir veya ufak birikimler yapabilirsiniz.

Advertisement

İlginizi çekebilir: Evde Çorap Paketleme İşi

mandal paketleme

Evde Mandal Paketleme İşi veren Firmalar

Türkiye’nin neredeyse her şehrinde evde mandal paketleme işi veren firmalar bulabilirsiniz. Özellikle plastik üretim fabrikaları aracılığıyla mandal paketleme işi alabilirsiniz. Bu tarz firmalar, genellikle sabit kişilerle çalışmayı isterler. Hem güven hem de işin devamlılığı için uzun süre boyunca birlikte çalışabilecekleri paketleme elemanlarını tercih ederler.

Sizler de evde mandal paketleme işi yapmak istiyorsanız, mümkünse bölgenizde bulunan plastik fabrikaları ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Sizlere bazı firmaların telefon numaralarını da vereceğiz ancak yine de bu firmalar ile doğrudan görüşmeli ve evde mandal paketleme işi almalısınız.

Faydalı bir içerik: İşkur Evlere İş Veriyor mu?

Advertisement

Ayrıca, Facebook platformunda evde paketleme işleri arayan kişilere yardımcı olabilecek evde ek iş ilanları ve evden para kazanma ilanları  gruplarına katılarak kısa sürede aradığınız firmalara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Evde Mandal Paketleme İşi veren Firmalar

İŞKUR Evlere Mandal Paketleme İşi Veriyor Mu?

İŞKUR evlere mandal paketleme işi veriyor mu diye merak ediyorsanız, cevabımız evet olacaktır. İŞKUR’un resmi web sitesi üzerinden evde paketleme işi ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak biz, yaşadığınız yere en yakın İŞKUR binasına giderek yüz yüze bir görüşme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

UYARI!  İŞKUR hiçbir zaman hiçbir vatandaştan depozito ve komisyon gibi ücret taleplerinde bulunmaz. Bu şekilde iş veriyorum diyen kişilere, lütfen itibar etmeyiniz.


Okumak isteyebilirsiniz: Fabrikadan Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ve Yerler


Mandal Paketleme İşi Veren Yerlerin Telefon Numaraları

Evde basit bir şekilde mandal montajlayarak ve paketleyerek para kazanmak isteyen kişiler için, bazı firmaların telefon numaralarını bulduk. Aşağıda yazdığımız numaraları arayarak ilgili yerler ile iletişime geçebilir ve size uygun bir paketleme işi olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Advertisement

Mandal paketleme işi veren yerlerin telefon numaraları:

1.  İstanbul, evlere mandal işi: 0543 748 6326

(100 kilogramlık bir çuval ve mandal makinesi gönderilir.)

       2.  5-6 kişilik gruplara paketleme işi veriliyor: 0534 329 4967

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Evde Plastik Bardak Paketleme İşi – 2022 Adres Bilgileri! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

47 Yorum

  1. Gamze

    20 Haziran 2022 at 16:01

    Merhabalar bu işi iki çocukla geçim sıkıntısı çektiğimiz için istiyorum evde 3 kişi ile yapacağız işi eğer geri dönüş yaparsanız sevinirim Bursa osmangazi de oturuyorum

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

47 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.