finansportali.net

EVDE EK İŞ

Evde Maske Paketleme İşi – 9.000 TL KAZANÇ FIRSATI!

evde maske paketleme işi

Birçok insan 2023 yılında evde ek iş arıyor. Çünkü artık ek gelir kazanmak insanlara daha rahat bir yaşam seçeneği sunuyor. İnternetten araştırma yaptığınızda birçok şeyin evden yapılabildiğini görüyorsunuz.

Eğer evde ek iş arıyorsanız ve paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız, bu yazı tam size göre! Evde maske paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. 5’li ya da 10’lu aldığımız maskeler sizce nasıl hazırlanıyor? Artık internette evde maske paketleme işi  için ilanlar görüyoruz. Siz de bunları hazırlayanlardan biri olmak istemez misiniz?

Evde maske paketleyerek en az 10 bin TL‘ye yakın para kazanmaya hazır mısınız? Eğer, evde maske paketleme işi hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız hepsi burada…

Advertisement

Evde Maske Paketleme İşi Yapmak

evde maske paketleme videosu

Evde yapılan birçok paketleme işi var. Her biri size ek kazanç olarak geri dönüş sağlıyor. Peki, bir aksesuarımız haline gelen bu maskeleri evde paketlemek nasıl olurdu?

Evde maske paketleme işi artık birçok kişinin odağı halinde. Yapmanız gereken şeyler de oldukça basit. Burada dikkat etmeniz gereken püf noktalardan bahsedeceğim.

Ama öncesinde şunu söylemem lazım; evde paketleme işi veren birçok firma var. Bunların bazıları dolandırıcı da çıkabiliyor. Bu yüzden iyice araştırmadan ve emin olmadan her bilginizi paylaşmamalısınız. Ben size sadece bu işi nasıl yapabilirsiniz, nereden bulabilirsiniz ve kazancınız ne olur gibi soruları cevaplıyorum.

Evde maske paketleme işi yapmak için çok hızlı ve pratik olmalısınız. Önemli olan bu işi olabildiğince düzgün yapabilmek. Ne kadar düzgün iş teslim ederseniz o kadar geri dönüş alırsınız.

Advertisement

Evde Maske Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Maske Paketleme İşi Nasıl Yapılır
Evde Maske Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Evde paketleme işi için iş ilanı açan birçok firma bulunuyor.  İnce ağız maskelerinden üç katlı koruma maskelerine kadar birçok maske çeşidinin paketlemesine firmalar yetişemiyor. Bu yüzden ek gelir isteyen, evden çalışabilecek kişiler arıyorlar. İşte siz de bunlardan birisi olabilirsiniz.

Anlaştığınız firma size belli sayıda maske yolluyor. Bu maskeler için size gereken bilgileri veriyorlar ve siz de bu bilgiler ışığında evde maske paketleme işi için başlamaya hazır oluyorsunuz. Ama dediğim gibi dolandırıcı olan da birçok firma bulunuyor. Bu yüzden bu işe tamamen girişmeden önce mutlaka detaylı bir şekilde araştırma yapmalısınız.

Evde ek iş sistemi genelde firmaya ve ihtiyaç oranına göre değişiyor. Bir firma size evde koruyucu maske paketleme işi verebilir. Sadece hafta sonları yapabilirsiniz der ya da bir başkası da bütün bir ay boyunca düzenli istiyorum der. Bu şartlar sürekli değişir.

Size yolladığı maskeler karışık da olabilir. Örneğin, N95 koruyucu maske, 3M 9312 ventelli maske gibi maske çeşitleri yollamışlardır. Böyle bir durumda önce bunları ayırmanız gerekir, ardından paketleme işlemine başlayabilirsiniz.

Kimler Evde Paketleme İşi Yapabilir?

Kimler Evde Paketleme İşi Yapabilir
Kimler Evde Paketleme İşi Yapabilir

Bu da önemli bir sorudur. Birçok kişi bunu merak ediyor. Ama size şunu söyleyebilirim: Evde paketleme işi yapmak için herhangi bir sınır yoktur. Ev hanımıysanız canınız sıkılıyorsa ya da ek gelir istiyorsanız evde maske paketleme işi yapabilirsiniz.

Öğrencisinizdir, ek kazanç lazımdır evde paketleme işi size cazip gelebilir. Emekliler, lise öğrencileri, yeni mezunlar, ev hanımları, ikinci bir iş arayanlar, yaşlılar, erkekler…

Advertisement

Bu listeyi istediğimiz kadar uzatmak mümkün. Çünkü gerçekten evde maske paketleme işi, seçenekler arasından sadece biri. Evde paketleme işi dediğimizde içine birçok şey giriyor. Hatta bu konuyla ilgili yazdığım Evde Paketleme İşleri yazısını okuyabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi İçin Nereye Başvurulur?

Evde Maske Paketleme İşi Başvuru
Evde Maske Paketleme İşi Başvuru

Evde maske paketleme İŞKUR üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Çoğu firma İŞKUR aracılığıyla evde paketleme işi ilanları açıyor. Buradan bakarak firmalarla görüşmeye başlayabilirsiniz.

Bunun haricinde birkaç site üzerinden de paketleme işi ilanları bulabilirsiniz. Bu konuda Kariyer.net ve Sahibinden.com adresleri üzerinden de ilan açabiliyorlar. Buraları da takip etmeniz faydalı olabilir.

Güvenilir olanı bulmak amacıyla hemen ilk bulduğunuzu aramayın.!

Bulunduğunuz ile göre de paketleme işi veren birçok firma bulunuyor. Örneğin İzmir’de yaşıyorsanız İzmir’de Paketleme İşi , Bursa’da yaşıyorsanız Bursa’da Paketleme İşi yazılarımı okumanızı tavsiye ederim. Böylece yaşadığınız ilde ne gibi evde paketleme işi imkanları var öğrenebilirsiniz.

Evde Maske Paketleme İşi Şartları

Evde Maske Paketleme İşi Şartları
Evde Maske Paketleme İşi Şartları

Aslında kısaca bu konudan da bahsettim. Ama şimdi evde maske paketleme işi şartları hakkında daha detaylı bilgi vereceğim. İŞKUR destekli istihdam sağlayan firmalar genelde şu şartları belirtiyor:

 • 30 – 45 saniye arasında bir maske paketleme işlemi yapılması gerekiyor.
 • İstenilen adet sayısına göre paketlemeler yapılıp maskeler pakete dizilmeli.
 • Gerekli sayıya ulaştığınızda koliye koymalısınız. Böylece her koliye koyacağınız maske miktarı belli olur.
 • Firmaya bu ürünleri gönderirken kargo ödemesini zaten yapıyorlar. Sizden ücret talep edilmiyor.
 • Bazı firmalar, çok nadir de olsa, sigorta yapabiliyorlar. Bu firmalarla uzun süre çalışabilirsiniz.

Evde Maske Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Maske Paketleme İşi Yapmak
Evde Maske Paketleme İşi Yapmak

Evde maske paketleme işi için nerelere başvurmanız gerektiğini söyledim. Peki, bu ilanları veren firmalar hangileri?

Evde paketleme işi için eleman arayanlar genelde on kişiden az çalışan fason firmalar oluyor. Dediğim gibi işleri yetiştiremedikleri zaman birkaç kişiye evde maske paketleme işi gönderiyorlar. Böylece ücret karşılığı işlerini yaptırıyorlar ve kendlieri de zaman konusunda tasarruf etmiş oluyor. Siz de bu sayede kazançlı çıkıyorsunuz.

Advertisement
Maske Paketleme İşini Genelde Kimler Verir
Maske Paketleme İşini Kimler Veriyor?

Bunun dışında çok çalışanı olmasına rağmen dönemsel olarak  yoğunluklarda ek elemana ihtiyaç duyan firmalar da ilan veriyor. Örneğin, pandeminin çıktığı ilk zamanlarda maske satışlarında ve üretiminde ciddi bir satış söz konusuydu.

Bu sürede birçok firma, çalışanı olmasına rağmen işleri yetiştiremedi. İşte bu noktada, ilanlar açtı ve evde maske paketleme işi vermeye başladı. Böylece hem onlar kazançlı çıktı hem de böyle işe ihtiyaç duyanlar.

Evde Maske Paketleme Kazanç

Evde Maske Paketleme Kazanç
Evde Maske Paketleme Kazanç

Az önce de belirttiğim gibi evde maske paketleme işi son zamanların en popüler işleri arasında. Birçok insan dışarı çıkamıyor ya da çalıştığı işten aldığı para yetmiyor. Bu yüzden özellikle ev hanımları başta olmak üzere çoğu insan evde ek iş arıyor.

Örneğin, firma size her pakette onar adet maske bulunacak diyor. Aynı zamanda bu paketlerden toplamda 250 adet olacağını da belirtiyor. Paket başına size 5 TL verecekse, sadece bir günde 1.250 TL kazanabilirsiniz. Bu işi bir hafta boyunca yaptığınızı düşünün. Sadece bu süreden elde edeceğiniz gelir 8.750 TL olacak.

Bunun daha az yorulacağınız ama paket başına daha az alacağınız versiyonu da vardır. Paket başına 2 TL ile günde 1000 paketlere çıkmadan aylık gelirinizi en az 6.000 TL yapabilirsiniz. Peki nasıl mı? Sizlere aşağıdaki tablo da adet miktarı, çalışacağınız gün sayısı ve kazancınızı sunduk…

GünPaketHaftalık kazançAylık Kazanç
4 gün200 paket1.600 TL6.400 TL
5 gün200 paket2.000 TL8.000 TL
6 gün200 paket2.400 TL9.600 TL
evde paketleme işi veren firmalar

Bunun gibi birkaç firmayla görüşme yapıp emin olduktan sonra evde maske paketleme işi için başlayabilirsiniz. Hem bir ay için bile gayet güzel bir ek gelir elde edersiniz hem de eliniz hızlandıkça gelen iş sayınız artar.

Advertisement

Evde Maske Paketleme İşi Maliyeti

kaporasız evde paketleme işi
kaporasız evde paketleme işi

Ek gelir istiyorsunuz ve evde paketleme işi yapmaya karar verdiniz. Peki, evde maske paketleme işi için ya da diğerleri için ne kadar bütçe ayırmanız gerekiyor?

Cevabı hemen vereyim: Sıfır. Evet, evde paketleme işi için kesinlikle herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Çünkü burada siz işi alan kişisiniz. Yani siz ödeme yapmazsınız onlar size ödeme yaparlar.

Ödemeler de çoğunlukla ya hemen ertesi gün gönderilir ya da bir hafta sonra. Bunun sebebi ise gönderdiğiniz paketleme ürünlerinin doğru olup olmadığının kontrolünün sağlanmasıdır. İyice kontrol edilir, bir yerde hata var mı buna bakılır. Eğer bir sorun olmazsa ödemeniz hemen yapılır.

Bunu da okuyun: Fabrikadan Evlere İş

Sık Sorulan Sorular

Evde Paketleme İşi İçin Nereye Başvurulur?

cerrahi maske paketleme evde
cerrahi maske paketleme evde

Evde paketleme işi için başvuracağınız çok fazla yer vardır. Öncelikle direkt fiziksel olarak başvuru yapabilirsiniz. Fason ürün veren bir çok firma ile bulunduğunuz konumda anlaşmalı olarak çalıştıkları kurumlara giderek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Haricinde online başvuru yapmanız da mümkün. Online başvuru seçeneklerinden en garanti başvuru İŞKUR üzerinden yapılan başvurudur. İŞKUR evde paketleme işi başvurusu yaparak bir çok firmadan farklı evde paketleme işleri alabilirsiniz. Daha detaylı bilgiye sahip olabilmek için İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Advertisement

İŞKUR Evde Paketleme İşi Neler?

maske paketleme is ilanları
maske paketleme is ilanları

İŞKUR evde paketleme işlerinde çok sayıda seçenek vardır. Bunları size hemen sıralıyoruz;

İŞKUR Evde Paketleme İşi Ne Kadar Kazanıyor?

evde cerrahi maske paketleme
evde cerrahi maske paketleme

İŞKUR aracılığıyla evde paketleme işi alabilirsiniz. Çok çeşitli evde paketleme işleri vardır. Bunlardan örnek vermemiz gerekirse; evde maske paketleme işi, sabun paketleme işi, toka paketleme işi, kına paketleme işi gibi envai çeşit işe İŞKUR sayesinde yapabilirsiniz.

Fakat bu işlerin kazancı sürekli değişmektedir. Bu yüzden direkt olarak net İŞKUR evde paketleme işi kazancı söylememiz mümkün değildir.

Evde Maske Paketleme İşi Yapanların Yorumları

maske paketleme
maske paketleme

Evde maske paketleyerek para kazanmak istiyorsanız, eminim ki bu iş yaparak para kazanan insanların yorumlarını merak ediyorsunuzdur. Yaptığım araştırmalara göre bu işten para kazanan ve memnun olan insanlar var.

Ancak bazı olumsuz yorumlarla da karşılaştım. Bunun en büyük sebebi ise dolandırıcılarla karşılaşabilmeniz. Şöyle ki evde iş seçenekleri son zamanlarda çok popüler. Durum böyle olunca bu işi fırsata çevirerek dolandırıcılık yapmaya çalışan insanlar var.

O nedenle gözlerinizi dört açmalı ve sizden kapora adı altında para, detaylı kimlik bilgisi vs. isteyenlere inanmayın. Her önünüze çıkan maske paketleme işi veriyorum diyene inanmayın!

Eğer evde maske paketleme işi hoşunuza giderse bunu tam zamanlı bir işe de dönüştürebilirsiniz. Evde maske paketleme işi tüm detaylarını sizler için yazdık. Bu konu ile ilgili sormak istediğiniz diğer soruları YORUMLAR kısmından bize iletebilirsiniz…

Advertisement

Bir önceki yazımız olan İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

63 Yorum

 1. Dicle

  8 Mart 2023 at 00:37

  Merhaba bende evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 2. Güler

  27 Şubat 2023 at 10:55

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ciddi iş istiyorum yardımcı olabilir misiniz bana

 3. Saliha memili

  3 Şubat 2023 at 16:41

  Saliha memili adjm 27 yasindayim ev hanimiyim izmir menderes derekoy mahallesi 8071 sokak mustakil ev

 4. Yüksel

  16 Ocak 2023 at 16:32

  Merhaba.. Ben de yapmak istiyorum maske paketleme işini.. Samsundayım.. Yardımcı olursanız sevinirim.

 5. Güler

  10 Ocak 2023 at 16:32

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  • Sevda Dedeoğlu

   19 Haziran 2023 at 23:02

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

63 yorum

EVDE EK İŞ

İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU!

işkur evde paketleme işi

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için en güvenilir yol İŞKUR evde paketleme işi… Bu süreç ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi adım adım açıklıyorum. Evde iş imkanı ile siz de kazanın! 🙂 2024 yılında giderek popülerleşen evde paketleme işleri ile birlikte, bu işler üzerinden dolandırıcılık yapan kişilerin sayısı da maalesef ki arttı. Bu nedenle […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Kaporasız Evde Paketleme İşi 2023 | T.C’siz Evde Paketleme!

Kaporasız Evde Paketleme İşi

Evde çalışmak istiyorum diyenler! Kaporasız evde paketleme işi ile güvenilir bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Günümüzde gerçekten de güvenilir evde paketleme işi bulabilmek mümkün! Evlere paketleme işi veren firmalar nasıl bulunur? Detaylı olarak aktardık! Kaporasız paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kapora istemeyen paketleme işini nasıl bulacağınızı açıkladık! Kaporasız evde paketleme […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.