finansportali.net

EVDE EK İŞ

Evde Maske Paketleme İşi – Ayda EN AZ 4.000 TL Kazanın!

Evde Maske Paketleme İşi

Birçok insan uzun zamandır evde ek iş arıyor. Çünkü artık ek gelir kazanmak insanlara daha rahat bir yaşam seçeneği sunuyor. Biraz yorucu oluyor ama kazançları gördükçe yorgunluk o kadar da sorun olmuyor.

İnternetten araştırma yaptığınızda birçok şeyin evden yapılabildiğini görüyorsunuz. İşte  ben de şimdi size son zamanlarda ilgi gören evde ek iş ile alakalı birçok bilgi vermek için bu yazıyı hazırladım. Eğer evde ek iş arıyorsanız ve paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız, bu yazı tam size göre. Koronavirüsün ortaya çıkmasından bu yana artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen maskelerden bahsedeyim. 5’li ya da 10’lu aldığımız maskeler sizce nasıl hazırlanıyor?Artık internette evde maske paketleme işi  için ilanlar görüyoruz. Siz de bunları hazırlayanlardan biri olmak istemez misiniz?

Evde maske paketleyerek en az 3.000- 4.000 TL kazanmaya hazır mısınız? Eğer, evde maske paketleme işi hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız hepsi burada…

Advertisement

Evde Maske Paketleme İşi Yapmak

Evde Maske Paketleme İşi Yapmak

Evde Maske Paketleme İşi Yapmak

Evde yapılan birçok paketleme işi var. Her biri size ek kazanç olarak geri dönüş sağlıyor. Peki, bir aksesuarımız haline gelen bu maskeleri evde paketlemek nasıl olurdu?

Evde maske paketleme işi artık birçok kişinin odağı halinde. Yapmanız gereken şeyler de oldukça basit. Burada dikkat etmeniz gereken püf noktalardan bahsedeceğim. Ama öncesinde şunu söylemem lazım; evde paketleme işi veren birçok firma var. Bunların bazıları dolandırıcı da çıkabiliyor. Bu yüzden iyice araştırmadan ve emin olmadan her bilginizi paylaşmamalısınız. Ben size sadece bu işi nasıl yapabilirsiniz, nereden bulabilirsiniz ve kazancınız ne olur gibi soruları cevaplıyorum.

Evde maske paketleme işi yapmak için çok hızlı ve pratik olmalısınız. Belli bir zamanınızı ayırsanız bile yetiyor. Önemli olan bu işi olabildiğince düzgün yapabilmek. Ne kadar düzgün iş teslim ederseniz o kadar geri dönüş alırsınız.

Evde Maske Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Maske Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Evde Maske Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Evde paketleme işi için iş ilanı açan birçok firma bulunuyor.  İnce ağız maskelerinden üç katlı koruma maskelerine kadar birçok maske çeşidinin paketlemesine firmalar yetişemiyor. Bu yüzden ek gelir isteyen, evden çalışabilecek kişiler arıyorlar. İşte siz de bunlardan birisi olabilirsiniz.

Anlaştığınız firma size belli sayıda maske yolluyor. Bu maskeler için size gereken bilgileri veriyorlar ve siz de bu bilgiler ışığında evde maske paketleme işi için başlamaya hazır oluyorsunuz. Ama dediğim gibi dolandırıcı olan da birçok firma bulunuyor. Bu yüzden bu işe tamamen girişmeden önce mutlaka detaylı bir şekilde araştırma yapmalısınız.

Evde ek iş sistemi genelde firmaya ve ihtiyaç oranına göre değişiyor. Bir firma size evde koruyucu maske paketleme işi verebilir. Sadece haftasonları yapabilirsiniz der ya da bir başkası da bütün bir ay boyunca düzenli istiyorum der. Bu şartlar sürekli değişir.

Advertisement

Size yolladığı maskeler karışık da olabilir. Örneğin, N95 koruyucu maske, 3M 9312 ventelli maske gibi maske çeşitleri yollamışlardır. Böyle bir durumda önce bunları ayırmanız gerekir, ardından paketleme işlemine başlayabilirsiniz.

Kimler Evde Paketleme İşi Yapabilir?

Kimler Evde Paketleme İşi Yapabilir

Kimler Evde Paketleme İşi Yapabilir

Bu da önemli bir sorudur. Birçok kişi bunu merak ediyor. Ama size şunu söyleyebilirim: Evde paketleme işi yapmak için herhangi bir sınır yoktur. Ev hanımıysanız canınız sıkılıyorsa ya da ek gelir istiyorsanız evde maske paketleme işi yapabilirsiniz. Öğrencisinizdir, ek kazanç lazımdır evde paketleme işi size cazip gelebilir. Emekliler, lise öğrencileri, yeni mezunlar, ev hanımları, ikinci bir iş arayanlar, yaşlılar, erkekler…

Bu listeyi istediğimiz kadar uzatmak mümkün. Çünkü gerçekten evde maske paketleme işi, seçenekler arasından sadece biri. Evde paketleme işi dediğimizde içine birçok şey giriyor. Hatta bu konuyla ilgili yazdığım Evde Paketleme İşleri yazısını okuyabilirsiniz.

Evde Maske Paketleme İşi Başvuru

Evde Maske Paketleme İşi Başvuru

Evde Maske Paketleme İşi Başvuru

Evde paketleme işi için İŞKUR üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Çoğu firma İŞKUR aracılığıyla evde paketleme işi ilanları açıyor. Buradan bakarak firmalarla görüşmeye başlayabilirsiniz.

Bunun haricinde birkaç site üzerinden de paketleme işi ilanları bulabilirsiniz. Bu konuda Kariyer.net ve Sahibinden.com adresleri üzerinden de ilan açabiliyorlar. Buraları da takip etmeniz faydalı olabilir.

Güvenilir olanı bulmak amacıyla hemen ilk bulduğunuzu aramayın.!

Bulunduğunuz ile göre de paketleme işi veren birçok firma bulunuyor. Örneğin İzmir’de yaşıyorsanız İzmir’de Paketleme İşi , Bursa’da yaşıyorsanız Bursa’da Paketleme İşi yazılarımı okumanızı tavsiye ederim. Böylece yaşadığınız ilde ne gibi evde paketleme işi imkanları var öğrenebilirsiniz.

Advertisement

Evde Maske Paketleme İşi Şartları

Evde Maske Paketleme İşi Şartları

Evde Maske Paketleme İşi Şartları

Aslında kısaca bu konudan da bahsettim. Ama şimdi evde maske paketleme işi şartları hakkında daha detaylı bilgi vereceğim. İŞKUR destekli istihdam sağlayan firmalar genelde şu şartları belirtiyor:

  • 30 – 45 saniye arasında bir maske paketleme işlemi yapılması gerekiyor.
  • İstenilen adet sayısına göre paketlemeler yapılıp maskeler pakete dizilmeli.
  • Gerekli sayıya ulaştığınızda koliye koymalısınız. Böylece her koliye koyacağınız maske miktarı belli olur.
  • Firmaya bu ürünleri gönderirken kargo ödemesini zaten yapıyorlar. Sizden ücret talep edilmiyor.
  • Bazı firmalar, çok nadir de olsa, sigorta yapabiliyorlar. Bu firmalarla uzun süre çalışabilirsiniz.

Maske Paketleme İşini Genelde Kimler Verir?

Maske Paketleme İşini Genelde Kimler Verir

Maske Paketleme İşini Kimler Veriyor?

Evde maske paketleme işi için nerelere başvurmanız gerektiğini söyledim. Peki, bu ilanları veren firmalar hangileti?

Evde paketleme işi için eleman arayanlar genelde on kişiden az çalışan fason firmalar oluyor. Dediğim gibi işleri yetiştiremedikleri zaman birkaç kişiye evde maske paketleme işi gönderiyorlar. Böylece ücret karşılığı işlerini yaptırıyorlar ve kendlieri de zaman konusunda tasarruf etmiş oluyor. Siz de bu sayede kazançlı çıkıyorsunuz.

Bunun dışında çok çalışanı olmasına rağmen dönemsel olarak  yoğunluklarda ek elemana ihtiyaç duyan firmalar da ilan veriyor. Örneğin, pandeminin çıktığı ilk zamanlarda maske satışlarında ve üretiminde ciddi bir satış söz konusuydu. Bu sürede birçok firma, çalışanı olmasına rağmen işleri yetiştiremedi. İşte bu noktada, ilanlar açtı ve evde maske paketleme işi vermeye başladı. Böylece hem onlar kazançlı çıktı hem de böyle işe ihtiyaç duyanlar.

Evde Maske Paketleme Kazanç

Evde Maske Paketleme Kazanç

Evde Maske Paketleme Kazanç

Az önce de belirttiğim gibi evde maske paketleme işi son zamanların en popüler işleri arasında. Birçok insan dışarı çıkamıyor ya da çalıştığı işten aldığı para yetmiyor. Bu yüzden özellikle ev hanımları başta olmak üzere çoğu insan evde ek iş arıyor.

Örneğin, firma size her pakette onar adet maske bulunacak diyor. Aynı zamanda bu paketlerden toplamda 250 adet olacağını da belirtiyor. Paket başına size 5 TL verecekse, sadece bir günde 1.250 TL kazanabilirsiniz. Bu işi bir hafta boyunca yaptığınızı düşünün. Sadece bu süreden elde edeceğiniz gelir 8.750 TL olacak.

Bunun gibi birkaç firmayla görüşme yapıp emin olduktan sonra evde maske paketleme işi için başlayabilirsiniz. Hem bir ay için bile gayet güzel bir ek gelir elde edersiniz hem de eliniz hızlandıkça gelen iş sayınız artar.

Advertisement

Evde Maske Paketleme İşi Maliyeti

Ek gelir istiyorsunuz ve evde paketleme işi yapmaya karar verdiniz. Peki, evde maske paketleme işi için ya da diğerleri için ne kadar bütçe ayırmanız gerekiyor?

Cevabı hemen vereyim: Sıfır. Evet, evde paketleme işi için kesinlikle herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Çünkü burada siz işi alan kişisiniz. Yani siz ödeme yapmazsınız onlar size ödeme yaparlar. Ödemeler de çoğunlukla ya hemen ertesi gün gönderilir ya da bir hafta sonra. Bunun sebebi ise gönderdiğiniz paketleme ürünlerinin doğru olup olmadığının kontrolünün sağlanmasıdır. İyice kontrol edilir, bir yerde hata var mı buna bakılır. Eğer bir sorun olmazsa ödemeniz hemen yapılır.

Bunu da okuyun: Fabrikadan Evlere İş

Eğer evde maske paketleme işi hoşunuza giderse bunu tam zamanlı bir işe de dönüştürebilirsiniz.

Advertisement

 

Bir önceki yazımız olan Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

51 Yorum

  1. Esma karaçar

    28 Haziran 2022 at 17:49

    Maske işi istiyorum

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

51 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.