finansportali.net

EVDE EK İŞ

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar! 2022 Başvuru

evde nikah şekeri paketleme işi-

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar ile ilgili 2022 yılının en güncel ve doğru bilgileri bu yazının altında sizleri bekliyor. Ev konforu tadında mükemmel bir ek işten bahsediyorum sizlere! Üstelik başvuru yapmanız için adres bilgilerini dahi paylaştım! 

Evlere nikah şekeri paketleme işi veren firmalar başta ev hanımları olmak üzere; öğrencilere, düzenli bir işte çalışmayanlara, emeklilere ve para kazanmak isteyen herkesin evlerinden istihdam edilmelerine katkı sağlıyor.

Yani hem evinizde oturuyorsunuz, hem sektörde emeğiniz var hem de oturduğunuz yerden çalışarak para kazanıyorsunuz. Üstelik bunun için hiçbir şart da koşulmuyor, bence mükemmel.

Advertisement

Aslında evlere verilen bu işler, sadece nikah şekeri paketleme ile sınırlı değil. Ancak bununla ilgili ayrıntılı bir başlığımı da yazımın arasına bir yere sıkıştıracağım, merak etmeyin. Okumanızı öneririm.

Şimdi evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar hakkında size anlatacaklarım var! Gelin, nikah şekeri paketleme işi veren yerler, adresleri ve telefon numaraları neymiş, birlikte bakalım!

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Nedir? Nasıl Yapılır?

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Özellikle son 1 yılda çoğu iş veren, fabrika ve atölyelerindeki masrafları kısmak amacıyla, evde yapılabilecek olan tüm işlerin çalışma ortamını sahalardan evlere taşıdı. Dolayısıyla evde çalışarak ek gelir sağlamak isteyen sizlere de kocaman bir umut oldular.

Fabrikadan evlere iş gibi nikah şekeri yapma ve paketleme işi de çoğunlukla evlerde ev hanımlarınca yapılan bir iştir. Peki, bu iş nasıl mı ilerliyor?

Nikah şekeri satan dükkan ve firmalar bu ürünleri hazır almak yerine; evde ek iş imkanı bekleyen kişilere yönlendiriyorlar. Bunun yanı sıra evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar, aynı zamanda süsleme işi de yapmanızı isteyebilirler ki bu da ekstra kazanç demek! 

 • Siz de bulunduğunuz yerde bu işi yaparak kazanç elde etmek istiyorsanız bunun için doğru dükkanlar ve iş verenler ile iletişime geçmelisiniz. (Ki bunu aşağıda tane tane anlattım!) Bazı evde nikah şekeri işi veren firmalar, ürün başına daha az veya daha çok ücret öderler. Evde nikah şekeri paketleme işinden ne kadar kazanç sağlayacağınızı aşağıdaki başlığımda açıkladım.
 • Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar, yapılan işlerin titizlikle yapılmasına önem verirler. Özellikle iş verenlerin bu konuda oldukça hassas olduklarının altını çizmek istiyorum. Nikah şekeri süsleme ve paketleme işi ile uğraşan firmalar, size verilen nikah şekerlerini süslü paketlere azar azar ekleyerek sağlam bir şekilde paketlemenizi isterler.

Aldığınız ilk paketleme işinde herhangi bir sorun olmadan teslimat gerçekleştirirseniz, bu işin devamlılığı emin olun ki sağlanacaktır. Evde paketleme işi veren firmalar ortak bir özellik olarak iş sürecinde ihtiyacınız olan tüm bilgileri ve gerekli malzemeleri işverenleri aracılığıyla size temin edeceklerdir.

Yaz Aylarında Mükemmel Bir Kazanç Yöntemi: Evde Nikah Şekeri Yapmak!

Kendi işini yapmak isteyen kişiler, çoğu zaman dükkan açar ve yüklü miktarda masraf ederler. Üstelik iş yapıp, yapamayacakları bile belli değildir. Ancak evinizde ek masraf ödemeden de kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı?

Advertisement

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar haricinde şahsi olarak yapabilmeniz için gereken tüm malzemeleri aşağıya bırakıyorum.

 • Farklı renklerde tüller
 • Tülleri kesmek için makas
 • İçine koyulabilecek şekerler
 • Süslemek için kağıtlar
 • Süslemek için kullanılan tüyler
 • Cam şişe, çiçek, gelin ve damat figürleri, minik süs bisikletleri, küçük süs araba ve motorlar,
 • Küçük kavanozlar, küçük kafes, minik sepetler, küçük kutular ve sandıklar, minik yastık figürleri,
 • Süs olarak üretilmiş deniz kabukları, küçük aynalar ve daha aklınıza gelebilecek bir sürü süs eşyası
 • Keçe kağıdı 
 • Kurdele ipleri

Gerekli tüm ürünleri bizzat satın alıp, evde nikah şekeri yapıp süsleyerek  e-ticaret sitelerinde satabilirsiniz. Dilerseniz, yaptığınız nikah şekerlerini organizasyon şirketlerine ve çeyiz satan dükkanlara pazarlayabilirsiniz.

 • Nikah şekeri için gereken ana malzemeleri toptan olarak satın alıp, evde bu malzemeleri kendi zevkinize ve günün modasına uygun olarak montajlayıp ürünü satışa hazır hale getirebilirsiniz.
 • Kendiniz tek başınıza yapabileceğiniz gibi çocuk, anne-baba ve eşinizle de bu işi yapabilirsiniz.
 • Yaptığınız tüm ürünleri kendi Facebook veya Instagram hesaplarınızda  satarak para kazanabilirsiniz.
 • Ya da dükkan sahipleri ile anlaşarak fason iş siparişi alıp ürünleri çok daha kârlı bir şekilde satabilirsiniz.
 • Yok ben herhangi bir masrafa girmek ve pazarlama süreciyle uğraşmak istemiyorum diyorsanız; evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar ile anlaşarak ek gelir kazanabilirsiniz.
 • Nikah şekeri paketleme ve yapma işi için gerekli malzemeleri kendiniz almayıp bu ürünleri hazır olarak, evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalardan hazır alabilir ve sadece evde montaj ve süsleme yapabilirsiniz.

Bu ilk yönteme göre kazancı kesin olmasına rağmen; daha düşük olacaktır. Burada işe ilk başlayacak olan kişilerin iş verenlerden sipariş almaları ve gelir durumuna göre daha sonra kendileri için evde nikah şekeri yapmaları daha yerinde olabilir.   

Ayrıca bu iş şu aylarda o kadar kazançlı bir girişim olacak ki! Biliyorsunuz, pandemi nedeniyle neredeyse 2 yıldır düğünler erteleniyor. Fakat şimdi sırası geldi. Çevrenizde bu sene evlenecek eminim ki onlarca kişi vardır. E para da dosttan kazanılır zaten!       

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar ile alakalı içerik: Koton Evde Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Süsleme ve Paketlemenin Kazancı 

Evde Nikah Şekeri Kazancı

Evde Nikah Şekeri Kazancı

Evde ek gelir elde etmek isteyen kişilerin bilmesi gereken en önemli nokta şudur: Bu tarz işler, emek ve sabır ister.  Yorulacağınızdan değil; ancak gün içinde sürekli aynı şeylerden 50-100 adet yapmak belki size spontane gelebilir.

Fakat unutmayın ki evde yapılan paketleme işlerinde, kazancınız yaptığınız işin sayısına bağlı olarak değişiyor. Yani evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar, adet başına 1 ile 2 TL arasında ücret öderler.

Yani günde 100 nikah şekeri paketlerseniz aylık kazancınız ortalama 3.000 TL olacaktır. Ama unutmayın ki ne kadar kazanacağınıza siz karar veriyorsunuz. Yani ne kadar emek o kadar ekmek hesabı.

Evde nikah şekerlerini kendiniz yapıp kendiniz özellikle sosyal medya hesaplarınızdan pazarlayabilirseniz o zaman çok güzel paralar kazanabilirsiniz.

Advertisement

Örnek: Basit bir nikah şekeri ortalama 4 TL’den satılabiliyor. Siz tek sipariş aldığınızda en az paket halinde 300 adet satıyorsunuz. Bu da 1.200 TL yapar. Bu ürünlerin size maliyeti en fazla 100 TL olacak ve 1.100 TL net kazanç  sağlayacaktır ki bu sadece bir siparişten alacağınız paradır. Ayda 4-5 sipariş alsanız aylık net kazancınız 5.000 TL civarında olacaktır.

Kısacası sizlere nikah şekeri paketleme ve süsleme işi hakkında alternatif seçenekler sundum. Tercih size kalmış; fakat belirtmek istiyorum ki bu ürünleri evinizde yaparak satmanın kazancı çok daha yüksek olacaktır.

Evlere Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar ve Başvuru

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar, bulunduğunuz her ilde mevcut. Niye mi? Türkiye’nin her yerinde nikah yapılıyor da ondan. Yani bunun tekstil işi gibi özellikle ön plana çıktığı bir şehir yok.

Evlere nikah şekeri paketleme işi veren firmalar nereler, diye merak ediyorsanız hemen açıklıyorum. Şimdi şöyle ki bu işleri alabileceğiniz iki seçeneğiniz bulunuyor.

 • Organizasyon şirketleri
 • Çeyiz evleri

E bu 2 seçenek de ülkemizde her şehirde bulunuyor. Bir diğer yöntem olarak nikah şekeri paketleme işi veren dükkanlar, hediyelik eşya mağazaları ya da nikah şekeri tedarik eden firmalarla da görüşebilirsiniz. Peki bu firmaların adreslerini nasıl bulabilirsiniz? Hemen açıklamamı okuyun!

1- Google, Safari, Yandex, Yahoo… Artık hangi arama motorunu kullanıyorsanız, hemen açın.

2- Ardından İzmir’de mi yaşıyorsunuz? İzmir organizasyon şirketleri yazın.

Advertisement

3- Haritalar sekmesine tıklayarak Enter tuşuna basın.

4- İşte karşınızda İzmir’de evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar ve adres bilgileri!

5- Bu taktiği Türkiye’nin Erzurum, Ankara, Kocaeli, İstanbul, Bursa, Antalya, Mersin, Hatay, Burdur ve diğer tüm şehirler için uygulayabilirsiniz. Ben İzmir’i örnek olarak sizlere sundum.

6- Evlere nikah şekeri paketleme işi veren firmaların adreslerini ekranda göreceksiniz. Üstelik açık adresleri ile birlikte… Hemen not edin ve bence yüz yüze giderek başvuru yapın!

Advertisement

Ayrıca size harika bir haberim daha var! İŞKUR evlere iş veriyor! Bu yazımı bence hemen okuyun, tabii öncesinde evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar telefon numarası bilgisini de inceleyin, hemen aşağıda!

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları!

Evlere Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları

Evde paketleme işi telefon numaralarına ulaşmak biraz zordur. Ancak ben size evde nikah şekeri paketleme işi iletişim numaraları hakkında müthiş bir tüyo veriyorum! Bunun haricinde direkt olarak firma ya da mağazalara giderek paketleme işi yapabileceğinizi söyleyebilirsiniz. Yapabileceğiniz miktar ve boş zamanınız hakkında iş veren bilgi vermeniz yeterli olacaktır. 

Peki, nikah şekeri paketleme işi alabileceğiniz firmaların telefon numaralarını bulmak kolay mı? Elbette, yukarıda verdiğim taktik üzerinden evlere ek iş veren firmaların telefon numaraları ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

Yukarıdaki ile aynı yolu izleyin ve karşınıza çıkan ekranda sol tarafta bulunan tüm organizasyon şirketlerinin üzerlerine imleci getirin, işte telefon numaraları!  Zaten en son ki görselde örnek ekran kaydını sizlerle paylaştım. İşte bu kadar basit!

Ayrıca 0212-0232-0312-0266-0264 gibi alan kodu ile başlayan numaraları ararsanız, çok daha iyi olacaktır.

Eğer buna benzer işler hakkında bilgi almak ve başvuruda bulunmak istiyorsanız evde ek iş kategorimi inceleyerek evlere verilen tüm paketleme diğer işleri görebilirsiniz. İstanbul, İzmir, Adana, Mersin, Ankara, Manisa, Samsun, Sivas gibi şehirler için ayrıca yazdığım ek iş başlıkları da bulunuyor, belki ilginizi çeker.

Advertisement

Son olarak evlere ek iş veren firmaların dikkatini çekmek adına, aşağıda bulunan YORUM kısmına iletişim bilgilerinizi ve hangi işi yapmak istediğinizi belirtin. Bırakın firmalar sizi arasın, siz onları değil!

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren  Firmalar yazısından sonra okuyabilirsiniz: Maske paketleme İşi

Bir önceki yazımız olan İŞKUR Evlere İş Veriyor mu? – 24 Farklı İşe HEMEN BAŞVUR! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

181 Yorum

 1. Yeşim

  29 Haziran 2022 at 20:37

  Merhaba 39 yasinda ev hanımıyım evde nikah sekeri paketleme yapmak istiyorum

 2. Selma Erol

  29 Haziran 2022 at 11:32

  Rahmetli olan eşimden maaş almaktayım.ev kirası faturalar ve mutfak giderleri yetmiyor.bu nedenle evde iş yapmak istiyorum.

 3. Cemre

  25 Haziran 2022 at 16:58

  Ben 18 yaşında bir öğrenciyim bende nikah şekeri paketleme yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

181 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.