Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar (BAŞVURU BİLGİSİ)

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar (BAŞVURU BİLGİSİ)
28.10.2020
A+
A-

Evde paketleme işi veren firmalar, özellikle ev hanımı, öğrenci, işsiz ve ek gelir isteyenlere paketleme işi vermektedir. Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar da aynı şekilde isteyenlere bu işleri vermektedir. Başvuru yaparken, firma ararken, paketleme işini yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini konumuzda belirttik. Detaylarını okuyarak evde nikah şekeri paketleme işi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Nedir? Nasıl Yapılır?

Nikah şekeri yapma ve paketleme işi tamamen evlerde ev hanımlarınca yapılan bir iş çeşidi olduğu için çok kolay şekilde evde nikah şekeri işi alabilirsiniz. Nikah şekeri satan dükkan ve firmalar bu ürünleri hazır almak yerine ev hanımlarına evde ek iş imkanı sağlayarak onlara evde nikah şekeri paketleme ve süsleme işi vermektedir. 

Siz de bulunduğunuz yerde bu işi yaparak kazanç elde etmek istiyorsanız bunun için doğru dükkanlar ve iş verenler ile çalışmalısınız. Bazı nikah şekeri işi veren firmalar ürün başı 20 kuruş verirken bazıları 1 TL’ye kadar el emeği ücreti ödeyebilmektedir. Bundan dolayı bilinçli bir şekilde evde nikah şekeri işine girmelisiniz.

İlgili İçerik: Ev Hanımları İçin Fazla Bilinmeyen Evde Para Kazanma Yolları

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar, yapılan işleri titizlikle yapılmasını istemektedir. Her paketleme işlerinde işverenler, bu konuda hassas olduğunu belirtelim. Paketleme yaparken size verilen şartlara, nasıl paketleneceğine dair bilgi ve diğer gereksinimleri işverenler tarafından alacaksınız. Her firma farklı paketleme işi de verebilir.

Fakat genel itibari ile size verilen nikah şekerlerini süslü paketlere azar azar eklemeniz istenecek. Bitirdiklerinizi de karton kolilelere zarar görmeyecek şekilde paketlenmeniz isteyecektir.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

Bitmeyen Bir Kazanç Yöntemi Olarak Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanma

Kendi işini yapmak isteyen kişiler dükkan açarak birçok masrafa girmektedir. Ama kendi evinizde ek masraf ödemeden de kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Bunu iki türlü yapabilirsiniz.

Ya Kendiniz ürünleri satın alıp, nikah şeklerini evde yapıp internet sayfalarında ya da dükkanlarda satabilirsiniz. Ya da hazır şekilde iş siparişi alıp evde sadece gelen malzemeleri paketleme işi yapabilirsiniz. İşte iki iş seçeneği hakkında detaylar.

İlgili İçerik: Evde Paketleme İşi Veren Firmalar 2020 (AYDA 4000 KAZAN)

Kendiniz Nikah Şekeri Yapıp İnternetten Satabilirsiniz

Birincisi; Nikah şekeri ana malzemelerini toptan olarak satın alıp, evde bu malzemeleri kendi zevkinize ve günün modasına uygun olarak montajlayıp ürünü satışa hazır hale getirebilirsiniz. Kendiniz tek başınıza yapabileceğiniz gibi çocuk, anne-baba ve eşinizle de bu işi yapabilirsiniz. Yaptığınız ürünleri kendi Facebook sayfanızda, İnstegram Sayfanızda satarak para kazanabilirsiniz. Ya da dükkan sahipleri ile anlaşarak fason iş siparişi alıp ürünleri çok daha karlı satabilirsiniz.

Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalardan Sipariş Alabilirsiniz

İkincisi; Nikah şekeri paketleme ve yapma işi için gerekli malzemeleri kendiniz almayıp bu ürünleri hazır olarak, Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalardan hazır alabilir ve sadece evde montaj ve süsleme yapabilirsiniz. Bu ilk yönteme göre kesin kazançlı bir yöntem olmasına rağmen geliri daha düşük olacaktır.

Burada işe ilk başlayacak olan kişilerin iş verenlerden sipariş almaları ve gelir durumuna göre daha sonra kendileri için evde nikah şekeri yapmaları daha yerinde olabilir.

Evde Nikah şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

Nikah Şekeri Yaparak Ne Kadar Para Kazanılır?

Evde ek gelir elde etmek isteyen bayanların bilmesi gereken en önemli nokta şudur;  bu iş kolay bir iş değildir. Çok uzun süre ve emek ister. Belki yorulmayacaksınız; ama el emeği sabır istemektedir. Süre uzun olmasına rağmen kazancınız dışarıdaki işlere göre düşük olabilir. Ortalama 1000-1500 TL arasında kazanabilirsiniz. Ama unutmayınız ki ne kadar kazanacağınıza siz karar veriyorsunuz. Yani ne kadar emek o kadar ekmek hesabı.

İlgili İçerik: Fabrikadan Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ve Yerler (GÜNCEL-2020)

Evde nikah şekerlerini kendiniz yapıp kendiniz özellikle İnstegram sayfasından pazarlayabilirseniz o zaman çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Bir örnek verelim; Basit bir nikah şekeri ortalama 3 TL’den satılabilmektedir. Siz tek sipariş aldığınızda en az paket halinde 300 adet satıyorsunuz. Bu da 900 TL yapar. Bu ürünlerin gelişi en fazla size 100 TL olacak ve 800 TL net kazanç  sağlayacaktır ki bu sadece bir siparişten alacağınız paradır.

Ama bunun için ürünleri kendinizin satması gerekmektedir. Aynı 300 adet siparişi evde nikah şekeri paketleme işi veren başka bir firmaya yapıp ücretinizi aldığınızda elinize en fazla 90-100 TL geçecektir ki en az 2-3 gününüzü alacak bir işten bahsediyoruz. Kısacası size nikah şekeri paketleme ve montajlama hakkında alternatif seçenekler sunduk. Tercih size kalmış ama ürünleri yapıp kendinizin satması daha iyi olacaktır.

 

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar, bulunduğunuz her ilde bulunmayabilir. Ancak size yakın büyük şehirlerin bir tanesinde mutlaka vardır. Paketleme işlerinde başvuru yaparken mutlaka online olmasından kaçınmalısınız. Telefon ile görüşmelerde size sağlıklı sonuç vermeyecektir. Bunun için birebir görüşmeniz gerekecek. İŞKUR nikah şekeri işi veren firmalarla da görüşebilirsiniz.

Nikah şekeri paketleme işi veren dükkanlar, hediyelik eşya mağazalar ya da nikah şekeri tedarik eden firmalarla görüşebilirsiniz. Kapora isteyen, senet imzalamanız gerektiğini söyleyen firmalardan uzak durmanız gerektiğini hatırlatalım. Hiçbir paketleme işinde işveren firma bunu yapmaz.

Firmalar pek iletişim bilgisi vermese de İŞKUR evde ek iş başvurusu için resmi sitesini kullanabilirsiniz. Bunun için “Buraya Tıklayarak” bilgi alabilirsiniz.

İlgili İçerik: Evde Çorap Paketleme İşi (HEMEN BAŞVUR)

Evde nikah şekeri işi telefon numaraları olsa da bazı firmalar telefonla iletişim sırasında çok fazla önem vermemektedir. Bunun haricinde direk olarak firma ya da mağazalara giderek paketleme işi yapabileceğinizi söyleyebilirsiniz. Yapabileceğiniz miktar ve boş zamanınız ne kadarsa belirtmeniz yeterli olacaktır. 

Bir önceki yazımız olan İşkur Evlere İş Veriyor mu? EV HANIMLARINA MÜJDE (11 FARKLI İŞ FIRSATI) başlıklı makalemizde İşkur ve İşkur Evlere İş Veriyor mu? hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Seren dedi ki:

  İzmirde ikamet ediyorum bu işe çok ihtiyacım paketleme işi istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 2. Melike Dönmez dedi ki:

  Evde paketleme nikâh şekeri vs. iş arıyorum.Bursa, Mudanyadan

 3. Emine GÜRSOY dedi ki:

  Merhaba Ankara’da yaşıyorum. Bekarım ve çalışmıyorum. Evde çok boş vaktim var. Paketleme işi yapabilirim.

 4. Ayşe dedi ki:

  Işe ihtiyacım var her türlü paketleme işi yaparim ulaşın lutfen

 5. Gamze dedi ki:

  Üniversiteye hazırlanıyorum kitaplarımı almam için paraya ihtiyacım var bu iş benim için önemli lütfen geri dönüş yapın her türlü paketleme işini yapabilirim

 6. Aysun dedi ki:

  Işkur işkur diyosunuz da bugün işkur aradım böyle birseyden haberimiz yok diyo

 7. Hülya Karakaya dedi ki:

  Evhanımıyım işe ihtiyacım var.El hızım çok iyi.paketleme işi yapmak istiyorum.ankara yenimahallede yaşıyorum

 8. fatoş dedi ki:

  Evde sabun veya nikah şekeri paketlemesi istiyorum evde 3 kişiyiz elimizde yatkındır geri dönüş yapılırsa sevinirim

 9. Nursel dedi ki:

  Benimde çok acil ise ihtiyacım var lutfen geri dönüş yapin

 10. Rojda dedi ki:

  Evde ek is yaptım daha önce acil ihtiyacım var

 11. Büşra tavuç dedi ki:

  Elim yatkın ve hızlıdır paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 12. Sevgim yılmaz dedi ki:

  Evde paket işi daha öncede yaptım öğrenciyim iki arkadaşız lütfen geri dönüş yapın

  1. Esin dedi ki:

   Kırklareli/ Lüleburgazda oturuyorum geri dönüs yaparsaniz sevinirim

 13. Birsen Mert dedi ki:

  İstanbul. Her türlü paketleme işi veya başka işleri yapacak 5 kişilik ekibiz. sorumluluk sahibiyiz, işimizi titizlikle zamanında yaparız. Lütfen bize dönüş yapın.

 14. Leyla dedi ki:

  Merhabalar ben 25 yaşındayım eşimden ayrıldım ise ihtiyacım var bana da yardımcı olurmusunuz işi yapmak istiyorum ankara da yaşıyorum

 15. Hidayet dedi ki:

  Merhaba acil ise ihtiyacım var dönüş yapın lütfen İzmir buradayım 4 kişiye hergün paketleme yapariz

 16. Sezgin deniz dedi ki:

  Bursa osmangazide oturuyorum evde yapılabilen iş istiyorum sabun paketleme veya nikâh şekeri paketleme işi yapabilirim

 17. Bircan Dizin dedi ki:

  İstanbul şişli Mecidiyeköyde oturuyorum kiraciyim paketleme işi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız dönüş yaparsanız çok sevinirim 🙏

 18. Özge dedi ki:

  İzmir Karşıyaka da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 19. Ayşe Elveren dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 20. Mahire dedi ki:

  Kırklareli de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum lütfen ulaşın

 21. bahar cansız dedi ki:

  ek is istiyorum

 22. Nesibe karabacak dedi ki:

  Bende eşime destek olmak amacıyla iş imkanı istiyorum

 23. canan dedi ki:

  sultanbeyliginde oturuyorum evde ek işe cok ihtiyacim var her türlü paketleme işi yapabilirim lütfen geri dönûş yapin05302403290

 24. Nuray Tığ dedi ki:

  Evde ek iş arıyorum