finansportali.net

EVDE EK İŞ

Evde Pipet Paketleme İşi – 81 İl İçin Firma Adres Bilgisi!

Evde Pipet Paketleme İşi

Türkiye’nin neresinde yaşarsanız yaşayın, evde pipet paketleme işi yaparak  para kazanabilirsiniz. Başta İstanbul olmak üzere; özellikle Ankara, İzmir, Bursa, Samsun, Kocaeli, Antalya, Eskişehir, Konya ve Kayseri gibi büyük şehirlerde yaşayan özellikle ev hanımları! Evlere pipet paketleme işi veren firmalar ile anlaşarak ayda ortalama 8.000 TL gelir elde etmek için bu yazımı sonuna kadar okuyun.

Biliyorum, bu konuyla ilgili kafanızda pek çok soru işaret var!

Mesela, evde pipet paketleme işi nedir? Evlere pipet paketleme işi veren firmalar ücreti neye göre belirliyorlar? 8.500 TL sabit maaş mı, yoksa değişebilir mi? Öyle ya, evlere paketleme işi veren firmaları bulmak zor. O zaman pipet paketleme işi veren yerleri siz nasıl bulacaksınız? İŞKUR üzerinden bu konuda destek alabilir misiniz? Evde pipet paketleme işi veren firmaların telefon numaraları nelerdir?

Şimdi, derin bir nefes alın ve yeni kazanç kapınız hakkında gerekli her şeyi öğrenmeye açık olun, başlıyorum!

Advertisement

Evde Pipet Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

evde pipet paketleme işi
Evde pipet paketleme işi

Günlük hayatta sıklıkla kullandığımız rengarenk, şekilli pipetleri kutulara koyarak para kazanacaksınız desem, ne derdiniz? Peki ama nasıl, diye sorardınız değil mi?

Evde yapılabilecek ek işler arasında yer alan, evde pipet paketleme işini yapmak istiyorsanız ilk olarak bu işleri veren firmaları bulmanız gerekecektir. Bu firmaları aşağıda nasıl bulacağınızı açıklayacağım; ancak öncesinde pipet paketleme işi nedir? Hem bir açıklık getireyim:

Kolay, hızlı ve pratik bir şekilde yapabileceğiniz evlere pipet paketleme işi süreci şu şekilde ilerler:

 • İşi alacağınız firmayı detaylı bir şekilde araştırır ve bulursunuz.
 • Firmayla iletişime geçtikten sonra günde kaç adet pipet paketleyeceğinizi ve kaç saat çalışabileceğinizi belirtirsiniz.
 • İş veren ile yaptığınız bu konuşma sonrasında evde pipet paketleyerek ne kadar kazanacağınızın bilgisini alırsınız.
 • Ardından firmalar, büyük çuvallar ile size toplu bir şekilde pipetleri teslim ederler.
 • Pipet paketleme işi 10 kutu 20 kutu şeklinde ilerlemez. Size en az 1000 paket olacak şekilde iş verirler.
 • Sizler de, örneğin bu paketi 10 günde bitirirsiniz.
 • 10 günün sonunda fabrikadan evlere paketleme işi veren firmalar, pipetleri size bırakanlar teslim almak için kapınıza kadar gelirler ve karşılığında ücretinizi size öderler.
 • Eğer firma paketleme işlerinizden memnun kalırsa; sizinle sürekli olacak şekilde çalışmak isteğini belirtecektir.

Evde Yapılabilecek Diğer Paketleme İşleri

evde paketleme işi veren firmalar
Evde paketleme işi yapmak

Konumuz, evde pipet paketleme işi olsa da; ben genel itibariyle evlere ek iş paketleme seçenekleri hakkında sizi bilgilendirmek istiyorum. Neden mi? Belki de, yaşadığınız bölgede kolayca bulabileceğiniz başka paketleme işleri de vardır.

Örneğin: İzmir veya Bursa‘da yaşayan kişiler için tekstil ürünü paketleme işlerini bulmak daha kolay olacaktır.

Şimdi sizlerle yapabileceğiniz bazı paketleme işlerini paylaşmak istiyorum. Verdiğim örnekler arasından size ve bölgenize en uygun olanını seçebilir, üzerine tıklayarak nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz!

Pipet Paketleme İşinin Aylık Kazancı 

pipet paketleme işinin aylık kazancı
Evde paketleme işi yaparak para kazanmak

Evde pipet paketleme işi veren firmaların, paketlenecek ürünler için verdikleri ortalama ücret aynıdır. Yani, elinizde eğer çok zor bir paketleme işi varsa; bu işten paket başına alacağınız ücret, kolay olan işe göre daha yüksek olacaktır.

Örneğin: Pipet paketleme işi kıyafet paketleme işine göre daha kolaydır. Dolayısıyla, ücreti bir tık daha düşüktür.

Advertisement

Ancak pipet paketlerken sergileyeceğiniz efor ile kıyafet paketlerken sergileyeceğiniz efor da aynı olmayacaktır. Evde pipet paketleme işi kazanç olarak değişiklik gösterir. Günde 5 saat çalışan kişiyle 10 saat çalışan kişinin aylık geliri aynı olmaz.

pipet paketleme kazancı

Firmalar, pipetleri ayrı ayrı ya da tek bir poşette olacak şekilde gruplandırarak paketlemenizi isteyebilirler. Ancak bu farklılık kazanç da herhangi bir değişiklik yaratmaz.

Örneğin: Bir poşetin içinde 20 adet pipetin paketlenerek konulması isteniliyor. Siz de günde 100 ayrı poşete pipet paketliyorsunuz.

Günde 100 pipet poşeti paketleyen bir kişinin aylık ortalama kazancı 8.000 TL olacaktır. Evde pipet paketleme işi ile ayda 8.000 TL kazanmak isteyen bir kişi, bu işe günde ortalama 8 ile 10 saat arasında zaman ayırmalıdır.

Bu işi ailenizle birlikte yapmaya ne dersiniz? Mesela eşinizle, çocuklarınızla veya bir öğrenciyseniz kardeşlerinizle… Bir gün içerisinde ne kadar çok pipet paketlerseniz o kadar çok para kazanırsınız, sakın unutmayın!

Evlere Pipet Paketleme İşi Veren Firmalar

evde pipet paketleme işi veren firmalar

Evde ek iş arayan kişilerin merak ettiği sorulardan biri daha: Evlere pipet işi veren firmaları nereden bulabilirim? Aslında herhangi bir paketleme işi veren firmadan da bu işi alabilirsiniz. Genellikle paketleme işi yapan firmalar, sadece tek bir ürün üzerine yoğunlaşmazlar. Yani eğer, bir paketleme işi veren kişi veya firma bulursanız; kendinize uygun bir iş de bulabilirsiniz.

Yaşadığınız bölgede yer alan, milyoncu dükkanları, organizasyon şirketleri, plastik üretim fabrikaları gibi yerlerde evde pipet paketleme işi veren birilerini bulabilirsiniz.

Advertisement

Ayrıca internette, yaşadığınız şehirde plastik fabrikası olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bu fabrikaların internette yer alan telefon numaralarını arayarak görüşmeye gidebilirsiniz. (Peki bunu nasıl yapacaksınız? Hemen bir sonraki başlığıma bakın!)

İlgili içerik: Evlere Dikiş İşi Veren Firmalar – Adres Bilgileri Tam Liste!

Pipet Paketleme İşi Veren Yerler Adres Bilgisi

Evde Pipet Paketleme İşi
Evde Pipet Paketleme İşi

Evlere pipet paketleme işi veren firmaların adreslerini hangi şehirde yaşıyor olursanız olun, öğrenmeniz an meselesi. Nasıl mı? Hazırsanız aşağıda anlattığım her şeyi dikkatlice okuyun.

1- İnternette arama yapmak için kullandığın arama motorunu aç. Mesela Google, Safari, Yandex, Yahoo gibi

2- Örnek olarak Manisa’da yaşıyorsunuz diyelim. İnternete Manisa plastik ve ambalaj fabrikası yazın.

Advertisement

3- Ardından yukarıda bulunan haritalar sekmesine tıklayın.

4- Karşınıza onlarca firma ve fabrika bilgisi çıkacak.

5- Bu listeden evde pipet paketleme işi veren firmalar adres ve konum bilgilerine ulaşabilirsiniz.

6- Merak etmeyin %99,9’unun açık adresi orada yazıyor, yoksa da konum bilgisi zaten önünüzde!

Advertisement

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) zaman zaman resmi web sitesinde, Türkiye’nin her bölgesi için paketleme işçisi ilanları yayınlamaktadır. Buraya tıklayarak, yaşadığınız yerde yapabileceğiniz paketleme işleri var mı, yok mu öğrenebilirsiniz.

Ayrıca İŞKUR Evlere İş Veriyor mu? başlıklı yazımı da muhakkak okumanızı tavsiye ediyorum. 

Evde Pipet Paketleme İşi Telefon Numarası

evde pipet paketleme iş numarası
Evde paketleme işi telefon numarası

Son olarak evde ek iş ilanları ve evden para kazanma ilanları olan FACEBOOK gruplarına üye olarak, evlere paketleme işleri veren firma ve iş verenler ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Evde pipet paketleme işi veren kişilerin telefon numaralarını, yukarıda vermiş olduğumuz Facebook gruplarından bulabilirsiniz. Bu sayfalarda günde ortalama 10 farklı paketleme paylaşımı yapılmaktadır. İş verenler, buraya kendi adlarını, iş türünü ve telefon numaralarını yazarak, paketleme işçisi ararlar.

Ayrıca bir üst başlıkta verdiğim adres bulma bilgisi üzerinden de bu firmaların telefon numaralarını görebilir ve arayabilirsiniz. Ancak 0532-0545-0505 gibi başlayan cep telefon numaralarından ziyade 0216-0232 gibi alan kodu ile başlayan iş yeri telefon numaralarını aramanızı öneriyorum. Aksi taktirde iş verenlerin kişisel telefonları üzerinden iş istemek onları biraz kızdırabilir.

UYARI! Evlere paketleme işi veren hiçbir firma ve iş veren sizden kapora ve depozito gibi taleplerde bulunmaz. Lütfen, size iş vereceğim bahanesiyle önden teminat maksadıyla para isteyen kişilere itibar etmeyiniz!

Advertisement

Sizler de evinizden çalışmak ve para kazanmak istiyorsanız; bu paylaşımların altına YORUM halinde iletişim bilgilerinizi yazabilir ve evlere paketleme işi veren yerlerin sizi aramalarını bekleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 15.000 TL KAZAN! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

177 Yorum

 1. serife

  15 Aralık 2023 at 00:19

  bende evde paketleme isi istiyorum

 2. Necla bostan

  8 Ağustos 2023 at 10:22

  Gerçekten ihtiyacım var

  • nuran

   7 Ekim 2023 at 00:09

   merhbalar bursada oturuyorum evdepaketleme işini istiyorum çok ihtiyacım var lütfen

 3. Umahan ermiş

  1 Ağustos 2023 at 22:47

  Manisa soma’dayim evde paketleme işi istiyorum

 4. Fatma ay

  21 Temmuz 2023 at 22:34

  Kayseride oturyorum evde iş istiyorum

  • Melek demir

   2 Eylül 2023 at 21:06

   Şanlıurfa da oturuyorum evde iş istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

177 yorum

EVDE EK İŞ

İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU!

işkur evde paketleme işi

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için en güvenilir yol İŞKUR evde paketleme işi… Bu süreç ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi adım adım açıklıyorum. Evde iş imkanı ile siz de kazanın! 🙂 2024 yılında giderek popülerleşen evde paketleme işleri ile birlikte, bu işler üzerinden dolandırıcılık yapan kişilerin sayısı da maalesef ki arttı. Bu nedenle […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Kaporasız Evde Paketleme İşi 2023 | T.C’siz Evde Paketleme!

Kaporasız Evde Paketleme İşi

Evde çalışmak istiyorum diyenler! Kaporasız evde paketleme işi ile güvenilir bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Günümüzde gerçekten de güvenilir evde paketleme işi bulabilmek mümkün! Evlere paketleme işi veren firmalar nasıl bulunur? Detaylı olarak aktardık! Kaporasız paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kapora istemeyen paketleme işini nasıl bulacağınızı açıkladık! Kaporasız evde paketleme […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.