Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Yaparak Nasıl Para Kazanırım?

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Yaparak Nasıl Para Kazanırım?
21.10.2020
A+
A-

Evde paketleme işi veren firmalar arasında rağbet görülen işlerden bir tanesi de evde telefon kılıfı paketleme işi diyebiliriz. Sizlere bu yazımızda evde telefon kılıfı paketleme işi nasıl yapılır, ne kadar kazandırır, nasıl başvurulur gibi merak ettiğiniz soruları yazıp derledik.

Artık cep telefonları hayatımızın bir parçası haline geldi. Türkiye’de vergiler nedeniyle fiyatları da pahalı olan cep telefonlarını korumamız için telefon kılıflarına ihtiyaç duyuyoruz. Bu nedenle cep telefonu kılıfı çok ihtiyaç olduğu gibi telefon kılıfı satan firmalar için de paketleme işi epey fazla oluyor. Evde cep telefonu kılıfı paketleme işi sayesinde aylık en az 1.000 TL ile 4.000 TL arası kazanç sağlamanız mümkün. Yazımızın devamında detaylarını göreceksiniz.

Telefon Kılıfı Paketleme Nasıl Yapılır?

Cep telefon kılıfı paketleme işi oldukça kolay bir iştir. Eğer tek kişi olarak bu işi yaparsanız aylık geliriniz fazla olmayacaktır. Bu yüzden birden fazla kişi ile bu işi kolay bir şekilde yaparsanız, kısa sürede oldukça fazla paketleme işi yapabilirsiniz.

Genelde de firmalar bu konuda aylık yüz binlere kadar paketleme işi verebilmektedir. Bu da kazancınızı artıracaktır. O yüzden toplu yapabilecek kişilere daha fazla telefon kılıfı paketleme işi verilmektedir.

Telefon kılıfı paketleme nasıl yapılır sorusu oldukça basittir. Size verilen toplu telefon kılıflarını, size verilen diğer pakette yer alan naylon poşetlere yerleştirmelisiniz. Her kutuya kaç adet konulacağı firmalar tarafından size bilgi verilecektir. Hızlı bir şekilde yapabileceğiniz ve birden fazla kişi ile yaparak daha fazla kazanç sağlayabileceğiniz bir iştir.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bunu da okuyabilirsiniz: Fabrikadan Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ve Yerler (GÜNCEL-2020)

Telefon Kılıfı Paketleme ile Ne Kadar Para Kazanılır?

Evde yapılan ek işler konusunda özellikle paketleme işleri, sizin vereceğiniz emek ve harcayacağınız zamana göre değişen kazanç sistemi mevcuttur. Telefon kılıfı paketleme ile ne kadar kazanırım diyorsanız, bu tamamen size bağlıdır.

Cep telefon kılıfı paketleme işi veren firmalar, sizlere toplu bir şekilde bu işi verecektir. Bu yüzden ne kadar çok alırsanız değil, ne kadar çok paketlerseniz o kadar çok kazanacaksınız. Günlük 1.000 adet telefon kılıfı paketleme işi size en fazla 4-5 saat kaybettirecektir. Kazancı ise 150 TL’den başlıyor. Kimi firmalar telefon kılıfı sayısına değil, paketlediğiniz koli başına da rakam ve fiyat verebilir.

Telefon kılıfı paketleme işi kazancı siz ne kadar çok yaparsanız artacaktır. Bu yüzden birden fazla kişi ile bu işi yaparsanız günlük kazancınızı en az 2.000 TL yapmanız da mümkün. Bu işin kazancı tamamen size ve çalışmanıza bağlı olduğunu tekrardan hatırlatalım.

Yeni İş Fırsatı: Ek Gelir Olarak Yapılacak İşler

Telefon Kılıfı Paketleme İşi Veren Firmalar

Telefon kılıfı paketle işi yapmak istiyorum fakat firma bulamıyorum diyorsanız, bu sorunun cevabı da oldukça basittir. Bildiğiniz üzere her şehirde telefon aksesuarları satan dükkânlar bulunuyor. Bu dükkânlara giderek paketleme işi sorabilirsiniz. Kılıfları aldıkları firmalar ile iletişime geçerek iş almak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Ancak online başvuru isteyen, özellikle sosyal medyada bu işi vereceğini söyleyenlerden uzak durmanızda yarar var. Asılsız bilgi veren ve kişisel bilgilerinizi temin etmek için bu işi verebileceğini söyleyenlerden uzak durmalısınız. Yalnızca telefon aksesuarı satan firmalar ya da dükkânlar ile birebir iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Telefon kılıfı paketleme işi veren firmalar hiçbir zaman online anket, başvuru formu ya da benzeri bir sistem sunmamaktadır.

İllere Göre İş Fırsatı: Evden Nasıl Para Kazanılır? (50 FARKLI FİKİR)

Telefon Kılıfı Paketleme İşi Başvurusu

Evde cep telefon kılıfı paketleme işi yapmak istiyorsanız öncelikle paketleme işi veren firmalar ile nasıl iletişime geçeceğinizi bilmelisiniz. İnternette birçok asılsız bilgi veren, online başvuru formu verip kimlik bilgilerinizi çalan çok kişi var. Bu kişilerden uzak durarak nasıl telefon kılıfı paketleme işi başvurusu yapabilirim diyorsanız, üst başlıkta belirttiğimizi okumalısınız.

Telefon kılıfı paketleme başvurusu için telefon ve teknoloji aksesuar malzemeleri satan yerlere gidin. Telefon kılıflarını aldıkları firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. İnternetten toptan telefon aksesuarları satan firmaları bulup iletişime geçerek iş sorabilirsiniz. Ancak sizden ücret ya da işle alakasız bir şekilde kimlik bilgilerinizi isteyenlerden uzak durmanızda yarar var.

Dilerseniz diğer evde paketleme işleri ile ilgili makalelerimize Evde Ek İş menümüzden göz atabilirsiniz. Sorularınızı yorumlarda sorabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Manisa Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve Yerler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMLAR

 1. Sevim dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul arnavutköy de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 2. Sevda dedi ki:

  Benim de evde ek iş yaoma ihtiyacım var ayağımdan rahatsızlığımdan dolayı geri dönüş saglarmisiniz

 3. Esma dedi ki:

  Istanbul arnavutköyde yaşıyorum 4kisiyiz bu isi yapmak isteriz

 4. Sultan dedi ki:

  Antalya manavgata evde telefon kılıfı paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 3 kişiyiz

 5. Sultan dedi ki:

  Evde telefon kılıfıpaketleme işiyapmak istiyorum 3 kişiziz

 6. Nergiz dedi ki:

  Eşime destek olmak istiyorum İstanbul Sultanbeyli yardımcı olursanız sevinirim

 7. Havva Hamamcı dedi ki:

  Merhaba ben Bursa’da oturuyorum nereye baş vurduysam hiç kimse dönüş yapmadı yapanlar ise ön para talep etti lütfen yardım edin evim kira evde sadece eşim çalışıyor oğlumun askerliği ertelemeli olduğu için iş bulamıyor bende evde yapabileceğim bir iş arıyorum Allah aşkına bu işe ihtiyacım var ama ön ödeme yapabilecek durumda değilim

 8. Nejla özan dedi ki:

  Gerçek çok ihtiyacım var esimde köpek meme hastalığı var calisamiyo günde 3 kez pansuman yapiyorum tek emekli maaşım yetmiyo lütfen yardım edin bende yapıyım böyle işi lutfen