finansportali.net

EVDE EK İŞ

2023 Evde Tespih Dizme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları

evde tesbih dizme işi

Evde tespih dizme işi hakkında merak edilenleri açıklıyoruz! Hem hediye hem de bir ibadet aracı olan tespih, özellikle erkeklerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alıyor. Bu kadar çok rağbet gören bir şeyi üreterek para kazanmaya ne dersiniz? Maliyeti düşük ve kazancı yüksek olan bu işi, basit bir şekilde evinizden yapabilirsiniz.

Üstelik, şimdiler de çoğu firma ve atölyeler de evlere tespih işi veriyorlar. Ayrıca, firmalarla anlaşarak tespih paketleme işi de alabilirsiniz. Tespih dizme işinin kazancı borcunuzu ödemeye, evinize katkı sağlamaya ya da birikim yapmaya yeterli olacaktır.

Özellikle emekliler ve ev hanımlarının ek gelir sağlamak için yaptığı evde tespih dizme işi ile ilgili tüm ayrıntıları ve başvurabileceğiniz yerleri yazımızda sizler için belirttik.

Advertisement

Evde Tespih Yapımı Nasıl Yapılır?

Özellikle erkeklerin vazgeçemediği aksesuarları olarak bilinen tespihlerin modası hiçbir zaman değişmez. Farklı türde ve renkteki boncuklar ve tasarım imameler kullanılarak yapılan tespihler, her zaman ilgi görmüştür.

Dışarı da bu kadar pahalı satılan bir şeyi sizler de evinizde oldukça ucuza mal edip, pazarlayabilir ya da firmalardan tespih paketleme işi alabilirsiniz

Evde Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde tespih yapımı son derece basittir. İhtiyacınız olan; taneler, durak (pul), düğümlük, imame ve tespih ipidir. Bu malzemeleri edindikten sonra tespihinizi dizmek için 15- 20 dakika yeterli olacaktır. Evet gördüğünüz gibi, evde tespih yapmak az malzemeli ve kısa süren bir iştir.

Advertisement

Tespihi yaparken dizeceğiniz boncukların sırasını, tasarımını, sayısını siz belirlersiniz. Elinizde mevcut olan malzemeler ile ortaya güzel bir tespih çıkarabilirsiniz. Bu arada Youtube‘da evde tespih dizme işi ile ilgili çok sayıda video bulunuyor. Bu videoları inceleyerek örnek alabilir ve kafanızda birkaç farklı model oluşturabilirsiniz.

evde tespih dizme işi

En Çok Talep Gören Tespihler

Tespihlerin yapımında kullanılan boncuk ve taşların yelpazesi çok geniştir. Ancak her şey de olduğu gibi tespihte de rağbet gören birkaç seçenek bulunuyor. Eğer bu işe başlayacaksınız, hedef kitlenizin ihtiyacı ve tercihlerini de dikkate almalısınız.

Tespih satıcılarının gözlemleri doğrultusunda en çok talep gören tespihler arasında; kehribar, oltu taşı ve kuka yer alıyor. Ayrıca, kokulu tespih ve fosforlu tespihler de şu sıralar oldukça trendler. Sizler de bu doğrultuda evde tespih dizme işi yapabilirsiniz.

NOT: Solak kehribar tespihleri, tespih çeşitleri arasında en yüksek fiyatlı olanıdır.

Advertisement

   Evde Plastik Bardak Paketleme İşi


Tespih Dizerek Ne Kadar Para Kazanırım?

evde tespih yapımı
Evde tespih dizme işi kazancı

Evde tespih dizerek para kazanmak isteyenler için 2 farklı şey söyleyebiliriz:

 1. Bu işi kendiniz mi yapıp, pazarlayacaksınız?
 2. Firmalar aracılığıyla tespih dizme işi alıp paketleme mi yapacaksınız?

Öncesinde yukarıdaki 2 seçenekten hangisini yapacağınıza karar vermelisiniz. Ancak biz yine de evde tespih dizerek ne kadar para kazanırım sorunuzu yanıtlayalım.

Eğer bu işi kendiniz yapacaksanız; kullanacağınız malzemelerin kalitesi satış fiyatınızı belirleyecektir. Kaliteli ve nadir parçalardan oluşan ürünleri tespihinizde bulundurursanız, yaptığınız işleri pahalıya satabilirsiniz.

Piyasada 50 TL‘ye de tespih bulabilirsiniz 10 bin TL‘ye de. Bu tespihler arasındaki fark kullanılan malzemelerin (gümüş, zirkon, boncuk, doğal taş, altın kaplama, renkli boncuk vs. ) yapısından kaynaklanır.

Advertisement

Ancak ortalama kalitede olan bir tespihi 50 TL‘ye mal edip 100 TL – 150 TL arasında satışa koyabilirsiniz. Çok kaliteli ürünlerin olduğu, doğal taşları ve gümüş imameleri tercih ettiğiniz tasarımlarda, tespihlerinizi 200 TL ve üzeri fiyatlarda satabilirsiniz.

Bunun yerine, firma ve atölyelerle iş birliği içerisinde evde tespih dizme işi de yapabilirsiniz. Firmalar size tespih başına ortalama 5 TL vereceklerdir. Yani günde 100 adet tespih dizerseniz günlük ortalama 500 TL para kazanırsınız. Ne kadar çok tespih dizerseniz kazancınız o kadar yüksek olacaktır.

Öneri: Ankara Evlere İş Veren Firmalar


Evde Tespih Dizme ve Paketleme İşi Veren Firmalar

evde tespih dizme işi veren firmalar
evde tespih dizme işi

Evde tespih dizme ve paketleme işi veren firmalar, sizlere toplu şekilde sipariş vereceklerdir. Yani öyle 15- 20 tane tespih diz, sonra paranı vereyim gibi bir çalışmaları yoktur. En az 1000 tespih çıkacak kadar malzemeyi evinize çuvallar ile bırakırlar.

Ardından iş bitimi zamanı geldiğinde yaptığınız tespihler, firmalar tarafından teslim alınır. Firmalar, yaptığınız tespihlerin ücretlerini teslimat sırasında size verirler. Eğer yaptığınız işten memnun kalırlarsa, daha çok iş alabilir ve kazancınızı sabit hale getirebilirsiniz.

Advertisement

Evde Tespih İşi Veren Firmalar Başvuru ve İletişim Bilgisi

Evde tesbih işi veren Firmalar telefon numarası
Evde tesbih işi veren Firmalar telefon numarası

Evde tespih dizerek ve paketleyerek para kazanmak istiyorsanız, bu işi alabileceğiniz firmalara ve telefon numaralarına ihtiyacınız olacaktır. Türkiye’nin İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Gaziantep, Adana, Samsun, Trabzon ve daha pek şehrinde tespih işi veren firmalar bulunur.

Aslında piyasada bu alanla ilgili pek çok firma ve atölye vardır; ancak bunlar arasından en güvenilir olanını seçmek son derece önemli. Evde tespih işi veren firmalar arasında güvenilir olanı seçmek için ince eleyip sık dokumalısınız.

İstanbul’da yaşayanlar! İstanbul’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar yazısı sizin için!


UYARI! Sizden iş başında teminat gerekçesiyle kapora isteyen kişilere kesinlikle itibar etmemelisiniz.

Bunun dışında sizlere evde tespih dizme işi verebilecek firmaları Sahibinden.com gibi sitelerde ve ilgili Facebook grupları olan Evde ek iş ilanları ve Evden para kazanma ilanları sayfalarına üye olarak da bulabilirsiniz.

Advertisement

Bu gruplarda, sizler gibi evlerde paketleme iş ilanı arayan kişiler ve bu işleri veren firmalarla iletişime geçebilirsiniz. İş verenlere ulaştıktan sonra; ad-soyad, mail adresiniz, telefon numaranız ve ev adresiniz gibi bilgileri paylaşarak tespih paketleme işi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 15.000 TL KAZAN! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

64 Yorum

 1. Sultan

  28 Aralık 2023 at 17:10

  ben tesbih işi yapmak istiyorum İstanbul’ Beykoz’da oturuyorum

 2. Meryem

  2 Aralık 2023 at 01:25

  Bende tesbih işi yapmak istiyorum istanbul da oturuyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

64 yorum

EVDE EK İŞ

İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU!

işkur evde paketleme işi

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için en güvenilir yol İŞKUR evde paketleme işi… Bu süreç ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi adım adım açıklıyorum. Evde iş imkanı ile siz de kazanın! 🙂 2024 yılında giderek popülerleşen evde paketleme işleri ile birlikte, bu işler üzerinden dolandırıcılık yapan kişilerin sayısı da maalesef ki arttı. Bu nedenle […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Kaporasız Evde Paketleme İşi 2023 | T.C’siz Evde Paketleme!

Kaporasız Evde Paketleme İşi

Evde çalışmak istiyorum diyenler! Kaporasız evde paketleme işi ile güvenilir bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Günümüzde gerçekten de güvenilir evde paketleme işi bulabilmek mümkün! Evlere paketleme işi veren firmalar nasıl bulunur? Detaylı olarak aktardık! Kaporasız paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kapora istemeyen paketleme işini nasıl bulacağınızı açıkladık! Kaporasız evde paketleme […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.