finansportali.net

EVDE EK İŞ

Evde Tespih Dizme İşi (BAŞVURU VE İLETİŞİM)

Evde Tespih Dizme İşi

Evde tespih dizme işi hakkında merak edilenleri açıklıyoruz! Hem hediye hem de bir ibadet aracı olan tespih, özellikle erkeklerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alıyor. Bu kadar çok rağbet gören bir şeyi üreterek para kazanmaya ne dersiniz? Maliyeti düşük ve kazancı yüksek olan bu işi, basit bir şekilde evinizden yapabilirsiniz.

Üstelik, şimdiler de çoğu firma ve atölyeler de evlere tespih işi veriyorlar. Ayrıca, firmalarla anlaşarak tespih paketleme işi de alabilirsiniz. Tespih dizme işinin kazancı borcunuzu ödemeye, evinize katkı sağlamaya ya da birikim yapmaya yeterli olacaktır.

Özellikle emekliler ve ev hanımlarının ek gelir sağlamak için yaptığı evde tespih dizme işi ile ilgili tüm ayrıntıları ve başvurabileceğiniz yerleri yazımızda sizler için belirttik.

Advertisement

Evde Tespih Yapımı Nasıl Olur?

Özellikle erkeklerin vazgeçemediği aksesuarları olarak bilinen tespihlerin modası hiçbir zaman değişmez. Farklı türde ve renkteki boncuklar ve tasarım imameler kullanılarak yapılan tespihler, her zaman ilgi görmüştür. Dışarı da bu kadar pahalı satılan bir şeyi sizler de evinizde oldukça ucuza mal edip, pazarlayabilir ya da firmalardan tespih paketleme işi alabilirsiniz

Evde Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar

 

Advertisement

Evde tespih yapımı son derece basittir. İhtiyacınız olan; taneler, durak (pul), düğümlük, imame ve tespih ipidir. Bu malzemeleri edindikten sonra tespihinizi dizmek için 15- 20 dakika yeterli olacaktır. Evet gördüğünüz gibi, evde tespih yapmak az malzemeli ve kısa süren bir iştir.

Tespihi yaparken dizeceğiniz boncukların sırasını, tasarımını, sayısını siz belirlersiniz. Elinizde mevcut olan malzemeler ile ortaya güzel bir tespih çıkarabilirsiniz. Bu arada Youtube‘da evde tespih dizme işi ile ilgili çok sayıda video bulunuyor. Bu videoları inceleyerek örnek alabilir ve kafanızda birkaç farklı model oluşturabilirsiniz.

 

Advertisement

En Çok Talep Gören Tespihler

Tespihlerin yapımında kullanılan boncuk ve taşların yelpazesi çok geniştir. Ancak her şey de olduğu gibi tespihte de rağbet gören birkaç seçenek bulunuyor. Eğer bu işe başlayacaksınız, hedef kitlenizin ihtiyacı ve tercihlerini de dikkate almalısınız. Tespih satıcılarının gözlemleri doğrultusunda en çok talep gören tespihler arasında; kehribar, oltu taşı ve kuka yer alıyor. Ayrıca, kokulu tespih ve fosforlu tespihler de şu sıralar oldukça trendler. Sizler de bu doğrultuda evde tespih dizme işi yapabilirsiniz.

NOT: Solak kehribar tespihleri, tespih çeşitleri arasında en yüksek fiyatlı olanıdır.

evde tespih yapımı

Evde tespih dizme işi kazancı

   Evde Plastik Bardak Paketleme İşi


Tespih Dizerek Ne Kadar Para Kazanırım?

Evde tespih dizerek para kazanmak isteyenler için 2 farklı şey söyleyebiliriz:

Advertisement
  1. Bu işi kendiniz mi yapıp, pazarlayacaksınız?
  2. Firmalar aracılığıyla tespih dizme işi alıp paketleme mi yapacaksınız?

Öncesinde yukarıdaki 2 seçenekten hangisini yapacağınıza karar vermelisiniz. Ancak biz yine de evde tespih dizerek ne kadar para kazanırım sorunuzu yanıtlayalım.

Eğer bu işi kendiniz yapacaksanız; kullanacağınız malzemelerin kalitesi satış fiyatınızı belirleyecektir. Kaliteli ve nadir parçalardan oluşan ürünleri tespihinizde bulundurursanız, yaptığınız işleri pahalıya satabilirsiniz. Piyasada 10 TL‘ye de tespih bulabilirsiniz 10 bin TL‘ye de. Bu tespihler arasındaki fark kullanılan malzemelerin (gümüş, zirkon, boncuk, doğal taş, altın kaplama, renkli boncuk vs. ) yapısından kaynaklanır.

Ancak ortalama kalitede olan bir tespihi 15-20 TL‘ye mal edip 50-70 TL arasında satışa koyabilirsiniz. Çok kaliteli ürünlerin olduğu, doğal taşları ve gümüş imameleri tercih ettiğiniz tasarımlarda, tespihlerinizi 200 TL ve üzeri fiyatlarda satabilirsiniz.

Bunun yerine, firma ve atölyelerle iş birliği içerisinde evde tespih dizme işi de yapabilirsiniz. Firmalar size tespih başına ortalama 2-3 TL vereceklerdir. Yani günde 100 adet tespih dizerseniz günlük ortalama 250 TL para kazanırsınız. Ne kadar çok tespih dizerseniz kazancınız o kadar yüksek olacaktır.

Advertisement

 Ankara Evlere İş Veren Firmalar


Evde Tespih Dizme ve Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde tespih dizme ve paketleme işi veren firmalar, sizlere toplu şekilde sipariş vereceklerdir. Yani öyle 15- 20 tane tespih diz, sonra paranı vereyim gibi bir çalışmaları yoktur. En az 1000 tespih çıkacak kadar malzemeyi evinize çuvallar ile bırakırlar. Ardından iş bitimi zamanı geldiğinde yaptığınız tespihler, firmalar tarafından teslim alınır. Firmalar, yaptığınız tespihlerin ücretlerini teslimat sırasında size verirler. Eğer yaptığınız işten memnun kalırlarsa, daha çok iş alabilir ve kazancınızı sabit hale getirebilirsiniz.

evde tespih dizme işi veren firmalar

Evde Tespih İşi Veren Firmalar Başvuru ve İletişim Bilgisi

Evde tespih dizerek ve paketleyerek para kazanmak istiyorsanız, bu işi alabileceğiniz firmalara ve telefon numaralarına ihtiyacınız olacaktır. Türkiye’nin İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Gaziantep, Adana, Samsun, Trabzon ve daha pek şehrinde tespih işi veren firmalar bulunur. Aslında piyasada bu alanla ilgili pek çok firma ve atölye vardır; ancak bunlar arasından en güvenilir olanını seçmek son derece önemli. Evde tespih işi veren firmalar arasında güvenilir olanı seçmek için ince eleyip sık dokumalısınız.

Advertisement

İstanbul’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar


UYARI! Sizden iş başında teminat gerekçesiyle kapora isteyen kişilere kesinlikle itibar etmemelisiniz.

Bunun dışında sizlere evde tespih dizme işi verebilecek firmaları Sahibinden.com gibi sitelerde ve ilgili Facebook grupları olan Evde ek iş ilanları ve Evden para kazanma ilanları sayfalarına üye olarak da bulabilirsiniz. Bu gruplarda, sizler gibi evlerde paketleme iş ilanı arayan kişiler ve bu işleri veren firmalarla iletişime geçebilirsiniz. İş verenlere ulaştıktan sonra; ad-soyad, mail adresiniz, telefon numaranız ve ev adresiniz gibi bilgileri paylaşarak tespih paketleme işi alabilirsiniz.

 

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Evde Plastik Bardak Paketleme İşi – 2022 Adres Bilgileri! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

33 Yorum

  1. Habibe

    5 Temmuz 2022 at 15:01

    Merhaba İstanbul Çekmeköy de oturuyorum evde paketleme işi arıyorum hamileyim o yüzden evde iş arıyorum lütfen yardımcı olur musunuz

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

33 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.