finansportali.net

EVDE EK İŞ

Evde Yara Bandı Paketleme İşi Veren Yerler 9.000 TL Veriyor!

Evde Yara Bandı Paketleme İşi Veren Yerler

Evde kürdan paketleme, davetiye katlama, iplik temizleme gibi işlerden sonra; evde yara bandı paketleme işi veren yerler 2023 hakkında da bilgi vermek istiyorum. Amacım evde benzer paketleme işleri yapabileceğiniz firmaları size tanıtmak ve ev paketleme işleri başvuru yollarını öğretmek!

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandeminin ortaya çıkışıyla birlikte değişen yaşam ve iş koşulları, ekonomik masraflar ve yeni bir istihdam alanı oluşturmak amacıyla evlerde yapılan ek işler arasında; evde yara bandı paketleme işi de yer alıyor.

Evlere yara bandı paketleme işi veren yerler başta olmak üzere; yara bandı paketleme işi nasıl yapılır? Evlere yara bandı paketleme işi veren firmalar telefon numaraları ve irtibat bilgileri nasıl bulunur? Yara bandı paketleyerek ne kadar para kazanılır? gibi evde ek iş yapmak isteyen kişilerin soru işaretlerini giderdiğim bu yazıyı, dikkatli bir şekilde okumanızı öneriyorum!

Advertisement

Yara Bandı Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

yara bandı paketleme işi nasıl yapılır
Evde yara bandı paketleme işi

Evde paketleme işi yapmak ve ayda ortalama 9.000 TL para kazanmak isteyenler, buraya! Özellikle ev hanımları, emekliler, öğrenciler ve düzenli bir işte çalışmayan kişilerin en çok tercih ettiği ek iş modellerinden biri de paketleme işleridir.

Paketleme işlerinin neredeyse tamamı, evde kolay bir şekilde yapılabilir. Günde sadece 3-5 saatinizi bu işe ayırarak dahi aylık mutfak masrafınızı çıkarabilirsiniz. Evde yara bandı paketleme işi veren yerler ile görüşmeden önce bu işi birazcık tanıyalım. Peki, evde yara bandı paketleme işi nasıl yapılır? Birlikte bakalım.

 • Firma ya da fabrika temsilcileri, tüm yara bantlarını dev bir rulo halinde evinize kadar getirirler.
 • Bu rulolardaki yara bantlarını, maket bıçağı yardımıyla düzgün bir şekilde kesmeniz istenir.
 • Elinizde bulunan bir diğer malzeme olan yara bandı kutularına, rulolardan kestiğiniz 10 adet yar bandını yerleştirirsiniz.
 • Çoğu zaman 10’lu paket yapılır; ancak bazen 20’li ve 30’lu yara bantları da istenmektedir.
 • Ardından yaptığınız tüm kutuları, paketlere düzgün bir şekilde yerleştirirsiniz.
 • Firma temsilcileri, iş bitiminde evinize kadar gelerek yara bandı paketlerini teslim alır ve ücretinizi öderler.

Bu arada evde pipet paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorsanız, kırmızı renkteki kısma tıklayarak başvuru bilgilerine ulaşabilirsiniz!


Evde daha fazla paketleme işi yaparak para kazanmak ister misiniz? Evde paketleme işi fikirleri videosunu izleyin ve başka fırsatlardan da yararlanın!


Yara Bandı Paketleme İşi Kazancı Ne Kadar?

pipet paketleme işi nasıl yapılır
Yara bandı Paketleme İşi Kazancı

Evde Para Kazandıran İşler arasında yara bandı paketleme işi de bulunuyor. Evde yara bandı paketleme işi veren yerler, bu işten ne kadar para kazanacağınızı artık tamamen sizlere bıraktılar. Nasıl mı? Firma temsilcileri, siz ne kadar çok evde ek iş alır ve düzgün bir şekilde işlerinizi yapılmış bir şekilde teslim ederseniz; sizlere o kadar çok para veriyorlar.

Evinizde günde 8 saat paketleme işi yaparsanız; bu zaman diliminde ortalama 100-150 adet yara bandı paketlersiniz. Evde yara bandı paketleme işinin kazancı hızlı ve seri bir şekilde çalışmanız ile birlikte doğru orantılı olacak şekilde artacaktır.

Mesela şu şekilde düşünebilirsiniz; günde 100 paket yaparsanız günlük kazancınız 200 TL; günde 300 paket evde yara bandı paketleme işi yaparsanız da gün sonunda kazanacağınız para ortalama 600 TL civarında olacaktır.

Advertisement

Kısacası siz ne kadar para kazanmak istiyorsunuz? Önemli olan bu sorumun cevabında karar kılmak! Eğer evde yara bandı paketleme işini aileniz veya kardeşleriniz ile yapmak isterseniz o zaman aylık geliriniz en az 15.600 TL olacaktır!

Evde Yara Bandı Paketleme İşi Veren Yerler

Evde Yara Bandı Paketleme İşi Veren Yerler
Evde Yara Bandı Paketleme İşi Veren Yerler

Bu arada evde yara bandı paketleme işi veren yerler,  yapacağınız işte kullanacağınız ve ihtiyacınız olan tüm malzeme ve araçları, sipariş ile birlikte sizlere temin edeceklerdir. Kısacası, evde paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorsanız, bu iş için sizin herhangi bir masraf yapmanıza gerek yok.

Peki, hangi firmalar evlere yara bandı paketleme işi veriyor? Şöyle ki bu işleri çoğunluk İlaç ve Kimya Sanayi fabrikaları ile plastik ve ambalaj üretimi yapan fabrikalar tarafından alabilirsiniz.

Bölgenizde bulunan tüm ilgili firmaları araştırdıktan sonra iş başvurunuzu basit bir şekilde hatta bence, bizzat yüz yüze olacak şekilde yapabilirsiniz.

İzmir Turgutlu Yara Bandı Fabrikası

Evde yara bandı paketleme işi veren yerler için başta İstanbul olmak üzere; Ankara, Bursa, Şanlıurfa, Antalya, Konya ve İzmir gibi büyük şehirlerde çok daha rahatlıkla bulabilirsiniz.

Advertisement

Özellikle Turgutlu yara bandı fabrikası sayesinde; İzmir ve çevresinde yaşayan kişiler, evlerine ek iş olarak yara bandı paketleme işi alabilirler.

İzmir merkez, Menemen, Çiğli, Buca, Karabağlar, Bornova, Kemalpaşa, Manisa, Soma, Ödemiş ve Tire gibi bölgelerde yaşayanlar Turgutlu yara bandı fabrikası evde ek işlerinden faydalanabilirler. Fabrikada size uygun bir iş olup olmadığını öğrenmek için: 0236 314 83 83 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Hatta İzmir’de yaşıyor ve evde ek iş istiyorsanız: İzmir’de Evlere Paketleme İşi Veren Yerler başlıklı yazımı da okumanızı öneriyorum.

İş Kur Evlere Paketleme İşi Veriyor!

işkur evlere paketleme işi veriyor
İş Kur Evlere Paketleme İşi Veriyor!

Evde yara bandı paketleme işi veren yerler için başvuruda bulunmak istiyorsanız, İŞKUR’a da gidebilirsiniz. Neden mi? Çünkü İŞKUR Evlere İş Veriyor hatta 24 farklı iş seçeneği sunuyor! 

Yapacağınız şey çok basit: Evinize en yakın İş Kur şubesine gidin, meslek danışmanları ile görüşün ve evde ek iş yapmak istiyorum deyin.

Advertisement

Onlar sizden bazı bilgiler alacaklar ve uygun olması dahilinde, İŞKUR güvencesi ile size ek iş vereceklerdir. Ya da bunun yerine İş Kur E-Şube üzerinden de, e-devlet şifreniz ile giriş yaparak, güncel bir profil oluşturarak yaşadığınız yerde açık pozisyon olan paketleme işlerini görüntüleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

İlgili içerik: Sermayesiz Para Kazanma

Evlere Yara Bandı Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

yara bandı paketleme işi veren firmalar
Evlere Yara Bandı Paketleme İşi Veren Yerler ve Telefon Numaraları

Evlere paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçmek aslında son derece kolaydır. Bu tarz fabrikalar, zaten bünyesindeki personel masraflarını kısmak için çoğu iş yükünü evlere devretmekteler. Sadece başvuru esnasında ve ilk işinizin siparişinde temiz ve özenli davrandığınızı kanıtlarsanız, işinizin devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Evde yara bandı paketleme işi ile para kazanmak isteyen kişiler; yaşadıkları bölgede kimya veya medikal ürünler ile ilgili bir fabrika olup olmadığını araştırmalıdır. Bu yerlerin zaten internet üzerinde kendi web siteleri ve iletişim numaraları bulunur.

Bulduğunuz fabrikaları teker teker telefon ile arayarak görüşme talebinde bulunabilir ya da direkt olarak adreslerine giderek evde ek iş istediğinizi söyleyebilirsiniz. Peki bu adresleri nasıl bulabilirsiniz? Aşağıya bıraktığım görseli incelemenizi rica ediyorum!

Advertisement
yara bandı paketleme firma adresleri
Evlere Yara Bandı Paketleme İşi Veren Yerler Telefon Numaraları

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi akıllı cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan internete girin, haritalar sekmesine tıklayın ve evde yara bandı paketleme işi veren yerler için yaşadığınız şehir ile ilgili fabrikayı yazarak aratın!

İşte karşınızda evlere paketleme işi veren fabrikaların telefon numaraları, iletişi ve adres bilgisi. Ayrıca evde ek iş ilanları ve evden para kazanma ilanları adlı FACEBOOK gruplarına da üye olarak size uygun bir evde paketleme işi olup olmadığını bulabilir ve iş verenler ile kolay bir şekilde irtibata geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan LC Waikiki Evlere İş Veriyor mu! – 2023 Haberin Detayı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

123 Yorum

 1. Eda

  31 Mayıs 2023 at 22:13

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 2. Yağmur şahin

  31 Mayıs 2023 at 05:11

  Evde pipet ve yara bandı paketleme yapabilir ihtiyacım var lütfen yardımcı olabilirmisiniz

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

123 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2023 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

LC Waikiki Evlere İş Veriyor mu! – 2023 Haberin Detayı

LC waikiki evlere iş veriyor mu

LC Waikiki evlere iş direkt vermiyor. Ben size fason firmalar üzerinden nasıl iş alacağınızı anlatacağım. Merak etmeyin, fason firmalara nasıl ulaşabileceğinizi, yazımın devamında açıkladım. Ayrıca, az önce bahsettiğim fason işi veren firmaları tercih ederek, evinizde çok rahat ve basit bir şekilde çalışma imkanına sahip olacaksınız. Bu yazımı, özellikle evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyen […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.