finansportali.net

EVDE EK İŞ

Evde Yara Bandı Paketleme İşi Veren Yerler 4.000 TL Veriyor!

Evde Yara Bandı Paketleme İşi Veren Yerler

Evde kürdan paketleme, davetiye katlama, iplik temizleme gibi işlerden sonra; evde yara bandı paketleme işi veren yerler 2021 hakkında da bilgi vermek istiyorum. Amacım evde benzer paketleme işleri yapabileceğiniz firmaları size tanıtmak ve ev paketleme işleri başvuru yollarını öğretmek!

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandeminin ortaya çıkışıyla birlikte değişen yaşam ve iş koşulları, ekonomik masraflar ve yeni bir istihdam alanı oluşturmak amacıyla evlerde yapılan ek işler arasında; evde yara bandı paketleme işi de yer alıyor.

Evlere yara bandı paketleme işi veren yerler başta olmak üzere; yara bandı paketleme işi nasıl yapılır? Evlere yara bandı paketleme işi veren firmalar telefon numaraları ve irtibat bilgileri nasıl bulunur? Yara bandı paketleyerek ne kadar para kazanılır? gibi evde ek iş yapmak isteyen kişilerin soru işaretlerini giderdiğim bu yazıyı, dikkatli bir şekilde okumanızı öneriyorum!

Advertisement

Yara Bandı Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

yara bandı paketleme işi nasıl yapılır

Evde yara bandı paketleme işi

Evde paketleme işi yapmak ve ayda ortalama 4.000 TL para kazanmak isteyenler, buraya! Özellikle ev hanımları, emekliler, öğrenciler ve düzenli bir işte çalışmayan kişilerin en çok tercih ettiği ek iş modellerinden biri de paketleme işleridir.

Paketleme işlerinin neredeyse tamamı, evde kolay bir şekilde yapılabilir. Günde sadece 3-5 saatinizi bu işe ayırarak dahi aylık mutfak masrafınızı çıkarabilirsiniz. Evde yara bandı paketleme işi veren yerler ile görüşmeden önce bu işi birazcık tanıyalım. Peki, evde yara bandı paketleme işi nasıl yapılır? Birlikte bakalım.

→Firma ya da fabrika temsilcileri, tüm yara bantlarını dev bir rulo halinde evinize kadar getirirler.

→Bu rulolardaki yara bantlarını, maket bıçağı yardımıyla düzgün bir şekilde kesmeniz istenir.

→Elinizde bulunan bir diğer malzeme olan yara bandı kutularına, rulolardan kestiğiniz 10 adet yar bandını yerleştirirsiniz.

→Çoğu zaman 10’lu paket yapılır; ancak bazen 20’li ve 30’lu yara bantları da istenmektedir.

→Ardından yaptığınız tüm kutuları, paketlere düzgün bir şekilde yerleştirirsiniz.

→Firma temsilcileri, iş bitiminde evinize kadar gelerek yara bandı paketlerini teslim alır ve ücretinizi öderler.

Bu arada evde pipet paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorsanız, kırmızı renkteki kısma tıklayarak başvuru bilgilerine ulaşabilirsiniz!


Evde daha fazla paketleme işi yaparak para kazanmak ister misiniz? Evde paketleme işi fikirleri videosunu izleyin ve başka fırsatlardan da yararlanın!

Advertisement


Pipet Paketleme İşi Kazancı Ne Kadar?

pipet paketleme işi nasıl yapılır

Pipet Paketleme İşi Kazancı

Evde Para Kazandıran İşler arasında yara bandı paketleme işi de bulunuyor. Evde yara bandı paketleme işi veren yerler, bu işten ne kadar para kazanacağınızı artık tamamen sizlere bıraktılar. Nasıl mı? Firma temsilcileri, siz ne kadar çok evde ek iş alır ve düzgün bir şekilde işlerinizi yapılmış bir şekilde teslim ederseniz; sizlere o kadar çok para veriyorlar.

Evinizde günde 8 saat paketleme işi yaparsanız; bu zaman diliminde ortalama 100-150 adet yara bandı paketlersiniz. Evde yara bandı paketleme işinin kazancı hızlı ve seri bir şekilde çalışmanız ile birlikte doğru orantılı olacak şekilde artacaktır.

Yani bu iş bir memuriyet veya özel sektör gibi her ay düzenli olarak 5.000 TL net maaş alacaksınız bir şey vadetmiyor. Ancak bu rakamları kazanmanız mümkün! Şöyle ki:

Mesela şu şekilde düşünebilirsiniz; günde 100 paket pipet işi yaparsanız günlük kazancınız 70 TL; günde 300 paket evde pipet paketleme işi yaparsanız da gün sonunda kazanacağınız para ortalama 200 TL civarında olacaktır.

Kısacası siz ne kadar para kazanmak istiyorsunuz? Önemli olan bu sorumun cevabında karar kılmak! Eğer evde pipet paketleme işini aileniz veya kardeşleriniz ile yapmak isterseniz o zaman aylık geliriniz en az 5.000 TL olacaktır!

Advertisement

Evde Yara Bandı Paketleme İşi Veren Yerler

yara bandı paketleme işi veren firmalar

Evde Yara Bandı Paketleme İşi Veren Yerler

Bu arada evde yara bandı paketleme işi veren yerler,  yapacağınız işte kullanacağınız ve ihtiyacınız olan tüm malzeme ve araçları, sipariş ile birlikte sizlere temin edeceklerdir. Kısacası, evde paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorsanız, bu iş için sizin herhangi bir masraf yapmanıza gerek yok.

Peki, hangi firmalar evlere yara bandı paketleme işi veriyor? Şöyle ki bu işleri çoğunluk İlaç ve Kimya Sanayi fabrikaları ile plastik ve ambalaj üretimi yapan fabrikalar tarafından alabilirsiniz.

Bölgenizde bulunan tüm ilgili firmaları araştırdıktan sonra iş başvurunuzu basit bir şekilde hatta bence, bizzat yüz yüze olacak şekilde yapabilirsiniz.

İzmir Turgutlu Yara Bandı Fabrikası

Evde yara bandı paketleme işi veren yerler için başta İstanbul olmak üzere; Ankara, Bursa, Şanlıurfa, Antalya, Konya ve İzmir gibi büyük şehirlerde çok daha rahatlıkla bulabilirsiniz.

Özellikle Turgutlu yara bandı fabrikası sayesinde; İzmir ve çevresinde yaşayan kişiler, evlerine ek iş olarak yara bandı paketleme işi alabilirler.

Advertisement

İzmir merkez, Menemen, Çiğli, Buca, Karabağlar, Bornova, Kemalpaşa, Manisa, Soma, Ödemiş ve Tire gibi bölgelerde yaşayanlar Turgutlu yara bandı fabrikası evde ek işlerinden faydalanabilirler. Fabrikada size uygun bir iş olup olmadığını öğrenmek için: 0236 314 83 83 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Hatta İzmir’de yaşıyor ve evde ek iş istiyorsanız: İzmir’de Evlere Paketleme İşi Veren Yerler başlıklı yazımı da okumanızı öneriyorum.

İş Kur Evlere Paketleme İşi Veriyor!

işkur evlere paketleme işi veriyor

İş Kur Evlere Paketleme İşi Veriyor!

Evde yara bandı paketleme işi veren yerler için başvuruda bulunmak istiyorsanız, İŞKUR’a da gidebilirsiniz. Neden mi? Çünkü İŞKUR Evlere İş Veriyor hatta 24 farklı iş seçeneği sunuyor! 

Yapacağınız şey çok basit: Evinize en yakın İş Kur şubesine gidin, meslek danışmanları ile görüşün ve evde ek iş yapmak istiyorum deyin.

Onlar sizden bazı bilgiler alacaklar ve uygun olması dahilinde, İŞKUR güvencesi ile size ek iş vereceklerdir. Ya da bunun yerine İş Kur E-Şube üzerinden de, e-devlet şifreniz ile giriş yaparak, güncel bir profil oluşturarak yaşadığınız yerde açık pozisyon olan paketleme işlerini görüntüleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Advertisement

İlgili içerik: Sermayesiz Para Kazanma – 20 Sermayesiz İş Fikirleri!

Evlere Yara Bandı Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

yara bandı paketleme işi veren firmalar

Evlere Yara Bandı Paketleme İşi Veren Yerler ve Telefon Numaraları

Evlere paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçmek aslında son derece kolaydır. Bu tarz fabrikalar, zaten bünyesindeki personel masraflarını kısmak için çoğu iş yükünü evlere devretmekteler. Sadece başvuru esnasında ve ilk işinizin siparişinde temiz ve özenli davrandığınızı kanıtlarsanız, işinizin devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Evde yara bandı paketleme işi ile para kazanmak isteyen kişiler; yaşadıkları bölgede kimya veya medikal ürünler ile ilgili bir fabrika olup olmadığını araştırmalıdır. Bu yerlerin zaten internet üzerinde kendi web siteleri ve iletişim numaraları bulunur.

Bulduğunuz fabrikaları teker teker telefon ile arayarak görüşme talebinde bulunabilir ya da direkt olarak adreslerine giderek evde ek iş istediğinizi söyleyebilirsiniz. Peki bu adresleri nasıl bulabilirsiniz? Aşağıya bıraktığım görseli incelemenizi rica ediyorum!

yara bandı paketleme firma adresleri

Evlere Yara Bandı Paketleme İşi Veren Yerler Telefon Numaraları

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi akıllı cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan internete girin, haritalar sekmesine tıklayın ve evde yara bandı paketleme işi veren yerler için yaşadığınız şehir ile ilgili fabrikayı yazarak aratın!

İşte karşınızda evlere paketleme işi veren fabrikaların telefon numaraları, iletişi ve adres bilgisi. Ayrıca evde ek iş ilanları ve evden para kazanma ilanları adlı FACEBOOK gruplarına da üye olarak size uygun bir evde paketleme işi olup olmadığını bulabilir ve iş verenler ile kolay bir şekilde irtibata geçebilirsiniz.

Advertisement

 

Bir önceki yazımız olan Evde Plastik Bardak Paketleme İşi – 2022 Adres Bilgileri! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

105 Yorum

  1. Murat Demir

    16 Haziran 2022 at 20:29

    Adana’da Çukurova da oturuyorum yara bandı paket işi istiyorum tlf:05366145595

  2. Dilek AYKAÇ

    13 Haziran 2022 at 16:40

    Merhabalar yara bandı paketlemek istiyorum rica etsem yardımcı olur musunuz?

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

105 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.