finansportali.net

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2023 için sizlerle paylaştım. Eve iş veren firmalar aracılığıyla siz de kazançlı çıkabilirsiniz.💸

Güvenilir evde paketleme işi için yapmanız gerekenler çok basit. Yeter ki vaktim var deyin ve azimli olun. Evde ek gelir sağlayacaksınız… Güvenilir evde paketleme işi için tüm yöntemleri sıralayacağım.

Dediğim gibi son yıllarda evden firmalarla çalışanların sayısı arttı. Bu durumu bazı dolandırıcılar fırsat biliyor. Eve iş veriyorum diyerek, sizden kimlik, banka bilgilerinizi isteyen şahıslar olabiliyor. Gözünüzü dört açmalı ve dolandırıcılara karşı dikkatli olmalısınız.

Advertisement

Merak etmeyin, hazırladığım bu yazı sayesinde evlere paketleme işi veren güvenilir firmalar hangileri sizlere anlattım. Ayrıca eve iş veren güvenilir firmalar iletişim numaralarıyla, firmalara erişebileceksiniz. Böylelikle içiniz rahat olacak şekilde evde ek iş fırsatlarını değerlendirebileceksiniz.😊

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar

Güvenilir evde ek iş için güvenilir firmalarla çalışmak gerek. Bunun için sizlere firma araştırmasında bulundum. Bu firmalarla rahat şekilde çalışabilirsiniz.

Aşağıdaki listede bazı firmalar direkt olarak eve iş vermese de bunu fason firmalar aracılığıyla gerçekleştirebiliyor. Eve iş veren güvenilir firmalar listesi aşağıdaki gibidir:

 1. LC Waikiki
 2. Koton
 3. Defacto
 4. Özdilek
 5. Beyteks
 6. Zara
 7. Bershka
 8. English Home
 9. Madame Coco

Güvenilir paketleme işi için detayları inceleyelim!

1- LC Waikiki Evlere İş

lc waikiki evlere iş imkanı
LC Waikiki evlere is

LC Waikiki evlere iş veriyor mu? Türkiye’de oldukça fazlasıyla sevilen bir marka olan LC Waikiki fason firmalar aracılığıyla iş vermekte. Yani direkt olarak LC waikiki evlere ek iş vermiyor.

LÜTFEN DİKKAT: LC Waikiki evlere direkt olarak iş vermiyor. Lc Waikiki paketleme işlerini fason firmalar üzerinden veriyor. Fason firmalara ulaşarak LC Waikiki evde iş imkanından ancak bu şekilde yararlanabilirsiniz!

Eve iş veren güvenilir firmalar içerisinde belki de en kazançlı olanlardan bir tanesi olduğunda söyleyebilirim. Alacağınız işlerden aylık ortalama olarak 15.000 TL+ gelir elde edebilirsiniz.

Özellikle kıyafet sektöründe ön markalardan birisi olan firma, şimdi de ev dekorasyon ürünleri satmaya başladı. Yani içerisinde bir çok evde iş fırsatı var. Güvenilir evde paketleme işi için bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Advertisement

Fason firmalardan alacağınız işlerde iplik ayırma işi, iplere boncuk dizme, elbisede düğme dikimi, kıyafet paketleme gibi birçok seçeneğiniz var. Bunlardan en uygun olanı kendinize seçmelisiniz.

Öneri içerik: LC Waikiki Evlere İş

2- Koton Fabrika Evlere İş

Eve İş Veren Fabrikalar
Eve İş Veren Fabrikalar

Evet gelelim eve iş veren güvenilir firmalar arasında yer alan diğer marka. Koton fabrika evlere fason firmalar aracılığıyla iş veriyor! Oldukça güvenilir bir marka olan Koton, Türkiye’nin hemen hemen her noktasında bir mağazaya sahip.

Firmanın bu kadar popüler olmasının sebeplerinden birisi de güvenilir olması. Koton da fason firmalar aracılığı ile evlere iş fırsatı sunuyor. Yani direkt olarak Koton firmasının size evde iş vereceğini söylemem hata olur. Peki fason firmalar aracılığıyla hangi işleri yapabiliyorsunuz.

Evlere paketleme, düğme dikme, kesme, temizleme ve etiketleme gibi işler sunuyor. Siz de bu seçeneklerden istediğinizi alabilirsiniz.

Zaten çok zor işlemler olmadıkları için rahatlıkla her seçeneği değerlendirebilirsiniz. Eve iş veren güvenilir firmalar ile aylık ortalama olarak 12.000 TL – 15.000 TL + kazanç elde edebilirsiniz.

Advertisement

Öneri içerik: Koton Fabrikası Evlere İş Veriyor Mu?

3- Defacto Evde Paketleme İşi

eve iş veren güvenilir firmalar
eve iş veren güvenilir firmalar

Eve iş veren güvenilir firmalar arasında DeFacto’da yer alıyor. Peki, direkt olarak Defacto evde paketleme işi vermiyor mu?

DeFacto’da fason firmalar aracılığıyla evlere ek iş veriyor. Kıyafet paketlemeleri dikme kıyafet ütüleme gibi evde ek iş fırsatları bulunuyor. Büyük şehirler dışında; Sivas, Isparta, Konya, Malatya Elazığ gibi şehirlerde de DeFacto nun birçok mağazası bulunuyor.

Haliyle evde ek iş fırsatı için de DeFacto seçeneğini mutlaka bir düşünmelisiniz. Evlere iş veren güvenilir firmalar içerisinde rahatlıkla çalışabileceğiniz bir firma. Dediğim gibi birçok büyük firma fason firmalar aracılığı ile evlerde çalışabilecek insanlara ulaşıyorlar.

Öneri içerik: Penye Fason İş Veren Firmalar

4- Özdilek Tekstil

Özdilek Tekstil
evlere iş veren tekstil firmaları

Eve iş veren güvenilir firmalar için devam edelim… Ev ve kıyafet tekstilde Türkiye’nin bir numaralarından birisi olan markanın fason firmaları ile ek gelir elde edebilirsiniz.

Hatta tam zamanlı olarak çalışarak yine ortalama olarak 10.000 TL – 12.000 TL gelir elde etme şansınız bulunuyor. Burada dikkat etmeniz gereken, iş ilan sayfalarını düzenli takip etmek. Belki bugün bir ilanla karşılaşmazsınız ancak yarın yeni bir iş ilanı yayınlanabilir.

Eve iş veren firmalar için sizlere hazırladığım 👉 Fabrikadan Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ve Yerler yazısını okuyabilirsiniz. Yine buradaki firmalarda oldukça güvenli ve rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Advertisement

Unutmayın, güvenilir firmalarla çalışma çok önemli! Benim amacım da tam olarak sizlere bunu sağlamak. Sizlere bahsettiğim yöntemler aracılığıyla sizde eve iş veren güvenilir firmalar ile çalışabileceksiniz.

5- Beyteks Tekstil

 Eve iş veren güvenilir firmalar

Eve iş veren güvenilir firmalar

Beyteks Tekstil, 1993 yılında Adana’da kurulmuş olan başarılı bir tekstil şirketidir. Ceyhan, Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi ve Kadirli Organize Sanayi Bölgesinde üretim tesislerinde hizmetlerine devam ediyorlar.

Eğer bu bölgelere yakın yerlerde ikamet ediyorsunuz Beyteks Tekstil ile iletişime geçmeyi düşünebilirsiniz. Kimi zaman iplik üretim tesislerinde evde çalışabilecek insanlara ihtiyaç duyuluyor. Siz de buna fırsatı çevirebilir ve Beyteks Tekstil iletişim için tıklayın.

6- Zara

Evlere iş veren firmalar
Evlere iş veren firmalar

Daha önce alakasız yerlerde baktığınız bazı pantolonlarda Zara etiketine denk geldiniz mi? Ben çok fazla denk geldim…

Bunun asıl nedeni Zara’nın defolu ürünlerini bazı tekstil firmalarına vermesi. Durum böyleyken bu ürünlerin paketlenmesi, iplik temizlemesi gibi bazı işleri aracı firmalarla gerçekleştiriliyor ve satılıyor.

Siz de aracı firmalarla çalışarak evden para kazanabilirsiniz. Şehrinizdeki tekstil atölyelerini ziyaret edin ve soruşturun.

Advertisement

Dilerseniz Google “Haritalar” kısmından şehrinizdeki tekstil atölyelerini kolayca bulup, telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Her atölye eve ek iş veriyor gibi bir durum söz konusu değil. Ancak evden çalışabileceğinizi söylerseniz, bu fırsattan yararlanmak isteyecek firmalar olabilir. Hatta atölyelerden de günlük bir kaç saat çalışarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Eve iş veren güvenilir firmalar için devam edelim…

7- Bershka

Evlere ek iş veren firmalar
Evlere ek iş veren firmalar

Tıpkı Zara gibi Bershka’da fason firmalara pantolon, kaban, kazak, ayakkabı gibi ürünleri fason firmalara verebiliyor.

Bershka güvencesiyle çalışmak için fason firmalarla konuşun. Evlere ek iş veren firmalar çok çeşitli. Buraya 10 tane sıraladım ancak fason firmalarla görüştüğünüzde daha çok seçeneğinizin olduğunu göreceksiniz.

Advertisement

Fason firmalarla hem evden hem de atölyelerden çalışabiliyorsunuz. Bence firmanın size sunacağı fırsatlara açık olun. Günde 4 – 5 saatinizi ayırarak evlere iş veren güvenilir firmalar ile kazançlı çıkabilirsiniz.

Öneri içerik: Kargo ile Evlere İş Veren Firmalar Telefon Numarası

8- English Home

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar 2023
Eve İş Veren Güvenilir Firmalar 2023

Evlere iş veren güvenilir firmalar için seçenekleri artırdım! Şimdi sizlere iki tane ev tekstili için oldukça ünlü olan firmayı söyleyeceğim. Burada bahsedeceğim firmaların hepsi direkt olarak evlere iş vermiyor. Bunun bilincinde olarak aramalarınızı yapın.

Amacım sizleri yönlendirmek. Şöyle ki English Home markası da fason firmalara iş verebiliyor. Bu fason firmalarda evlerden çalışabilecek kişilerle çalışıyorlar.

Çünkü firma için çok avantajlı. Siz de firmaları evden işçi çalıştırma konusunda ikna edebilirsiniz. English home özellikle havlu, bornoz, nevresim paketleme gibi işleri fason firmalara yaptırıyor.

Ayrıca buna benzer evlere ek iş veren firmalar, genellikle evde paketleme işi için işçi arıyorlar. Şehrinizdeki fason firmaları internetten bulabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Advertisement

9- Madame Coco

Eve ek iş veren firmalar
Eve ek iş veren firmalar

Madame Coco firması da tıpkı English home gibi fason firmalara iş veriyor. Fason firmalarda evlere iş veriyor… Madame Coco havlu, nevresim, masa örtüsü, kırlent,  pijama takımı gibi ürünleri fason firmalara verebiliyor.

Direkt Madame Coco markasına ulaşmaya çalışarak vakit kaybetmeyin. Yazı boyunca tekrarladığım gibi güvenilir evde paketleme işi ve daha fazlası için fason firmalar ile irtibat kurun.

Eve iş veren güvenilir firmalar için sizlere bir video önereceğim. Daha fazla evde paketleme işi veren firmaları öğrenmek için şu videoyu da izleyebilirsiniz:

10- İŞKUR Evde Ek İş Fırsatları

evlere iş veren güvenilir firmalar
evlere iş veren güvenilir firmalar

Şaşırdınız değil mi? İŞKUR güvencesi ile evinizden çalışabiliyorsunuz. İŞKUR’u bir firma olarak ele almayalım. Ancak size harika bir güvenilir yol sunduğu için bu başlık altında mutlaka değerlendirmem gerekti.

İŞKUR tamamen devlet denetiminde, iş istihdamı sağlayan bir platformdur. Eve iş veren güvenilir firmalar kimi zaman İŞKUR üzerinden çalışanlara ulaşıyorlar ve evlerde iş yapabilecek insanlarla çalışıyorlar.

Bu başlıkta İŞKUR ‘u değerlendirmenin en büyük sebebi, güvenilir firmaların İŞKUR ile çalışması. İŞKUR devlet tarafından denetlendiği için burada çalışan firmalar da tamamen denetlenmiş oluyor…

Advertisement

Ödemeler, iş süreci devlet güvencesinde oluyor. Yani İŞKUR aracılığıyla sizinle çalışmak isteyen firmaların tamamen güvenilir olduğunu garanti edebilirim. 👉 İŞKUR evlere iş veriyor mu? Cevabı evet… Kırmızı yazının üzerine tıklayarak İŞKUR’un iş fırsatlarında değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca eve iş veren firmalar özellikle paketleme işi için evde çalışabilen insanlar aranıyor. Bu konuda da İŞKUR’dan faydalanabilirsiniz.

Sizlere detaylıca yazmış olduğum 👉 İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu hakkındaki yazıyı okuyun ve hemen başvuruda bulunun. Evlere iş veren güvenilir firmalar ile çalışmak için İŞKUR size oldukça yardımcı olacak. Eve iş veren güvenilir firmalar ile çalışmanın en garanti yolu diyebilirim.

Evlere İş Veren Firmalar

evlere iş veren firmalar
evlere iş veren firmalar

Evlere iş veren firmalar başka hangi sektörler oluyor onlara da bir göz atalım. Evde ek iş yapmayı düşünüyorsanız, bu firmaları da değerlendirmeye çalışın.

 • Davetiye Basımı Yapan Yerler
 • Tekstil Atölyeleri
 • Matbaa Firmaları
 • Nikah Şekeri Üretimi Yapan Firmalar
 • Kına İşi Yapan Dükkanlar
 • Plastik – Karton Üreticileri
 • Plastik – Karton Üreticileri
 • Mandal Üretim Fabrikaları
 • Etiket Firmaları
 • Kutu – Koli Üretim Fabrikaları

Yaşadığınız yerdeki size yukarıda bahsettiğim firmalar ile görüşerek iş almanız mümkün. Eminim evde çalışabilecek işçilere ihtiyaçları oluyordur.

Evde çalışan insanlar kimi firmalar için daha uygun ve avantajlı oluyor. Siz de bir ek gelir arayışındaysanız bu durumu değerlendirebilirsiniz.

Advertisement

Ben sizlere güvenilir firmalardan bahsettim ancak bu demek değil ki geri kalan firmalar güvensiz… Hayır sevgili okuyucular, birlikte güvenle çalışabileceğiniz birçok firma var. Bunları sizlerle paylaşmaya devam ediyorum.

Öneri içerik: Evlere Dikiş İşi Veren Firmalar

Eve İş Veren Firmalar İle Ne İş Yapabilirim?

Eve İş Veren Firmalar ile yapabilecekleriniz; ipe boncuk dizme, nikah şekeri süsleme, iplik ayırma, düğme dikme işi, paketleme işleri gibi seçenekler mevcut.

Eve İş Veren Firmalar İle Yapılacak İşlerin Tüm Detayları…

Sizlere eve evlere iş veren firmaların sizden istediklerinden bahsedeceğim. Eve iş veren firmalar genellikle evde çalışacak kişilerden deneyim isteyebiliyor. Ya da en azından işler konusunda bilgisi olan insanlarla çalışmak istiyorlar.

Evde ek iş isteyenlerin sayısı arttığı için ortaya bir rekabet ortamı çıkıyor. Bu nedenle eve iş veren güvenilir firmalar ile çalışmak için hangi işleri yapabileceğinizi bilirseniz, bir sıfır önde olursunuz. Evlere ek iş ararken de bu işleri aratabilirsiniz.

İpe Boncuk Dizme İşi

Evde ek iş
boncuk dizme işi

Evlere iş veren firmalar arasında bijuteri firmaları da yer alıyor. Bijuteri firmalarının genellikle evde çalışabilecek insanlardan istedikleri şey, ipe boncuk dizme işidir. İplere boncuk dizmek için herhangi bir yeteneğe sahip olmanız gerekmez.

Örneğin bir kolye ya da bir tesbih dizme işini herkes rahatlıkla gerçekleştirebilir. Dikkatli olmanız tek nokta, sizlere verilecek olan ürünlerin modelleri olacak. Bunun içinde firma sizlere gerekli olan bilgiyi sunacaktır.

Advertisement

Bu bilgiler ışığında boncukları iplere dizeceksiniz. Yani kafanıza göre boncukları iplere dizmeyeceksiniz.

Oldukça basit ve kolay para kazanma yöntemidir. İhtiyacınız olan biraz zaman ve azim.

Paketleme İşleri

güvenilir evde paketleme işi
güvenilir evde paketleme işi

Paketleme işi firmaların en çok evlere iş verdikleri alanlardan birisi. Birçok firma evde paketleme işi veriyor. Evde paketleme işi güvenilir mi diye tedirgin olmanıza gerek yok. Evlere paketleme işi veren güvenilir firmalarla çalışarak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Güvenilir evde paketleme işi için eve iş veren güvenilir firmalar ile anlaştığınızda, yapmanız gerekenler çok basit.

Paketleme için ihtiyacınız olan tüm malzemeler, firma tarafından sizlere sağlanıyor. Paketlemeniz gereken ürünler ve paketleme için kullanacağınız ambalajlar, sizlere sayılı olarak teslim ediliyor.

Siz de bu ürünleri, size anlatılan şekilde paketliyorsunuz. Paketlediğiniz ürün sayısına kadar para kazanıyorsunuz. Ne kadar paketleme işi yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız. Bu işten aylık 5.000 TL kazananların dahi olduğunu söyleyebilirim.

Advertisement

Sizlere evde paketleme işi veren firmalar hangileri detaylıca anlattım. Bu yazıyı okuyarak 81 ilde başvuru bilgisine elde edebilirsiniz.

Güvenilir Evde Paketleme İşi Seçenekleri

Güvenilir evde paketleme işi için yukarıda sıraladığım firmalardan iş alabilirsiniz. Ancak güvenilir firmalar tabi ki bunlarla sınırlı değil.

Sizlere evlere en yaygın olarak verilen evde paketleme seçeneklerini vereceğim. Bu seçenekler için farklı firmaları da değerlendirebilirsiniz Güvenilir evde paketleme işi seçenekleri şunlar:

 • Sabun Paketleme
 • Pipet Paketleme
 • Kürdan Paketleme
 • Yara Bandı Paketleme
 • Çorap Paketleme
 • Kına Paketleme
 • Kıyafet Paketleme
 • Takı Paketleme

gibi birçok iş seçeneği var.

Evde paketleme işi nasıl bulabilirim?

Şehrinizde bulunan fabrikalara, organizasyon firmalarına başvuruda bulunabilirsiniz. Facebook’taki evde ek iş gruplarına katılabilirsiniz. İŞKUR’a üye olabilirsiniz.

Advertisement

İplik Ayırma İşi

İplik Ayırma İşi
İplik Ayırma İşi

Tekstil firmaları ile çalışmayı düşünüyorsanız, iplik ayırma işi nasıl yapılır? Bilmeniz gerekli. Firma size iplikleri nasıl ayırmanız gerektiği hakkında bilgi verecektir.

Ancak kısaca bahsedeyim… İplik ayırmak için bir takım ufak tefek malzemeleri ihtiyacınız vardır.

Bunları da yine firma geri almak şartıyla sizlere teslim eder. Bütün olarak verilmiş olan ipleri, sizler evinizde ayırarak firmaya tekrar teslim edersiniz.

Ayırdığınız iplikleri zamanında firmaya teslim etmeniz önemli bir konudur.

Elbise Düğme Dikme İşi

düğme dikme işi
düğme dikme işi

Evlere iş veren tekstil firmaları çoğu zaman evlere elbise düğme dikme işi veriyor. Siz de dikme becerilerne sahipseniz, çeşitli kıyafetlere düğme dikerek para kazananabilirsiniz. Elbise, gömlek, ceket gibi kıyafetlere düşme dikme işi yapacaksınız.

Malzemeler anlaştığınız firma tarafından sizlere teslim edilir. İşi titizlikle gerçekleştirmeniz sonrasında da aynı firmayla çalışmanıza olanak sağlar. Böylece sürekli olarak firma aramak zorunda kalmazsınız.

Advertisement

Öneri içerik: Evlere İş Veren Firmalar İstanbul

Nikah Şekeri Süsleme

nikah şekeri süsleme işi
nikah şekeri süsleme işi

Eve iş veren güvenilir firmalar ile çalışacaksınız nikah şekeri üretim yapan firmalarla çalışmayı da düşünebilirsiniz.

Hiç düşündünüz mü? Nikah şekeri süsleme olayı nasıl gerçekleştiriyor? Süsleme ve paketlemeler, makineler tarafından mı yapılıyor zannediyorsunuz.

Hayır, nikah şekeri süsleme işi insanlar tarafından gerçekleştiriliyor. Eğer çevrenizde nikah şekeri üretimi yapan yerler varsa, onlarla iletişime geçebilir ve evinizde nikah şekeri süsleme yapabileceğinizi belirtebilirsiniz.

Firma siparişler üzerine sizlere nikah şekerlerini ve süsleme malzemelerini temin eder.

Advertisement

Siz de doğru ve estetik bir şekilde nikah şekerlerini süsleyip, firmaya belirtilen tarihte teslim edersiniz. Gördüğünüz gibi eve iş veren güvenilir firmalar ile çalışmak için birçok yol var.

Ütü ve yıkama işi

evlere ek iş fırsatları
evlere ek iş fırsatları

sizlere yukarıda bahsettiğim eve iş veren güvenilir firmalar genellikle ütü ve yıkama işte sizlere veriyor. teslim edilen kıyafetlerin güzelce yıkanıp ütülenmesi gerekiyor.

Bazen sadece ütüleme iş için de kıyafetler tarafınıza teslim edilebilir. kıyafetleri ütüleyerek Satışa hazır hale getirmeniz sayesinde siz de evden para kazanabileceksiniz! 💰

Güvenilir Evde Paketleme İşi Kazancı

Eve iş veren güvenilir firmalar aracılığıyla ne kadar para kazanabileceğinizden biraz bahsedelim. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yapacağınız işe göre, çalışacağınız firmalara göre kazancınız değişecektir.

Ne kadar fazla iş değerlendirir ve alırsanız, o kadar çok kazancınız artacaktır. Güvenilir evde paketleme işi kazancı için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

Advertisement

Güvenilir evde paketleme işi kazancı şu şekildedir:

Paketleme SayısıGünlük KazançHaftalık KazançAylık Kazanç
100 paketleme300 TL2.100 TL8.400 TL
150 paketleme450 TL3.150 TL12.600 TL
200 paketleme600 TL4.200 TL16.800 TL
güvenilir evde paketleme işi kazancı

Yukarıdaki tablo 30 gün çalışan biri üzerinden hesaplanmıştır. 30 gün boyunca çalışmak elbette zor olacaktır. Ancak genellikle haftalık işler sizlere yönlendirileceği için zorlanmayacaksınız. Gördüğünüz gibi kazançlar fazlasıyla tatmin edici.

Sizlere evlere iş alabilmeniz için gerekli olan çeşitli bilgileri sundum. Aralarda verdiğim yazı örneklerini de inceleyerek mutlaka evde ek iş fırsatından sizde faydalanabileceksiniz.

Bahsettiğim ortalama gelirin üzerine çıkmak da asla hayal değil. Evinizde küçük bir ekip kurarak, daha fazla paket deme vs. işleri alarak kazancınızı yükseltebilirsiniz.

Advertisement

Burada iş, sizin azminize çalışkanlığınıza kalıyor. Haftanın 7 günü evlere iş veren firmalar ile çalışarak çok çok iyi kazançlar elde edebileceğiniz unutmayın.

Güvenilir Evde Paketleme İşi Yorumlar

Evde paketleme işi veren güvenilir firmaları artık biliyorsunuz. Ancak bu işi yapanların yorumlarını da merak ettiğinizi biliyorum.

Paketleme işleri arttıkça bu konu hakkında olumlu olumsuz yorumun da olduğunu görüyoruz.

Şöyle ki paketleme işine rağbet arttıkça bu işi kötüye kullanmaya çalışan kişiler oluyor. Kaparo, kimlik bilgisi vs. isteyen dolandırıcılarla karşılaşanlar var.

Advertisement

Bu nedenle dikkatli olmalısınız ve çalışacağınız kişilerin, firmaların güvenilir olduğundan emin olmalısınız. Güvenilir evde paketleme işi yorumları da bu yönde. Lütfen dikkatli olun!

✅ Eve iş veren güvenilir firmalar hakkında bilmeniz gerekenleri sizlere detaylıca anlattım! Güvenilir firmalar ile içiniz rahat şekilde çalışabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları aşağıya yorum bırakabilirsiniz…

Daha fazla evde ek iş için takipte kalın! Keyifli günler dilerim…  😊

Bir önceki yazımız olan İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

99 Yorum

 1. Leyla Erim

  18 Temmuz 2023 at 17:29

  Evde paketleme isi istiyorum

 2. Sara

  21 Haziran 2023 at 23:49

  Tekistil

 3. Hanım

  7 Haziran 2023 at 13:39

  Yaşlı Anneme bakabilmek için Evde iş istiyorummmm

 4. Elif Naz

  27 Mayıs 2023 at 18:47

  Ben de evde paketleme işi yapmak istiyorum İstanbul

 5. İlhan demirci

  7 Nisan 2023 at 10:49

  Paketleme işi arıyorum rizeliyim

 6. Sultan

  9 Aralık 2022 at 18:17

  Sultan merhabalar evde paketleme işi istiyorum efendim

 7. ONUR

  24 Kasım 2022 at 15:07

  evde ek iş yapacaklar paketleme tarzı olarak ankara civarı olursa daha iyi olur. mail adresim :
  onurcan17101992@gmail.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

99 yorum

EVDE EK İŞ

İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU!

işkur evde paketleme işi

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için en güvenilir yol İŞKUR evde paketleme işi… Bu süreç ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi adım adım açıklıyorum. Evde iş imkanı ile siz de kazanın! 🙂 2024 yılında giderek popülerleşen evde paketleme işleri ile birlikte, bu işler üzerinden dolandırıcılık yapan kişilerin sayısı da maalesef ki arttı. Bu nedenle […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Kaporasız Evde Paketleme İşi 2023 | T.C’siz Evde Paketleme!

Kaporasız Evde Paketleme İşi

Evde çalışmak istiyorum diyenler! Kaporasız evde paketleme işi ile güvenilir bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Günümüzde gerçekten de güvenilir evde paketleme işi bulabilmek mümkün! Evlere paketleme işi veren firmalar nasıl bulunur? Detaylı olarak aktardık! Kaporasız paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kapora istemeyen paketleme işini nasıl bulacağınızı açıkladık! Kaporasız evde paketleme […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.