finansportali.net

EVDE EK İŞ

Evlere Dikiş İşi Veren Firmalar – Adres Bilgileri Tam Liste!

evlere dikiş işi veren firmalar

Özellikle ev hanımlarını ilgilendiren harika bir içerikle geldim! 2023 yılında evlere dikiş işi veren firmalar hakkında bilgi almak ister misiniz? O zaman bu yazımı sonuna kadar okuyun.

Sizlere Türkiye’nin her bölgesinde geçerli evde dikim işi veren firmalar hakkında adres bilgilerini paylaştığım bir yazı hazırladım. Evet, doğru okudunuz. Yaşadığınız şehrin hiçbir önemi yok. Doğru düzgün bir şekilde dikiş dikebilen herkes bu işi fason firmalar aracılığıyla yapabilir.

Fason firmalar sadece İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Antalya, Gaziantep, Diyarbakır gibi büyük şehirlerde bulunmuyor. Çanakkale, Balıkesir, Manisa, Denizli, Kocaeli, Mersin, Erzurum, Samsun, Ordu, Sinop gibi şehirlerimizde de evlere dikiş işi veren firmalar bulabilirsiniz.

Advertisement

Nasıl mı? Hepsini anlattım! Hatta evde dikiş dikmek istiyorum ve para kazanmak istiyorum diyenler için telefon numaraları bilgisini bile verdim. E daha ne olsun?

Evde dikim işi veren firmalar sayesinde ihtiyacınız olan ek gelire sahip olabilirsiniz. Özellikle büyük tekstil fabrikalarının olduğu şehirlerde bu işi yapmak çok daha kolay olacaktır.

Fason Firmalar Evlere Dikim İşi Veriyor!

Fason firmalar evlere ek iş veriyor
Fason firmalar evlere ek iş veriyor

Başta kadınlar olmak üzere; dikiş dikmeyi bilen büyük küçük herkesin yapabileceği bir işten bahsediyorum. Evde dikiş nakış işi ile ek gelir fırsatı yakalamayı kim istemez ki? Hem oldukça kolay hem de basit olan dikim işi ile evinizin ekonomisine destek olabilir; hatta ufak ufak birikim bile yapabilirsiniz.

Dikiş dikme konusunda az çok tecrübeniz bulunuyorsa evlere dikiş işi veren firmalar sayesinde bu becerinizi nakit paraya çevirebilirsiniz. Peki, bahsettiğim bu firmalar nereler?

Biliyorsunuz, Türkiye aynı zamanda bir tekstil ülkesi. Dolayısıyla, tüm şehirlerimizde tekstil fabrikalarını ve atölyelerini bulabilirsiniz. Mesela fason firmalar… Hiç duymuş muydunuz? Fason firma ne demek diye merak ediyorsanız, şuraya tıklayın.

Advertisement

Fason firma, aslında aracı firma gibi bir şey. Mesela, LC Waikiki markası bazı ürünlerini fason firmalara vererek sizlere para kazanabilme imkanı sağlıyor. İlginizi çektiyse, LC Waikiki Evlere İş başlıklı yazımı okuyarak başvuru bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Büyük markalarla, fason firmaların ortaklaşa çalışması ile evden para kazanmak isteyen kişiler için istihdam olanakları genişliyor. Şunu da belirtmeliyim ki bu fason firmaların çoğu tekstil üretimine dayalı yerlerdir.

Peki, ben şehrimde bulunan fason olarak evlere dikiş işi veren firmalar ve adreslerini nasıl bulacağım diye düşünüyorsanız, yazımın ilerleyen başlıklarında açıkladım. Öğrenmek için okumaya devam edin!

İlginizi çekebilir: İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Dikiş İşi Nasıl Yapılır?

Ev hanımlarına evde ek iş imkanı
Ev hanımlarına evde ek iş imkanı

Öncelikle bu işi yapmak ve para kazanmak istiyorsanız; günde 6 ile 12 saatinizi dikiş dikmeye ayırmalısınız. Günde 6 saat de çalışabilirsiniz; 12 saat de çalışabilirsiniz. Bu tamamen aldığınız iş yüküne ve ne kadar çok para kazanmak istediğinize bağlıdır.

Bu firmalar ile iletişime geçtikten sonra çalışma koşullarını, istenilen işleri ve ücreti kararlaştırıp, işe koyulabilirsiniz. Yüksek ihtimalle, dikim işlerini toplu bir şekilde size gönderecekler ve yine toplu bir şekilde teslim etmenizi isteyeceklerdir. Evlere iş gönderen fason firmalar, ücret ödemelerini genellikle iş bitiminde yaparlar.

Advertisement

Fason firmalar öncülüğünde evde dikiş makinesi ile yapılabilecekler ise şöyle⇓

1- Evde Nevresim Dikim İşi

Evde dikim işi veren firmalar
Evde dikim işi veren firmalar

Dikiş işi yapmak isteyen ve el becerisi olan kişiler, evlere nevresim dikim işi veren firmalar ile anlaşarak basit bir şekilde para kazanabilirler. Eğer bir dikiş makineniz varsa; fason firmalar ile iletişime geçerek ek gelir sağlayabilirsiniz.

Nevresim dikme işinde, ürünleri ve parçaların boyut bilgileri, firmalar tarafından öncesinde size verilir.  Yılın her döneminde temin edilen bu işi hem kadınlar hem de erkekler kolaylıkla yapabilir. Dikiş makinesi olan dikiş yapmayı bilen herkes günde 5 ile 10 saat ayırarak ek kazanç sağlayabilir.

2- Evlere Bez Torba Dikim İşi

Bez çanta dikim işi veren firmalarla çalışın! Biliyorsunuz uzun bir süredir, market poşetleri para karşılığında satılıyor. Haliyle her birimiz, alışverişe çıktığımız zaman poşetimizi, torbamızı yanımızda götürüyoruz.

Piyasada, bunun için satılan birçok çeşitte bez torba mevcut. Farklı amaçlar için kullanılan ve içerisine ürünler konulan bez torbaların dikim işi için firmalar, evde çalışacak eleman arayışına girdiler.

Sizler de değişik ebatlarda ve modellerde hazırlanan bez torbaları, düz makine dikişi ile dikerek evinizden ek gelir sağlayabilirsiniz. Ortalama 25*35 cm ebatlarında ağzı büzdürmeli bez torbaların 1000 adedini 1000 TL karşılığında dikebilirsiniz.

Advertisement
evde nevresim dikimi
evlere dikiş işi veren firmalar

3- Evde Bayrak Dikim İşi

Evde bayrak dikim işi ile rahatlıkla para kazanabilirsiniz. Fason firmalar, üretimini yaptıkları bayrakların sadece kenarlarını katlayarak dikmeniz için size para öderler. Düz makine dikişi yapabilen herkes, bu işi kolayca yapabilir ve ek gelir elde edebilirler. Ayrıca direkler için hazırlanan dev bayraklara kolçak dikimi işi de verilmektedir.

Dilerseniz, evlere dikiş işi veren firmalar veya bayrak imalatı yapan fabrikalar ile görüşerek bu iş için talepte bulunabilirsiniz.

4- Evlere Maske Dikim İşi

Korona virüs salgını ile tüm dünyada resmen zaruri bir ihtiyaç olarak kullanılan maske ile yeni bir sektör daha ortaya çıktı. Virüsten korunmanın en etkili yolu olan medikal maskelerin üretim aşamasında firmaların yetersiz kalması, bu işi de evlere taşıdı.

Evlere dikiş işi veren firmalar, evde dikiş yapmak isteyen ev hanımlarına yeni bir iş kolu sağlıyor. Tek ihtiyacınız olan şey, düzgün çalışan bir dikiş makinesi.

 Parça başı ücretlendirmenin yapıldığı maske dikme işinde, lastikler ve kumaşlar evlere gönderilerek birleştiriliyor. Yapımı oldukça basit olan bu dikimin,  4 ile 6 saat çalışma sonucundaki günlük ortalama kazancı 100 TL diyebilirim.

Advertisement

Öneri: Evde maske paketleme işi

5- Evde Perde Dikim İşi

Evde perde dikerek para kazanmak
Evde perde dikerek para kazanmak

Evde dikim işi veren yerlerin, perde dikimiyle ilgili de işler verdiğini biliyor muydunuz? Evet, mağazalardan veya online olarak satın aldığımız perdelerimizin bazı dikim işlemlerini fason firmalar üstleniyor ve sizlere gönderiyor.

Sizler de bu firmalar ile anlaşarak satışı yapılan ürünlerin hazırlanması için çalışabilirsiniz. Perde dikim işi ile parça başına ücret alırsınız. Ya da dilerseniz, fason firmalar yerine; perde ve tül satışı yapan mağazalar ile görüşerek aylık ücret karşılığında devamlı çalışmayı da teklif edebilirsiniz. Perde dikim işlerinin ücreti, diğer ürünlere göre biraz daha fazla olacaktır.

Dikiş Nakış İşlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Fason firmaların evlere gönderdikleri her işte, siz çalışanların dikkat etmesi gereken en birincil kural temizliktir.
 • Dikimini yaptığınız herhangi bir ürünün temizliği, lekelenmemesi ve hijyeninden; teslim ettiğiniz ana kadar siz sorumlu olursunuz.
 • Diğer bir önemli nokta ise; evlere dikiş işi veren firmalar sizden zamanında iş teslimi yapmanızı isterler.
 • Bu konuda göstereceğiniz tutum ise işinizin devamlılığı açısından oldukça önemlidir.
 • Çalıştığınız sektör ne olursa olsun; evde yapılabilecek ek işler seçeneğinde prensipli olmak ve emeğe özen göstermek sizi çalışma hayatınızda bir sonraki seviyeye çıkaracak önemli bir püf noktasıdır.
 • Ayrıca, dikiş işlerinizi bir dikiş makinesi ile yapıyorsanız, makinenizin temizliğine de dikkat etmeniz gerekiyor.
 • Son olarak bu makineler, riskli ve kısmi tehlikeli olduğu için kullanım esnasında siz dahil, çocuklarınızdan uzak tutmanızı ve herhangi bir olumsuz sonuç ile karşılaşılmamasını tavsiye ediyorum.

Evde Dikiş İşi Yaparak Para Kazanmak (Güncel Ücret Bilgisi)

Evde dikiş dikerek para kazanmak
Evde dikiş dikerek para kazanmak

Evlere dikiş işi veren firmalardan sonra gelelim en önemli konuya… Günde 10 parça işle kazanacağınız para ile 20 parça işle kazanacağınız para aynı olmaz. Evlere dikiş işi veren firmalar, çalışanlarına parça başına ve ürün cinsine göre ücret öderler.

Örneğin: Bez torba dikimi ile perde dikimi işlerinin ücretleri aynı olmayacaktır. Fason firmalar, parça başına 10 TL – 20 arası bir ücret öderler. Yani günde 20 parça ürünün dikiş işlerini yaparsanız; günde ortalama 200 – 400 TL arası bir kazanç sağlarsınız.

Eğer vaktiniz varsa günde 20 parça iş yaparak yaklaşık 400 TL de kazanabilirsiniz. Burada önemli olan; aldığınız işleri özenle yapmak ve zamanında teslim etmektir. Kısacası, bu işi normal bir şekilde, 26 gün boyunca yaparsanız 10.000 TL‘nin üzerinde kazanç sağlarsınız!

Advertisement

Evlere Dikiş İşi Veren Firmalar Güvenilir mi?

evlere dikiş işi veren firmalar
evlere dikiş işi veren firmalar

Malum, piyasada dolandırıcıların sayısını giderek artıyor. Siz de, evlere dikiş işi veren firmalar güvenilir mi diye merak ediyor olabilirsiniz. Öncelikle şunu söyleyebilirim ki evlere alacağınız işler konusunda anlaştığınız fason firmaları dikkatli bir şekilde araştırmalısınız.

 • Özellikle sizden gereksiz bilgi isteyenler veya depozito, komisyon alma gibi şartlarda bulunan yerlerle kesinlikle çalışmayın.
 • Evlere iş veren hiçbir firma, sizlerin telefon numarası, ad – soy ad ve adres bilgisi dışında herhangi bir ekstra bilgiye ihtiyaç duymaz. Dolayısıyla başlamadan önce, mağdur olmamak adına derinlemesine bir araştırma yapmanızı öneriyoruz.
 • Bunun dışında yaptığınız işlerde size ödenecek olan ücret, çoğu zaman iş bitiminde verilir.
 • Size sürekli iş veren ve teslim etmenize rağmen, paranızı bir sonraki iş bitiminde alacağınızı söyleyen kişilere itibar etmemenizi tavsiye ediyoruz.
 • Ayrıca son derece güvenilir olan yerlerin bulunduğu kargo ile evlere iş veren firmalar başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Evlere Dikiş İşi Veren Firmalar Adres ve İletişim Bilgileri 

Evet, evlere dikiş işi veren firmalar ile ilgili en çok merak ettiğiniz başlığıma geldik. Şimdi sizlerle öyle bir bilgi paylaşacağım ki… Evde ek iş isteyip de firma bulamayan ya da firmaların adres ve telefon numaralarına ulaşamayan sizler için müthiş bir önerim var.

İşte, tam olarak şunu yaparak evde dikim işi alabileceğiniz yerlerin açık adreslerini ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz ⇓

1- Google, Yahoo, Yandex veya Safari… Artık hangi arama motorunu kullanıyorsanız, onu deneyin işte. İnternete, tekstil atölyeleri veya fason dikim firmaları yazın ve haritalar sekmesine tıklayın.

2- İşte karşınızda, yaşadığınız şehirde bulunan ve evlere dikiş işi veren firmalar tam listesi!

3- Gördüğünüz gibi bu kadar basit. Üstelik bu liste sadece isim bilgisinden oluşmuyor. Mesela, yukarıda örnek görselde kırmızı ile çevrelediğim alana bakın bakalım, neler yazıyormuş?

Advertisement

4- Bu taktik ile evlere ek iş veren tüm firmaların telefon numaraları ve açık adreslerini bulabilirsiniz. Bu arada, penye fason iş veren firmalar başlıklı yazımda aradığınız işi bulabilirsiniz.

Son önerim: Firma sahipleri de evlerde çalışabilecek personel arayışlarında bulunurlar. Bölgenizde yer alan tekstil fabrikaları ile iletişime geçerek, evde dikiş işi alabilir ve ek gelir sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla Müşteriye Ulaşmak İçin Tavsiyeler!

daha fazla müşteriye ulaşmak
Evlere dikiş işi

Evde dikiş dikerek para kazanma işi aklınıza yattıysa;

 • İlk olarak eşe dosta, konu komşuya hizmetleriniz hakkında haber verebilirsiniz.
 • Akılda kalıcılık ve referans açısından, küçük bir broşür dağıtımı bile yapabilirsiniz.
 • Bu broşürleri, reklam amacıyla çevredeki dükkanların ve durakların camına asabilirsiniz.
 • Ayrıca, fason bir firmayla anlaşarak işinizin devamlılığını da sağlayabilirsiniz.
 • Hatta; işlerinizin artması durumunda küçük bir ekip kurarak istihdam alanı oluşturma gibi bir girişim de bile bulunabilirsiniz.

Son olarak evlere dikiş işi veren firmaların dikkatini çekmek için aşağıda bulunan YORUM kısmına adınızı, soy adınızı ve iletişim bilgilerinizi paylaşmanızı öneriyorum. Böylelikle, evlere ek iş veren yerlerin size ulaşması daha kolay olacaktır.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 15.000 TL KAZAN! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

104 Yorum

 1. Şule Candan

  28 Ekim 2023 at 00:00

  Merhaba ben orduda küçük bir dükkanım var
  Sanayi tipi singer düz makine otomatik
  Ovarlok makinesi otomatik var fason iş arıyorum ilgilenenler yazabilirmi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

104 yorum

EVDE EK İŞ

İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU!

işkur evde paketleme işi

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için en güvenilir yol İŞKUR evde paketleme işi… Bu süreç ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi adım adım açıklıyorum. Evde iş imkanı ile siz de kazanın! 🙂 2024 yılında giderek popülerleşen evde paketleme işleri ile birlikte, bu işler üzerinden dolandırıcılık yapan kişilerin sayısı da maalesef ki arttı. Bu nedenle […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Kaporasız Evde Paketleme İşi 2023 | T.C’siz Evde Paketleme!

Kaporasız Evde Paketleme İşi

Evde çalışmak istiyorum diyenler! Kaporasız evde paketleme işi ile güvenilir bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Günümüzde gerçekten de güvenilir evde paketleme işi bulabilmek mümkün! Evlere paketleme işi veren firmalar nasıl bulunur? Detaylı olarak aktardık! Kaporasız paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kapora istemeyen paketleme işini nasıl bulacağınızı açıkladık! Kaporasız evde paketleme […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.