finansportali.net

EVDE EK İŞ

Evlere Priz Montajı İşi Veren Firmalar

evde priz montajı işi veren firmalar

Evde paketleme işi veren firmalar olduğu gibi evlere priz montajı işi veren firmalar da vardır. Evde geçirdikleri boş vakitlerini değerlendirmek ve ek gelir elde etmek isteyen kişiler, evde üçlü priz montaj işi yaparak veya priz paketleyerek para kazanabilirler.

Peki, evde priz montaj işi nasıl yapılır? Kimler evde üçlü priz montajı yaparak para kazanabilir? Evlere priz montajı işi veren firmalar nasıl bulunur? Konuyla ilgili tüm detaylar, yazımızda…

Priz Montaj İşi Nedir?

Evinizde oturarak rahatlıkla para kazanabileceğiniz ve hiçbir şekilde sermaye gerektirmeyen priz montaj işi nedir? Gelin birlikte bakalım.  Bildiğiniz üzere; üçlü prizlerin satışı, paketlenmiş halde yapılır. Piyasada hemen her yerde satılan üçlü prizlerin dayanıksızlığı, çabuk bozulması ve yapımında kullanılan malzemelerin kalitesizliği hem can hem de mal güvenliğimizi tehlikeye atmaktadır. Dolayısıyla üçlü prizleri satın alacağımız ilk yerler elektrikçiler ve büyük zincir marketler olmalıdır.

Advertisement

Peki, bu yerler üçlü prizleri nereden temin etmektedirler? Cevap veriyoruz, evde priz montaj işi yapan kişilerden…

evlere priz montajı işi

Evlere priz montaj işi veren firmalar, ellerindeki malzemeleri evden çalışarak para kazanmak isteyen kişilere gönderir ve karşılığında bir ücret öderler. Hem kolay hem çok fazla zaman almayan bu iş ile ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen kişiler rahat bir şekilde yan gelir sağlayabilirler.

⇒ Evde Pipet Paketleme İşi (BAŞVURU BİLGİSİ)

Evde Üçlü Priz Montajı Nasıl Yapılır?

Evimizin belki de her odasında ihtiyaç duyduğumuz ve kullandığımız üçlü prizlerden nasıl para kazanacağınızı anlatmadan önce bunların montajını nasıl yaparsınız, anlatalım.

Advertisement

Bu işi, evlere priz montajı işi veren firmalar aracılığıyla yapabilirsiniz. Üçlü priz montajında tek yapmanız gereken; elektrik kablosu ile fişini doğru bir şekilde birbirine bağlamak olacaktır. Prizlerin montajını yaptıktan hemen sonra fişe takarak çalışıp çalışmadığını kontrol etmeniz önemlidir.

Evde priz montaj işi yaparken, kabloları sağlam ve düzgün bir şekilde oturtmalısınız. Aksi taktirde, çalışmayanların kablosunu tekrar tekrar çıkarıp takmak, üçlüye zarar verecek ve kullanım süresini kısaltacaktır.

Konuyla ilgili herhangi bir tecrübesi olmayan, ancak bu işi yapmak isteyen kişiler, birkaç örnek ürün ile üçlü priz montajı yapmayı denebilirler. Aşağıya evde priz montajı nasıl yapılır sorusuyla ilgili kısa bir video bırakıyoruz…

Advertisement

⇒ Evde Tespih Dizme İşi

Herkes Evde Üçlü Priz Montaj İşi Yapabilir Mi?

Aslında tamamen basit olan bu iş, isminden dolayı okurlarımızı biraz da olsa tedirgin etmiş olabilir. Ancak evde üçlü priz  montajı yapmanın herhangi bir zorluğu yoktur. Zaten bu işi size verecek olan firmalar ve dükkanlar, öncesinde neyi nasıl yapacağınızı size anlatacaklardır.

Evlere üçlü priz montaj işi veren firmalar, bu iş için herhangi bir okul ve eğitim şartı koşmazlar. Başta ev hanımları ve çalışmayan beyler olmak üzere; engelli vatandaşlar, öğrenciler ve emekliler de bu işi rahat bir şekilde yaparak ek gelir kazanabilirler.

Zaten oldukça basit olan priz montajı işinde birkaç deneme sonrasında olayı kavrayacak ve eliniz pratikleşecektir.

Advertisement

BİLGİ: Bu işi üçlü priz üzerinden anlatmamız, uzatma kablolarının halk ağzında üçlü priz şeklinde adlandırılmasından kaynaklanmaktadır. Aksi taktirde 2’li, 3’lü, 5’li ve 10’lu gibi uzatma kablolarının da montajı yapılmaktadır.


⇒ Evde Ek İş Yapmak İstiyorum ( İLAN SİTELERİ )

Evde Priz Montajı Yaparak Ne Kadar Kazanç Sağlarım?

Evlere priz montajı işi veren firmalar, ödeme şekillerini parça başı olacak şekilde yaparlar. Yani ne kadar çok üçlü priz montajlarsanız, o kadar çok para kazanırsınız diyebiliriz.

Parça başına verilecek olan ücret firmadan firmaya değişiyor olsa da; aşağı yukarı birbirine yakın fiyatlar olacaktır. Evde üçlü priz montajı yaparak ayda 500 TL de kazanabilirsiniz, 3500 TL de… Bu işi eğer ailenizle veya küçük bir ekip halinde yaparsanız işte o zaman ayda 4000 TL‘yi bulan bir ek geliriniz olacaktır. Şayet eliniz hızlı ve pratikseniz kazancınız da artar.

Advertisement

Örneğin: Her gün 10 saat boyunca priz montajı yapan bir kişi, 10 priz de montajlayabilir; 100 priz de montajlayabilir. Ancak günde 10 saat boyunca, hızlı bir şekilde üçlü priz montajı yapan bir kişinin aylık ortalama kazancı: 3000 TL civarlarında olacaktır.

Pvc dolgulu kablolar ile yapılan üçlüler, firmalar tarafından genelde 1 Lira karşılığında size toptan olarak gönderilir. Örnek olarak: 100 Adet Üçlü Priz malzemesini veriyorlar. Bitirip teslim ettiğinizde 100 TL ödemenizi yapıyorlar.

⇒ LC Waikiki Evlere İş Veriyor!

evde priz paketleme

Evde Priz Paketleme İşi

Evlere priz montajı işi veren firmalar, çoğu zaman evde priz paketleme işi de verebilirler. Priz paketleme işi, elbette montaj yapma işinden çok daha basittir. Firmalar, size çuval içinde karışık prizler gönderirler. Sizler de, bunları ikili ve tekli olma özellikleri gibi renklerine ve modellerine göre ayırarak aynı veya farklı kutularda paketlersiniz.

Advertisement

Bu işin bilgisi de firma, anlaştığınız temsilciler tarafından sizlere verilecektir. Günde 5-6 saat boyunca evde priz paketlerseniz, aylık ortalama 1500 TL kazanç elde edebilirsiniz.

⇒ Koton Fabrika Evlere Ek İş Veriyor!

Evlere Priz Montaj İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Evlere priz montajı işi veren firmalar çoğunlukla; yerel elektrikçiler, priz ve kablo imalatı yapan yerler, plastik üretimi yapan fabrikalar, aydınlatma işi ile ilgilenen dükkanlar gibi işletmelerdir.

Özellikle sahada tesisat işleriyle yoğun bir şekilde çalışan elektrikçiler, bu tarz basit işleri evden para kazanmak isteyen kişilere yönlendirirler. Bu işi yapmak istiyorsanız; bölgenizde bulunan ilgili fabrika, atölye ve imalathaneler ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

Advertisement

Ayrıca evde ek iş ilanları ve evden para kazanma ilanları  olan Facebook gruplarına katılarak, evlere ek iş veren firmaları bulabilir ve iş verenler ile irtibata geçebilirsiniz.

Bunun dışında, yaşadığınız bölgedeki İŞKUR binasına gidebilir ve meslek danışmanlarına, evde ek iş yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Ya da buraya tıklayarak, İŞKUR’un resmi web sitesine ulaşım sağlayarak size uygun bir paketleme işi olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Son olarak, bu firmalar ile iletişime geçmek isterseniz; yazımızın altında bulunan yorum kısmına ad-soyad şehir ve mail adresinizi yazmanız yeterli olacaktır.


Dilerseniz EVDE EK İŞ kategorimize tıklayarak daha birçok iş seçeneğine ve firma bilgisine     ulaşabilirsiniz.

Advertisement

 

Bir önceki yazımız olan Evde Plastik Bardak Paketleme İşi – 2022 Adres Bilgileri! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

77 Yorum

 1. Beyhan Can

  13 Mart 2022 at 21:27

  Beyhan Can İstanbul

 2. Murat yesilyurt

  13 Mart 2022 at 19:45

  Ben elektrik ustasıyım İst pendekte oturuyorum
  Piriz montajı yapmak istiyorum

 3. Züleyha

  3 Mart 2022 at 02:17

  Priz montaj isi icin donrn olursa sevinirim .oglum elektrikci .zamaninda duzgun bi sekilde teslim ederiz. Ordu /fatsa .

 4. Doğan

  15 Şubat 2022 at 12:11

  kolay gelsin, uzun zamandır işsizim ve evim bu tarz iş yapmaya uygun. Elimde yatkındır, istanbul da ikamet ediyorum ilgilenirseniz sevinirim

 5. Selçuk

  12 Şubat 2022 at 20:21

  Piriz anahtar montaj paketleme işi yapılır

 6. Anıl Nazif aydın

  7 Şubat 2022 at 23:13

  Balıkesir ayvalık tan yazıyorum piriz montajı yapmak istiyorum elim yatkın dır

 7. kenan

  5 Şubat 2022 at 00:46

  3 lü priz montaj işi yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

77 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.